Koty- część V - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-21, 10:09   #3541
Membarissa
Raczkowanie
 
Avatar Membarissa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tarragona, Spain
Wiadomości: 57
Dot.: Koty- część V

hehe.. ciekawe co powie mój narzeczony na drugiego wariata w naszym łóżku..
__________________
"Świat jest dokładnie taki, jakim go postrzegamy..."
Membarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 10:11   #3542
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Koty- część V

Ja jeszcze marze o czarnym kocie.Przepiekne sa.O taki czarny brytyjczyk np.Ale i dachowcem bym nie pogardzila.
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 10:21   #3543
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Magda_84 Pokaż wiadomość
my mamy ten
http://animalia.pl/produkt,12176,,ce...ajacy-10l.html
troszkę pyli, ale bez przesady. Jest drobny, bardzo dobrze sprząta się kuwetę, dobrze zbryla

skąd ja to znam orijen bleee, ale jak wsadziła głowę do opakowania to jadła
Może spróbuję jeszcze raz...

Aaaa, Chamisko identycznie Łeb do środka i jakoś mu smakuje


Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Domownicy zwierząt nie posiadają, kot może mieć pokój cały dla siebie i tam przebywać nikomu nie przeszkadzając
Jeszcze zastanawiałam się nad sprayem z kocimiętki (nie waleriana ale kocimiętka). W tym pokoju nikt by kotu nie przeszkadzał w niczym
Tylko czy po tych wojażach moje futro mnie nie znienawidzi to nie weim
Myślę, że Feliway by wystarczył. Nie ma co kota faszerować, bo go ogłupisz po prostu

Szkoda trochę, że nie był wcześniej przyzwyczajony do dłuższego pobytu za domem. U mnie identycznie. Wyjazd tylko do weta. Pers w transporterze, Cham na kolanach w szelkach, jak jadą oboje.


Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
B mu smakuje


Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
1. U mnie nie zauważyły różnicy nawet
Ale beznadziejnie się go sprząta, pod wpływem wilgoci robią się wióry to tak ma być?


2. Kupiłam laserek
1. No własnie te wióry mnie też zraziły. Dla gryzoni te drewniane są genialne

2. Ja moim czasem puszczałam bańki mydlane. Perski polował, tylko trochę miał spowolnione ruchy, bo rzucał się, jak już się rozprysły. I patrzył w to miejsce takim ogłupiałym wzrokiem przez kilka minut

Cham uciekał. Później wlazł na szafę albo za firankę i się przyglądał.


Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Czy jest na sali kot, który gardzi Royalem?
Cham.
Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
poza tym podobają mi się brytyjczyki i ezotyki, a także ostatnio devon rex

Mnie się ostatnio podoba wszystko co robi : miauuuuuuu!


Edytowane przez Nimfa20
Czas edycji: 2012-11-21 o 10:36
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 10:23   #3544
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Koty- część V

Giulietta tak z zaskoczenia zdjecie zrobione a Snoopy wlasnie biegal po domu z uszami do tylu i dlatego takie wrazenie kota wystraszonego , one jak sie ganiaja to tak wygladaja bo Snoopy zawsze zaczepia koteczke ona jest mniejsza .......

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Ja wlasnie dlatego przyganelam Giuliette bo tez od zawsze chcialam czarnego kota
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 10:40   #3545
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Czyz nie byla piekna?Musiala zostac czesciowo ogolona,bo trafila do schroniska sfilcowana.Futro az do jej smierci nie odroslo.
Bardzo piękna Ja też mam persa z pseudohodowli.

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post13451916

I kota po kotce perskiej.
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 11:11   #3546
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Koty- część V

I znowu mi stówka uciekła - zamówiłam applaws dla kociąt (suchą portę je, ale dla mnie zapach jest nie do zniesienia), cat's best eco plus, wędkę (ta ma już dwa miesiące i niedługo się zarwie), myszkę i inne kuleczki. I ciągle myślę o tym drapaku, a tu po świętach sterylka jeszcze... Za dobrze ze mną ma
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 11:33   #3547
ziazik
Rozeznanie
 
Avatar ziazik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 697
Dot.: Koty- część V



Zyziek po badaniu moczu, są struwity, dokańczamy leczenie pęcherza i na 3 miesiące przechodzi na karmę nerkową. Po trzech miesiącach ponowne badania moczu i krwi. Morfologia i biochemia tym razem było wszystko w normie.
ziazik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 11:41   #3548
Madzik_2905
Raczkowanie
 
Avatar Madzik_2905
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 458
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
I znowu mi stówka uciekła - zamówiłam applaws dla kociąt (suchą portę je, ale dla mnie zapach jest nie do zniesienia), cat's best eco plus, wędkę (ta ma już dwa miesiące i niedługo się zarwie), myszkę i inne kuleczki. I ciągle myślę o tym drapaku, a tu po świętach sterylka jeszcze... Za dobrze ze mną ma
ja przez kota akutalnie mam pustki w portfelu, bo za dużo promocji i zabawki fajne, a to karma się kończy, a to odrobaczanie i kastracja...i po oszczędnościach ostatnio usłyszałam od znajomej, że mój kot ma jak w raju
Madzik_2905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 11:44   #3549
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Koty- część V

Feliway już w drodze Ale jest cień szansy, że jednak kolega weźmie moje futro na przechowanie

W ogóle powiem Wam, że jakieś 2mce temu się przeprowadziliśmy - od tamtej pory moja panna niedotykalska jest miziasta, mało tego - wskakuje SAMA na kolana i się zwija w kotokulkę I oprócz tego gratis, spi w kotokulce na naszym łóżku w nogach

Do tej pory mieszkaliśmy we 3 osoby (z tym kolegą własnie, który pracował w domu) i on mi całość kota zabierał w sensie miał kota i personel do kota jak ja przychodziłam z pracy to jak zamieniliśmy się na pokoje z nim pod koniec naszego wspólnego mieszkania to kot nawet nie raczył wyjść zobaczyć kto przyszedł (a zawsze przybiegała). Już miałam tego dość ... o przychodzeniu i się połaszeniu choćby szczątkowym, tez nie było mowy a teraz, taka metamorfoza kicia jest przekochana i ciągle do nas gada - grucha
Ale czesania nienawidzi...warczy i się wije, czasem prawie w oko pazurami mi trafia (nie jest to kot agresywny w ogóle tak poza tym - nigdy na mnie nie fuknęła) ładuję w nią witawet aby zalew kłaków opanować i są już pierwsze efekty...
Macie jakieś sprawdzone preparaty na futro? Ja znam tylko witawet w tabletkach
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 11:48   #3550
Anitast
Zakorzenienie
 
Avatar Anitast
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 3 027
Dot.: Koty- część V

Ja tez wczoraj paczke zamowilam w Zooplus i juz dzis jedzie
__________________
Il mio gatto è come un angelo dal musetto umido e dal cuore pieno D'AMORE
Anitast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 11:48   #3551
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
Zyziek po badaniu moczu, są struwity, dokańczamy leczenie pęcherza i na 3 miesiące przechodzi na karmę nerkową.
oj
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 11:49   #3552
iwona1110
Zadomowienie
 
Avatar iwona1110
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 550
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
Zyziek po badaniu moczu, są struwity, dokańczamy leczenie pęcherza i na 3 miesiące przechodzi na karmę nerkową. Po trzech miesiącach ponowne badania moczu i krwi. Morfologia i biochemia tym razem było wszystko w normie.
Ziazik to trzymamy kciuki za Zyzia A co słychać u pana Rudaska?
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."
Faith Resnick

Mój facebook
iwona1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 11:52   #3553
Magda_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 795
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Anitast Pokaż wiadomość
Ja tez wczoraj paczke zamowilam w Zooplus i juz dzis jedzie
ja wczoraj też zakupy zrobiłam w zooplus na 160 zł, z rabatem wyszło 140 ale to i tak sporo
Magda_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 11:57   #3554
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
I znowu mi stówka uciekła - zamówiłam applaws dla kociąt (suchą portę je, ale dla mnie zapach jest nie do zniesienia), cat's best eco plus, wędkę (ta ma już dwa miesiące i niedługo się zarwie), myszkę i inne kuleczki. I ciągle myślę o tym drapaku, a tu po świętach sterylka jeszcze... Za dobrze ze mną ma
Ja chciałam zamówić applawsa , ale 'mojego' akurat nie było. Ok. 29 ma być.
Też tak mam, że wszystko naraz zamawiam
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 12:31   #3555
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Czy jest na sali kot, który gardzi Royalem?

Ważę, ale i tak się panu przytyło...

Będzie rzeźnia
Ciekawe tam u nich generuje taki sukces

Ojoj. Kot czysto domowy to naprawdę spore wyzwanie, nie raz się zastanawiałam, czy bym podołała. Chociaż pod moją nieobecność matka nawet z wychodzących zdołała zrobić nienażarte kluchy
Dobra, to kupię jeszcze wagę przy następnej kasie

A z laserka dupa, nie szeleści to zainteresowanie bliskie zera a już widziałam siebie zapewniającą dzieciom zabawę nie wstając z fotela...

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Witam,
moge dolaczyc? Jestem od lat na miau,ale jakos stracilam tam ostatnio wene.Mam Baksa i Maje,oba 14 letnie. Oba ze schroniska,trafily do mnie zaniedbane.Baks jest ze mna prawie 12 lat a Maja 6 lat. Ostatnio mielismy profesjonalne czyszczenie zabkow,bo moje usuwanie kamienia juz nie wystarczalo.




Uploaded with ImageShack.us
Witamy
Ależ naburmuszone dostojeństwa
Piękne

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
My bodajże w lipcu dowiedzieliśmy się przypadkowo o kotce main coon do oddania (rodowodowa, 6 letnia, po sterylizacji) Niestety okazało się, że kotka czekała już na odbiór przez nowych właścicieli. No nic trudno się mówi... na to miejsce wzięliśmy Swietłanę. Jest już okrąglutka
I jakie piękne imię ma
Ech, main coona tak na zimę mieć...
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 12:38   #3556
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość


Zyziek po badaniu moczu, są struwity, dokańczamy leczenie pęcherza i na 3 miesiące przechodzi na karmę nerkową. Po trzech miesiącach ponowne badania moczu i krwi. Morfologia i biochemia tym razem było wszystko w normie.
tzn karma urinary ? Nerkowa karma a karma pęcherzowa to dwie różne (zboczenie zawodowe )
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 12:38   #3557
iwona1110
Zadomowienie
 
Avatar iwona1110
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 550
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Dobra, to kupię jeszcze wagę przy następnej kasie

A z laserka dupa, nie szeleści to zainteresowanie bliskie zera a już widziałam siebie zapewniającą dzieciom zabawę nie wstając z fotela...
Ja ważę, choć ostatnio się zastanawiam czy jest sens skoro i tak z cudzej miski lepiej smakuje

Laserek kupiłam dla Horusa i na początku go nie lubił - po jakimś czasie zaczął się bawić. Teraz laser uwielbia Ambra - ona poluje na kropeczkę a Horus na Ambrę
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."
Faith Resnick

Mój facebook
iwona1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 12:38   #3558
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Koty- część V

Nie martwcie sie struwitami.Najwazniejsze to teraz je rozpuscic.Maja miala tragiczne struwity jak ja wzielam.Dieta, potem normalne jedzenie (applaws,acana,orijen,hil ls) i dwa razy do roku na ok 6 tygodni powrot do royala s/d.Od 6 lat mamy to pod kontrola i nic sie nie pojawia
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 12:44   #3559
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Membarissa Pokaż wiadomość
boziuuu..jakie cudne mruczki streasznie mi się podobają koty brytyjskie... Nawet się zastanawiam czy by nie sprawic mojemu Fokusowi kompana do zabawy.. podobno dobrze zeby kotek miał towarzysza zabaw... Dzisiaj z Fokusem jedziemy do weta, coś się małemu zrobiło wokol prawego oczka i martwi mnie to ma to juz prawie tydzień i nic nie schodzi... nie mam pojęcia co to takiego, oczko wydaje się zdrowe, błyszczące, nic mu nie cieknie itd..ale jest troche opuchnięte i zaczrwienione w górnym kąciku i pod okiem.. mam nadzieje ze to nic powaznego...
Ja też polecam dwupak
Szybko mi się chłopaki zakolegowały, teraz przy Robinsonie gorzej z tym, bo już dorośli w sumie są. Srajtek już się przekonał, śpi ze mną znowu i z małym a Tygrys... On to w ogóle jakiś autystyczny jest

Chociaż cierpliwości też trzeba mieć co niemiara, bo jak taka radosna dwójka wpadnie w szał zabawy to nic, tylko uciekać, zabierając co cenniejsze rzeczy
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 12:51   #3560
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Koty- część V

andrejewna-koty to nic.Za to moj dwulatek to dopiero psuj Przez te wszystkie lata (ok od 25 lat) odkad mam koty,nie zniszczyly tyle co moje dziecie w pare miesiecy

Baksa dokacalam wiele razy (tymczasy) na nim nowy kot nie robi wrazenia ot zaraz sie z nim bawi.Potem doszla Maja jak on mial lat 7?Bez problemu.Za to jak doszla Sami,to byly walki bo moja kotka poczula sie zagrozona.Byla o mnie strasznie zazdrosna.
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 13:03   #3561
ziazik
Rozeznanie
 
Avatar ziazik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 697
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
oj
Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość
Ziazik to trzymamy kciuki za Zyzia A co słychać u pana Rudaska?
Dzięki. Ciekawe o co chodzi, on młody jest, dwa lata ledwo skończył i karmę ma dobrą Dobrze, że szybko wyszło.

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
tzn karma urinary ? Nerkowa karma a karma pęcherzowa to dwie różne (zboczenie zawodowe )
Wydaje mi się, że urinary (czyli pęcherzowa?), chyba Hillsa, nie wiem, bo mąż z nim był i nie potrafi powiedzieć dokładnie, dopiero dziś pojadę do teściów, to zobaczę, co dokładnie dostał. Jeśli wyrzucili opakowanie to w sobotę, przy następnym zastrzyku dopytam wetkę.

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Nie martwcie sie struwitami.Najwazniejsze to teraz je rozpuscic.Maja miala tragiczne struwity jak ja wzielam.Dieta, potem normalne jedzenie (applaws,acana,orijen,hil ls) i dwa razy do roku na ok 6 tygodni powrot do royala s/d.Od 6 lat mamy to pod kontrola i nic sie nie pojawia
Ponoć kryształki jeszcze malutkie, to początki dopiero, dlatego jestem dobrej myśli Gorzej, że sama będę musiała tego pilnować, bo teściowie to mają dobre chęci, gorzej z pamięcią A sama mam dwa robale, co to wiecznej opieki wymagają Ale dam radę.

Jedna z wolontariuszek w naszym stowarzyszeniu rozchorowała się i poszła na ponad tydzień do szpitala. Zajmuję się jej kotami tymczasami u niej w mieszkaniu. Nawet się nie znamy osobiście To tyle, jeśli chodzi o moje obawy, że mam klucze do mieszkania zostawić opiekunce do kotów Jestem tam dwa razy dziennie i koty generalnie są kochane, znalezione były matka z dwójka młodych, silnie zakatarzone i z chorymi oczami, teraz już są ok. Tylko moje przy nich to ogromne monstra, tamte są takie malutkie i zgrabniutkie, kotka ma dwa lata, młode pół roku. Naprawdę nawet Ebi wydaje się wielki i ciężki...

A Euzebiusz lepiej, w sobotę umówieni jesteśmy wreszcie na szczepienie. Zrobił się mega miziasty, mogę z nim wszystko zrobić. Wczoraj zaglądałam mu do pyska i oglądałam śliczne malutkie ząbki Rano każe się nosić na rękach, więc poranną kawkę robię jedną ręką. Jak biorę Safirkę na ręce (Safirka coraz lepiej to znosi, nawet czasem pomruczy) to łapie mnie za nogę i każe Safirkę odstawić i jego wziąć
Dwa razy dziennie dostają szału i wariują. Czekam wciaż na drapak, domówiłam drugi, podstawkę plus słupek do drugiego pokoju. Ile Wy czekałyście na swoje drapaki z rufi?
ziazik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 13:04   #3562
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
1. No własnie te wióry mnie też zraziły. Dla gryzoni te drewniane są genialne

2. Ja moim czasem puszczałam bańki mydlane. Perski polował, tylko trochę miał spowolnione ruchy, bo rzucał się, jak już się rozprysły. I patrzył w to miejsce takim ogłupiałym wzrokiem przez kilka minut

Cham uciekał. Później wlazł na szafę albo za firankę i się przyglądał.
No tak, ile taka myszka czy chomik może nasikać
Ogólnie czytałam wczoraj artykuł, który Monika podrzuciła i ogólnie dowiedziałam się, że to się zbrylać powinno dobrze wiedzieć
Ale 3 dychy za 10l dawać... Trochę przesada
Na all są tanie, ale te wióry... Nie wiem kurde. Chyba będę nadal dźwigać bentonit.

I tak w ogóle to za szybko się pochwaliłam - Robinsonowi jednak ten drewniany nie pasuje myślałam, że mała kupka jego była, a to Srajtkowa a mały se kibelek w kartonie zrobił. Ciekawa jestem, czy mu się ten zapach lasu z traumą z dzieciństwa nie kojarzy

O mamo, bańki już widzę Persa
Spróbuję też na moich, a nuż się zajmą
Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość
Ja ważę, choć ostatnio się zastanawiam czy jest sens skoro i tak z cudzej miski lepiej smakuje

Laserek kupiłam dla Horusa i na początku go nie lubił - po jakimś czasie zaczął się bawić. Teraz laser uwielbia Ambra - ona poluje na kropeczkę a Horus na Ambrę
U mnie tylko mały pierdziel wyżera wszystkim dookoła, tak to grzecznie chłopaki jedzą


U mnie już padły baterie stwierdziłam, że ten raz jeszcze kupię, może też się przekonają, a jak nie to nie, wrócimy do kulek z gazety
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 13:09   #3563
iwona1110
Zadomowienie
 
Avatar iwona1110
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 550
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
Ile Wy czekałyście na swoje drapaki z rufi?
Długo - bite dwa tygodnie czekałam. Na dodatek drugi przyszedł bez śrub i dosyłali - fakt na drugi dzień były już ale wyczekałam się na drapak

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
U mnie już padły baterie stwierdziłam, że ten raz jeszcze kupię, może też się przekonają, a jak nie to nie, wrócimy do kulek z gazety
A próbowałaś kiedyś słomek od napojów?
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."
Faith Resnick

Mój facebook
iwona1110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 13:14   #3564
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
andrejewna-koty to nic.Za to moj dwulatek to dopiero psuj Przez te wszystkie lata (ok od 25 lat) odkad mam koty,nie zniszczyly tyle co moje dziecie w pare miesiecy

Baksa dokacalam wiele razy (tymczasy) na nim nowy kot nie robi wrazenia ot zaraz sie z nim bawi.Potem doszla Maja jak on mial lat 7?Bez problemu.Za to jak doszla Sami,to byly walki bo moja kotka poczula sie zagrozona.Byla o mnie strasznie zazdrosna.

No tak. Jeszcze jedno dziecko
Nie mam zupełnie punktu odniesienia jeśli chodzi o ludzkie pociechy, unikam ale wierzę na słowo choć trudno mi sobie wtedy wyobrazić rozmiar zniszczeń

A te nowe nie są zdziwione, jak Baks do nich podbija?
A ja już Srajtka chwalę, że taki ugodowy...
Co Robinson z nim wyprawia to masakra (a oczywiście najlepsze widowisko o 3 w nocy ), a ten stary kacap nawet oka nie otworzy, odezwał się dopiero jak go młody w jajca ukąsił
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 13:19   #3565
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Koty- część V

Tak czytam o tym że macie podwójne futra też się przymierzam do zdobycia towarzystwa dla mojej kotki i chciałabym żeby to też była kobieta ale nie mam pojęcia czy się dogadają i jaki będzie ten nowy kot...bo aktualny jest bezproblemowy
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 13:29   #3566
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość
A próbowałaś kiedyś słomek od napojów?


W życiu mało kreatywna ze mnie mama
Najwięcej w pokoju mam śmieci i butów, toteż tak się wychowywały te bidoki, na tym co znalazły czyli papierach, kartonach i sznurowkach a ja nic nowego nie wymyślałam.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Tak czytam o tym że macie podwójne futra też się przymierzam do zdobycia towarzystwa dla mojej kotki i chciałabym żeby to też była kobieta ale nie mam pojęcia czy się dogadają i jaki będzie ten nowy kot...bo aktualny jest bezproblemowy
Ja mam doświadczenie bardzo małe, dopiero teraz przy chłopakach dokacałam świadomie. Aha no i przy poprzednim kocie, teraz mi się przypomniało
I jedyne co mi się potwierdziło to to, że młode łatwiej się dogadają. Diablikowi przywiozłam kiedyś młodego kolegę ze stajni i dupa, przegonił go
A znów kotki niby takie terytorialne nie są.
Jak masz kota taką ciepłą kluskę to zawsze lepiej, najwyżej "nowy" go zdominuje i będzie spokój
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 13:47   #3567
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość


W życiu mało kreatywna ze mnie mama
Najwięcej w pokoju mam śmieci i butów, toteż tak się wychowywały te bidoki, na tym co znalazły czyli papierach, kartonach i sznurowkach a ja nic nowego nie wymyślałam.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------



Ja mam doświadczenie bardzo małe, dopiero teraz przy chłopakach dokacałam świadomie. Aha no i przy poprzednim kocie, teraz mi się przypomniało
I jedyne co mi się potwierdziło to to, że młode łatwiej się dogadają. Diablikowi przywiozłam kiedyś młodego kolegę ze stajni i dupa, przegonił go
A znów kotki niby takie terytorialne nie są.
Jak masz kota taką ciepłą kluskę to zawsze lepiej, najwyżej "nowy" go zdominuje i będzie spokój
Oj ciepłą kluską to bym jej nie nazwała - ona lubi się trzymać z daleka ale bez agresji - tak więc nie spodziewam się ataków ani z jej strony ani tego, że ktoś ją zdominuje...choć mogę się zdziwić W ogóle, może jestem dziwna, ale chciałabym wyczaić kota o takim samym umaszczeniu jak obecny
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 14:40   #3568
Membarissa
Raczkowanie
 
Avatar Membarissa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tarragona, Spain
Wiadomości: 57
Dot.: Koty- część V

Ja chcę zamówić drapak dla Fokusa ale oczywiście mam dylemat bo jest tego multum.. Wacham się między tymi :
http://www.zooplus.es/shop/tienda_ga...os_140cm/55849

http://www.zooplus.es/shop/tienda_ga...as180cm/281737

http://www.zooplus.es/shop/tienda_ga...s_180cm/100195

Czytałam, że syjamy nie lubią dużych wysokości ale nie jestem pewna czy to prawda... bo jak wiedzę Fokusa śmigającego po moich meblach to śmiem wątpić myślałam żeby wziaść większy to moze w końcu da spokoj moim sofom, meblom itd... a jakie drapaczki mają wasi wariaci?
__________________
"Świat jest dokładnie taki, jakim go postrzegamy..."
Membarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 14:45   #3569
Maricken
Zadomowienie
 
Avatar Maricken
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 789
Wyślij wiadomość przez ICQ do Maricken
Dot.: Koty- część V

Moja miała drapak, który jest aktualnie w piwnicy bo nie przejawiała nim żadnego zainteresowania - mimo aromatyzowania walerianą drapie natomiast to co jej pozwalam czyli drewniane "kozły" pod stołem, które i tak są zniszczone
__________________
"If slaughterhouses had glass walls, everyone would be a vegetarian." L. McCartney
Maricken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 14:55   #3570
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Koty- część V

My mamy od lat taki drapak-najwazniejsze,by mial 3 slupki,szeroka podstawe-wtedy jest stabilny.

http://katzenpflege.files.wordpress.com/2009/10/2.jpg

A co do wysokosci ,-) oto Baks i MAJA
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg baks-skaczacy1.jpg (143,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (20,8 KB, 20 załadowań)
__________________


Daniel

Christian

Edytowane przez De28
Czas edycji: 2012-11-21 o 15:01
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.