Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 15:15   #121
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Pokaż wiadomość

Ja mam już dwójkę dzieci i choć z dużym prawdopodobieństwem ich przyjście na świat było prekursorem moich problemów z włosami to i tak wiem, że podjęłam słuszną decyzję i wolę być łysa niż nie mieć moich pociech
Popieram
Chociaż szczerze - najlepiej i dzieciaki i włoski
Gaya_oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 15:20   #122
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Wątek na kafeterii jest już baaardzo stary, bo z 2005 roku, 2-3 osoby w ciąży do 2013 roku to jednak mało

Osoby lubiące/kupujące w Yves Rocher

Ja kupuję tam jedynie w sklepie internetowym, trzeba mieć facebooka i dodać ich do znajomych, potem trzeba wysłać 3 zaproszenia z yves rocher do swoich znajomych. Dostaje się wtedy zniżkę -30% na WSZYSTKO!Łącznie z tym, co jest w promocji i jest oznaczone zielonym punktem. Czyli, jeśli dana rzecz kosztuje 50zł w cenie regularne, a w promocji 40zł, to od 40zł odejmowane jest jeszcze te 30%

-30% odejmuje się od kwoty koncowej. Dodatkowo na maila przychodzą b. fajne oferty/promocje, zawsze są prezenty, ale nie jakieś tam bzdety, tylko kosmetyki np. za kwotę 69zł. Minus jest taki, ze płaci się za pobraniem i trzeba pilnować, czy faktura jest dobrze policzona, czy rzeczywiście odjęto nam te 30% czy ile tam będzie.

Gorąco polecam
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 15:35   #123
maszkowa
Raczkowanie
 
Avatar maszkowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 341
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

O dodatkowej suplementacji wit A, D i betakarotenm przy braniu betasisteroli było wielokrotnie i wołami wielkimi pod koniec wątku nr 1
Było też wytłumaczone co i jak brać.
No właśnie dziewczynki .. wracając do tematu ciąż.
Blacbejbe się nie liczy bo nie bierze blokerów i z tego co rozumiem wcześniej tez nie brała palmy. Na kafeterii mówicie że od 2005 roku raptem 3 szt. Ale czy one sie leczyły na skalpa?
To jest bardzo frapujące... Piszcie jeszcze na ten temat jak coś wam wpadnie do głowy.

Antuanetta - wszystko było opisane pod koniec pierwszej części wątku. Na prawdę wystarczy przeczytać ostanie 20-25 stron i to pozwoli nie zadawać co chwie tych samych pytań. Ostatni raz odpowiadam na takie pytania.
Wykład
Wypadanie włosów i łysienie z powodów i źródeł którymi zajmujemy się na tym wątku idzie najczęściej w parze ze znacznym ścieńczeniem włosa, poskręcaniem go, takim efektem gumki przy próbie rozciągania. Takich objawów nie bedą miały osoby których łysienie o podłozu hormonalnym dopadło niedawno oraz te które o swoje włosy wybitnie dbaja w tym na czoło wysuwa sie tu pielęgnacja olejami.
Włosy które opisałam to włosy którym brak protein. Ale uwaga ! efekt przeproteinowania włosów jest bardzo niefajny. Robi sie puch.
Maseczka z siemienia to nic innego jak proteinowanie włosów. Dziewczyny na Wizażu robią też proteinowanie żelatyną ale to nie dla nas.
Proteiny przy tym zabiegu należy na jak najdłużej "przywiązać do włosa" Proteinowanie siemieniem lnianym wykonujemy zawsze na umyte lekko wilgotne włosy bez odżywek i żadnych płukanek. Dokładnie masujemy skalpa. Nosimy pod przykryciem min 2 h. Po proteinowaniu aby nawilżyć włosy nakładamy oleje na noc i rano zmywamy. Tak wygląda cała procedura. Teraz na koniec po zmyciu olei możesz wypłukać w wodzie z octem ALE spróbuj i bez płukania. Zobacz który efekt bedzie lepszy. Każda z nas jest inna i mamy różne włosy. Ja nie płucze wodą z octem po olejach i proteinowaniu. Ale płucze po zwykłym myciu zamiast odżywki i sprawdza mi się w 100%.
__________________
Nie odpowiadam na pytania których zawartość merytoryczna pozwala sądzić, że autor był kołysany w dzieciństwie w betoniarce.

TO LUBIĘ !https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796704

Edytowane przez maszkowa
Czas edycji: 2013-02-26 o 16:03
maszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 15:56   #124
AglioOlio
Raczkowanie
 
Avatar AglioOlio
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 120
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Dla dziewczyn poszukujacych oleju musztardowego do wcierek.
Ja swoj kupilam w sklepie Kuchnie Swiata. Maja swoje placowki w galeriach handlowych w Wawie (o tych wiem).
Ale UWAGA! ten olej sluzy tylko do uzycia zewnetrznego.
Za 250 ml zaplacilam niewiele ponad 10 zl.
Troche rozgrzewa skalp i jest taki mocno "tlusty" jak rycynowy.
Ale zmywa sie ok. Polecaja mieszac go z innymi olejami ale przy naszych kuracjach (leczniczych nie kosmetychnych) szkoda go rozcienczac i tracic jego cenne wlasciwosci.

Maszkowa
bede go uzywala do masazu krazeniowego jak polecalas
AglioOlio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 15:56   #125
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 831
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość





Witaj ponownie MM.
Ale włoski były po palmie tak? Czy obecna twoja kuracja z podpisu daje lepsze efekty? Widzę że zamieniłaś ją na wierzbownicę tak jak ja.. Jednak ja dopiero ciut ponad miesiąc jestem na wierzbownicy więc uznaję że to za wcześnie by mówic o efektach i porównywać. Napisz nam coś na ten temat. Jak się sprawuje spirulina?
Fajnie że jesteś.

Włoski po palmie były, ale nadal silnie wypadały, dlatego szukałam innego specyfiku i udało mi się dzięki naszej koleżance zakupić swój pierwszy oenobiol i tu wzrost nadal się utrzymał ustało natomiast silnie linienie tzn. nadal gubię włosy i nie w ilości 5-25 jak inne dziewczyny ale w okolicach 50 dziennie się mieszczę..a właściwie co drugi dzień bo jak myje wypada najwięcej, wierzbownicę brałam razem z palmą również, uważam, ze głównie wpłynęła na świeżość włosów....nie miałam nigdy łojotoku ale jak zaczęły masowo wypadać to i się przetłuszczać, teraz wróciło wszystko do normy tzn. myje włosy co 2 dni a z biedą i 3 wytrzymają.

Spirulinę zaczęłam brać tak dla zachowania wagi...nie zauważyłam szczególnego wpływu na mój organizm....

Nie stosuję kompletnie żadnych wcierek ani odżywek....jestem anty wcierkowa bo po wszystkich tego typu zabiegach mam przylizane włosy i wyglądam jak półdupek zza krzaka, od czasu do czasu do szamponu dodaję palmę pozostałą z kuracji, czasami też płuczę wodą z octem jabłkowym

Ponadto kiedyś już o tym pisałam biorę Verospiron (spironol?) jako dodatkowy lek na obniżenie ciśnienia .
W ogóle kiedyś myślałam, że łysieję po lekach na nadciśnienie i rzeczywiście był taki moment, że doczytałam się w ulotce, że jednym ze skutków ubocznych jest łysienie, ale to było wiele lat temu i po zmianie leków włosy odrosły a nowe podobno nie powodują łysienia....


załączam fotki 2 pierwsze marzec 2012, 2 kolejne luty 2013


ostatnio posypało się dużo włosów, ale to z uwagi na stres...odeszła moja ukochana psina i ....serce do dziś mi pęka z żalu...dobrze, że jeszcze druga jest....lecimy na spacer


zapomniałam dodać, że nowe włosy są bardzo zminiaturyzowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.3.12.jpg (20,8 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.0312.jpg (24,8 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24.2.13.jpg (33,0 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24.02.13.jpg (23,5 KB, 106 załadowań)
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielęgnacja włosów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2013-02-26 o 16:04
MM-1968 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:35   #126
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
.. wracając do tematu ciąż.
Blacbejbe się nie liczy bo nie bierze blokerów i z tego co rozumiem wcześniej tez nie brała palmy. Na kafeterii mówicie że od 2005 roku raptem 3 szt. Ale czy one sie leczyły na skalpa?
To jest bardzo frapujące... Piszcie jeszcze na ten temat jak coś wam wpadnie do głowy.
Na kafeterii pamiętam, że jedna z piszących tam kobiet uważała, że woli mieć włosy kosztem dzieci, niż odwrotnie.

Co do naszego wątku, to założycielka dobrarada wklejała zdjęcia swoje i swojej ślicznej córeczki (teraz może już je wykasowała). Same blokery zaczęła brać już posiadając córkę, ale wypadanie włosów zaczęło się dużo wcześniej.
I przewijały się tu też inne posiadaczki potomstwa, może niech się same ujawnią.
Możliwe, że jesteś maszkowa na jakimś tropie, jednak co by nie pisać problem pt. "Jak żyć? , jak żyć?" też trzeba brać pod uwagę.

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Długość do 0,3 mm służy TYLKO lepszemu wchłanianiu substancji. Dłuższe igiełki natomiast, poza poprawą wchłanialności, sprawiają, że nasze ciało zaczyna produkować więcej kolagenu = mniejsze zmarszczki, płytsze rozstępy, ujędrniona skóra itp.
No właśnie, dlatego się dziwiłem widząc na filmikach krwawe rolowanie skalpów. Czyli igiełki musiały być długie. Po co?
Może ktoś odkrył, że taka orka spowoduje lepszy wzrost kudłów?
No bo na łbie nikomu nie zależy na kolagenie, likwidowaniu zmarszczek, rozstępów lub ujędrnianiu skóry, tylko o kudły się rozchodzi.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam kurację ampułkową z YR. Jest to zdecydowanie najlepsza kuracja ampułkowa jaka miałam.
http://www.yves-rocher.com.pl/kuracj...padaniu_wlosow
Potrzeba kogoś chętnego kto przyjrzy się składowi obu produktów i przyjrzy sie im od strony chemicznej. Neoś, Tycikata? jakby co, to się nie spieszy...
Postaram się.

Edytowane przez neo999
Czas edycji: 2013-02-26 o 17:13
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:40   #127
janiaw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 894
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Już pisałam niedawno, ale ja jesienią 2011 po ok. 6 miesiącach brania wierzbownicy zaszłam w ciążę. Co było nie lada wyczynem, ponieważ moje jedyne dziecko urodziłam po 6 latach intensywnego leczenia i dodam, że nie skończyło się na naturalnym poczęciu, mimo żadnej diagnozy dyskwalifikującej mój potencjał rozrodczy.

Po wierzbo wydłużył mi się cykl, podniosło libido i zaciążyłam.

Z psychiką to może też tak być, że kobieta przygotowuje się do ciązy i chce mieć wszystko uporządkowane, a jeśli hormony szaleją, łeb łysieje to cięzko planować ciążę i dzidka...poza tym w wielu przypadkach jest to właśnie ze względów hormonalnych niemożliwe tzn. zajście w ciążę (np. niedoczynnośc wysoka czy kuracje hormonalne) a wtedy często wypieramy chęc posiadania dziecka, ponieważ wiemy, że jest to niemożliwe. Najcześciej osoby zarzekające się, że nie chcą mieć dzieci, mają takie zdanie na dzień dzisiejszy, ale gdyby były zdrowe i miały ku temu warunki (związek itp.) zapewne brałyby pod uwagę powiększenie rodziny.
janiaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 16:44   #128
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Pokaż wiadomość
Neos, juz wsio jest wyjasnione, really..Przeciez ja po to sobie palce zdzieram i oczy niszcze przed tym lcd godzinami, zeby juz nie bylo watpliwosci.
Możliwe że dla Ciebie i maszkowej jest wsio jasne. Ja mam nadal mętlik i wyjaśniam sobie aromatazę (i nie tylko) bardziej pod kątem facetów.

"Estrogeny są hormonami nie mniej ważnymi dla mężczyzn, jak dla kobiet. Ostatnio proponuje się traktować je nawet, nie jako żeńskie hormony płciowe, tylko jako hormony uniseks."
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 17:02   #129
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Czy w wieku kilkunastu lat chroniliście swoje główki przed mrozem?
Może to nie mieć najmniejszego związku, ale nie zaszkodzi dopytać

Jaka pora roku sprzyja u Was nasileniu wypadania? Czy może jest to w ogóle niezależne od pory?

Czy w przypadku nasilonego pocenia głowy (ćwiczenia, wysiłek fizyczny, nakrycie głowy latem) zauważacie jakiś związek z większą utratą włosów?
Osobiście miałam wrażenie, że pocenie się podczas np. ćwiczeń spotęguje moje problemy z włosami, że mieszki "zapchają się" w jakiś tam sposób, to irracjonalne, wiem, ale takie miałam podświadome odczucia
Gaya_oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 17:23   #130
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Dziękuję Maszkowa za wyjaśnienie, żyłam w przekonaniu, że len nawilża. Olejowanie niestety nie jest dla mnie, nie na moje marne włosy, próbowałam, nie wypaliło dałam spokój. Płukankę z octu spróbuję.
Grubość włosa u mnie jest bez zmian, całe życie cienkie i delikatne, a efekt "puchu" o którym piszesz to bardzo wskazane w moim przypadku Lubię go, bo mam dwa razy więcej włosów na głowie, bynajmniej optycznie ale zawsze to cieszy
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 17:24   #131
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
No właśnie, dlatego się dziwiłem widząc na filmikach krwawe rolowanie skalpów. Czyli igiełki musiały być długie. Po co?
Może ktoś odkrył, że taka orka spowoduje lepszy wzrost kudłów?
No bo na łbie nikomu nie zależy na kolagenie, likwidowaniu zmarszczek, rozstępów lub ujędrnianiu skóry, tylko o kudły się rozchodzi.
A może brakowało im wiedzy na temat dermarollerów? Bo to jakieś wariatki, które na hasło dermaroller kupiły sprzęt z najdłuższymi igiełkami w myśl więcej = lepiej.

Cytat:
Czy w wieku kilkunastu lat chroniliście swoje główki przed mrozem?
Może to nie mieć najmniejszego związku, ale nie zaszkodzi dopytać

Jaka pora roku sprzyja u Was nasileniu wypadania? Czy może jest to w ogóle niezależne od pory?

Czy w przypadku nasilonego pocenia głowy (ćwiczenia, wysiłek fizyczny, nakrycie głowy latem) zauważacie jakiś związek z większą utratą włosów?
Osobiście miałam wrażenie, że pocenie się podczas np. ćwiczeń spotęguje moje problemy z włosami, że mieszki "zapchają się" w jakiś tam sposób, to irracjonalne, wiem, ale takie miałam podświadome odczucia
Zawsze nosze czapkę, od września (jeśli jest zimno, jak w tym roku) do kwietnia. Mam kilka wersji czapek na każdą porę roku (oprócz lata)

U mnie jesień to jest zbrodnia na włosy. Niestety, jeśli zaczną leciec na jesieni (ZAWSZE po infekcji) to lecą i trudno je zatrzymać. Jak nie lecą, to nie lecą i czapka, pot, ćwiczenia nie mają tutraj nic do rzeczy.

Jeśli znajdę odpowiednią wcierkę dla włosów, to potrafi ona CAŁKOWICIE zatrzymać wypadanie po 2 tygodniach, zatem błyskawicznie. Wtedy włosy zaczynają powoli gęstnieć. Mnie od 2006 roku włosy nie ścieniały, wręcz przeciwnie z roku na rok włos jest grubszy i jest więcej takich grubszych włosów. Dlatego to u mnie nie wygląda, jak AGA. Pani tricholog z kafetrii uważa, że mam przewlekły telogen, możliwe...
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 17:43   #132
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość


Zawsze nosze czapkę, od września (jeśli jest zimno, jak w tym roku) do kwietnia. Mam kilka wersji czapek na każdą porę roku (oprócz lata)
U mnie to wyglądało tak, że czapki nie nosiłam prawie nigdy. Nawet w mróz. Podejrzewałam, że może to miało wpływ na wypadanie, jakieś przemrożenie czy coś... Ale raczej nie po 15 latach

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
U mnie jesień to jest zbrodnia na włosy. Niestety, jeśli zaczną leciec na jesieni (ZAWSZE po infekcji) to lecą i trudno je zatrzymać.
Też jesienią jest najgorzej. Tylko, że nie wszystkie wypadnięte potem odrastają

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość

Pani tricholog z kafetrii uważa, że mam przewlekły telogen, możliwe...
A mi ta pani (jak i inne) potwierdziła AGA. Możliwe...
Gaya_oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 18:06   #133
julia19780
Raczkowanie
 
Avatar julia19780
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 101
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

[QUOTE=maszkowa;39467800]

Napisane przez susse Też używałam tej odżywki do rzęs zaraz po ściągnięciu przedłużanych rzęs i żadnego cudu po niej nie było - a stosowałam bardzo skrupulatnie. Po miesiącu albo dwóch tradycyjnie rzuciłam w kąt. Rzęsy odrosły dopiero po revitalash

Jednak na wątku podanym przez Maryśkę wiele dziewczyn było tą odżywką zachwyconych. Co oznacza że jednak palma na rzęsy ma jakis sens.[QUOTE]

Odżywka revitalash też ma w składzie palmę, może w większym stężenie niż Lbiotica, dlatego zadziałała u susse? Moja przyjaciółka używa Revitalash i mówi, że jest świetna i warta swojej ceny (a ta cena boli bardzo ). Swoje drogą firma Revitalash ma tez w oferci odżywkę do włosów. I też slyszałam opinie, że jest rewelacyjna,odrost daje fantastyczny, ale nie mogę doszukać się składu. Skoro w odżywce do rzęs mają palmę, to w tej do włosów może też?? Ale droga jest masakrycznie, nawet jakby palma była i inne cuda działające super, to mnie nie stać.

Maszkowa, mam jedno małe pytanko ( próbowałam poszukać, czy na takie odpowiadałaś, ale nie znalazłam, więc jak coś przegapiłam, to nie linczuj). Krosty mi wyskoczyły na głowie jak gejzery, bez łupieżu i jakiegoś łojotoku, po prostu same krochy i swędzą. Co z tym diabelstwem robić, czym smarować? Bo skalp sobie zdrapię
__________________
Palma Sabałowa, antychol, lioven, beta karoten, wit. A+E, Vitapil, olej z dyni,
Na skalp alpicort , maska z siemienia, jantar


Gymstick nawet przez wakacje
julia19780 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 18:14   #134
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

julia19780 tylko, że mnie rzęsy nie wypadają, tzn. poleci jedna na jakiś czas jak każdemu np. podczas zmywania makijażu, przy pocieraniu płatkiem kosmetycznym

wtedy gdy używałam odżywek miałam rzęsy, tylko bardzo zniszczone i znacznie krótsze niż kiedyś, odżywka sprawiła, że po prostu się wydłużyły
susse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 18:21   #135
julia19780
Raczkowanie
 
Avatar julia19780
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 101
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
julia19780 tylko, że mnie rzęsy nie wypadają, tzn. poleci jedna na jakiś czas jak każdemu np. podczas zmywania makijażu, przy pocieraniu płatkiem kosmetycznym

wtedy gdy używałam odżywek miałam rzęsy, tylko bardzo zniszczone i znacznie krótsze niż kiedyś, odżywka sprawiła, że po prostu się wydłużyły
W sumie to tez nie wiem, czy moja przyjaciółka zaczęła jej używać bo wypadały. Zapytam. ale na pewno mówiła, że sie jej wydłużyły jak Tobie i zagęściły. Chętnie bym jej poużywała, ale musiałabym zabrać dzieciom kieszonkowe przez 2 mies, żeby ją kupić

Znalazłam skład tej odżywki do włosów. Jest palma :
Skład najnowszej formuły RevitaLash® ADVANCED zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa jeszcze bardziej aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne m. in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów. Składniki RevitaLash®ADVANCED to: Water/Aqua/EAU, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Panax Ginseng Root Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Biotin, Camelia Oleifera Leaf Extract, Swerita Japonica Extract, Biotinyl Tripeptide-1, Octapeptide-2, Calendula Officinalis Flower Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Protein, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Glycerin, Cellulose Gum, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate. Działanie RevitaLash ®ADVANCED jest potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów bada-wczych. RevitaLash jest przetestowany dermatologicznie, alergologicznie i okulistycznie. Produkty marki Revitalash nie są testowane na zwierzętach. W Polsce RevitaLash został również przetestowany z sukcesem przez najlepsze kliniki medycyny estetycznej, reprezentowane przez autorytety medyczne oraz przez osoby po chemioterapii. Marka Revita-Lash jest rekomendowana przez certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej oraz Federację Stowarzyszeń „Amazonki”.

Przyznam szczerze, że nic mi to nie mówi
__________________
Palma Sabałowa, antychol, lioven, beta karoten, wit. A+E, Vitapil, olej z dyni,
Na skalp alpicort , maska z siemienia, jantar


Gymstick nawet przez wakacje
julia19780 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 18:24   #136
Pug
Raczkowanie
 
Avatar Pug
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Wracam z wynikami badań!
Wszystko w normie, żadnej insulinooporności, DHEA-S wporzo, tylko ten nieszczęsny androstendion W poniedziałek idę po jakieś leki, ale boję się tych wszystkich antyandrogenów, jak ognia niemalże...

Po codziennym olejowaniu i odkopanej z dna szafki odżywce z szyszek chmielowych włosy tak jakby troszkę odżyły. Olejku pichtowego nie miałam jeszcze okazji wypróbować, ponieważ jego opakowanie było uszkodzone i został oddany do apteki, czekam na następny (przy okazji śmieszna historia. Mama chodziła po sklepach pachnąc jak lasek jodłowy, a ludzie zachodzili w głowę skąd w warzywniaku choinki )

U mnie rzęsy i lewa brew zaczęły się lekko sypać, a rzęsy dodatkowo tak jakby się trochę skróciły, ale nie jestem pewna, czy to nie jest po prostu wynik złego traktowania, albo ogólnego kiepskiego stanu organizmu...
Pug jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 19:03   #137
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
A może brakowało im wiedzy na temat dermarollerów? Bo to jakieś wariatki, które na hasło dermaroller kupiły sprzęt z najdłuższymi igiełkami w myśl więcej = lepiej.
...
Myślę, że nie chodzi o wariatki lub wariatów, tylko wciąż trwają poszukiwania. Wiem, że najczęściej zaleca się 0,2-0,3 mm.

Ale:
1. Wampir stosujący igły 1 mm
http://www.youtube.com/watch?v=VuXJbqDlNug

2. Facet jak zrozumiałem igły 1,5 mm (+ minoxidil)
http://www.youtube.com/watch?v=gecBiXSogxc

A tu firma sprzedaje zestaw derma stamp (pieczątka) igły 1 mm + płyn
http://www.whitelotus.com.au/hair_loss_cures_p/pr17.htm
http://www.whitelotusantiaging.co.uk...ack_p/pr17.htm
The 1.0mm Derma stamp assists hair regrowth by increasing the release of endothelial growth factor and platelet derived growth factor, which has been scientifically shown to promote hair growth, increase follicle size and assist the formation of hair canals. It also dramatically increases product absorption through the skin which assists the actions of the Hair Restoration Spray.

A tu ciekawe, zestaw stempel 0,5 mm (czyli krwią raczej nie grozi , ale i tak jest to więcej niż 0,3 mm)

http://www.genosys-usa.com/HR3-Matrix--Hair-loss-.html

http://www.dermaproject.pl/zestaw-do-wlosow/

Stempel DTS o długości igiełek 0,50 mm, zwiększa absorpcję kluczowych składników aktywnych poprzez zwiększenie stopnia przenikania. Aktywuje powstawanie nowych włosowatych naczyń krwionośnych, przyspiesza podziały komórkowe i zwiększa absorpcję składników aktywnych zawartych w koktajlu, co wspomaga odrost nowych włosów.

Niestety cena zestawu jak z Matrixa :
http://www.sklep.bio-med.pl/genosys-...r3-matrix.html

Ale...

chodzi o inspirację...
neo999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 19:42   #138
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Tutaj dermaroller z wąską głowicą i długością igiełek 0,5 mm

http://allegro.pl/dermaroller-derma-...034234285.html

Prawda jest taka, że nawet po 0,3 mm skóra głowy pobolewa., ja w tym tygodniu tylko raz się podermarolleruję.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:16   #139
maszkowa
Raczkowanie
 
Avatar maszkowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 341
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Z rzęsami, palmą i bimatoprostem to jest coś okropnie komplikowanego.
Z cała pewnością podstawowy składnikiem jakiś czas temu magicznej odżywki do rzęs RevitaLash był bimatoprost (sprawdzane wielokrotnie) który jest analogiem prostaglandyn (jest to kolejne określenie na które na które na tykam się co i rusz w temacie włosów ostatnio coś było o tym przy taurynie chyba i na bank jak wczoraj czytałam o kwasie hialuronowym na w.losy też było o prostaglandynach) Możliwe że obecnie skład odżywki się zmienił bo opracowali lepszą metodę (palma??? what not?) albo nazwa bimatoprost jest ukryta w którejś z nazw chemicznych. ALBO JESZCZE LEPIEJ palma, betasitosterol (widzę w skłądzie) plus bimatoprost czyli pochodna prostagladyn. Yeeee !
Cała afera z tą odżywką i tym doktorem który jest jej twórcą właśnie zaczęła sie od bimatoprostu. Kto ciekawy niech szuka
Co to jest bimatoprost? co to znaczy że jest analogiem prostaglandyn? To znaczy ni mniej ni więcej że jest podróbą, kopią prostaglandyny. Coś tak jak fitoestrogeny do estrogenów. No to teraz co to są te prostaglandyny. No kurna sama chciałabym wiedzieć.... bo według wiki to są hormony zwierzęce. Więc ja sie pytam co one robią na mojej głowie i twarzy? No i po małym śledztwie wygląda na to że sami trochę tych prostaglandyn produkujemy to ma coś wspólnego z kolagenem. I teraz przypominam sobie gdzie jeszcze o tym czytałam HA ! MARYŚKA ! spojrzałam z ciekawości na ten dermaroller i czytałam jakąś wypowiedź jaiegoś profesora że lepiej używać tego rzadko ( to będzie duuuuży skrót) bo ten roller zmusza komórki do podziału czym je niejako odnawia ale tak wielokrotny podział komórek powoduje ze w którymś momencie te podzielone komórki zaczną mutować po prostu są coraz słabsze. Więc ten profesorek zalecał używanie z rzadka a dogłębniej że tak powiem .Może stąd ta krew na tych filmikach?
Nic wam o tym nie pisałam bo nie mam tendencji do straszenia i wrzucania tu każdego newsa szczególnie że są realne przekazy że to faktycznie pomaga.
Ale tam też coś było o tych prostaglandynach.
Aby organizm mógł produkować prostaglandyny potrzebuje kwasu gamma-linolenowy i kwasu linolowego. No i ..
BAM TARARA BAM MAMY BOMBECZKĘ. !!!!
wiecie w czym występują te kwasy w dużej łatwo przyswajalnej dawce? Ano w oleju z wiesiołka. Teraz znamy odpowiedź na pytanie co pomogło niektórym osobom przy łysieniu. Szczególnie dzieciom. Mamy też od razu odp dlaczego mi nagle zaczęły rosnąć włosy na maxa gdy zaczęłam leczyć rogowacenie przymieszkowe (nawiasem mówiąc je też powoduje ta zła prostaglandyna) Leczę sie na to wit E i wisiołkiem...
Pamiętam forumowiczkę- mamę (wydaje mi się że to było tu) która twierdziła że jej córka ma plackowate. Po jakimś czasie pisała że pomógł wiesiołek. Taką samą informację widziałam wielokrotnie na forach włosowych. Polecany był wiesiołek.
BIANNIE czy wiesiołek kochana przerabiałaś już?
No dobra i co dalej z tymi prostaglandynami... no nie wiem...
Myślałam że mam już ciąg myślowy ale jednak nie...ale się zawziełam w sobie i myślę dalej.
Sorry że tak chaotycznie ale taki mam proces myślowy. Prosze mi też nie zadawać głupich pytań bo moje myślenie opiera się na pewnej wiedzy, którą z góry kwalifikuję jako powszechną.
Więc jeszcze wróćmy do prostagladyn... są różne.. i na różne rzeczy wpływają. Generalnie prostaglandyny mają coś wspólnego z kolagenem i podziałem komórek czyli odmładzaniem jak byśmy łopatologocznie powiedzieli. Czyli są dobre... No nie bardzo właśnie... Jest jedna wstrętna prostaglandyna D7 która blokuje rośnięcie włosa czym powoduje łysienie. (rogowacenie przymieszkowe i starzenie skóry)
Naukowcy podobno od dawna próbują znaleźć coś co tę prostaglandynę żeby ją zablokować nie blokując innych dobrych prostagladyn. Ponieważ niedobór powoduje starzenie np skóry w "oczach normalnie"
Organizm ludzki potrafi walczyć o swoje. Odkryłam właśnie dlaczego kobiety z wyskoim dht mają również podwyższony progesteron. Ano właśnie organizm robi dodatkową produkcję progesteronu ponieważ on hamuje 5-alfa reduktazę a tym samym produkcję DHT.
I teraz przypomniało mi sie jak kiedyś rozmawiałam o takich dziwnych wynikach z jednym kumatym endo. Babka twierdziła że następuje wtedy coś takiego jak sprzężenie zwrotne, (SORRY JA TYLKO POWTARZAM) tzn idąc dalej jak progesteronu jest więcej to po pierwsze blokuje on produkcje tych dobrych prostagladyn a po drugie organizm myśłi sobie że trzeba znowu coś doprodukowac żeby jakiś poziom wyrównać itd W końcu niestety następuje takie zapętlenie sytuacji że organizm zaczyna się sam nakrecać niczym chomik na kołowrotku. Jeśli do tego dodamy antyki lub jakieś nieudolne próby brania leków samodzielnie bądź z przepisu lekarza zaczyna się robić taki mekąg że organizm nie jest w stanie tego ogarnąć.
Cały pic polegałby w tym przypadku na znalezieniu tego pierwotnego, pierwszego hormonu z który coś było nie tak. To czy unormowanie go dałoby jakieś pozytywne skutki... Nie wiem... to czysta spekulacja.
Ale jak GOSIAKOL się zgodzi to możemy to na niej przetestować.
WYDAJE MI SIĘ ŻE WIEM CO CI SŁONKO JEST.
Nie pytaj jak do tego doszłam. Miewam olśnienia.

Zgódź sie na taką malutką kuracyjkę cooooooo? plissss
Obiecuję że przeżyjesz.
Jak się zgodzisz napisz jeszcze raz (wiem, wiem ale ja na prawdę nie mam na to czasu żeby znowu przerzucać posty w poszukiwaniu takiego info)
Co dokładnie teraz bierzesz. Pamiętam mniej więcej ale muszę mieć konkret. Kuracyjka na 2 miesiące jest przewidziana uprzedzam od razu.
Tzn po 2 miesiącach powinno być widać efekty.
Jeszcze pomyślę czy Susse się nie kwalifikuje do takiej samej kuracji. Ale musze sprawdzić.

PS Janinka normalnie to co napisałaś o wierzbownicy to jest istna bomba nuklearna !!! Czy nikt tego nie zauważył!!! ?
To potwierdza że blokery są dobre i nie tylko nie zagrażają zdrowiu ale mogą ułatwić zajście w ciążę co jest jak najbardziej logiczne skoro regulują hormonki !!!

__________________
Nie odpowiadam na pytania których zawartość merytoryczna pozwala sądzić, że autor był kołysany w dzieciństwie w betoniarce.

TO LUBIĘ !https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796704

Edytowane przez maszkowa
Czas edycji: 2013-02-26 o 20:44
maszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 20:29   #140
_wieloryb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 85
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
Polecany był wiesiołek.

Ja biorę wiesiołka i mi pomaga..i W MOIM PRZYPADKU wiesiołek właśnie wraz z olejem lnianym powoduje W JAKIMŚ stopniu odrost włosa..
_wieloryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:36   #141
maszkowa
Raczkowanie
 
Avatar maszkowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 341
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Tiaaaa... to mamy pierwsze potwierdzenia.
Wielorybek jak zaczniesz brać kudzu powiadom mnie. Dostaniesz wtedy kurację.

Antuanetta - możesz próbowac z siemieniem lnianym. Efekt to bardziej sypkość włosa a nie nawilżenie, Po prostu spróbuj. I spróbuj całego procesu. Musisz nakładac oleju kokosowego znikomą ilość i nie może byc rafinowany własnie taki obciąża.
__________________
Nie odpowiadam na pytania których zawartość merytoryczna pozwala sądzić, że autor był kołysany w dzieciństwie w betoniarce.

TO LUBIĘ !https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796704
maszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:39   #142
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Pokaż wiadomość
Maszkowa będę grzecznie kontynuowała kurację lekami, dam im szansę, masz rację, szkoda by było włożonej w to kasy. Napisz proszę, czy maskę z siemienia lnianego mogę spłukać wodą z octem jabłkowym??

Czy te świńskie skórki kupię w mięsnym?? Jejku, chodzi o żelatynę z nich wygotowaną??

Wyczytałam, że betasitosterole upośledzają wchłanianie wit D, a ja dziś zapiłam vigantoletten olejem lnianym

Co do kobiet w ciąży,zmagających się z łysieniem znam dwie Blackbejbe i jeszcze jedną z forum na kafeterii. Ja mam już dwójkę dzieci i choć z dużym prawdopodobieństwem ich przyjście na świat było prekursorem moich problemów z włosami to i tak wiem, że podjęłam słuszną decyzję i wolę być łysa niż nie mieć moich pociech

Dercos czerwony używałam w wakacje i nie wiem jak to się ma do jego właściwości ale włosy leciały mi po nim jak "liście z drzew jesienią", a Seboradin z czarną rzepą oraz ten do włosów przerzedzających się to już było przegięcie. Odnoszę takie wrażenie, że im więcej składników odżywczych lub/przeciw wypadaniu ma szampon/odżywka/maska tym włosy mi się szybciej wymieniają/wypadają. Na ostatniej wizycie u dermatologa dostałam zgodę na mycie włosów szamponem ale UWAGA miałam trzymać się z daleka od tych przeciw wypadaniu. Od wcierek też mam trzymać się z dala, bo przy mojej krótkiej fazie anagenowej spowoduje przyspieszenie wymiany włosów, co niejednokrotnie obserwowałam.
Zgadzam sie Chociaz wlosy byly moim atrybutem to i tak za nic w swiecie nie chcialabym cofnąć czasu ! Drugie w drodze i czekam niecierpliwie na nie . Walka z łysieniem jest trudna ale to co mnie spotkało w zyciu jest najpiękniesze czyli - MACIERZYŃSTWO <3


Maszkowa - ja bralam palme miesiac czasu ale odstawilam bo bylam bardzo po niej pobudzona , pozatym bzykac mi sie chcialo jak nigdy I odstawilam z tego wzgledu ze wtedy myslalam ze wlosy mi leca przez podwyzszona prolaktyne ale po wizycie u trychologa juz sama niewiem jaki rodzaj mam czy z nadwrazliwosci czy z podwyzszonych androgenów. Ciezko mi teraz bedzie to ustalic bo zadnych hormonow przez ciaze nie zbadam niestety i jestem w kropce.
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:39   #143
_wieloryb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 85
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
Tiaaaa... to mamy pierwsze potwierdzenia.
Wielorybek jak zaczniesz brać kudzu powiadom mnie. Dostaniesz wtedy kurację.
Hiahia,okej czekam na dostawę kudzu.A na kurację czekam z niecierpliwością dziękuję
_wieloryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:48   #144
dziewczynka z zapałkami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynka z zapałkami
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 73
GG do dziewczynka z zapałkami
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Dziewczyny, czytam ten wątek z zainteresowaniem bo dotyczy poniekąd mnie. Włosy lecą garściami, czekam teraz do endo, bo mam część wyników:
FSH - 7,14
LH - 8,61
Testosteron - 0,45
SHBG 86,34
DHEA-S04 328,1
ANDROSTENDION - 6,8 przy normie do 3,5

Trochę się przelękłam jak jedna z dziewczyn mają trochę ponad 5 przy Andro...dostała skierowanie do szpitala. Na USG nie wychodzą mi policystyczne, martwię się, ale z drugiej strony może w końcu uda mi sie poznać przyczynę wypadania włosów i jakoś temu zapobiec??
dziewczynka z zapałkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:52   #145
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość
Ale tam też coś było o tych prostaglandynach.
Aby organizm mógł produkować prostaglandyny potrzebuje kwasu gamma-linolenowy i kwasu linolowego. No i ..
BAM TARARA BAM MAMY BOMBECZKĘ. !!!!
wiecie w czym występują te kwasy w dużej łatwo przyswajalnej dawce? Ano w oleju z wiesiołka. Teraz znamy odpowiedź na pytanie co pomogło niektórym osobom przy łysieniu. Szczególnie dzieciom. Mamy też od razu odp dlaczego mi nagle zaczęły rosnąć włosy na maxa gdy zaczęłam leczyć rogowacenie przymieszkowe (nawiasem mówiąc je też powoduje ta zła prostaglandyna) Leczę sie na to wit E i wisiołkiem...
Pamiętam forumowiczkę- mamę (wydaje mi się że to było tu) która twierdziła że jej córka ma plackowate. Po jakimś czasie pisała że pomógł wiesiołek. Taką samą informację widziałam wielokrotnie na forach włosowych. Polecany był wiesiołek.
Pani trycholog z forum na kafeterii podawała mi w mailu ponad pół roku temu naturalne środki blokujące DHT. Wśród nich był: "kwas gamma linolenowy (GLA) obecny n.p. w oleju z porzeczki- naturalny inhibitor 5 alfa reduktazy". Ponieważ nie mogłam wtedy znaleźć tego oleju z porzeczki, szukałam coś co zawiera kwas GLA. Tym sposobem trafiłam na wiesiołka, a konkretnie Oeparol. Zażywałam go przez kilka miesięcy. Efektem był całkowity brak jakichkolwiek przeziębień, mimo że mam do tego skłonność i pracuję w skupisku ludzi. Ale nie tylko to. Mam bardzo dużo baby hair, z tym że nie tylko wiesiołek od tamtej pory zażywam. Jakieś dwa miesiące temu przeszukując dalej internet w poszukiwaniu GLA trafiłam na kapsułki ze wspomnianym przez trychologa olejem z porzeczki. Zawiera on dwukrotnie więcej kwasu GLA niż olej z wiesiołka. Biorę drugie opakowanie. Jest mi trudno określić skuteczność, bo jak wspomniałam stosuję różne środki wewnętrzno -zewnętrzne. Jedno mogę stwierdzić: tyle baby hair nie miałam już dawno. Ale nadal moja głowa dobrze nie wygląda, jestem jednak wytrwała i nadal będę próbować czekając nawet rok na efekty. Za trzy dni kończę oenobiol i będę myśleć jak skomponować dodatki do zakupionego HairOmega DHT.
Gaya_oo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 20:53   #146
delena78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 54
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

MASIU jeszcze zyje,dzieki za troske.Czekam do piatku na to moje hardkorowa endoskopie pecherza (ma trwac pelna godzine)nie wiem jak ja to wytrzymam?A po tym, uderzam ponownie do Ciebie po kuracje!
Od kilku tygodni wyskakuja mi na twarzy takie czerwone bolace gole-syfki-juz nie moge na siebie patrzec w lustrze,zwlaszcza upodobaly sobie brode (zaznaczam,ze to sie zaczelo przed oczyszczaniem/odgrzybianiem).Masiu masz pomysl z kad to sie bierze/jaka moze byc przyczyna? Zawsze mialam raczej ladna cere.
Piszez ,zeby mieszac cebule z LACTACYDEM na suchy lupierz (taki wlasnie mam).I tu pytanie:zakupilam Lactacyd Emulsion de Soin-czyli emulsja myjaca (konzystencja plynnego mydla)-o to Ci chodzilo? U mnie w LU dostepne sa tylko 3produkty tej firmy :powyzszy,zel i chusteczki odswierzajace.
Kupilam dobrego supla witaminowego+doszly do mnie z PL wit.A+E,no i teraz zastanawiam sie czy nie przesadze zazywajac to wszystko razem.W suplu jest wit.A 500iu-RDA%187 (nie mam pojecia jakie to sa jednostki,suplement jest angielski Advanced Nutrition Complex z Higher Nature)natomiast polskie wit.A+E 30000j.m.+70mg kapsulki miekkie.
Czy ktos jest w stanie mi pomoc w rozwiklaniu tej zagadki? Prosze!!!
Zazywam tego supla wraz z kapsulka oleju lnianego,no tak sie zastanawiam czy dobrze robie? Czytalam juz w kilku miejscach,ze olej lniany obwleka rzoladek taka jakby powloczka,ktora utudnia/zmniejsza wchlanianie witamin/mikroelementow!
Wiec pytanie,czy nie lepiej zazywac te suplementy oddzielnie?
delena78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 21:05   #147
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez janiaw Pokaż wiadomość
Laleczko to zależy jakie masz włosy, jak zaczynałam miałam farbowane to na efekt musiałam poczekać, teraz mam naturalne swoje i efekt mam po jednym użyciu-tzn. pogrubienie włosa, mięsistość, gładkość, połysk zarówno po proszkach jak po olejach. Obecnie mam olejek heenara z helfów to coś jak sesa. Proszki trzeba tylko zgodnie z instrukcja stosować tzn. odstawiać jak hennę aby dojrzały.

Taaaa pani dr "na oko" mnie zdiagnozowała, to było 20 lat temu, jeszcze netu nie było. Nie wiem czy na PCOS zapisała wtedy na trądzik.
No ja też farbuje i co raz bardziej mnie to wkurza. Jasny odrost na ciemnym brązie pogłębia tylko szerokość przedziałka, więc wszystko jest bardziej widoczne. Na pogrubieniu mi tak bardzo nie zależy, jak na wzmocnieniu cebulek, bo o ile sam włos nie wygląda źle, to cebulka jest słabiutka. Małe włoski są tej samej grubości co te długie - ale muszę się temu jeszcze dobrze przyjrzeć, bo pewna nie jestem. Mają dopiero około 1cm w porywach do 1,5cm.
Bardzo mi przykro, że Cię to spotkało. Niestety nikt z tego żadnych wniosków nie wyciąga do dnia dzisiejszego i recepty przepisują jakby to były witaminy.

Gaya_oo
Dziękuję za info, przetestuje sobie, bo jantar po tygodniu mi się skończył. Nie wiem jakim cudem jedną buteleczką można przeprowadzić miesięczną kurację


Maszkowa co do Twoich pytań odnośnie macierzyństwa, to ja bym chciała - dlatego do palmy podchodzę jak pies do jeża trochę. Wszystko co czytałam odnośnie płodność - palma tyczyła się niestety facetów ... Ale w kwestii o którą pytasz, zgadzam się w całości z janiaw
po tym co wyczytałam, uważam że palma i wierzbownica zapewniają (lub mogą zapewniać) równowagę hormonalną i to by się zgadzało z tym jak się czuję aktualnie. Minęły mi stany depresyjne, ogólnie jestem weselsza, głowa w lutym bolała mnie tylko raz(po wizycie u lekarza ) skóra robi się delikatna w dotyku (chociaż tutaj może to olej lniany akurat?), chociaż nigdy nie miałam z nią problemów - widzę namacalną różnice. Nareszcie mam ładny biust, schudłam dużo, cera jest uspokojona, włosy odrastają .. problem z nadmiernym łojotokiem nadal jest, ale tak jak już pisałam wcześniej - mniejszy. To nie są jakieś bardzo duże zmiany, ale ja je widzę i wiem też, że same tabletki anty mi tego nie dały, w zasadzie nic nie dały, oprócz antykoncepcji. Moje bejbiki mają max 1,5cm długości, więc zaczęły odrastać po jakimś miesiącu do dwóch od zastosowania wierzbownicy i może trochę palmy? poza tym są sterczące i wyglądają zdrowo. (a ja wyglądam jakbym miała irokeza) najwięcej odrasta na linii przedziałka, na czubku jest kilka sztuk najmniejszych.
Kurację aktualną chcę podtrzymać do ... no właśnie myślę i myślę i nie wiem. Chodzi mi o to, że chciałabym to przeciągnąć jakieś 2 miesiące, później zrobić miesięczny odstęp i iść na badania. Dobre to wyjście? miesiąc starczy? czy może odwrotnie .. miesiąc kuracji i dwa miesiące przerwy... To mi spokoju nie daje.


Co do RevitaLash, to nie wiem czy może myślimy o dwóch różnych odżywkach, ale ja jakiś czas temu sprawdzałam skład takiej jednej (jakieś 200zł kosztowała) i oprócz konserwantów, miała tylko jeden składnik który powodował bujny wzrost - to był hormon zwierzęcy, ale zabijcie nazwy nie pamiętam. Ciężko to cudo było odnaleźć w ogóle w sieci. Powodował mega wzrost rzęs, ale po odstawieniu, gdy rzęsy w naturalny sposób zaczynały wypadać, efekt był komiczny. Na miejscu długiej rzęsy pojawiała się normalnej długości z przed kuracji i .. same możecie sobie wyobrazić jak można wyglądać, gdy ma się co 3 rzęsę dłuższą od reszty

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2013-02-26 o 21:30
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 21:26   #148
maszkowa
Raczkowanie
 
Avatar maszkowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 341
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Zajefajnie... mamy kolejne potwierdzenie od Gaya.
I o ile w przypadku Wielorybka chodzi ewidentnie o upośledzenie produkcji prostagladyn o tyle u Gaya nie wiadomo które właściwości czy blokowanie 5 alfa czy wspomożenie produkcji dobrych prostagladyn działa.
A może działa jedno i drugie? hm?
Zawsze mnie to zastanawiał na tym wątku że dziewuchy które pisąły że efekt u nich jest ok brały dużo różnych rzeczy zapewne większość na chybił trafił. Czasem ogrom tych pojedynczych tabsów i ziółek był przerażający. Ja w końcu też doszłam do ilości zawrotnych. Łykam ze trzy garście codziennie w 3 etapach. Przy takich ilościach trafiały prawdopodobnie przypadkiem na właściwy skład.
Okazuje się ze sam wiesiołek to za mało jeśli chodzi o prostaglandyny. Potrzebuje wsparcia. Trzeba by się mega zdrowo odżywiać żeby to zatrybiło razem. Biorąc pod uwagę dawki chyba wręcz niemożliwe w dzisiejszych czasach i jakości pożywienia. Dzięki Gaya.

DALENA
ogarnij sie. Ile jest tokoferylu w suplu napisz.
Tak Lactacyd ten dokładnie i dawaj do niego cebulę,

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Pokaż wiadomość
Co do RevitaLash, to nie wiem czy może myślimy o dwóch różnych odżywkach, ale ja jakiś czas temu sprawdzałam skład takiej jednej (jakieś 200zł kosztowała) i oprócz konserwantów, miała tylko jeden składnik który powodował bujny wzrost - to był hormon zwierzęcy, ale zabijcie nazwy nie pamiętam. Ciężko to cudo było odnaleźć w ogóle w sieci. Powodował mega wzrost rzęs, ale po odstawieniu, gdy rzęsy w naturalny sposób zaczynały wypadać, efekt był komiczny. Na miejscu długiej rzęsy pojawiała się normalnej długości z przed kuracji i .. same możecie sobie wyobrazić jak można wyglądać, gdy ma się co 3 rzęsę dłuższą od reszty
Laleczko ja wiem, że jesteś teraz mega zajęta obracaniem swego samca ale ten hormon zwierzęcy to prostaglandyna (bimatoprost) cały ten długi wymęczony post powyżej Twojego jest na ten temat.
Dlatego żądam żebyście czytały bo bardzo często ktoś rzuca coś w przestrzeń co później powoduje u mnie wielkie olśnienie. Faktycznie mnie chodzi o odżywkę o której Ty piszesz. Ale ten sam producent i te same założenia w podobnej odżywce z palmą? to jest frapujące... nadal

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

: hahaha::h ahaha:
Cytat:
Napisane przez dziewczynka z zapałkami Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czytam ten wątek z zainteresowaniem bo dotyczy poniekąd mnie. Włosy lecą garściami, czekam teraz do endo, bo mam część wyników:
FSH - 7,14
LH - 8,61
Testosteron - 0,45
SHBG 86,34
DHEA-S04 328,1
ANDROSTENDION - 6,8 przy normie do 3,5

Trochę się przelękłam jak jedna z dziewczyn mają trochę ponad 5 przy Andro...dostała skierowanie do szpitala. Na USG nie wychodzą mi policystyczne, martwię się, ale z drugiej strony może w końcu uda mi sie poznać przyczynę wypadania włosów i jakoś temu zapobiec??
Brak norm przy wynikach. Nie jesteśmy jasnowidzami maleństwo.
Twoje wyniki nie są różowe. Jak najszybciej do dobrego endo a potem do nas

Mój post się "złożył" z czyimś. To nie ja napisałam to "ha..ha..ha.." serio...
dużo nas, duzo nas...
__________________
Nie odpowiadam na pytania których zawartość merytoryczna pozwala sądzić, że autor był kołysany w dzieciństwie w betoniarce.

TO LUBIĘ !https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=796704

Edytowane przez maszkowa
Czas edycji: 2013-02-26 o 21:32
maszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 21:36   #149
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

To ja dorzucę kilka spostrzeżeń odnośnie wiesiołka. Moja siostra bierze, bo wiesiołek wzmaga produkcję śluzu w czasie owulacji, a ona stara się o dzidzię. Brała wcześniej i teraz tez udało mi się ja namówić- efekt okropnie bolesne @, choć w czasie @ wiesiołka nie bierze. Teraz było tak samo, oberwało mi się od niej

Ja biorąc wiesiołka odczuwam skurcze jakby jajników, ogólnie jestem wrażliwsza. Wpływu na włosy nie zauważyłam ale kiedy go brałam nie miałam problemów z włosami. Dodam, że efekt "śluzowy" o wiele lepszy po Oeparolu, niż po tym z firmy Gal. Dlaczego, sama nie wiem, używałam z obu firm i mam takie odczucie.
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 21:47   #150
julia19780
Raczkowanie
 
Avatar julia19780
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 101
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez maszkowa Pokaż wiadomość


Napisane przez Sailor Star Fighter
Co do RevitaLash, to nie wiem czy może myślimy o dwóch różnych odżywkach, ale ja jakiś czas temu sprawdzałam skład takiej jednej (jakieś 200zł kosztowała) i oprócz konserwantów, miała tylko jeden składnik który powodował bujny wzrost - to był hormon zwierzęcy, ale zabijcie nazwy nie pamiętam. Ciężko to cudo było odnaleźć w ogóle w sieci. Powodował mega wzrost rzęs, ale po odstawieniu, gdy rzęsy w naturalny sposób zaczynały wypadać, efekt był komiczny. Na miejscu długiej rzęsy pojawiała się normalnej długości z przed kuracji i .. same możecie sobie wyobrazić jak można wyglądać, gdy ma się co 3 rzęsę dłuższą od reszty

Laleczko ja wiem, że jesteś teraz mega zajęta obracaniem swego samca ale ten hormon zwierzęcy to prostaglandyna (bimatoprost) cały ten długi wymęczony post powyżej Twojego jest na ten temat.
Dlatego żądam żebyście czytały bo bardzo często ktoś rzuca coś w przestrzeń co później powoduje u mnie wielkie olśnienie. Faktycznie mnie chodzi o odżywkę o której Ty piszesz. Ale ten sam producent i te same założenia w podobnej odżywce z palmą? to jest frapujące... nadal
-
W ofercie tego producenta jest własnie tylko ta jedna odżywka do rzęs i ona jest z palmą. Może wczesniej miała inny skład?
http://www.revitalash.com.pl/index.php/produkty-revitalash/revitalash-advanced

Dziewczyny piszcie, czym mogę te krosty zaatakować, bo się zzadrapię
__________________
Palma Sabałowa, antychol, lioven, beta karoten, wit. A+E, Vitapil, olej z dyni,
Na skalp alpicort , maska z siemienia, jantar


Gymstick nawet przez wakacje
julia19780 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.