Męski punkt widzenia. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-17, 13:51   #91
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak, ale zważ na kontekst - Bad Man dopiero co panią E zauważył więc z pewnością zachwyciła go ciekawą osobowością, a urzekła charakterem, prawda? A ja konsekwentnie postawię na tyłek i cycki!
Ta, zobaczył panią E i od razu kocha jej osobowość. Wziąłbyś się i ogarnął nieco z tym pisaniem

Powtarzasz to wiele razy "przrżnąć, przelecieć, ulżyć sobie" i co tam jeszcze - no nieeech ci będzie, każdą co widzisz to myślisz jak byś ją przeleciał. Po tym, co i o czym kto pisze - można wywnioskować, co mu na wątrobie leży.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-01-17 o 13:53
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 13:52   #92
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Męski punkt widzenia.

Pytanie z gatunku skąd mam wiedzieć co myślą inni.
Jednak znam wielu facetow,którzy są w związkach już żonaci i startują do mnie,więc to że mają swoje Tż nie oznacza,że nie widzą innych kobiet.
Pytanie tylko po co wsadzać wszystkich do jednego wora?
Jeden myśli którą by tu przelecieć,a inny myśli,że musi zarobić pieniądze.
Każdy myśli o czymś innym.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 13:53   #93
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak, ale zważ na kontekst - Bad Man dopiero co panią E zauważył więc z pewnością zachwyciła go ciekawą osobowością, a urzekła charakterem, prawda? A ja konsekwentnie postawię na tyłek i cycki!
niektórym sie tez twarz potrafi spodobać
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 13:55   #94
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Męski punkt widzenia.

Ciekawe kiedy osiągniecie konsensus w tym wątku .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 13:57   #95
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Pytanie z gatunku skąd mam wiedzieć co myślą inni.
Jednak znam wielu facetow,którzy są w związkach już żonaci i startują do mnie,więc to że mają swoje Tż nie oznacza,że nie widzą innych kobiet.
Pytanie tylko po co wsadzać wszystkich do jednego wora?
Jeden myśli którą by tu przelecieć,a inny myśli,że musi zarobić pieniądze.
Każdy myśli o czymś innym.
Ale zapewne znasz też żonatych facetów, którzy nie startują do ciebie, bo mają swoję zone i one są dla nich najwazniejsze... Tak samo jak znasz mężate koleżanki, które starują do innych, jak i te, które nie mają takiej potrzeby...

Wg mnie wiele zalezy od samego człowieka i od podejscia do pewnych spraw..

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;38700227]niektórym sie tez twarz potrafi spodobać [/QUOTE]

No coś ty, po co facet ma na twarz patrzeć, jak jest pupa i cycki
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:00   #96
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy osiągniecie konsensus w tym wątku .
Nigdy, bo my wiemy swoje, a one na bycie 'obiektem' się nie zgodzą, bo czułyby się traktowane przedmiotowo.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:01   #97
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Męski punkt widzenia.

Co nie?
Ale i tak "nas" uświadomisz o tym, że jesteśmy traktowane przedmiotowo
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 14:04   #98
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Ta, zobaczył panią E i od razu kocha jej osobowość. Wziąłbyś się i ogarnął nieco z tym pisaniem
Gdybyś się ogarnęła z czytaniem zauważyłabyś, iż jest to nieco kąśliwa uwaga skierowana do Margo pokazująca jej dobitnie, dlaczego się myli.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Jednak znam wielu facetow,którzy są w związkach już żonaci i startują do mnie,więc to że mają swoje Tż nie oznacza,że nie widzą innych kobiet.
Ale przecież w wątku nie chodzi tylko o startowanie. Pooglądać, pomyśleć nie znaczy jeszcze działać!

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Ale i tak "nas" uświadomisz o tym, że jesteśmy traktowane przedmiotowo
Ależ skąd. Traktowane jesteście PODMIOTOWO, bo inaczej niewiele by nam się udało osiągnąć. Przedmiotowo to my o Was myślimy i gadamy między sobą.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:12   #99
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Męski punkt widzenia.

Wiem, a nawet wiem, które dokładnie grupy mężczyzn tak właśnie robią: rozmawiają (w rozmowach "który lepiej") oraz myślą (tych jeszcze dokładniej potrafię wskazać)
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:14   #100
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Co nie?
Ale i tak "nas" uświadomisz o tym, że jesteśmy traktowane przedmiotowo
Traktować nieprzedmiotowo to można sobie duchy i wszystkich świętych jak ktoś wierzy.

A mężczyzna i kobieta posiada ciało, a właściwie są ciałami. To całe "przedmiotowe traktowanie" to też jakiś dziwny truizm. Jak zostaniesz pogłaskana to też jest przedmiotowe traktowanie?

Zacytuje wykład z socjologii: "Czego mężczyzna chce od kobiety? Chce, żeby stała się inkubatorem dla jego materiału genetycznego" ;d
Wszystkie zachowania pomiędzy, są tylko środkiem do osiągnięcia tego.
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:15   #101
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
np TmargoT to fajna laska
Nie wiem. Nie widziałem.
Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Wiem, a nawet wiem, które dokładnie grupy mężczyzn tak właśnie robią: rozmawiają (w rozmowach "który lepiej&quot oraz myślą (tych jeszcze dokładniej potrafię wskazać)
Nic nie rozumiesz. Pamiętaj o kontekście, w którym Autorka zadała swoje pytania!!! Jeśli dziewczyna przypasuje, jeśli mężczyzna do niej coś poczuje, jeśli zacznie z nią wiązać jakieś swoje plany na życie, to ona stanie się dla niego NAJWAŻNIEJSZYM PODMIOTEM! Dopóki tego nie ma to jest 'fajną laską'.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 14:16   #102
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Męski punkt widzenia.

Obróćmy na chwilkę sytuacje.

Co myśli wyposzczona kobieta , aktywna seksualnie z wysokim libido na widok dobrze zbudowanego faceta w obcisłych dżinsach z uwydatnionym ..... ?

Ciekaw jestem.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:19   #103
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Obróćmy na chwilkę sytuacje.

Co myśli wyposzczona kobieta , aktywna seksualnie z wysokim libido na widok dobrze zbudowanego faceta w obcisłych dżinsach z uwydatnionym ..... ?

Ciekaw jestem.
Nie wiesz tego? Fascynuje ją jego osobowość! Ta uwydatniona ...
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:39   #104
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Męski punkt widzenia.

myślę, że możecie się nakręcać nakręcajcie się, droga wolna

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Araksjel, a po co dodajesz "wyposzczona"
wyposzczony to każden będzie myślał o tym

acha, jeszcze ty odpowiedz mi na pytanie, czy widząc piękną kobietę pojawia ci się w głowie myśl "ale bym przerżnął"

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

beznadziejny - kiedy jesteś nastawiony na perfidne wykorzystanie - to jest to traktowanie przedmiotowe. Tak to słowo w tym kontekście rozumiem. Traktowanie kogoś jako drogę do celu.
Czy jeśli damy będą patrzeć na ciebie tylko pod kątem wyglądu, bądź też tylko pod kątem posiadanych pieniędzy - czy chciałbyś z takimi damami mieć coś dłużej do czynienia?

I czy ich podejście byłoby dla ciebie neutralne, czy też nie?

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-01-17 o 14:40
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:42   #105
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Prostackim? Przecież tylko próbuję Ci dorównać. Jak go naprawdę potraktowałaś i na jaki poziom intelektualny się wzniosłaś to Ci zaraz udowodnię. Naprawdę było tak:
Naprawdę było tak, że koleś twierdzi, że powinnam być dumna, gdy ktoś mnie traktuje przedmiotowo. I w tym momencie trudno wyczuć, czy troll, czy gimnazjalista, czy nieuk, co nie zna polskiego.

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Ale nic nie poradzisz, że to od tego właśnie się w 99,9% zaczyna. Najpierw jest dostrzeżenie fizyczności kobiety i chęć 'tę blondynę bym zerżnął', a co dalej? A to już zależy od wielu czynników.
Eeee... nie. Owszem, każdy dostrzeże najpierw fizyczność, bo przecież nie mamy tak, że od razu wiemy, jaki kto ma charakter. Chyba, że ktoś jest medium. Nie każdy ma ochotę od razu wejść w relację intymną z osobnikiem, który się mu podoba, bo są ludzie, dla których to jest niedopuszczalne. Uwierz, nie każdy myśli od razu o rżnięciu. Ty myślisz, to już wiemy i współczujemy przyszłej żonie.
Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Jak widzisz nic nie musiałem i nie przyznałem. Tobie nie chodziło o nauczenie go języka polskiego tylko o kopnięcie go w jaja tak, żeby jak najmocniej zabolało.
A Ty wiesz, o co mi chodziło, bo mi siedzisz w głowie, si? Potraktowałam go tak, bo sam nie wie co pisze i jaki to ma wydźwięk, a także poczułam się obrażona jego sugestią.
Jeżeli uważasz, że chodziło mi o to, by go zabolało, to znaczy, że sam chciałeś odpłacić mi podobnie? Nie wyszło, albowiem posiadanie TŻ nie stanowi o mojej wartości. Próbuj dalej, to może kiedyś trafisz w mój czuły punkt. Nie dla każdej posiadanie faceta jest ultraważne. Zwłaszcza jak kręci z inną kobietą .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:44   #106
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Męski punkt widzenia.

beznadziejny, Araksjel, Bad Man - eos próbuje tutaj wmówić damom, że ty, czy innen - po to jesteś ze swoją dziewczyną, żeby przerżnąć.
Oraz: nie doceniasz jej za intelekt, myślenie (co za nonsensy dla sentymentalistów w ogóle - rzekłby eos), jesteś z nią, żeby sobie ulżyć. Zbajerowaliście, żeby teraz sobie móc użyć.

Czy zgadzacie się z takim postawieniem sprawy?
Odpowiedzcie: tak lub nie. Nie przedłużajmy, bo to proste jest pytanie, a temat niepotrzebnie się przedłuża.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-01-17 o 14:51
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:53   #107
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
beznadziejny, Araksjel, Bad Man - eos próbuje tutaj wmówić damom, że ty, czy innen - po to jesteś ze swoją dziewczyną, żeby przerżnąć.
Oraz: nie doceniasz jej za intelekt, myślenie (co za nonsensy dla sentymentalistów w ogóle - rzekłby eos), jesteś z nią, żeby sobie ulżyć. Zbajerowaliście, żeby teraz sobie móc użyć.
Przecież nie o tym jest wątek! Nie o związkach tylko o zobaczonej gdzieś atrakcyjnej kobiecie i myślach facetów!

Nie manipuluj!!!

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Naprawdę było tak, że koleś twierdzi, że powinnam być dumna, gdy ktoś mnie traktuje przedmiotowo. I w tym momencie trudno wyczuć, czy troll, czy gimnazjalista, czy nieuk, co nie zna polskiego.
Naprawdę to było tak, jak Ci w kolejności zacytowałem. Każdy może sobie sprawdzić.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:53   #108
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Męski punkt widzenia.

Ja nazywam to wprost tak jak ty nazywasz sprawy wprost. Nie burz się bo wyłazi hipokryzja "ja mogę pisać prosto, ale wy nieee"

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-01-17 o 14:56
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:55   #109
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Ja nazywam to wprost tak jak ty nazywasz sprawy wprost. Nie burz się
Nie burzę się o nazewnictwo tylko o zmianę tematu wątku. Gdyby tak Autorka postawiła temat jak Ty to teraz ujmujesz odpowiedzi byłyby inne.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 14:55   #110
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Naprawdę to było tak, jak Ci w kolejności zacytowałem. Każdy może sobie sprawdzić.
Siur, oczywiście każdy może mi zasugerować, że największym moim szczęściem jest być traktowaną przedmiotowo przez jakiegoś kolesia. No zachwycona jestem po prostu. Btw. Aż spytałam kilka koleżanek, czy są dumne, że facet traktuje je jak obiekt seksualny. Żadna nie byłaby.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:57   #111
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Męski punkt widzenia.

Ależ eosie, ty prowadzisz temat właśnie w tym kierunku, więc pozwól, że też trochę poloneza tego poprowadzę dalej
mam na względzie jedynie wyciągnięcie wniosków, więc nie denerwuj się
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:58   #112
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Ależ eosie, ty prowadzisz temat właśnie w tym kierunku, więc pozwól, że też trochę poloneza tego poprowadzę dalej
mam na względzie jedynie wyciągnięcie wniosków, więc nie denerwuj się
Nie wiem czy wygrasz te mistrzostwa absurdu
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 15:00   #113
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Siur, oczywiście każdy może mi zasugerować, że największym moim szczęściem jest być traktowaną przedmiotowo przez jakiegoś kolesia. No zachwycona jestem po prostu. Btw. Aż spytałam kilka koleżanek, czy są dumne, że facet traktuje je jak obiekt seksualny. Żadna nie byłaby.
Ależ ja się temu wcale nie dziwię, rozumiem to doskonale i sam napisałem Araksjelowi:

'my wiemy swoje, a one na bycie 'obiektem' się nie zgodzą, bo czułyby się traktowane przedmiotowo'.

tyle, że przedmiotem wątku nie są odczucia kobiet, ale to jak mężczyźni je postrzegają, gdy je pierwszy (i nie tylko) raz zobaczą i co wtedy sobie myślą.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 15:00   #114
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Męski punkt widzenia.

hjeee
ponieważ tracę cierpliwość to prawdopodobnie nie

ale warto sprawdzić tezy eosa w praktyce, skoro wszędzie się z nimi wpycha
jak chłopaki się zgodzą, bądź nie zgodzą to zobaczymy ile w tym prawdy potem w życiu (a nie w teoretycznych rozważaniach)
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 15:01   #115
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Cytat:
myślę, że możecie się nakręcać nakręcajcie się, droga wolna
Jakie nakręcanie Jane ,proste pytanie .... prostsze niż zadane przez Autorkę.

Cytat:
Araksjel, a po co dodajesz "wyposzczona"
wyposzczony to każden będzie myślał o tym
O czym Jane ?Konkretnie odpowiedz jakie myśli byś miała .

Cytat:
acha, jeszcze ty odpowiedz mi na pytanie, czy widząc piękną kobietę pojawia ci się w głowie myśl "ale bym przerżnął"
Zależy od potrzeby aktualnej ,tej silniejszej.

.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 15:02   #116
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Ależ eosie, ty prowadzisz temat właśnie w tym kierunku, więc pozwól, że też trochę poloneza tego poprowadzę dalej
mam na względzie jedynie wyciągnięcie wniosków, więc nie denerwuj się
Jaki kierunek? Jakich wniosków? Wniosek jest jeden napisany wielokrotnie przez paru mężczyzn zabierających głos tyle, że różnymi słowami:

'fajna laska'.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 15:03   #117
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Ależ ja się temu wcale nie dziwię, rozumiem to doskonale i sam napisałem Araksjelowi:

'my wiemy swoje, a one na bycie 'obiektem' się nie zgodzą, bo czułyby się traktowane przedmiotowo'.

tyle, że przedmiotem wątku nie są odczucia kobiet, ale to jak mężczyźni je postrzegają, gdy je pierwszy (i nie tylko) raz zobaczą i co wtedy sobie myślą.
Dlatego też, kochany Eosie, nie odniosłam się słowem do tego, co on tam sobie pisał o myślach facetów, lecz do tego, że jako kobieta powinnam być dumna z tego, co jakiś pan sobie o mnie pomyśli (gdybym jeszcze była ładna hehe ). ANI SŁOWEM nie napisałam "nie masz racji, facet jak mnie widzi, to myśli o tym, czy potrafię grać w NFS na poziomie mistrzowskim".
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 15:05   #118
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
O czym Jane ?Konkretnie odpowiedz jakie myśli byś miała .
Jakie bym miała myśli? Nie jest to wyobrażanie sobie kogoś w łóżku, to jest raczej taka wzmożona "potrzeba seksu".
Czyli: nie mam wizji przed oczami, że z nim seks uprawiam, tylko to jest taka heee potrzeba wzmożona. Odczucie a nie wyobrażanie sobie konkretnych scen.
A jeśli pytasz o brzmienie myśli, to pewnie by to sie dało zapisać jako "asfasdfsadasdaf ale bym chciała".

[asdasfasasf oznacza tutaj takie zmętnienie procesu myślowego hehe]

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-01-17 o 15:08
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 15:05   #119
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Obróćmy na chwilkę sytuacje.

Co myśli wyposzczona kobieta , aktywna seksualnie z wysokim libido na widok dobrze zbudowanego faceta w obcisłych dżinsach z uwydatnionym ..... ?

Ciekaw jestem.
A brunet, czy blondyn? No i jaki ma kolor oczu i długość włosów . I czy ma zarost?
No i żeby dżinsy miał szersze
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 15:06   #120
DEUS EX MACHINA
Raczkowanie
 
Avatar DEUS EX MACHINA
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 70
Dot.: Męski punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Dobre, Deux ex machina, aż się uśmiałam.
Oraz dziękuję za uznanie

Co masz na myśli z tym uznaniem? Jeśli to co myślę, to nie – historię Carla i innych „ciekawych” jednostek, znałem od dawna. Interesuję się nieco "wybitnymi" psychopatami i innymi ze skosem na maksa. Wiem kim byli Fish, Gein, Gacy, Dahmer, Packer, Meiwes i wielu innych. Niestety nie poświęciłem czasu na guglowanie Panzrama czy Ciebie.


Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
Napisałam, jak to może zostać odebrane przez dziewczyny, które tutaj wpadają, a nie wypowiadają się. Czy coś jeszcze mam dodawać do tego prostego wyjaśnienia?
Oraz nie wiem, od kiedy nazywanie rzeczy po imieniu to demonizowanie?
W zawoalowany sposób, ale jednak odpowiedziałaś na moje pytanie odnośnie związku.

Araksjel mnie wyprzedził, ale zapytam o tę samą kwestię, szczególnie Ciebie JanePanzram, bo masz dużo do powiedzenia w tym wątku.
Historyja zaczyna się tak:
Idziesz przez miasto, ze swoim profesorkiem, mózgowcem, wybitnym myślicielem (nie zrozumiałbym co drugiego słowa wypowiadanego przez niego), tradycyjnie dyskutujecie, Ty od czasu do czasu poprawiasz mu krawat pod sweterkiem. Nagle przechodzi (oczywiście w slow motion) obok Ciebie/Was Butler, Jackman (facet idealnie w Twoim typie) czy kto tam Ci się podoba. Co myślisz, wywołuje u Ciebie jakieś emocje?
__________________



disgusting beauty...
DEUS EX MACHINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.