Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-16, 16:07   #2461
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

ja dzisiaj 7,77
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 16:42   #2462
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3765520 8]moze za malo km biegasz? od biegow na 3km raczej sie nie schudnie[/QUOTE]

Ale ja właśnie trójek nie biegam, zwykle w okolicach 10 km. Trójka mi zdecydowanie nie pasuje .

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziala , ze to kwestia diety. poza tym ladna muskulatura i powazne traktowanie dystansow raczej sie wykluczaja, popatrz na prefesjonalnych dlugodystansowcow ;-)
A, żeby to ta muskulatura jeszcze była z wyboru... a to niestety jakieś geny takie koślawe . Ja bym się swojej budowy bardzo chętnie pozbyła, niestety nie wiem jak. Do długodystansowców też się nie zaliczam raczej, planuję co prawda półmaraton w Poznaniu w kwietniu, ale mam wrażenie że i tak dziesiątka pozostanie moim ulubionym dystansem. No i właśnie wiem też, że warunków do biegania za bardzo nie mam, bo jestem niska, nogi krótkie, ale tłumaczyć można jak uparta jestem jak ostatni głupek .

Nie wiem sama, może to też kwestia mojej nałogowej jazdy na rowerze. Zanim zaczęłam biegać robiłam duuuuużo kilometrów. Teraz już nie, ale nożyska zostały takie jakie były .

Edytowane przez Connff
Czas edycji: 2012-11-16 o 16:43
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 17:21   #2463
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Krotkie nogi nikogo nie tlumacza, Meksykanie sa niscy, a pomykaja szybciorem :P.
Widze connff ze masz ten sam problem, co ja. Ja tez jakos tak "genetycznie" umiesniona jestem. I w sumie sa tego efekty. Moj TZ biega duzoooo szybciej niz ja, jak z reszta wiekszosc moich znajomych facetow biegaczy, ale daj man trening wytrzymalosciowy, cwiczenia silowe i odpadna w przedbiegach, a ja wymiatam.
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 17:32   #2464
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

U mnie jest jeszcze problem taki, że o ile jestem zupełnie nie do zajechania na rowerze, to według mnie szybko się męczę biegnąc. I totalnie nie mam wyczucia - jak ktoś biegnie szybciej ode mnie, to lecę za nim jak pies gończy a później wysiadam (tak było teraz na 3,22 jak biegłam). Wielką siłę woli i rozsądek muszę wykazać, żeby zwolnić. I nie wiem z czego to się bierze, może też z tego że jeśli trenuję z kimś, to z wysoookimi facetami, może to przerost ambicji - nie wiem .

cacajuate, ja tam ze swoimi nogami jestem już pogodzona, ale dla przykładu na siłowni nigdy nie ćwiczę rąk, bo kulturystycznych ramion to bym już w ogóle nie zniosła. Kiedyś trenowałam wspinaczkę... przez pewien czas miałam pięknie wyrzeźbione plecy. Pięknie, o ile byłabym facetem .

Co by tu zrobić z tym brzuchem, jeśli to rzeczywiście kwestia diety? To już wolę być cała umięśniona, niż z wałkiem na brzuchu .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 17:44   #2465
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 455
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3765520 8]yes , prawda ze piekny ? [/QUOTE]
Nawet bardzo
CLARA_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 17:53   #2466
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Connff moze sproboj cwiczenia na sam brzuch - jesli twoje cialo tak dobrze reaguje na cwiczeni,a to moze w twoim wypadku wypali "miejscowe" trenowanie...
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 17:56   #2467
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 455
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

U mnie dzisiaj przerwa i...wpadła cała czekolada
Btw wykluczyłyście z diety słodycze?
CLARA_F jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 18:04   #2468
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

cacajuate, właśnie niestety nie. Owszem, mięśnie mam bardzo ładne, tyle że... pod warstwą tłuszczu niestety . Teraz kwestia jak je pokazać .

Zaczyna się robić już trochę zimno, więc muszę zainwestować w długie spodnie do biegania. I pojawia się odwieczne pytanie: w jakie?

CLARA_F, ja całkowicie nie, ale słodyczy generalnie nie lubię (poza czekoladą...), więc raczej nie jem zbyt dużo.

Edytowane przez Connff
Czas edycji: 2012-11-16 o 18:08
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 23:36   #2469
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Connff, no to co ci pozostaje, dieta i trening na rzezbe. Ja przez taki przeszlam i mialam gitesowe plecy pikne, szesciopak i w ogole. Problem w tym jest taki, ze jak dziewczyny pisaly: kobietom jest potrzebny tluszcz (wydziela on estrogen dlatego mozna przy niskim bf stracic okres). Do tego dieta & cwiczenia sa niestety malo ciekawe-jak dla mnie. Diete bym jeszcze przezyla, bo moge bez slodkiego itd zyc, natomiast ile mozna tachac hantle. Lubie dzwigac, ale nie az tyle. Przerzucilam sie na bieganie, a potem mialam depresje niemalze, bezsennosc i stety-niestety poszla sie bujac rzezba. Natomiast mozna sie pokusic o inne sposoby osiagniecia i utrzymania tego celu . Mam kolege, ktory zaprzestal targac, trenuje jak triatlonista (jest biegaczem, ale trenuje te 3 dzieciny sportu), do tego crossfit i ma dalej taka rzezbe, ze mozg staje w poprzeg i tanczy kankana. Biega szybko (jest niziutki - taki kraslam troche ). Pytanie, czy by to wydalo w przypadku kobiet, wiadomo, ze u nas inaczej.
Ja sie zamierzam na trening FBW interwaly i jak kiedys, poza sniadaniami, dieta split (bialko+ tluszcz /bialko + wegle) od nowego roku. Musze sobie tak ustawic grafik w pracy , zeby moc w miare regularnie trenowac. Poza tym zgubilam timer interwalowy, a kiedys robilam interwaly te 10-15 min cos a la BodyRockTV (znasz te strone? ). Musze obczaic czy jest jakas aplikacja timer interwalowy na iPada, bo teraz i tak cwiczyc bede raczej w domu, tak mysle. Szkoda w sumie kasy na silownie, bo mam caly salon z ...1 meblem ... :P to przestrzen jest.

PS. Z ciekawostek: mielismy solidne trzesienie ziemi nocy porzedniej, 6-cos-tam w skali Richtera. Dobrze, ze nie pilam, bo tak sie lozko bujalo, ze bym pomyslala, ze faza

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Cytat:
Napisane przez CLARA_F Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj przerwa i...wpadła cała czekolada
Btw wykluczyłyście z diety słodycze?
Ja mam alergie na pszenice wiec raczej zbyt wielu slodyczy jesc nie moge. Z laktoza tez u mnie nie za bardzo. Jem raz na tydzien moze jakis sernik czy cus, a tak to czasem 2-3 kostki czekolady. Nie jem duzo slodyczy raczej. Moge niemal zupelnie cukier wykluczyc, bo kiedys tak zrobilam. Ja w ogole mam problem, jakie jesc wegle i ten musze najpierw rozwiazec, bo zaraz rzygne kukurydza
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 12:28   #2470
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Mi chodzenie z kijkami się podoba Magda, jak będziesz chciała się ich pozbyć to wiesz do kogo masz się zgłosić

NIE WSTYDZCIE SIE UPRAWIAC SPORTU

niech sie wsydzi ten co z fajką idzie albo je hamburgera pod budką

A my uprawiajmy sport z podniesioną głową i uśmiechem na twarzy

Ament.
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 12:57   #2471
jeu
Zakorzenienie
 
Avatar jeu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 388
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
A my uprawiajmy sport z podniesioną głową i uśmiechem na twarzy

Ament.
prawda to! ja kocham ćwiczyć moi znajomi mnie już kojarzą właśnie jako tą co ma bzika, bo w sumie od roku regularnie ćwiczę (w sumie miałam 3x po miesięcznej przerwie, dwa razy z lenistwa... wstyd!!!! a raz bo miałam nogę w szynie przez kolano), różne rzeczy, siłowy trening, bieganie, Zuzkę, Insanity, zumba, spinning, indoor walking... pełno tego było a teraz postawiłam na trening siłowy w domu i bieganie, a moi znajomi na mnie dziwnie patrzą, bo nie rozumieją jak można się męczyć, pocić i czuć z tego satysfakcję...

dzisiaj właśnie pierwszy dzień z planu treningu siłowego + 4,5km choć wiatr dzisiaj straszny i ciągle myślałam, że się zatrzymam, jednak dobiegłam mówiłam sobie ciągle, że to bieg po wino mam dzisiaj randkę przy świecach z TŻtem i miałam zająć się właśnie kupnem wina, więc skończyłam biec przy sklepie i kupiłam, musiało to dośc zabawnie wyglądać ale motywacja przednia i się udało

a co do brzucha wystającego - to wina diety, może być to też wina zbyt dużej ilości aerobów (!!!!) - one stresują organizm, stres = kortyzol, a kortyzol = oponka na brzuchu... polecam http://tygryskowym-okiem.blogspot.co...-aeroby-i.html ja biegam bo lubię, ale wiem, że bieganie może mi zaszkodzić w wyglądzie (choc nie musi) dlatego jeśli chodzi o spalanie tłuszczu to stawiam na siłowy
__________________
Luxembourg
jeu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 13:16   #2472
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez CLARA_F Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj przerwa i...wpadła cała czekolada
Btw wykluczyłyście z diety słodycze?
ja nie i prawde mowiac raczej nie probuje wlasnie zaraz bede piec ciasto zauwazylam, ze spodnie staly sie luzniejsze a ja nie chce juz raczej chudnac wiec trzeba te kalorie czyms nadrobic


dzisiaj bylismy w decathlonie i kupilam sobie bluze i getry termoaktywne i rower jestem gotowa na zime 8 km juz przebiegniete
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 15:45   #2473
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

patrze w statystyki endo i od połowy sierpnia rower,bieganie,chodzenie to
Dystans: 1033,42 km
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 11:12   #2474
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Z dniem dzisiejszym mam 112 km przebiegniete,to jeszcze tylko 88km zeby plan wyrobic
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 12:18   #2475
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Pozdrawiam z miasta Tequila w stanie Jalisco. za godzine jeden z najslawniejszych biegow w kraju : Mundo Cuervo Medio Maraton. Sponsorowny przez Jose Cuervo, ostatnie kilometry biegamy przes fabryke tequili
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:53   #2476
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 455
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

cacajuate zatem trzymam kciuki i liczę na jakąś relacje (może jakieś zdjęcie okolicy...? )

cd słodyczy- u mnie bywają dni, gdy one nie istnieją. Potem przychodzi taka chwila, kiedy rzucam się na nie jak obłąkaniec Kilka razy próbowałam je zupełnie wykluczyć, ale nie potrafię.
Ismenkusia czy ktoś powiedział, że wstydzi się aktywności??? Przynajmniej ja nie zauważyłam

Edytowane przez CLARA_F
Czas edycji: 2012-11-18 o 13:56
CLARA_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:40   #2477
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Clara, ten wątek odwiedza więcej osób niż pisze ...to było takie moje ''przesłanie'' do narodu Zresztą niedawno tu na forum dzewczyna założyła wątek z pytaniem czy może biegać w domu bo się wstydzi na powietrzu
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 14:49   #2478
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 455
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Rozumiem towarzyszko
CLARA_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 11:15   #2479
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Zamówiłam kilka par skarpetek termoaktywne,oddychające, z jonami srebra,

będziemy testować jak paczka dojdzie
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 14:17   #2480
plumvalla
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 719
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Hej, podczytuję ale się nie odzywam od pewnego czasu ponieważ..oczywiście przestałam biegać. Nawał pracy i dodatkowe obowiązki na jakiś czas mnie wyjęły z aktywności. Przeleciał mi koło nosa okres przejściowej miłej jeszcze do biegania temperatury a teraz wieczorem jak pomyślę,że mam wyjść na dwór z ciepłego domku.....same rozumiecie. Nie wiem jak to przełamać. ....no chyba poza tym,że trzeba wstać i wyjść Ktoś coś doradzi ?
Dysponuję: w miarę ciepłymi długimi spodniami z tchibo, cienką bluzą "termoaktywną", kamizelką softshell, opaską na uszy. Starczy?
plumvalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 14:52   #2481
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez plumvalla Pokaż wiadomość
Hej, podczytuję ale się nie odzywam od pewnego czasu ponieważ..oczywiście przestałam biegać. Nawał pracy i dodatkowe obowiązki na jakiś czas mnie wyjęły z aktywności. Przeleciał mi koło nosa okres przejściowej miłej jeszcze do biegania temperatury a teraz wieczorem jak pomyślę,że mam wyjść na dwór z ciepłego domku.....same rozumiecie. Nie wiem jak to przełamać. ....no chyba poza tym,że trzeba wstać i wyjść Ktoś coś doradzi ?
Dysponuję: w miarę ciepłymi długimi spodniami z tchibo, cienką bluzą "termoaktywną", kamizelką softshell, opaską na uszy. Starczy?
Ubierasz się,10 minut rozgrzewki,wychodzisz z domu,biegniesz,10 minut rozciągania Jakoś tak to się robi Ubranie musisz sama sprawdzić...

Ja mam dziś cieżki trening siedzenie na czterech literach,to gorsze niż bieganie
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 17:40   #2482
plumvalla
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 719
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
Ubierasz się,10 minut rozgrzewki,wychodzisz z domu,biegniesz,10 minut rozciągania Jakoś tak to się robi
dzięki hahahaha spróbuję dzisiaj
plumvalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 19:09   #2483
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

W Endomondo zrobili płatne statystyki Nie będzie można już sledzić postępów w treningach,za darmo są tylko km i kalorie

Gdzie uciekać ? run-log ?
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 20:43   #2484
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 455
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Run log
CLARA_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:21   #2485
martazeb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Hej dziewczyny, zaczynam swoją przygodę z bieganiem i tak naprawdę, to nie wiem od czego zacząć widzę, że Wy już jesteście w tym wprawione, dlatego też proszę o pomoc. Znalazłam w necie plan biegania interwałowego, czy któraś z Was może się wypowiedzieć na jego temat?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bieganko.png.jpg (72,4 KB, 15 załadowań)
martazeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 14:48   #2486
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez plumvalla Pokaż wiadomość
Hej, podczytuję ale się nie odzywam od pewnego czasu ponieważ..oczywiście przestałam biegać. Nawał pracy i dodatkowe obowiązki na jakiś czas mnie wyjęły z aktywności. Przeleciał mi koło nosa okres przejściowej miłej jeszcze do biegania temperatury a teraz wieczorem jak pomyślę,że mam wyjść na dwór z ciepłego domku.....same rozumiecie. Nie wiem jak to przełamać. ....no chyba poza tym,że trzeba wstać i wyjść Ktoś coś doradzi ?
Dysponuję: w miarę ciepłymi długimi spodniami z tchibo, cienką bluzą "termoaktywną", kamizelką softshell, opaską na uszy. Starczy?
wlasnie tak trzeba zrobic nie martw sie, jak zaczniesz biec to sie szybko rozgrzejesz. nawet goraco Ci bedzie. ja zadnej rozgrzewki nie robie

czekam na bieg az przyjdzie TZ. to bedzie pierwszy bieg po ciemku. ale mam niechec ciekawe ile bedziemy musieli czekac na pasach, zeby przez ulice przejsc
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 16:29   #2487
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Evelina ja po ciemku lepiej sie czuje niz w dzien,lubie sie czuc niewidzialna. Dzisiaj ide z klubem biegac to okolo 10-15osib bedzie,tak w grupie nie czuje przymusu stawania. I jeden plus ze samochody nawet jak maja zielone to sie zatrzymuja
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 18:04   #2488
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Witam. Powtorzylam swoj PR w polmaratonie Mundo Cuervo Tequila 2012. Nie zdalwalam sobie sprawy, ze ten polmaraton to jest cross country po GORACH. Myslalam, ze mi odpadla stopy od biegania po zwize, kamieniach i kocich lbach w miasteczku. Widoki niesamowite, bo biegnie sie przez gory z polami agawy, potem przez miasteczko (tylko ostatnie kilka km) wylozone agawa (droga wylozona ), a na koniec przez fabryke Jose Cuervo. Zalaczam foty, na zyczenie Ismekusi. Foty widokow sa z neta, bo nie zatrzymywalam sie trzaskac. BTW Altimetria jest z zeszlego roku, w tym, przegonili nas po wiekszych gorach (zmienili trase troche).

PS> Cuervo = kruk, stad rzezba kruka
PS 2. Na zdjeciu medal oraz lokalny drink - palomita (tequila, cos a la sprite, limonki & sol)

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

oj , nie dodaly sie foty, pozniej sproboje znowu

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

oj , nie dodaly sie foty, pozniej sproboje znowu
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 18:25   #2489
nika_34
Rozeznanie
 
Avatar nika_34
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 612
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Dziewczyny, a ten run-log to jest tylko na androida?
nika_34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 18:37   #2490
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
patrze w statystyki endo i od połowy sierpnia rower,bieganie,chodzenie to
Dystans: 1033,42 km
Brawo

U mnie stuknęło 500 km biegu od 28 sierpnia dzisiaj i chyba będzie trzeba to jakoś uczcić

Melduje dzisiaj 10 km i już 3/4 planu listopadowego zrealizowane
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg

Edytowane przez StupidAlice
Czas edycji: 2012-11-20 o 18:43
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.