Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :) - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-25, 10:17   #571
moncia25
Raczkowanie
 
Avatar moncia25
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: przemysl
Wiadomości: 345
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Tez pochodzilabym na Silke, ale... niestdty wszystko w moim miescie jest do 21, a ja z pracy wracam o 18, musze troszke pobyc z synkiem i czas ucieka... nadrabiam troszke przysiadami i brzuszkami w domu
__________________
168, 27 lat

65 - 64 - 63 - 62- 61,5 - 61 - 60- 59 - 58 - 57 -56
moncia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 11:49   #572
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

niestety z siłownią jest jeden problem.. dobra ma tylko 24h
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 11:53   #573
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

hej dziewczyny ja tam wole silownie u siebie w domu za free cos mnie bierze...obudzilam sie z bolem gardla oby nie grypsko bo juz mialam... dzis 25 dzien bez slodyczy...ciekawe czy sie na wadze cos zmienilo...
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 13:47   #574
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja tam wole silownie u siebie w domu za free cos mnie bierze...obudzilam sie z bolem gardla oby nie grypsko bo juz mialam... dzis 25 dzien bez slodyczy...ciekawe czy sie na wadze cos zmienilo...
ja też wolę siłkę w domu ja się nie mogłam powstrzymać i od wczoraj waga pokazała -1 kg 62 ciekawe czy do 1 zostanie na swoim miejscu

Zdrówka Gorąca herbatka z cytryną i pod kocyk Tylko miodu nie używaj, bo podrażnia gardło
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 15:20   #575
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

no wiem z tym miodem nic mi sie nie chce taka jakas troche polamana jestem
mam w domu taka tabelke na luty na lodowce i caly luty staram sie tego trzymac...
Ćwiczenia 30minut
Zero słodkiego
Kolacja do 20.00
Litr wody
Zero podjadania
Więcej owocow
Więcej warzyw
Czerwona herbata
Wiecej białka
na kazdy dzien stawiam krzyzyk...jest pare minusow-na slodkim same plusyto na prawde byl pracowity miesiac...ponadto nie jem tlustego ani smazonego-ale to dla mnie normalne, no i jem ok 1500-1700kalorii...
za 3 dni sie okaze wszystko...
agatka gratulacje mimo jajeczek spadlo i to w tym wszystkim najlepsze

Edytowane przez agafisia
Czas edycji: 2013-02-25 o 15:25
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 15:32   #576
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
no wiem z tym miodem nic mi sie nie chce taka jakas troche polamana jestem
mam w domu taka tabelke na luty na lodowce i caly luty staram sie tego trzymac...
Ćwiczenia 30minut
Zero słodkiego
Kolacja do 20.00
Litr wody
Zero podjadania
Więcej owocow
Więcej warzyw
Czerwona herbata
Wiecej białka
na kazdy dzien stawiam krzyzyk...jest pare minusow-na slodkim same plusyto na prawde byl pracowity miesiac...ponadto nie jem tlustego ani smazonego-ale to dla mnie normalne, no i jem ok 1500-1700kalorii...
za 3 dni sie okaze wszystko...
agatka gratulacje mimo jajeczek spadlo i to w tym wszystkim najlepsze
ba, spadło bo ćwiczę codziennie a czasem sobie jeszcze ostre interwały dowalam
i postanowiłam, że 1 dzień w tyg(niedz) sobie pozwolę na taliczkę czekolady albo jajeczka... o ile dotrwam do niedzieli już mnie tak jajeczka kusiły, że szok już miałam liona w ręce, marsa... ale kupiłam pomidorki cherry i wciągnęłam od razu po wyjściu ze sklepu

- 2 jajka na twardo, 1 kromka chleba ziarnistego z margaryną, pół papryki dwukolorowej, kawałek ogórka, garstka orzechów z rodzynkami
- 250 g pomidorków cherry, 1 kromka chleba ziarnistego z serkiem almette, garsta orzechów z rodzynkami ale tyci tyci
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 15:33   #577
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja tam wole silownie u siebie w domu za free cos mnie bierze...obudzilam sie z bolem gardla oby nie grypsko bo juz mialam... dzis 25 dzien bez slodyczy...ciekawe czy sie na wadze cos zmienilo...
Mam nadzieję że wysiłek zostanie nagrodzony

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
j ja się nie mogłam powstrzymać i od wczoraj waga pokazała -1 kg 62 ciekawe czy do 1 zostanie na swoim miejscu
Gratuluję

U mnie na lodówce też wisi kartka, ale zapisuje na niej tylko skalpela, A6W i bieganie Do jedzenia mam osobny notesik w którym zapisuje kazdy posiłek w ciągu dnia i zliczam kalorię. Oczywiście to nie jest forma jakiejś paranoi, tylko chce mniej więcej wiedzieć ile zjadam, a poza tym świetna przestroga przed zjedzeniem czegoś niezdrowego..

Co do siłowni to ja chodziłam na osiedlową siłownię tylko dla kobiet i szczerze nie zamieniłabym jej nawet na luksusowego Pure'a :P
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 16:18   #578
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

agatka-alez jestem z ciebie dumna oparlas sie wolajacym i usmiechajacym sie do ciebie slodkosciom dobrze a pomidorki pyszne zdrowe i malo kaloryczne
veiovis-na pocztku tez w zeszycie spisywalam kalorie...ale teraz juz sie nauczylam mniej wiecej czego i ile wolno...a jak cos kupuje to tez patrze ile kalorii ma...ja tez wole swoja silownie w swoim domku niz lazic gdzies i placic ale to chyba z lenistwa:P
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 16:21   #579
Dolce_Angelo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 108
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

nie odzywałam się przez weekend , bo.....znowu poległam
ja nie wiem, czy ma sens to moje odchudzanie,jak jednego dnia jem fajnie,dietkowo, a drugiego jem wszystko co tuczące,słodkie itd...
nigdy nie będę szczupła
no mam dało...
__________________
Toster- Fajne zdjęcia i extra filmiki !
Dolce_Angelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 17:38   #580
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
veiovis-na pocztku tez w zeszycie spisywalam kalorie...ale teraz juz sie nauczylam mniej wiecej czego i ile wolno...a jak cos kupuje to tez patrze ile kalorii ma...ja tez wole swoja silownie w swoim domku niz lazic gdzies i placic ale to chyba z lenistwa:P
Ja też +/- wiem co jem Prawie dwa lata temu udało mi się schudnąć 10 kg, więc teraz mam już trochę łatwiej. Lubię jednak dalej zapisywać... to jest motywujące

Cytat:
Napisane przez Dolce_Angelo Pokaż wiadomość
nie odzywałam się przez weekend , bo.....znowu poległam
ja nie wiem, czy ma sens to moje odchudzanie,jak jednego dnia jem fajnie,dietkowo, a drugiego jem wszystko co tuczące,słodkie itd...
nigdy nie będę szczupła
no mam dało...
Jedna porażka nie może przekreślać całego planu!
Przecież każdej z nas zdarza się jakoś zgrzeszyć, ale sukces tkwi w dążeniu do celu, nawet jeśli po drodze parę razy zrobimy coś źle.
Nie ma się co poddawać. Baciki za grzechy, ale jutro wracaj na nowo na dobrą drogę. Kiedyś się uda!
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 19:26   #581
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)



Kurka teść ma wolne cały tydzień i głupio tak ćwiczyć przy nim na szczęście dziś wyszedł z domu coś pozałatwiać to miałam free time i Ewka zaliczona.

Ale mi się dupsko podniosło! Tak tak, dobrze czytasz! poszła do góry, czuję ją jak faluje gdy idę... tż zachwycony, mówi, że zmienił się kształt, nie ma prawie za co złapać, i jest sexiii oł jeee

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Jedna porażka nie może przekreślać całego planu!
Przecież każdej z nas zdarza się jakoś zgrzeszyć, ale sukces tkwi w dążeniu do celu, nawet jeśli po drodze parę razy zrobimy coś źle.
Nie ma się co poddawać. Baciki za grzechy, ale jutro wracaj na nowo na dobrą drogę. Kiedyś się uda!
tak! tak tak! i mnie to się zdarza codziennie patrzcie na mnie, jestem żywym przykładem, że można brnąć dalej, mimo małych przewinień

Dla mnie baty to za mało...

- 2 jajka na twardo, 1 kromka chleba ziarnistego z margaryną, pół papryki dwukolorowej, kawałek ogórka, garstka orzechów z rodzynkami
- 250 g pomidorków cherry, 1 kromka chleba ziarnistego z serkiem almette, garsta orzechów z rodzynkami
- zupa warzywna z klopsem, 4 sucharki
- 3 malutkie pączki z dziurką trochę likieru truskawkowego...

Także byłoby dobrze, gdyby teściu nie kupił ekspresu do kawy i do tego mini pączki No ale cóż? No co... no co? No moje codzienne motto: "brnę dalej!"

Ja to się śmieje z siebie, bo taka dieta to nie dieta no ale co ja poradzę no co? No jajco! chyba likier mi zaszkodził
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 21:03   #582
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

paczki z dziurka??? na kolacje??? dobre dobrze ze cwiczysz to ci w ta twoja jedrna dupke moze nie pójda:P
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 22:09   #583
angelhorse
Rozeznanie
 
Avatar angelhorse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 632
GG do angelhorse
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

hej
Ja dziś zjadłam około 1300kcal i mam wyrzuty sumienia bo chciałabym żeby było 1000kcal..
Śniadanie: jajecznica z 2 jajek+szynka+brokuły+pomi dor+szczypiorek(ok: 300kcal)
Śniadanie II:2 mandarynki, jabłko(ok 100kcal)
Śniadanie III: bułka pełnoziarnista +serek+szynka+sałata(ok: 230kcal)
Obiad: zupa(100kcal), bułka pełnoziarnista+serek+szyn ka(ok:230kcal)
5 małych łyżek masy krówkowej(227kcal)
2 mandarynki(50 kcal)
Kolacja po treningu: jajko, 2 plasterki szynki (ok: 150kcal)
SUMA: 1287kcal
Poćwiczyłam dziś godzinkę(turbo fire,hulahop itp)
Myślałam, że jak wrócę do szkoły to będe fajnie jadła, a strasznie jestem głodna w szkole.
I przeżywam załamanie, widać małe efekty ale powoli tracę motywacje...
I mam chęć na słodycze...
Idę spać, paa
__________________
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-53
"Nigdy nie rezygnuj z marzenia tylko dlatego, że jego realizacja zajmie dużo czasu. Czas i tak przeminie."

Edytowane przez angelhorse
Czas edycji: 2013-02-25 o 22:11
angelhorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 07:13   #584
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Cytat:
Napisane przez angelhorse Pokaż wiadomość
hej
Ja dziś zjadłam około 1300kcal i mam wyrzuty sumienia bo chciałabym żeby było 1000kcal..
I to są bardzo głupie wyrzuty sumienia 1000 kcal to jest naprawdę BARDZO mało. Owszem są takie diety, ale uznałabym je za ostateczność i z murowanym efektem jojo...

Witam z rana dziewczyny
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 09:14   #585
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Dzień dobry

Zapomniałam się wczoraj pochwalić
Za tydzień w środę mam urodziny a teściu mi wczoraj już kupił zestaw noży Oczywiście używać ich będę w naszym mieszkaniu jak się dorobimy , jedynie tasak wyciągnę od czasu do czasu kiedy tż mnie wnerwi...

http://www.globalmarket.com/product-...et-715817.html nasze się trochę różnią, niż te z obrazka, no ale cuś takiego

Angelhorse no wiesz są diety po 300 kcal... może od razu na taką przejdziesz? Chcesz sobie wyniszczyć organizm? A potem się leczyć pół roku? Wiem coś o tym Jak nie mogłam zajść w ciążę to mnie depresja dopadła i mało co jadłam, co poskutkowało ciężką anemią, o mało co mnie do szpitala nie położyli Chcieli transplantować krew wypadanie włosów i w ogóle... nie polecam, za młoda jesteś na takie przeboje schudnąć można, ale NIE ZA WSZELKĄ CENĘ!
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 09:36   #586
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Zapomniałam się wczoraj pochwalić
Za tydzień w środę mam urodziny a teściu mi wczoraj już kupił zestaw noży Oczywiście używać ich będę w naszym mieszkaniu jak się dorobimy , jedynie tasak wyciągnę od czasu do czasu kiedy tż mnie wnerwi...

http://www.globalmarket.com/product-...et-715817.html nasze się trochę różnią, niż te z obrazka, no ale cuś takiego

Angelhorse no wiesz są diety po 300 kcal... może od razu na taką przejdziesz? Chcesz sobie wyniszczyć organizm? A potem się leczyć pół roku? Wiem coś o tym Jak nie mogłam zajść w ciążę to mnie depresja dopadła i mało co jadłam, co poskutkowało ciężką anemią, o mało co mnie do szpitala nie położyli Chcieli transplantować krew wypadanie włosów i w ogóle... nie polecam, za młoda jesteś na takie przeboje schudnąć można, ale NIE ZA WSZELKĄ CENĘ!

Noży zazdroszczę bardzo Odkąd mieszkam z TŻ mam manią kupowania rzeczy do domu, do kuchni, a na razie udało mi się dorobić jedynie porządnego tasaka.. Ale nie narzekam bo poza tym obłowiliśmy się strasznie przez ostatnie miesiące.

No właśnie, NIE ZA WSZELKĄ CENĘ... to powinno być naszym przewodnim motto
Idę sprzątać...
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 10:19   #587
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Noży zazdroszczę bardzo Odkąd mieszkam z TŻ mam manią kupowania rzeczy do domu, do kuchni, a na razie udało mi się dorobić jedynie porządnego tasaka.. Ale nie narzekam bo poza tym obłowiliśmy się strasznie przez ostatnie miesiące.

No właśnie, NIE ZA WSZELKĄ CENĘ... to powinno być naszym przewodnim motto
Idę sprzątać...
miłego sprzątania co spalone kcal to spalone...

Oo tak tak w tych nożach jest tasak- dziś użyty 3 mocne uderzenia i zamrożony łosoś rozpołowiony na pół

chociaż noże made in china to je już uwielbiam

Ja też mam manię kupowania sprzętów agd do kuchni... a to szklanki, tłuczki, podstawki... szok, pełno rzeczy by mi się przydało
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 10:52   #588
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

hej hej
ja tez uwielbiam duperelki do domku-a najbardziej kubki na nas 2 w domu mamy jakies 30 szklanek kubkow filizanek (wszystkiego jest 30 szt) fajnie jest sie dorabiac...a najgorsze jak juz sie wszystko ma i przychodzi rocznica i wszyscy sie pytaja co nam kupic...trza wymyslac wtedy
oj 1300 kalorii to malutko...ucina sie po trochu bo organizm zamiast przetwazac zaczyna magazynowac...pewnie ze sa diety 1000 kal...ale z jakim skutkiem? przewaznie okrutnym jojo albo innymi dziadostwami... ja tam wole po trochu ucinac ale nie zrobic sobie krzywdy...wtedy ladnie schudne i nic nie wroci...
dzis 26 dzien bez slodkiego jeszcze 2 dni

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

ladnie te noze wygladaja my mamy tez made in china to dziadostwo rdzewieje na koncach
dziewczyny ale mnie gardziolko boli okrutnie...na pewno kawalek czekoladki by mnie uleczylo hehe
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 10:55   #589
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
hej hej
ja tez uwielbiam duperelki do domku-a najbardziej kubki na nas 2 w domu mamy jakies 30 szklanek kubkow filizanek (wszystkiego jest 30 szt) fajnie jest sie dorabiac...a najgorsze jak juz sie wszystko ma i przychodzi rocznica i wszyscy sie pytaja co nam kupic...trza wymyslac wtedy
oj 1300 kalorii to malutko...ucina sie po trochu bo organizm zamiast przetwazac zaczyna magazynowac...pewnie ze sa diety 1000 kal...ale z jakim skutkiem? przewaznie okrutnym jojo albo innymi dziadostwami... ja tam wole po trochu ucinac ale nie zrobic sobie krzywdy...wtedy ladnie schudne i nic nie wroci...
dzis 26 dzien bez slodkiego jeszcze 2 dni

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

ladnie te noze wygladaja my mamy tez made in china to dziadostwo rdzewieje na koncach
dziewczyny ale mnie gardziolko boli okrutnie...na pewno kawalek czekoladki by mnie uleczylo hehe
co zjesz ze słodyczy w nagrodę?? weź nie strasz, za 2 dni zdjęcia porównawcze boję się agrrrr

ja dziś robiłam przed śniadaniem interwały, spocona jak świnia byłam ale szybki prysznic i od razu raźniej
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2013-02-26 o 10:56
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 11:08   #590
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

od tygodnia sie zastanawiam co w piatek zjem po 28 dniach zrobie chyba ciast 3 bit...ja skorzystam a maz bedzie wniebowziety caly miesiac bez ciasta byl...ale najpierw mmmm kinder bueno moze nie nie zamierzam sie nazrec i rzucac na slodkie troszke tylko zjem
tez sie boje piatku tego wazenia i mierzenia oby bylo lepiej niz ostatnio...
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 12:57   #591
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Ja się ważę co poniedziałek, mierzyc zamierzam się co 3 tygodnie
Dzisiaj na obiad spaghetti, ale na mięsie z łopatki i razowym makaronie, więc może nie tak źle jak się wydaje...
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 13:10   #592
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

ja tez mam spagetti- ale 4 sery z brokulami-ten sos z paczki tez nie jest zle zjem nieduzo bo ni moge lykac przez to gardziolko
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 14:17   #593
kotto
Raczkowanie
 
Avatar kotto
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 152
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Czesc Kobietki
Nie mam czasu przez szkole za bardzo,ale was podczytuje
Z dieta sie trzymam nie podjadam,na slodkie nie pacze tylko z ciwczeniami gorzej no nie mam kiedy dzis zamierzam wczesniej sie pouczyc zaraz sie zabieram a pozniej skalpel
*Agatek* Brawo za spadek! i podniesiona pupe tez o nia walcze takie sa najlepsze
angelhorse silownia mega i tania w porownianiu do mojej w miesicie
agafisia pochwal sie koniecznie efektami bo powoli sama zaczynam sie odzwyczajac od slodkiego
Dolce_Angelo kazda tu ma swoje grzeszki jakbysmy prowadzily odrazu idealne diety to by tego forum nie bylo a tu sie wspieramy
i mam pytanie codziennie rano do sniadanka pije kawe zbozowa,polecana jest w diecie? czy jakos szczegolnie roznicy nie robii? i jeszcze lepszy slodzik od cukru? i czy parwoki sa naprawde taki zle w diecie?
__________________
Zapuszczam włosy-> 65 cm
Zmieniam skore naWAKACJE
160cm
51
50
49
48
DAM RADE-tym razem! CDN ->
8 min abs-3
8min buns-4
kotto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 16:09   #594
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Aga nadal boli gardełko?

Ja miałam ochotę na wątróbkę z cebulką, bo dawno nie jadłam, więc dziś smażę (Wieki nie smażyłam ) a to jest duże źródło żelaza ale ja mam z brukselką, a faceci mają ziemniory no i oczywiście mniejsza porcja

Co dziś jadłyście? Ja tu muszę spisywać, bo potem zapominam co jadłam

- 2 kromki chleba ziarnistego z margaryną i makrelą, jabłko
- 2 marchewki, garść orzechów z rodzynkami

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kotto Pokaż wiadomość
Czesc Kobietki
Nie mam czasu przez szkole za bardzo,ale was podczytuje
Z dieta sie trzymam nie podjadam,na slodkie nie pacze tylko z ciwczeniami gorzej no nie mam kiedy dzis zamierzam wczesniej sie pouczyc zaraz sie zabieram a pozniej skalpel
*Agatek* Brawo za spadek! i podniesiona pupe tez o nia walcze takie sa najlepsze
angelhorse silownia mega i tania w porownianiu do mojej w miesicie
agafisia pochwal sie koniecznie efektami bo powoli sama zaczynam sie odzwyczajac od slodkiego
Dolce_Angelo kazda tu ma swoje grzeszki jakbysmy prowadzily odrazu idealne diety to by tego forum nie bylo a tu sie wspieramy
i mam pytanie codziennie rano do sniadanka pije kawe zbozowa,polecana jest w diecie? czy jakos szczegolnie roznicy nie robii? i jeszcze lepszy slodzik od cukru? i czy parwoki sa naprawde taki zle w diecie?
Kawę zbożową pij, ale nie codziennie- ja się odzywczaiłam od rozpuszczalnej i piję ją baaardzo rzadko
A co do słodzika- on nie jest taki dobry jak się wydaje... Lepiej łyżeczkę cukru na kubek i tyle Ja zaczęłam pić herbatę miętową- nie słodzę jej nigdy, jest cudna a reszta herbat- owocowe, bo czarne porzuciłam (w Niemczech są obrzydliwe te herbaty) sypię łyżeczkę cukru, albo w ogóle i wtedy piję duszkiem
A parówkę to sobie możesz zjeść, też rzadko, np. 1x w tyg, jedną. Nie popadajmy w paranoje

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

A co tu taka cisza? Odchudzacie się?

Byłam w sklepie po mieszankę orzechów, bo napisałam, że zjadłam, a prawda była taka że miałam jeść ubierając się na spacer ale tż zjadł mi resztkę odkupi niby

No ale byłam w sklepie, kupiłam, widziałam jajeczka już szłam po nie, czułam tą czekoladę w ustach i... ii.... i kupiłam sobie banana za to
ale mi zastępstwo no ale daaawno banana nie jadłam, to niech będzie no

smażę teraz wątróbkę
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 17:11   #595
kotto
Raczkowanie
 
Avatar kotto
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 152
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Aga nadal boli gardełko?

Ja miałam ochotę na wątróbkę z cebulką, bo dawno nie jadłam, więc dziś smażę (Wieki nie smażyłam ) a to jest duże źródło żelaza ale ja mam z brukselką, a faceci mają ziemniory no i oczywiście mniejsza porcja

Co dziś jadłyście? Ja tu muszę spisywać, bo potem zapominam co jadłam

- 2 kromki chleba ziarnistego z margaryną i makrelą, jabłko
- 2 marchewki, garść orzechów z rodzynkami

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------



Kawę zbożową pij, ale nie codziennie- ja się odzywczaiłam od rozpuszczalnej i piję ją baaardzo rzadko
A co do słodzika- on nie jest taki dobry jak się wydaje... Lepiej łyżeczkę cukru na kubek i tyle Ja zaczęłam pić herbatę miętową- nie słodzę jej nigdy, jest cudna a reszta herbat- owocowe, bo czarne porzuciłam (w Niemczech są obrzydliwe te herbaty) sypię łyżeczkę cukru, albo w ogóle i wtedy piję duszkiem
A parówkę to sobie możesz zjeść, też rzadko, np. 1x w tyg, jedną. Nie popadajmy w paranoje

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

A co tu taka cisza? Odchudzacie się?

Byłam w sklepie po mieszankę orzechów, bo napisałam, że zjadłam, a prawda była taka że miałam jeść ubierając się na spacer ale tż zjadł mi resztkę odkupi niby

No ale byłam w sklepie, kupiłam, widziałam jajeczka już szłam po nie, czułam tą czekoladę w ustach i... ii.... i kupiłam sobie banana za to
ale mi zastępstwo no ale daaawno banana nie jadłam, to niech będzie no

smażę teraz wątróbkę
ja po skalpelu humor odrazu lepszy i po prysznicu 6 skalpel dopiero a czuje juz boczki mniejsze,albo mi sie wydaje o jakie jajeczka sie rozchodzi bo cos mnie ominelo znow a ja gotuje jajca na kolacje uwielbiam jajka,ale kurze
__________________
Zapuszczam włosy-> 65 cm
Zmieniam skore naWAKACJE
160cm
51
50
49
48
DAM RADE-tym razem! CDN ->
8 min abs-3
8min buns-4
kotto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 19:22   #596
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

hej uszylam sobie spodnice na lato ze spodni meza-z nogawek konkretnie-dziura w kroku byla wiec siadlam i szylam w klubie sie pochwale
Agatka gardlo boli okrutnie czerwone ze hoho, ale nie lubie chodzic po lekarzach wiec jakos moze dam rade...a propo mietowych herbatek w biedrze sa z dodatkiem jablka lub gruszki-fajny smaczek i zdrowe
slodziki sa szkodliwe-lepiej uzywac cukru...
napisze 1 marca z ranca jak tam wymiary
dzis zjadlam
1,5 grachamki zapiekanej z serem
aktimel
spagetti 4 sery z brokulami (sos z paczki)
planuje pol makreli wedzonej z bulka...
dzis mam zero owocow i warzyw...jakos tak wyszlo...ale bialko za to jest...i przez to gardlo nie mam ochote na picie wody ani na cwoczenia...

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

zjadlam jeszcze jablko i marchewe
wypilam wode i moze zaraz pocwicze...

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

a i agatka - gratuluje jak nie wiem co za tej jajeczka ciezko, ale warto bylo sie oprzec hehe
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 20:34   #597
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Aga- nie ma czego gratulować nie kupiłam w sklepie, ale jak chłopaki kupili to się rzuciłam... poległam... 600 kcal poleciało 3 rygielki czekoladowo-jogurtowe i... pączek dobrze, że dziś 2 treningi z Ewką zaliczyłam

muszę teściową poprosić co by mi buty, chrom i maść dla K. wysłała
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 20:48   #598
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

oj to nalezy sie lansko:P
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 21:07   #599
kotto
Raczkowanie
 
Avatar kotto
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 152
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

a Mi dzis pochwala
skalpel z ewa
200 skokow na skakance
8 min abs na brzuch
zyczcie mi codziennie takiego poowera do ćwiczen
aaaa w czzerwcu bede wygladac tak
http://i2.pinger.pl/pgr38/c2c7c40e00...blj3o1_500.jpg - wcale nie za chuda!!! jak dla mnie i wlosy i cialo ideaaau za - jakies -6 kg,widze siebie w wersji blond tak hahaha
__________________
Zapuszczam włosy-> 65 cm
Zmieniam skore naWAKACJE
160cm
51
50
49
48
DAM RADE-tym razem! CDN ->
8 min abs-3
8min buns-4

Edytowane przez kotto
Czas edycji: 2013-02-26 o 21:09
kotto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 23:30   #600
angelhorse
Rozeznanie
 
Avatar angelhorse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 632
GG do angelhorse
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Hej dziewczyny
Dzisiejszy dzień porażka.... Nażarłam się jak głupia...
Wiem czym to jest spowodowane-znów nie wychodzę z domu, nie mam ułożonego planu na dzień i dlatego...
Kompletny brak motywacji...
Idę spać , może jutro dzień będzie lepszy
__________________
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-53
"Nigdy nie rezygnuj z marzenia tylko dlatego, że jego realizacja zajmie dużo czasu. Czas i tak przeminie."
angelhorse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.