Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-02, 18:54   #2311
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Cd, mam problem z tabletem. Nie laduje mi kilku zdj na raz :/

Pięknie wyglądasz. Cudny makijaż.
Skąd ten sweterek w paski?
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 18:58   #2312
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Nakładam na noc, na zmianę z olejkiem arganowym. Olejek różany kupuję w Starej Mydlarni http://www.mydla.pl/pl/product/olej-.../?category=170
Ponadto olejek codziennie wmasowuję w dekolt i biust po porannym prysznicu

W Starej Mydlarni jest dużo olejowych cudeniek, a do tego te butelki
Dziękuję za info Masz rację śliczne butelki Zaraz będę robić listę zakupów kosmetycznych Oczywiście wszystko na razie mam ale później będę miała problem ze znalezieniem postów
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:02   #2313
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz olejek różany? Nakładasz codziennie na noc?


A może nude? Szpilki w takim kolorze pięknie wydłużają nogi
Sukienka oczywiście śliczna

Śliczne zestawy ale usta masz sexi

Szkoda,że u mnie nie ma Hebe Muszę wymienić pędzel do pudru i chyba skuszę się na EcoTools.
O mamo, dziękuję ( burak)

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Mi także ruszała się rączka w pędzlu (konkretnie do pudru). Może to częsta wada tych pędzli
mi też się rusza. Może od mycia? Ponoc nie powinno się moczyć trzonka, ale ja aż tak się nie cackam z tym. Wrzucam do wody, szare mydło i gotowe.

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Nakładam na noc, na zmianę z olejkiem arganowym. Olejek różany kupuję w Starej Mydlarni http://www.mydla.pl/pl/product/olej-.../?category=170
Ponadto olejek codziennie wmasowuję w dekolt i biust po porannym prysznicu

W Starej Mydlarni jest dużo olejowych cudeniek, a do tego te butelki

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------



Ale Ty piękna jesteś Zestaw wspaniały, zwłaszcza torebkę bym Ci ukradła
Dziekuje. Torba ostatnio dzielnie mi służy. Mam tylko 3 torebki i boję się, że szybko je zniszczę :/ czas na nową :p
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:04   #2314
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Cd.
bardzo ładnie
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:09   #2315
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Mi także ruszała się rączka w pędzlu (konkretnie do pudru). Może to częsta wada tych pędzli
Możliwe Bo akurat z moim obchodziłam się dość delikatnie, ale i tak musiałam sklejać Taśmą
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:16   #2316
Olafia72
Raczkowanie
 
Avatar Olafia72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 317
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Ale zdjęć nie można chyba wstawiać

EDIT: ZAŁOŻYŁAM WIZAŻOWY BLOG Blog jest prywatny - czytać i komentować mogą tylko osoby z mojej listy kontaktów. Trochę osób już dodałam, ale nie wszystkich. Ci co chcą być zaproszeni proszeni są o wyrażenie chęci a jeśli tylko udzielają się w tym wątku (lub w którejś z poprzednich części) to oczywiście nie widzę żadnych przeszkód.
Błękitne_niebo - proszę o dostęp do bloga.
Olafia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:18   #2317
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Błękitne_niebo na co jeszcze warto zwrócić uwagę oprócz olejku różanego robiąc zakupy w Starej Mydlarni?
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 19:21   #2318
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
przez Ciebie oglądałam dzisiaj w Organique glinkę, ale potem stwierdziłam, że nie mam się co oszukiwać, bo i tak nigdy nie pamiętam o nakładaniu maseczek kręciłam się też koło aleppo, bo zwraca uwagę, ale w końcu zdecydowałam się na czarne mydło, ciekawa jestem efektów

widzę, że nie tylko ja wybrałam się dzisiaj na zakupy kosmetyczne

a tak w temacie kosmetyków to nie orientujecie się może czy olejek różany może spowodować zniknięcie zaskórników i zmniejszenie porów? bo tylko to zmieniłam ostatnio w pielęgnacji twarzy, a nic nie znalazłam na ten temat na wizażu
Oj chciałabym uzyskać taki efekt!
Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Super! Poproszę o dodanie mnie do listy



Kochana dzisiaj byłam w sinsay. Chyba należy się sprostowanie. Sklep niczego sobie, ceny w porzadku. Kupiła, dzisiaj tam coś do chodzenia po domu


Ja dzisiaj też byłam w sinsay, trochę zaszalałam :p



Coś fajnego jest w tym hebe? Jakieś kosmetyki, ktorych nie ma nigdzie indziej? Przechodzilam kilka razy obok tej drogerii, ale jakos nigdy się nie pokusiłam żeby zajrzeć. Mają duży wybór eco toolsów..?


Eco tools są świetne. Jedne z najlepszych jakie miałam

Wstawiam mój zestaw z dzisiaj + strój domowy z sinsay
Śliczna jesteś, już widziałam na tablecie, bo mam Cię w obserwowanych na insta.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:31   #2319
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
O mamo, dziękuję ( burak)

mi też się rusza. Może od mycia? Ponoc nie powinno się moczyć trzonka, ale ja aż tak się nie cackam z tym. Wrzucam do wody, szare mydło i gotowe.


Dziekuje. Torba ostatnio dzielnie mi służy. Mam tylko 3 torebki i boję się, że szybko je zniszczę :/ czas na nową :p
Ja tak samo, nie znoszę prać pędzli, niedbale je płuczę, więc na pewno woda leje się po trzonku
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:32   #2320
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Ja ostatnio namiętnie używam i faktycznie przepięknie oczyszcza skórę Poleciłam go koleżance z problemem zaskórników i ona też widzi efekty
Olejek różany jest świetny do problematycznej cery - reguluje wytwarzanie sebum i likwiduje wszelkie "niespodzianki"
o to super, bo jak mnie po nim wysypało to odstawiłam na jakiś czas, ale widocznie tak musiało być żeby skóra się oczyściła, więc powracam do stosowania, dzięki
Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Kochana dzisiaj byłam w sinsay. Chyba należy się sprostowanie. Sklep niczego sobie, ceny w porzadku. Kupiła, dzisiaj tam coś do chodzenia po domu


Wstawiam mój zestaw z dzisiaj + strój domowy z sinsay
a gdzie jest ten sklep? śliczna ta bluza ubrałabym ją nie tylko po domu

edit; już doszukałam się, byłam w renomie i go nie widziałam
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"



Edytowane przez ladymoonn
Czas edycji: 2013-03-02 o 19:34
ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:36   #2321
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Lena1209 Pokaż wiadomość
Błękitne_niebo na co jeszcze warto zwrócić uwagę oprócz olejku różanego robiąc zakupy w Starej Mydlarni?
Zdecydowanie na to: http://www.mydla.pl/pl/product/energ.../?category=170
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 19:47   #2322
AsikL
Rozeznanie
 
Avatar AsikL
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 681
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Cd, mam problem z tabletem. Nie laduje mi kilku zdj na raz :/
jestes przepiekna! i piekny pokoj w tle, pokazesz wiecej??
AsikL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:52   #2323
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość

Kochana dzisiaj byłam w sinsay. Chyba należy się sprostowanie. Sklep niczego sobie, ceny w porzadku. Kupiła, dzisiaj tam coś do chodzenia po domu
w takim razie na pewno wybiorę się tam wkrótce
super zestawy - zarówno ten wyjściowy jak i domowy no i powtórzę się, śliczna dziewczyna z Ciebie !
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 19:53   #2324
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Cd, mam problem z tabletem. Nie laduje mi kilku zdj na raz :/
Ale jesteś piękna Skąd bransoletka? Kupiłam ostatnio podobną na allegro, rzekomo z Mohito, ale jakoś nie mogę się jej doczekać.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:05   #2325
Lena1209
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena1209
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 341
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Dziękuję
Lena1209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:10   #2326
Orage
Rozeznanie
 
Avatar Orage
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 647
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Tak prosto, a tak ładnie!



Właśnie takie wściekło różowe Wszystko przez jedną stylizację, którą widziałam ostatnio. Tak w ogóle miałam kupić brzoskwiniowe, ale mi wykupili chyba, bo znaleźć nie mogłam. I tak zamiast być szczęśliwą posiadaczką takich spodni zostałam szczęśliwą posiadaczką czegoś zupełnie innego!

Ja z EcoTools mam jeden pędzel do podkładu, używam od hmmm... ponad roku już. Niestety, zaczęła ruszać mi się rączka, ale skleiłam i jest dobrze. Do włosia żadnych zastrzeżeń nie mam
Gratuluję zakupu I mam pytanie odnośnie zdjęcia z załącznika: z jakiego sklepu jest ta biała koszula? Reserved?
Orage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:44   #2327
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Orage Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupu I mam pytanie odnośnie zdjęcia z załącznika: z jakiego sklepu jest ta biała koszula? Reserved?
Akurat zdjęcie z najnowszej kolekcji Top Secret, bo na stronie Reserved swoich spodni nie znalazłam (straszne braki mają). Kosztuje bodajże 80zł

Ja chyba w ogóle mam słabość do żywych kolorów, ostatnio (też w RE) kupiłam żółty, neonowy sweter Ale jeśli chodzi o fasony to tu na szczęście jest klasycznie
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:48   #2328
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

błękitne niebo, czy ja też mogę prosić o udostępnienie bloga?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:48   #2329
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez zielona2 Pokaż wiadomość
Pięknie wyglądasz. Cudny makijaż.
Skąd ten sweterek w paski?
dziękuję sweter z hm, aktualna kolekcja

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Oj chciałabym uzyskać taki efekt!

Śliczna jesteś, już widziałam na tablecie, bo mam Cię w obserwowanych na insta.
heh z insta ze wszystkim się jest na bieżąco! Jaki masz nick?

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
o to super, bo jak mnie po nim wysypało to odstawiłam na jakiś czas, ale widocznie tak musiało być żeby skóra się oczyściła, więc powracam do stosowania, dzięki

a gdzie jest ten sklep? śliczna ta bluza ubrałabym ją nie tylko po domu

edit; już doszukałam się, byłam w renomie i go nie widziałam
Sklep obok tkmaxa, chyba kiedyś tam był s.oliver albo coś takiego ;P polecam, szmatki takie do latania raczej na sportowo, ja czasami tak lubię
Cytat:
Napisane przez AsikL Pokaż wiadomość
jestes przepiekna! i piekny pokoj w tle, pokazesz wiecej??
dziękuję bardzo mi miło. Zdjęcia pokoju będą na blogu już niedługo

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
w takim razie na pewno wybiorę się tam wkrótce
super zestawy - zarówno ten wyjściowy jak i domowy no i powtórzę się, śliczna dziewczyna z Ciebie !
bardzo dziękuję, miło " czytać" takie rzeczy. Ja słabo fotogeniczna jestem

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Ale jesteś piękna Skąd bransoletka? Kupiłam ostatnio podobną na allegro, rzekomo z Mohito, ale jakoś nie mogę się jej doczekać.
oj dziękuję pięknie bransoletka zamówiona dosłownie 100 lat temu na all. Jakieś bromo-niewiadomo co, chyba vintage. Był jeszcze medalion do tego. Ostatnio sobie o niej przypomniałam. Jutro dodam na blogu notkę z ciekawymi inspiracjami, jakby co zapraszam
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 20:53   #2330
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Mariah przy którym ryneczku odkryłaś ten sklepik?
Na Widzewie, ryneczek znajduje się na skrzyżowaniu Puszkina i Chmielowskiego. Sklepik jest od strony domu towarowego Batory.


Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Cd.
Pięknie! Uwielbiam takie marynistyczne zestawy Tylko buty są 'be' ale rozumiem, że na baleriny jeszcze za wcześnie...
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:54   #2331
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
dziękuję sweter z hm, aktualna kolekcja

heh z insta ze wszystkim się jest na bieżąco! Jaki masz nick?


Sklep obok tkmaxa, chyba kiedyś tam był s.oliver albo coś takiego ;P polecam, szmatki takie do latania raczej na sportowo, ja czasami tak lubię
dziękuję bardzo mi miło. Zdjęcia pokoju będą na blogu już niedługo

bardzo dziękuję, miło " czytać" takie rzeczy. Ja słabo fotogeniczna jestem

oj dziękuję pięknie bransoletka zamówiona dosłownie 100 lat temu na all. Jakieś bromo-niewiadomo co, chyba vintage. Był jeszcze medalion do tego. Ostatnio sobie o niej przypomniałam. Jutro dodam na blogu notkę z ciekawymi inspiracjami, jakby co zapraszam
Taki sam jak na wizażu
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 20:55   #2332
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Na Widzewie, ryneczek znajduje się na skrzyżowaniu Puszkina i Chmielowskiego. Sklepik jest od strony domu towarowego Batory.




Pięknie! Uwielbiam takie marynistyczne zestawy Tylko buty są 'be' ale rozumiem, że na baleriny jeszcze za wcześnie...
dziękuje szkoda tylko, że tak daleko ode mnie, ale będę pamiętać
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:04   #2333
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
heh z insta ze wszystkim się jest na bieżąco! Jaki masz nick?
ja też lubię Cię podglądać
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:05   #2334
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
dziękuje szkoda tylko, że tak daleko ode mnie, ale będę pamiętać
Zerknij na ich stronę www, w Łodzi PAESE jest w trzech miejscach + wyspa w Pasażu przy Al. Jana Pawła II
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:14   #2335
lleenka
Rozeznanie
 
Avatar lleenka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 886
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Ale zdjęć nie można chyba wstawiać

EDIT: ZAŁOŻYŁAM WIZAŻOWY BLOG Blog jest prywatny - czytać i komentować mogą tylko osoby z mojej listy kontaktów. Trochę osób już dodałam, ale nie wszystkich. Ci co chcą być zaproszeni proszeni są o wyrażenie chęci a jeśli tylko udzielają się w tym wątku (lub w którejś z poprzednich części) to oczywiście nie widzę żadnych przeszkód.
blekitne_niebo czy mogę też prosić o udostępnienie bloga? Udzielam się rzadko, ale czytam regularnie od początku I części i jest to mój ulubiony wątek!
__________________
Od 10.11.2015r.- ćwiczę z trenerem personalnym

Schudłam
69kg->66,3->64,3->62,6->61,1->60->59,4->58,5kg->56kg->55,6kg->55,2kg->54,8kg->53,7kg

APARATKA w połowie
29.04.2011r. - góra metalowa
18.11.2011r.-04.11.2015r. - dół metalowy


https://www.instagram.com/lena.m.lena/



lleenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:28   #2336
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
oj dziękuję pięknie bransoletka zamówiona dosłownie 100 lat temu na all. Jakieś bromo-niewiadomo co, chyba vintage. Był jeszcze medalion do tego. Ostatnio sobie o niej przypomniałam. Jutro dodam na blogu notkę z ciekawymi inspiracjami, jakby co zapraszam
Zaglądam regularnie
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:43   #2337
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

blekitne_niebo, czy ja też mogę prosić o dostęp? Rzadko się tu udzielam, ale czytam regularnie, kilka Twoich urodowych postów sobie nawet zapisałam
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:44   #2338
Orage
Rozeznanie
 
Avatar Orage
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 647
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Akurat zdjęcie z najnowszej kolekcji Top Secret, bo na stronie Reserved swoich spodni nie znalazłam (straszne braki mają). Kosztuje bodajże 80zł

Ja chyba w ogóle mam słabość do żywych kolorów, ostatnio (też w RE) kupiłam żółty, neonowy sweter Ale jeśli chodzi o fasony to tu na szczęście jest klasycznie
Dzięki za odpowiedź Podczytuję Wasz wątek i wzięło mnie na białe koszule, koszulo-bluzki. Miałam nadzieję, że to było coś z Reserved, bo chciałam zrealizować kupon -20%, ale nie widzę nic ciekawego
Orage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:46   #2339
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Dziewczyny starałam się dodawać po kolei wszystkich którzy wyrazili na to chęć, ale jak kogoś nieumyślnie pominęłam to krzyczcie a naprawię swój błąd Na razie jest tylko post z moją pielęgnacją, wkrótce będą pojawiać się kolejne

Jest dzisiaj piękny dzień, spędziłam go do tej pory na spacerze Zahaczyłam o centrum handlowe gdzie nabyłam dwie nowe sukienki i cieliste szpilki w Reserved (korzystając z kuponu -20%). Niestety, rabat nie objął butów
piękne! A dlaczego rabat nie objął? Na kuponie chyba nie jest napisane, że z wyłączeniem butów
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 21:56   #2340
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
piękne! A dlaczego rabat nie objął? Na kuponie chyba nie jest napisane, że z wyłączeniem butów
napisane jest, że z wyłączeniem akcesoriów i też miałam nadzieję że buty się do nich nie zaliczają... ale niestety napisano tak na fan page'u, ja przejrzałam regulamin i nie było mowy konkretnie że buty = akcesoria.
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.