Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-23, 22:01   #721
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Znalazłam poszukiwany film,to "Niedźwiadek"
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 22:41   #722
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

co do czasów dziecięcych to pamiętam, żę jak byłam mała kochałam pewien film. Oglądałam go mnóstwo razy, matka chyba co 2 tygodnie latała do wypożyczalni po kasetę. Ale za chiny nie wiem co to było i prawie nic nie pamiętam.
Wiem tylko, że był tam jakiś stworek chyba ufo (nie, nie e.t ) i scenę jak kamera skierowana jest na pustynię i chyba samochód jak oni jadą z nim przez tę pustynię....
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 23:07   #723
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
a tam nie było akcji z zatrzymaniem czasu? że samolot niby wpadł w jakąś czarną dziurę, wylądował na opustoszałym lotnisku i się okazało właśnie, że wylądowali w zatrzymanym w czasie świecie, który miał być pożarty przez te stworki? ależ to był fajny film, oglądałam go za czasów dziecięcych i bałam się jak cholera
Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=1JqxOMuP40s ?

Chociaż trochę potwory nie pasują do opisu.
Kojarzę z dzieciństwa jeszcze crittersy
Tak, tak, tak to ten film

Dziękuję bardzo za pomoc
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 09:12   #724
yennefer2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 208
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
co do czasów dziecięcych to pamiętam, żę jak byłam mała kochałam pewien film. Oglądałam go mnóstwo razy, matka chyba co 2 tygodnie latała do wypożyczalni po kasetę. Ale za chiny nie wiem co to było i prawie nic nie pamiętam.
Wiem tylko, że był tam jakiś stworek chyba ufo (nie, nie e.t ) i scenę jak kamera skierowana jest na pustynię i chyba samochód jak oni jadą z nim przez tę pustynię....
Może to o ten film Ci chodzi?

http://www.youtube.com/watch?v=BMyGjQflNnc
yennefer2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 13:39   #725
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yennefer2 Pokaż wiadomość
Może to o ten film Ci chodzi?

http://www.youtube.com/watch?v=BMyGjQflNnc
nie, ale dzięki
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 17:53   #726
Peggy_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 60
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Przyłączę się, od lat szukam wskazówki na temat pewnego filmu.

Prawdopodobnie widziałam go w latach 90. w paśmie filmów familijnych (czyli jedynka, dwójka lub polsat przed południem ). Bohaterką jest dziewczynka, przyjaźni się ona z chłopcem (coś mi świta, że nazywał się Colin lub inne imię na "c"). Pod koniec filmu jest scena, w której dziewczynka potyka się o stary nagrobek na cmentarzu i odczytuje z niego imię i nazwisko tego właśnie chłopca. Okazuje się więc, że chłopak jest duchem.

Kojarzy mi się jeszcze taka scena: chłopak rzuca w nocy kamykami w okno dziewczyny, a ona budzi się na ten znak i wychodzi do niego przez okno - ale być może, że jest to scena z innego filmu (jeśli kojarzycie coś podobnego, to też chętnie się dowiem)
Peggy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 20:40   #727
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Hej

Może wiecie ? tvn, 10 lat temu ? młodzi przyjaciele zawsze rozwiazywali zagadki i mieli rózne przygody mieli też psa, czołówka to coś takiego że idą na zielonym wzgórzu (pagórki) i tam chyba w 4 a na końcu pies... ogólnie mam to wszystko przed oczami ale ciężko mi to opisać może ktos skojarzy ? z góry dziękuje
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 20:56   #728
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Filmu widziałam fragment i bylo to dość dawno temu, o chłopcu co wychowywał sie w dziwnej rodzinie, brudnej i zawszonej, z ojczymem kaznodzieją
spotkal mężczyznę, który wstrzykiwał sobie heroinę, i razem jechali słuchając muzyki głownie Doorsów, w ogóle motyw dorsów był dość wyraźny w tym filmie

Później był pokazany chłopiec jako dorosły mężczyżna chronił księgę Przesłanie czy jakoś tak, był pilnowany przez uzbrojoną kobietę, (razem szli i szli i szli, ) w której sie zakochał i która zginęła chyba podczas ratowania go.

Opis jest chaotyczny ale film był, hmm dziwny, nawet bardzo dziwny.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 03:51   #729
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ruda9215 Pokaż wiadomość
Słuchajcie mam prośbę.. nie daje mi co to był za film który opisałam wyżej.. nikt nie może mi pomóc, Więc może napisze mi ktoś nazwisko aktorki, którą mogła być dziewczynka z filmie, którego poszukuję..

Film oglądałam około 14-13 lat temu, wtedy dziewczynka miała około 5-6 lat, BUURZA LOKÓW - to najbardziej zapamiętałam. i z tego co pamiętam były to drobne loczki, raczej naturalne aktorki, Kojarzy ktoś taką?
Może to? http://www.filmweb.pl/film/Niesforna+Zuzia-1991-34722 Tylko to dziecko chyba za duże jednak...
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 11:22   #730
*Gin'n'Tonic*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Gin'n'Tonic*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 866
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny, może któraś z Was skojarzy. Kilka lat temy widziałam cudowny film, opowiadał o dziennikarce, która interesowala się losami osób niepełnosprawnych - na wózkach inwalidzkich. Bodajże przeprowadzała wywiad z młodym mężczyzną na wózku - nie pamiętam kim on był. W każdym bądź razie ona chciała być osobą niepełnosprawną, chciala uszkodzić sobie rdzeń kręgowy aby nie móc się poruszać, gdyż uważała, że osoby na wózku są królami. Przeprowadzała też eksperyment, przez kilka dni udawala, że nie potrafi chodzić. Pamiętam cudowną muzykę z tego filmu, ale za nic w świecie nie potrafię znaleźć tytułu...
*Gin'n'Tonic* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 16:58   #731
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
Hej

Może wiecie ? tvn, 10 lat temu ? młodzi przyjaciele zawsze rozwiazywali zagadki i mieli rózne przygody mieli też psa, czołówka to coś takiego że idą na zielonym wzgórzu (pagórki) i tam chyba w 4 a na końcu pies... ogólnie mam to wszystko przed oczami ale ciężko mi to opisać może ktos skojarzy ? z góry dziękuje
http://www.filmweb.pl/serial/Pi%C4%8...3w-1996-147011 tylko u nas to leciało pod tytułem "Ich czworo i pies"

Ja za to pamiętam jakiś serial z dwiema bliźniaczkami które pojechały do babci na wieś na wakacje i tam miały jakieś przygody, serial miał tylko parę odcinków chyba. Pamiętam jedną scenę, że jedna z bliźniaczek miała astmę i zgubiła inhalator jadąc na rowerze, może ktoś kojarzy o czym mówię?
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 21:32   #732
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nescaa Pokaż wiadomość
http://www.filmweb.pl/serial/Pi%C4%8...3w-1996-147011 tylko u nas to leciało pod tytułem "Ich czworo i pies"

Ja za to pamiętam jakiś serial z dwiema bliźniaczkami które pojechały do babci na wieś na wakacje i tam miały jakieś przygody, serial miał tylko parę odcinków chyba. Pamiętam jedną scenę, że jedna z bliźniaczek miała astmę i zgubiła inhalator jadąc na rowerze, może ktoś kojarzy o czym mówię?
Strasznie dziękuje

(ja niestety z Twojego opisu nie wiem o jaki film chodzi)
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 11:02   #733
micraneska
Zadomowienie
 
Avatar micraneska
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Szukam tytułu filmu z dzieciństwa.
Film animowany, o świętym Mikołaju,
na początku był staruszkiem i miał swój mały sklep z zabawkami, z racji tego że często sierotom dawał za darmo zabawki właściciel budynku zamknął mu ten sklepik
pamiętam tylko że płynęli z żoną łódką, był wielki sztorm i potem znaleźli się na biegunie i tam zaczęli budować fabrykę zabawek

Zna ktoś może taki film?
micraneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 16:29   #734
goldenphoenix
Raczkowanie
 
Avatar goldenphoenix
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Witajcie, szukam tutułu filmu, który chciałabym obejrzeć z TŻ.

Akcja dzieje się pod koniec II Wojny Światowej, prawdopodobnie gdzieś w Skandynawii. Spotykają się trzejj obcy ludzie, dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Każdy z nich pochodzi z innego kraju i każdy mówi tylko w swoim języku, więc nie rozumieją siebie nawzajem. Jeden z mężczyzn jest Rosjaninem, drugi prawdopodobnie Finem (nie darzą się zaufaniem), nie pamiętam kim była kobieta , ale to w jej prymitywnej chatce (szałasie) toczy się akcja. Bohaterowie czekali razem na koniec wojny/zimy (?).
Film raczej współczesny (powstał po 2000 r.).
goldenphoenix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 18:09   #735
MoonLai
Zakorzenienie
 
Avatar MoonLai
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 798
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez goldenphoenix Pokaż wiadomość
Witajcie, szukam tutułu filmu, który chciałabym obejrzeć z TŻ.

Akcja dzieje się pod koniec II Wojny Światowej, prawdopodobnie gdzieś w Skandynawii. Spotykają się trzejj obcy ludzie, dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Każdy z nich pochodzi z innego kraju i każdy mówi tylko w swoim języku, więc nie rozumieją siebie nawzajem. Jeden z mężczyzn jest Rosjaninem, drugi prawdopodobnie Finem (nie darzą się zaufaniem), nie pamiętam kim była kobieta , ale to w jej prymitywnej chatce (szałasie) toczy się akcja. Bohaterowie czekali razem na koniec wojny/zimy (?).
Film raczej współczesny (powstał po 2000 r.).
"Kukułka" może trailer: http://www.youtube.com/watch?v=dow9SRj9A0g
MoonLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 22:42   #736
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Dziewczyny bardzo proszę o pomoc
dzisiaj widziałam w telewizji zwiastun jakiejś francuskiej komedii (nie wiem czy to były nowości kinowe czy dvd ). Facet poznaję kobietę, na którą przechodzi jego pech (pamiętam m.in. scenę w windzie, gdzie ona się zacięła z jakimś gościem i spóźniła na ważną rozmowę).
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 12:14   #737
MoonLai
Zakorzenienie
 
Avatar MoonLai
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 798
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;38363433]Dziewczyny bardzo proszę o pomoc
dzisiaj widziałam w telewizji zwiastun jakiejś francuskiej komedii (nie wiem czy to były nowości kinowe czy dvd ). Facet poznaję kobietę, na którą przechodzi jego pech (pamiętam m.in. scenę w windzie, gdzie ona się zacięła z jakimś gościem i spóźniła na ważną rozmowę).[/QUOTE]
"Tylko nie miłość" (2011) ??
http://www.filmweb.pl/film/Tylko+nie...87-2011-591410
MoonLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:14   #738
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Kochane Wizażanki.
Powiedziałam TŻowi że na wizażu dziewczyny wiedzą wszystko więc błagam o pomoc bo nie daje mi spokoju

Kilka lat temu (2-3) w okresie okołoświatecznym TŻ obejżał w TV taką pełnometrażową bajkę - taka raczej dla dorosłych ale nie jestem pewna. Motywem z niej który zapamiętał był Ronald McDonald (ten ludek z McDonald's) uciekający przed ścigającymi go ludzikami Michelin w roli policjantów. Ogólnie w bajce tej występowało dużo postaci które są twarzami znanych firm.

Małż oglądał to dawno, pamięta jak przez mgłę także treść filmu może troszkę odbiegać od tego co napisałam.
Bardzo Was proszę, pomocy
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:34   #739
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki.
Powiedziałam TŻowi że na wizażu dziewczyny wiedzą wszystko więc błagam o pomoc bo nie daje mi spokoju

Kilka lat temu (2-3) w okresie okołoświatecznym TŻ obejżał w TV taką pełnometrażową bajkę - taka raczej dla dorosłych ale nie jestem pewna. Motywem z niej który zapamiętał był Ronald McDonald (ten ludek z McDonald's) uciekający przed ścigającymi go ludzikami Michelin w roli policjantów. Ogólnie w bajce tej występowało dużo postaci które są twarzami znanych firm.

Małż oglądał to dawno, pamięta jak przez mgłę także treść filmu może troszkę odbiegać od tego co napisałam.
Bardzo Was proszę, pomocy
http://www.filmweb.pl/film/Logorama-2009-550924
Proszę
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 15:41   #740
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Kasztanko, masz u mnie browar
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:42   #741
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Kasztanko, masz u mnie browar
Do usług, swoją drogą bardzo fajny filmik
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 20:13   #742
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MoonLai Pokaż wiadomość
Tak, to ten!
Dziękuję Ci bardzo
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 17:16   #743
goldenphoenix
Raczkowanie
 
Avatar goldenphoenix
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MoonLai Pokaż wiadomość
Tak, to ten film, Dziękuję bardzo!
goldenphoenix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 16:53   #744
renatapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Hej Ja poszukuję tytułu filmu, którego widziałam tylko fragment- ciemnoskóry policjant sprowadza się do innego miasta z rodziną. Pierwszego dnia, na stacji paliw ktoś kradnie jego samochód i on biegnie za nim, trzyma się drzwi i szarpie się ze złodziejem w trakcie jazdy... w końcu złodziej zjeżdża do rowu i ucieka... Później pamiętam - jest scena z policjantami, którzy przyjechali na miejsce wypadku i przy rozmowie okazuje się, że będą razem pracować. Wszyscy dziwią się, że tak poświęcał swoje życie dla jakiegoś samochodu, mógł odpuścić i wtedy okazuje się, że nie chodziło mu o samochód tylko o jego malutkie dziecko, które było w tym samochodzie. Pamiętam też, że najpierw czytałam opis tego filmu i miał on być o kilku (5\7 a może 8 xD) policjantach i ich rodzinach... Nie wiem czy ktoś coś skojarzy ale chciałabym dokończyć oglądanie go w żaden sposób nie mogę go odnaleźć. Proszę o pomoc! Pozdrawiam
renatapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 15:11   #745
qrczak
Wtajemniczenie
 
Avatar qrczak
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 131
GG do qrczak
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
szukam tytułu horroru, ogólnie nie pamiętam jego treści, wiem tylko, że była scena ze studentką medycy(?), która w nocy pracowała w kostnicy i nie wiem czy coś ją tam zaatakowało czy cokolwiek, wiem, że kiepski ten opis, ale może ktoś coś skojarzy

Może przypadkiem chodzi Ci o ten film? http://www.filmweb.pl/film/Unrest-2006-229426
qrczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 18:31   #746
_indestructible
Raczkowanie
 
Avatar _indestructible
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 59
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Ja z kolei szukam tytułu horroru, który obejrzałam kilka lat temu, ale jedyne skojarzenie jakie z nim mam to wątek drzewa na którym jakaś dziewczyna widziała wisielca (ducha) trudno mi sobie cos więcej przypomnieć
_indestructible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 16:22   #747
fanka901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 80
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Hej, szukam filmu - gatunek thriller. Pewna nastolatka pakuje się w romans z chłopakiem o imieniu David. Związek jest toksyczny. Wkrótce chłopak terroryzuje rodzinę dziewczyny. Była taka scena, pamiętam, że odciął głowę psu i wrzucił ją do domu, w którym rodzina się zabarykadowała. David miał równie walniętych kumpli, razem ćpali i siali postrach Pomóżcie, proszę!
fanka901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 16:26   #748
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fanka901 Pokaż wiadomość
Hej, szukam filmu - gatunek thriller. Pewna nastolatka pakuje się w romans z chłopakiem o imieniu David. Związek jest toksyczny. Wkrótce chłopak terroryzuje rodzinę dziewczyny. Była taka scena, pamiętam, że odciął głowę psu i wrzucił ją do domu, w którym rodzina się zabarykadowała. David miał równie walniętych kumpli, razem ćpali i siali postrach Pomóżcie, proszę!
Strach
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 16:27   #749
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fanka901 Pokaż wiadomość
Hej, szukam filmu - gatunek thriller. Pewna nastolatka pakuje się w romans z chłopakiem o imieniu David. Związek jest toksyczny. Wkrótce chłopak terroryzuje rodzinę dziewczyny. Była taka scena, pamiętam, że odciął głowę psu i wrzucił ją do domu, w którym rodzina się zabarykadowała. David miał równie walniętych kumpli, razem ćpali i siali postrach Pomóżcie, proszę!
Może to ten film?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 13:00   #750
fanka901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 80
Dot.: Szukam tytułu filmu - wątek zbiorczy

O tak! Właśnie! Chodziło o ,,Strach". Dzięki
fanka901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-19 17:44:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.