Rozmowy z Waszymi TŻ. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-18, 11:53   #1
MegiLena
Rozeznanie
 
Avatar MegiLena
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 684

Rozmowy z Waszymi TŻ.


Tak mnie zawsze ciekawiło jak to jest u różnych par, zatem jakie tematy poruszacie ze swoimi TŻtami ? O czym z nimi rozmawiacie, w jaki sposób dyskutujecie itp. ?
MegiLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 11:57   #2
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Cytat:
Napisane przez MegiLena Pokaż wiadomość
Tak mnie zawsze ciekawiło jak to jest u różnych par, zatem jakie tematy poruszacie ze swoimi TŻtami ? O czym z nimi rozmawiacie, w jaki sposób dyskutujecie itp. ?

Wszelakie. Często wydarzenia dnia codziennego narzucają temat. Wtedy wymieniamy się poglądami, argumentujemy. Dobry sposób na poznanie się

A na co dzień - pierdoły. Co nam się przytrafiło, co nam się spodobało, co robiliśmy itd.
__________________
My road. My life. My dream.

Edytowane przez lady17
Czas edycji: 2013-01-18 o 12:09
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:02   #3
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

dziwny wątek.
rozmawiamy absolutnie o wszystkim, zarówno o teorii strun jak i o obrazkach na kwejku.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:15   #4
Julie_
Rozeznanie
 
Avatar Julie_
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 645
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

o życiu
Julie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:20   #5
Ersen
Przyczajenie
 
Avatar Ersen
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Ja ze swoim rozmawiam o wszystkim... od tamatów krępujących po poważne przyszłościowe plany. Jest to bardzo dobry sposób jak już wyżej napisała lady 17 na poznanie się
Ersen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:50   #6
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

No jak to o czym, o wszystkim Jak z każdym człowiekiem bliskim.
Ooo, aż mi się zrymowało przypadkowo
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:59   #7
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

O wszystkim, o czym w danej chwili mamy ochotę pogadać - raz o dupie Maryni, a zaraz potem o sensie istnienia.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 13:13   #8
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

no ogólnie to o wszystkim, co się stało danego dnia, jak się czujemy, co kto zrobił/powiedział, plotkujemy, za dużo wymieniać. Ja się nie ogarniczam, mówię, co mi ślina na język przyniesie
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 13:48   #9
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
dziwny wątek.
rozmawiamy absolutnie o wszystkim, zarówno o teorii strun jak i o obrazkach na kwejku.
Mam podobne odczucia.
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 14:14   #10
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

może prościej byłoby zapytać, o czym nie rozmawiamy
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 14:16   #11
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Moim zdaniem temat wątku az tak dziwny nie jest. Mam na koncie związki (krótkie ), w którym facet np. nie chciał rozmawiać o moim zyciu szkolnym. Inny znowu nie chciał o uczuciach, tylko o muzyce i imprezach..

Z obecnym TŻ uwielbiamy rozmawiać o wszystkim. Regularnie, co weekend rozmawiamy sobie całą noc przy winie. Napomknęłam o tym koleżance, ktora była wielce zdziwiona. Ona ze swoim tż tak nie rozmawia, jedynie o sprawach codziennych (praca, dom, życie towarzyskie).

Zdarzają się pary z wieloletnim stażem, które już nie mają sobie nic do powiedzenia...
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 14:51   #12
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem temat wątku az tak dziwny nie jest. Mam na koncie związki (krótkie ), w którym facet np. nie chciał rozmawiać o moim zyciu szkolnym. Inny znowu nie chciał o uczuciach, tylko o muzyce i imprezach..

Z obecnym TŻ uwielbiamy rozmawiać o wszystkim. Regularnie, co weekend rozmawiamy sobie całą noc przy winie. Napomknęłam o tym koleżance, ktora była wielce zdziwiona. Ona ze swoim tż tak nie rozmawia, jedynie o sprawach codziennych (praca, dom, życie towarzyskie).

Zdarzają się pary z wieloletnim stażem, które już nie mają sobie nic do powiedzenia...
W sumie racja. Są związki, gdzie ludzie boją się rozmawiać, tak jakby nie czuli się ze sobą swobodnie i zastanawiają się jak coś rozegrać zamiast porozmawiać.

Ja też rozmawiam o wszystkim, tzn jeżeli chcemy o czymś pomówić, to nie omijamy tematu, bo uważam, że może być z tego ciekawa dyskusja i to zbliża ludzi. Może zdarzyło mi się coś "trzymać" w sobie, ale to rzadko.
Uważam, że rozmawianie na ten sam temat ciągle np 'praca-dom', może sprawić, że będziemy mieli sobie coraz mniej do powiedzenia i będziemy się mijać.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 15:16   #13
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Też mi się temat dziwny wydał.
Myślałam, że to normalne, że się rozmawia o wszystkim
Nawet taka małomówna i konkretna ja potrafię przy TŻ paplać i paplać, nawet głupoty
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 15:16   #14
_PeggyBrown_
I'm your Wonderwall.
 
Avatar _PeggyBrown_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 639
Smile Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Rozmawiamy dosłownie o wszystkim. O tym, czy wyobrażenia mogą być dla ludzi niebezpieczne, o Kubusiu Puchatku, o facetach, o kobietach, o kulturze, o sobie nawzajem, o jedzeniu... o wszystkim!
A jeśli chodzi o to w jaki sposób... hmm. Ja mam coś takiego, ze szybciej mówię niż myślę I czasem jest tak, że zacznę coś mówić, ale nie kończe, bo uświadamiam sobie, że moze nie powinnam tego mówić. Wtedy Tż wariuje dosłownie i robi wszystko żeby ze mnie wyciągnąć to, co chciałam powiedzieć I nawet się wczoraj śmialiśmy, że najłatwiej się nam rozmawia... podczas seksu I po. I generalnie, kiedy jesteśmy rozebrani
I tak się śmiejemy, a Tż nagle mnie zaczyna rozbierać. Ja się pytam co on robi? A on: Musimy poważnie porozmawiać! Rozbieraj się!
Generalnie to mało kiedy spotykam ludzi tak bardzo dopasowanych do mnie poczuciem humoru i w ogóle. Jeśli już kogoś takiego spotkam, to na pewno szybko staje się on jednym z moich najbliższych znajomych. A z Tż-em tak akurat wyszło, że... stał się dodatkowo Tż-em
__________________
...jej suknia z miękkiej tafty - dziś skromnie opuszczona...

Edytowane przez _PeggyBrown_
Czas edycji: 2013-01-18 o 15:19
_PeggyBrown_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 15:28   #15
No_To_Co
Raczkowanie
 
Avatar No_To_Co
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 364
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Raczej o czym nie rozmawiamy! Nie no... poruszamy wszelkie tematy. Nie ma u nas czegoś takiego jak "tabu". Co najwyżej niektóre problemy typowo rodzinne czasem zostawiamy dla siebie, ale to zrozumiałe. Poza tym rozmawiamy o wszystkim.
No_To_Co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 15:31   #16
dobryHumor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 34
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Ja mogę powiedzieć o czym nie rozmawiamy: o polityce . To jedyny temat, który omijam szerooookim łukiem.
dobryHumor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 15:33   #17
Magdusia_Z
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 66
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

bo odpowiedz zaraz sama się nasuwa że rozmawiamy oczywiście o WSZYSTKIM.
ale czy faktycznie tak jest? mi się wydaje, że nie do końca. pomyślcie sobie teraz o czym np nie rozmawiacie, o czym nie mówicie swoim tż, z różnych powodów (wstyd, uważacie że temat jest nieważny, albo że ee po co będę mówiła pewnie mnie wyśmieje, albo skrytykuje, albo się zezłości, albo go rozbawię a teraz np nie jest na to odpowiednia chwila...) no można tak mnożyć powody z nieskończoność. Wydaje mi się, że jak się nad tym głębiej zastanowić to wcale nie rozmawiamy o wszystkim, wszystkim ze swoimi partnerami
Magdusia_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 16:01   #18
_PeggyBrown_
I'm your Wonderwall.
 
Avatar _PeggyBrown_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 639
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Cytat:
Napisane przez Magdusia_Z Pokaż wiadomość
bo odpowiedz zaraz sama się nasuwa że rozmawiamy oczywiście o WSZYSTKIM.
ale czy faktycznie tak jest? mi się wydaje, że nie do końca. pomyślcie sobie teraz o czym np nie rozmawiacie, o czym nie mówicie swoim tż, z różnych powodów (wstyd, uważacie że temat jest nieważny, albo że ee po co będę mówiła pewnie mnie wyśmieje, albo skrytykuje, albo się zezłości, albo go rozbawię a teraz np nie jest na to odpowiednia chwila...) no można tak mnożyć powody z nieskończoność. Wydaje mi się, że jak się nad tym głębiej zastanowić to wcale nie rozmawiamy o wszystkim, wszystkim ze swoimi partnerami
Zastanowiłam się i... jednak nadal uważam, że rozmawiamy o wszystkim Nie ma u nas tematów tabu, jeśli jedno uważa, że coś jest nieistotne, drugie uświadamia mu, że dopóki o tym nie pomówimy to się nie dowiemy itd. Naprawdę, w ciągu pół godziny potrafimy przelecieć z Tż-em całą gamę tematów, od szkoły i pracy po, jak to mówią, tematy waginalne I nie ma wstydu. Dlaczego mam się wstydzić kogoś, kto jako jedyny oprócz mej mamusi i tatusia, widział mnie nago i to w dodatku całkiem mu się to, o dziwo, spodobało Jeśli miałam odwagę pokazać mu swoją cielesność w całej pełni, to nie widzę powodów, dla których miałabym unikać rozmów o czymkolwiek. To mi się chyba w związkach, oprócz poczucia bezpieczeństwa i miłego smyrania po brzuszku, jak poproszę , podoba najbardziej. Że nie wstydzimy się przed sobą, wiemy, że jest taki ktoś nasz, przed kim można się w całości odsłonić (i fizycznie, i umysłowo) i wciąż czuć się przy tym komfortowo
__________________
...jej suknia z miękkiej tafty - dziś skromnie opuszczona...
_PeggyBrown_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 16:09   #19
delirious
Raczkowanie
 
Avatar delirious
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 102
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Cytat:
Napisane przez Magdusia_Z Pokaż wiadomość
bo odpowiedz zaraz sama się nasuwa że rozmawiamy oczywiście o WSZYSTKIM.
ale czy faktycznie tak jest? mi się wydaje, że nie do końca. pomyślcie sobie teraz o czym np nie rozmawiacie, o czym nie mówicie swoim tż, z różnych powodów (wstyd, uważacie że temat jest nieważny, albo że ee po co będę mówiła pewnie mnie wyśmieje, albo skrytykuje, albo się zezłości, albo go rozbawię a teraz np nie jest na to odpowiednia chwila...) no można tak mnożyć powody z nieskończoność. Wydaje mi się, że jak się nad tym głębiej zastanowić to wcale nie rozmawiamy o wszystkim, wszystkim ze swoimi partnerami
Po zastanowieniu obiektywnie stwierdzam że tak, o wszystkim. Mój facet to przede wszystkim mój najlepszy przyjaciel nic przed sobą nie ukrywamyi często ciekawi jesteśmy co druga osoba ma do powiedzenia, jaki jest jej punkt widzenia jak można się wstydzić w związku? Bać się wyśmiania? To dla mnie nie jest przykład normalnego związku
delirious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 16:14   #20
_PeggyBrown_
I'm your Wonderwall.
 
Avatar _PeggyBrown_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 639
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Cytat:
Napisane przez delirious Pokaż wiadomość
jak można się wstydzić w związku? Bać się wyśmiania? To dla mnie nie jest przykład normalnego związku
o to to o ile strach o to, że go uraże, uważam za coś normalnego, o tyle w momencie, w którym zaczynamy się bać, że druga strona nas wyśmieje, to juz na pewno nie jest normalny związek.
__________________
...jej suknia z miękkiej tafty - dziś skromnie opuszczona...
_PeggyBrown_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 16:58   #21
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Cytat:
Napisane przez Magdusia_Z Pokaż wiadomość
bo odpowiedz zaraz sama się nasuwa że rozmawiamy oczywiście o WSZYSTKIM.
ale czy faktycznie tak jest? mi się wydaje, że nie do końca. pomyślcie sobie teraz o czym np nie rozmawiacie, o czym nie mówicie swoim tż, z różnych powodów (wstyd, uważacie że temat jest nieważny, albo że ee po co będę mówiła pewnie mnie wyśmieje, albo skrytykuje, albo się zezłości, albo go rozbawię a teraz np nie jest na to odpowiednia chwila...) no można tak mnożyć powody z nieskończoność. Wydaje mi się, że jak się nad tym głębiej zastanowić to wcale nie rozmawiamy o wszystkim, wszystkim ze swoimi partnerami

Tak. Dosłownie o wszystkim. Nie wyobrażam sobie być w związku, w którym wstydzę się powiedzieć to co mi ślina na język przyniesie.

Często gadam o ciuchach, kosmetykach, czy o problemach koleżanek. Tż jest powiernikiem sekretów, doradcą, czy po prostu uszami żeby sobie pogadulić.
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 16:58   #22
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Cytat:
Napisane przez Magdusia_Z Pokaż wiadomość
bo odpowiedz zaraz sama się nasuwa że rozmawiamy oczywiście o WSZYSTKIM.
ale czy faktycznie tak jest? mi się wydaje, że nie do końca. pomyślcie sobie teraz o czym np nie rozmawiacie, o czym nie mówicie swoim tż, z różnych powodów
Jest nawet taki wątek " o czym nie mówicie swoim tż" czy jakoś tak więc jednak nie o wszystkim im mówimy
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 17:04   #23
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem temat wątku az tak dziwny nie jest. Mam na koncie związki (krótkie ), w którym facet np. nie chciał rozmawiać o moim zyciu szkolnym. Inny znowu nie chciał o uczuciach, tylko o muzyce i imprezach..

Z obecnym TŻ uwielbiamy rozmawiać o wszystkim. Regularnie, co weekend rozmawiamy sobie całą noc przy winie. Napomknęłam o tym koleżance, ktora była wielce zdziwiona. Ona ze swoim tż tak nie rozmawia, jedynie o sprawach codziennych (praca, dom, życie towarzyskie).

Zdarzają się pary z wieloletnim stażem, które już nie mają sobie nic do powiedzenia...
albo tak dobrze się znają i tak dobrze się ze sobą czują, że milczenie nie jest dla nich dziwne, obce czy nieswoje

my też rozmawiamy o wszystkim, zależy od dnia/wydarzeń/emocji i po prostu od wszystkiego. A czasem jesteśmy tak zajęci, że tylko "wymieniamy się informacjami", damy sobie buziaka i też jest super
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 17:53   #24
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Cytat:
Napisane przez _PeggyBrown_ Pokaż wiadomość
o to to o ile strach o to, że go uraże, uważam za coś normalnego, o tyle w momencie, w którym zaczynamy się bać, że druga strona nas wyśmieje, to juz na pewno nie jest normalny związek.
To samo chciałam napisać
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 18:12   #25
ILTheCure
Rozeznanie
 
Avatar ILTheCure
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 907
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Z Tż-tem potrafimy porozmawiac o wszystkim i pomilczec o niczym. Przebywac razem bez skrępowania, nie musiec sto razy się zastanawiac czy mogę coś powiedziec, albo kombinowac jak to zostanie odebrane.

Lubię taką naszą relację... przyjacielską. Bo partner to powinien byc nie tylko kochanek, chłopak/narzeczony/mąż/konkubent, partner ale także właśnie przyjaciel, taki najserdeczniejszy
__________________
83 kg ---> 63 kg ---> 59 kg
ILTheCure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 18:48   #26
ninfomane
Raczkowanie
 
Avatar ninfomane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 339
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
Regularnie, co weekend rozmawiamy sobie całą noc przy winie.
aż zazdroszczę
mój to taki śpioch, że pewnie by usnął

a gadamy o wszystkim, on mi tłumaczy zawiłości świata muzyki, ja jemu zawiłości świata nauki
tylko się trochę piekli jak słyszy zdanie rozpoczynające się od " a na wizażu wyczytałam.."
ninfomane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 19:19   #27
_PeggyBrown_
I'm your Wonderwall.
 
Avatar _PeggyBrown_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 639
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Cytat:
Napisane przez ninfomane Pokaż wiadomość
aż zazdroszczę
mój to taki śpioch, że pewnie by usnął

a gadamy o wszystkim, on mi tłumaczy zawiłości świata muzyki, ja jemu zawiłości świata nauki
tylko się trochę piekli jak słyszy zdanie rozpoczynające się od " a na wizażu wyczytałam.."
mój sie piekli, jak lece ogólnikami, w stylu "bo wy faceci to podobno lubicie kobiety tajemnicze". A on na to, ze nie rozmawiam z jakimis "wami" tylko z nim, do jasnej cholery :p a ja wtedy: no wieeeem, przepraszam
__________________
...jej suknia z miękkiej tafty - dziś skromnie opuszczona...
_PeggyBrown_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 22:51   #28
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Rozmawiamy o wszystkim i w sumie bez przerwy.
Dużo się śmiejemy i wydurniamy, mamy to samo poczucie humoru więc możemy tak przez pół dnia. Często gadamy też na poważne tematy jak przykładowo sytuacja w kraju.
Albo się zgadzamy i popieramy albo po prostu kłócimy, ja staram się obalić wszystko co powie żeby wyszło na moje haha
Mówimy o sprawach codziennych to chyba logiczne no nie da się nie mówić żyjąc praktycznie razem :P mówimy dużo o przyszłości...

no wszystko. po prostu.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 05:27   #29
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Rozmowy z Waszymi TŻ.

Poruszamy wszelkie tematy. Od teorii ewolucji po politykę. Ostatnio marzymy, jak będzie fajnie, jak już wygramy w tego totolotka...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.