Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- część VI - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-28, 09:41   #331
rudy_kot
Wtajemniczenie
 
Avatar rudy_kot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 333
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Maziunia88 Pokaż wiadomość
podobno mini mleczko do ciała z migdała

Mam jeszcze 2, oba w użyciu jako kremy do rąk, nie chcę trzeciego. Wolałabym no miniaturkę czegoś z nowej serii, ale zanim to do nas dojdzie to...
__________________
Oto ja leżę tu, jestem piękna jak ze snu,
tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę...
rudy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:46   #332
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Kiedyś dawali.

Ja mam 3 zapachy z gratisów nie licząc ofert dla nowych klientów: Cocoon, Voile D'Ambre i Venise (to kilka dobrych lat temu).
Oj niech te czasy wrócą Albo lepiej nie, bo bym wydała chyba wszystko co mam

Cytat:
Napisane przez Vive la France Pokaż wiadomość
ostatnio kupiłam 3 cocoony, to wolałabym coś innego, ale i tak nie pogardzę jak dadzą

A woda ming shu? Co o niej myslicie? Zastanawiam się nad kupnem.... Wciąż walczę, więc może lepiej jak napiszecie, że paskudna i fuj.
No cóż, Ming Shu jest śliczna, klasyczna Wiem, wiem, niepocieszyłam

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób ,które zamawiały z oferty nk i z tym kodem -30zł . Pisaliście ze paczki zostały do Was wysłane ale bez naliczonego rabatu . A na stronie historii zakupów wpisana były normalna cena czy te z rabatem ?? Chce zamówic cocoona ale kurcze boje sie tego zamieszania że dodam kod a i tak mi nie naliczą rabatu . Bo jesli w historii zakupów wpisuja cene bez rabatu to bym do nich pisała że rezygnuje . Gorzej jak wpisuja z rabatem ,a przysyłaja z normalna kwota do zapłaty to wtedy bym nie składała zamówienia
Ja miałam taką sytuację z nk i kodem -30 zł W historii miałam kwotę bez odliczonego rabatu i wysłali to zamówienie tak szybko, że nawet szybka interwencja nie mogła już powstrzymać paczki. Napisałam do nich, kazali nie odbierać paczki i automatycznie wprowadzili nowe zamówienie z odliczonym rabatem, a wtedy czekałam już strasznie długo (1,5 tygodnia). Jak kurier przywiózł pierwszą paczkę bez rabatu to jej nie odebrałam, ale zrobiłam sobie paznokciem w kartoniku małą dziurkę bo chciałam żeby mi dał ją do ręki żeby zobaczyć czy ciężka Po tych 1,5 tygodnia dostałam tą samą paczkę z wymienioną fakturą na 30 zł mniej W środku były nadprogramowo kubki i krem Omega Problem w tym, że to pierwsze zamówienie bez tego rabatu dalej wisi u mnie na koncie niezapłacone, jestem ciekawa co z nim zrobią, ale trzymam korespondencję meilową na wrazie czego jakby się czepiali Ogólnie warto było się troszkę poużerać

Cytat:
Napisane przez gorillaz Pokaż wiadomość
No bo prezentu już nie ma.
Dorzucają go tylko tym, którzy się wykłócają o niego pewnie.
Ja dziś dostałam zamówienie i był krem Omega Specjalnie się nie wykłócałam, tylko napisałam z zapytaniem o ten krem i pani ND odpisała mi, że zamówienia jeszcze nie ma w systemie ale jeśli zamówienie przekroczy 79 zł to krem się należy

Zaraz Wam pokażę co dziś przyszło
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:53   #333
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Moje zamówienie na -50% Zapłaciłam 90,95 zł Przepraszam za jakość zdjęcia, ale robione telefonem, bo baterie w aparacie siadły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-12-28 09.08.15.jpg (56,9 KB, 159 załadowań)
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:55   #334
forssiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 766
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Bosh, jaka jestem zamotana, wpisałam się w starym wątku, więc przeklejam tutaj ;p

no i jak tu nie kochać YR?
18.12 robiłam zamówienie, po czym napisałam @ do bok-u, żeby mi dorzucili próbki evidence homme i transata, szybko odpisali, że co prawda moje zamówienie już skompletowane i wysłane, ale próbki doślą oddzielnym listem. dzis dostałam ten list , a w nim same zobaczcie co małe a cieszy
tylko transata jak nie znałam, tak dalej nie znam...

czy ktoś sie orientuje, czy za KROK3 to faktycznie jest krem CS, czy to maseczka? bo jak wpisywałam kod, to na moje oko jest to tuba, a w tubie to chyba tylko maseczka jest (drugie maciupkie zdj). i czy to pełnowymiarowy produkt czy też mini? Ikonki załączonych zdjęć
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
Załączone zdjęcia

__________________
__________________


forssiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:56   #335
maria83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 626
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cześć, mam do Was małe zapytanko. Czy Zielona Herbata Yves Rocherowa jest podoba do Herbaty L'occitane? Bo The Vert L"occitane bardzo mi się podoba, ale jego cena już niekoniecznie A z YR ostatnio miło mi się współpracuje. Mam Cocoona, po uzyciu którego sama zachwycam się tym jak pachnę ;-) chociaż zaskoczyła mnie forma aplikacji, o mało co nie pozbawiłam Cocoona górnej, plastikowej części usilnie próbując zdjąć nieistniejącą nakrętkę i dotrzeć do przycisku rozpylającego.
__________________



maria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:00   #336
Rixa
Raczkowanie
 
Avatar Rixa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 69
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Ja dziś dostałam zamówienie i był krem Omega Specjalnie się nie wykłócałam, tylko napisałam z zapytaniem o ten krem i pani ND odpisała mi, że zamówienia jeszcze nie ma w systemie ale jeśli zamówienie przekroczy 79 zł to krem się należy

Zaraz Wam pokażę co dziś przyszło
Ja dziś stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia i napiszę, żeby dołączyli mi jeszcze do paczki maseczkę, coby przekroczyć magiczny próg 79 zł i dostać kremik. Nie udało się, trudno, chociaż trochę żałuję
Rixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:07   #337
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez forssiczka Pokaż wiadomość
Bosh, jaka jestem zamotana, wpisałam się w starym wątku, więc przeklejam tutaj ;p

no i jak tu nie kochać YR?
18.12 robiłam zamówienie, po czym napisałam @ do bok-u, żeby mi dorzucili próbki evidence homme i transata, szybko odpisali, że co prawda moje zamówienie już skompletowane i wysłane, ale próbki doślą oddzielnym listem. dzis dostałam ten list , a w nim same zobaczcie co małe a cieszy
tylko transata jak nie znałam, tak dalej nie znam...

czy ktoś sie orientuje, czy za KROK3 to faktycznie jest krem CS, czy to maseczka? bo jak wpisywałam kod, to na moje oko jest to tuba, a w tubie to chyba tylko maseczka jest (drugie maciupkie zdj). i czy to pełnowymiarowy produkt czy też mini? Ikonki załączonych zdjęć
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
Załączone zdjęcia

__________________
W kroku3 są minaturki kremu CS, Evidence i czegoś tam jeszcze A z próbkami się spisali dobrze

Cytat:
Napisane przez Rixa Pokaż wiadomość
Ja dziś stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia i napiszę, żeby dołączyli mi jeszcze do paczki maseczkę, coby przekroczyć magiczny próg 79 zł i dostać kremik. Nie udało się, trudno, chociaż trochę żałuję
No to kolejne zamówienie Ale w ogóle to czemu nie dołożyli tej maseczki? Zamówienie było już wysłane i było już za późno było?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 10:09   #338
Rixa
Raczkowanie
 
Avatar Rixa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 69
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
No to kolejne zamówienie Ale w ogóle to czemu nie dołożyli tej maseczki? Zamówienie było już wysłane i było już za późno było?
Zamówienie jest w systemie ''w toku". Z tego co zrozumiałam, nie ma sensu dokładać maseczki, bo i tak kremów już nie rozdają.
Rixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:19   #339
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Rixa Pokaż wiadomość
Zamówienie jest w systemie ''w toku". Z tego co zrozumiałam, nie ma sensu dokładać maseczki, bo i tak kremów już nie rozdają.
Albo zostało już wysłane, bo moje, które dostałam dziś też ma status "w toku" a dziś przyszło W każdym razie kremy jeszcze dają, ja dostałam. To zostaje Ci złożyć kolejne zamówienie
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:23   #340
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Teresko, a kiedy złożyłaś zamówienie? Bo ja złożyłam wieczorem 23 grudnia więc pewnie nie dostanę kremu ;/
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:29   #341
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Teresko, a kiedy złożyłaś zamówienie? Bo ja złożyłam wieczorem 23 grudnia więc pewnie nie dostanę kremu ;/
Ja też składałam 23 grudnia wieczorem A pisałaś do nich w sprawie kremu? Bo ja napisałam, a później moje zamówienie dostało formę złożenia na "e-mail", bo zawsze było "internet". Składałyśmy dokładnie w tym samym czasie, więc szanse na krem masz.
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 10:37   #342
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Nie pisałam, może warto napisać w takim razie...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:40   #343
Rixa
Raczkowanie
 
Avatar Rixa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 69
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Ja składałam 22-go. Pani z BOKu napisała mi wyraźnie, że już nie ma tej promocji, więc w sumie nie wiem, czemu jednym dodają a innym nie.
Mógłby mi ktoś przekopiować wraz z datą jakąś odpowiedź z BOKu z ostatnich dni, gdzie pisaliby, że dodają ten krem? Wysłałabym tej Pani jej własną odpowiedź skierowaną do innej osoby.
Rixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:56   #344
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nie pisałam, może warto napisać w takim razie...
Koniecznie spróbuj napisać

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Rixa Pokaż wiadomość
Ja składałam 22-go. Pani z BOKu napisała mi wyraźnie, że już nie ma tej promocji, więc w sumie nie wiem, czemu jednym dodają a innym nie.
Mógłby mi ktoś przekopiować wraz z datą jakąś odpowiedź z BOKu z ostatnich dni, gdzie pisaliby, że dodają ten krem? Wysłałabym tej Pani jej własną odpowiedź skierowaną do innej osoby.
Proponuję poczekać na paczkę, może dodadzą, a jak nie to wtedy napisz, może doślą.
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:00   #345
rudy_kot
Wtajemniczenie
 
Avatar rudy_kot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 333
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez forssiczka Pokaż wiadomość

czy ktoś sie orientuje, czy za KROK3 to faktycznie jest krem CS, czy to maseczka? bo jak wpisywałam kod, to na moje oko jest to tuba, a w tubie to chyba tylko maseczka jest (drugie maciupkie zdj). i czy to pełnowymiarowy produkt czy też mini?

Mini krem CS. Miniaturki CS są w tubach
__________________
Oto ja leżę tu, jestem piękna jak ze snu,
tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę...
rudy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:12   #346
Vive la France
Raczkowanie
 
Avatar Vive la France
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 79
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Tereskaa- piękne zamówienie

Robiłam dzisiaj porządki i sama nie mogę uwierzyć w jak dziwnych miejscach potrafię czasem schować kosmetyki przed domownikami A jaka radość gdy znajdziesz coś z dawna już zapomnianego...
Vive la France jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:25   #347
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Vive la France Pokaż wiadomość
Tereskaa- piękne zamówienie

Robiłam dzisiaj porządki i sama nie mogę uwierzyć w jak dziwnych miejscach potrafię czasem schować kosmetyki przed domownikami A jaka radość gdy znajdziesz coś z dawna już zapomnianego...
Dziękuję

A co do chowania to znam tą radość odkrywania naszych skarbów Dobrze, że te kosmetyki mają długą datę ważności

Ale muszę przyznać, że maseczka z glinką jest boska
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:26   #348
joot
Raczkowanie
 
Avatar joot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 164
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

okej, juz dłużej nie wytrzymam, składam zamówienie z KROK1 xD tylko nie wiem co tam wsadzić, żeby się opłacało i cieszyło jak przyjdzie ;> chcę zakupić 3x żel pod prysznic Jardins du Monde za 17,90, jak myślicie, co do tego dorzucić? ) mgiełkę samoopalającą? wodę ułatwiającą rozczesywanie? chciałam jeszcze płukankę octową z malin, ale w internetowym jest droższa niż w stacjonarce (e-sklep: 19,9, stacjonarka 14,9), nie ma sensu przepłacać. help
__________________
"Zgadnij, kotku, co mam w środku,
co się dzieje w duszy mej.
Przytul główkę swej malutkiej,
trochę dobrej, trochę złej..."
/Jacek Janczarski/
joot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:37   #349
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez joot Pokaż wiadomość
okej, juz dłużej nie wytrzymam, składam zamówienie z KROK1 xD tylko nie wiem co tam wsadzić, żeby się opłacało i cieszyło jak przyjdzie ;> chcę zakupić 3x żel pod prysznic Jardins du Monde za 17,90, jak myślicie, co do tego dorzucić? ) mgiełkę samoopalającą? wodę ułatwiającą rozczesywanie? chciałam jeszcze płukankę octową z malin, ale w internetowym jest droższa niż w stacjonarce (e-sklep: 19,9, stacjonarka 14,9), nie ma sensu przepłacać. help
Ja bym polecała mgiełkę samoopalającą, jest rewelacyjna
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 11:46   #350
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

dziewczyny, a co trzymacie w tych mikroskopijnych kuferkach? bo pomijając rozmiar bardzo mi się podobają tylko nic mi się tam nie mieści...
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:51   #351
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez katarzyna_szy Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co trzymacie w tych mikroskopijnych kuferkach? bo pomijając rozmiar bardzo mi się podobają tylko nic mi się tam nie mieści...
Ja w dolnej części trzymam kredki do makijażu i tusze a w górnej cienie w słoiczkach Ale kuferki mimo swojej mikroskopijności są urocze, mam już dwa
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:57   #352
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Ja w dolnej części trzymam kredki do makijażu i tusze a w górnej cienie w słoiczkach Ale kuferki mimo swojej mikroskopijności są urocze, mam już dwa
strasznie urocze! (i wcale nie tandetne) ale nie sądziłam, że są aż tak malutkie też mam dwa i póki co stoją na komodzie puste. kolorówki mam bardzo mało i wszystko ma już swoje miejsce. jedyne co przychodzi mi do głowy to nici, igły, guziki itp, ale wolałabym tam trzymać rzeczy z których korzystam częściej
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 12:16   #353
Vive la France
Raczkowanie
 
Avatar Vive la France
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 79
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

do calineczka99
Ja dostałam swoją paczkę z nk od razu z rabatem. Wystarczyło napisać do boku z pytaniem czy rabat został naliczony- odpisali, że tak.
Także u mnie nie było żadnych problemów, ale za to dziewczyny dostały do tych zamówień serum riche omega i kubeczki gratis, a ja nie (z tym, że w sumie mi się nie należało, więc nie narzekam)
Vive la France jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 12:45   #354
Rixa
Raczkowanie
 
Avatar Rixa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 69
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

A ja dalej o tym nieszczęśliwym kremie
Niestety mnie pani zmyła po raz kolejny stanowczo mi oświadczając, że kremu nie ma i nie będzie. Wstręciuchy, nic się nie da z nimi ugrać
Rixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 12:52   #355
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez katarzyna_szy Pokaż wiadomość
jedyne co przychodzi mi do głowy to nici, igły, guziki itp, ale wolałabym tam trzymać rzeczy z których korzystam częściej

Dzięki za pomysł . Nie pomyślałam o tym. A mam aż trzy i też uważam, że są urocze .
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 12:52   #356
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Rixa, mnie też odpisała, że nie ma i że nieaktualny. Nie wiem, co oni tam wyczyniają w tym YR. Inna sprawa, że mi wcale tego kremu tak nie szkoda. Jeden dostałam, może dlatego nie dostanę drugiego ;p
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 13:24   #357
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez katarzyna_szy Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co trzymacie w tych mikroskopijnych kuferkach? bo pomijając rozmiar bardzo mi się podobają tylko nic mi się tam nie mieści...
Ja na dole trzymam podkład puder korektor i jakieś próbki i tusz
na górze pędzelki mam małe i szminki moj codzinny makijaż tam się mieści
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 13:38   #358
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Dzis dostałam ulotke do stacjonarki czy ktos juz wie co to za prezent niespodzianka ?? Zastanawiam sie nad tą ofertą 2 w cenie 1 ale sama nie wiem na co sie zdecydowac zeby nie ten minus ze nie mozna z zielonym punktem to raczej problemu bym nie miała z wyborem a tak to klops
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 13:50   #359
Vive la France
Raczkowanie
 
Avatar Vive la France
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 79
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Dziewczyny, pilnujcie tych zamówień z kodem NEWSYR. Dzisiaj znowu zamówiłam pod wpływem impulsu i lecą do mnie 2 paczki- jednej mam podobno nie odbierać, bo oczywiście zarejestrowali błąd i jest o 30 PLN za droga.

Poprosiłam o próbki i podobno mają być załączone
Vive la France jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 13:51   #360
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Rixa Pokaż wiadomość
A ja dalej o tym nieszczęśliwym kremie
Niestety mnie pani zmyła po raz kolejny stanowczo mi oświadczając, że kremu nie ma i nie będzie. Wstręciuchy, nic się nie da z nimi ugrać
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Rixa, mnie też odpisała, że nie ma i że nieaktualny. Nie wiem, co oni tam wyczyniają w tym YR. Inna sprawa, że mi wcale tego kremu tak nie szkoda. Jeden dostałam, może dlatego nie dostanę drugiego ;p
To ja już nie wiem co oni tam wyprawiają, ale dobrze, że w końcu są konsekwentni. Może im się te kremiki skończyły? Zobaczycie w paczkach, bo pewnie inny dział odpisuje na meile a inny pakuje zamówienia, może z automatu dodadzą.
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.