Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-02, 14:52   #661
kotto
Raczkowanie
 
Avatar kotto
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 152
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

[QUOTE=*Agatek*;39545214]dołączam do grona mierzących i ważących się 1 kwietnia

Przyszłam tylko się pochwalić, że teściu dokupił mi do prezentu urodzinowego ( ) stepper! o taki

także będę coś innego ćwiczyć jupiii

Woow Super prezent tez chce! Dzis wsunelam troche kalorii zaraz biore sie za skalpel a od pon licznie dni beez slodyczy
__________________
Zapuszczam włosy-> 65 cm
Zmieniam skore naWAKACJE
160cm
51
50
49
48
DAM RADE-tym razem! CDN ->
8 min abs-3
8min buns-4
kotto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 15:14   #662
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

agatka- super ja mam bez trzymania-tylko dol do ktorego moge dopiac linki do cwiczenia rak-czasem dopinam super ze tesciu cie tak ladnie wsparl nie rob sobie duzego obciazenia jak nie chcesz miesni na lydkach ja nie patrze na kalorie tylko na czas ale w pol godziny batona mozna spalic
witaj w klubie stepujacych mi sie najlepiej stepuje na wieczornych wiadomosciach
A wogole pokaralo mnie za to wczorajsze obzarstwo...brzuch mnie nie boli ale co chwila latam na kibelek...masakra...od rana z 15 razy bylam...pije wode zeby sie nie odwodnic...bylo tyle nie zrec:P a tak powaznie czytalam ulotke od antybiotyku i bardzo mozliwe ze to od niego...powinno minac jutro...oby
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 16:29   #663
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Ale się rozpisałyscie.. aż ciężko nadgonić
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 18:10   #664
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

kotto myślisz, że dasz radę ze słodyczami? Bo ja myślę, że nie
no ale liczę na Ciebie może Tobie też się uda!

Ja raczej nie poradzę sobie ze słodyczami

Dziś pierwsze kroki na stoperku zaliczone
Jeju po 5 minutach się zaczęłam strasznie męczyć i pocić... po pół godziny jakaś masakra, leciało ze mnie ciurkiem ale 200 kcal spalone, robiłam na przemian szybko i wolno
Cała czerwona twarz ale ja tak zawsze mam po wysiłku

Fajna rzecz jak się nudzi i ogląda tv
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 19:07   #665
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

a widzisz mowilam ze fajna rzecz hehe fajnie sie cwiczy tez przy muzyce w jej rytm wlaczasz radio i heja
dziewczyny to moze tak jak ja zrobcie- 5 dni bez slodkiego i na weekend jajis wafelek w nagrode. i tak do konca miesiaca. latwiej wytrwac co tydzien 5dni bez slodyczy niz od razu caly miesiac...
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 19:22   #666
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Naczytałam się na necie o steperze i się boję go używać

Niby można się dorobić zwichnięcia kostki czy będę boleć stawy.... Jak to u Ciebie Aga wyglądało?
Skoro ubyło Ci tyle cm to znaczy, że coś działało... dobre dla zabicia czasu, na nudę... ale najbardziej pomaga na łydki, uda, plecy i boczki, ale na brzuch to bym musiała mieć te uchwyty co by się skręty robiło

Aga ja nie wytrzymam bez słodkiego, bez lipy Wczoraj w nocy ciastko francuskie z jabłkiem i cynamonem, dziś w realu to samo ale z dżemem truskawkowym i jakąś wanilią zapijany mullerem pistacjowym no ale nic poza tym nie jem słodkiego, dieta zachowana
Zbliża się powoli @....
Aga nie zastanawiałaś się, że przez tabl anty przytyłaś? Bo ja mam ost sztuki i koniec, chyba porzucę i przestanę się truć, jeszcze libido zerowe to w ogóle (wiedziałam, że po około 3 mies tak będzie no i już leci 6 )
__________________



Edytowane przez *Agatek*
Czas edycji: 2013-03-02 o 19:29
*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 19:23   #667
kotto
Raczkowanie
 
Avatar kotto
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 152
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
kotto myślisz, że dasz radę ze słodyczami? Bo ja myślę, że nie
no ale liczę na Ciebie może Tobie też się uda!

Ja raczej nie poradzę sobie ze słodyczami

Dziś pierwsze kroki na stoperku zaliczone
Jeju po 5 minutach się zaczęłam strasznie męczyć i pocić... po pół godziny jakaś masakra, leciało ze mnie ciurkiem ale 200 kcal spalone, robiłam na przemian szybko i wolno
Cała czerwona twarz ale ja tak zawsze mam po wysiłku

Fajna rzecz jak się nudzi i ogląda tv
Ja po skalperze;d DAM mam ostatnio taki power,ze dam Bez tego da sie zyc
__________________
Zapuszczam włosy-> 65 cm
Zmieniam skore naWAKACJE
160cm
51
50
49
48
DAM RADE-tym razem! CDN ->
8 min abs-3
8min buns-4
kotto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 21:52   #668
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

agatka muli mi tablet a laptopa ma maz w pracy. jak wroci to o 23 ci odpisze

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Naczytałam się na necie o steperze i się boję go używać

Niby można się dorobić zwichnięcia kostki czy będę boleć stawy.... Jak to u Ciebie Aga wyglądało?
Skoro ubyło Ci tyle cm to znaczy, że coś działało... dobre dla zabicia czasu, na nudę... ale najbardziej pomaga na łydki, uda, plecy i boczki, ale na brzuch to bym musiała mieć te uchwyty co by się skręty robiło

Aga ja nie wytrzymam bez słodkiego, bez lipy Wczoraj w nocy ciastko francuskie z jabłkiem i cynamonem, dziś w realu to samo ale z dżemem truskawkowym i jakąś wanilią zapijany mullerem pistacjowym no ale nic poza tym nie jem słodkiego, dieta zachowana
Zbliża się powoli @....
Aga nie zastanawiałaś się, że przez tabl anty przytyłaś? Bo ja mam ost sztuki i koniec, chyba porzucę i przestanę się truć, jeszcze libido zerowe to w ogóle (wiedziałam, że po około 3 mies tak będzie no i już leci 6 )
agatka ja mam steper od ponad roku i byl czas gdzie cwiczylam po godzinie dziennie i cwicze zawsze bez rozgrzewki i nigdy mi nic nie bylo teoretycznie jak idziesz ulica to tez mozesz kostke zwichnac wiec ja bym po prostu korzystala z urzadzonka zmiast sie zastanawiac od 1,5 miesiaca cwicze po 15 minut steper plus 15 minut rower i 80% celulitu zniklo... tylko z tylu na udach jeszcze troche zostalo...wiec warto
co do tabletek...biore ponad 3 lata i 2 razy zmienialam...ale dla mnie sa najskuteczniejsze i najwygodniejsze...nie chce miec bejbe... a na pewno mi cycki od nich sporo urosly biore niby najnowszej generacji i niby od nich sie nie tyje dlatego takie drogie...ale nie wiem... w koncu to hormony...a moje przytycie po slubie to wiele czynnikow...przestalam pracowac, zaczelam gotowac porzadnie, dogadzac sobie i mezowi...wiec nie tylko wina tabletek...
a jak nie mozesz zrezygnowac ze slodyczy to po prostu je ogranicz
kotto-trzymam kciuki mi sie udalo choc nie bylo latwo to tobie tez na pewno sie uda

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

mezu przyszedl-ide spac dobranoc laseczki

Edytowane przez agafisia
Czas edycji: 2013-03-02 o 21:32
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 09:19   #669
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Dziękuję za odpowiedź Aga Właśnie mówiłam tż, że Ty ćwiczyłaś co 2 dzień zazwyczaj i spadło Ci tyle cm Więc coś działa

Tylko ja już zwichnęłam kostkę przez skakance za dużo skoków, bez rozgrzewki... 2 tyg nie ćwiczyłam, miałam opuchnięte, w bandażu, bez na noc to ciągnęło no i brałam żele i psikadła od lekarza, samo po 2 czy 3 tyg zniknęło na tej nodze też mnie ścięgno z tyłu boli i duży palec u nogi- nie mogę go naciągnąć, już zaczął mnie boleć w ciąży Masuję, wyprostowuję, ale nici aż tak bardzo mi w życiu to nie przeszkadza, ale jednak coś jest

Ograniczyłam słodycze, o tak, to z pewnością.... kiedyś to i deserek typu pudding, czekolada, wafelki w całym dniu
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 10:09   #670
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

no widzisz mozna sobie skrecic noge na wszystkim a ja na steperku cwicze co dzien po 10 lub 15 minut plus rowerek...nawet jesli od steperka mi cm nie spadly-bo nie wiem na prawde od czego-to i tak warto bylo dla ujedrnienia nog wczesniej mialam gdzieniegdzie az takie dolki celulitu-masakra...a teraz? tylko troszke jeszcze widac z bliska z tylu wysoko z przodu nawet jak scisne noge to nie ma no i mam nogi silniejsze bo na nartach dalam ladnie rade wiec warto choc po trochu
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 10:45   #671
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Cytat:
Napisane przez *Agatek*;39550072[B
][/B]
Dziś pierwsze kroki na stoperku zaliczone
Jeju po 5 minutach się zaczęłam strasznie męczyć i pocić... po pół godziny jakaś masakra, leciało ze mnie ciurkiem ale 200 kcal spalone, robiłam na przemian szybko i wolno
Cała czerwona twarz ale ja tak zawsze mam po wysiłku

Fajna rzecz jak się nudzi i ogląda tv
Pozazdrościć sprzętu Ja uwielbiam to wycieńczenie po wysiłku... spływający pot, czerwona twarz i boskie poczucie że zrobiło się dla siebie coś dobrego


Nie wiem jak w Waszych miastach, ale u nas wczoraj wreszcie zawitała wiosna słońce pełną parą, śpiewające ptasiory Już coraz mniej czasu do lata i pokazywania ciałka!
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 11:21   #672
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

u nas pochmurno brzydko jakos...ale w czwartek i piatek ma byc po 15!! stopni jeee wiosna idzie
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 11:37   #673
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Idzie wiosna, idzie U nas też słoneczko, choć 3-4 stopnie. Ale coraz częściej tak jest

Właśnie głowię się nad swoim własnym treningiem, wybierając różne ćwiczonka, szukam i tak sobie rozmyślam, co zrobić, żeby brzuch zanikał... już boczki prawie takie jakie powinny być, więc tak sobie myślę i myślę...
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 11:59   #674
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

ja dzis zmierzylam se z ciekawosci biust pokazalo 90 wiec jesli biust mam 90 i biodra 94 i talie 71 to niewiele mi do idealnych wymiarow brakuje 90 60 90 ale patrzac w lustro mysle ze ci co to wymyslili to powinni jeczscze dodac wymiary oponki i nog i ich dlugosc hehe odezwe sie wieczorem bo maz znowu laptopa do pracy bierze...pa
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 13:00   #675
moncia25
Raczkowanie
 
Avatar moncia25
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: przemysl
Wiadomości: 345
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

czytam i nie wierze, cwi8czycie trzymacie diete...! mi jakos spadla motywacja wczoraj wieczorkiem likierek czekoladowy, dzisiaj kanapki z bialym chlebem na sniadanie... jak Wy to robicie?

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
ja dzis zmierzylam se z ciekawosci biust pokazalo 90 wiec jesli biust mam 90 i biodra 94 i talie 71 to niewiele mi do idealnych wymiarow brakuje 90 60 90 ale patrzac w lustro mysle ze ci co to wymyslili to powinni jeczscze dodac wymiary oponki i nog i ich dlugosc hehe odezwe sie wieczorem bo maz znowu laptopa do pracy bierze...pa

super! figura jak u modelki!

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

aaaa a teraz deser zrobilam w wysikiej szkolance jogurt na dole, pozniej oteby owsiane, musli i na gorze kiwi zobaczymy czy zjadliwe jakos trzeba sobie radzic z checia na slodkie :p
__________________
168, 27 lat

65 - 64 - 63 - 62- 61,5 - 61 - 60- 59 - 58 - 57 -56
moncia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 13:17   #676
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)



Jestem po killerze spocona jak świniak, ale to cooo

Moncia ćwiczenia dodają sił, energię, powera, humor i w ogóle wiele wiele zalet dlatego ćwiczę codziennie A zaczęłam cięższe ćwiczenia- interwały, po przy skalpelu już żadnych zakwasów nie miałam - mięśnie chyba się wyrobiły, przywykły do takiego samego wysiłku - codziennie to samo (koleżanka mnie uświadomiła ) dlatego teraz coś cięższego a wieczorkiem jeszcze stepper, dla zabicia czasu

ja grzeszę od samego początku miesiąca... dziś znów ciastko z cukierni do kawki
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 13:37   #677
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

do modelki jeszcze duuuuuuuuzo mi brakuje wzrostu wagi pieknych dluugich prostych nog idealnej skory bez rozstepow i zylek...i jeszce milion innych rzeczy ale co tam-ciesze sie ze chudne choc troche
agatka-ladnie cwiczysz
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 18:28   #678
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Agafisia Tobie też dobrze szły ćwiczonka, bo wypadało koło 3x w tyg więc zawsze cosik

Ja po stoperku do wiadomości fajnie se podreptać... 4 km przedreptałam 40 minutek- 300 kcal
Może z udzisk trochę tłuszczu zejdzie
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 19:16   #679
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Ja ostatnio w ogóle nie mam czasu na ćwiczenia Ewka niestety poszła w odstawkę bo całymi dniami latam poza domem i cięzko o 20 zmusić się jeszcze do ćwiczeń. Muszę zapisać się w końcu na fitness
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-03, 19:54   #680
moncia25
Raczkowanie
 
Avatar moncia25
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: przemysl
Wiadomości: 345
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
do modelki jeszcze duuuuuuuuzo mi brakuje wzrostu wagi pieknych dluugich prostych nog idealnej skory bez rozstepow i zylek...i jeszce milion innych rzeczy ale co tam-ciesze sie ze chudne choc troche
agatka-ladnie cwiczysz

mi tez niestety zostaly po dzidziusiu z tym nie da sie nic zrobic ale, chociaz wymiary masz zblizone do doskonalych, bo u mnie chyba po 20 cm z kazdej strony wiecej

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

aaaa probowalam dzis zrobic kilera z ewa , ale wytrzymalam 15 min i myslalam ze serce mi wyskoczy ..... tylko maz sie ze mnie smial :p
__________________
168, 27 lat

65 - 64 - 63 - 62- 61,5 - 61 - 60- 59 - 58 - 57 -56
moncia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 20:08   #681
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Agafisia Tobie też dobrze szły ćwiczonka, bo wypadało koło 3x w tyg więc zawsze cosik

Ja po stoperku do wiadomości fajnie se podreptać... 4 km przedreptałam 40 minutek- 300 kcal
Może z udzisk trochę tłuszczu zejdzie
jak to 3razy w tygodniu? przez caly miesiac tylko 5razy nie cwiczylam- wiec wychodzi ze 6 razy w tygodniu cwiczenia i jeden dzien przerwy:p
moncia-dzieci nie rodzilam a rozstepy mam od 12roku zycia-za szybko dojzalam

Edytowane przez agafisia
Czas edycji: 2013-03-03 o 20:09
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 21:02   #682
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Cytat:
Napisane przez moncia25 Pokaż wiadomość
mi tez niestety zostaly po dzidziusiu z tym nie da sie nic zrobic ale, chociaz wymiary masz zblizone do doskonalych, bo u mnie chyba po 20 cm z kazdej strony wiecej

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

aaaa probowalam dzis zrobic kilera z ewa , ale wytrzymalam 15 min i myslalam ze serce mi wyskoczy ..... tylko maz sie ze mnie smial :p
killera się robi dopiero po skalpelu... bo to jest trening dla średnio zaawansowanych, jak nabierzesz troszkę kondycji...
inaczej można sobie krzywdę zrobić
Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
jak to 3razy w tygodniu? przez caly miesiac tylko 5razy nie cwiczylam- wiec wychodzi ze 6 razy w tygodniu cwiczenia i jeden dzien przerwy:p
moncia-dzieci nie rodzilam a rozstepy mam od 12roku zycia-za szybko dojzalam
tak sobie strzeliłam, bo nie przyglądałam się Twojej tabeli, sorry
Oki, niech będzie 6x w tyg
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 21:43   #683
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

bo wiesz agatka-dla mnie prawie co dzien dupke ruszyc przez miesiac to wysilek ze hohohohoho wiec tak sie dumnie upominam hehe dzis tez cwiczonka zaliczone wczoraj i dzisiaj jadlam ciasto bo weekend-ale od jutra do soboty nic a nic nie bedzie dobrej nocy kochane
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 22:46   #684
moncia25
Raczkowanie
 
Avatar moncia25
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: przemysl
Wiadomości: 345
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
bo wiesz agatka-dla mnie prawie co dzien dupke ruszyc przez miesiac to wysilek ze hohohohoho wiec tak sie dumnie upominam hehe dzis tez cwiczonka zaliczone wczoraj i dzisiaj jadlam ciasto bo weekend-ale od jutra do soboty nic a nic nie bedzie dobrej nocy kochane
tylko pozazdroscic zawzietosci kla ski:

u mnie weekend nie nalezal do udanych... ale upieklam mezowi pijaka- takie ciasto z masa, polewa i wkladkami, juz od miesiaca jest w domu, i strasznie sie upominal, a ze jedzie juz w srode na 1,5 miesiaca, zrobilam mu te przyjemnosc i ani nie tknelam, chociaz ochote mialam straszna...

za to niestety dzis:
9.00 troche salatki z selera, pory , kukurydzy i szynki
11.00 2 kromki bialego chleba z serkiem
14.00 jablko
18.00 2 jajka na twardo i znow kromka bialego chleba
21.00 2 kromki chleba ( bialego) z salatka rybna

od jutra mam mocne postanowienie poprawy i bede sie trzymac!

dobranoc Dziewczynki
__________________
168, 27 lat

65 - 64 - 63 - 62- 61,5 - 61 - 60- 59 - 58 - 57 -56
moncia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 08:28   #685
kotto
Raczkowanie
 
Avatar kotto
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 152
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Wiatam piekne w ten sloneczny dzien
Ja dzis tak jakby wolne zaczynam swoje postanowienie a mianowicie nie jem slodyczy wkleje zaraz swoje wymiary,porownam za miesiac,jak tak patrze na to slonce za oknem to mam wieksza motywacje,wiecie kiedy wiosna zawita juz na dobre? bo cos slyszalam ze jeszcze czekaja nas temp.ujemne
__________________
Zapuszczam włosy-> 65 cm
Zmieniam skore naWAKACJE
160cm
51
50
49
48
DAM RADE-tym razem! CDN ->
8 min abs-3
8min buns-4
kotto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 12:57   #686
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

hej hej
alllleeeee dzis piekny dzien normalnie jak lato-gdyby cieplej bylo
dzis bylam z pieskiem na szczepieniu na wscieklizne piesek zdrowy jak rybka
dzis zjadlam;
grahamka z dzemem pomaranczowym
pol woreczka kaszy gryczanej z gulaszem wegierskim
kupka salaty lodowej z jogurtem nat
250 gr truskawek na razie tyle zaraz ide na spacer z pieskiem
milego dnia

potem jeszcze zjadlam druga polowke z gulaszem i salata i to chyba koniec dzisiaj

Edytowane przez agafisia
Czas edycji: 2013-03-04 o 16:56
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 17:35   #687
kotto
Raczkowanie
 
Avatar kotto
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 152
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

co tu taka cisza dzis ? 1 dzien bez slodkiego za mną do tego dzis przyszalalam z ćwiczeniami
8min abs
10 min trening brzucha
skalpel z ewa
jest moc!
__________________
Zapuszczam włosy-> 65 cm
Zmieniam skore naWAKACJE
160cm
51
50
49
48
DAM RADE-tym razem! CDN ->
8 min abs-3
8min buns-4
kotto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 17:43   #688
moncia25
Raczkowanie
 
Avatar moncia25
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: przemysl
Wiadomości: 345
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

A ja jak mowilam tak zrobilam od dzis nowy etap diety dzis :
8.00 jablko
11.00 goracy kubek
13.00 zurek
18.00 piers z kurczaka z salata lodowa

Planuje dzis zjesc ananasa bo klientka mi przyniosla uwielbiam moje klientki
__________________
168, 27 lat

65 - 64 - 63 - 62- 61,5 - 61 - 60- 59 - 58 - 57 -56
moncia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 17:59   #689
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

kotto-to jeszcze ile bez slodkiego? ja do wekendu a mam w szafce gorzka czekolade ktora u nas w domu tylko ja jem...alez mnie korci
moncia-tylko nie jedz tego ananasa na noc-ma duuuzo cukrow
agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 18:04   #690
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Odchudzanie od 1 lutego :) do wiosny i dalej :)

Coś młodzież się przestała odzywać, pewnie sprawdzianami zajęci

Ja dziś nie ćwiczyłam pierwszy raz od 33 dni bolą mnie łydki i boki brzucha, więc zrobię na wieczór sobie jakiś krótki interwał, bo jakoś głupio bez ćwiczeń

Dziś piękny słoneczny dzień był mężul ma urlop przez tydzień, więc w końcu może odpocząć no i posiedzieć z nami

Moncia
Twoje śniadania mi się nie podobają... zbyt mało jesz... no ale skoro chcesz sobie zrobić kuku to Twoja sprawa...
Efekt jojo, albo zemdlejesz w końcu, bo nie będziesz miała siły chodzić
Też tak jadałam jak miałam depresję i chcieli mnie kłaść do szpitala, no ale skoro Ciebie to nie ruszyło to
droga wolna!


Jeszcze jak dobrze pamiętam- masz dziecko, więc tym bardziej powinnaś jeść normalnie. Ale na śniadanie jabłko albo kawa?

Twój dzisiejszy jadłospis nie ma nawet 1000 kcal... Z górką policzyłam 950
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.