Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-17, 09:15   #4291
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
cześć,

dziewczyny zapytam Was, bo nie mam pojęcia gdzie to pytanie zadać - trochę szukałam po wątkach ale nie znajduję odpowiedzi - chcę rozjaśnić włosy pierwszy raz farbą profesjonalną (do tej pory rozjaśniałam farbami drogeryjnymi), ciemno-średni blond dość podatny na rozjaśnianie, mam już farbę i utleniacz 9%
ale pytanie brzmi: czy taką farbę profesjonalną można nakładać przy skórze głowy? chodzi o to, że coś mi się kojarzy, że fryzjerki to nakładają farby rozjaśniające w pewnym odstępie od skóry, a ja mam naprawdę króciutkie włosy, i nie dam rady zachować takiego odstępu
farby drogeryjne to "maziałam"wręcz po skórze, i nic się nie działo - z tą profesjonalną też tak mogę?
ja farbuję L'Oreal Majirel i nie raz zdarzyło mi się ciapać po skórze, nic mi się nie działo, a o czymś takim nawet nie słyszałam może to źle, ale nie wiem
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny
weekend spedzilam oczywiscie w pracy, ale nie jest zle (dzis mialam pobudke o 4,30- na 6 do pracy). Wlasnie siedze nad praca mgr, normalnie boje sie isc do swojego promka jutro, no ale lepiej jak pojde ze skrawkiem pracy niz nie pojde wcale, prawda najwyzej mnie opierniczy
no jasne, że lepiej mieć troszkę niż nic też tak robię


Dzień dobry
ja też się witam, ale szkołę dzisiaj sobie odpuszczam, muszę pojechać po prezent dla TŻ
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 09:45   #4292
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja farbuję L'Oreal Majirel i nie raz zdarzyło mi się ciapać po skórze, nic mi się nie działo, a o czymś takim nawet nie słyszałam może to źle, ale nie wiem
dzięki!
mnie kiedyś fryzjerka poparzyła - ale schodziłam wtedy z ciemnego pasemkami, pewnie dała jakiś hardcorowy rozjaśniacz i jeszcze zawinęła w folię.... dlatego teraz trochę się boję, ale też dlatego wole sama sobie w domu pokombinować
zresztą, w każdej chwili mogę głowę pod kran wsadzić
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 10:47   #4293
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
dzięki!
mnie kiedyś fryzjerka poparzyła - ale schodziłam wtedy z ciemnego pasemkami, pewnie dała jakiś hardcorowy rozjaśniacz i jeszcze zawinęła w folię.... dlatego teraz trochę się boję, ale też dlatego wole sama sobie w domu pokombinować
zresztą, w każdej chwili mogę głowę pod kran wsadzić
o rozjaśniaczu to słyszałam, że tak robią, kilka milimetrów od skóry ale o farbach nie
może Bunny mnie poprawi, ale myślę, że w kwestii farb nie ma takiego strachu

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

nie mogę już...
zadzwoniłam znowu do tych głąbów z allegro i co? Znowu nikt nie wie czy przesyłka została wysłana. Przecież to już kpiny. Niby baba ma oddzwonić do mnie dzisiaj, na pewno tego nie zrobi, to wiem już teraz bo poprzednio też tego nie zrobiła.
Także od nich nawet nie liczę, że farbę dostanę. Przed świętami na pewno nie, a czy po dojdzie to też nie wiadomo
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 11:05   #4294
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie mogę już...
zadzwoniłam znowu do tych głąbów z allegro i co? Znowu nikt nie wie czy przesyłka została wysłana. Przecież to już kpiny. Niby baba ma oddzwonić do mnie dzisiaj, na pewno tego nie zrobi, to wiem już teraz bo poprzednio też tego nie zrobiła.
Także od nich nawet nie liczę, że farbę dostanę. Przed świętami na pewno nie, a czy po dojdzie to też nie wiadomo
No co za ludzie!! Kitka ja bym na Twoim miejscu powiedziała że rezygnujesz z zamówienia i chcesz zwrotu pieniążków Jak można w taki chamski sposób robić ludzi w balona, to ja nie wiem
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 11:07   #4295
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No co za ludzie!! Kitka ja bym na Twoim miejscu powiedziała że rezygnujesz z zamówienia i chcesz zwrotu pieniążków Jak można w taki chamski sposób robić ludzi w balona, to ja nie wiem
Jutro do nich zadzwonię jeszcze raz i tak właśnie zrobię. Cackać się nie będę i od razu im powiem, że sprawę zgłaszam na policję.
Czytam ich najnowsze komentarze i widzę, że nie tylko mnie się to przytrafiło.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 12:23   #4296
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Jutro do nich zadzwonię jeszcze raz i tak właśnie zrobię. Cackać się nie będę i od razu im powiem, że sprawę zgłaszam na policję.
Czytam ich najnowsze komentarze i widzę, że nie tylko mnie się to przytrafiło.
No i bardzo dobrze!
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 13:46   #4297
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej!


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o rozjaśniaczu to słyszałam, że tak robią, kilka milimetrów od skóry ale o farbach nie
może Bunny mnie poprawi, ale myślę, że w kwestii farb nie ma takiego strachu

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

nie mogę już...
zadzwoniłam znowu do tych głąbów z allegro i co? Znowu nikt nie wie czy przesyłka została wysłana. Przecież to już kpiny. Niby baba ma oddzwonić do mnie dzisiaj, na pewno tego nie zrobi, to wiem już teraz bo poprzednio też tego nie zrobiła.
Także od nich nawet nie liczę, że farbę dostanę. Przed świętami na pewno nie, a czy po dojdzie to też nie wiadomo
też tak sądze że to o rozjaśniacz raczej chodzi, a nie o farbe z tym nakładaniem
ale masz pecha co za sprzedawca

ja juz domek przystroiłam we wszystko i od razu tak miło świątecznie się zrobiło tylko szkoda że śnieg stopniał

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

o jaaaaaaaaa !!!
dziś u mnie otwarli tego nowego roska
na pewno tam dzisiaj polecę
mają rozdawać jakieś prezenty do zakupów warto iść
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 13:46   #4298
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej wpadlam na chwilke do was
kitka masz racje co do farby- kladziemy na skore bo niby jak odrost by byl przeciez
co do all wspolczuje- ja bym im jeszcze dupsko obsmarowala w necie
do mnie dotarly juz wszystkie zamowione paczuszki w ilosci 6 i moge wam powiedziec ze priorytety nadal ida max 2 dni- tak jak poczta obiecuje, wiec ewidentnie to wina sprzedawcow

zrobilam dzis pazurki, na swieta juz beda

no i mam dzis juz w sumie luz a od jutra znow goscie i shopping ale taki mega- kilka tys zl do przepuszczenia na co dusza zapragnie

trzymajcie sie cieplo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 13:51   #4299
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej wpadlam na chwilke do was
kitka masz racje co do farby- kladziemy na skore bo niby jak odrost by byl przeciez
co do all wspolczuje- ja bym im jeszcze dupsko obsmarowala w necie
do mnie dotarly juz wszystkie zamowione paczuszki w ilosci 6 i moge wam powiedziec ze priorytety nadal ida max 2 dni- tak jak poczta obiecuje, wiec ewidentnie to wina sprzedawcow

zrobilam dzis pazurki, na swieta juz beda

no i mam dzis juz w sumie luz a od jutra znow goscie i shopping ale taki mega- kilka tys zl do przepuszczenia na co dusza zapragnie

trzymajcie sie cieplo
pocieszyłaś mnie mam nadzieję, że dojdą i moje czekam na kilka, bo niestety nie każdy wysyła za pobraniem

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Kitka to jakieś kpinyniech wypchają się,żądaj zwrotu pieniążków
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 15:46   #4300
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej wpadlam na chwilke do was
kitka masz racje co do farby- kladziemy na skore bo niby jak odrost by byl przeciez
co do all wspolczuje- ja bym im jeszcze dupsko obsmarowala w necie
do mnie dotarly juz wszystkie zamowione paczuszki w ilosci 6 i moge wam powiedziec ze priorytety nadal ida max 2 dni- tak jak poczta obiecuje, wiec ewidentnie to wina sprzedawcow

zrobilam dzis pazurki, na swieta juz beda

no i mam dzis juz w sumie luz a od jutra znow goscie i shopping ale taki mega- kilka tys zl do przepuszczenia na co dusza zapragnie

trzymajcie sie cieplo
Dobrze wiedzieć, w środę wieczorem zamówiłam maskę arganową, polecony priorytet a jej dalej nie ma

O jaaa Ale Ci zazdroszczę

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Idę na egzamin do szkoły, będę potem

P.S ale tu pustki Wszystkie zajęte przygotowaniami do świąt widzę
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-12-17 o 15:48
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 16:07   #4301
MalenkaMii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 34
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Dziewczyny powiedzcie mi proszę czy dobrze chce zrobić. A mianowicie chodzi mi o rozcieńczenie oks 6% na 3%. Mam tego 6% 60ml i myślałam żeby dodać 30ml kranówki, wymieszać i potem odciągnąć 30ml. Dobrze?
MalenkaMii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 16:48   #4302
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej wpadlam na chwilke do was
kitka masz racje co do farby- kladziemy na skore bo niby jak odrost by byl przeciez
co do all wspolczuje- ja bym im jeszcze dupsko obsmarowala w necie
do mnie dotarly juz wszystkie zamowione paczuszki w ilosci 6 i moge wam powiedziec ze priorytety nadal ida max 2 dni- tak jak poczta obiecuje, wiec ewidentnie to wina sprzedawcow

zrobilam dzis pazurki, na swieta juz beda

no i mam dzis juz w sumie luz a od jutra znow goscie i shopping ale taki mega- kilka tys zl do przepuszczenia na co dusza zapragnie

trzymajcie sie cieplo
udanych zakupó Bunny ja już dzisiaj kupiłam ostatni prezent, teraz tylko pakowanie, kocham to muszę tylko właśnie dokupić papier, torby i wstążki

obsmaruję im , na pewno ostrzegę przed nimi na blogu, niech się cmokną
wiem, że 60 zł to nie jest kwota o którą może warto się awanturować, ale chodzi o sam fakt jak oni ludzi traktują
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

o jaaaaaaaaa !!!
dziś u mnie otwarli tego nowego roska
na pewno tam dzisiaj polecę
mają rozdawać jakieś prezenty do zakupów warto iść
leć, pewnie
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
pocieszyłaś mnie mam nadzieję, że dojdą i moje czekam na kilka, bo niestety nie każdy wysyła za pobraniem

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Kitka to jakieś kpinyniech wypchają się,żądaj zwrotu pieniążków
jutro zrobię im awanturę przez telefon, chociaż szczerze wątpię, że się przejmą, ale jak nie mną to może chociaż policją, bo na pewno to zgłoszę jeśli nie doczekam się pieniędzy. Dam im czas do czwartku, tyle chyba powinno im wystarczyć, aby zrobić przelew zwrotny?
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
P.S ale tu pustki Wszystkie zajęte przygotowaniami do świąt widzę
byłam na mieście właśnie po ostatni prezent, a po obiedzie jadę jeszcze z Tatą
Cytat:
Napisane przez MalenkaMii Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi proszę czy dobrze chce zrobić. A mianowicie chodzi mi o rozcieńczenie oks 6% na 3%. Mam tego 6% 60ml i myślałam żeby dodać 30ml kranówki, wymieszać i potem odciągnąć 30ml. Dobrze?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 17:03   #4303
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

mi został ostatni prezent, w sumie najgorszy, dla przyjaciółki, a najgorszy dlatego, że ona mieszka w Norwegii i wszystko ma...macie jakiś pomysł na ciekawy prezent, może być bibelot
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 17:11   #4304
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
mi został ostatni prezent, w sumie najgorszy, dla przyjaciółki, a najgorszy dlatego, że ona mieszka w Norwegii i wszystko ma...macie jakiś pomysł na ciekawy prezent, może być bibelot
ciucha jakiegoś kup
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 19:09   #4305
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć

Kupiłam dzisiaj wszystkie prezenty, nawet szybko mi poszło, tylko 2 godziny w galerii i tłumów nawet nie było, byłam przed południem Teraz pozostaje tylko zapakować i pod choinkę, do której jeszcze muszę dojechać

Kitka, ja tym sprzedawcom nie darowałabym nawet złotówki (wiem wredna jestem) ale nie chodzi o pieniądze ale o to, że są oszustami, bo inaczej ich nazwać nie można Kręcą jak tylko się da, zamiast powiedzieć przepraszam i zwrócić kasę. Dlatego ja jak robię zakupy na allegro to zawsze z płatnością przy odbiorze mimo, ze drożej albo odbiór osobisty, bo obawiam się, że właśnie takie coś mogłoby mnie spotkać.

Bunny baw się dobrze na tych zakupach
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 19:58   #4306
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Cześć

Kupiłam dzisiaj wszystkie prezenty, nawet szybko mi poszło, tylko 2 godziny w galerii i tłumów nawet nie było, byłam przed południem Teraz pozostaje tylko zapakować i pod choinkę, do której jeszcze muszę dojechać

Kitka, ja tym sprzedawcom nie darowałabym nawet złotówki (wiem wredna jestem) ale nie chodzi o pieniądze ale o to, że są oszustami, bo inaczej ich nazwać nie można Kręcą jak tylko się da, zamiast powiedzieć przepraszam i zwrócić kasę. Dlatego ja jak robię zakupy na allegro to zawsze z płatnością przy odbiorze mimo, ze drożej albo odbiór osobisty, bo obawiam się, że właśnie takie coś mogłoby mnie spotkać.
też chyba tak zacznę robić ehh... zawsze musi być pierwszy raz z jakimiś oszustami, szkoda tylko, że przed samymi świętami
niemniej jednak kiepsko trafili, ja im nie odpuszczę, a wiem już co mam zrobić, jak tym pokierować

ja już też muszę kupić tylko papier do pakowania prezentów i jestem gotowa
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 20:00   #4307
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

Kitka masakra z tym sprzedawca na all lepiej szybko kup farby gdzie indziej,bo od nich już raczej na bank ich nie dostaniesz swoją drogą to niezły burdel muszą tam mieć

Bunny baw się dobrze na zakupach i oczywiście pochwal się po



Dziewczyny widziałyście????? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=663878
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 20:10   #4308
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

Kitka masakra z tym sprzedawca na all lepiej szybko kup farby gdzie indziej,bo od nich już raczej na bank ich nie dostaniesz swoją drogą to niezły burdel muszą tam mieć

Dziewczyny widziałyście?????
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=663878
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahah ahahahahahahahahahahahaha

co do farby to wiem wiem, TŻ ma mi kupić w Gdyni
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 20:15   #4309
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahah ahahahahahahahahahahahaha

co do farby to wiem wiem, TŻ ma mi kupić w Gdyni

no to chociaż tyle dobrze,ża masz do nich dostęp
ja nie wiem co pacnąć na te moje włosy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 20:18   #4310
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

no to chociaż tyle dobrze,ża masz do nich dostęp
ja nie wiem co pacnąć na te moje włosy
mam nadzieję, że zdąży kupić, jutro późnym wieczorem lecimy do Warszawy i wracamy w czwartek, więc zostaje jedynie piątek, aby kupić

a rudy jeszcze wyłazi? ja czasem jeszcze myślę, aby pacnąć coś z poziomu 7, ale szkoda mi włosów a w piątek frynio
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 20:23   #4311
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że zdąży kupić, jutro późnym wieczorem lecimy do Warszawy i wracamy w czwartek, więc zostaje jedynie piątek, aby kupić

a rudy jeszcze wyłazi? ja czasem jeszcze myślę, aby pacnąć coś z poziomu 7, ale szkoda mi włosów a w piątek frynio
zdążycie jak to na miejscu to nie będzie problemu
o i jeszcze fryzjer, będziesz piękna na Święta
no wyłazi... i już nie wiem co robić, chyba dam sobie spokój, będę co miesiąc farbować i może kiedyś kolor się wyrówna też mi szkoda włosów,żeby tak nakładać sto farb na nie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 20:24   #4312
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
zdążycie jak to na miejscu to nie będzie problemu
o i jeszcze fryzjer, będziesz piękna na Święta
no wyłazi... i już nie wiem co robić, chyba dam sobie spokój, będę co miesiąc farbować i może kiedyś kolor się wyrówna też mi szkoda włosów,żeby tak nakładać sto farb na nie
mam nadzieję i że zdążymy i że piękna będę

w sumie to lepiej rudy niż zielony
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 20:29   #4313
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mam nadzieję i że zdążymy i że piękna będę

w sumie to lepiej rudy niż zielony
tylko nie zapomnij się pokazać w nowych włosach
dzięki myślałam,że i ja na święta będę piękna
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 20:32   #4314
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

A ja dopiero będę szła na zakupy świąteczne

Egzamin zdany To już koniec na grudzień, reszta w styczniu

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny widziałyście????? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=663878
o jaaaa
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 20:35   #4315
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tylko nie zapomnij się pokazać w nowych włosach
dzięki myślałam,że i ja na święta będę piękna
pokażę pokażę, chociaż nie nastawiam się na jakieś zmiany

będziesz piękna, odstrzelisz się to nikt na włosy nie zwróci uwagi

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Egzamin zdany To już koniec na grudzień, reszta w styczniu
zazdroszczę, u mnie sesja od 25 stycznia i będzie rzeź
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 20:40   #4316
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że zdąży kupić, jutro późnym wieczorem lecimy do Warszawy i wracamy w czwartek, więc zostaje jedynie piątek, aby kupić
A w Warszawie nie będziesz miała w pobliżu hurtowni fryzjerskiej?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tylko nie zapomnij się pokazać w nowych włosach
dzięki myślałam,że i ja na święta będę piękna
Pocieszę Cię że ja jak na razie śmigam z fajnym prawie 2cm odrostem Nie mogę się już doczekać na styczniową akcję blond

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zazdroszczę, u mnie sesja od 25 stycznia i będzie rzeź
U mnie niby egzaminy przypadają na styczeń, ale teraz niektórzy nauczyciele zrobili nam tzw. terminy zerowe- robimy egzamin wcześniej a oceny wpisują nam do indeksów dopiero w styczniu
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 20:41   #4317
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A w Warszawie nie będziesz miała w pobliżu hurtowni fryzjerskiej?



Pocieszę Cię że ja jak na razie śmigam z fajnym prawie 2cm odrostem Nie mogę się już doczekać na styczniową akcję blond
nie będzie na to czasu, niestety

mój odrost też już straszy też ma ze 2 cm
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 20:43   #4318
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A ja dopiero będę szła na zakupy świąteczne

Egzamin zdany To już koniec na grudzień, reszta w styczniu



o jaaaa
Gartuluję
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
pokażę pokażę, chociaż nie nastawiam się na jakieś zmiany

będziesz piękna, odstrzelisz się to nikt na włosy nie zwróci uwagi

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------


zazdroszczę, u mnie sesja od 25 stycznia i będzie rzeź
u mnie od 28 stycznia,ale większość mam zaraz po Nowym Roku, może dlatego,że wykładowcy sa ze Szczecina i nie chce im się do nas przyjeżdżać ale to dobrze, chcę zdać ten semestr i mieć swoją specjalizację, bo te wszystkie ekonomie mnie przerażają

Najgorsze,że ja zwracam uwagę i wkurzają mnie one i ja jestem jakaś walnięta teraz zobaczyłam jakie miałam włosy w lutym i mi szkoda,że obcięłam na tego boba chociaż wiem,że jakbym nie obcięła to by mnie cały czas kusił
i teraz już jak nie mogę z tym kolorem dojść do ładu to mam myśli,że może lepiej mi w ciemnych,bo mniej problemów z nimi było
no masakra ze mną, ja nie wiem jak mój TŻ to wytrzymuje i jeszcze mnie słucha jak mu tak marudzę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 20:45   #4319
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
u mnie od 28 stycznia,ale większość mam zaraz po Nowym Roku, może dlatego,że wykładowcy sa ze Szczecina i nie chce im się do nas przyjeżdżać ale to dobrze, chcę zdać ten semestr i mieć swoją specjalizację, bo te wszystkie ekonomie mnie przerażają

Najgorsze,że ja zwracam uwagę i wkurzają mnie one i ja jestem jakaś walnięta teraz zobaczyłam jakie miałam włosy w lutym i mi szkoda,że obcięłam na tego boba chociaż wiem,że jakbym nie obcięła to by mnie cały czas kusił
i teraz już jak nie mogę z tym kolorem dojść do ładu to mam myśli,że może lepiej mi w ciemnych,bo mniej problemów z nimi było
no masakra ze mną, ja nie wiem jak mój TŻ to wytrzymuje i jeszcze mnie słucha jak mu tak marudzę
poszłaś na żywioł
ja wszystko przemyślałam, z pół roku się upewniałam w tym, że chcę się przyciemnić i ani razu nie chciałam powrotu do jasnych jak już to tylko do jeszcze ciemniejszych

a co do boba to nie żałuj, za mną tak łazi i łazi a się nie odważę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 20:49   #4320
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
poszłaś na żywioł
ja wszystko przemyślałam, z pół roku się upewniałam w tym, że chcę się przyciemnić i ani razu nie chciałam powrotu do jasnych jak już to tylko do jeszcze ciemniejszych

a co do boba to nie żałuj, za mną tak łazi i łazi a się nie odważę
Ale w tych przyciemnionych dużo ładniej, przynajmniej moim zdaniem
w sumie nie żałuję boba, tylko tego jakie mogłabym mieć długie włosy jakbym nie obcięła

lecę poczytać książkę Rowlingowej
miłego wieczoru
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.