Bromergon - wątek zbiorczy! - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-11, 20:39   #721
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

kurcze ale silne krwotoki, czy po prostu troche poleciala Ci krew? ja mialam kiedys krwotok przez ktory mam traume (autentyczna, nawet sie boje dmuchac nos a minelo kilka lat)do krwawien z nosa i chyba bym zawalu dostała
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 20:42   #722
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kasiastrunin Pokaż wiadomość
kurcze ale silne krwotoki, czy po prostu troche poleciala Ci krew? ja mialam kiedys krwotok przez ktory mam traume (autentyczna, nawet sie boje dmuchac nos a minelo kilka lat)do krwawien z nosa i chyba bym zawalu dostała
zalezy co masz na mysli piszac silne dla mnie bylo to silne krwawienie bo przez 30 min nie moglam go zatamowac gdzie zazwyczaj 5 min i po sprawie. zdarzalo sie kilka razy dziennie, tez balam sie nos wydmuchac ale przeszlo, teraz sie juz nie zdarza, w ogole nie czuje ze go biore. no ale lykam go od konca sierpnia
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 08:56   #723
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
ale tu cisza nastała.. co tam u Was? jak tam PRL po bromku? jak starania?
ja biore bromka juz prawie 2 miesiace i juz 2x1tabl. no i chyba bromek działa bo miałam w ostatnim cyklu od dawien dawna w koncu owulacje jak sie nalezy, no ale mimo starań nic z tego, walczymy dalej.. teraz bromek skrócił mi cykl bo i szybko miałam owulke i w juz w 26dc@ takze zaskoczył mnie i nie było az takiego rozczarowania.. w przyszłym tygodniu ide znów do gina na dalszy monitoring i bedziemy obserwowac czy wszystko bedzie juz przebiegac jak sie nelezy no i jesli tak to nic tylko sie starać i starać no i łykac bromka aż osiągne swój cel
Trzymamy kciuki w takim razie za owocne starania i cudną idealną owulację mi nie idzie..no ale coż życie..

Cytat:
Napisane przez kasiastrunin Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy któraś z was po Bromergonie :
- omdlała / zemdlała
- miała krwawienia / krwotoki z nosa?

te 2 skutki przerażają mnie chyba najbardziej, ponieważ zawsze panicznie bałam się zemdleć lub krwotoku z nosa. Wiem że pewnie ktoś pisał, ale przepraszam nie mam czasu przejrzeć calego watku
bede wdzieczna za odpowiedz
Krew na papierze miałam 2 pierwsze miesiące uzywania bromka , tj przy wycieraniu nosa i raz taki normalny krwotok ale chwile trwał. Mialam zaburzenia równowagi na początku jak zwiększylam dawkę z 1/2 na 1 tab , tzw "dyskotekę'' tj zawroty głowy + stroboskop

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
zalezy co masz na mysli piszac silne dla mnie bylo to silne krwawienie bo przez 30 min nie moglam go zatamowac gdzie zazwyczaj 5 min i po sprawie. zdarzalo sie kilka razy dziennie, tez balam sie nos wydmuchac ale przeszlo, teraz sie juz nie zdarza, w ogole nie czuje ze go biore. no ale lykam go od konca sierpnia
czesc kochana
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 10:09   #724
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość


czesc kochana
czesc

ooo strobo tez mialam, wlasnie wtedy myslalam ze fikne. przypomnialo mi sie ze byla jeszcze taka mega fala goraca jak stalam ktora szla od dolu w gore, a jak doszla do glowy to myslalam ze mi ja rozsadzi. wtedy pomoglo pochylenie sie w dol, wtedy poszla zimna fala
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 14:13   #725
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

miakam też akcję z ciśnieniem ze słaniałam sie z nóg , po zmierzeniu było 90/60
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 09:33   #726
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Linka chyba mój optymizm poszedł w las..
miałam iść na monitoring teraz w tym tygodniu, tzn jeden raz zobaczyc czy owulka bedzie bo wyjeżdżam za granice i do końca roku mnie nie bedzie.. ale stwierdziłam że nie ma to sensu bo z tż jestesmy ostatnio w stresie, szczególnie on w ogromnym, do tego brak czasu na cokolowiek, no nawet na seks.. płodne mam jakos teraz, owulke planowo tez w tym tygodniu tylko nie wiem kiedy bo nic nie czuje, w porównaniu z tamtym miesiącem, wiec czort wie czy w ogole bedzie/była.. jutro wyjeżdżamy, juz jestem zestresowana, w ogole cały miesiac ostatni chodze tak w stresie, nerwach i w ogóle że nie wiem czy ta prolaktyna nie wróci sobie do poprzedniego stanu.. łykam codziennie 2 tabletki ale pomimo to boje sie tego że wszystko wróci do stanu przed leczeniem.. możliwe jest to w ogóle żeby tak samo wysoko wzrosło przez stres jak przed leczeniem mimo ze biore cały czas bromka? czy może wzrosnąć ale bromek nie pozwoli jej juz tak wysoko? wiecie jak to jest?

Edytowane przez misia20l
Czas edycji: 2012-12-14 o 09:34
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 12:04   #727
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
Linka chyba mój optymizm poszedł w las..
miałam iść na monitoring teraz w tym tygodniu, tzn jeden raz zobaczyc czy owulka bedzie bo wyjeżdżam za granice i do końca roku mnie nie bedzie.. ale stwierdziłam że nie ma to sensu bo z tż jestesmy ostatnio w stresie, szczególnie on w ogromnym, do tego brak czasu na cokolowiek, no nawet na seks.. płodne mam jakos teraz, owulke planowo tez w tym tygodniu tylko nie wiem kiedy bo nic nie czuje, w porównaniu z tamtym miesiącem, wiec czort wie czy w ogole bedzie/była.. jutro wyjeżdżamy, juz jestem zestresowana, w ogole cały miesiac ostatni chodze tak w stresie, nerwach i w ogóle że nie wiem czy ta prolaktyna nie wróci sobie do poprzedniego stanu.. łykam codziennie 2 tabletki ale pomimo to boje sie tego że wszystko wróci do stanu przed leczeniem.. możliwe jest to w ogóle żeby tak samo wysoko wzrosło przez stres jak przed leczeniem mimo ze biore cały czas bromka? czy może wzrosnąć ale bromek nie pozwoli jej juz tak wysoko? wiecie jak to jest?

bromek blokuje wyrzut prl w momencie stresu więc luz
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 07:56   #728
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Z powodu hiperprolaktynemii dostałam bromergon, po przeczytaniu tego wątku i Waszych skutków ubocznych czekałam prawie dwa tygodnie z wzięciem 1. tabletki (połowy), wczoraj zdecydowałam, że raz kozie śmierć i jest ok. Zadziałało na mnie jak lek nasenny i do teraz jestem trochę nieprzytomna ale poza tym żyję
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 13:54   #729
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Witam

Co do skutków ubocznych Bromergonu, tylko raz po wzięciu pierwszej dawki pierwszego wieczoru strasznie źle się czułam następnego dnia rano, było mi słabo, ledwo co wstałam z łóżka. Z tym, że nie jestem pewna czy to akurat było przez ten lek, czy to zwykłe przemęczenie/niewyspanie.

Mam do Was pytanie. Czy alkohol ma wpływ na działanie tego leku? Nie chodzi mi o skutki uboczne, bo zdaję sobie sprawę, że żadnego leku nie należy łączyć z alkoholem. Ale czy powoduje to w jakimś stopniu obniżenie jego działania?
Ewentualnie, czy bardzo niewskazane jest odstawienie Bromergonu na jeden/dwa dni?
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 16:28   #730
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

u mnie w ulotce jest napisane jak byk, żeby nie pić, ciężko mi sobie wyobrazić jednak rok bez alko (bo tyle mw zapowiedziała moja endo :/ )...

borze szumiący jak mnie te leki zamulają, cały dzień bym tylko spała

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

a moja matka (lekarka) powiedziała, że odstawianie na chwilę leku tego typu to już w ogóle beznadziejny pomysł :/
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 20:27   #731
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
u mnie w ulotce jest napisane jak byk, żeby nie pić, ciężko mi sobie wyobrazić jednak rok bez alko (bo tyle mw zapowiedziała moja endo :/ )...

borze szumiący jak mnie te leki zamulają, cały dzień bym tylko spała

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

a moja matka (lekarka) powiedziała, że odstawianie na chwilę leku tego typu to już w ogóle beznadziejny pomysł :/
ja tam pije i żyje
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 20:57   #732
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
a moja matka (lekarka) powiedziała, że odstawianie na chwilę leku tego typu to już w ogóle beznadziejny pomysł :/
A co jeśli dajmy na to zapomni się wziąć jeden dzień tabletki? Przecież podwójna dawka to byłby jeszcze gorszy pomysł
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 20:58   #733
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Eroll Pokaż wiadomość
A co jeśli dajmy na to zapomni się wziąć jeden dzień tabletki? Przecież podwójna dawka to byłby jeszcze gorszy pomysł
jak mam "poważną" impreze to nie biore 1 dzień bromka , jak pije mało % typu winko do kolacji to jem normalnie i jest OK
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 20:58   #734
Marika27
Raczkowanie
 
Avatar Marika27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 299
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Eroll Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Czy alkohol ma wpływ na działanie tego leku? Nie chodzi mi o skutki uboczne, bo zdaję sobie sprawę, że żadnego leku nie należy łączyć z alkoholem. Ale czy powoduje to w jakimś stopniu obniżenie jego działania?
Ewentualnie, czy bardzo niewskazane jest odstawienie Bromergonu na jeden/dwa dni?
W ulotce Bromergonu jest zapis, że alkohol zmniejsza tolerancję leku - dlatego nie powinno się łączyć tych specyfików... Pytałam lekarza - co jeśli się zapomni jednorazowo dawki leku ( nieświadomie może się zdarzyć każdemu), więc raczej trzeba pamiętać bo w leczeniu chodzi o to, by obniżyć prolaktynę i utrzymać ją na właściwym poziomie, ale jeśli się zapomni...to ta prolaktyna nie powinna tak od razu wzrosnąć - po jednej pominiętej dawce...
__________________
"Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los." (Paulo Coelho)
Marika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 22:33   #735
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Marika27 Pokaż wiadomość
W ulotce Bromergonu jest zapis, że alkohol zmniejsza tolerancję leku - dlatego nie powinno się łączyć tych specyfików... Pytałam lekarza - co jeśli się zapomni jednorazowo dawki leku ( nieświadomie może się zdarzyć każdemu), więc raczej trzeba pamiętać bo w leczeniu chodzi o to, by obniżyć prolaktynę i utrzymać ją na właściwym poziomie, ale jeśli się zapomni...to ta prolaktyna nie powinna tak od razu wzrosnąć - po jednej pominiętej dawce...
Akurat z tym zapominaniem nie miałam na myśli "zapomnieć" bo coś tam Jestem za bardzo roztrzepana, albo nieodpowiedzialna i często o zażyciu tabletki przypominam sobie podczas zasypiania w łóżku, a było też tak, że przypomniałam sobie o niej dopiero rano jak wstałam.

W sumie z tego co wiem, prolaktyna to bardzo ruchomy hormon. W jednym dniu cyklu może być w nadmiarze, a w innym leży idealnie w normie. Przynajmniej tak jest w moim przypadku.
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 10:49   #736
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Ale czym innym jest zapomnieć faktycznie raz np., a czym innym co jakiś (powtarzalny) czas nie brać, żeby móc się napić, tak?
Przeżyłam wczoraj bezalkoholowo, ziewając, imprezę - ciężko będzie

Dzisiaj, po 2 dawce, czuję się zaskakująco dobrze, obudziłam się bez problemu, nie jestem senna, nie mdli mnie, jest fajnie

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2012-12-23 o 10:52
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 15:59   #737
Marika27
Raczkowanie
 
Avatar Marika27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 299
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
jak mam "poważną" impreze to nie biore 1 dzień bromka , jak pije mało % typu winko do kolacji to jem normalnie i jest OK
Linka1984 (tak z ciekawości) jaką masz dzienną dawkę bromka?
__________________
"Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los." (Paulo Coelho)
Marika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 16:08   #738
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Ale czym innym jest zapomnieć faktycznie raz np., a czym innym co jakiś (powtarzalny) czas nie brać, żeby móc się napić, tak?
Ależ oczywiście
Z tym że ja mam podobnie jak Linka1984. Po kieliszku wina, czy butelce piwa biorę normalnie Bromergon i żadnych efektów ubocznych z tego faktu nie mam.
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 18:46   #739
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Marika27 Pokaż wiadomość
Linka1984 (tak z ciekawości) jaką masz dzienną dawkę bromka?
aktualnie biorę tylko 1 tab wieczorem wcześniej brałam 2 i 1/2

Cytat:
Napisane przez Eroll Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście
Z tym że ja mam podobnie jak Linka1984. Po kieliszku wina, czy butelce piwa biorę normalnie Bromergon i żadnych efektów ubocznych z tego faktu nie mam.
jedyne co to jak pije staram się wziac bromka przed samym snem , nie wcześniej ,bo w ulotce pisze ze % nasila skutki uboczne..więc wole je przespać
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-23, 20:57   #740
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

A no to spoko, bo ciekawa jestem tego nasilania efektów, skoro póki co znoszę go bardzo dobrze, zadzwonię do mojej endo i się jej zapytam, co ona na to wszystko

Nie ukrywam, że chętnie bym się napiła w sylwestra np.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 12:05   #741
Marika27
Raczkowanie
 
Avatar Marika27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 299
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
A no to spoko, bo ciekawa jestem tego nasilania efektów, skoro póki co znoszę go bardzo dobrze, zadzwonię do mojej endo i się jej zapytam, co ona na to wszystko
Też jestem ciekawa...co na to fachowiec
__________________
"Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los." (Paulo Coelho)
Marika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 15:58   #742
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

lekarz jak lekarz powie ze nie wolno łączyć leków z alkoholem ja łącze w zdrowych ilościach i zyje..ja mam sie dobrze,prolaktyna tez i wątroba tez bo ona najbardziej dostaje w kość tak na prawdę
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 22:10   #743
iwona1990
Raczkowanie
 
Avatar iwona1990
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Ja pamiętam jak, krótko po zaczęciu brania B. wypiłam pół piwa to byłam w stanie jakbym wypiła ze dwa. Teraz to minęło.

Mam jeszcze pytanie około 2 tygodnie temu po wizycie u lekarza zmniejszyłam dawkę z pół rano i pół wieczorem do tylko jednej połówki wieczorem. Czy może to mieć wpływ na regularność okresu, bo już od 4 miesięcy miałam równo co 31 dni, a dziś 31 dzień i nic się nie dzieję.
iwona1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 09:56   #744
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez iwona1990 Pokaż wiadomość
Ja pamiętam jak, krótko po zaczęciu brania B. wypiłam pół piwa to byłam w stanie jakbym wypiła ze dwa. Teraz to minęło.

Mam jeszcze pytanie około 2 tygodnie temu po wizycie u lekarza zmniejszyłam dawkę z pół rano i pół wieczorem do tylko jednej połówki wieczorem. Czy może to mieć wpływ na regularność okresu, bo już od 4 miesięcy miałam równo co 31 dni, a dziś 31 dzień i nic się nie dzieję.
bromek reguluje cykl,może jednak za mała dawka
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 11:07   #745
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

W mojej ulotce napisane jest: "(...) podczas leczenia nie wolno pić alkoholu."

Więc może nic się nie stanie raz czy dwa ale ryzykujecie własnym zdrowiem w przypadku leku, przy którym jest wyraźnie napisane, że nie wolno. Nie 'zaleca się nie pić' czy coś w tym stylu.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 22:08   #746
nkocur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

czy bromergon jest w stanie pomóc na wypadające włosy ? prosze o pomoc
nkocur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 22:26   #747
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

tez jestem ciekawa z wlosami jak to wyglada, mi wychodza garsciami...
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 22:30   #748
nkocur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

mi też już od dłuższego czasu ostatnio zrobilam badania krwi prolaktyna wyszła podwyższona, może bromergon pomoże mam taką nadzieję
nkocur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 23:08   #749
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nkocur Pokaż wiadomość
mi też już od dłuższego czasu ostatnio zrobilam badania krwi prolaktyna wyszła podwyższona, może bromergon pomoże mam taką nadzieję
zrob sobie badania na tarczyce, czesto problem z prolaktyna laczy sie z tarczyca. u mnie tak bylo, wlosy wylazily garsciami. na bromku i lekach na tarczyce jestem bodajze od sierpnia i jest lepiej.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 23:59   #750
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: Bromergon - wątek zbiorczy!

a jak tarczyca jest idealna a jest hiperprolaktynemia? ja niestety tak mam..
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-18 10:06:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.