Rossmann - część XV - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-24, 15:07   #4171
czerwieclipiec
Zadomowienie
 
Avatar czerwieclipiec
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: jesień
Wiadomości: 1 112
Dot.: Rossmann - część XV

W którym R. w Warszawie jest szafa Sally Hansen?
__________________
- Underground nuclear testing in China, and, hey! Your perfume!
- My perfume? I'm not wearing any perfume.
- Oriental blend, tangerines, castorium...
- I showered before I came here.
- ... maybe a little myrrh. Opium. You're wearing Opium.
- I got it, didn't I? Yeah.
czerwieclipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 15:10   #4172
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Rossmann - część XV

...dziś zmobilizowałam się, aby zajrzeć do rossmanna.
Kupiłam:
pomadkę Max Factor Colour Eliksir 833 24.59zł 4/5
- trwałość, efekt na wielki plus jedyne do czego trzeba się przyczepić, to opakowanie - niby ładne, ale bardzo szybko się rysuje, nie wygląda na porządnie wykonane...
błyszczyk Astor Shine Delux 012 16.19zł 5/5
- opakowanie, trwałość, efekt na wielki plus tylko z kolorem się przeliczyłam chciałam ładniejszą czerwień
tusz Wibo zielony 5.79zł 3,5/5
- ładnie rozdziela rzęsy, ale ich nie pogrubia; po prostu lekko je podkreśla...
lakier Wibo french nr 5 3.89zł 3/5
- bardzo delikatny, wręcz przezroczysty; lekko nabłyszcza płytkę paznokcia
żel pod prysznic Isana 3.99zł 5/5
- piękny zapach, b.db się pieni, POLECAM

Oglądałam też nowe pomadki WIBO elixir.
To prawda - opakowanie mają bardzo brzydkie.
Szkoda....
__________________
Tak, to ja.

Edytowane przez biala
Czas edycji: 2012-11-24 o 15:11
biala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 15:10   #4173
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez malgo_ Pokaż wiadomość
Ale mi nie o to chodziło... Ja szukam pomadki o naturalnym kolorze np lekko różowa ( a nie czerwona czy inna intensywna jakich pełno wszędzie). Jestem bladziochem okropnym i według mnie nie pasuje mi taki "szalony" kolor. Chodzi mi tylko o lekkie nadanie koloru
mam ten sam problem, ale wczoraj kupiłam w rosie dwie pomadki i jestem z nich super zadowolona:
1. Maybelline 715 choco cream - jasna beżowo-różowa
2. L'oreal color riche 235 nude - lekko różowa
nie znoszę intensywnych kolorów, wyglądam w nich sztucznie, a te dwie szminki bardzo naturalnie komponują się z moją jasną cerą, radzę wypróbować
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 15:10   #4174
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Rossmann - część XV

otwieranie kosmetyków to będzie wieczny problem, dopóki nie wprowadzą kosmetyków zapakowanych w blistry... Sama wiele razy nie kupiłam szminek, bo nie było testerów, a jakoś nie miałam odwagi otwierać (chociaż otworzyć szminkę i tylko zerknąć na kolor w środku to nic straszznego) a tym bardziej testować... ;/
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 15:26   #4175
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
wiesz co użyłam g dzisiaj bom ciekawa była i żałuję, ze wydałam te 13 złotych Wodniste badziewie, które krycie ma zerowe,wyrównania kolorytu nic żeby się chociaż twarz nie błyszczała to bym jeszcze przebolała a tak to głupia byłam, że kupiłam
No to kosmetyczny bubel, przykro mi. Dziękuję za treściwą recenzję.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez dorota_128 Pokaż wiadomość
Kupione:
lakier Wibo express growth 2,99 zł, koralowy, piękny!
Który masz kolorek? Podaj proszę nr bom ciekawa.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 15:36   #4176
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Kosmetyki rozumiem, że nie powinno się wąchać, maziać, smarować. Ale nie czaje dlaczego pryśnięcie odświeżaczem powietrza to problem?
Przecież to się nie popsuje tak jak krem do którego dochodzi powietrze po otwarciu. A wole poznać zapach zanim kupię nawet taki odświeżacz.
A ja kupując odświeżacz powietrza mam nadzieję, że płacę za pełnowymiarową zawartość, a nie taką pomniejszoną o 2 czy 3 porcje, bo ktoś chciał poznać zapach, po czym odkłada produkt na półkę i bierze do koszyka kolejny nietestowany lub w ogóle rezygnuje z zakupu Uważam, że do takich artykułów też powinny być testery lub przynajmniej możliwość sprawdzenia zapachu przez potarcie odpowiedniego miejsca na opakowaniu - tak jak mają niektóre odświeżacze elektryczne.
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 15:47   #4177
izaura7
Raczkowanie
 
Avatar izaura7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 224
Dot.: Rossmann - część XV

Ja tez skusilam sie na kilka rzeczy i tak zakupilam:
- 2 pomadki Rimmel by Kate,
- tusz Wibo rozowy
- podklad Maybelline affinitone 24h
i mysle jeszcze o jakims korektorze i tuszu, konkretnie o tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...r-mascara.html, ale nigdzie go nie widzialam, bylam w 3 Rossach
Moze Wy go gdzies widzialyscie w Wawie?
izaura7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 15:48   #4178
Madziulllka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziulllka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 3 130
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Mnie przy 2000calorie wyszedł sierpień 2009
Tu jest jeszcze kalkulator do sprawdzania: http://checkcosmetic.net/ Bo to chyba niemożliwe, jak niedawno wszedł ten nowy 2000calorie

Chyba ta sama strona była podawana. Przepraszam w takim razie
__________________
Wymień się ze mną:
Kosmetyki
Książki

Proszę o odpisywanie w moich wątkach

Edytowane przez Madziulllka
Czas edycji: 2012-11-24 o 15:52
Madziulllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 15:51   #4179
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Rossmann - część XV

I ja padłam ofiarą promocji... Dzisiaj podejście drugie, bardziej owocne, w sumie kupiłam:
- róż Bourjois 40 (czy te róże zawsze mają taką nierówną powierzchnię, czy mój był już zmacany?);
- puder sypki Manhattan 01;
- dwie pomadki Maybelline 721 i jeszcze jedną;
- pomadkę Rimmel Kate 14;
- szary (raczej srebrny) liner Wibo
- korektor Manhattan, nie było pure cover, ten 8l kosztował 12 zł więc wzięłam ma próbę;

Nie kupiłam:
- podkładu, myślałam nad tym 123, ale opinie są różne a w dodatku nie było już nr 52, więc zamówię Bio detox z all;
- pomadki wibio, chciałam 05 również jej nie było, a 06 zbyt różowa mi się wydała;
- tuszu, chętnie bym czegoś spróbowała, ale widząc co kobiety robią przy szafach odechciało mi się;

Swoją drogą Ross zrobił świetną akcję pozbywania się towaru, jest duże prawdopodobieństwo, że po tej akcji w szafach będą same nowe kosmetyki.

Zastanawia mnie jeszcze macanie. Bo czy macaniem jest otwieranie kolejnych produktów w celu odnalezienia nowego, niemacanego? Zastanawia mnie to za każdym razem, gdy stoję przy szafie.
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 15:59   #4180
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Rossmann - część XV

Dziewczyny pomóżcie, jaki jest najjaśniejszy dostępny w Rossie odcień podkładu Max Factor Facefinity https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rzy-3-w-1.html ?
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 16:08   #4181
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość

Zastanawia mnie jeszcze macanie. Bo czy macaniem jest otwieranie kolejnych produktów w celu odnalezienia nowego, niemacanego? Zastanawia mnie to za każdym razem, gdy stoję przy szafie.

Dla mnie absolutnie nie, ponieważ jestem wówczas zdecydowana na zakup i jeśli odkręcam coś to mam wówczas świadomość, że nietknięty kosmetyk i tak trafi do mojego koszyka, natomiast jeśli był już perfidnie macany- żegnam się z delikwentem i tyle. Gdyby ochrona czy obsługa zwróciła mi uwagę, grzecznie wyjaśniłabym o co mi chodzi. Do tej pory nigdy nikt nie zwrócił mi uwagi. Ja wychodzę z założenia, że dbanie o swój interes i szanowanie pieniądzy nie jest niczym złym
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 16:14   #4182
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość
Bo jak kazdy by sobie tak psikal to by pol produktu nie bylo i to jest nie w porzadku w stosunku do kogos kto to kupi
No właśnie, wyręczyłaś mnie z ta odpowiedzią. Jak komus pasuje płacić za wypsiukany do połowy odświeżacz to chyba za dużo zbędnej kasy musi mieć w portfelu

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kashka Pokaż wiadomość
Piszecie o tym, że klientki otwierają kosmetyki i malują się nimi, a obsługa nie zwraca im uwagi. Ja byłam wczoraj świadkiem jak pracownica Rossmanna sama otwierała tusze na sprzedaż i pokazywała klientce szczoteczki.
Ano niestety. Ja juz pisałam też w czwartek, że u mnie z rana jak się zaczęła promocja to największy tłum pod szafami zrobiły pracownice robiące sobie zakupy i patrzeć nie mogłam jak wyjęły sobie z szuflady z dołu świeże błyszczyki, malowały się przy lustrze, po czym błyszczyki powędrowały do szafy dla kupujących..

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Poważnie??
Ja już czasami nie wiem czy mam zwracać im uwagę, skoro nawet obsługa tego nie robi to i tak zleją i będą macać dalej
No poważnie poważnie Dodam że ja nie jestem gimnazjalistką, nastolatką, ani nawet już nie dwudziestolatką. A to taka z wyglądu elegancka kobieta była w starszym wieku i tu nagle młodsza osoba jej uwagę zwróciła i obraziła majestat
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 16:27   #4183
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, jaki jest najjaśniejszy dostępny w Rossie odcień podkładu Max Factor Facefinity https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rzy-3-w-1.html ?
47 Nude
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 16:29   #4184
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Rossmann - część XV

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;37794440]47 Nude [/QUOTE]

a jasny jest w miarę?
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 16:34   #4185
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
I ja padłam ofiarą promocji... Dzisiaj podejście drugie, bardziej owocne, w sumie kupiłam:
- róż Bourjois 40 (czy te róże zawsze mają taką nierówną powierzchnię, czy mój był już zmacany?);
- puder sypki Manhattan 01;
- dwie pomadki Maybelline 721 i jeszcze jedną;
- pomadkę Rimmel Kate 14;
- szary (raczej srebrny) liner Wibo
- korektor Manhattan, nie było pure cover, ten 8l kosztował 12 zł więc wzięłam ma próbę;

Nie kupiłam:
- podkładu, myślałam nad tym 123, ale opinie są różne a w dodatku nie było już nr 52, więc zamówię Bio detox z all;
- pomadki wibio, chciałam 05 również jej nie było, a 06 zbyt różowa mi się wydała;
- tuszu, chętnie bym czegoś spróbowała, ale widząc co kobiety robią przy szafach odechciało mi się;

Swoją drogą Ross zrobił świetną akcję pozbywania się towaru, jest duże prawdopodobieństwo, że po tej akcji w szafach będą same nowe kosmetyki.

Zastanawia mnie jeszcze macanie. Bo czy macaniem jest otwieranie kolejnych produktów w celu odnalezienia nowego, niemacanego? Zastanawia mnie to za każdym razem, gdy stoję przy szafie.
Są takie nierówne także spoko.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 16:45   #4186
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
mogłabyś jakieś zdjęcie podesłać ?
wysle w pon,ok?
bo mam ja w pracy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wczoraj skromnie, a dzisiaj kupiłam
- pomadkę Maybelline Hydra Extreme kolor That's Mauvie
- tusz MF 2000 Calorie
- szarą kredkę Miss Sporty
- żel do brwi Wibo

Chciałam jeszcze różowy tusz Miss Sporty, ale był tylko jeden i macany.

Widziałam dzisiaj dziewczynę, która otworzyła kilka cieni i testowała kolory na ręce, podeszłam do niej i zapytałam czy to jest tester czy pełnowartościowy produkt i czy zamierza go kupić, bo widzę, że odłożyła na półkę. Zaczęła się tłumaczyć, że te cienie były już otwarte, więc tylko sprawdziła kolor, bo nie ma testera, że i tak były otwarte a ona nie otwiera nowych kosmetyków itd. Taaaa... Zapytałam czy chciałaby kupić taki macany kosmetyk, znowu zaczęła gadać, że był już otwarty (ciekawe po czym to poznała, skoro cienie nie są ofoliowane czy w żaden sposób zabezpieczone przed otwarciem ) i szybko się zmyła.
Jak mnie coś takiego wkurza
Zwłaszcza, że obsługa w ogóle na to nie reaguje. Tuż obok pani z obsługi jakieś baby malowały sobie paznokcie i zero reakcji
gdyby w ross bylo jak w sephorze->testery do wszystkiego a ochrona by pilnowala malującyach się bab a nie mini spodniczek to by byl porządek...
poza tym powinni kartki powiesic ze "otwieranie kosmetyku -nie testera- nakazuje do zakupu"
moze by to postraszylo..

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
To i tak Ci grzecznie wytrwale odpowiadała. Ja jak kiedys zwróciłam w Biedronce uwagę starszej pani, jak psiukała sobie odświeżaczami powietrza i wąchała, to mi odparowała "Nie wpier..alaj się dziecko" "Kultura" jest wszędzie
widze że Ty tez musisz wygladac jak dziecko jak ja

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Przydałoby się, żeby ktoś zrobił zdjęcie i do netu wrzucił (no na fejsie) - bez twarzy oczywiście. I napisał, w którym konkretnie sklepie takie akcje mają miejsce. Podejrzewam, że zaraz rozpętałaby się burza.
wiec tak:
wczoraj u mnie-szukalam pudru a ze na polce byl tyko biay i dark to pytam czy sa inne na dole...

okazalo sie ze sa...i to az 4inne odcienie...
wszystkie "zataśmowane"

pytam więc panią czy mają testery -choćby papierowe-pani odparła ze niestety nie ,ale to nie problem-i otworzyła wszystkie...
Mowię:szkoda ze nie ma testerów bo kolory maja podobne a na skórze zawsze inaczej...
Ona:to proszę sobie popróbować...

zdębiałam...
mówię:to tak można????
ona:jak nie ma testerów trzeba

wypróbowalam 1 który wydawal mi się najlepszy..
powiedzialam ze nie ma juz innych otwierac bo ten spróbowalam na ręce wiec go wezmę...


Nie dziwcie się więc dzewczyny że ludzie tak robią, kiedy raz,drugi sama ekspedientka Cię tego uczy...
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo

Edytowane przez tapetka22
Czas edycji: 2012-11-24 o 16:53
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 16:51   #4187
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
a jasny jest w miarę?
nie za bardzo mam go. Mysle czy nie zamowic w necie koloru 45 warm almond ponoc jasniejszy i bardziej zolty.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 16:54   #4188
soo_shy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 65
Dot.: Rossmann - część XV

Dziewczyny, mam pytanie, ceny na produktach to ceny nieprzecenione i od nich odejmuję sobie -40% czy są to juz ceny po przecenie ?
soo_shy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 16:56   #4189
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Rossmann - część XV

Wzbogaciłam sie dziś o pomadkę i 2 lakiery, jutro chcę jeszcze kolejny lakier Ale u mnie szafy już przebrane...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 16:58   #4190
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja też nigdy nie widziałam Revlona, a szkoda. Mam ochotę wypróbować kilka ich produktów i takie -40% to byłoby coś.
Też mam na niego wielką ochotę, ale niestety mam problem z jego dostępnością. Zamówiłabym go przez internet, ale mam problem z wyborem odcienia.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:02   #4191
nikola07
Raczkowanie
 
Avatar nikola07
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 458
GG do nikola07
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
To fakt jest prawie transparenty ale ja go użyłam na bezbarwny lakier wibo 'sztuczne paznokcie'. I pomalowałam kilka warstw, szybko zasycha, efekt świetny



Są u was róże bourjois? chciałam kupiić jakiś jasny na rozświetlacz ale pustki - ekspedientka powiedziała, że już nie bedzie dostaw
No niestety do końca tej promocji nie będzie dostaw kolorówki
nikola07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:04   #4192
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 689
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez soo_shy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, ceny na produktach to ceny nieprzecenione i od nich odejmuję sobie -40% czy są to juz ceny po przecenie ?
U mnie ceny w szafach były niezmienione, niższa cena wyskakiwała na kasie i pod czytnikiem.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:05   #4193
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez xyzgirl86 Pokaż wiadomość
- puder brązujący LOVELY matowy uwielllbiam go
Podasz linka do KWC? Po ile wychodzi ten bronzer?

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nr 1 - taki brudny beż mieniący się na czerwono . Widziałam też zdjęcia fioletowego i też wygląda przyjemnie.
Fiolet wychodzi jak brudny róż., natomiast z całego serca polecam wspomniany wyżej namber łan. Piękny odcień, cudnie się mieni... szkoda tylko, że zbiera się w załamianiach. Koniecznie trzeba stosować jakąś bazę pod cienie. To mój nowy KWC jeżeli chodzi o cienie. Fajny jest też kolorek nr 3 - taki zielonkawy. Również jestem z niego mega zadowolona.

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Pokaż wiadomość
czyli 123 nr51 jest jasniejszy hmmm..musze sie przyjrzec nr52 w takim razie.. u mnie panie w rossmanie bardzo mile chetnie pomagaly np. takie 2panie chcialy odlewki poskladow to zapropnowala im ze maja pojemniczki za 1,29 i jezeli kupia albo przyniosa swoje jakies pojemniczki to z checia zrobi im odlewki z testerow
i tak sie wlasnie zastanawiam nad taka odlewka bourjois 123 albo przyjze sie swatchom na internecie
Kurcze to w Rossmannie robią odlewki? Muszę się w swoim Rossie zorientować.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2012-11-24 o 17:20
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:06   #4194
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Też mam na niego wielką ochotę, ale niestety mam problem z jego dostępnością. Zamówiłabym go przez internet, ale mam problem z wyborem odcienia.
ja mam sand -
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:06   #4195
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez dahna1990 Pokaż wiadomość
też dzisiaj próbowałam i nic się nie dzieje
Może za daleko trzymasz. Albo spróbuj z takim lodówkowym
Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja miałam dziś niezły przebój z tymi kredkami, poszłam do rosa i mówię że kupiłam wczoraj lakiery a nie mam kredek, babka mi na to że nic się nie da zrobić. Wróciłam się jeszcze raz, że w takim razie chce zwrócić lakiery i kupić jeszcze raz to wtedy mi mogą nabić kredki na paragon. Babka się zgodziła i zwróciła mi kase za lakiery po czym okazało się że nie ma już kredek do oczu tylko do ust zostały - a widziałam wyraźnie że były do oczu ! Jeszcze mi kit wciskała że w promocji dają tylko czarne kredki a te się już skończyły - to kazałam babie pokazać mi gdzie jest napisane że tylko czarne kredki do oczu Finał sprawy był taki że wyszłam ze sklepu z niczym. Jeszcze jak oddałam lakiery (dobrze że je zabrałam ze sobą !) to babka je otworzyła przy mnie żeby sprawdzić czy nie używane ... Po pracy zła poszłam do innego rosa, były moje lakiery, zapytałam się ekspedientki czy są do nich kredki gratis to mnie przepraszała że czarnych już nie ma i mi pokazuje jakie kolory zostały więc wzięłam brązowe. I dało się wszystko ładnie załatwić.
Podoba mi się ten max factor fantasy fire ale kurna ponad 10 zł wychodzi za taką małą buteleczkę
Matko Dobrze jednak, że w innym Rossie były gratisowe kredki
Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Dziewczyny u was też kosmetyki stojące w szafach są ciepłe od tych lamp, które je podświetlają od dołu? Boję się, że przez te podgrzewanie się psują :/ Lakiery były normalnie gorące, dlatego żadnego nie wzięłam.
Ostatnio zauważyłam, że tak
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:08   #4196
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez nikola07 Pokaż wiadomość
No niestety do końca tej promocji nie będzie dostaw kolorówki
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:08   #4197
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Podkład Wibo Illuminating to jest dla mnie koszmar. Już go nie chcę nawet za darmo...
Zgadzam się, ten "podkład:" jest masakryczny...
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:10   #4198
monikaw7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 359
Dot.: Rossmann - część XV

To i ja pochwalę się moimi skromnymi zakupami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6306134.jpg (125,9 KB, 227 załadowań)
monikaw7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:15   #4199
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
a jasny jest w miarę?
niestety, nie zwróciłam uwagi sama wybierałam swój między odcieniami 55 beige a 60 sand i najchętniej wolałabym jakiś odcień pomiędzy, bo 55 trochę za jasny a 60 za ciemny
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 17:28   #4200
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez nikola07 Pokaż wiadomość
No niestety do końca tej promocji nie będzie dostaw kolorówki
Szkoda Mam nadzieję, że dorwę jeszcze w poniedziałek szminkę Wibo Elixir nr 5
Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ten "podkład:" jest masakryczny...
Czyli nie jestem sama w tej opinii Ja tam go już nie chcę, nawet za darmo
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.