Tanie kosmetyki też są dobre... - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 15:57   #3271
katerina_23
Raczkowanie
 
Avatar katerina_23
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdzieś jest lecz niewiadomo gdzie moja kraina
Wiadomości: 307
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Dorzucę coś od siebie:
- odżywka do paznokci Eveline 8w1
- tusze do rzęs Eveline (mega trwałe!!) ale tylko te z silikonową szczoteczką mi podchodzą
- utwardzacz do paznokci Hardener taki niebieski z drogerii natura
- zielone mleczko do demakijażu z Garnier z ogórkiem
- kremy do rąk Gracja !!!! uwielbiam szczególnie oliwkowy
- balsamy do ciała eveline Spa proffesional moje ulubione to : ujędrniający z zieloną herbatą i taki różowy z orchideą



natomiast prosze o polecenie taniego korektora kryjąco-rozswietlającego
bo używam maybelline ale jest drogi 37zł :P
katerina_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 20:08   #3272
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
wiesz co , ja mam juz go rok i nawet nie zasechł
tylko masz rację - podstawa to dobry pędzel przy tym eye linerze
jaki?
Benera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 20:22   #3273
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Benera Pokaż wiadomość
jaki?


U mnie sprawdza się zakrzywiony z catrice
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 20:49   #3274
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Dla mnie numerem jeden jest Gel eyeliner z Essence Spokojnie mogę go postawić na równi z tym z MAPu a cena 5 razy niższa. Do tego dobry pędzelek do kresek i mam trwałą, ładną kreskę, którą ciężko zedrzeć

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er-w-zelu.html
I ocenę ma 4.10, to naprawdę dużo. Dzięki za cynk. A jakiego pędzelka używasz?
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 21:42   #3275
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Dla mnie numerem jeden jest Gel eyeliner z Essence Spokojnie mogę go postawić na równi z tym z MAPu a cena 5 razy niższa. Do tego dobry pędzelek do kresek i mam trwałą, ładną kreskę, którą ciężko zedrzeć

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er-w-zelu.html
Oj słaby produkt, zupełnie mi się nie spodobał, leży teraz i schnie sobie w szufladzie.
Mało wyrazisty, słaba czerń, odbija się, maże. Zdecydowanie lepiej u mnie prezentuje się wibo, mega czarrrrny i zero odbijania, wysycha błyskawicznie
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 22:11   #3276
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez katerina_23 Pokaż wiadomość
natomiast prosze o polecenie taniego korektora kryjąco-rozswietlającego
bo używam maybelline ale jest drogi 37zł :P
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rt-scenic.html ten jest naprawdę zacny
[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;38218403]Oj słaby produkt, zupełnie mi się nie spodobał, leży teraz i schnie sobie w szufladzie.
Mało wyrazisty, słaba czerń, odbija się, maże. Zdecydowanie lepiej u mnie prezentuje się wibo, mega czarrrrny i zero odbijania, wysycha błyskawicznie [/QUOTE]
mamy widze podobną opinię co do tego eyeliner'a. Jak dla mnie porażka, poużywałam miesiąc i wywaliłam do kosza bo tylko zajmował mi niepotrzebnie miejsce w skrzynce.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 00:01   #3277
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;38218403]Oj słaby produkt, zupełnie mi się nie spodobał, leży teraz i schnie sobie w szufladzie.
Mało wyrazisty, słaba czerń, odbija się, maże. Zdecydowanie lepiej u mnie prezentuje się wibo, mega czarrrrny i zero odbijania, wysycha błyskawicznie [/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
mamy widze podobną opinię co do tego eyeliner'a. Jak dla mnie porażka, poużywałam miesiąc i wywaliłam do kosza bo tylko zajmował mi niepotrzebnie miejsce w skrzynce.
Uuu to chyba sobie daruję. Skoro jest gorszy od tego z Wibo, a Wibo mi nie odpowiada za bardzo, to sprawa jest prosta.

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Hmm muszę wypróbować. Nigdy jakos korektorów nie używałam pod oczy, ale kupiłam dwa. Na początku z L'Oreala Touche Magique https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ja.html&next=1 Bardzo fajny, całkiem nieźle rozświetla (choć spodziewałam się fajerwerków), ale chyba za mało kryje, a ostatnio wypróbowałam ten z Miss Sporty https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...er.html&next=1 i też jest fajny, ale mniej rozświetlający i bardziej podkreśla drobne zmarszczki mimiczne. Nadal szukam tego jedynego.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 00:15   #3278
katerina_23
Raczkowanie
 
Avatar katerina_23
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdzieś jest lecz niewiadomo gdzie moja kraina
Wiadomości: 307
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

[QUOTE=ghana;38218893]https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rt-scenic.html ten jest naprawdę zacny

ok dzieki ,,, wypróbuje jak tylko skonczy mi sie z Maybelline bo dopiero kupiłam :P a że jest mało wydajny to za miesiąc juz zakupię eveline
katerina_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 09:53   #3279
nkotb
Przyczajenie
 
Avatar nkotb
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 21
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

zgadzam się w zupełności! Tanie kosmetyki nie są wcale gorsze od tych drogich! Moim ulubieńcem jest firma eveline - ich tusze kocham, pomadki do ust uwielbiam, a balsamami smaruję się codziennie
nkotb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 14:02   #3280
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Benera Pokaż wiadomość
jaki?
Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
I ocenę ma 4.10, to naprawdę dużo. Dzięki za cynk. A jakiego pędzelka używasz?
Cieniutki z firmy Kozłowski A ostatnio kupiłam na targach w akcesoriach do paznokci za 1 zł świetny pędzelek

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;38218403]Oj słaby produkt, zupełnie mi się nie spodobał, leży teraz i schnie sobie w szufladzie.
Mało wyrazisty, słaba czerń, odbija się, maże. Zdecydowanie lepiej u mnie prezentuje się wibo, mega czarrrrny i zero odbijania, wysycha błyskawicznie [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość

mamy widze podobną opinię co do tego eyeliner'a. Jak dla mnie porażka, poużywałam miesiąc i wywaliłam do kosza bo tylko zajmował mi niepotrzebnie miejsce w skrzynce.
Ja mam też problematyczne powieki i jak dla mnie wibo znowu jest bardzo słabiutki. Jak widać co osoba to opinia . Ja napewno będę go używać, zwłaszcza że ma tak niską cenę
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 15:43   #3281
monisia104
Wtajemniczenie
 
Avatar monisia104
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 709
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

jak już mowa o linerze z wibo - wam też tak szybko wysycha w opakowaniu? mam go od niedawna w sumie, na początku bardzo fajnie mi się nim pracowało, a teraz koszmar - na pędzelek nie nabiera się prawie nic. no nie wierzę, że zużyłam wszystko, aż tak często znowu się nim nie malowałam...
__________________
It's amazing
with the blink of an eye you finally see the light
It's amazing
when the moment arrives that you know you'll be alright
It's amazing
and I'm sayin' a prayer for the desperate hearts tonight
monisia104 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 16:30   #3282
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Hmmm nie miałam tego problemu, starcza na długo i jest bardzo wydajny. Wysycha szybko ale już na oku.
Mam tzw tłuste powieki i uwielbiam go za to, że nawet bez cienia mogę zrobić kreskę, essence robił meeega odbicie
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 21:55   #3283
amg88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 2 257
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Dziewczynki Wesołych Świąt życzę Wam
Piszę już, bo może od jutra zabraknie mi czasu :P
amg88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 15:10   #3284
Restlesska
Przyczajenie
 
Avatar Restlesska
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Hej, Dziewczyny
Przeczytałam, chyba, niemal cały wątek, mam już całkiem pokaźną listę zakupów
Wątek ma moc stron, pamiętam, że przewinęło się przez niego kilka nazw bardzo polecanych szminek i pomadek, niestety, nie mam pojęcia gdzie
Dlatego chciałabym prosić o polecenie mi jakieś dobrej, taniej (to oczywiste) szminki/ek, bo nie wiem na co się zdecydować.
Pamiętam, że polecane były szminki Rimmel, szczególnie z serii by Kate.
U siebie w Rossie mam sporo Miss Sporty, czy ich szminki są OK?

A, żeby nie było, że się tak interesownie wcinam - moje typy
* Alterra, krem aloesowy do twarzy - jeśli przekonacie się do jego charakterystycznego zapachu i specyficznej konsystencji, zobaczycie, że jest świetny. Koi zaczerwienienia, goi wypryski, cera wydaje się jaśniejsza, zdrowsza, gładsza, miększa... Jak na razie mój KWC wśród kremów do twarzy. I do tego dobry skład!
* Alterra, mydła w kostce - naturalne mydełka z olejami

* Lirene, balsam brązujący Arabica, do ciemnej karnacji - nie zapycha, nie ma charakterystycznego smrodku, ładnie brązuje i nieźle nawilża.

* Lovley, mascara Spectular Me - medal już za to, że robi coś z moimi kapryśnymi, sztywnymi rzęsami

* Golden Line, mascara, złota, opakowaniem podróbka Volume Million Lashes L'Oreala (szczoteczka)

* Ziaja, masło kakaowe i krem oliwkowy - dla mojej twarzy są za tłuste, do tego mam skłonność do zapychania porów, ale są taniutkie i bardzo uniwersalne - dobre do dłoni, ust, stóp... Każdy znajdzie dla nich zastosowanie

* Pasta cynkowa - zauważyłam, że są różne. Dla mnie najlepsza jest ta, o "suchej", tępej konsystencji, w okrągłym pudełeczku. Mam też w słoiczku, bardziej kremową, też dobra, ale radzi sobie gorzej od poprzedniczki.

* Olej rycynowy - olej - legenda Genialny na suche końcówki włosów Smaruję też nim rzęsy, brwi...


Kocham tanie, dobre produkty, dzięki wielkie dziewczęta, że dzielicie się tutaj swoimi spostrzeżeniami, naprawdę, potraficie dać wiele inspiracji, pomysłów i rozwiązań
Z waszych typów można zrobić już pełną pielęgnację, makijaż...
Ja dopiero niedawno zaczęłam lubować się w kosmetykach, na pewno wiele, wiele wypróbuję i ten wątek jest i będzie dla mnie Wielką Księgą, jak i pewnie dla wielu innych kobietek
__________________
Restlesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 15:17   #3285
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Restlesska Pokaż wiadomość
Dlatego chciałabym prosić o polecenie mi jakieś dobrej, taniej (to oczywiste) szminki/ek, bo nie wiem na co się zdecydować.
Pamiętam, że polecane były szminki Rimmel, szczególnie z serii by Kate.
U siebie w Rossie mam sporo Miss Sporty, czy ich szminki są OK?
Wibo Elixir, Celia Nude.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 18:12   #3286
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Też polecam te z Wibo.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 22:32   #3287
Restlesska
Przyczajenie
 
Avatar Restlesska
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Muszę się rozejrzeć po szafie Wibo w moim Rossie, dziękuję Wam
P.S: A czy one nie wysuszają? Bo mam z ustami czasem małe problemy i boję się, że szminka będzie się rolowała, zbierała lub coś w tym rodzaju...
__________________
Restlesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-26, 23:10   #3288
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Restlesska Pokaż wiadomość
Muszę się rozejrzeć po szafie Wibo w moim Rossie, dziękuję Wam
P.S: A czy one nie wysuszają? Bo mam z ustami czasem małe problemy i boję się, że szminka będzie się rolowała, zbierała lub coś w tym rodzaju...
Te z tej serii Eliksir nie wysuszają. Ja tak czy siak nakładam zawsze balsam ochronny, więc jest ok. Na pewno lepsze są pod tym względem od tych z Rimmela z tej zwykłej serii pomadek (nie pamiętam nazwy serii). Dają taki efekt wilgotnych, dobrze nawilżonych ust. Ale jeśli masz mega wysuszone usta i bardzo odstające skórki, to mogą je podkreslać, ale naprawdę niezbyt wiele, a mam porównanie z wieloma szminkami.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2012-12-26 o 23:12
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 12:23   #3289
Restlesska
Przyczajenie
 
Avatar Restlesska
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Atenya, jeśli tak, to świetnie
Wiesz, na swojej drodze napotkałam kilka pomadek, które na moich, zdawało mi się, całkiem normalnych wargach, wyglądały jak rodzynek i dlatego jestem przewrażliwiona...
A znacie jakieś serie pomadek z fajnymi odcieniami brązo-beży, ew. brudnego różu? Widziałam swatche Wibo, oraz efekty na ustach, wyglądają ładnie, mają sporo odcieni różu, ale żadnego real foto takiego a'la brąziku z serii Eliksir nie widziałam... hm... Na zdjęciu drugi od lewej. Zastanawiam się, czy korzystnie się prezentuje, bo wpadł mi w oko... To taki nude, wpadający w lekki brąz, z nutką różu? Właśnie czegoś takiego szukałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 55555_500.jpg (38,0 KB, 74 załadowań)
__________________
Restlesska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 13:52   #3290
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Niestety tego nr nie mam. Musiałabyś w realu zobaczyć. Ja mam 01, 07 i 08.

http://4.bp.blogspot.com/-foc3fK5_Uk...ir+pomadki.jpg

A Ta Twoja to ma chyba nr 05?Takie coś znalazłam http://3.bp.blogspot.com/-tvqplISEHn...40/eliksir.jpg
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 14:39   #3291
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Restlesska Pokaż wiadomość
Atenya, jeśli tak, to świetnie
Wiesz, na swojej drodze napotkałam kilka pomadek, które na moich, zdawało mi się, całkiem normalnych wargach, wyglądały jak rodzynek i dlatego jestem przewrażliwiona...
A znacie jakieś serie pomadek z fajnymi odcieniami brązo-beży, ew. brudnego różu? Widziałam swatche Wibo, oraz efekty na ustach, wyglądają ładnie, mają sporo odcieni różu, ale żadnego real foto takiego a'la brąziku z serii Eliksir nie widziałam... hm... Na zdjęciu drugi od lewej. Zastanawiam się, czy korzystnie się prezentuje, bo wpadł mi w oko... To taki nude, wpadający w lekki brąz, z nutką różu? Właśnie czegoś takiego szukałam

a moze ten kolor ci się spodoba?
http://kosmetycznyswiatizki.blogspot...-wrazenie.html
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 16:20   #3292
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Niestety tego nr nie mam. Musiałabyś w realu zobaczyć. Ja mam 01, 07 i 08.

http://4.bp.blogspot.com/-foc3fK5_Uk...ir+pomadki.jpg

A Ta Twoja to ma chyba nr 05?Takie coś znalazłam http://3.bp.blogspot.com/-tvqplISEHn...40/eliksir.jpg
A jak wygląda na ustach 08? Bo chcę ją kupić, a nie wiem, czy na ustach jest tak samo krwistoczerwona.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 19:06   #3293
Restlesska
Przyczajenie
 
Avatar Restlesska
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Niestety tego nr nie mam. Musiałabyś w realu zobaczyć. Ja mam 01, 07 i 08.

http://4.bp.blogspot.com/-foc3fK5_Uk...ir+pomadki.jpg

A Ta Twoja to ma chyba nr 05?Takie coś znalazłam http://3.bp.blogspot.com/-tvqplISEHn...40/eliksir.jpg
Masz śliczne odcienie różu, mamy podobny gust Ciekawe, czy pasowałaby mi, bo wyglądają naprawdę twarzowo Muszę je wypróbować na żywo, w drogerii.

Też widziałam tę recenzję z 05, ale wydaje mi się, że to ten ciemniejszy brąz, trzeci od lewej, ze zdjęcia z KWC. Wydaje mi się, że ten mój wymarzony, drugi od lewej, to jeden z róży, może nawet jeden z Twoich, tylko na fotce wpada w brąz...
Myślałam, że odcień 05 jest ciemniejszy, a tutaj widzę, że ciepły nude

P.S: Dziękuję Ci, że poświęcasz czas i tak się mną zajmujesz
Ale ja jestem troszkę zielona jeszcze w tym świecie, niby się człowiek maluje, niby coś w siebie wsmarowuje, ale...
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że czasem mam usta w podobnym kolorze
Ładny odcień, tylko ja jestem sporo ciemniejsza od tej dziewczyny i to nie zmieni, że tak krzywo powiem, "odbioru" koloru?

zekori, na pewnym blogu czytałam recenzję, że ten kolor nie jest mocno kryjący, ale wydaje mi się, że to zależy od pigmentacji ust



W ogóle, bardzo podoba mi się pomadka, którą ma Salma na moim avatarze, jestem ciekawa jakich szminek używa, bo często widzę ją w takich nieco cielistych, karmelowych ustach, co bardzo mi się podoba i myślę, że zdałoby egzamin i u mnie, bo mam podobny typ urody.
__________________

Edytowane przez Restlesska
Czas edycji: 2012-12-27 o 19:11
Restlesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 19:15   #3294
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Nie w temacie pomadkowym (nie znalazłam odcienia, w którym nie wyglądałabym wulgarnie albo jak trup ) - polecam kremik z serii zimowej Cztery Pory Roku, żurawina, miód i coś tam. Bardzo przyjemnie pachnie, regeneruje, i akurat do torebki. 4.99 w naturze
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 20:28   #3295
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
A jak wygląda na ustach 08? Bo chcę ją kupić, a nie wiem, czy na ustach jest tak samo krwistoczerwona.
Na pewno nie jest krwistoczerwona. Ale jest intensywna, zależy też ile się jej nałoży. Dla mnie w sam raz, ale jeśli lubisz mega intensywne czerwienie, to na pewno nie jest ona dla Ciebie.

Cytat:
Napisane przez Restlesska Pokaż wiadomość
Masz śliczne odcienie różu, mamy podobny gust Ciekawe, czy pasowałaby mi, bo wyglądają naprawdę twarzowo Muszę je wypróbować na żywo, w drogerii.
Wypróbuj, chociaż z testerami to wiesz jak jest, ja tam się brzydze. Ale mogę Ci napisać, że 07 to taki raczej ciepły kolorek albo neutral, to jak dla mnie idealny róż, trochę cukierowy, bardzo ładnie wygląda i chyba mój ulubiony kolor. Ten 01 również jest super, ale już zdecydowanie chłodny, świetnie wygląda i też często używam. No a 08 to wiadomo, jest intensywny, też bardzo fajnie sie prezentuje. Chcę jeszcze kupić taki intensywniejszy róż, też jest fajny, większosć jest fajna.



Cytat:
Napisane przez Restlesska Pokaż wiadomość
P.S: Dziękuję Ci, że poświęcasz czas i tak się mną zajmujesz
Ale ja jestem troszkę zielona jeszcze w tym świecie, niby się człowiek maluje, niby coś w siebie wsmarowuje, ale...
Nie ma sprawy.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2012-12-27 o 20:30
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:27   #3296
Restlesska
Przyczajenie
 
Avatar Restlesska
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Atenyo, a jaki masz typ urody? I pigmentację ust?
Bo jestem ciekawa, czy te kolory odbiorę podobnie do Ciebie. Ale sądzę, że ono są raczej w miarę neutralne (mam nadzieję).
W ogóle, chciałabym zacząć eksperymentować z pomadkami, ale, kurka wodna, przez te wszystkie artykuły już sama nie wiem, czy jestem ciepła, czy zimna
No i dziś w lustrze zauważyłam, że moje usta mają barwę dość mocnego różu, z nutką fioletu, a te Wibo nie są, chyba, mocno kryjące i boję się, że w tych delikatnych różach, które bardzo mi się podobają, będę wyglądała dziwnie Te moje usta są naprawdę dziwne, czasem w kolorze gumy balonowej, a nie raz jak z reklamówki Maybelline albo Rimmel, jak ich fuksje. No oszaleć można

Nie przejmuj się, że tak Ci się podobają, na szczęście są tanie Więc możesz mieć wszystkie
__________________
Restlesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:33   #3297
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Restlesska Pokaż wiadomość
Atenyo, a jaki masz typ urody? I pigmentację ust?
Bo jestem ciekawa, czy te kolory odbiorę podobnie do Ciebie. Ale sądzę, że ono są raczej w miarę neutralne (mam nadzieję).
W ogóle, chciałabym zacząć eksperymentować z pomadkami, ale, kurka wodna, przez te wszystkie artykuły już sama nie wiem, czy jestem ciepła, czy zimna
No i dziś w lustrze zauważyłam, że moje usta mają barwę dość mocnego różu, z nutką fioletu, a te Wibo nie są, chyba, mocno kryjące i boję się, że w tych delikatnych różach, które bardzo mi się podobają, będę wyglądała dziwnie Te moje usta są naprawdę dziwne, czasem w kolorze gumy balonowej, a nie raz jak z reklamówki Maybelline albo Rimmel, jak ich fuksje. No oszaleć można

Nie przejmuj się, że tak Ci się podobają, na szczęście są tanie Więc możesz mieć wszystkie
Hehe no tak, mogę mieć wszystkie. Ale nie wszystkie są dla mnie. Mój typ kolorystyczny to lato, ale niezbyt chłodne. Też miałam problem z okresleniem typu kolorystycznego. Jeśli masz tak zmienny kolor ust, to może i dobrze, bo jedna pomadka może dawać Ci wiele możliwości. Myślę, że ten róż 07 byłby ok dla Ciebie w takim przypadku, bo ten wpadający lekko w fiolet może nie być ok w przypadku ust w kolorze fuksji. Zresztą musisz sama zobaczyć kolory.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 12:06   #3298
Restlesska
Przyczajenie
 
Avatar Restlesska
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Ja wyglądam jak modelowa Zima południowa, ale nigdy nic nie wiadomo Podobno powinnam być typem chłodnym, a mam żółty odcień cery I w ogóle wydaje się sobie taka "ciepła". Ale w mocnej czerwieni jest mi dobrze... Żyły też mam dziwne, bo jakieś niebiesko-zielone
A koloru pomarańczowego nie lubię.
Tak samo nie kręcą mnie fioletowawe pomadki i taka ze mną gadka
__________________
Restlesska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 18:16   #3299
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Czy znacie może jakiś podkład, który nie podkreśli rozszerzonych porów i mimicznych zmarszczek?Do tej pory stosowałam swój z AA do skóry suchej i wrażliwej, ale zauważyłam, że przestał się sprawdzać. :/ Chodzi mi o taki, który po prostu ładnie wygląda na skórze, a teraz jest tak, że lepiej wyglądam bez podkładu niż "z".

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-01-12 o 18:18
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-12, 18:36   #3300
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Czy znacie może jakiś podkład, który nie podkreśli rozszerzonych porów i mimicznych zmarszczek?Do tej pory stosowałam swój z AA do skóry suchej i wrażliwej, ale zauważyłam, że przestał się sprawdzać. :/ Chodzi mi o taki, który po prostu ładnie wygląda na skórze, a teraz jest tak, że lepiej wyglądam bez podkładu niż "z".
Polecam Ingrid, Ideal Face.
Carame jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-16 22:35:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:19.