Pm 2015!!! - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-06, 13:44   #1081
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Pm 2015!!!

a tak generalnie jak zeszłyśmy na temat kościoła to słyszałam, że jak się mieszka razem to wtedy jest tylko jedna spowiedź dzień przed albo w dniu ślubu? Wiecie coś o tym?:P
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 13:46   #1082
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
a tak generalnie jak zeszłyśmy na temat kościoła to słyszałam, że jak się mieszka razem to wtedy jest tylko jedna spowiedź dzień przed albo w dniu ślubu? Wiecie coś o tym?:P
O.o

pierwsze słyszę i nie bardzo rozumiem co ma piernik do wiatraka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 13:51   #1083
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
O.o

pierwsze słyszę i nie bardzo rozumiem co ma piernik do wiatraka
gdzieś wyczytałam, że księża uważają, że jak się mieszka razem to stwarza to warunki do współżycia i to jest grzech więc po co się spowiadać dajmy na to pół roku przed ślubem jak i tak nie dostanie się rozgrzeszenia. Dlatego każą się wyspowiadać raz, dzień przed ślubem i spać w osobnych mieszkaniach a potem już jak się jest po ślubie to grzechu nie ma ;D
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 13:51   #1084
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Pm 2015!!!

Ja słyszałam o tym.
Po prostu kościół wychodzi z założenia że jak się mieszka razem przed ślubem to znaczy to że się również rrrrruje z sobą , a więc żeby było prościej i lepiej dla przyszłych par- trzeba zaliczyć tylko jedną spowiedź i to przed samym ślubem

z drugiej zaś strony księża nie zdają sobie sprawy chyba z tego że nie trzeba mieszkać razem by się sobą dzielić pod każdą postacią
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 13:52   #1085
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Pm 2015!!!

Aga a no widzisz... to chyba zależy od konkretnej makijażystki i czy ma do tego dryg czy po prostu nie wiedząc co ze sobą zrobić poszło dziewcze na kurs i teraz trzeba jakoś zarobić... ja miałam super makijaż idealny dla młodej dziewczyny, która idzie na bal i do tego wszystko się pięknie trzymało całą noc (mimo, że płakałam) to ani rzęsy ani cyrkonie się nie odkleiły, nic się nie rozmazało, nic nie spłynęło... no po prostu byłam zachwycona mam nadzieję, że uda mi się znaleźć drugą taką kobitkę
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 13:53   #1086
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Pm 2015!!!

czyli wychodzi na to, że faktycznie tak jest a to w sumie nawet lepiej ;p (chodziło o spowiedź ;p)
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 13:53   #1087
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
gdzieś wyczytałam, że księża uważają, że jak się mieszka razem to stwarza to warunki do współżycia i to jest grzech więc po co się spowiadać dajmy na to pół roku przed ślubem jak i tak nie dostanie się rozgrzeszenia. Dlatego każą się wyspowiadać raz, dzień przed ślubem i spać w osobnych mieszkaniach a potem już jak się jest po ślubie to grzechu nie ma ;D
no jestem pod wrażeniem, że w końcu na to wpadli. tylko trochę długo im to zajęło
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 14:01   #1088
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość

z drugiej zaś strony księża nie zdają sobie sprawy chyba z tego że nie trzeba mieszkać razem by się sobą dzielić pod każdą postacią
no wychodzi na to, że jak ktoś uprawia sex co sobotę z innym np w toalecie w klubie i się z tego wyspowiada to dostanie rozgrzeszenie bez problemu, a jak para mieszka razem (i nawet może niekoniecznie to robi) to nie dostanie i bądź tu mądry

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

łoo a w ogóle to dziś jest równiutkie 2 lata i 5 miesięcy do mojego ślubu jak ja tyle wytrzymam...
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:03   #1089
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
łoo a w ogóle to dziś jest równiutkie 2 lata i 5 miesięcy do mojego ślubu jak ja tyle wytrzymam...
już liczę... 2 lata, 3 miesiące i 12 dni
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:11   #1090
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
W kwestii niespodzianki no to ja też ją miałam bo w Tunezji na plaży ;p to akurat spoko ale było to w nocy więc nie było już ludzi ;D no my zrobiliśmy wstępną listę i wyszło nam około 100 osób już z kamerzystą, fotografem, DJ itd ;p
Jaa... zazdroszczę okropnie!!
Cytat:
Napisane przez aga.aga Pokaż wiadomość
Kurcze, jeśli 130 to już jest dużo, to nie wiem co powiecie o mnie, bo mam bardzo dużą rodzinę i myślę, że spokojnie 200 osób przekroczymy...
Niezła liczba i wgl Witam u nas ok 80 osob ;p
[QUOTE=aga.aga;38464047]
Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Ja się jeszcze nie spotkałam z czymś takim, zawsze młodzi byli obrzucani drobnymi monetami, które musieli potem co do grosza wyzbierać

Mnie się też marzy konfetti, ale z takich cieniutkich bibułkowych serduszek, ewentualnie bańki mydlane ... wiem wiem, kicz i tandeta
moi rodzice jeszcze mają całe pudełko zebranych monet a bańki mydlane <3 chciałabym strasznie
Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Aga no widziałam zdjęcia jak to jest przygotowane bo ślub odbywa się na przygotowanym molo nad jeziorkiem coś pięknego tylko teraz trzeba będzie podjąć decyzje o terminie tak żeby właśnie trafić na pogodę oby się udało...
woow <3 prześwietnie takie!! my przynajmniej wesele chcielibyśmy na jeziorku ale nie wiemy jak tam z kasą :P
Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! i ja się dołączam do tego wątku.(...)
Witam!!

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
I ja się dołącze (...):
Wszystko będzie ok Witaj Ja też bym chciała już wszystko załatwiać
Cytat:
Napisane przez zollla Pokaż wiadomość
potwierdzam w te święta był wysyp informacji na fb o zmianie statusu związku na "zaręczony" wśród moich znajomych a niedługo walentynki
Oj tak.. aż mi żal dupkę nadal ściska.. My to jesteśmy bardzo specyficzni, bo bez zaręczyn, bez pierścionka a i datę i wymarzone miejsca mamy.. a zaręczyn jak nie było tak nie ma
Cytat:
Napisane przez zollla Pokaż wiadomość
W ogóle byliśmy z TŻ wczoraj na baby blues w kinie i film naprawdę bardzo kiepski więc nie polecam oglądania go w kinie
o nie!! A też chciałam obejrzeć z zainteresowaniem
Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
Generalnie to moja mama posiada kilka książek na ten temat, ale tak w skrócie sumujesz wszystkie liczby z wybranej daty i dodajesz to co Ci wyjdzie (...)
Nasza data to 13.06.2015 (tzw pechowa 13 ) i wyszła nam liczba 9 więc idealnie hehe

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
a tak generalnie jak zeszłyśmy na temat kościoła to słyszałam, że jak się mieszka razem to wtedy jest tylko jedna spowiedź dzień przed albo w dniu ślubu? Wiecie coś o tym?:P
W sumie dobre rozwiązanie Tak.. ogólnie mieszkanie ze sobą.. szczerze to wcześniej spotykając się co sobotę chyba "grzeszyliśmy" więcej niż teraz mieszkając razem xD


Wgl to witam dziewczyny pod koniec weekendu.. Jestem aż w szoku ile postów napisałyście :P miałam aż 4 strony do nadrobienia!! I cieszę się że w końcu ten 2015 nie jest jakąś kosmiczną datą!

Po drugie jestem smutna bo wróciłam do krk z domu, pożegnałam się z rodzicami którzy we wtorek wracają do Włoch prawie się popłakałam, niby mam te prawie 23 lata, a jednak widzieć rodziców parę dni w roku na żywo to jest przykre
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:18   #1091
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez aga.aga Pokaż wiadomość
No właśnie generalnie sobie ufam, ale nie wiem jak w takim ważnym dniu by mi to poszło
Ja też sobie ufam, mam swój ulubione make up na większe okazje, w którym czuje sie rewelacyjnie wiec nie widzę potrzeby by ktoś miałby mnie malowac- z góry zakładam, że pewnie nie byłabym zadowolona

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
gdzieś wyczytałam, że księża uważają, że jak się mieszka razem to stwarza to warunki do współżycia i to jest grzech więc po co się spowiadać dajmy na to pół roku przed ślubem jak i tak nie dostanie się rozgrzeszenia. Dlatego każą się wyspowiadać raz, dzień przed ślubem i spać w osobnych mieszkaniach a potem już jak się jest po ślubie to grzechu nie ma ;D
Ja się zastanawiam skąd ksiądz będzie wiedział, że mieszkam z TŻ ?
Generalnie wierząca nie jestem, podobnie jak TŻ, wiec początkowo zastanawiałam się nad ślubem tylko cywilnym, jednak doszliśmy do wniosku, że kościelny też weźmiemy- w rodzinie TŻa tak powinien wyglądać prawdziwy ślub, poza tym od małego marzyłam o białej sukni, a więcej okazji nie będzie. Bierzmowanie też mieliśmy razem z TŻem Po znajomości, dzień wcześniej się dowiedzieliśmy o takiej możliwości i w zasadzie pod katem ślubu kościelnego poszliśmy do bierzmowania 3 lata temu. I tak myślę skoro księża (oczywiście nie twierdze, że wszyscy) traktują swoje powołanie jako "zwykły zawód" i nie jest dla nich problemem bierzmowanie za 50 zł bez żadnych spowiedzi i ceregieli to i ja nie mam problemów ze ślubem kościelnym mimo braku wiary, a chociaż rodzina TŻa nie będzie miała niedosytu związanego ze ślubem cywilnym, a ja będę mogła poczuć się jak księżniczka w wymarzonej białej sukni no i na starość będę miała pamiątkę w postaci albumu z tego wydarzenia. Może trochę to naganne, ale ślub kościelny ma dla mnie zupełnie inne znaczenie, nie związane wcale z wiarą....






Planujecie jakąś podróż poślubną???
__________________
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 14:22   #1092
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość

Po drugie jestem smutna bo wróciłam do krk z domu, pożegnałam się z rodzicami którzy we wtorek wracają do Włoch prawie się popłakałam, niby mam te prawie 23 lata, a jednak widzieć rodziców parę dni w roku na żywo to jest przykre
No ja generalnie częściej siedzę w Krk niż w domu ale ta świadomość, że mam do domu tylko 40km jest miła Zawsze jak mi się już bardzo zamarzy to mogę pojechać do mamyyy Więc współczuję...

a co do bejbi blus to ja się wybieram do kina jutro ;p może będzie głupie, ale wreszcie nam się uda z dziewczynami gdzieś wyjść bo się widzimy tylko na uczelni ostatnio ;p

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość

Planujecie jakąś podróż poślubną???
W święta spotkałam się z przyjaciółką, która jest ze swoim TŻ miesiąc dłużej niż ja ze swoim i chyba planują się zaręczyć w nadchodzące wakacje. Padła propozycja, że może wezmą ślub w tym samym roku co my i w podróż wybierzemy się razem ale to tylko taki luźny pomysł
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:23   #1093
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
No ja generalnie częściej siedzę w Krk niż w domu ale ta świadomość, że mam do domu tylko 40km jest miła Zawsze jak mi się już bardzo zamarzy to mogę pojechać do mamyyy Więc współczuję...

a co do bejbi blus to ja się wybieram do kina jutro ;p może będzie głupie, ale wreszcie nam się uda z dziewczynami gdzieś wyjść bo się widzimy tylko na uczelni ostatnio ;p
To ja czekam na Twoją relację też :P bo jestem/byłam bardzo ciekawa, a teraz to już nie wiem :P nawet chciałam iść do kina, ale byliśmy na Hobbicie i wybierzemy się za miesiąc na Nieulotne

Co do rodziców, to mimo że to trwa już 8 lat.. to jednak zazdroszczę wszystkim którzy mają rodziców przy sobie
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:24   #1094
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: Pm 2015!!!

ja pójdę do fryzjerki, makijażystki i na paznokcie nie mam takich talentów
ale gdybym umiała się malować to bym nie szła
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:25   #1095
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez mundziolek Pokaż wiadomość
Planujecie jakąś podróż poślubną???
Kupiłam nieotwieralną skarbonkę :P do ślubu jeszcze 2,5 roku więc może przez ten czas uzbiera się jakaś znaczna sumka którą możnaby na podróż też przeznaczyć co do podróży.. ja bym chciała a w sumie nie rozmawialiśmy chyba jeszcze o tym z TŻtem jakoś poważnie

A wy?
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:25   #1096
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Pm 2015!!!

Joasia wiem co czujesz ja mamę widzę dwa razy w roku na święta i w wakacje jak przyjeżdża na urlop...
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:26   #1097
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Po drugie jestem smutna bo wróciłam do krk z domu, pożegnałam się z rodzicami którzy we wtorek wracają do Włoch prawie się popłakałam, niby mam te prawie 23 lata, a jednak widzieć rodziców parę dni w roku na żywo to jest przykre
ja bym ryczała jak bóbr. jestem bardzo przywiązana do rodziców...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:29   #1098
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Pm 2015!!!

no u nas 2 lata, 6 miesięcy i 26 dni do dnia ostatecznego

Co do podróży moim marzeniem życiowym są Hawaje, ale raz że wizy i niekoniecznie amerykańce Cię wpuszczą na swój teren, a dopiero potem cena.. którą do tego czasu pewnie byśmy uzbierali

Więc zapewne Karaiby
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:33   #1099
aga.aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 88
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Kupiłam nieotwieralną skarbonkę :P do ślubu jeszcze 2,5 roku więc może przez ten czas uzbiera się jakaś znaczna sumka którą możnaby na podróż też przeznaczyć co do podróży.. ja bym chciała a w sumie nie rozmawialiśmy chyba jeszcze o tym z TŻtem jakoś poważnie

A wy?
Ja bym bardzo chciała z TŻ raczej nie będę jeszcze o tym rozmawiać, po co wsadzać kij w mrowisko Ale może też zacznę odkładać na ten cel To już kolejna kupka, która będzie wołała, żeby na nią odkładać

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
no u nas 2 lata, 6 miesięcy i 26 dni do dnia ostatecznego
Aaaaa zazdroszczę Wam tych konkretnych dat!!

Poza tym mam 3 kuzynki (pierwszego rzędu) mniej więcej w moim wieku i okazuje się, że wszystkie planujemy śluby na przestrzeni następnych dwóch lat Więc tym bardziej chciałabym już mieć konkretną datę zaklepaną...
aga.aga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 14:35   #1100
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Pm 2015!!!

U mnie TŻ ma ambitne plany na podróże. W zasadzie to już w te wakacje chciał gdzieś jechać za granicę Także u nas może się okazać, że będziemy mieć podróż przedślubną
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:35   #1101
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Dot.: Pm 2015!!!

Ja planuje jakąś wycieczkę tydzień lub dwa- w zależności od kasy, tez myślę zacząć już oszczędzać, bo TZ pewnie się obudzi 2 mies przed i znając życie z jego strony zakończy się kredytem ;/ Na pewno okolice Hiszpanii- TŻ mieszkał tam parę lat, ma tam matkę, zna biegle język, zaraził mnie miłością do tego kraju więc Teneryfa all inclusive pewnie Obiecałam sobie, że podróż poślubna mieć muszę, tym bardziej, że wesele nie wyniesie nas tak dużo w kwestii samego wesela jedyny koszt to jedzenie (które zrobi mój ojciec- jest świetnym kucharzem) i alkohol, za żadne sale tez płacić nie muszę... Najwięcej wyniosą nas obrączki, te które wybrałam są dosyć drogie mimo 30 % upustu jaki mamy w kruku to i tak 2 tys to może być mało...
__________________
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:39   #1102
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez aga.aga Pokaż wiadomość



Aaaaa zazdroszczę Wam tych konkretnych dat!!

Poza tym mam 3 kuzynki (pierwszego rzędu) mniej więcej w moim wieku i okazuje się, że wszystkie planujemy śluby na przestrzeni następnych dwóch lat Więc tym bardziej chciałabym już mieć konkretną datę zaklepaną...
no to do dzieła! ;D

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
U mnie TŻ ma ambitne plany na podróże. W zasadzie to już w te wakacje chciał gdzieś jechać za granicę Także u nas może się okazać, że będziemy mieć podróż przedślubną
my w sumie od 2 lat latamy na wakacje bo udawało nam się odkładać pieniądze ze stypendiów ;p ale nie wiem co wymodzimy na poślubną ;p w te wakacje na pewno coś europejskiego bo muszę odpocząć od klimatu arabskiego fajnie tam ale czułam się tak obco
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:39   #1103
aga.aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 88
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
no to do dzieła! ;D
Myślisz, że nie próbowałam? Ale nie chcę się z TŻ-em znów kłócić Więc dam mu trochę czasu na ochłonięcie, najwyżej będziemy mieć jesienny ślub, albo wiosenny
aga.aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:42   #1104
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez aga.aga Pokaż wiadomość
Myślisz, że nie próbowałam? Ale nie chcę się z TŻ-em znów kłócić Więc dam mu trochę czasu na ochłonięcie, najwyżej będziemy mieć jesienny ślub, albo wiosenny
ja sobie wybrałam i postawiłam go przed faktem dokonanym ;p nie sprzeciwiał się ;p potem nawet mu się spodobało a że pojechał ze mną do kamerzysty to byłam w ciężkim szoku
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:47   #1105
aga.aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 88
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
ja sobie wybrałam i postawiłam go przed faktem dokonanym ;p nie sprzeciwiał się ;p potem nawet mu się spodobało a że pojechał ze mną do kamerzysty to byłam w ciężkim szoku
Dobry pomysł

Tylko teraz nie wiem, czy 06.06 czy 08.08 :P
aga.aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:48   #1106
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: Pm 2015!!!

My planujemy gdzieś wyjechać po ślubie odpocząć i poużywać przyjemności "legalnie"
ale czy to będzie Chorwacja, Włochy czy może Polskie góry nie mam pojęcia. Dużo zależy od oszczędności i planów mieszkaniowych
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:55   #1107
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez zollla Pokaż wiadomość
My planujemy gdzieś wyjechać po ślubie odpocząć i poużywać przyjemności "legalnie"
ale czy to będzie Chorwacja, Włochy czy może Polskie góry nie mam pojęcia. Dużo zależy od oszczędności i planów mieszkaniowych
my mieszkanie teoretycznie mamy do dyspozycji po babci TŻ, ale czy zostaniemy po studiach w Krk i będziemy nadal wynajmować czy przeniesiemy się do nas do tego mieszkania to właśnie nie wiem ;p

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez aga.aga Pokaż wiadomość
Dobry pomysł

Tylko teraz nie wiem, czy 06.06 czy 08.08 :P
jak chcesz iść w tym kierunku to w 2015 sobota to też 04.04 albo 10.10 ale październik już dość zimny jest zazwyczaj ;p
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:56   #1108
aga.aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 88
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość

jak chcesz iść w tym kierunku to w 2015 sobota to też 04.04 albo 10.10 ale październik już dość zimny jest zazwyczaj ;p
Nie nie, to musi być latem
aga.aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:58   #1109
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez aga.aga Pokaż wiadomość
Myślisz, że nie próbowałam? Ale nie chcę się z TŻ-em znów kłócić Więc dam mu trochę czasu na ochłonięcie, najwyżej będziemy mieć jesienny ślub, albo wiosenny
tym się zasugerowałam ;p
zawsze jakieś "datowe koło ratunkowe" :P
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 14:59   #1110
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Pm 2015!!!

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
jak chcesz iść w tym kierunku to w 2015 sobota to też 04.04 albo 10.10 ale październik już dość zimny jest zazwyczaj ;p
Ale się nazbierało w tym 2015 tych "zdublowanych" dat
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.