Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-01, 08:14   #4141
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Do michaelek nagrywaj nagrywaj chętnie zobaczyny coś nowego tylko kładź nacisk na dobrą Dykcję i wyraźną wymową bo Plastra to ja nie rozumie coś tam brzęczy pod nosem .


Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
niesia ma synka

Moja przepowiednia się sprawdziła co do płci

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Świetne jest jego zdjęcie w niedźwiedzim wdzianku Po za tym to zaskakujące, że wypuścili ich ze szpitala po jednej dobie po porodzie (tak wnioskuję z Twittera). Byłam przekonana, że kobieta po porodzie leży w szpitalu ok. 3 dni.

Tylko w PL tak jest, że się tak długo leży w szpitalu , w innych krajach jest się dobę jeśli z dzieckiem i mamą wszystko ok wychodzą na drugi dzień bez problemów .

Ulubieńcy stycznia u nieesia25
http://www.youtube.com/watch?v=o0DsVAB7k0I

Nowy filmik u LitlleStar
http://www.youtube.com/watch?v=qstWZXiqLBc

Edytowane przez Qloui
Czas edycji: 2013-02-01 o 08:26
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 08:58   #4142
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

ja tutaj widze, że facet zaczyna od podrywu kobitek ... dobra taktyka
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 08:58   #4143
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

no a zoltaczka?

jamyslalam ze niesia bedzie miala corke
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:02   #4144
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
no a zoltaczka?

jamyslalam ze niesia bedzie miala corke
nie każde dziecko ją ma, mój bratanek nie miał i wypuścili ich 2 dni po porodzie
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:10   #4145
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez michaelek Pokaż wiadomość
ja obserwując ulice i styl ubierania facetów, szczególnie tych z młodszego pokolenia (urodzeni w latach 90tych), popadam w kompleksy, bo są tak odpicowani, że kopara opada, a się okazuje, że wyszli kupić fajki, więc hmm... jest szansa, że z czasem się to zmieni
Racja. Ale dot. to nie tylko młodszych pokoleń. Moi koledzy też nagle zaczęli zwracac uwagę na drobne szczegóły, a czasami są gorsi niż baby w tym temacie. Musi wszystko do siebie pasować, włosy odpowiednio wystylizowane, tego nie może być za dużo, a tego za mało itd. itp. Akcesoria też muszą pasować! Bo do tej koszuli bardziej pasuje biały zegarek, a nie np. czarny, a ten odcień niebieskich jeansów jest nieodpowiedni do tego odcienia koszuli.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-02-01 o 09:11
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:14   #4146
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
nie każde dziecko ją ma, mój bratanek nie miał i wypuścili ich 2 dni po porodzie
W Polsce musi minac 48 godzin, w wielu krajach zostaje sie na kilka godzin.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:35   #4147
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Ja bym powiedziała, że na YT to 70-80% dziewczyn się "sprzedało". Ostatnio jak oglądam filmiki, to już serio nigdy nie wiem czy to reklama czy szczere polecenie. Zresztą to samo na blogach. Słynna blogerka z pinger.pl, która jest "nieanonimowa", co chwilę po 3 dniach używania poleca produkty, które zawsze odmieniły jej życie, a dziesiątki dziewczyn są zachwycone. A niech w sumie robią jak chcą Gdybym sama miała firmę czy sklepik internetowy z kosmetykami to na pewno pierwsze co przesyłałabym dziewczynom swoje produkty. Ciężko powiedzieć kto się najbardziej sprzedał, bo widzę, że dużo dziewczyn uprawia "cichą" reklamę, tzn. nie przyznają się, że produkt dostali. A kto robi najbardziej wartościowe filmiki? Myślę, że na polskim YT w dalszym ciągu nissiax i może RLM, no FDAC też widać, że się pasjonuje kosmetykami, jednak wydaje mi się, że czasem chce wyjść na taką co wszystko już wie, a tak właściwie dość często się myli, ale itak jest ona na +, bo nie gada ciągle o dupie maryni i mówi dość szybko
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 09:41   #4148
Zaczytana Lilu
Raczkowanie
 
Avatar Zaczytana Lilu
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 92
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Nie bez powodu w Polsce po porodzie ze szpitala wychodzi się po 3 dniach. Jest tak dlatego że w w drugiej dobie życia dziecka może wystąpić żółtaczka fizjologiczna którą leczy się fototerapią. W PL nie wszędzie szpitale są super wyposażone ale dba się u nas o noworodki w przeciwieństwie do UK .


Zaczytana Lilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:45   #4149
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;38979794]Ja bym powiedziała, że na YT to 70-80% dziewczyn się "sprzedało". Ostatnio jak oglądam filmiki, to już serio nigdy nie wiem czy to reklama czy szczere polecenie. Zresztą to samo na blogach. Słynna blogerka z pinger.pl, która jest "nieanonimowa", co chwilę po 3 dniach używania poleca produkty, które zawsze odmieniły jej życie, a dziesiątki dziewczyn są zachwycone. [/QUOTE]

Z tego powodu przestałam ogladać Brunetkę i nie zaglądam na jej bloga, reklama goni relkamę. Owszem ładne i przyjemne wizualnie ale reklamy, bo jak wytłumaczyć że co tydzień pojawia sie tam rewolucyjny produkt który tak bardzo odmienił jej zycie i musi wejśc do codziennej makijazowej, pielęgnacyjnej czy innej rutyny...

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Do tych co nie zmienili kanału w stos reklam dodam Inez. A co do FDAC nie chce mi się juz nic mówic, bo ani nie mówi ładnie, ani przyjemnie ani z sensem ani madrze.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:55   #4150
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

FlorenceBeauty też chyba się sprzedała. Czasami zmieniała zdanie. Np. zjechała kiedyś jakiś podkład, że zapycha czy tam uczula itd. a po jakimś czasie nagle, że to taki super podkład itd.
Ale wg mnie najbardziej sprzedały się Zmalowana i siostry Glam. Żadna nie jest wiarygodna nawet w ułamku procenta.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:11   #4151
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

gdzie teraz na nowym yt jest skrzynka odbiorcza?
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 10:20   #4152
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
niesia ma synka
a nie corkę? tu na blogu http://agisboutique.blogspot.com/201...1_archive.html
napisala, że miss g

Jako kobieta i matka ciekawa jestem dziecka, jakie imię i jak daje się radę Nieesia nie mogę się doczekać filmików z zakupami dla dziecka i pielęgnacji.

1982Paulinkę macierzyństwo tak pochłonęło, że praktycznie nic nie nagrywa
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:33   #4153
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

miss g to aga tak na nia w szkole, wk torej pracuje mowia

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

znaczy, ja nie wiem czy ona ma synka, ot moje domysly, na podstawie teog wpisu
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:35   #4154
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
miss g to aga tak na nia w szkole, wk torej pracuje mowia

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

znaczy, ja nie wiem czy ona ma synka, ot moje domysly, na podstawie teog wpisu
aha może powie a wyprawka taka dziewczęca mi się wydawała a nie powinna być mrs g? mężatką jest przecież
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:40   #4155
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

http://www.youtube.com/watch?v=jY6hp0OD1M0
boogiesilver o swoim odchudzaniu. No powim szczerze, widać że ma więcej energii.
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:41   #4156
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez michaelek Pokaż wiadomość
hahaha, nie no, chodzenie w jednych spodniach tydzień czasu to przeginka, ale akurat noszenie dwa dni z rzędu, czy nawet trzech tych samych spodni tez nie jest patoligią Nie jesteśmy w końcu gwiazdami, żeby nie można było się pokazać dwa razy w tym samym Co innego tyczy się bielizny, czy koszulek, ale to akurat zadanie każdej kobiety, która posiada takiego faceta. Trzeba im mówić wprost, albo jak delikatny i przeczulony to sugerować, ze noszenie jednej rzeczy tyle czasu to siara i rzeczywisty problem. ja obserwując ulice i styl ubierania facetów, szczególnie tych z młodszego pokolenia (urodzeni w latach 90tych), popadam w kompleksy, bo są tak odpicowani, że kopara opada, a się okazuje, że wyszli kupić fajki, więc hmm... jest szansa, że z czasem się to zmieni
Ja nie będę pokazywał w co się ubrać i jak ubierać, bo nie uważam się za guru mody, a poza tym nie lubię kupować ciuchów i nie interesuje się zbytnio modą :P Ja kupuje hurtowo, jak coś pasuje rozmiarowo w danym sklepie i np. koszulki są w odpowiednim kroju, dla wysokiego i szczupłego to biorę 10 w różnych kolorach i idę Zresztą w tych sklepach jest zawsze gorąco, przymierzalnie za ciasne, za bardzo oświetlone, masakra ;P
Mam dużo takich kolegów i mnie to tak strasznie boli, że jestem jeszcze z 80tych, faceci z mojego rocznika nie mają za grosz stylu a ja młodszych nie uznaję ;/ Jak ja bym chciała takie odpicowanego.

Cytat:
Napisane przez MirellamKoko Pokaż wiadomość
gdzie teraz na nowym yt jest skrzynka odbiorcza?
Prawy gorny, tam masz swoj login i na niego klikasz, rozwinie sie lista
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:48   #4157
warm
Raczkowanie
 
Avatar warm
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 198
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
aha może powie a wyprawka taka dziewczęca mi się wydawała a nie powinna być mrs g? mężatką jest przecież
Mi się własnie wydawało, że wszystko co Agi kupuje jest dla chłopca. Nic rózowego nie widziałam a jest Miss G pewnie dlatego, że dzieciaki zaczęły ją tak nazywac jak była jeszcze panną. Przecież z Gavinem nie są długo małżeństwem
__________________

warm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 10:54   #4158
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
aha może powie a wyprawka taka dziewczęca mi się wydawała a nie powinna być mrs g? mężatką jest przecież
gdyby miała córę, to pewnie nie pisałaby wtedy, że "mały śpi" tylko "mała"
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:07   #4159
Groshka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 38
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Kurczę, nie zdążyłam na głosowanie

Ale brawa dla wygranej


Cytat:
Napisane przez xoxo_gg Pokaż wiadomość
I tu sie bardzo mylisz, jeżeli chodzi o położnictwo tu UK jest 10000 razy lepiej przygotowane w tej dziedzinie.
Kobieta rodzi w pozycji w jakiej chce,sama decyduje jaka metoda (o ile nie ma przeciwwskazań do naturalnego porodu) ma osobny pokój z łazienką, nikt jej nie pospiesza, po porodzie ma dziecko od razu przy sobie i taka jest po prostu procedura, jeśli z dzieckiem i matka wszystko ok, mogą opuścić szpital po około dobie, a nie jak w PL, warunki żadne, ale trzymac cie beda!!! wszędzie tylko płaczące dzieci i nadąsane położne za przeproszeniem - K***** to Twoja praca, więc może zmienisz wyraz twarzy i podejście do ludzi!!! Nie daj Boże, ktoś zadzwoni tym nieszczęsnym dzwonkiem, bo się gorzej czuje i królowa musi odejść od kubka kawy i traktuje pacjenta jak natręta!
Żeby było jasne - nigdy ie rodziłam, ani w PL, ani w UK.
Ale bardzo wiele osób z mojego bliskiego środowiska tak (m.in. moja siostra rodziła 2x w PL i raz w UK - mowi, ze bez porównania)
Sorry za offtop
Ja również przepraszam za offtopa - ale kwestia porodu została poruszona przy okazji porodu Niesi. Chciałam tylko napisać, że ja rodziłam w Polsce i jestem zadowolona. Wszystko zależy gdzie trafisz i na kogo trafisz. Miałam bardzo dobrą dobrą opiekę podczas porodu, po porodzie również nie mogę narzekać.
Pokoju osobnego może nie miałam ( choć można sobie wykupić), ale nawet takiego nie chciałam,bo jak idzie się pod prysznic czy toalety to zawsze można poprosić współlokatorkę o przypilnowanie dziecka. Zawsze można sobie pogadać, ja dużo się dowiedziałam od babeczki, która urodziła kolejne dziecko. Nie zawsze ktoś z rodziny może być z Tobą 24 h na dobę. Pomimo, że każda chce szybko wrócić do domu ( możesz wypisać się na żądanie to nie więzienie) to ja cieszę się, że zostałam dłużej, bo dziecko zaczęło mi ostro lecieć z wagi i w domu mogłabym mieć problem jakbym nie zorientowała się w porę. Poza tym np. żółtaczka nie ujawnia się od razu tylko bodajże w 2 czy 3 dobie. Także lepiej zostać dłużej, niż potem latać po lekarzach, zwłaszcza że jest się po porodzie bardzo osłabionym.

Edytowane przez Groshka1
Czas edycji: 2013-02-01 o 11:12
Groshka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 11:12   #4160
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Są wątki porodowe, nie róbmy to offa bo tego typu offy się ciągną kilometrami, co przypadek to inaczej.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:19   #4161
Groshka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 38
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;38979794]Ja bym powiedziała, że na YT to 70-80% dziewczyn się "sprzedało". Ostatnio jak oglądam filmiki, to już serio nigdy nie wiem czy to reklama czy szczere polecenie. Zresztą to samo na blogach. Słynna blogerka z pinger.pl, która jest "nieanonimowa", co chwilę po 3 dniach używania poleca produkty, które zawsze odmieniły jej życie, a dziesiątki dziewczyn są zachwycone. A niech w sumie robią jak chcą Gdybym sama miała firmę czy sklepik internetowy z kosmetykami to na pewno pierwsze co przesyłałabym dziewczynom swoje produkty. Ciężko powiedzieć kto się najbardziej sprzedał, bo widzę, że dużo dziewczyn uprawia "cichą" reklamę, tzn. nie przyznają się, że produkt dostali. A kto robi najbardziej wartościowe filmiki? Myślę, że na polskim YT w dalszym ciągu nissiax i może RLM, no FDAC też widać, że się pasjonuje kosmetykami, jednak wydaje mi się, że czasem chce wyjść na taką co wszystko już wie, a tak właściwie dość często się myli, ale itak jest ona na +, bo nie gada ciągle o dupie maryni i mówi dość szybko [/QUOTE]

Ja już mam alergię na taką "cichą" reklamę. Wolę już sobie obejrzeć minutową reklamę z Alicją B. niż słuchać długich wywodów na temat wspaniałości produktów, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
Groshka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:24   #4162
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez Groshka1 Pokaż wiadomość
Ja już mam alergię na taką "cichą" reklamę. Wolę już sobie obejrzeć minutową reklamę z Alicją B. niż słuchać długich wywodów na temat wspaniałości produktów, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
Pamiętam jak tu kiedyś była faza na jajka eos. Pokazywały laski w w filmikach. U nich to stoi przy kasach czy gdzies w dużych kartonach po dolca. U nas po 20 zł+przesyłka. Ale że były w filmikach to sporo osób je kupiło a to taka wiesz, wazelinka i tyle.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:32   #4163
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Ja też już nie mogę reklam.

Teraz już chyba wszyscy jadą na sponsorach. Oglądam ostatnio filmik Stylizacji "moja biżuteria"i zastanawiam się czy to cicha reklama i sponsoring??? Wkleje Wam linka.

http://www.youtube.com/watch?v=q1E-szwRDzY

ok zegarek, jakiś tam prezent, ale reszta z tego sklepu to chyba na zasadzie reklamy??

Jak myślicie??
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:34   #4164
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez xoxo_gg Pokaż wiadomość
I tu sie bardzo mylisz, jeżeli chodzi o położnictwo tu UK jest 10000 razy lepiej przygotowane w tej dziedzinie.
Kobieta rodzi w pozycji w jakiej chce,sama decyduje jaka metoda (o ile nie ma przeciwwskazań do naturalnego porodu) ma osobny pokój z łazienką, nikt jej nie pospiesza, po porodzie ma dziecko od razu przy sobie i taka jest po prostu procedura, jeśli z dzieckiem i matka wszystko ok, mogą opuścić szpital po około dobie, a nie jak w PL, warunki żadne, ale trzymac cie beda!!! wszędzie tylko płaczące dzieci i nadąsane położne za przeproszeniem - K***** to Twoja praca, więc może zmienisz wyraz twarzy i podejście do ludzi!!! Nie daj Boże, ktoś zadzwoni tym nieszczęsnym dzwonkiem, bo się gorzej czuje i królowa musi odejść od kubka kawy i traktuje pacjenta jak natręta!
Żeby było jasne - nigdy ie rodziłam, ani w PL, ani w UK.
Ale bardzo wiele osób z mojego bliskiego środowiska tak (m.in. moja siostra rodziła 2x w PL i raz w UK - mowi, ze bez porównania)
S
No własnie nie rodziłaś ale wiesz lepiej.
w Polsce rodzi sie normalnie, w pojedyńczym pokoju, z łazienka z mężem, siostra matka czy doulą. Na łóżku lub w basenie, na sali jest piłka worek sako, krzesełko i drabinki. pisze oczywiście o powiatowym szpitalu. Połozne pomagają przy karmieniu, ba jak sie jest słabym to zaprowadza ciebie pod prysznic zebyś nie upadła. Nikt sie nie drze, nie wyzywa - takie akcje to tylko na wybiórczej nie w prawdzimym szpitalu.

Dziecko zostaje dobe w szpitalu, za to jak tylko się zażółci uruchamiana jest cała procedura obserwacji stężenia bilirubiny i leczenie jak potrzeba.

Co do płaczących dzieci- cóż noworodki płacza nie ważne czy to polskie czy brytyjskie dzieci.

Pewnie dlatego że w Polsce syf i malaria to kobiety z UK przylatuja tutaj na wizyty u ginelokologów.
sama bym sie w życiu nie połozyła w szpitalu w UK, w Niemczech, Szwajcarii, Jak najbardziej ale nigdy w UK.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 11:57   #4165
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

ze niby basen, doula? jasne dobre sobie, u mnie kolezanka rodzila i mowila ze nie da rady urodzic, ze nie ma sil przec, a polozna sie tylko zasmiala i powiedziala z usmieszkiem: urodzisz urodzis- efekt dziecko niedotlenione, woczraj przewiezli ją i mała do miedzylesia

ja chcialam rodzic, w przyszlosci, u siebie i pytajac o basen- ktory notabene jest, otrzymalam odpiwedz ze z niego nie korzsytaja
cyt: moze sie pani ewentualnie pod prysznicem zamoczyc
to ja podziekuje, zamierzam rodzic w prywatnej klinice, gdzie w razie czgo obok jest szpital panstwowy

Edytowane przez sylwoha
Czas edycji: 2013-02-01 o 11:59
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:00   #4166
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Co do rodzenia w Polsce to jest oddzielny wątek dotyczący tego tematu
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:04   #4167
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
ze niby basen, doula? jasne dobre sobie, u mnie kolezanka rodzila i mowila ze nie da rady urodzic, ze nie ma sil przec, a polozna sie tylko zasmiala i powiedziala z usmieszkiem: urodzisz urodzis- efekt dziecko niedotlenione, woczraj przewiezli ją i mała do miedzylesia

ja chcialam rodzic, w przyszlosci, u siebie i pytajac o basen- ktory notabene jest, otrzymalam odpiwedz ze z niego nie korzsytaja
cyt: moze sie pani ewentualnie pod prysznicem zamoczyc
to ja podziekuje, zamierzam rodzic w prywatnej klinice, gdzie w razie czgo obok jest szpital panstwowy
Własnie w razie czego! czyli podświadomie zakładasz to co jest akutrat prawdą w prywatnej klinice przyjmuja porody ładne, łatwe i szybkie a w razie komplikacji wysyłaja do państwowego.
Wiele mozna zarzucic polskiej medycynie ale opieka nad ciężarną, rodząca poporodowa i nad noworodkiem jest super.
Rodziłam i to nie raz, w polsce, w państwowym szpitalu na zad..u, bez opłaconej czy umówionej połoznej po prostu normalnie.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Off to robimy.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:13   #4168
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

tak, ale dlaczego jezeli chce rodzic w pozycji naturalnej, czyt; dziecko w dol a nie do gory na fotelu, to nie moge?
jezeli jest basen, a ja nie moge z niego skorzystac chociaz chciaalbym

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

podajcie mi link do tego watku
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:17   #4169
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez MirellamKoko Pokaż wiadomość
Ja też już nie mogę reklam.

Teraz już chyba wszyscy jadą na sponsorach. Oglądam ostatnio filmik Stylizacji "moja biżuteria"i zastanawiam się czy to cicha reklama i sponsoring??? Wkleje Wam linka.

http://www.youtube.com/watch?v=q1E-szwRDzY

ok zegarek, jakiś tam prezent, ale reszta z tego sklepu to chyba na zasadzie reklamy??

Jak myślicie??
Cieżko mi powiedzieć, bo ja mam osobiście sporo biżuterii od Piotrowskiego i trochę z apartu. Jak się człowiek przyzwyczai do danej marki to sie jej trzyma. Ale nigdy takich zakupów nie robiłam na raz, po sztuce raczej.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:44   #4170
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez sylwoha Pokaż wiadomość
tak, ale dlaczego jezeli chce rodzic w pozycji naturalnej, czyt; dziecko w dol a nie do gory na fotelu, to nie moge?
jezeli jest basen, a ja nie moge z niego skorzystac chociaz chciaalbym

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

podajcie mi link do tego watku
chociażby ten wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=331820, zresztą jest całe podforum na ten temat
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.