Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-17, 22:08   #631
savati
Raczkowanie
 
Avatar savati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 38
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

a ja mam pytanie troche z innej beczki
gdzie warto iść przymieżyć suknie gdzie Panie nie będą robiły łachy i od razu mnie nie skreślą jak przyjde z koleżanką???
__________________
13 lipca 2008 - w końcu razem
01 kwietnia 2012 -zaręczyny
13 lipca 2013 -dzień naszego ślubu i 5 lat odkąd jesteśmy razem
savati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 22:36   #632
molly_k
Raczkowanie
 
Avatar molly_k
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
GG do molly_k
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez sylwia7207 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a myślałyście już może o podziękowaniach dla rodziców?Macie może jakieś pomysły? Nam spodobały się grawerowane wazony i chyba na tym przystaniemy i do tego jeszcze kosz słodyczy
U nas najpierw miały być podziękowania po Błogosławieństwie, jednak ostatecznie będą na sali. Mamy/rodzice nie mają nic przeciwko ładnych ozdobom domu i otrzymają od nas ładne, grawerowane wazony

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
My myślimy o czymś w stylu bilet do dobrego teatru albo do restauracji jakiś bon - coś żeby wyszli z domu Moi rodzice nie lubią takich rzeczy wolno-stojących i nic mi nie przychodzi do głowy co sama bym chciała na ich miejscu dostać, więc zostaniemy przy tym pierwszym pomyśle, tylko jeszcze musimy wybrać miejsce gdzie ich wyślemy
Nasi za to odwrotnie: nie chodzą nigdzie razem , więc ciesz się, że masz takie pole do manewru

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
dawno mnie nie bylo: jakies problemy z haslem mialam ;/

co do podziekowan, ja bym chciala uniknac piosenki "cudownych rodzicow mam" bo mi sie wydaje obciachowa.... chcialabym ja zamienic na jakas faniejsza, macie jakies propozycje?
Jak na razie u nas w tle lecieć będzie "Radość najpiękniejszych lat", a my będziemy najpierw krótko dziękować, a później każde z nas przeczyta "Moje wyobrażenie rodzinnego domu" napisane osobiście przez samego siebie

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Już się dowiedziałam dzisiaj u jubilera z tą gramaturą i mam nadzieję zamykamy sprawę obrączek aż do ich odbioru

Nad piosenką dla rodziców się nie zastanawiałam, tej standardowej bardzo nie lubię, pomyślę nad czymś co rodzice chętnie posłuchają... ale póki co jeszcze nie zdecydowałam się na nic. Jak macie jakieś propozycje to rzucajcie

A tak btw mam pytanie - zobserwowałyście kiedyś czy panny młode długo noszą welon na weselu? Bo do Kościoła zastanawiam się nad takim dłuższym. Podobają mi się bardzo takie opaski koronkowe i ozdobne i zastanawiam się czy po ślubie jest sens zmieniać na krótki welon, czy może po prostu na taką opaskę....
Ja w ogóle nie chciałam mieć welonu, teraz jednak stwierdziłam, że chcę, bo nigdy więcej go nie założę Poza tym M się upadł, że musi być. Ponieważ mam krótkie włosy wepnę go w opaskę albo tiarę. Wszystko będzie jasne kiedy będzie już sukienka. Też pytałam różnych osób do kiedy welon, dowiedziałam się, że do oczepin na pewno. Więc możesz zmienić długi welon na krótki po ślubie do oczepin

Cytat:
Napisane przez savati Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie troche z innej beczki
gdzie warto iść przymieżyć suknie gdzie Panie nie będą robiły łachy i od razu mnie nie skreślą jak przyjde z koleżanką???
Mi na Fabrycznej nigdzie nie robiono łaski
__________________
Zakochana - 10.11.2009r.
Narzeczona - 14.02.2010r.
Żonka - 29.06.2013r.
Ile razy nie powiem jak bardzo Cię kocham
Zawsze będzie za mało
Jak mocno się nie wtulę w Ciebie
To zawsze będzie zbyt słabo
Bo chciałabym płynąć Twymi żyłami
Czuć to samo co Ty
molly_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 22:43   #633
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez savati Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie troche z innej beczki
gdzie warto iść przymieżyć suknie gdzie Panie nie będą robiły łachy i od razu mnie nie skreślą jak przyjde z koleżanką???
Mi nigdzie niekt nie robił łaski: ani w Lbn ani w Wawie niezaleznie czy byłam z TZem, mamą, koleżanką czy sama....

w Lublinie polecam: Demi na Lubartowskiej, Regina Diamante na Głębokiej, Estelle na Narutowicza no i Papa Michel na Lipowej... odradzam za to Margaret na Narutowicza ze względu na to, że nie umawiaja na konkretne godziny i w 3 różne soboty tam zaglądałam i za każdym razem musiałabym czekac ponad godzinę albo i 2 na przymiarkę...
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 09:57   #634
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny! Mam sukienkę!
AAAAaaaa jestem taka szczęśliwa
Muszę ją tylko do siebie dopasować.
Teraz wybieramy garnitur. Znaleźliśmy takie nie standardowe, które nam się strasznie spodobały. Podzielę się linkami z wami:
http://evita.com.pl/p,8,,,,,,,,2147,...l#.UPkbGCcsAYQ
http://evita.com.pl/p,8,,,,,,,,2149,...l#.UPkcNCcsAYR
http://evita.com.pl/p,8,,,,,,,,173,g...l#.UPkbUScsAYQ
http://evita.com.pl/p,8,,,,,,,,172,g...l#.UPkbUycsAYQ
Szyte na miarę cena jakieś 1500 zł.
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 10:38   #635
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Super, i jaka ta sukienka! Pochwal się!

Mi się podoba ten drugi, ale wątpię czy TŻ będzie chętny do czegoś tak mało konwencjonalnego. Bądź co bądź będzie chciał to nosić później, a wątpię żeby mu to odpowiadało. Mi się osobiście trochę materiał nie podoba, ale krój super.
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 11:03   #636
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Nam właśnie spodobało się, że materiał spodni jest inny niż marynarka.
Spodnie są satynowe, takie delikatne, przewiewne. Te materiały marynarek wyglądają inaczej niż na tych zdjęciach, pokazywali nam próbki.
Teraz zobaczyłam, że oni mają swoją całą stronę http://www.wilvorst.pl/
No właśnie mój Tż powiedział, że będzie mógł w nim chodzić na inne okazje... a może to było pytanie.. nie wiem w każdym bądź razie nie uświadomiłam go, że ten garnitur nie pasuje na inne okazje bo mi się strasznie spodobał

Moja sukienka. Gorset jest delikatnie za duży, ale nie ma problemu z dopasowaniem. I tak mam zamiar jeszcze trochę ciałka się pozbyć. Dopasowanie dopiero w czerwcu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eire polanco.jpg (60,7 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Aire-Barcelona-Ball-Gown-Polanco-Natural-2011-154721.jpg (38,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6071.jpg (44,6 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3264.jpg (99,1 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6072.jpg (57,4 KB, 43 załadowań)
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 11:42   #637
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Piękna ta suknia! Będziesz cudownie wyglądać

I dzięki za stronkę, widzę że mają sklepy w Lublinie i Wrocławiu, więc chyba się tam przejdę z TŻ Zobaczymy, może mu coś wpadnie w oko
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 11:49   #638
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dzięki.
No ten we Wrocławiu jest firmowy. Więc pewnie wszystkie modele można tam zobaczyć.
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 12:35   #639
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Mam sukienkę!
AAAAaaaa jestem taka szczęśliwa
Muszę ją tylko do siebie dopasować.
Teraz wybieramy garnitur. Znaleźliśmy takie nie standardowe, które nam się strasznie spodobały. Podzielę się linkami z wami:
http://evita.com.pl/p,8,,,,,,,,2147,...l#.UPkbGCcsAYQ
http://evita.com.pl/p,8,,,,,,,,2149,...l#.UPkcNCcsAYR
http://evita.com.pl/p,8,,,,,,,,173,g...l#.UPkbUScsAYQ
http://evita.com.pl/p,8,,,,,,,,172,g...l#.UPkbUycsAYQ
Szyte na miarę cena jakieś 1500 zł.
A mnie się podoba ten pierwszy Ale mój TŻ to raczej zdecyduje sie na bardzo klasyczny wzór ... choć może jak pomierzy to skusi się na odrobinę szaleństwa hehe

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Nam właśnie spodobało się, że materiał spodni jest inny niż marynarka.
Spodnie są satynowe, takie delikatne, przewiewne. Te materiały marynarek wyglądają inaczej niż na tych zdjęciach, pokazywali nam próbki.
Teraz zobaczyłam, że oni mają swoją całą stronę http://www.wilvorst.pl/
No właśnie mój Tż powiedział, że będzie mógł w nim chodzić na inne okazje... a może to było pytanie.. nie wiem w każdym bądź razie nie uświadomiłam go, że ten garnitur nie pasuje na inne okazje bo mi się strasznie spodobał

Moja sukienka. Gorset jest delikatnie za duży, ale nie ma problemu z dopasowaniem. I tak mam zamiar jeszcze trochę ciałka się pozbyć. Dopasowanie dopiero w czerwcu.
Śliczna suknia!
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 13:02   #640
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Nam właśnie spodobało się, że materiał spodni jest inny niż marynarka.
Spodnie są satynowe, takie delikatne, przewiewne. Te materiały marynarek wyglądają inaczej niż na tych zdjęciach, pokazywali nam próbki.
Teraz zobaczyłam, że oni mają swoją całą stronę http://www.wilvorst.pl/
No właśnie mój Tż powiedział, że będzie mógł w nim chodzić na inne okazje... a może to było pytanie.. nie wiem w każdym bądź razie nie uświadomiłam go, że ten garnitur nie pasuje na inne okazje bo mi się strasznie spodobał

Moja sukienka. Gorset jest delikatnie za duży, ale nie ma problemu z dopasowaniem. I tak mam zamiar jeszcze trochę ciałka się pozbyć. Dopasowanie dopiero w czerwcu.
Przepiękna suknia!
Ja niby jestem zakochana w koronkach ale jak patrzę na takie cuda jak Twoje, to żałuję że ani jednej w tym stylu nie mierzyłam, bo może bym pięknie wyglądała
__________________
=>

Zapuszczam włosy, dbam o paznokcie

poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 15:40   #641
sss87
Zadomowienie
 
Avatar sss87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 263
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Nam właśnie spodobało się, że materiał spodni jest inny niż marynarka.
Spodnie są satynowe, takie delikatne, przewiewne. Te materiały marynarek wyglądają inaczej niż na tych zdjęciach, pokazywali nam próbki.
Teraz zobaczyłam, że oni mają swoją całą stronę http://www.wilvorst.pl/
No właśnie mój Tż powiedział, że będzie mógł w nim chodzić na inne okazje... a może to było pytanie.. nie wiem w każdym bądź razie nie uświadomiłam go, że ten garnitur nie pasuje na inne okazje bo mi się strasznie spodobał

Moja sukienka. Gorset jest delikatnie za duży, ale nie ma problemu z dopasowaniem. I tak mam zamiar jeszcze trochę ciałka się pozbyć. Dopasowanie dopiero w czerwcu.
Gratuluję zakupu! Suknia piękna Można spytać gdzie kupowałaś?
__________________

sss87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 16:20   #642
evulla7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cześć dziewczyny ja jestem dopiero na samym początku przygotowań a właściwie rozglądam się za odpowiednią salą weselną. Czy szukając lokalu byłyście w Arkadii pod Lublinem? Może byłyście tam na weselu. Nie widziałam jeszcze lokalu na żywo ale słyszałam dobrą opinię o nim. No i galerie mają piękną na stronie internetowej.
evulla7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 21:40   #643
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez evulla7 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ja jestem dopiero na samym początku przygotowań a właściwie rozglądam się za odpowiednią salą weselną. Czy szukając lokalu byłyście w Arkadii pod Lublinem? Może byłyście tam na weselu. Nie widziałam jeszcze lokalu na żywo ale słyszałam dobrą opinię o nim. No i galerie mają piękną na stronie internetowej.
Arkadia...wiele moglabym napisac: mialam tam studniowke (pierwsza impreza w tym lokalu po otwarciu- czyli po andrzejkach) i bylo super: jedzenie obsluga itd. A rok pozniej bylam na weselu i bylo okropnie podejzewam ze wraz ze zmuana menagera sie wiele rzeczy pozmienialo.. ale generalnie mi sie nie podobalo oczywiscie poza wygladem bo lokal pierwsza klasa! ale ceny tez maja nie male pmka opowiadala ze placili ok200 za osobe.. ale nie wiem co mieli w cenie..
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 23:10   #644
Anaelle
Wtajemniczenie
 
Avatar Anaelle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 021
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Nam właśnie spodobało się, że materiał spodni jest inny niż marynarka.
Spodnie są satynowe, takie delikatne, przewiewne. Te materiały marynarek wyglądają inaczej niż na tych zdjęciach, pokazywali nam próbki.
Teraz zobaczyłam, że oni mają swoją całą stronę http://www.wilvorst.pl/
No właśnie mój Tż powiedział, że będzie mógł w nim chodzić na inne okazje... a może to było pytanie.. nie wiem w każdym bądź razie nie uświadomiłam go, że ten garnitur nie pasuje na inne okazje bo mi się strasznie spodobał

Moja sukienka. Gorset jest delikatnie za duży, ale nie ma problemu z dopasowaniem. I tak mam zamiar jeszcze trochę ciałka się pozbyć. Dopasowanie dopiero w czerwcu.
ooo... polanco
śliczna, brawo za dokonanie wyboru

ale gajerki... tak jak i suknia, będą tylko na 1 noc - nie wyobrażam sobie innej okazji, gdzie można by go użyć... no chyba, że jakiś wielki bal sylwestrowy
__________________
26.06.2008
22.06.2011
22.06.2013

nowy login - stara wizażanka

Edytowane przez Anaelle
Czas edycji: 2013-01-19 o 23:14
Anaelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 09:51   #645
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
Arkadia...wiele moglabym napisac: mialam tam studniowke (pierwsza impreza w tym lokalu po otwarciu- czyli po andrzejkach) i bylo super: jedzenie obsluga itd. A rok pozniej bylam na weselu i bylo okropnie podejzewam ze wraz ze zmuana menagera sie wiele rzeczy pozmienialo.. ale generalnie mi sie nie podobalo oczywiscie poza wygladem bo lokal pierwsza klasa! ale ceny tez maja nie male pmka opowiadala ze placili ok200 za osobe.. ale nie wiem co mieli w cenie..

ja bylam ze 2 lata temu na weselu w Arkadii,
- nie podobalo mi sie ustawienie stolow, para mloda byla tak jakos schowana za stolami gosci
- wielkie lustro przy miejscu do tanczenia, sala w stylu zlotym, b. ladna
- byl motyw podawania parze mlodej i starszym pierwszego dania przez kelnerow pod takimi przykrytymi tacami - to fajne jak ktos tego nie widzial ;P my to juz widzielismy m.in w lokalu pod Kasztanami... wiec dla mnie nie zrobilo juz wrazenia


pomylilam sie Arkadia to ta w Piotrowicach,
ja mówiłam o Akropolu - sorki za błąd.

Edytowane przez szwedka007
Czas edycji: 2013-01-20 o 09:59
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 22:09   #646
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Anaelle Pokaż wiadomość

ale gajerki... tak jak i suknia, będą tylko na 1 noc - nie wyobrażam sobie innej okazji, gdzie można by go użyć... no chyba, że jakiś wielki bal sylwestrowy
W sumie jestem osobą praktyczną, ale z drugiej strony... Nas się nikt nie pyta kiedy jeszcze założymy suknię ślubną... a wydajemy na nią kilka razy więcej niż facet na gajerek Może i w tej kwestii przydałoby się jakieś równouprawnienie :p
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 09:23   #647
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

To prawda. Choć mężczyźni są jeszcze bardziej praktyczni ;p Poza tym my nasze suknie możemy sprzedać, a garnitur to już tak średnio...

Pokazywałam te garnitury TŻ. Bardzo mu się spodobały - zarówno te bardziej jak i mniej klasyczne, więc po sesji przejdziemy się i pooglądamy. Niech pomierzy, żeby wiedział w czym można wybierać i co mu najbardziej leży
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 10:31   #648
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Z tym sprzedaniem to nie łatwa sprawa... wręcz chyba trzeba mięc naprawdę szczęście by sprzedać suknię... żadnej z moich znajomych się ta sztuka nie udała i wiszą w szafie...
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 08:48   #649
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
Z tym sprzedaniem to nie łatwa sprawa... wręcz chyba trzeba mięc naprawdę szczęście by sprzedać suknię... żadnej z moich znajomych się ta sztuka nie udała i wiszą w szafie...
ja właśnie już drugi raz wystawiłam swoją suknię i mam nadzieję, że więcej niż 3 razy nie będę musiała jej wystawiać
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-22, 11:02   #650
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja chyba wstawię suknię w komis, ale w Warszawie. Może na początku się ogłoszę na jakiejś stronie, a jak nie podziała to chyba pójdzie w komis.
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 14:12   #651
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja za to chętnie kupię używaną - empire, muślinową Oczywiście tanio Szukam leciutkiej sukienki na przebranie i nie chce wydać dużo kasy bo 'główna' mi już wszystko pożarła, ale nie mogę znaleźć Na szczęście nie mam ciśnienia, bo to tylko takie moje 'widzimisie' bo już mam tą swoją wymarzoną
__________________
nasz ślub
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 15:07   #652
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

To planujesz zmieniać sukienkę w trakcie wesela?
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 16:05   #653
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez 19izka89 Pokaż wiadomość
Ja za to chętnie kupię używaną - empire, muślinową Oczywiście tanio Szukam leciutkiej sukienki na przebranie i nie chce wydać dużo kasy bo 'główna' mi już wszystko pożarła, ale nie mogę znaleźć Na szczęście nie mam ciśnienia, bo to tylko takie moje 'widzimisie' bo już mam tą swoją wymarzoną
A ja właśnie taką kupuję na mój ślub wymyśliłam suknię z muślinu i żadnej innej nie brałam pod uwagę... początkowo szukałam używanej, ale wbrew pozorom suknie empire są jeszcze zbyt popularne w naszym kraju, więc - pomijając te workowate - ciężko było coś znaleźć. Przerzuciłam się więc na salony ślubne i.... znalazłam Ale dzięki temu, że jest inna od tych dominujących na rynku, mam nadzieję, że łatwiej będzie mi ją potem sprzedać
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga

Edytowane przez vacuity
Czas edycji: 2013-01-22 o 16:07
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 16:05   #654
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

No po oczepinach bym chciała. Ta moja jest strasznie ciężka.
__________________
nasz ślub
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 23:45   #655
mkotaram
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez evulla7 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ja jestem dopiero na samym początku przygotowań a właściwie rozglądam się za odpowiednią salą weselną. Czy szukając lokalu byłyście w Arkadii pod Lublinem? Może byłyście tam na weselu. Nie widziałam jeszcze lokalu na żywo ale słyszałam dobrą opinię o nim. No i galerie mają piękną na stronie internetowej.
Ja uważam lokal za rewelacyjny, byłam więc mogę się wypowiedzieć .
Przede wszystkim urok sali - jest niesamowita.
Kuchnia bardzo smaczna, bardzo dużo jedzenia byłam , sprawdziłam, próbowałam.... Polecam bo sama wybrałam ten lokal



Cytat:
Napisane przez mariamarysienka
tak zauważyłam ten wątek i jak ktoś szuka sali na sporą ilość osób to polecam
1. Dworek Arkadia - bajkowo. miałam tam studniówkę i byłam na dwóch weselach. muszę przyznać że komponują idealne menu na różne okazje - na studniówce były to małe przekąski typu nuggetsy z kurczaka w sezamie i kilka sosów do wyboru oraz jakieś lekkie sałatki, nie takie majonezowe i było to proponowane od nich, bo byłam w komitecie organizacyjnym i nie mieliśmy na jedzenie pomysłu; na weselach - świetnie. przepyszne dania gorące, najbardziej zapamiętałam taki zawijas z kurczaka z jakimiś zielonymi warzywami w środku, na sałatce i z pieczonymi ziemniakami w mundurkach, bardzo elegancko podane wszystko, a szczególnie ciasta, plus dobre rabaty jak było więcej osób i pełen profesjonalizm od kelnerów (jak jedna ciotka przez przypadek strąciła kieliszek, nawet nie widzieliśmy kiedy, dosłownie 2 sekundy później był kelner ze zmiotką), dodatkowo naprawdę fachowa obsługa, przyjaciółka i kuzynka na nic nie narzekały.
)

evulla7 Taką pierwszą z brzegu opinię znalazłam na forum jeśli nie jesteś przekonana co do Arkadii
mkotaram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 16:46   #656
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
A ja właśnie taką kupuję na mój ślub wymyśliłam suknię z muślinu i żadnej innej nie brałam pod uwagę... początkowo szukałam używanej, ale wbrew pozorom suknie empire są jeszcze zbyt popularne w naszym kraju, więc - pomijając te workowate - ciężko było coś znaleźć. Przerzuciłam się więc na salony ślubne i.... znalazłam Ale dzięki temu, że jest inna od tych dominujących na rynku, mam nadzieję, że łatwiej będzie mi ją potem sprzedać
moje typy widzę
ja też wiedziałam od początku, że nie chcę jakiejś ciężkiej księżniczki i kołem i tiulem.. Przymierzyłam pierwszą i wiedziałam, że MOJA nie będzie inna. Z tym, że skończyło się na lejącym jedwabiu, który jest też zwiewny i delikatny. No i ostatnio nawet "macałam" moją suknię, która się szyła przy mnie
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 18:12   #657
molly_k
Raczkowanie
 
Avatar molly_k
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
GG do molly_k
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
moje typy widzę
ja też wiedziałam od początku, że nie chcę jakiejś ciężkiej księżniczki i kołem i tiulem.. Przymierzyłam pierwszą i wiedziałam, że MOJA nie będzie inna. Z tym, że skończyło się na lejącym jedwabiu, który jest też zwiewny i delikatny. No i ostatnio nawet "macałam" moją suknię, która się szyła przy mnie
Te suknie są piękne, zwiewne, delikatne, ale w takiej to ja byłam na studniówce, balu, a księżniczką mogę być tego jednego dnia Nie każda tego typu suknia ślubna jest ciężka, na kołach itp

A jak Wasze przygotowania? Rusza się coś, czy noworoczny zastój ?
__________________
Zakochana - 10.11.2009r.
Narzeczona - 14.02.2010r.
Żonka - 29.06.2013r.
Ile razy nie powiem jak bardzo Cię kocham
Zawsze będzie za mało
Jak mocno się nie wtulę w Ciebie
To zawsze będzie zbyt słabo
Bo chciałabym płynąć Twymi żyłami
Czuć to samo co Ty
molly_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 18:33   #658
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja bardzo chciałam księżniczkę, i wszystkie które mierzyłam były bardzo lekkie. Ale zakochałam się w innej i tak już zostało
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 19:30   #659
19izka89
Rozeznanie
 
Avatar 19izka89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 860
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

No i mi się te muślinowe podobają, ale właśnie to, że ona jest tylko na jeden raz w życiu to powinna być taka jakaś inna, księżniczkowata i taką teżmam.
A jakie macie? Wiecie ja mam po Was ślub
__________________
nasz ślub
19izka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 20:51   #660
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ostatnim razem zapomniałam zrobić zdjęcie mojej sukni by ją Wam pokazać, ale już za niecały miesiąc mam pierwszą przymiarkę i wtedy postaram się o tym pamiętać

A z innych rzeczy... W tym tygodniu uprzytomniłam sobie, że całkowicie pominęłam kwestię winietek, które zamierzam zrobić sama - jakimś cudem całkowicie wypadło mi to z głowy, nie umieściłam tego na żadnej liście do zrobienia, nic.... Czasu na znalezienie jakiś szablonów jeszcze sporo, więc paniki nie ma, ale mam nadzieję, że to jedyna rzecz, o której kompletnie zapomniałam
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 16:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.