Mariza - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 12:45   #1831
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Postaram się dodac ale nie gwarantuję ze bedzie cokolwiek widac bo jest dość delikatny
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 16:27   #1832
Lulka8
Rozeznanie
 
Avatar Lulka8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 751
Dot.: Mariza

rzeczywiście podnieśli ceny w nowym katalogu no i sa dwie nowe rzeczy : mydła i żel do higieny intymnej , ogólnie mnie nie zachwycili ;(
Lulka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 17:59   #1833
zaninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Lulka8 Pokaż wiadomość
rzeczywiście podnieśli ceny w nowym katalogu no i sa dwie nowe rzeczy : mydła i żel do higieny intymnej , ogólnie mnie nie zachwycili ;(
tez myslałam, że będzie wiecej ciekawych nowości
__________________
Konsultanka /Sponsor firmy Mariza 003994
zaninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 23:29   #1834
efka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez zaninka Pokaż wiadomość
tez myslałam, że będzie wiecej ciekawych nowości
Nie postarali się, czym tu skusić klientki jak tu prawie nic nowego
efka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 11:21   #1835
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Nowości fajne, lecz wolałabym jednak żeby wprowadzili wkońcu podstawowe produkty tj: maseczki,korektory
też na to czekam... mydła i płyny? jakoś mnie nie zachwyciły te nowości...
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 07:32   #1836
Anna1987
Zakorzenienie
 
Avatar Anna1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 776
GG do Anna1987
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Postaram się dodac ale nie gwarantuję ze bedzie cokolwiek widac bo jest dość delikatny

Będę Ci bardzo wdzięczna
__________________
.
Anna1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 14:53   #1837
dana91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Mariza

Witam Mam pytanie odnośnie reklamacji. Koleżanka chce reklamować ciemny puder w kulkach. Czy takie uzasadnienie też zalicza się na reklamacje? Czy uzasadnieniem jest tylko ewidentne uszkodzenie kosmetyku (nie z naszej winy oczywiście)?
Jak wygląda taka reklamacja?
dana91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 15:32   #1838
kawa80
Rozeznanie
 
Avatar kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 528
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Lulka8 Pokaż wiadomość
rzeczywiście podnieśli ceny w nowym katalogu no i sa dwie nowe rzeczy : mydła i żel do higieny intymnej , ogólnie mnie nie zachwycili ;(
3 nowości, zapomniałaś o kremie dla panów
__________________
Bloguję o robótkach wszelakich, dobrych książkach i innych takich na stronie kawa80.blogspot.com
kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 15:04   #1839
Lulka8
Rozeznanie
 
Avatar Lulka8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 751
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez kawa80 Pokaż wiadomość
3 nowości, zapomniałaś o kremie dla panów
a no tak! , ale tego nie wliczam bo nie zamawiam dla panów
Lulka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 21:39   #1840
zojka20
Raczkowanie
 
Avatar zojka20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 86
Dot.: Mariza

Zdrowych, spokojnych i wesołych świąt!
__________________
"Położna to najpiękniejszy zawód świata, to kobieta w bieli otwierająca oczy na świat i usta do krzyku"
S. Leszczyńska
zojka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 18:14   #1841
mariza12magda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez efka12 Pokaż wiadomość
Dokładnie, u mnie gdyby nie teściowa- która wykłada dla mnie pieniądze ze sklepu - nie zostałabym konsultantką, bo nie stać mnie zwyczajnie na wyłożenie prawie 400 zł (bo na tyle miłam dwa ostatnie zamówienia)
To duży minus dla MARIZY, no ale wiem, że firma się zabezpiecza.
Ja nie mam takiego problemu, jeśli ktoś chce być konsultantką Mariza to nią po prostu będzie.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Anna1987 Pokaż wiadomość
A ja się ciągle zastanawiam czy zamówić coś czy nie

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

I mam pytanie - czy ma któraś z Was albo widziała te cienie Brilliant? Bo zastanawiam się nad nimi ale najpierw wolałabym je widzieć
Ja mam porcelanowy róż 7603, jest rewelacyjny, polecam
mariza12magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 11:37   #1842
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Anna1987 Pokaż wiadomość
Będę Ci bardzo wdzięczna
Niestety nie wrzuce zdjęć bo siostra cienia już nie ma


Co do nowego katalogu ....
1.Dostałam ten papierowy i o ile na kompie mi się podobał tak na papierze niestety już nie zachwyca może to głupio zabrzmi ale jest on zbyt kolorowy poprzednie katalogi były przejrzyste i wyglądały estetycznie, w tym katalogu jest wszystko "naćkane". Oczywiście grafika jest piękna ale niestety zdjęcia produktów giną przy niej a pierwsza i druga strona to już tragedia-zbyt wielka ilość produktów na jednej stronie
2.Ceny a raczej ich podwyżka.. tu jestem na baaardzo wielkie nie.
Mariza jest nową firmą więc zbyt wiele miłośniczek nie ma i każdy bierze wszystko na "spróbowanie" więc firma chyba nie za bardzo może sobie pozwolić na podwyżki jak chce zyskać więcej klientów bo przecież czymś trzeba te klientki zachęcić a najbardziej zachęca NISKA CENA ...chyba nikt z nas nie kupi przykładowo nieznanego podkładu za 27.90 gdy dopłacając 5zł (albo nawet nie) ma dobry,znany i sprawdzony w drogerii.Tym bardziej,że istnieje też opcja nietrafionego koloru=niezadowolenie z wywalonych pieniędzy= jedna klientka mniej (wiem,że istnieją jeszcze próbki ale nie każdy zwłaszcza początkujący je posiada a tym bardziej wszystkie odcienie każdego podkładu z katalogu)
3.Nowości ..
o ile płyn do higieny intymnej mogę zrozumieć to mydeł niestety nie ogarniam . Oczywiście to fajny pomysł pod warunkiem,że w katalogu są już wszystkie podstawowe produkty a firma chce nam jeszcze katalog urozmaicić. Jak już kiedyś wczeęniej pisałam klientki czekają na : maseczki,korektory,może wkońcu jakieś perfumy dla facetów,kredki do brwi,mgiełki,dezodoranty, jakieś kosmetyki do włosów typu serum,jedwab a nie mydła!! (tym bardziej,że mają je w biedrze pod nosem za 3zł)
4.Wycofane produkty..
Nie wiem jak wy ale ja czekam aż powrócą perfumowane balsamy do ciała i żele pod prysznic. Były to jedne z lepszych produktów na które jest coraz więcej chętnych a zostały wycofane
Ostatnio się dowiedziałam,że firma miała w swojej ofercie zielony podkład. Brzmi to dziwnie ale z tego co się dowiedziałam był to trafiony produkt dobrze zakrywający niedoskonałości cery i to też mogłoby wrócić bo chętni na to będą..

Nooo, to się rozpisałam a wy jakie macie zdanie na ten temat ??

Edytowane przez CheerRomance
Czas edycji: 2012-12-27 o 11:40
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 15:35   #1843
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mariza

Też dostałam dzisiaj katalog i zgadzam się, że niepotrzebnie wprowadzają produkty typu mydło jeśli nie ma właśnie takich produktów jak korektory, kosmetyki do włosów. Wydaje mi się, że mało kto będzie kupował mydło, skoro można kupić taniej, a nie ma praktycznie różnicy.. No i te wyższe ceny.. Niby są jakieś 'promocje', ale nie powaliły mnie jakoś. Miejmy nadzieję, że następny katalog będzie lepszy
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 20:16   #1844
Lulka8
Rozeznanie
 
Avatar Lulka8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 751
Dot.: Mariza

w zupełności się z wami zgadzam , również ich nie rozumiem i szczerze mówiąc chyba z obecnego katalogu w ogóle nie zrobie zamówienia poczekam dwa miesiące na nowy może mnie zachwyci;;(
Lulka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 21:07   #1845
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Lulka8 Pokaż wiadomość
w zupełności się z wami zgadzam , również ich nie rozumiem i szczerze mówiąc chyba z obecnego katalogu w ogóle nie zrobie zamówienia poczekam dwa miesiące na nowy może mnie zachwyci;;(
Ja w sumie spróbuje coś zebrać ale czuje,że będzie baardzo ciężko wyskrobać chociażby na przesyłkę za 8zł (nie wspominając o darmowej) szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś więcej po tym katalogu ale się zawiodłam .. i to bardzo ..
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 22:01   #1846
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mariza

Hej właśnie przeglądam stronkę, czy bycie konsultanką jest bezpłatne?

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

I jakiej jakości są kosmetyki?
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 22:39   #1847
Madziaxx1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 62
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez amg88 Pokaż wiadomość
Hej właśnie przeglądam stronkę, czy bycie konsultanką jest bezpłatne?

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

I jakiej jakości są kosmetyki?


Tak, bycie konsultantką jest całkowicie darmowe płacisz tylko za zamówione kosmetyki (co jest chyba logiczne), no i za nowe pojawiające się katalogi czyli tak jak wszędzie
Kosmetyki są bardzo dobrej jakości jedyne na czym się zawiodłam, to pomadka ochronna, której opakowanie, jak na mój gust, nie jest zbyt wytrzymałe..

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to pisz do mnie śmiało

Edytowane przez Madziaxx1993
Czas edycji: 2012-12-27 o 22:49
Madziaxx1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 23:12   #1848
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Mam do Was pytanie działacie może jeszcze w jakiś innych firmach zajmujących się sprzedaża poprzez katalogi ??
Jeśli tak to jakie to firmy i czy są opłacalne (pytam bo podoba mi się to zajęcie i zastanawiam się nad poszerzeniem oferty)
Odpowiedzi możecie wysyłać na priv ;D

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziaxx1993 Pokaż wiadomość
Tak, bycie konsultantką jest całkowicie darmowe płacisz tylko za zamówione kosmetyki (co jest chyba logiczne), no i za nowe pojawiające się katalogi czyli tak jak wszędzie
Kosmetyki są bardzo dobrej jakości jedyne na czym się zawiodłam, to pomadka ochronna, której opakowanie, jak na mój gust, nie jest zbyt wytrzymałe..

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to pisz do mnie śmiało
To opakowanie to rzeczywiście tragedia jak koleżanka zamawiała to przyznam się bez bicia otworzyłam żeby zobaczyć jak pachnie i wygląda w środku a więc otwieram sobie niczego nie świadoma a zawartość nagle wypada w ostatniej chwili to "złapałam" zeby nie wypadło całkowicie ... Oczywiście przez to że latała sobie w najlepsze podczas podróży do mnie była na wierzchu zgnieciona ;| całe szczęście koleżanka albo nie zauważyła albo udawała,że nie widzi więc obyło się bez reklamacji ...
Jeszcze kilka osób je zamawiało i o ile zawartość nie wypadała przy pierwszym otwarciu to ten plastik był tak "rozchwiany" jakby miało się zaraz rozsypać ;|
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 11:45   #1849
Madziaxx1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 62
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez CheerRomance Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie działacie może jeszcze w jakiś innych firmach zajmujących się sprzedaża poprzez katalogi ??
Jeśli tak to jakie to firmy i czy są opłacalne (pytam bo podoba mi się to zajęcie i zastanawiam się nad poszerzeniem oferty)
Odpowiedzi możecie wysyłać na priv ;D

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:45 ----------



To opakowanie to rzeczywiście tragedia jak koleżanka zamawiała to przyznam się bez bicia otworzyłam żeby zobaczyć jak pachnie i wygląda w środku a więc otwieram sobie niczego nie świadoma a zawartość nagle wypada w ostatniej chwili to "złapałam" zeby nie wypadło całkowicie ... Oczywiście przez to że latała sobie w najlepsze podczas podróży do mnie była na wierzchu zgnieciona ;| całe szczęście koleżanka albo nie zauważyła albo udawała,że nie widzi więc obyło się bez reklamacji ...
Jeszcze kilka osób je zamawiało i o ile zawartość nie wypadała przy pierwszym otwarciu to ten plastik był tak "rozchwiany" jakby miało się zaraz rozsypać ;|

Z czterech pomadek, które zamówiłam, dwie się zepsuły. Z jednej po jakimś czasie (nie od razu) wypadł wkład, a w drugiej połamało mi się to,
czymś się kręci, żeby się wysunęła.
Z tego kosmetyku jestem najbardziej zawiedziona.. Dlatego wolałabym,
żeby np podrożała o tą 1zł czy ile tam, ale żeby było lepsze opakowanie..
Madziaxx1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 12:10   #1850
CheerRomance
Raczkowanie
 
Avatar CheerRomance
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 180
Dot.: Mariza

Dobrze by było ale szczerze mówiąc raczej nie mamy co na to liczyć (przynajmniej w najbliższym czasie) ... Dla mnie bublem jeszcze był krem dezodorant do stóp (str40 w obecnym katalogu) kupiłam sobie dla przetestowania co to w ogóle jest a jedyne co zrobiło to tyle,że po całym dniu chodzenia w adidasach miałam dosłownie mokre skarpetki co wcześniej mi się nigdy nie zdarzyło ;| (w razie wątpliwości; produkty był stosowany zgodnie z zaleceniem z ulotki)
CheerRomance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 14:30   #1851
blanca_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 8
Dot.: Mariza

Jestem konsultantką z Krakowa, gdyby któraś z was potrzebowała kosmetyków, próbek, katalogów.
Pozdrawiam
blanca_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 21:07   #1852
darja_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 135
Dot.: Mariza

Mi też tak średnio do gustu przypadł nowy katalog... Może uda się coś zebrać, ale ciężko będzie. Dobrze, że cienie jedynki są w promocji, dużo osób mi je zamawiało, to może teraz chętniej

Możecie mi powiedzieć czy wam też się tak stało? Z procenta wyrobiłam jakąś tam kwotę i składając zamówienie nie chciałam, żeby mi ją odliczali od tego, odznaczyłam ten kwadracik i wyszło, że normalnie mam zapłacić, ale dzisiaj dostałam swoją przesyłkę o wartości pomniejszonej o moją wypłatę... Stan konta się oczywiście w takim razie wyzerował. Myślicie, że to dlatego, że zbliża się koniec roku i musieli się rozliczyć?
__________________
Blog
darja_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 19:42   #1853
karelcia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Mariza

Złamanie Regulaminu - reklama na wizaz.pl jest płatna

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2012-12-30 o 09:05 Powód: Złamanie Regulaminu
karelcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 19:52   #1854
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mariza

ja się zapisałam sama bo była taka możliwość
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 02:36   #1855
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez amg88 Pokaż wiadomość
ja się zapisałam sama bo była taka możliwość
I może to był błąd bo moim zdaniem mając sponsorkę jest dużo lepiej
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 08:34   #1856
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Mariza

karelcia1 -za reklamę się płaci.

Cytat z Facebooka dziewczyny z mojej struktury. Czy zgadzacie się z tą opinią?

"Nowy katalog. Dostałam, pokazałam w Pdfie też i...wszystkie klientki są zawiedzione. Żadna nie złożyła u mnie zamówienia !!!! Stwierdziły, że mydło do rąk z ostatniej strony to porażka. Dwa razy większe można nabyć w Biedronce za niecałe 4 zł. Ceny - niestety już nie są atrakcyjne i lepiej kupować w np. Rossmanie, bo taniej. Tak oto mam dylemat. Nikt nic nie zamówi... Jestem też w innej firmie MLM (nie będę podawać nazwy) i tam po pokazaniu katalogu przez dwa dni uzbierałam zamówienie na 540 zł. Nie martwię się o kasę, bo mam tam odroczenie co jest bardzo dużym plusem. Szkoda. Mariza zapowiadała się na fajną, polską konkurencję tamtych znanych firm...a tu taka porażka....
Jak u was?"
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś

Edytowane przez Loreen
Czas edycji: 2012-12-30 o 11:59
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 09:09   #1857
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: Mariza

to wtedy tracę coś?
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 11:47   #1858
Madziaxx1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 62
Dot.: Mariza

Cytat:
Napisane przez Loreen Pokaż wiadomość
karelcia1 -za reklamę się płaci.

Cytat z Facebooka. Czy zgadzacie się z tą opinią?

"Nowy katalog. Dostałam, pokazałam w Pdfie też i...wszystkie klientki są zawiedzione. Żadna nie złożyła u mnie zamówienia !!!! Stwierdziły, że mydło do rąk z ostatniej strony to porażka. Dwa razy większe można nabyć w Biedronce za niecałe 4 zł. Ceny - niestety już nie są atrakcyjne i lepiej kupować w np. Rossmanie, bo taniej. Tak oto mam dylemat. Nikt nic nie zamówi... Jestem też w innej firmie MLM (nie będę podawać nazwy) i tam po pokazaniu katalogu przez dwa dni uzbierałam zamówienie na 540 zł. Nie martwię się o kasę, bo mam tam odroczenie co jest bardzo dużym plusem. Szkoda. Mariza zapowiadała się na fajną, polską konkurencję tamtych znanych firm...a tu taka porażka....
Jak u was?"

U mnie podobnie jednie koleżanka skusiła się na kulki brązujące, bo są w dość fajnej cenie. A tak, to furory niee ma..
Madziaxx1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 13:52   #1859
respina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Mariza

Cześć dziewczyny Ja właśnie przystąpiłam do Marizy, bo czytałam, że kosmetyki mają dosyć tanie i dobre. Widzę, że piszecie teraz, że ostatni katalog to porażka - w sumie to nie mam porównania, bo dla mnie bomba Lakier do paznokci za 3 zł, nieźle! No i wiele innych. Ale skoro mówicie, że ceny wzrastają i katalog nowy tez nie zachwyca to masakra.. zaczynam się martwić!

I jeszcze jedno co mnie przeraża to cena przesyłki! No wiadomo, że opłacamy katalog itp, ale 16 zł... na razie nie zebrałam takiego dużego zamówienia, żeby mi się to pokryło, jedynie w połowie mi się pokrywa.. No bo sama muszę kosmetyki wypróbować żeby polecać.

Może jest, któraś z Was ze śląska? Myślę, że takie grupowe zamówienia są w porządku - no i pewnie już to robicie. Zawsze może wszystko przyjśc do jednej za darmową przesyłkę, no a później powysyłać pocztą i podzielić się tą przesyłką. Zawsze lepiej dać 5 zł za priorytet niż 16

Pozdrawiam gorąco!!
respina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 14:20   #1860
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mariza

proszę napiszcie mi jak to jest z tymi rabatami
przykładowo robię zamówienie za 100 zł łącznie z wysyłką, mam rabat 10 zł, czyli mam zapłacić kurierowi 90 zł, tak? w historii zamówień nie jest w żaden sposób widoczny ten rabat i jest napisane, że kwota do zapłaty 100 zł

pierwszy raz skorzystałam z rabatu, więc dlatego pytam
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-17 08:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.