Shih tzu - cz. IV - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-15, 11:52   #631
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Kika załatwia się na spacerku, ale jak np pada deszcz lub jest mega mokro to biedula jakoś nie może się załatwić na podwórku :/ ale wtedy rozkładam jej matę i tak się załatwia. Także ma już prawie 3 lata, a nie zapomniała do czego służy mata.
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 14:02   #632
ilona1105
Przyczajenie
 
Avatar ilona1105
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 21
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Daisy też na początku załatwiała swoje potrzeby na mate, trzeba przyznać że to dobre rozwiązanie.
Zamówiłam dziś karmę i zdecydowałam się jednak na eukanumbe. Mam nadzieje że będzie mojej suni smakować, chociaż jak na razie zjada wszystko co jej się da bez większych grymasów.
ilona1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 15:06   #633
Pinsleepee
Raczkowanie
 
Avatar Pinsleepee
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Cytat:
Napisane przez malutka2105 Pokaż wiadomość
Kika załatwia się na spacerku, ale jak np pada deszcz lub jest mega mokro to biedula jakoś nie może się załatwić na podwórku :/ ale wtedy rozkładam jej matę i tak się załatwia. Także ma już prawie 3 lata, a nie zapomniała do czego służy mata.
Coś z tym deszczem jest na rzeczy, bo Fibi w ogóle nie chce wychodzić, jak pada, a jeśli już musi, to tylko sikanie i biegiem do domu
Pinsleepee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 16:38   #634
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih tzu - cz. IV

O to Kika, jej szaleństwo w śniegu i kurczak walentynkowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-08 17.09.50.jpg (78,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-08 17.10.57.jpg (95,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-08 17.13.23.jpg (88,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-15 17.05.37.jpg (78,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-15 17.07.09.jpg (101,4 KB, 27 załadowań)
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 17:17   #635
Pinsleepee
Raczkowanie
 
Avatar Pinsleepee
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Malutka - Kika jest przecudowna!! Pośliniłam się I kubraczek taki twarzowy No "Gwiazda" jak się patrzy
Pinsleepee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 17:24   #636
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Pinsleepee Pokaż wiadomość
Malutka - Kika jest przecudowna!! Pośliniłam się I kubraczek taki twarzowy No "Gwiazda" jak się patrzy
Kikusia dziękuje
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 20:01   #637
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Cytat:
Napisane przez malutka2105 Pokaż wiadomość
Kika załatwia się na spacerku, ale jak np pada deszcz lub jest mega mokro to biedula jakoś nie może się załatwić na podwórku :/ ale wtedy rozkładam jej matę i tak się załatwia. Także ma już prawie 3 lata, a nie zapomniała do czego służy mata.
a Furce nie przeszkadza deszcz, ona może chodzić nawet jak gradem wali ale z mat też jeszcze czasami korzystamy, jak wiemy ze bardzo długo nas w domu nie bedzie, albo jak jesteśmy chorzy i po prostu nie ma z nią kto wyjść

Cytat:
Napisane przez ilona1105 Pokaż wiadomość
Daisy też na początku załatwiała swoje potrzeby na mate, trzeba przyznać że to dobre rozwiązanie.
Zamówiłam dziś karmę i zdecydowałam się jednak na eukanumbe. Mam nadzieje że będzie mojej suni smakować, chociaż jak na razie zjada wszystko co jej się da bez większych grymasów.
jak je wszystko to masz bardzo fajnego psa, moja wybrzydza w karmach

Cytat:
Napisane przez malutka2105 Pokaż wiadomość
O to Kika, jej szaleństwo w śniegu i kurczak walentynkowy
jaki ma fajny kombinezon! to my tak bidnie tylko żeby ją okryć, a Kika nawet łapki ma zakryte i ocieplane to Furka ma kombinezon z łapkami ale tylko przeciwdeszczowy, nie jest ocieplany dziewczyne to Ty masz cudną
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 23:53   #638
yoursdreamss
Przyczajenie
 
Avatar yoursdreamss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 26
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Cytat:
Napisane przez malutka2105 Pokaż wiadomość
O to Kika, jej szaleństwo w śniegu i kurczak walentynkowy

ale slodki piesek!!!!! A ten kombinezon sama uszyłas czy moze gdzies go zdobyłas?) Jestem bardzo ciekawa jak udało ci sie namówić pieska do noszenia takich rzeczy) Kiedys moja koleżanka dla swojego yorka kupiła tylko taka pelerynke to pies wariował jak miał to na sobie...
kupa smiechu, ale to był pierwszy i ostatni raz kiedy mial cos na sobie
yoursdreamss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 08:37   #639
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Cytat:
Napisane przez yoursdreamss Pokaż wiadomość
ale slodki piesek!!!!! A ten kombinezon sama uszyłas czy moze gdzies go zdobyłas?) Jestem bardzo ciekawa jak udało ci sie namówić pieska do noszenia takich rzeczy) Kiedys moja koleżanka dla swojego yorka kupiła tylko taka pelerynke to pies wariował jak miał to na sobie...
kupa smiechu, ale to był pierwszy i ostatni raz kiedy mial cos na sobie
psa sie nie namawia, pies albo nosi albo nie. A kombinezon najczęściej ludzie kupują bo nikt nie ma ochoty tego szyć
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 11:05   #640
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Kombinezon z allegro Kikia go nie nawidzi jak otwieram szafke to ona spiernicza pod stol ale jak juz zaloze to chodzi normalnie. Ona nie lubi sie ubierac. Ale to chyba jak kazdy psiak
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 07:52   #641
anesiawawa
Przyczajenie
 
Avatar anesiawawa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Pinsleepee Pokaż wiadomość
My właśnie tak robimy, gotujemy jej ryż, marchewkę, pietruszkę (lubi też seler), czasem makaron, kurczak albo rybka, czasem wątróbka. Okazjonalnie dostaje mokrą karmę, a po jedzeniu na deser kilka chrupek suchej karmy.
Witam,a jaką rybę dajesz psince i jak ją przyrządzić ,bo ja swojemu jeszcze nie dawałam?
anesiawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 19:28   #642
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Shih tzu - cz. IV

a z wieprzowiny mogę coś ugotować?

a jak wygląda sprawa z podrobami, jak często podajecie?

Edytowane przez aga_ton
Czas edycji: 2013-02-18 o 19:34
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 07:56   #643
Pinsleepee
Raczkowanie
 
Avatar Pinsleepee
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Cytat:
Napisane przez anesiawawa Pokaż wiadomość
Witam,a jaką rybę dajesz psince i jak ją przyrządzić ,bo ja swojemu jeszcze nie dawałam?
Rybka gotowana w leciuteńko osolonej wodzie ( czasem na parze), zazwyczaj mintaj, ale lubi też łososia
Pinsleepee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 08:17   #644
anesiawawa
Przyczajenie
 
Avatar anesiawawa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Pinsleepee Pokaż wiadomość
Rybka gotowana w leciuteńko osolonej wodzie ( czasem na parze), zazwyczaj mintaj, ale lubi też łososia
dzięki
anesiawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 20:55   #645
di69
Rozeznanie
 
Avatar di69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 800
Dot.: Shih tzu - cz. IV

A my w czwartek mamy sterylke...i juz zaczynam to przeżywać W poniedziałek byliśmy na badaniu krwi i tak przy okazji prosiłam o zrobienia tez badań na wątrobę i nerki. Co z tego wyjdzie to nie wiem bo miała pobieraną krew z obu łapek bo żyłki jej uciekały a krew nie chciała lecieć i mało pobrali. Bidula ma podgolone oby dwie tylne łapki Jutro ją przycinam żeby nam się pod ubrankiem pooperacyjnym kłaczki nie kudliły
__________________
Lepsze 10 godzin samemu w domu niż 24 w schronisku
di69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 21:37   #646
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih tzu - cz. IV

To trzymam kciuki za szybki zabieg i powrot do normalnosci
A ja mam pytanie odnosnie karmy Fitmin? Bo dzisiaj z kika bylam na strzyzonku, paznokciach i gruczolkach i dostala probke i tak ja wpiernicza ze w szoku jestem. Zastanawiam sie czy jej moze nie zamowic zamiast tego shih tzu z royala.
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 22:54   #647
NESI123
Rozeznanie
 
Avatar NESI123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 551
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Czesc dziewczyny, dawno tutaj nie zagladalam...
Mam do was pytanko. Ostatnio zauwazylam ze moja Nesiunia ciagle tak dyszy z jezykiem na wierzchu, najczesciej wieczorem...i nie wiem wlasnie dlaczego ona tak dyszy. Kiedys weterynarz mi powiedziala ze jak pies tak dyszy to znaczy ze cos go boli, no i teraz troche sie martwie. Niby nic nie zauwazylam zeby byla jakas chora, bo bawi sie jak zawsze, je tak jak zwykle, no moze pije troche wiecej ni zazwyczaj.
Przed swietami zlamala sobie zeba trzonowego gornego, ktorego psy uzywaja to rozgryzania. Rozlamala go doslownie na pol i weterynarz to zauwazyla i zapytala sie czy ona tak dyszy czesto, to powiedzialam ze tak a ta mowi ze to z bolu. Powiedziala ze trzeba tego zeba usunac i dala mi wycene na $650.00 ! doslownie pogielo babe. Na tej wycenie bylo wypisane anestezja, badania krwi, czyszczenie zebow fluorem, zdejmowanie kamienia, wyciagniecie zeba i jakies tam przeciwbolowe leki. no wiec jej powiedzialam ze ja chce zeby tylko wyrwala zeba a nie zeby robila badania krwi i czyscila zeby bo moj pies nie ma kamienia. To powiedziala ze ona sie nie podejmie bez zrobienia badan krwi. I mowi ze moge poczekac do lutego ( a to bylo na poczatku grudnia) bo w lutym beda mieli znizke 15% ( LMAO)... to jej mowie, ze mam psa tak zostawic do lutego zeby sie meczyl tylko po to zeby zaplacic $50 mniej?...normlanie z placzem wyszlam z tej kliniki i powiedzialam ze do nich juz nie bede przychodzic z Nesi bo zdzieraja kase.To na odchodne mi jeszcze powiedziala ze kazdy weterynarz tyle bierze za usuniecie zeba. A ja poszlam do innego weterynarza, ktory wzial $200 i nie trzeba bylo robic zadnych badan krwi.
Dziewczyny, powiedzcie mi czy wasze psiaczki tez tak dysza, bo juz w koncu nie wiem czy to jest normalne czy cos jej sie dzieje.
NESI123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 07:03   #648
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Cytat:
Napisane przez di69 Pokaż wiadomość
A my w czwartek mamy sterylke...i juz zaczynam to przeżywać W poniedziałek byliśmy na badaniu krwi i tak przy okazji prosiłam o zrobienia tez badań na wątrobę i nerki. Co z tego wyjdzie to nie wiem bo miała pobieraną krew z obu łapek bo żyłki jej uciekały a krew nie chciała lecieć i mało pobrali. Bidula ma podgolone oby dwie tylne łapki Jutro ją przycinam żeby nam się pod ubrankiem pooperacyjnym kłaczki nie kudliły
trzymam kciuki za pomyslny zabieg ja się cieszę ze my mamy to juz za sobą, bo strach i obawy były ogromne - myslałam ze zejde na zawał...

Cytat:
Napisane przez malutka2105 Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki za szybki zabieg i powrot do normalnosci
A ja mam pytanie odnosnie karmy Fitmin? Bo dzisiaj z kika bylam na strzyzonku, paznokciach i gruczolkach i dostala probke i tak ja wpiernicza ze w szoku jestem. Zastanawiam sie czy jej moze nie zamowic zamiast tego shih tzu z royala.
karmy nie znam ale proszę o zdjęcie Kiki po fryzjerze

Cytat:
Napisane przez NESI123 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, dawno tutaj nie zagladalam...
Mam do was pytanko. Ostatnio zauwazylam ze moja Nesiunia ciagle tak dyszy z jezykiem na wierzchu, najczesciej wieczorem...i nie wiem wlasnie dlaczego ona tak dyszy. Kiedys weterynarz mi powiedziala ze jak pies tak dyszy to znaczy ze cos go boli, no i teraz troche sie martwie. Niby nic nie zauwazylam zeby byla jakas chora, bo bawi sie jak zawsze, je tak jak zwykle, no moze pije troche wiecej ni zazwyczaj.
Przed swietami zlamala sobie zeba trzonowego gornego, ktorego psy uzywaja to rozgryzania. Rozlamala go doslownie na pol i weterynarz to zauwazyla i zapytala sie czy ona tak dyszy czesto, to powiedzialam ze tak a ta mowi ze to z bolu. Powiedziala ze trzeba tego zeba usunac i dala mi wycene na $650.00 ! doslownie pogielo babe. Na tej wycenie bylo wypisane anestezja, badania krwi, czyszczenie zebow fluorem, zdejmowanie kamienia, wyciagniecie zeba i jakies tam przeciwbolowe leki. no wiec jej powiedzialam ze ja chce zeby tylko wyrwala zeba a nie zeby robila badania krwi i czyscila zeby bo moj pies nie ma kamienia. To powiedziala ze ona sie nie podejmie bez zrobienia badan krwi. I mowi ze moge poczekac do lutego ( a to bylo na poczatku grudnia) bo w lutym beda mieli znizke 15% ( LMAO)... to jej mowie, ze mam psa tak zostawic do lutego zeby sie meczyl tylko po to zeby zaplacic $50 mniej?...normlanie z placzem wyszlam z tej kliniki i powiedzialam ze do nich juz nie bede przychodzic z Nesi bo zdzieraja kase.To na odchodne mi jeszcze powiedziala ze kazdy weterynarz tyle bierze za usuniecie zeba. A ja poszlam do innego weterynarza, ktory wzial $200 i nie trzeba bylo robic zadnych badan krwi.
Dziewczyny, powiedzcie mi czy wasze psiaczki tez tak dysza, bo juz w koncu nie wiem czy to jest normalne czy cos jej sie dzieje.
Moja ciągle dyszy, ale to albo jest jej cieplo albo pańcia wody nie dolała
Po przeczytaniu posta nie mogłam sobie wyobrazic ze pies dyszy jak go boli, bo raczej powinien chyba jęczeć, ale jak Furka była po sterylizacji to też troche dyszała. Pamietam ze dawałam jej wode ze strzykawki a nie chciała, więc może to faktycznie z bólu było... Ale znowu po wyrwaniu 2 zębów mlecznych, nie dyszała...
Idź może do innego weta? O ile badanie krwi dobrze byłoby zrobic, to usuwanie kamienia to tylko naciąganie na kase...
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 09:13   #649
ilona1105
Przyczajenie
 
Avatar ilona1105
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 21
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Moja Daisy też często dyszy, ale mnie się wydaje że ta rasa w ogóle częściej dyszy i szybciej się męczy z powodu krótkiej przegrody nosowej. Jak była malutka to miała takie momenty że w ogóle nie oddychała nosem tylko buźką, byłam nawet w tej sprawie u dwóch weterynarzy i każdy powiedział że to uroki tej rasy
ilona1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 10:48   #650
malutka2105
Rozeznanie
 
Avatar malutka2105
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 519
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Cytat:
Napisane przez ilona1105 Pokaż wiadomość
Moja Daisy też często dyszy, ale mnie się wydaje że ta rasa w ogóle częściej dyszy i szybciej się męczy z powodu krótkiej przegrody nosowej. Jak była malutka to miała takie momenty że w ogóle nie oddychała nosem tylko buźką, byłam nawet w tej sprawie u dwóch weterynarzy i każdy powiedział że to uroki tej rasy
No nie wiem czy to uroki tej rasy. Moja nie dyszy. Chyba, że jesteśmy u znajomych co mają ogrzewanie podłogowe i jest jej za gorąco.
Mi się wydaje, że może mieć jakieś problemy z drogami oddechowymi, bo z bólu to by raczej popiskiwała i była osowiała. Wiadomo jak coś kogoś boli to jest skwaszony :/
malutka2105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 14:39   #651
NESI123
Rozeznanie
 
Avatar NESI123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 551
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Dziewczyny, dzieki za odpowiedzi. Weta juz zmienilam, a ona juz miala 2 lata temu robione badania krwi i wszystko bylo ok, wlasnie u tego samego weterynarza ktory chcial ze mnie kase zedrzec, wiec nie ma potrzeby robienia badan krwi za kazdym razem jak trzeba zrobic psu jakis zabieg. Do tego weta juz nigdy nie mam zamiru wracac..
A z tym dyszeniem to wlasnie nie wiem, bo nesi nie ma takiego krotkiego noska bo ona jest mieszanka shitzu i maltanczyka...doslownie ona tak dyszy ze wydaje mi sie jakby zaraz miala ogniem zionac...ja tez zawsze myslalam ze psy tak dysza jak im goraco, tylko ta babka u weta mi dala do myslenia i dlatego pomyslalam sobie ze zapytam was, czy wasze psiaki tez tak dysza na porzadku dziennym...nawet moja kolezanka niedawno pytala mi sie co nesi tak dyszy ciagle, no ale jak pojde do weterynarza na szczepionki to zapytam co on o tym mysli
NESI123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 06:48   #652
Pinsleepee
Raczkowanie
 
Avatar Pinsleepee
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Cytat:
Napisane przez di69 Pokaż wiadomość
A my w czwartek mamy sterylke...i juz zaczynam to przeżywać W poniedziałek byliśmy na badaniu krwi i tak przy okazji prosiłam o zrobienia tez badań na wątrobę i nerki. Co z tego wyjdzie to nie wiem bo miała pobieraną krew z obu łapek bo żyłki jej uciekały a krew nie chciała lecieć i mało pobrali. Bidula ma podgolone oby dwie tylne łapki Jutro ją przycinam żeby nam się pod ubrankiem pooperacyjnym kłaczki nie kudliły

No i jak tam? Wszystko w porządku?
Pinsleepee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 12:54   #653
martyna1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Witam,
w lipcu planuję zakup mojego wymarzonego shih tzu. Chciałabym, żeby miał rodowód, ale był pieskiem niewystawowym. Macie może jakieś sprawdzone hodowle z województwa podlaskiego albo Warszawy? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam
martyna1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 19:40   #654
di69
Rozeznanie
 
Avatar di69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 800
Dot.: Shih tzu - cz. IV

U nas wszystko idzie ku lepszemu Wczoraj mała była bez życia ale dzisiaj po 14.00 zaczęła wcinać i więcej pić. Widać, że czuje się lepiej...ale co nerwów przeszłam to moje. Jutro kontrola u weta

Cytat:
Napisane przez NESI123 Pokaż wiadomość
a ona juz miala 2 lata temu robione badania krwi i wszystko bylo ok, ... wiec nie ma potrzeby robienia badan krwi za kazdym razem jak trzeba zrobic psu jakis zabieg.
Moja dyszy tylko jak jest zmęczona albo jej jest za gorąco.
Dziwi mnie, ze żałujesz pieniędzy na badanie krwi. Ja zrobiłam przed sterylką rozszerzone o próby wątrobowe i nerek chociaż potrzebne były tylko podstawowe. Powinno się raz do roku robić psu chociaż podstawowe badani krwi. Pies nie powie, ze coś zaczyna go boleć :/ Nie dziwię się że lekarze chcą badania krwi przed zabiegami. Daje to im obraz co się aktualnie dzieje. A 650zł to faktycznie przesada. My teraz znaleźliśmy świetnego weta. weta z prawdziwego zdarzenia a nie tylko dla kasy
__________________
Lepsze 10 godzin samemu w domu niż 24 w schronisku
di69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 13:46   #655
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Shih tzu - cz. IV

di69 mała już pewnie o wszystkim zapomniała i znowu szaleje, mam racje?

Dziewczyny powiem Wam, że ostatnio doszłam do wniosku że shih tzu są fajne ale tylko na zdjęciach w necie nie da rady utrzymac psa żeby cały czas idealnie wyglądał, no nie da sie... Moja większość czasu wygląda jak czarownica

martyna1223 http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=g9 więcej nie pomogę, będziesz musiała dzwonić i pytac
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 15:39   #656
di69
Rozeznanie
 
Avatar di69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 800
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ashia87 Pokaż wiadomość
di69 mała już pewnie o wszystkim zapomniała i znowu szaleje, mam racje?

Dziewczyny powiem Wam, że ostatnio doszłam do wniosku że shih tzu są fajne ale tylko na zdjęciach w necie nie da rady utrzymac psa żeby cały czas idealnie wyglądał, no nie da sie... Moja większość czasu wygląda jak czarownica

martyna1223 http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=g9 więcej nie pomogę, będziesz musiała dzwonić i pytac
Mała jest dziwna. Może to przez to, że na 3 dobę juz nie dostała nic przeciwbólowego? Nie chciała chodzić. Jak już się ruszyła to zaraz przysiadała na pupę. Tak jakby coś jej przeszkadzało. Myślę, że trochę się w tej 3 dobie rozbrykała i mogło ją boleć. Dzisiaj niby lepiej. Mam nadzieję, że jutro już będzie dobrze

Co do fajnego shih to się z Tobą w 100% zgadzam! Moja ładnie wygląda przez 5 minut jak ją uczeszę. PO tym czasie coraz więcej włosów znajduje się w nieładzie
__________________
Lepsze 10 godzin samemu w domu niż 24 w schronisku
di69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 16:34   #657
NESI123
Rozeznanie
 
Avatar NESI123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 551
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Cytat:
Napisane przez di69 Pokaż wiadomość
U nas wszystko idzie ku lepszemu Wczoraj mała była bez życia ale dzisiaj po 14.00 zaczęła wcinać i więcej pić. Widać, że czuje się lepiej...ale co nerwów przeszłam to moje. Jutro kontrola u weta


Moja dyszy tylko jak jest zmęczona albo jej jest za gorąco.
Dziwi mnie, ze żałujesz pieniędzy na badanie krwi. Ja zrobiłam przed sterylką rozszerzone o próby wątrobowe i nerek chociaż potrzebne były tylko podstawowe. Powinno się raz do roku robić psu chociaż podstawowe badani krwi. Pies nie powie, ze coś zaczyna go boleć :/ Nie dziwię się że lekarze chcą badania krwi przed zabiegami. Daje to im obraz co się aktualnie dzieje. A 650zł to faktycznie przesada. My teraz znaleźliśmy świetnego weta. weta z prawdziwego zdarzenia a nie tylko dla kasy
Gdyby te badania krwi kosztowaly tylko 650zl to nie mialabym probelmu z zaplaceniem takie sumy. Tylko chodzi o to ze oni chcieli mnie skasowac 650 dolarow, ja mieszkam w stanach. Zreszta ona miala juz robione pelne badania krwi 2 lata temu, tak ze ja nie widze potrzeby powtarzania badan krwi przed kazdym zabiegiem, tym bardziej ze pies jest mlody. Jakby nie bylo to 650 dolarow to wcale nie jest mala suma, a ten moj weterynarz po prostu chcial jak najwiecej zedrzec kasy za prosty zabieg...
NESI123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 17:02   #658
Ashia87
Rozeznanie
 
Avatar Ashia87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ślask
Wiadomości: 811
GG do Ashia87
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Cytat:
Napisane przez di69 Pokaż wiadomość
Mała jest dziwna. Może to przez to, że na 3 dobę juz nie dostała nic przeciwbólowego? Nie chciała chodzić. Jak już się ruszyła to zaraz przysiadała na pupę. Tak jakby coś jej przeszkadzało. Myślę, że trochę się w tej 3 dobie rozbrykała i mogło ją boleć. Dzisiaj niby lepiej. Mam nadzieję, że jutro już będzie dobrze

Co do fajnego shih to się z Tobą w 100% zgadzam! Moja ładnie wygląda przez 5 minut jak ją uczeszę. PO tym czasie coraz więcej włosów znajduje się w nieładzie
kurcze, moja nie dostała nic przeciwbólowego... tzn nie pamietam czy nastepnego dnia na kontroli nie dostała, ale tak to nic nie miała... chociaż Furka też troche dłużej dochodziła do siebie niż dziewczyny pisały. Bedzie dobrze
Ashia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 15:05   #659
zonawymarzona
Rozeznanie
 
Avatar zonawymarzona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 645
Dot.: Shih tzu - cz. IV

Czy ktoś z was korzysta z klatki Kennel?
zonawymarzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 16:07   #660
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Shih tzu - cz. IV

ja trochę tak
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-27 10:46:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.