Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-07, 18:36   #931
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez alove Pokaż wiadomość

mam do Was pytanie, czy macie jakieś sprawdzone odżywki/szampony/suplementy przeciwko wypadaniu włosów? ostatnimi czasy to u mnie jakaś masakra
Polecam Neoptide Ducray. Zahamował mi poważne wypadanie spowodowane chorobą i leczeniem. Mam włosy ładniejsze, niż przed problemami

Ach i witam się z Wami serdecznie w III części

Edytowane przez Melliana
Czas edycji: 2013-02-07 o 18:37 Powód: dopisek
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:38   #932
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez alove Pokaż wiadomość
http://lunaslookbook.blogspot.com/

Dziewczyny, pięknie wyglądacie w tej marynarce! Ja w poniedziałek wracam do Wwy i zaczynam nowy semestr (mam nadzieję, że nie wykupicie wszystkich marynarek)

mam do Was pytanie, czy macie jakieś sprawdzone odżywki/szampony/suplementy przeciwko wypadaniu włosów? ostatnimi czasy to u mnie jakaś masakra
Mi pomógł Vitapil, tylko ze nie jedno opakowanie a kuracja kilkoma wcierka Radical tez
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:43   #933
emely
Rozeznanie
 
Avatar emely
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 787
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość


Zależy co Cię interesuje. Coś na odstresowanie czy ambitniejsza literatura? Moją ulubioną pozycją są "Chłopi" Reymonta, aczkolwiek spodziewam się, że nie każdy lubi czytać takie książki w ramach odstresowania.

.
Na tym etapie ewidentnie coś na odstresowanie .


Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
U mnie też skreśliłaś większość czytanej przeze mnie literatury

Polecam Chmielewską z łatwych i przyjemnych- przecudne poczucie humoru, piękny język, czyta się szybko (aż za) i nie można się oderwać
Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Mnie również nie przypadła do gustu




Polecę coś, co dobrze się czyta i jest jednocześnie ambitne - Muriel Barbery "Elegancja jeża". Z polskiej literatury warto zapoznać się z prozą Hanny Kowalewskiej, która pisze przepiękną polszczyzną, bardzo sugestywnie i mądrze.
Na pewno po nie sięgnę .

Edytowane przez emely
Czas edycji: 2013-02-07 o 18:54
emely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:48   #934
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość

Świetnie wyglądasz!
Dziękuję
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:49   #935
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Gratulacje dla cioci i dla brata też



O, bardzo ładna, masz do niej linka, bo nie mogę jej znaleźć?
Na stronie Mango nie jest jeszcze dostępna, ale możesz ją zobaczyć w katalogu, który na stronie jest

tutaj link: http://shop.mango.com/flash.faces?state=she_060_PL (ona jest na końcowych stronach)

Ja zwróciłam na nią uwagę w sklepie stacjonarnym. Bardzo ładnie prezentuje się na żywo
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 19:07   #936
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

.
__________________
Zakupoholiczka

Edytowane przez ZlaZlosliwaZlosnica
Czas edycji: 2013-02-07 o 19:08
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 19:47   #937
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Anies zamknęła bloga Anies, można prosić o dostęp?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 20:23   #938
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Dziewczyny, chyba w końcu muszę do Was dołączyć, choć zwykle nie nadążam z wątkiem

Przy okazji pochwlę się moimi łupami z wizyty w Niemczech.

"wdzianko" Mango http://shop.mango.com/PL/p0/mango/wy...=1360267809540
(uwaga za 14EUR)
sukienka http://shop.mango.com/PL/p0/mango/wy...=1360267809540

I do tego jeszcze upolowałam w Mango wiśniowo/filoetową marynarkę - również za 14EUR.

W ogole muszę przyznać że asortyment w porównaniu do sklepów w moim mieście był nieporównywalny...
__________________
insta: agatalac

Edytowane przez agatala
Czas edycji: 2013-02-07 o 21:24
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 20:36   #939
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Na stronie Mango nie jest jeszcze dostępna, ale możesz ją zobaczyć w katalogu, który na stronie jest

tutaj link: http://shop.mango.com/flash.faces?state=she_060_PL (ona jest na końcowych stronach)

Ja zwróciłam na nią uwagę w sklepie stacjonarnym. Bardzo ładnie prezentuje się na żywo
Dziękuję , nie oglądałam wcześniej katalogu. Niedobrze, bo dużo rzeczy mi się podoba, a mój budżet wcale nie ma się dobrze.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 20:40   #940
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez alove Pokaż wiadomość
mam do Was pytanie, czy macie jakieś sprawdzone odżywki/szampony/suplementy przeciwko wypadaniu włosów? ostatnimi czasy to u mnie jakaś masakra
Ja też polecam Vitapil
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 20:41   #941
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Dziękuję , nie oglądałam wcześniej katalogu. Niedobrze, bo dużo rzeczy mi się podoba, a mój budżet wcale nie ma się dobrze.
Rozumiem, co czujesz - mam podobnie A miałam oszczędzać...
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 20:45   #942
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez kasandrrra Pokaż wiadomość
Świetna kurtka

Wydaje mi się, że krzywe zęby to przejaw zaniedbania. Oczywiście rozumiem, że ktoś może nie mieć możliwości noszenia aparatu i nie oceniam takich osób. Jednak mam przykład koleżanki, która jest bardzo ładną i zgrabną dziewczyną, wygląd dla niej jest niezwykle istotny, ale czar pryska, kiedy się uśmiechnie - ma koszmarnie krzywe, nachodzące na siebie zęby. Nie zakłada aparatu, bo jej się nie chce chodzić na wizyty do ortodonty Czegoś takiego nie rozumiem, dziewczyna nosi najmodniejsze ciuchy, zawsze ma zrobiony makijaż i manicure, ale nie dba o zdrowie (bo przecież taki krzywy zgryz to nie tylko defekt kosmetyczny).

Też mam deficyt wiosennych torebek. Przydałaby mi się beżowa i szara, myślę również o jakiejś pastelowej.
Ja założyłam aparat już 2 raz w życiu ze względów estetycznych (praca z klientem), jak i głównie zdrowotnych. Zęby skrzywione, ściśnięte bardzo się psują. No i mam szczękościsk...mam nadzieję, że trochę zmaleje jak zgryz będzie równy. Chociaż to pewnie ze stresu...

Cytat:
Napisane przez PaulaMyFashionBlog Pokaż wiadomość
genialne jest polaczenie tych sneakersow z zakietem a'la chanel albo ramoneską z futrem

klasyka zawsze wydawala mi sie nudna na dluzsza mete

i marynarka z MD z ostatnich linkow ekstra, chyba przejde sie obejrzec
Dziękuję Też mi się podoba
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Skończyłam sesję Dostałam dziś ostatni wpis.

Jutro jadę z mamą do fryzjera i przy okazji na zakupy, na pewno zerknę na białą marynarkę. Za to teraz myślę, czy nie wybrać się wieczorem do kina na "Niemożliwe", kuzynka niedawno była i gorąco polecała. Od niedawna mam luksus pójścia do kina piechotą, bo wreszcie zbudowano centrum z Heliosem w mojej części miasta.
Gratuluję! Wiem, jakie to miłe uczucie :P chciałabym mieć ferie, ale pracować trzeba...
Film świetny! Bardzo realistyczny i poruszający.

Cytat:
Napisane przez kasandrrra Pokaż wiadomość
Mam cichą nadzieję, że się zdecydujesz

Ja też

A tak w ogóle chciałam się pochwalić - dzisiaj na świat przyszedł mój bratanek Maluszek jest zdrowy, waży prawie 4 kg i ma 56 cm wzrostu. Jestem bardzo szczęśliwa, bo to pierwsze i bardzo wyczekane dziecko w najbliższej rodzinie
Gratulacje !!!
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 20:55   #943
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez alove Pokaż wiadomość
http://lunaslookbook.blogspot.com/

Dziewczyny, pięknie wyglądacie w tej marynarce! Ja w poniedziałek wracam do Wwy i zaczynam nowy semestr (mam nadzieję, że nie wykupicie wszystkich marynarek)

mam do Was pytanie, czy macie jakieś sprawdzone odżywki/szampony/suplementy przeciwko wypadaniu włosów? ostatnimi czasy to u mnie jakaś masakra
Jantar
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 21:03   #944
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Gratuluję! Wiem, jakie to miłe uczucie :P chciałabym mieć ferie, ale pracować trzeba...
Film świetny! Bardzo realistyczny i poruszający.
Będę teraz szukać pracy
Obejrzałam ten film i zgadzam się. Niesamowita historia.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 21:09   #945
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Anies zamknęła bloga Anies, można prosić o dostęp?
moze usunela calkowicie... nie wiadomo :/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 21:12   #946
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Gratuluję! Wiem, jakie to miłe uczucie :P chciałabym mieć ferie, ale pracować trzeba...
Film świetny! Bardzo realistyczny i poruszający.
a czy ja dobrze kojarzę, że to ty brałaś udział w projektowaniu butiku deezee?
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 21:14   #947
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
moze usunela calkowicie... nie wiadomo :/
Pewnie za dużo było jej zdjęć na Allegro
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 21:22   #948
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Pewnie za dużo było jej zdjęć na Allegro
na allegro... a dlaczego akurat tam? ogolnie z blogow kradna foty nie szanujac cudzej pracy... przykre ale prawdziwe :/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 21:30   #949
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Tak jak pozostałe Dziewczyny z wątku - wyglądasz super w tej marynarce

Mam nadzieję, że wszystkich nie wykupiłyście Ja dopiero jutro się po nią wybiorę
Ja sobie odłożyłam, wygląda super bo zapomniałam kodu rabatowego i złapałam ostatnią 36-kę

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dziękuję za tyle pozytywnych emocji. Kochane jesteście , ja mam trochę wątpliwości, bo to doktorant z mojej uczelni i boję się jak inni na to zareagują.. Nie lubię być obiektem plotek. Tłumaczę sobie jednak, że nie powinnam się przejmować osobami, które zamiast zajmować się własnym życiem, interesują się cudzym. Po prawie 6 latach w związku planowałam odpocząć od facetów, ale planować to sobie można .

Miałam bardzo podobną sytuację, tak się obraziłam na facetów, że aż wyszłam za mąż

BłękitneNiebo- dziękuję i nawet się nie zastanawiaj - zakładaj bloga



Świetnie wyglądasz!

julka910
- Dziękuję za taką masę porad ! Wszystko zapisane w pliku tekstowym, mogę wyruszać na zakupy



Pogratuluj od Nas bratu i ucałuj bratanka
Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
- lek biotebal - tu więcej informacji: http://www.biotebal.pl/ brałam kiedyś, jest pomocny
- szampon z chili i pomarańczą Love to mix organic - dostępny w sklepie kalina lub bioarp stosuję aktualnie, ciebie też tak mrowi po skalpie?
- olej łopianowy

Plus dieta bogata w ryby morskie i nasiona dyni, słonecznika, migdały i orzechy
Czyli dużo kwasów omega, i

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Jantar
też działa


Błękitne_niebo, bloga jeszcze nie masz ale fanklub owszem
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 21:35   #950
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
na allegro... a dlaczego akurat tam? ogolnie z blogow kradna foty nie szanujac cudzej pracy... przykre ale prawdziwe :/
Bo akurat tam sama widuję je w ogromnej ilości, wystarczy poszukać rzeczy, które miała, fotografowała.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 22:09   #951
sandra8859
Rozeznanie
 
Avatar sandra8859
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Centrum PL
Wiadomości: 537
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez lleenka Pokaż wiadomość

sandra8859 zdecydowałaś się na konkretny napis t-shirtu z shootgirl? Przez Ciebie i ja ich zapragnęłam Spodobał mi się chyba ten najbardziej kontrowersyjny (t-shirt naked) i zastanawiam się, czy wszystko ze mną w porządku Dziewczyny czy klasycznym minimalistkom wypada nosić takie napisy? Przyznaję, że mam szary oversize t-shirt z Mango z napisem ,,BAD" i go uwielbiam. Szczególnie do rurek, obcasów, marynarki i podkreślonych ust.

Nie było mnie teraz 3 dni w domu więc nawet nie miałam czasu dumać Waham się między tą co Ty a 'dirty' i 'bullshit'...a co tam! Te mi się podobają najbardziej. Zobaczę jednak czy zamówię jeszcze w tym miesiącu czy dopiero w marcu Czy pasuje? To zależy jak kto się w czymś takim czuje. Jak dla mnie będzie idealny do rurek, kurtki jeansowej bądź ramoneski
Co do wcierek właśnie zamówiłam słynnego Jantara po raz pierwszy. Czekam aż przyjdzie w takim razie i zaczynam kurację...już nie mogę się doczekać
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają...ale zakupy owszem
sandra8859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 22:31   #952
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez sandra8859 Pokaż wiadomość
Co do wcierek właśnie zamówiłam słynnego Jantara po raz pierwszy. Czekam aż przyjdzie w takim razie i zaczynam kurację...już nie mogę się doczekać
Ja kończę pierwszą kurację w ten weekend i aż mi żal, że muszę zrobić przerwę, bo zapach jantara uwielbiam I tak sobie pomasować głowę przed spaniem...Super!

Widziałam super szpilki w h&mie i teraz się zastanawiam czy brać, skoro mi się wydatki szykują... Ale cudne są...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 23:06   #953
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
a czy ja dobrze kojarzę, że to ty brałaś udział w projektowaniu butiku deezee?
Tak praca zespołowa mieliśmy mało czasu ale udało się. Teraz robimy głównie wnętrza prywatne. Dzięki za pamięć

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Będę teraz szukać pracy
Obejrzałam ten film i zgadzam się. Niesamowita historia.
Szukanie pracy..to ciężka "praca" haha najbardziej mnie zaskoczyły te sceny, które pokazywały co się działo pod wodą, gdy fala wdzierała się w ląd. Brud, pełno odłamków, aż mi się słabo robiło.... :/

Edytowane przez mm111111
Czas edycji: 2013-02-07 o 23:08
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 00:29   #954
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Dziewczyny, a z jakiego sklepu poleciłybyście dżinsy? Zależy mi, żeby się nie rozciągnęły
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 07:04   #955
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Pia Gizela Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a z jakiego sklepu poleciłybyście dżinsy? Zależy mi, żeby się nie rozciągnęły
ja polecam Levisa, mam pół roku i nic się z nimi nie dzieje, mimo że użytkuję często bo to moje ulubione dżinsy
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 07:48   #956
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dziękuję za tyle pozytywnych emocji. Kochane jesteście , ja mam trochę wątpliwości, bo to doktorant z mojej uczelni i boję się jak inni na to zareagują.. Nie lubię być obiektem plotek. Tłumaczę sobie jednak, że nie powinnam się przejmować osobami, które zamiast zajmować się własnym życiem, interesują się cudzym. Po prawie 6 latach w związku planowałam odpocząć od facetów, ale planować to sobie można .
za dalszy pozytywny rozwój wydarzeń
To, co przychodzi z nagle, zupełnie nieplanowane często okazuje się właśnie tym na co czekałyśmy (coś o tym wiem


Cytat:
Napisane przez alove Pokaż wiadomość

mam do Was pytanie, czy macie jakieś sprawdzone odżywki/szampony/suplementy przeciwko wypadaniu włosów? ostatnimi czasy to u mnie jakaś masakra
Jantar
Ja aktualnie wcieram kozieradkę, Anwen pisała na blogu, że to cud na wypadające włosy. Kupisz w zielarskich za ok. 2 złote, wystarczy zapatrzyć i napar wcierać w skórę głowy
Polecam też maski Waxa

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Anies zamknęła bloga Anies, można prosić o dostęp?
Mój ulubiony blog! :|
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 08:39   #957
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Hej dziewczyny
Znowu wpadam tylko na chwilkę, żeby się przywitać i uciekam dalej do pracy Jutro czeka mnie ostatni egzamin i koniec
Już umówiliśmy się ze znajomymi na jakąś imprezkę, bo musze odreagować
A w przyszłym tygodniu pojadę sobie jakiś prezent kupić z okazji całkiem niezłych wyników zdobytych w trakcie tej sesji

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Aż do 16-go marca wolne? Też bym tam chciała, mi zostało chyba tylko 1,5 tygodnia wolnego. Właśnie wcinam drugiego pączka
Niestety tak długo poczekam na kolejny zjazd. Z jednej strony fajnie, bo dużo wolnego, ale później mam zjazdy tydzień po tygodniu, także nieciekawie.
Pączkó to ja wczoraj pięć zjadłam Tłumaczę sobie, że dobrobyt mnie w tym roku nie opuści

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie rozglądałam się za nową torebką na wiosnę, ale ostatnio wpadła mi w oko ta z Mango
Bardzo fajna

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Anies zamknęła bloga Anies, można prosić o dostęp?
Dlaczego? Uwielbiałam jej bloga

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Błękitne_niebo, bloga jeszcze nie masz ale fanklub owszem
Właśnie
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 11:21   #958
vivien39
Rozeznanie
 
Avatar vivien39
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

hej, mam pytanko podczas ogladania DDTVN zauważyłam że prezenterki noszą na szyi łańcuszki-chyba złote z takimi 2 blaszkami (wisiorkami) obok siebie-bardzo mi się spodobały, wie ktoś gdzie można takie kupić?
__________________
...bo życia nie mierzy się ilością oddechów ale chwilami, które zaparły dech...


mamusia marcowa 2014
vivien39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 11:40   #959
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Maqua pytałaś o koszule z Zary - odebrałam wczoraj przesyłkę i muszę powiedzieć,że jestem mile zaskoczona Koszule są bardzo fajne,wzięłam błękitną i różową,do pracy idealne a tym bardziej za taką cenę żal nie brać Kupiłam też ecru z ćwiekami na ramionach,niestety okazała się za duża ale znalazła już nową właścicielkę (Mama ).
Teraz myślę już o nowej kolekcji,chciałabym kupić czarną kurtkę skórzaną (może Zara mile mnie zaskoczy ),porządną torebkę raczej w wiosennym kolorze no i sukienki,dużo sukienek
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 11:59   #960
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Dziewczyny, dziś w H&M mierzyłam białą marynarkę i sama nie wiem co robić Załączam zdjęcia, na pierwszym poszłam spać . Ponadto widziałam ładną torbę (http://www.hm.com/pl/product/07121?article=07121-A) i baleriny, to już w ogóle masakra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-08 11.11.17.jpg (70,5 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-08 11.11.09.jpg (76,2 KB, 228 załadowań)
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.