Razem schudniemy 20kg! - część IV - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-01, 17:32   #3241
arsenalfan26014
Rozeznanie
 
Avatar arsenalfan26014
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 872
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Cytat:
Napisane przez thenerdqueen Pokaż wiadomość
trzymam kciuki, Tur
a ja się przebiegłam, prysznic wzięty, wykremowana same dobre rzeczy.
powiem wam w tajemnicy, że jak wczoraj nie byłam biegać, tylko siedziałam w domu, to myślałam, że mi nogi w upę wejdą
ja dzisiaj też miałam ambitny plan pójścia biegac rano, przed pracą. ale tak mi sie chciało spać, bo wczoraj hałas na maxa był i spać nie mogłam, więc nie dałam rady a dzisiaj, teraz po pracy nie chce mi się ale jutro siłka! już się nie mogę doczekać

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez superkas Pokaż wiadomość
witam w nowym roku

od dziś zaczynam walkę z dietą na całego

miłego dnia kobietki
witaj znowu kochana
__________________

waga? jest, ale boję się na nią wejść
arsenalfan26014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 17:33   #3242
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Ok czyli przynajmniej jedno zjadlam w miare ok ja tez chcialam isc jutro na silke ale rano do pracy a potem koleda w czwartek zaczne kapsule Body Space chocila ktoras??
Wiecie co zauwazylam ze zmalaly mi palce u rak bo pierscionki mi spadaja:, a dopiero niedawno je poszerzalam.
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 17:48   #3243
arsenalfan26014
Rozeznanie
 
Avatar arsenalfan26014
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 872
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

ja dzisiaj w pracy to z jedzeniem różnie. tzn jadłam regularnie i staralam się dietetycznie, ale na obiad nie miałam wpływu:
I 2 łyżki jajecznicy, 2 łyżki sałatki greckiej
II 1 łyżka jajecznicy, 2 łyżki sałatki greckiej, łyżka twarogu
III kawa z mlekiem i pół łyżeczki cukru
IV makaron biały z sosem (pieczarki, cebula, śmietanka)
V coś przegryzę jeszcze

jutro już koniecznie musze iść na zakupy, bo mam tylko jajka i marchewkę w domu i niestety od wczoraj zjadłam już ok. 5 jajek! teraz przez kolejne 2 tygodnie ich jeść nie będę.
zaraz może zrobię 8 minutówkę na youtubie, bo coś kcal mam ochotę spalać
a moje postanowienia noworoczne:
osiągnąć cel 57kg,
oszczędność!
regularnie ćwiczyć

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

laski pytanie na szybko. jutro na rano jest TBC na siłowni i chciałabym iść, bo na pewno będzie mało ludzi, więc warto, stąd pytanie do was. byłyście na tym? jest fajne? warto?
__________________

waga? jest, ale boję się na nią wejść
arsenalfan26014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 18:02   #3244
missmanhattan
Zadomowienie
 
Avatar missmanhattan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 307
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

antunka_ bardzo mi przykro, że Cie spotkała teraz ta alergia :/ Nie przejmuj się tymi słodyczami wczoraj, w końcu to był sylwester. Mam nadzieję, że szybko buzia wróci do normy. A nawet jeśli jutro będzie jeszcze coś widać, to nie przejmuj się ludźmi. W końcu to alergia, a nie trąd Będzie dobrze

maxi85_ wiem o czym piszesz. Ja jak ważyłam 75 kg to niby nie miałam jeszcze jakiejś strasznej nadwagi, ale pamiętam, że cokolwiek mi się w sklepach podobało to było w rozmiarze S lub M. Albo L, ale bardzo małym. I był nawet taki czas, że chodziłam tylko w starych ubraniach, bo odechciało mi się zaglądać do sklepów.

żyrafko_ jeśli to jest chore, to ja też cierpię na tą chorobę. I 80 procent innych kobiet. Ja też nie potrafię zjeść jednego kawałka ciasta. Przestań się tak biczowac - nowy dzień = nowa karta. A dzisiaj to już w ogóle - nie tylko nowy dzień ale i nowy rok, także głowa do góry. Oczyszczanie to dobry pomysł, dużo warzyw i owoców i nadwyżka zniknie a i toksyny pójda się bujać. Pomysł z NYC brzmi fantastycznie, zdecydowanie się na to piszę. A z tż sytuacja napięta i to mocno, normalnie boli mnie serce non stop, bo nie wiem co i jak będzie. Nie chce tutaj Wam się wyżalać, bo sobie postanowiłam, że od tej pory mniej użalania, a więcej kontroli nad własnym życiem

martuszka_ dziękuję Ci bardzo bym chciała, aby tak było

szczurku_ gdzie ten Twój gryzak, bo go w albumie nie widzę????

darialex_ a oprócz sporej ilości alkoholu jak się bawiłaś? Ze znajomymi z uni robiłaś sylwestra? Chyba musze Ci za niedługo jakiegoś maila skleić
edit: Ha! Właśnie weszłam na skrzynkę i czekała mnie niespodzianka
edit2: widzę, że emergency situation. Juz odpisuję.
edit3: sent
__________________
wzrost: 168 cm
pierwszy start: wrzesień 2011 ------> około 75 kg
drugi start: 30.09.12 ------> 65,7 kg
cel ostateczny: 58 kg osiągnięty! (17.12.12)
kontrola wagi: 21.03.15 -> 56,3kg

"Luck my ass! Luck is just another word for hard work and open mind!"

Edytowane przez missmanhattan
Czas edycji: 2013-01-01 o 18:26
missmanhattan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 18:19   #3245
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Melduję 50 minut z Tiffany dietowo się chwalić nie będę, bo to masakra jakaś jest.
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 18:22   #3246
Martuszka85
Wtajemniczenie
 
Avatar Martuszka85
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Schwarzwald-Baar
Wiadomości: 2 718
GG do Martuszka85
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Arsenal pierwsze słyszę o takich zajęciach ale ja nie chodzę na zajęcia zorganizowane więc i ich nie znam

Właśnie myję lodówkę, co by jutro zakupy piękne i dietetyczne tam zapakować
__________________
Waga obecnie : 65,0 kg
Cel : 65 kg
Zostalo: 0,0 kg

Zdrowa dieta + spora dawka ruchu
Martuszka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 18:37   #3247
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Anulciak Ok nie będziemy mówić, że nie słuchasz ale włącz warzywa do diety bo warto!

Arsenalfan ja chodzę na TBC. U mnie polega to na tym, że pierwsze pół godziny jest układ taneczny z elementami wzmacniającymi typu przysiady, wypady. A kolejne pół godziny to typowe wzmacnianie wszystkich partii mięśni często z użyciem taśm, ciężarków, piłek, kijów itp. Przed świętami zdąrzyliśmy w ciągu tych pół godzinnych ćwiczeń poruszyć każdy mięsień ciała. Zakwasy miałam że ho ho Jak patrzę na ćwiczenia Chodakowskiej to moja instruktorka wykonuje podobne. Raz skupiamy się bardziej na brzuchu, innym razem na biodrach a czasem wszystkiego po trochę

Miss dzięki Już jest dobrze a ja nie mogę doczekać się żeby wrócić do codziennego trybu praca, fitness, angielski itp. Jak mam zajęty dzień to mniej myślę o jedzeniu i łatwiej o dietę.

Przez te przeboje z alergią zapomniałam o zdjęciach cielska do metamorfozy. Chyba dopiero w weekend zrobię ale to i tak tylko dla mnie (dla was... współczuję ) żeby porównać. W konkursie nie będę startowała ale metamorfozę przejdę!
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 18:47   #3248
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Anulciak: pomidorów i ogórków możesz jeść bez końca, tak samo sałatę płatki owsiane najpierw zalej sobie wrzątkiem i potrzymaj pod przykryciem jakieś 5min. tzn ja tak robie, bo jak jem je "surowe" to potem mam żołądkowe rewolucje... takie się fajne robią puchate i więcej ich wychodzi i ten tego, NIE JESTEŚ GŁUPIA! po prostu brak ci wiary w siebie
darialex: oby to były takie żarty z tymi głodówkami, bo jak cię znajdę, to nie ujdziesz płazem
Martuszka: Anulciak zawsze może jeszcze korzystać z www.ile-wazy.pl ja ciągle nie mam wagi, bo ciągle coś ważniejszego stało na drodze do kupienia łoooo, też może zaraz umyję lodówkę, nie będę gorsza
miss: a bo gapa jestem i nie dodałam tej małej pierdoły już to robię
antunka: to zupełnie jak ja nie biorę udziału w konkursie Ewy, ale sama dla siebie biorę udział
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.

Edytowane przez thenerdqueen
Czas edycji: 2013-01-01 o 18:48
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 19:00   #3249
MAXI 85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Obiad: 400 kcal
150 g piersi z papirusa = 200 kcal
dużo kapusty kiszonej z pieczarkami = 200 kcal

Dziewczyny życie jest okrutne. Dzisiaj nowy początek diety, pierwszy dzień nowego roku i nowych postanowień i co? Od razu impreza! Byliśmy u sąsiadów (u tych co był sylwester bo zostało pełno jedzenia i nas znowu zaprosili) i było mi tak ciężko ale UDAŁO SIĘ! WYTRZYMAŁAM! NIE POLEGŁAM! W związku z tym że nie było tam nic dietetycznego to zjadłam tam 1 mandarynkę i 1 banana
Powiem wam że jestem tak najedzona że odpuszczam sobie kolację!

Dziewczyny co do mojego planu to zobaczę jak mi będzie szło. Jak się uda to będzie te 10 kg a jak nie to trudno. Będę się cieszyć z każdego utraconego kg!
MAXI 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 19:03   #3250
arsenalfan26014
Rozeznanie
 
Avatar arsenalfan26014
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 872
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

antunka- zapowiada się fajnie. czyli jutro pobudka o 7 i lecę na TBC! optymistyczne (mam nadzieję) sprawozdanie już jutro! btw. strasznie mi się mylicie z anulciak. cały czas mam wrażenie, że to jedna osoba t przez podobne nicki
szczurku kochany-nie wiesz może czy w TESCO będa jutro jakieś promocje? bo na cycki czatuję, bo musze kupić większą ilość i zamrozić.
__________________

waga? jest, ale boję się na nią wejść
arsenalfan26014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 19:08   #3251
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

miss słońce dałam siostrze I część książk (notabene bryknęła ją w 2 dni) i nie mogę Ci przepisać tego zdania ale jak ją odzyskam to dam Ci znać

szczurku
no ale on sie od miesiąca czepia tego planu
ja chcę sie bronić w lipcu, ale w jego tempie to może we wrześniu mi się uda


cicho...
kolacja będzie w miarę dietetyczna
tatar wołowy, pieczywo pełnoziarniste i 3 ogóreczki konserwowe oraz czerwona herbata

na pewno coś podeżrę

ale od jutra...
ogień
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 19:38   #3252
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Arsenal: a już ci mówię :3 o ile pamiętam to były cycki, tylko daj mi chwilę, to sprawdzę

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

od czwartku w Tesco:
kiwi 0,49gr/szt
warzywa mrożone luz 0,39gr/100g
jogurt naturalny Milk Land 0,69gr/op
banany 3,49zł/kg
grapefruit czerwony 3,49zł/kg
pieczarki 1,99zł/250g
ogórek 1,99zł/szt
filet z kuciaka: 14,49zł/kg
zupy-mrożonki Tesco 2,49zł/op
fitella 3,70zł/225g
tuńczyk w puszce Princes 5,29zł/op

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

przypominam, że od jutra w Lidlu tydzień Linessa!
http://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=NbGAOO
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 21:21   #3253
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

tak na szybko

arsenal TBC to chyba najbardziej popularny fitness. generalnie mój chyba ulubiony bo jest na ogólną kondycję. powinnaś na to chodzić intensywność i stopień fajności że tak to ujmę zależy BARDZO od prowadzącego.

anulciak jak widzę Twój jadłospis to mam wrażenie, że dieta może być strasznym obciążeniem dla Ciebie. co prawda patrzę na to przez pryzmat siebie, ale już piszę o co chodzi
po pierwsze pieczywo chrupkie jest fajne, lekkie, polecane przez dietetyków, ale ja jako zwolennik pieczywa chrupkiego uważam, że w zimie powinno być zastąpione ciemnym pieczywem, bo po prostu organizm dopomina się o większą ilość kcal i coś bardziej "konkretnego" kiedy jest tak zimno. ja np mam zamiar jak najbardziej wrócić do chrupkiego pieczywa ale jak będzie już powyżej 10 stopni.- wierz mi, próbowałam być jak najdłużej na chrupkim pieczywie, ale mój organizm na dłuższą mete źle reagował i byłam cały czas głodna (a jadłam 3-4 kromki chrupkiego a nie 2 jak Ty)
po drugie- odtłuszczone jogurty owocowe to wcale nie taka dobra sprawa. poczytaj etykietki. ja jestem ich ogromnym przeciwnikiem. o wiele lepsza sprawa dla mnie to jogurty naturalne + owoce. masz chociaż pewność co jesz
no i ważna sprawa- dzienna kaloryczność. jeśli ćwiczysz musisz dostarczyć organizmowi kalorii!!! 1000 kcal to za mało.
ja chudnę pomimo tego że naprawdę nie liczę kalorii tylko jem co chcę (kierując się zasadami diety śródziemnomorkiej), pilnując regularności i ćwiczę. naprawdę 60% sukcesu odchudzania to regularne ćwiczenia. dieta to dodatek. nie zapominaj o orzechach, oliwie z oliwek.
kawa też wspomaga metabolizm (ale bez dodatku cukru bo to tylko puste kalorie)
generalnie mam wrażenie, że bardzo dużo od siebie wymagasz. masz ogromne parcie na odchudzanie- niby to dobrze- ale musisz pamiętać, że dodatkowe kilogramy zbierałaś długo więc również trochę czasu musi zająć ich utrata. wszystko wymaga czasu. Twoja edukacja również. małymi kroczkami do celu po prostu troszkę wyluzuj jak zjesz 1400 kcal zamiast 1300 kcal to świat się nie zawali
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg



Edytowane przez TuRQoUiS
Czas edycji: 2013-01-01 o 21:24
TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 21:27   #3254
medzia104
Zadomowienie
 
Avatar medzia104
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 046
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Laseczki! Od razu lepiej Bije od Was MOTYWACJA !

Anulciak, słodzenie - ok, jak najbardziej do zmiany, ale owoce? Zawierają tyle cennych składników, że nie warto. Może fatycznie zrezygnuj z bananów, winigron, ale 'jabłka i spółka' zostaw w diecie. Nie chcesz chyba, żeby z braku witamin pogorszyła się cera, pazokcie czy włosy?

Superkas, znowu będziesz mnie tutaj zawstydzać ilością warzyw w jadłospisach

Martuszka, jeśli uda Ci się coś znaleźć to i mi możesz podpowiedzieć. Nudzi mnie już pierś z kurczaka/ryba + warzywa. Kiedyś robiłam dukanową pizzę, ale... nie najadłam się nią specjalnie i za dużo paćkania się z tym jest.

miss, ahhhh te Stany to i moje marzenie. Myślę, że to jest bardzo realne, jeśli chodzi o Twoją przyszłość. Z Twoim zawodem, angielskim i samozaparciem? Na pewno! A z facetami to ja mam ostatnio ten problem, że poznaję kogoś, jest fajnie i nagle kopletna cisza. Już się przyzwyczaiłam do samotności. Kochana, co do wagi - ja bym bardzo chciała, żeby ona kłamała, ale niestety jędza jedna jest tak prawdomówna, że na kłamstwie jej jeszcze nie przyłapałam

Antunka, przykro mi z powodu tej alergii Bidulka, tak się męczyć musiałaś

Arsenal, ojj bardzo fajne zajęcia! Miałam zawsze po nich niezłe zakwasy, spodoba Ci się! Co do wagi - patrz, co napisałam wyżej miss. No nic, a nic mniej nie wskazuje. Ale to miłe, że tak uważasz

darialex, no to z tym kacem możemy sobie przybić piąteczkę! Bardzo narozrabiałaś?

Szczurasku, jak zwykle przypominasz mi, że pora uzupełnić lodówkę

Soldus, kaca wyczuwam? Dałaś radę bidulko w pracy? (Pfff pewnie, że dałaś).

Aguś, no żeby nie wiem, jak mnie zmuszali to tatara nie tknę . A już tyle razy moi znajomi zachwycali się przy mnie, próbowali namówić... Nie daję się przekonać Zbieraj na te personale, moja droga. Jesteś dzięki nim naprawdę mega pozytywnie nastawiona do tego całego odchudzania i widać przepiękne efekty

Aiesha, jaki taniec? jaki? Uwielbiam tańce

Żyrafko, włączamy obroty na full i będzie po nadwyżkach!
__________________
Padłaś? Powstań, popraw koronę i zasuwaj!

obieżyświatka, pożeraczka lodów antylight, wiecznie spóźniona Śpiąca Królewna size plus, będąca jednocześnie nałogową coffeeholiczką i poszukiwatorką księcia z bajkiem

104-99-96,8...




medzia104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 21:48   #3255
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

co do moich celów w tym roku
ambitnie:
- osiągnąć cel ostateczny myślę, że rok na schudnięcie 12 kg to bardzo realny czas
-zacząć spać regularnie, 7-8 godzin dziennie i oduczyć się spać w dzień
- "odbudować" całą szafę

tyle dietetycznych
niedietetycznych
- urządzić mój ukochany pokoik do końca tak żeby w 100% spełniał moje oczekiwania
-od października/listopada znaleźć porządną pracę w branży


na marginesie- u mnie w życiu uczuciowym dalej telenowela!!
pojawił się ktoś nowy.... ach te sylwestry i %!! gdybym wiedziała kiedyś ile zyskam przez zrzucenie kilogramów to zrobiłabym to już dawno!! i to daje mi największą motywację na dalsze odchudzanie i przede wszystkim podtrzymanie efektu
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg



Edytowane przez TuRQoUiS
Czas edycji: 2013-01-01 o 21:51
TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 21:50   #3256
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

medziu
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 21:52   #3257
la girafe
Zadomowienie
 
Avatar la girafe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 002
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Miss, normalne to raczej nie jest, żeby uszami wychodziło, żołądek bolał i jeszcze dopychać... ale będę próbować wszystkiego, żeby w końcu zacząć nad tym panować.
A co do nieużalania się to ambitne masz postanowienie pamiętaj tylko, że tłumienie emocji jest niezdrowe i czasem trzeba sobie ulżyć

Medziu, tak jest! do poniedziałku nie będzie śladu po nadwyżkach, a nawet liczę na pierwsze spadeczki w tym roku

jeszcze w ramach postanowień noworocznych powracam do jogi i zmieniam swój styl życia w tym kierunku - muszę tylko kupić matę, żeby nie było, że na parkiecie niewygodnie
a i chciałabym się wam trochę pochwalić - już prawie 2 miesiące nie palę mam nadzieję, że już do tego nie wrócę
__________________
cel I: 76,8 - 76 - 75 - 74 - 73,8 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68
cel II: 68 - 67 - 66 - 65
zrzucone: 3 / 12

VICTORY LOVES PREPARATION
la girafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 21:58   #3258
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

żyrafko nie mówiłaś o tym, że rzuciłaś. gratuluje! to bardzo istotna informacja, bo przecież papierosy pobudzają metabolizm, więc teraz o wieeeele trudniej Ci schudnąć.
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 22:13   #3259
medzia104
Zadomowienie
 
Avatar medzia104
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 046
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Cytat:
Napisane przez la girafe Pokaż wiadomość
a i chciałabym się wam trochę pochwalić - już prawie 2 miesiące nie palę mam nadzieję, że już do tego nie wrócę
PIĘKNIE!!! Jestem z Ciebie dumna
(ze mnie taki palacz, że na imprezie po % zawsze mi się chce)

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Chyba wpadłam. Nie mogę przestać myśleć o pewnym panu, który bardzo umilił mi czas wczoraj/dzisiaj.
__________________
Padłaś? Powstań, popraw koronę i zasuwaj!

obieżyświatka, pożeraczka lodów antylight, wiecznie spóźniona Śpiąca Królewna size plus, będąca jednocześnie nałogową coffeeholiczką i poszukiwatorką księcia z bajkiem

104-99-96,8...




medzia104 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 22:16   #3260
missmanhattan
Zadomowienie
 
Avatar missmanhattan
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 307
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Dziewczyny, właśnie rozstałam się z moim facetem. Wyznał mi, że nie jest już pewien czego chce, a ja doszłam do wniosku, że zasługuję na więcej. To by było na tyle. Teraz zaczynam zbierać się do kupy, bo czeka na mnie inżynier do zrobienia.

szczurku_ ale zarąbisty, po prostu przepiękny gryzoń!!!! Najlepsze to zdjęcie ze zbliżeniem, na białym tle!!!

medziu_ w tym momencie to ja się na temat facetów nie wypowiem, bo mam ochotę żeby wszyscy zniknęli z powierzchni ziemi. Natomiast fakt jest faktem - w ogóle nie widac po Tobie tych "kilogramów".

żyrafko_ no właśnie sobie ulżyłam tym postem. Ale nie chcę się użalać nad sobą, bo wiem doskonale, że potem będę tego tylko żałowała.
__________________
wzrost: 168 cm
pierwszy start: wrzesień 2011 ------> około 75 kg
drugi start: 30.09.12 ------> 65,7 kg
cel ostateczny: 58 kg osiągnięty! (17.12.12)
kontrola wagi: 21.03.15 -> 56,3kg

"Luck my ass! Luck is just another word for hard work and open mind!"
missmanhattan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 22:33   #3261
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Cytat:
Napisane przez missmanhattan Pokaż wiadomość
Dziewczyny, właśnie rozstałam się z moim facetem. Wyznał mi, że nie jest już pewien czego chce, a ja doszłam do wniosku, że zasługuję na więcej. To by było na tyle. Teraz zaczynam zbierać się do kupy, bo czeka na mnie inżynier do zrobienia.
Ojej, przykro... ale dobrze, że doszłaś do takiego wniosku. Jestem z Tobą, trzymaj się
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 22:52   #3262
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 706
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Nadrobię Was kochane jutro. Przeżyłam jakoś w pracy. Idę spać. Dobranoc.
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 23:03   #3263
thenerdqueen
Wtajemniczenie
 
Avatar thenerdqueen
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 773
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

serduszka moje małe, możecie mi polecić jakieś przepisy na chleb? nosi mnie na upieczenie swojego, a nie mogę sobie przypomnieć na którym blogu widziałam masę pięknych przepisów
__________________
FUCK MOTIVATION! it's fickle and unreliable and isn't worth your time. Better to cultivate discipline than to rely on motivation.
FORCE yourself to do things. FORCE yourself to get out of bed and practice. FORCE YOURSELF TO WORK.
thenerdqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 23:58   #3264
n_a_t_a_l_i_s
Raczkowanie
 
Avatar n_a_t_a_l_i_s
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 377
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Cytat:
Napisane przez thenerdqueen Pokaż wiadomość
serduszka moje małe, możecie mi polecić jakieś przepisy na chleb? nosi mnie na upieczenie swojego, a nie mogę sobie przypomnieć na którym blogu widziałam masę pięknych przepisów
Mnie ostatnio też nosi aby upiec chleb ale na zakwasie. Obecnie jestem na etapie czytania jak zrobić sobie zakwas. Później będę szukała przepisu na chleb. Nie mam jednak maszyny di robienia chleba więc będę liczyła na swój zwykły piekarnik...

edit.
znalazłam coś takiego http://pracowniawypiekow.blogspot.com/

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

Dziewczyny czytam Was regularnie ale jakaś taka niemoc mnie ogarnia, nowy rok, powinnam mieć nowe siły a jakoś taka nostalgia nastała ... mam nadzieję, że szybko minie!!!
n_a_t_a_l_i_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 05:36   #3265
Martuszka85
Wtajemniczenie
 
Avatar Martuszka85
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Schwarzwald-Baar
Wiadomości: 2 718
GG do Martuszka85
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Hej
Spadła mi nadwyżka po Sylwestrze i waga jest już taka jak w poniedziałek rano, czyli ta tabelkowa . Mam nadzieję że jeszcze nieco spadnie z nadwyżki świątecznej .

Miss strasznie mi przykro . Trzymaj się biedactwo i idź do przodu.

Medzia no jak coś wynajdę ciekawego to się podzielę. Też mam dość standardowych obiadków. Chciałabym ugotować coś ciekawego i dietetycznego.

Ale mi się nie chce iść do pracy
__________________
Waga obecnie : 65,0 kg
Cel : 65 kg
Zostalo: 0,0 kg

Zdrowa dieta + spora dawka ruchu
Martuszka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 09:05   #3266
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

antunka - Oo ja biedactwo , a wiesz na co to uczulenie?? Aa już doczytałam Koniecznie musisz iść do lekarza!

MAXI - za oparcie się na imprezie jedzeniu Oby tak dalej!

la girafe - Brawoo za rzucenie palenia! Nie wiem jak można te obrzydlistwa palić, fee! :p

Miss - Przykro mi ;/ Ale trzymaj się tam, wszytko się ułoży

Cytat:
Napisane przez Martuszka85 Pokaż wiadomość
Hej
Spadła mi nadwyżka po Sylwestrze i waga jest już taka jak w poniedziałek rano, czyli ta tabelkowa . Mam nadzieję że jeszcze nieco spadnie z nadwyżki świątecznej .
Moja też spadła A nawet z haczykiem 0,1


Ja już po śniadaniu mleko z płatkami justfit, błonnikiem justfit i otrębami Za 2 godzinki 2 śniadanko , a potem na siłkę
Miałam iść na te zakupy do lidla, ale nie wiem czy mi się chcę
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg

Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 09:32   #3267
MAXI 85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

hejka

Śniadanie: = 310 kcal
3 kromki (85g) chleba razowego słonecznikowego = 210 kcal
50 g serka śmietanowego ze szczypiorkiem = 85 kcal
pół pomidora = 15 kcal
czerwona herbata

La girafe wielkie brawa za rzucenie tego świństwa
Miss przykro mi strasznie że tak to się skończyło Widocznie to był ten twój jedyny
MAXI 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 09:34   #3268
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Witajcie Dzis zjadlam: 2 kromki ciemnego z wedlina drobiowa(4 plasterkio),ogorek i pomidor i 2 lyzeczki cwikly z crzanem siedze i pije wode. Potem mam jeszcze jog nat i pomarancze. A dalej zobacze moze by??
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 09:41   #3269
MAXI 85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

Silvia impreza to było nic w porównaniu z wieczorem. Mężuś z córeczką wzięli sobie wielką pakę chipsów z zieloną cebulką i wpieprzali je koło mnie. Tak strasznie pachniały i były takie chrupiące ach... ALE TEŻ SIĘ NIE DAŁAM Ale byłam taka wściekła na nich Mężuś na koniec pochwalił mnie za silną wolę

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Anulciak pięknie

Edytowane przez MAXI 85
Czas edycji: 2013-01-02 o 09:44
MAXI 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 09:54   #3270
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część IV

anulciak - Jak dla mnie ładne śniadanie

MAXI
- haha też tak mam jak w domu ktoś coś je dobrego, a ja nie mogę to zawsze się wkurzam i focha strzelam Mmm zawsze lubiłam chipsy, ale precz z tym!

Właśnie wypiłam trochę szampana Lepiej smakuje niż na sylwestra xD
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg

Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.