Poznańskie Śluby :D - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-01, 23:18   #421
kulka_julka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez maruuuda Pokaż wiadomość
Witam gratuluje zareczyn, byłam w delicjuszu tzn zwiedzałam pod kątem swojego wesela -mysle ze dobra opcja raczej ma dobra opinie -tylko moze cena nie najlepsza.. pozdrawiam Magda


fajnie, że słyszałaś dobrą opinie
no cena troche wysoka.. teraz jeszcze szukam fajnej orkestry, fotografa i kamerzysty. może znacie kogoś godnego polecenia u mojej siorki na weselu grał Kapsel Band i w sumie to mi się podobało, ale sama nie wiem czy chciałabym te samą kapelę.. ?
kulka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 10:13   #422
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez bilion Pokaż wiadomość
ja 9.06.07 czyli po tobie
a przystrajasz kościół?
Według mojego kalendarza 9.06 jest wcześniej niż 30.06 ) tak więc ślubujecie przed nami
Jeśli chodzi o wystrój to będę próbować skontaktować się*z innymi parami,które będą brać tam ślub,w tym samym terminie. Ale nie planuje nic wielkiego, ustrojenie kosciola tzn.powiedzmy ze 2 bukiety e srodku i np gladiole przypiete do ławek kosztuje około 400-500 zl,tyle płaciła moja kuznka w zeszłym roku, ale na mniejszy kościół. Marzą mi się małe świeczki ale nie wiem czy da się to zrealizować, a poza tym będzie jasno i nie wiem czy będzie cokolwiek je widać.

Jeśli chodzi o inne sprawy. Pierwsza przymiarkę zaliczyłam. Narazie spotkało mnie rozczarowanie, bo przymierzałam podszewkę... ale tak podobno jest.
12 marca następna więc może wtedy coś będzie więcej widać. Mam nadzieje...
Zaproszenia też już mam wydrukowane. Dziewczyny zajęło mi to raptem 3 dni, a robiłam to w godzinach popołudniowych po pracy. Koperty też mamdrukowane, imienne. tak więc nie kosztowało mnie to za wiele, nawet bez sensu dokupiłam nowy komplet tuszy,ale na pewno sie nie zmarnuje.
Tak wiec polecamsamemu zrobić zaproszenia i samemu wydrukować. Ja w sumie zakupiłam materiału na 150 zaproszeń- razem z kopertami i drukiem wyszło mi 400zł więc to chyba nie dużo...polecam!
W nd wkleje fote zaproszenia gotowego. pozdrawiam i buziaki
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 13:37   #423
bilion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7
Dot.: Poznańskie Sluby :D

ja chciałabym dywan w kolorze ecru i jakies kwiaki przy ławkach. świeczniki wygladają badzo ładnie ale faktycznie moze nie być efektu gdy bedzie jasno. choć ten kościół ma raczej ciemne wnetrze. uwaźam ze 500 zł to duźo za kilka kwiatków moja kuzykna brała ślub w innym kościele w Poznaniu i umówiła się z siostrą zakonną, źe przywiezie jej kwiaty a ona udekotuje kościół. jakby sie tak na Kościelnej dało byłabym zadowolona. Ja niestety bede chyba musiała jeszcze udekorować Atrium. z tego co widziałam na jakimś video to wystrój jest niesatysfakjonujący
na jakimś forum ktoś polecał cukiernie "Pralinka" przy ul. Polnej. Byłam tam niedawno obejrzeć oferte. najładniejsze torty mają z kremem na forum polacane były ze śmietanką. No i mam dylemat. torty z kremem moźna próbować (bo moźna kupić porcyjke) z śmietaną trzeba by zamówić cały torcik. Jak tam wasze doświadczenia.
info o Atrium nadal oczekiwane

ps. prawda 30.06 to jakby poźniej niź 9.06. oops
bilion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 10:25   #424
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Hej, ja byłam w pralince i zdecyduje sie na ta cukiernie. Strasznie podobały mi sie torty w stylu angielskim- każde piętro lezy na następnym. Takie robią owszem ale na kremach...ja nie chce tortu kremowego. jestem zwolennikiem śmietanowych tortów bo są lekkie i delikatne. U nich taki tort na piankach śmietankowych na 100 osób wychodzi jakieś 350-400 zł. dostajesz to tego ładny stojak, tort zostaje przywieziony bezpośrednio na imprezę. Miałam opcję zamówienia tortu w innym miejscu,ale musiałabym organizować transport co mi średnio leży ponieważ liczę na to, że w czerwcu będzie już całkiem ciepło, a tort taki mógłby roztopić się bez lodówki. Załatwienie dostawczego auta z lodówką to trochę problem... Tak więc wole zamówić w jednym miejscu i sie nie martwić o resztę. Cena to jakieś 41zł/kg z tego co pamiętam. Bilion pisałaś że nie można tam spróbować śmietanowych tortów. Dziwne jak ja byłam to wybrałam sobie to co chciałam i kroili mi bez problemu. Spróbowałam pianki śmietankowej i kremowej. Różnica jest dość duża, kremowe są cięższe i bardziej tłuste.
Ja mam jeszcze jeden problem. Sukienkę bede miec w kolorze ekri. Zaczelismy szukac koszuli dla mojego tż. zdecydowaliśmy na wstępie że będzie mieć muszkę,ale jak narazie nie trafiła się nigdzie koszula pod muszkę w kolorze ekri!!! Wszedzie są białe.
Zastanawiam sie jak to pogodzić. Czy można zrobić taki myk ze on będzie mieć białą koszulę, czarną muszkę i pas ekri? Na prawdę nie mam pomysłu jak to rozwiązać ,a nie chce abyśmy wyglądali jak ,,buty nie do pary"
może macie jakiś pomysł ?
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 11:32   #425
bilion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7
Dot.: Poznańskie Sluby :D

hej!
mi teź spodobały sie te torty gdzie piętra są ułoźone jeden na drugim. nie wiem czy zauwaźyłaś ale przy kaźdym zdjęciu tortu jest napisane w jakim "samku" jest dostępny. przy tych "naszych" tortach jest napisane źe są dostępne tylko w samku kremowym. zapytałam o co chodzi i pani mnie wtedy poinformowała ze te torty robi sie na kremie. śmietankowe nie wytrzymałyby konstrukcji?-to juź moje tłumaczenie. jeśli chodzi o próbowanie.. w lodówce było wystawionych kilka tortów ale wszystkie z kremem. no i mi kobitka powiedziała źe z tych moźna sobie kawałek kupić i spróbować. nie wydało mi sie to dziwne bo wiem źe torty na śmietanie są lekkie, łatwiej sie rozwalają i szybciej psują. skoro jednak mamy sprzeczne informacje trzeba to uściślić. ja chyba teź wolałabym lźejszy tort na śmietanie ale podobają mi sie torty na kemie
sukienke rownieź mam w kolorze ecru ale jeszcze nie doszlam do problemu z koszulą dla mojego towarzysza. zresztą ja nie moge sie o wszystko martwić chciałam by miał garnitur w odcieniach brązu ale jemu lepiej w innych kolorach. ostatecznie nie wiem jak bedzie ale postanawiam sie nie przejmować. grunt, źe oboje bedziemy eleganccy:/
bilion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 12:09   #426
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez fuszerka Pokaż wiadomość
Zaczelismy szukac koszuli dla mojego tż. zdecydowaliśmy na wstępie że będzie mieć muszkę,ale jak narazie nie trafiła się nigdzie koszula pod muszkę w kolorze ekri!!! Wszedzie są białe.
?
Słonko moj brat jak szukał koszuli ecri 5lat temu na swoj slub tez był wielki problem z dostaniem, ale wiem ze jest gdzies jakis sklep gdzie maja o ile dobrze kojaze zamawia sie na wymiar -jak bede znac adres to napisze

Ja sukienke planuje miec ecri badz capucino -tez chce zeby moj Tz miał dobrane wszystko pod moja kolorystyke bedziemy sie ładnie prezentowac
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 10:58   #427
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Pani w Pralince tak mi tlumaczyla:
smietankowe sa lekkie i delikatne tak wiec nie nadaja sie na to,aby stawiac bezposrednio pietra na sobie, bo by sie konstrukcja zalamala.
Kremowe sa ok do takich stawianych,natomiast sa tluste i dosc ciezkie w smaku. Powiedziala ze smietankowe sa robione z tzw pianek smietankowych (wyglada to tak ze śmietana łączona jest razem z malinami i sokiem maliowym-miksowana i wtedy powstaje pianka) i tak np. ja chce miec 3 lub 4 pietra kazde innego smaku ale na wierzchu beda oblane czekolad? w kolorze ekri. nie było problemu i od razu kupilismy kawałek aby spróbować jaka jest różnica miedzy pianka śmietankową a kremową.
W innej cukierni ,,królewska" bliżej jeżyckiego powiedzieli ze moga mi ulozyc pietra ze śmietankowego (sic!) ale transport musze sobie sama zalatwic. Pokazywali mi fotki tortow- ale mi sie nie podobały, ze śmietanowej nie są w stanie ułożyć masy tak aby była gładka.tylko wychodzi taka poszarpana, srednio mi to sie podoba. Cena jest nizsza (30zł/kg) ale jak doliczysz swoj transport wyjdzie podobnie jak w pralince.
Moz eprzy okazji odwiedze jeszcze jedna cukiernie Weber,ale oni sa ponoc dosc drodzy. wiec jak narazie obstaje przy pralince- ciasta mają wyborne w smaku!
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 11:03   #428
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
Dot.: Poznańskie Sluby :D

[QUOTE=maruuuda;3851402] sklep gdzie maja o ile dobrze kojaze zamawia sie na wymiar -jak bede znac adres to napisze QUOTE]

daj znac jak sie dowiesz.
Ja dzwonilam do cymbeline na placu cyryla i oni maja tam podobno takie koszule i nawet muszki!!!
w przyszlym tygodniu tam wpade- narazie nie mamy czasu na to.
jakby co to napisze
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 21:38   #429
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Ciasta i torty w Pralince są pyyyyyychotka

Fuszerko-my bez problemu kupiliśmy koszule ecri w Cybinie w Swarzędzu
była o 1-2tony jaśniejsza niż kamizelka i musznik-wyszło odealnie
wkleisz zaproszenia?
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 12:46   #430
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
wkleisz zaproszenia?
Aniu, wkleje wieczorem. W pracy ich nie mam
pozdrawiam
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 15:05   #431
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez fuszerka Pokaż wiadomość
Aniu, wkleje wieczorem. W pracy ich nie mam
pozdrawiam
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 17:33   #432
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
uwaga!!!
jest
po morderczych próbach
godzinach spędzonych przed kompem
i kilku mniejszych godzinach przy drukowaniu i sklejaniu
pokazuję wam
nasze zaproszenia na ślub
UWAGA! tekst został przeze mnie zamarkowany w photoshopie.
Niestety internet to nie zabawka...
W zestawie: koperta gładka zakupiona plus zaproszenie ręcznie robione (projekt oraz drukowanie) winietek jeszcze nie zrobiłam niestety
mam nadzieje ze będzie coś widać

co o nich myślicie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zapro_1.JPG (38,0 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zapro_4.JPG (31,3 KB, 73 załadowań)
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 21:03   #433
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Fuszerko-wiedziałam,że będą cudne
projekt,grafika,wykonanie-cud,miód,orzeszki
piekne!
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 21:35   #434
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez fuszerka Pokaż wiadomość
co o nich myślicie ?

Fuszerko naprawde superowe istna rewelacja
Powiedz jaki cie wyszedł koszt takich zaproszen tak mniej wiecej? Pytam z czystej ciekawosci. Aha i jak sie robie adresowanie indywidualne na kopertach? Podziwiam pomysłu realizacji -na bank gosciom sie spodoba
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 10:48   #435
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Dzieki dziewczyny za opinie

koszt tak mniej wiecej wygląda

koperta- 1zł/ Cartalia w Okrąglaku
papier: fioletowy 0,40gr/szt a4 150g
ekri 0,30gr a4 90g
kpl tuszy do drukarki (ktorego całego nie wykorzystałam jakieś 70 zł, będzie mi na długo służyć bo za 70zł mam z każdgo koloru po 2 szt!)
kupiłam jeszcze gilotynkę a4 za 50zł na allegro (lubie takie gadżety)
klej magic za 3zł

W sumie koszt 1 zaproszenia razem z drukiem to jakieś 1 zł !!!!

wymiar to 13x13cm,koperta jest ciut wieksza 14x14cm
na jedną kartke a4 weszło jedno zaproszenie,a miejsce wykorzystałam jeszcze aby wydrukować ekri prostokąty z nazwiskami osób tzw. winietki, musze jes tylko ponaklejać na kartoniki fioletowe.
W sumie na wszystko wyszło jakieś 400zl- z tuszami i gilotyną,ale nożykiem do tapet też można spokojnie pociąć wszystko. TŻ ciął a ja kleiłam mała manufakturka

tak więć suma 1zł za zaproszene gotowe to na prawde mała suma.

A jeśli chodzi o personalizację zaproszeń i kopert to tak to wygląda:
projekt jest w programie corel zrobiony i wszystko miałam w nim zablokowane
wpisywałam wg listy tylko nazwiska i ,,drukuj"
A koperty - normalnie zrobilam projekcik mini w corelu wkładała kopertę i drukowałam. Trzeba to tylko ładnie ustawić i wio.
Dodam iż nie mam jakiejś profesjonalnej drukarki. Zwykła atramentowa, tzw urządzenie wielofunkcyjne chyba epson cx3600, jeden tusz kosztuje jakieś 9zł i dobre jest to że każdy jest osobno więc jak się skończy to wymieniasz konkretny.
Kosztował mnie jakieś 2 lata temu 299zł. Ma w sobie ksero i skaner. fajna sprawa.
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 13:43   #436
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Ja nad zaproszeniami zaczełam myslec kilka tygodni temu ale w sumie nic konkretnego nie zrobiłam poza wzorem, przyznaje -biore sie do roboty!

Wogole wczoraj robilismy kawke z jednymi i drugimi rodzicami i doszłam do wniosku ze wszystko zorganizujemy tak jak chcemy z Tz (tzn to co nam zostalo do zalatwienia) bo kazdy mowi co innego ale "tylko mowi" wiec trza sie ostro wziasc do roboty wkacu zrobic zaproszenia, zdecydowac sie na podziekowania juz tak konkretnie, załatwic transport (autobusy dla gosci na wesele i poprawiny) i moze stopniowo wziasc sie za alkohol zeby tak odrazu tego nie odczuc. Aaaa i wkacu zrobic te nauki w kosciele bo zabieramy sie do tego juz od 3miesiecy, najgorsze jest to ze TZ nigdy nie pasuje ze wzgledu na prace a raczej sama chodzic nie bede
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 18:27   #437
fuszerka
Raczkowanie
 
Avatar fuszerka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pyrlandia ukochana
Wiadomości: 110
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Czesc dziewczyny
druga przymiarka za mną no i teraz już jestem spokojna. Suknia będzie taka jak chce, ale niektórych rzeczy jak waga i wzrost nie przeskocze. nie ma co ukrywać że będę wyglądać jak każda panna młoda... czyli po prostu ładnie.heh
Jestem tez po rozmowie z moim zespolem, bedzie spiewac facet-wokalista no i juz zastrzegl ze tylko meskie numery tzn. piosenki spiewane przez kobiety nie wchodza w gre. I tutaj zrobił się mały zgrzyt ponieważ na 1 piosenkę chcieliśmy Kiljańskiego i Kayah, no a on kreci nosem ze nie zaspiewa tego sam. Musialby miec wokalistke. Kurcze nie wiem ale wydaje mi sie ze ta piosenka niekoniecznie musi byc w duecie spiewana. co o tym myślicie? Zwłaszcza ty annLee, ponieważ znasz troszku to środowisko.
Zastanawiam się czy nie naciskać na niego zeby sam zaspiewał tą piosenkę.
fuszerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 10:20   #438
andrzejmielcarek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 25
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Mam nadzieję, że mi się nie oberwie ze Ci polecałem tę kapelę
A tak na poważnie to tak to jest z artystami. Dobry rzemieślnik zrobi jak klient chce i jednocześnie poprawnie. Artysta bedzie zawsze miał swoje widzimisie czasem mniej, czasem bardziej usprawiedliwione. Różnica jest taka, że artysta pomimo swojego widzimisię powienien tak czy tak zachwycić. W przypadku tej konkretnej piosenki to wydaje mi się, że ciężko ją zaspiewać samemu bez uszczerbku dla jakości wykonania. To jest z załozenia duet i to damsko-męski. W oryginale Kayah z Kiliańskim śpiewają razem naprawde kawał dobrej harmonii, 2 głosy przebiagają momentami w wyjątkowo charakterystyczny sposób. Wydaje mi się, że porywanie się na tę piosenkę przez 1 wokalistę to trochę karkołomne zadanie.
andrzejmielcarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 10:29   #439
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez fuszerka Pokaż wiadomość
I tutaj zrobił się mały zgrzyt ponieważ na 1 piosenkę chcieliśmy Kiljańskiego i Kayah, no a on kreci nosem ze nie zaspiewa tego sam. Musialby miec wokalistke. Kurcze nie wiem ale wydaje mi sie ze ta piosenka niekoniecznie musi byc w duecie spiewana. co o tym myślicie? .

Moj kuzyn miał ta piosenke jako pierwsza i spiewała to babka z facetem w zespole -bardzo ładnie wyszło
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-15, 10:33   #440
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Wogole dziewczyny jestem coraz blizej niz dalej jesli chodzi o sukienke
Kryzys dawno zazegnany, co raz bardziej wierze ze jest szansa ze moge dobrze wygladac
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 10:47   #441
kulka_julka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Hej Fuszerko

jaką macie kapelę? my właśnie jesteśmy na etapie poszukiwań.. nie ukrywam, że jest ciężko
kulka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 16:34   #442
zabka220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 28
GG do zabka220
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cześć. Jestem nowa na forum, ale mam nadzieję że uda mi się jakoś dopasować.. A więc:
ślub mam 2 czerwca na Sołaczu w Poznaniu
wesele będę miała w Białej Damie w Kórniku
sukienkę mam zamówioną z Madame Zaręba
Mam już wszystko załatwione oprócz: obrączek, tortu i makijażu oraz fryzury

Mam do was pytanie: Czy znacie jakąś dobrą kosmetyczkę, która zrobiła by mi makijaż i fryzurę w domu?
Oraz gdzie najlepiej zamówić w Poznaniu tort?
zabka220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 20:13   #443
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

[quote=zabka220;3923571]Cześć. Jestem nowa na forum, ale mam nadzieję że uda mi się jakoś dopasować.. A więc:
ślub mam 2 czerwca na Sołaczu w Poznaniu
wesele będę miała w Białej Damie w Kórniku quote]

hello hello
fajnie słyszec ze ktos slubuje na solaczu jak ja(7wrzesnia)
powiedz mi jesli mozesz jak sie dogadujesz co do kwestii finansowych za slub? (kwiaty, dekoracje i itd) my mamy narazie termin tylko zaklepany..


W zeszlym roku bawilam sie na weselu kuzyna w "bialej damie"
i bardzo miło to wspominam
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 20:23   #444
zabka220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 28
GG do zabka220
Exclamation Dot.: Poznańskie Sluby :D

za wesele daje sie co laska, ale wiadomo jak to jest za dekorację kościoła płacę osobno, w firmie dekoratorskiej. Poza tym wiem że trzeba zapłacić za organistę, no i ja sobie wymyśliłam babkę z opery, która będzie nam śpiewać podczas całej uroczystości. Jak na razie dokładnych kosztów jeszcze nie znam... Odbyłam jak do dzisiaj rozmowę ,,wstępna" w parafii, czyli odpowiadzialam na takie rozne tam pytania

A wiecie może gdzie najlepiej w poznaniu kupić wódke?

No i czy któraś z was wie, gdzie można zaliczyć poradnię małżeńską w jeden dzien?
zabka220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 20:49   #445
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez zabka220 Pokaż wiadomość
A wiecie może gdzie najlepiej w poznaniu kupić wódke?

Wiesz co akurat ostatnio robiłam rozeznanie po roznych hurtowniach pod Poznaniem i marketach i jesli chodzi o ceny to najbardziej opłaca sie
-w Makro,
-w Selgrosie i
-w Kink krosie

Akurat głownie patrzyłam za Smirnofem to w king krosie wychodzi najtaniej bo biorą prosto od producenta. W makro czasami robia fajne zestawy z colą albo sokami co rez sie opłaca.
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 07:11   #446
andrzejmielcarek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 25
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez kulka_julka Pokaż wiadomość
Hej Fuszerko

jaką macie kapelę? my właśnie jesteśmy na etapie poszukiwań.. nie ukrywam, że jest ciężko
Odpowiem za Fuszerke: http://www.zwierzak.eu/
andrzejmielcarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 07:15   #447
andrzejmielcarek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 25
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez zabka220 Pokaż wiadomość
Poza tym wiem że trzeba zapłacić za organistę, no i ja sobie wymyśliłam babkę z opery, która będzie nam śpiewać podczas całej uroczystości.
Skoro i tak płacisz organiście to zapytaj tę śpiewaczkę czy nie ma jakiegoś swojego znajomego organisty, z którym już występowała. Zdarzyło mi się już widzieć kiedy cała oprawa została delikatnie mówiąc zachwiana kiedy podczas wykonania Ave Maria organista zdecydowanie nie dawał rady a biedna śpiewaczka ratowała sytuację jak mogła.
andrzejmielcarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 10:13   #448
zabka220
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 28
GG do zabka220
Dot.: Poznańskie Sluby :D

wiem, że akurat w tym kościele organista jest dopasowany do śpiewaczki, bo prawie wszyscy z mojej rodziny brali w tym kościele ślub Z tym, że dokładnymi szczegółami jeszcze się nie interesowałam...
zabka220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 10:14   #449
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Dziewczynki
ja żyje i cały czas Was sledze ale u mnie zastoje więc sie nie udziekam tutaj bo nie mam oczym

zaproszenia cudne

co raz bliżej juz nie moge doczekać się zdjęc
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 13:05   #450
maruuuda
Raczkowanie
 
Avatar maruuuda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
GG do maruuuda
Dot.: Poznańskie Sluby :D

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Dziewczynki
ja żyje i cały czas Was sledze ale u mnie zastoje więc sie nie udziekam tutaj bo nie mam oczym

Na jakim etapie staneliscie? opowiadaj
maruuuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-17 08:05:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.