25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-25, 19:29   #2251
slow_motion
Raczkowanie
 
Avatar slow_motion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 280
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

38/45, leki nie pomagają ani trochę, już usłyszałam od miłej ciotki pytanie, czy chodzę do dermatologa... miłe święta.
__________________
Did you say it? "I love you. I don't ever want to live without you. You changed my life." Did you say it? Make a plan. Set a goal. Work toward it, but every now and then, look around. Drink it in 'cause this is it. It might all be gone tomorrow.
slow_motion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 20:07   #2252
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Też nie wiem gdzieś wyczytałam, że może pomóc olej tamanu - kupię sobie na mazidłach i dam znać czy działa.

Ja opryszczkę leczę Carmexem. Nic innego nie działa.

Wesołych Świąt, Dziewczyny
Cytat:
Napisane przez freak123 Pokaż wiadomość
Uważajcie Dziewczyny na olej tamanu. Mnie swego czasu mocno zapchał jak próbowałam go stosować na większej powierzchni twarzy. Pomagał mi tylko na takie wielkie wulkany, które dość wcześnie wyczuwałam pod powierzchnią skóry. Wtedy mocno go wsmarowywałam i one nie wychodziły. Ale musiałam je naprawdę szybko wyczuć bo jak juz się zaczynały "wykluwać" to olej nie dawał rady
nie słyszałam o tym oleju, ale w sumie poki co trzymam się mojego olejku herbacianego, czekam na efekty. jak bedzie dobrze, to zrobie Wam recenzje.

Cytat:
Napisane przez slow_motion Pokaż wiadomość
38/45, leki nie pomagają ani trochę, już usłyszałam od miłej ciotki pytanie, czy chodzę do dermatologa... miłe święta.
nie przejmuj sie, mnie dzisiaj dziadek zapytał sie co mam na twarzy ..


najadlam sie tyle słodkosci, że jutro lub za maksymalnie 2 dni bede wygladac jak pizza.. w ogole cała w strupkach i pryszczach, gulach aż sie boje.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 20:14   #2253
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 455
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez slow_motion Pokaż wiadomość
38/45, leki nie pomagają ani trochę, już usłyszałam od miłej ciotki pytanie, czy chodzę do dermatologa... miłe święta.
Ciocia...dziadek... u mnie parę lat temu była mała kłótnia z kuzynką, która napisała mi na gg- z zemsty, rzecz jasna, że powinnam coś zrobić ze swoją twarzą i takie tam Miłe co ?
Co mam poradzić skoro cały czas drapałam i drapałam ze złości...nerwów
Rodzina widzi, że to nie jest typowy trądzik, nie mam nawet skąd pobrać wymaz, bo ropy u mnie nie uświadczysz. Tego nawet nie czuć jak przejeżdżam po skórze palcem. Dziadostwo jakieś.
Ciekawe czy wizyta u dermatologa coś da
__________________
27/2024
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 21:14   #2254
evolution98
Raczkowanie
 
Avatar evolution98
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 298
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Rodzina zamiast wspierać to tylko dobija...

1/25
__________________
Dbam o buźkę!
Zapuszczam włosy!
evolution98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 23:13   #2255
Kaaska
Raczkowanie
 
Avatar Kaaska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 65
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez slow_motion Pokaż wiadomość
38/45, leki nie pomagają ani trochę, już usłyszałam od miłej ciotki pytanie, czy chodzę do dermatologa... miłe święta.

Nie przejmuj się, zazdroszczę i gratuluję sukcesu : 38 dni bez wyciskania! Tak trzymać!!!


Jak mnie tu dawno nie było...
Właśnie minął 5 dzień bez wyciskania.
Moja cera jest w tak okropnym stanie, przesuszona jak jasna cholercia (fobia przed stosowaniem jakichkolwiek kremów, bo wszystkie zapychały), że jak poszłam do kosmetyczki, żeby coś ze sobą zrobić przed świętami, to, uwaga, odmówiła mi jakiegokolwiek zabiegu i kazała iść niezwłocznie do dermatologa. Najadłam się wstydu, ale... Co miałam robić? Poszłam. Pomyślałam, że jak kosmetyczka mówi mi, że jeszcze nie widziała takiego stanu twarzy, to sobie myślę : Kuźwa, a właśnie że za kilka miesięcy będę wyglądać jak bogini! Poszłam do dermy, dostałam tonę leków i tyle samo maści i czekam na efekty, aczkolwiek takowe już są. Jak się widzę w lustrze, to nie widzę już czerwonego potwora tylko normalny koloryt cery (dobry krem nawilżający działa cuda). W połowie stycznia idę na kontrolę, do tego czasu nie wyciskam, bo po łapach! Jak to mówi moja mama, twarz to wizytówka kobiety, a moja będzie zachwycać. Ha. Ot takie moje postanowienie przed-noworoczne

I wesołych świąt, Wizażanki!
__________________
Pijaczka pokrzywy - wypite 7 kubków.
Dbam o włosy. Uczę się. Odchudzam się. Dbam o siebie.
Kaaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 01:21   #2256
Adrianna94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 215
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

7/25 już prawie bym coś zadziałała, ale się powstrzymałam
Adrianna94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 05:53   #2257
lupin
Raczkowanie
 
Avatar lupin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 140
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez evolution98 Pokaż wiadomość
Rodzina zamiast wspierać to tylko dobija...

1/25
No nie? Ludzie, którzy mają wspierające je rodziny, są prawdziwymi szczęściarzami.
__________________
"Najpamiętliwszą chwilą w życiu kobiety jest chwila zapomnienia."
lupin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 11:49   #2258
feather
Wtajemniczenie
 
Avatar feather
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 847
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

I znowu 0/25
__________________

feather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 13:21   #2259
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Kaaska Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, zazdroszczę i gratuluję sukcesu : 38 dni bez wyciskania! Tak trzymać!!!


Jak mnie tu dawno nie było...
Właśnie minął 5 dzień bez wyciskania.
Moja cera jest w tak okropnym stanie, przesuszona jak jasna cholercia (fobia przed stosowaniem jakichkolwiek kremów, bo wszystkie zapychały), że jak poszłam do kosmetyczki, żeby coś ze sobą zrobić przed świętami, to, uwaga, odmówiła mi jakiegokolwiek zabiegu i kazała iść niezwłocznie do dermatologa. Najadłam się wstydu, ale... Co miałam robić? Poszłam. Pomyślałam, że jak kosmetyczka mówi mi, że jeszcze nie widziała takiego stanu twarzy, to sobie myślę : Kuźwa, a właśnie że za kilka miesięcy będę wyglądać jak bogini! Poszłam do dermy, dostałam tonę leków i tyle samo maści i czekam na efekty, aczkolwiek takowe już są. Jak się widzę w lustrze, to nie widzę już czerwonego potwora tylko normalny koloryt cery (dobry krem nawilżający działa cuda). W połowie stycznia idę na kontrolę, do tego czasu nie wyciskam, bo po łapach! Jak to mówi moja mama, twarz to wizytówka kobiety, a moja będzie zachwycać. Ha. Ot takie moje postanowienie przed-noworoczne

I wesołych świąt, Wizażanki!
też mało co używam kremow nawilżających jeżeli twarz to wizytówka kobiety, to moja powinna wylądować w koszu na śmieci..

w ogole ciągle jestem w nadziei, że moj obecny stan cery to tylko taki chwilowy czas, że to minie i będe mieć ładną twarzyczke za niedługo. szkoda tylko, że wyglądam gorzej niż zwykle, cała w strupkach, bo jak wczoraj przy zmywaniu makijażu zdrapałam przez przypadek diode, to pozniej nie poprzestałam na jednym pryszczu. wstyd mi, że rodzina musi mnie w takim stanie widziec.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 13:23   #2260
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 455
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

9/10
__________________
27/2024
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 13:52   #2261
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

1/25 wreszcie
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 14:41   #2262
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez freak123 Pokaż wiadomość
Uważajcie Dziewczyny na olej tamanu. Mnie swego czasu mocno zapchał jak próbowałam go stosować na większej powierzchni twarzy. Pomagał mi tylko na takie wielkie wulkany, które dość wcześnie wyczuwałam pod powierzchnią skóry. Wtedy mocno go wsmarowywałam i one nie wychodziły. Ale musiałam je naprawdę szybko wyczuć bo jak juz się zaczynały "wykluwać" to olej nie dawał rady
O. o. Dziękuję, że napisałaś to może jednak nie zamówię, bo chciałam smarować całą twarz, a panicznie się boję wszystkiego, co ma chociaż jedną opinię, że zapycha.
Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ciocia...dziadek... u mnie parę lat temu była mała kłótnia z kuzynką, która napisała mi na gg- z zemsty, rzecz jasna, że powinnam coś zrobić ze swoją twarzą i takie tam Miłe co ?
Co mam poradzić skoro cały czas drapałam i drapałam ze złości...nerwów
Rodzina widzi, że to nie jest typowy trądzik, nie mam nawet skąd pobrać wymaz, bo ropy u mnie nie uświadczysz. Tego nawet nie czuć jak przejeżdżam po skórze palcem. Dziadostwo jakieś.
Ciekawe czy wizyta u dermatologa coś da
To jest brak kultury nie znoszę czegoś takiego. W ogóle nie znoszę komentowania czyjegoś wyglądu w negatywny sposób. Mogę sobie pomyśleć, zastanowić się, co np. się stało - to prawie czasem niezależne od nas, patrzymy i myślimy- ale mówienie tego na głos już wcale ok nie jest
Cytat:
Napisane przez Kaaska Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, zazdroszczę i gratuluję sukcesu : 38 dni bez wyciskania! Tak trzymać!!!


Jak mnie tu dawno nie było...
Właśnie minął 5 dzień bez wyciskania.
Moja cera jest w tak okropnym stanie, przesuszona jak jasna cholercia (fobia przed stosowaniem jakichkolwiek kremów, bo wszystkie zapychały), że jak poszłam do kosmetyczki, żeby coś ze sobą zrobić przed świętami, to, uwaga, odmówiła mi jakiegokolwiek zabiegu i kazała iść niezwłocznie do dermatologa. Najadłam się wstydu, ale... Co miałam robić? Poszłam. Pomyślałam, że jak kosmetyczka mówi mi, że jeszcze nie widziała takiego stanu twarzy, to sobie myślę : Kuźwa, a właśnie że za kilka miesięcy będę wyglądać jak bogini! Poszłam do dermy, dostałam tonę leków i tyle samo maści i czekam na efekty, aczkolwiek takowe już są. Jak się widzę w lustrze, to nie widzę już czerwonego potwora tylko normalny koloryt cery (dobry krem nawilżający działa cuda). W połowie stycznia idę na kontrolę, do tego czasu nie wyciskam, bo po łapach! Jak to mówi moja mama, twarz to wizytówka kobiety, a moja będzie zachwycać. Ha. Ot takie moje postanowienie przed-noworoczne

I wesołych świąt, Wizażanki!
To samo mnie dopadło obawiam się co drugiego składnika. Jaki krem masz teraz? Ja spróbuję zrobić serum z mazideł. Jak się sprawdzi, odstawię kremy.


U mnie 1/25 [za wczoraj].
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 15:22   #2263
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Nie meldowałam się tu od kilku dni ale cały czas coś tam wyciskałam. Wczoraj zrobiłam sobie maseczkę z sody oczyszczonej. Dziś tylko 1/25
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 16:50   #2264
luska5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

1/25
luska5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 17:04   #2265
viwki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 996
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

0/25-masakra goni masakre..
reakcja mojego taty jak mnie zobaczył(nie widzieliśmy sie z miesiąc) :"co ty masz na twarzy?! znow cie wysypało?!"
viwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 18:04   #2266
slow_motion
Raczkowanie
 
Avatar slow_motion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 280
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

chce mi się płakać jak widzę moją twarz
__________________
Did you say it? "I love you. I don't ever want to live without you. You changed my life." Did you say it? Make a plan. Set a goal. Work toward it, but every now and then, look around. Drink it in 'cause this is it. It might all be gone tomorrow.

Edytowane przez slow_motion
Czas edycji: 2012-12-26 o 18:06
slow_motion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 20:53   #2267
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

U mnie znowu 1/25
To przez to wyciskanie mam tak zorana twarz, ale co zrobic...to juz nalog
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 21:28   #2268
viwki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 996
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez slow_motion Pokaż wiadomość
chce mi się płakać jak widzę moją twarz
Mam to samo. Od jakiegos tygodnia nie przespałam ani jednej nocy..

Dziewczyny orientujecie sie moze w kwasach? Używam Acne-derm przez prawie pól roku i na ulotce napisane jest, że właśnie tyle go używać.. I teraz moje pytanie: co sie stanie jak przedłużę do np. 8 miesięcy?
viwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 21:35   #2269
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez slow_motion Pokaż wiadomość
chce mi się płakać jak widzę moją twarz
zgadzam sie, mam dokładnie taką samą reakcje jak patrze na siebie w lustro. najgorsze jest to, że chodze do niego obsesyjnie i tylko wypatruje kolejnego pyrszcza. a jak juz zobacze, to mam ochote sie go pozbyć. te święta mnie tylko dobily, ale od jutra wracam do lekkostrawnej diety. bede jesc tylko i wyłacznie brązowy ryż, bo w sumie jak jadłam to w tamtym tygodniu to była troszke poprawa- nie pojawiła się żadna gula, tylko takie małe 'gównienka'.


dzisiaj na noc nałoże sobie cebule, może coś pomoże. przyznam szczerze, że moja cera po dwu tygodniowym odwyku od masci zaczyna się o nie upominać.. ale chce być silna i nie ulec pokusie ich stosowania.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 22:26   #2270
Kaaska
Raczkowanie
 
Avatar Kaaska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 65
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
też mało co używam kremow nawilżających jeżeli twarz to wizytówka kobiety, to moja powinna wylądować w koszu na śmieci..

w ogole ciągle jestem w nadziei, że moj obecny stan cery to tylko taki chwilowy czas, że to minie i będe mieć ładną twarzyczke za niedługo. szkoda tylko, że wyglądam gorzej niż zwykle, cała w strupkach, bo jak wczoraj przy zmywaniu makijażu zdrapałam przez przypadek diode, to pozniej nie poprzestałam na jednym pryszczu. wstyd mi, że rodzina musi mnie w takim stanie widziec.
Ja mam parę, wiadomo, że ot tak nie znikną, tylko powoli, powoli. Ale jak je widzę i mam ochotę wycisnąć, to dźwięczą mi w uszach słowa kosmetyczki na odchodne : "I bardzo Panią proszę, żeby pani już nie wyciskała pryszczy". A, i gaszę światło przy lustrze, żeby nie było takie rażące i dokładne, bo wtedy to jest dołujące, że nie wygląda się jak laski z reklam . A potem szybciutko maści od dermatologa, bo wiem, że jak je nałożę, to już nie wycisnę, bo będzie mi szkoda kasy, które na te wszystkie leki i maści wydałam.

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Shadii - obecnie używam dermokosmetyków Cetaphil. Krem mnie, odpukać, nie zapycha, a dobrze nawilża. Jak już mówiłam, miałam fobię przed ewentualnym zapchaniem i od czerwca nie stosowałam żadnego kremu nawilżającego. Tylko myłam dwa razy dziennie twarz pianką do cery tłustej Estee Lauder. Efekt? Po pół roku skóra mi schodziła z twarzy płatami, budziłam się w nocy, bo mnie swędziała jak jasna... ekm.. , a jak drapałam (bo tak swędziała, że nie mogłam wytrzymać), to dosłownie leciała płatami z twarzy. Mało tego, jakąś godzinę po umyciu miałam jeszcze czerwoną twarz, dosłownie jakbym się spaliła na słońcu! Moja dermatolog się przeraziła, jak do niej poszłam saute, i powiedziała, że to przypomina... uwaga... oparzenie chemiczne! Więc teraz nie działam na własną rękę, bo g... się znam , tylko stosuję się do jej zaleceń. A teraz używam rano i wieczorem kremu Cetaphil, i cera się powoli nawilża.

A, i jeszcze ja nie używam już zadnych pudrów i fluidów. (Na razie. Jak się wyleczę i będę mieć idealną cerę, to wtedy leciuteńka warstwa pudru sprawi, że będę wyglądać jak gwiazda filmowa hehe ). Wyglądam jak potwór, mam blizny i w ogóle, ale cóż. Dawna głupota kosztuje. A wolę się raz a dobrze wyleczyć.
__________________
Pijaczka pokrzywy - wypite 7 kubków.
Dbam o włosy. Uczę się. Odchudzam się. Dbam o siebie.
Kaaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 09:50   #2271
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

2/25 wspolczuje wam dziewczyny, moja cera tez pozostawia wiele (wiele, wiele) do zyczenia, ale odkad opuscilam gimnazjum nikt (oprocz jednego komentarza 'pelnej troski' mamy) nie komentuje mojego tradziku, nawet mimo faktu iz od lipca nalozylam podklad tylko ze 4 razy
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 11:02   #2272
evolution98
Raczkowanie
 
Avatar evolution98
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 298
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Od dzisiaj biorę się za siebie.

1/25
__________________
Dbam o buźkę!
Zapuszczam włosy!
evolution98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 11:19   #2273
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cześć dziewczyny!

Postanowiłam się do Was przyłączyć. Chyba to odpowiedni moment, bo moja buzia po świętach wygląda no cóż .... mało korzystnie. Było nie jeść tyle słodyczy ^^

1/25
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 12:28   #2274
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

6/25
Jeszcze są ślady piątkowego wyciskania ale już się goi, do sylwestra będzie dobrze, musi być dobrze. Byłoby lepiej gdybym trzymała łapy przy sobie. Najczęściej jak nie mogę patrzeć to tylko i wyłącznie moja wina. Zawsze z małych krostek, naprawdę których nikt nie widzi, robię ranę której nie mogę zakryć, chcę potem pomóc sobie i znowu kombinuje. Błędne koło. Do sylwestra i po nowym roku MUSZĘ to zmienić, wtedy wiem, że będzie dużo lepiej.
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 13:32   #2275
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 455
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

10/10

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez 93paulina Pokaż wiadomość
6/25
Jeszcze są ślady piątkowego wyciskania ale już się goi, do sylwestra będzie dobrze, musi być dobrze. Byłoby lepiej gdybym trzymała łapy przy sobie. Najczęściej jak nie mogę patrzeć to tylko i wyłącznie moja wina. Zawsze z małych krostek, naprawdę których nikt nie widzi, robię ranę której nie mogę zakryć, chcę potem pomóc sobie i znowu kombinuje. Błędne koło. Do sylwestra i po nowym roku MUSZĘ to zmienić, wtedy wiem, że będzie dużo lepiej.
skąd ja to znam
__________________
27/2024
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 15:57   #2276
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Kaaska Pokaż wiadomość
Ja mam parę, wiadomo, że ot tak nie znikną, tylko powoli, powoli. Ale jak je widzę i mam ochotę wycisnąć, to dźwięczą mi w uszach słowa kosmetyczki na odchodne : "I bardzo Panią proszę, żeby pani już nie wyciskała pryszczy". A, i gaszę światło przy lustrze, żeby nie było takie rażące i dokładne, bo wtedy to jest dołujące, że nie wygląda się jak laski z reklam . A potem szybciutko maści od dermatologa, bo wiem, że jak je nałożę, to już nie wycisnę, bo będzie mi szkoda kasy, które na te wszystkie leki i maści wydałam.
ja musz miec jak najlepsze światło, bo na nim widać takie małe pryszczyki, ktore jak wycisne to sie szybciej zagoją. obsesja moja.. nigdy nie bede wygladała jak te panie z reklam, nawet chyba tak nie chce wyglądać.


przez te święta nie potrafie sobie teraz odmówić słodkiego jak wchodze do kuchni, albo do salonu to tylko patrze na te wszystkie wyłożone jeszzcze ciasteczka czy ciasta i niekontrolowanie sięgam po coś. a pozniej jak zjem, to mam wyrzuty sumienia. musze zapychać sie owocami chociaz i tak wiem, że to nie zdrowe.
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 17:53   #2277
Hebka25
Raczkowanie
 
Avatar Hebka25
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: góry świętokrzyskie
Wiadomości: 98
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Hej dziewczyny!
Mam wielki problem z wyciskaniem 'syfów'. Wągry, białe gródki pod skórą to mnie doprowadza do szału nie mogę po wytrzymać muszę wycisnąć Wiem, że to pogorszy stam mojej twarzy ale wmawiam sobie, że to ostatni raz, że ten jeden i tylko jeden a te mało widoczne zostawię w spokoju (wiecie jak to się kończy ).
Obiecałam sobie, że z tym kończę. Kupiłam dobry krem, wszystko regularnie stosowałam, ale mimo to wszystko zepsułam. Ciągle tak mam- przez jakiś czs się uda a potem tada... i cała czerwona jestem. Nawet nie wiem kiedy to sie dzieje xD. Zauważyłam, że jest to u mnie związane ze szkołą a konkretniej ze stresem. W święta i skora "robiła mi mniej numerów" i ja jej tak samo.Chociaż przyznam sie, ze zrobiłam sobie przy lewym uchu małą masakrę. Mam problem raczej z zaskórnikami zamkniętymi i otwartymi niż z "gulami" chociaż takie też sie zdarzają . Mam również problem z drapaniem skóry na głowie i plecach o.O Czsem na lekcjach potrafię siedzieć i podpierając sie rozdrapywać sobie małe gródki na głowie. To chyba normalnie jakiś odruch bezwarunkowy jak się denerwuję xD.
Od dzisiaj mam zamiar wziąć się za sb i przez 25dni nie wyciskać. To będzie b.trudne ale mam nadzieję ze mi sie uda
I mam jeszcze pewną radę dla dziewczyn które maja podobny problem- wg mnie najlepszym sposobem na zagojoną cere są nieprzyglądanie się sobie (ja niestety uwielbiam ciągle to robić ) i zaakceptowanie siebie z jakimiś niedoskonałościami (nikt nie jest idealny a napewno ładniejsze bedziemy "zagojone" )
__________________
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...
Hebka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 18:45   #2278
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 455
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
ja musz miec jak najlepsze światło, bo na nim widać takie małe pryszczyki, ktore jak wycisne to sie szybciej zagoją. obsesja moja.. nigdy nie bede wygladała jak te panie z reklam, nawet chyba tak nie chce wyglądać.


przez te święta nie potrafie sobie teraz odmówić słodkiego jak wchodze do kuchni, albo do salonu to tylko patrze na te wszystkie wyłożone jeszzcze ciasteczka czy ciasta i niekontrolowanie sięgam po coś. a pozniej jak zjem, to mam wyrzuty sumienia. musze zapychać sie owocami chociaz i tak wiem, że to nie zdrowe.

Ja jak wyciskam to robię sobie krzywdę...dlatego też walczę z tym.
Jeszcze nigdy nie było tak, że wyciskanie wyszlo mi na dobre. Zazwyczaj roznoszę wszystko na czoło, brodę itd...
Mój Tż ma nieskazitelną cerę, a jak już coś wyskoczy to od razu to wyciska i jemu to krzywdy nie robi

Dziewczyny, czy macie stwierdzony typ swojego trądziku przez dermatologa ?
Możecie napisać jaki macie ?
__________________
27/2024

Edytowane przez paprif
Czas edycji: 2012-12-27 o 19:03
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 19:44   #2279
slow_motion
Raczkowanie
 
Avatar slow_motion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 280
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

40/45.
unikam światła i luster. jutro idę rozprawić się z moim zębem, którego aktualnie obwiniam o dramat na mojej twarzy, ponieważ Duac i Skinoren nie pomagają mi ani trochę, co jest bardzo dziwne.
__________________
Did you say it? "I love you. I don't ever want to live without you. You changed my life." Did you say it? Make a plan. Set a goal. Work toward it, but every now and then, look around. Drink it in 'cause this is it. It might all be gone tomorrow.
slow_motion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 19:47   #2280
viwki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 996
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. III wątku niewyciskania

odkad zdarzyła sie masakra to powtarza sie ona codziennie czyli od około tygodnia.. Jest tragicznie. Nie miałam większych problemów z lewą stroną twrazy tylko z prawa. Teraz obie wygladaja MASAKRYCZNIE.
Zrezygnowałam z używania żeli itp. i myje buzie samym naturalnym płynem micelarnym. Może pomoże...
0/25
viwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.