Odzywka do rzęs Revitalash - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-03-07, 09:15   #421
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Butlownik Pokaż wiadomość
MAM DO WAS PYTANIE:
W ulotce pisze, że odżywkę należy stosować na dokładnie umytą (najlepiej mydłem ) i osuszoną powiekę... Dlatego zawsze po umyciu wieczorem twarzy, smarując ją kremem, omijam okolicę powieki na lini rzęs. Czy. któraś z Was stosuje normalnie krem nawilżający na całe oko, a dopiero potem nakłada odżywkę? Męczy mnie już ta sytuacja bo zawsze po umyciu oka czuję, że powieka jest ściągnięta od mydła i kusi mnie, żeby nawilżyć ją kremem.
Pozdrawiam
Ja nie myję mydłem oczu i w ogóle staram się mydłem nie myć buzi. Jeśli czujesz ściągnięcie to prawdopodobnie przez PH mydła [dlatego właśnie nie używam takich środków do mycia buzi]. Używam do oczu płynów do demakijażu bardzo deliaktnych. Na pewno przed nakładniem odżywki nie jest wskazane stosownie kremu. Może spróbuj umyć buzię innym mydłem albo dużo wcześniej i odżywkę nałóż kilka godzin później [jeśli to możliwe] i jeśli będziesz nadal czuła ściągnięcie to nałóż odrobinę kremu nawilżającego na oczy zaraz po umyciu buzi. Jeśli odżywka będzie nakładana kilka godzin później to przetrzyj suchym płatkiem oczy, żeby nie było żadnej tłustej powłoki.

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Zobaczymy, jak to będzie u mnie Mam nadzieję, że z czasem rzęsy staną się też trochę grubsze, bo póki co cieniutkie jak niteczki..
Myślę, że powinno się to zmienić. U mnie się zmieniło.

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Odżywkę staram się nakładać bardzo dokładnie, nie oszczędzam jej, ale też staram się nie przesadzać z ilością, żeby nie spływała czy dostawała się do oka
I bardzo dobrze
Najważniejsze jest, żeby każde miejsce, z którego wyrastają włoski było pokryte odżywką.

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Ja to z natury do cierpliwych nie należę Jasne, jak już ją kupiłam, to będę pewnie używać, chociaż tak jak napisałam wcześniej, mam póki co mieszane uczucia co do tego produktu. Dam mu jednak jeszcze szansę, mam nadzieję, że kuracja przyniesie spodziewane rezultaty
Jeśli Cię nie uczula i nic złego się nie dzieje, to ja bym na Twoim miejscu stosowała. Ja najfajniejsze efekty miałam ok. 4-5 miesiąca... a potem się rozleniwiłam i prawie przestałam stosować... i żałowałam strasznie, bo trzeba było zaczynać praktycznie od początku. Drugi raz takiego numeru nie odstawię

Edytowane przez List_Waw
Czas edycji: 2013-03-07 o 09:16
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 15:31   #422
Look At Me
Przyczajenie
 
Avatar Look At Me
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Witajcie Dziewczyny Pomimo tego, że nie stosuję już Revitalash to chętnie podczytuję wątek (lenistwo wzięło górę i przedłużyłam rzęsy 1:1 heh). Na dolnych rzęsach stosując Revitalash pierwsze efekty widziałam po ok.6 tygodniach, na górnych jakieś 1,5 tygodnia później. Nie miałam żadnych skutków ubocznych. Liczyłam na to, że urosną mi po nim nowe rzęsy, ale niestety w moim przypadku nie wpłynął na porost nowych rzęs Na początku stosowałam odzywkę codziennie, potem co drugi dzień. Teraz chciałabym kupić jakąś odżywkę żeby stosować na dolne rzęsy. Możecie polecić coś wzmacniającego? P.S. Stosowałam kiedyś też zwykły olejek rycynowy. Nie wydłużyły mi sie po nim rzęsy, ale za to były ale były grubsze i końce rzęs zdecydowanie ciemniejsze (chociaż moje rzęsy są i tak naturalnie czarne). Jak znacie jakąś fajną odżywkę to piszcie

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez malinazagrosze Pokaż wiadomość
Używam tej odżywki od dwóch dni i prawdopodobnie dwa ostatnie.
Nie mam wprawdzie uczulenia ale mega ciemne, podkrążone oczy, jak wygłodniały semita z zapadniętymi oczami. Porażka. Być może jest to jakiś specyficzny rodzaj uczulenia, ale nie spotkałam się jak dotąd z uczuleniem w postaci ciemniejącej skóry wokół oczu bez pieczenia i bólu. Czy ktokolwiek osiągnął taki oto efekt, po użyciu? 300 zł do kosza.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Po przeczytaniu ulotki Lumiganu, właściwie sprawa się wyjaśnia. Lek zawiera ostrzeżenie o możliwości ściemnienia skóry powiek, a wszystkie te "rewelacje" odżywkowe na porost rzęs bazują właśnie na substancji czynnej: bimatoprost, zawartej w Lumiganu, tyle, że niby w bezpiecznych dawkach. Mam nadzieję, że ta pigmentacja nie jest trwała, bo pójdę do sądu.
I pomyśleć, ze swojego czasu Lumigan można było kupić na Allegro jako KOSMETYK :/ za 150 zł za 1 opakowanie!!
Look At Me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 19:35   #423
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Kurcze, rozumiem ze kobieta zrobi wszystko by byc piekną, ale co niektore posty powalają
Ktos pisze , ze osoby z długimi rzęsami nie stosują go, jednak stosują.
Producent każe nakładać tak by nie dostało sie to cos do oka. Oczywiście , ze sie dostanie. W nocy wystarczy potrzeć okiem o poduszkę, a opary tez moga drażnić. A samo to ze dolne rzęsy w kontakcie z gornymi rosną- kosmetyk tak czy siak dostanie się do oka.
I pomimo tego nie dziwię się kobietom, ze go stosują, sama miałam ochotę, tez jestem babą
I jeszcze te czerwone kreski - swadczą o mocnej chemii.
Szukam na internecie opinii co do składu. Albo zle szukam albo jest utajony. Czy coś przeoczyłam??
Jestem przekonana ze ten składnik na jaskrę to nie jedyne badziewstwo jakie tam włozyli. A co do porostu włosow to jak moze odrosnąc włos gdzie nie ma mieszkow? Gdyby był taki rewelacyjny to nie byłoby juz łysych Panow No, ale powiedzmy, ze moze. To jeszcze mozna jakos tam wytłumaczyć.
To bardzo nie fair ze strony producenta,ze nie ujawnia składu ( w kosmetykach chyba do 0,5 % nie trzeba ujawniac, tak mi sie obiło
o uszy?? ), bo bedzie jak z viagrą czy formaldehydem w odzywce do paznokci. Jeszcze paznokcie - kit ,ale oslepnąć... koszmar. Myslę, ze jest tam niezłe świnstwo i producent jest dobrze ubezpieczony w razie procesow o uszczerbek na zdrowiu. Jak by ujawnił to klientela by sie przerzedziła
Zauważcie, ze zaden lekarz nie wypowiada się dobrze o tym para kosmetyku. A przedstawiciele nie wiedzą wiele o certyfikatach...
Co do kosmetyczek to podobno 50 zł trafia do ich prywatnego portfela.
Sama miałam ochotę to sobie kupić ale skoro tyle niejasnosci i w koncu wszystko wraca do poprzedniego stanu to nie warto ( o ile wroci).....
Szkoda
Zauważyłam tez ze osoby ktore konsultowały ten kosmetyk z lekarzem nie mowią co lekarz dokładnie powiedział. Moze kos by sie podzielił tymi informacjami?

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-03-11 o 19:46
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 21:52   #424
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Kurcze, rozumiem ze kobieta zrobi wszystko by byc piekną, ale co niektore posty powalają
Ktos pisze , ze osoby z długimi rzęsami nie stosują go, jednak stosują.
Producent każe nakładać tak by nie dostało sie to cos do oka. Oczywiście , ze sie dostanie. W nocy wystarczy potrzeć okiem o poduszkę, a opary tez moga drażnić. A samo to ze dolne rzęsy w kontakcie z gornymi rosną- kosmetyk tak czy siak dostanie się do oka.
I pomimo tego nie dziwię się kobietom, ze go stosują, sama miałam ochotę, tez jestem babą
I jeszcze te czerwone kreski - swadczą o mocnej chemii.
Szukam na internecie opinii co do składu. Albo zle szukam albo jest utajony. Czy coś przeoczyłam??
Jestem przekonana ze ten składnik na jaskrę to nie jedyne badziewstwo jakie tam włozyli. A co do porostu włosow to jak moze odrosnąc włos gdzie nie ma mieszkow? Gdyby był taki rewelacyjny to nie byłoby juz łysych Panow No, ale powiedzmy, ze moze. To jeszcze mozna jakos tam wytłumaczyć.
To bardzo nie fair ze strony producenta,ze nie ujawnia składu ( w kosmetykach chyba do 0,5 % nie trzeba ujawniac, tak mi sie obiło
o uszy?? ), bo bedzie jak z viagrą czy formaldehydem w odzywce do paznokci. Jeszcze paznokcie - kit ,ale oslepnąć... koszmar. Myslę, ze jest tam niezłe świnstwo i producent jest dobrze ubezpieczony w razie procesow o uszczerbek na zdrowiu. Jak by ujawnił to klientela by sie przerzedziła
Zauważcie, ze zaden lekarz nie wypowiada się dobrze o tym para kosmetyku. A przedstawiciele nie wiedzą wiele o certyfikatach...
Co do kosmetyczek to podobno 50 zł trafia do ich prywatnego portfela.
Sama miałam ochotę to sobie kupić ale skoro tyle niejasnosci i w koncu wszystko wraca do poprzedniego stanu to nie warto ( o ile wroci).....
Szkoda
Zauważyłam tez ze osoby ktore konsultowały ten kosmetyk z lekarzem nie mowią co lekarz dokładnie powiedział. Moze kos by sie podzielił tymi informacjami?

ludzie czy wy naprawdę nie potraficie w internecie szukać?
http://www.revitalash.com.pl/index.php/pytania punkt 11 - skład produktu:/ gdzie on jest tajny i ukryty?

jak się ma w nocy dostać do oka? nie wiem jak inni ale ja śpię z zamkniętymi oczami odżywkę nakładam jak eyliner w ciągu dnia i nie dostaje mi się do oczu bo od razu by piekło, więc dlaczego odżywka ma się dostawać? ona zasycha na powiece w kilka sekund:/ ja kresek na powiekach nigdy nie miałam, używam ponad rok, skład przeanalizowałam i nic tam strasznego nie widzę

ciekawa jestem jakby wziąć jakąkolwiek odżywkę do paznokci czy balsam do ciała i poprosić o analizę lekarza czy można wsadzić ją do oka o myślę, że powie, że nie można :P już milion razy to było pisane, odżywka nie powinna dostawać się do oka, nie jest do tego przeznaczona ani przystosowana
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 07:48   #425
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

"jak się ma w nocy dostać do oka? nie wiem jak inni ale ja śpię z zamkniętymi oczami odżywkę nakładam jak eyliner w ciągu dnia i nie dostaje mi się do oczu bo od razu by piekło, więc dlaczego odżywka ma się dostawać? ona zasycha na powiece w kilka sekund:/ ja kresek na powiekach nigdy nie miałam, używam ponad rok, skład przeanalizowałam i nic tam strasznego nie widzę"- pisze Mysia Mysz.

Własnie to mnie powala... W całej rozciągłosci.... I bez komentarza.

Nikt Ci nie zabrania stosowania odzywki, do oka mozesz wkładać co tylko chcesz

Masz tu Mysia Mysz , skoro taka jesteś świadoma i nic tam nie widzisz strasznego:

Water/Aqua/EAU, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Panax Ginseng Root Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Biotin, Camelia Oleifera Leaf Extract, Swerita Japonica Extract, Biotinyl Tripeptide-1, Octapeptide-2, Calendula Officinalis Flower Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Protein, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Glycerin, Cellulose Gum, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate.

główny i najważniejszy składnik Revitalish'a Dechloro Dihydroxy difluoro Ethylcloprostenolamide/

To jest chemiczny analog bimatoprostu, który z kolei jest syntetycznym odpowiednikiem prostaglandyn.
To jest główny składnik kropli do oczu używanych przy leczeniu zaćmy. Wpływa na poziom ciśnienia wewnątrzgałkowego.
U pacjentów leczonych kroplami z bimatoprostem zauważono, że po ok. 4 tygodniach regularnego stosowania z rzęs robi się dżungla. Nie trzeba było długo czekać na reakcję przemysłu kosmetycznego. Revitalash - jest chyba pierwszym kosmetykiem z bimatoprostem, na rynku jest chyba jeszcze wiele innych.

A tu dla chętnych do poczytania o skutkach ubocznych ( te zapalenia oka czy krwiaki na oku jednak nie sa bezpieczne... ): ( nie moge wkleić strony to skopiuje kawałek tekstu

"Firma Allergan i jej lek na jaskrę, Lumigan, robią furorę na na czarnym rynku recept już od dobrych kilku lat, za sprawą ww. bimatoprostu(7-[3,5-dihydroxy-2- (3-hydroxy-5-phenyl-pent-1-enyl)- cyclopentyl]-N-ethyl-hept-5-enamide)

W 2008 FDA zatwierdziło roztwór 0,03%(w opatentowanym naprędce preparacie Latisse) jako produkt kosmetyczny. Lumigan zawiera stężenie 0,3% i jednym z efektów ubocznych jest napigmentowanie powiek po prau miesiącach melaniną. Poza tym: stany zapalne, krwiaki w gałce ocznej, pękanie naczyń krwionośnych, zbyt niskie ciśnienie w gałce, suchość oka, wady wzroku i wiele innych. Występują one także u osób, które jedynie nakładają preparat na linię rzęs.

Photomedex, Athena Cosmetics i Jan Marini Skin Research zostały pozwane przez Allegran za pogwałcenie prawa patentowego, ale jak widać, w Revitalishu jest już odpowiednik.

niestety, po zakończeniu kuracji, następne rzęsy wyrastają w długości zaprojektowanej genetycznie. "

adres strony nie chce sie wkleić, szkoda.

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-03-12 o 08:52
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 08:16   #426
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
"jak się ma w nocy dostać do oka? nie wiem jak inni ale ja śpię z zamkniętymi oczami odżywkę nakładam jak eyliner w ciągu dnia i nie dostaje mi się do oczu bo od razu by piekło, więc dlaczego odżywka ma się dostawać? ona zasycha na powiece w kilka sekund:/ ja kresek na powiekach nigdy nie miałam, używam ponad rok, skład przeanalizowałam i nic tam strasznego nie widzę"- pisze Mysia Mysz.

Własnie to mnie powala... W całej rozciągłosci.... I bez komentarza.

Nikt Ci nie zabrania stosowania odzywki, do oka mozesz wkładać co tylko chcesz

Masz tu Mysia Mysz , skoro taka jesteś świadoma i nic tam nie widzisz strasznego:

Water/Aqua/EAU, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Panax Ginseng Root Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Biotin, Camelia Oleifera Leaf Extract, Swerita Japonica Extract, Biotinyl Tripeptide-1, Octapeptide-2, Calendula Officinalis Flower Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Protein, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Glycerin, Cellulose Gum, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate.

główny i najważniejszy składnik Revitalish'a Dechloro Dihydroxy difluoro Ethylcloprostenolamide/

To jest chemiczny analog bimatoprostu, który z kolei jest syntetycznym odpowiednikiem prostaglandyn.
To jest główny składnik kropli do oczu używanych przy leczeniu zaćmy. Wpływa na poziom ciśnienia wewnątrzgałkowego.
U pacjentów leczonych kroplami z bimatoprostem zauważono, że po ok. 4 tygodniach regularnego stosowania z rzęs robi się dżungla. Nie trzeba było długo czekać na reakcję przemysłu kosmetycznego. Revitalash - jest chyba pierwszym kosmetykiem z bimatoprostem, na rynku jest chyba jeszcze wiele innych.
rozumiem, że się nie spodziewałaś tego składniku tam? wiedząc, że on powoduje wzrost rzęs? i wszystkie tego typu odżywki zawierają jego właśnie pochodne? i oczywiście jego % zawartość w całej odżywce i fakt, że nie powinna się dostawać do oka, nie ma dla Ciebie znaczenia przy analizie składu?
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16

Edytowane przez Mysia mysz
Czas edycji: 2013-03-12 o 08:18
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 09:34   #427
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
"jak się ma w nocy dostać do oka? nie wiem jak inni ale ja śpię z zamkniętymi oczami odżywkę nakładam jak eyliner w ciągu dnia i nie dostaje mi się do oczu bo od razu by piekło, więc dlaczego odżywka ma się dostawać? ona zasycha na powiece w kilka sekund:/ ja kresek na powiekach nigdy nie miałam, używam ponad rok, skład przeanalizowałam i nic tam strasznego nie widzę"- pisze Mysia Mysz.

Własnie to mnie powala... W całej rozciągłosci.... I bez komentarza.

Nikt Ci nie zabrania stosowania odzywki, do oka mozesz wkładać co tylko chcesz

Masz tu Mysia Mysz , skoro taka jesteś świadoma i nic tam nie widzisz strasznego:

Water/Aqua/EAU, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Panax Ginseng Root Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Biotin, Camelia Oleifera Leaf Extract, Swerita Japonica Extract, Biotinyl Tripeptide-1, Octapeptide-2, Calendula Officinalis Flower Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Protein, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Glycerin, Cellulose Gum, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate.

główny i najważniejszy składnik Revitalish'a Dechloro Dihydroxy difluoro Ethylcloprostenolamide/

To jest chemiczny analog bimatoprostu, który z kolei jest syntetycznym odpowiednikiem prostaglandyn.
To jest główny składnik kropli do oczu używanych przy leczeniu zaćmy. Wpływa na poziom ciśnienia wewnątrzgałkowego.
U pacjentów leczonych kroplami z bimatoprostem zauważono, że po ok. 4 tygodniach regularnego stosowania z rzęs robi się dżungla. Nie trzeba było długo czekać na reakcję przemysłu kosmetycznego. Revitalash - jest chyba pierwszym kosmetykiem z bimatoprostem, na rynku jest chyba jeszcze wiele innych.

A tu dla chętnych do poczytania o skutkach ubocznych ( te zapalenia oka czy krwiaki na oku jednak nie sa bezpieczne... ): ( nie moge wkleić strony to skopiuje kawałek tekstu

"Firma Allergan i jej lek na jaskrę, Lumigan, robią furorę na na czarnym rynku recept już od dobrych kilku lat, za sprawą ww. bimatoprostu(7-[3,5-dihydroxy-2- (3-hydroxy-5-phenyl-pent-1-enyl)- cyclopentyl]-N-ethyl-hept-5-enamide)

W 2008 FDA zatwierdziło roztwór 0,03%(w opatentowanym naprędce preparacie Latisse) jako produkt kosmetyczny. Lumigan zawiera stężenie 0,3% i jednym z efektów ubocznych jest napigmentowanie powiek po prau miesiącach melaniną. Poza tym: stany zapalne, krwiaki w gałce ocznej, pękanie naczyń krwionośnych, zbyt niskie ciśnienie w gałce, suchość oka, wady wzroku i wiele innych. Występują one także u osób, które jedynie nakładają preparat na linię rzęs.

Photomedex, Athena Cosmetics i Jan Marini Skin Research zostały pozwane przez Allegran za pogwałcenie prawa patentowego, ale jak widać, w Revitalishu jest już odpowiednik.

niestety, po zakończeniu kuracji, następne rzęsy wyrastają w długości zaprojektowanej genetycznie. "

adres strony nie chce sie wkleić, szkoda.
Szkoda, bo chętnie bym poczytała. Revi już nigdy nie kupię, właśnie dlatego, że nie ma opcji aby przy aplikacji odzywka nie dostała się do oka Przepraszam, ale nie wierze
No a na własnym przykładzie przerobiłam, że 4 miesiące stosowania doprowadziły do mocnego podrażnienia i osłabienia widzenia. Nie polecam! Oczy są najważniejsze!
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 22:49   #428
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
ludzie czy wy naprawdę nie potraficie w internecie szukać?
http://www.revitalash.com.pl/index.php/pytania punkt 11 - skład produktu:/ gdzie on jest tajny i ukryty?

jak się ma w nocy dostać do oka? nie wiem jak inni ale ja śpię z zamkniętymi oczami odżywkę nakładam jak eyliner w ciągu dnia i nie dostaje mi się do oczu bo od razu by piekło, więc dlaczego odżywka ma się dostawać? ona zasycha na powiece w kilka sekund:/ ja kresek na powiekach nigdy nie miałam, używam ponad rok, skład przeanalizowałam i nic tam strasznego nie widzę

ciekawa jestem jakby wziąć jakąkolwiek odżywkę do paznokci czy balsam do ciała i poprosić o analizę lekarza czy można wsadzić ją do oka o myślę, że powie, że nie można :P już milion razy to było pisane, odżywka nie powinna dostawać się do oka, nie jest do tego przeznaczona ani przystosowana
Brawo dla tej Pani! Lubię konkrety a nie biadolenie, że nie wiadomo jaki skład, że do oka wlatuje itd. Czasem ręce opadają...
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 01:17   #429
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Mysia Mysz, napisałaś, ze jednak nic tam strasznego nie widzisz No to nagle zobaczyłaś.
I tu pewne nieporozumienie, nie piszę tych rzeczy do osob ktore będą tego kosmetyku uzywać bo duze rzesy są niezbędne dozycia i co by w kosmetyku nie było to i tak uzyja a nawet wysmarują dolna powiekę. Pisałam do osob ktore dbaja przede wszystkim o zdrowie i jak wielkich rzęs mieć nie bedą to tez będzie ok. Są tez naturalne tego typu kosmetyki.
Takze nie wiem czemu Mysia Mysz tak na mnie napada. Przecież moze wkładać do oka co chce Jest duzą dziewczynką a nawet oczy zamyka jak śpi

---------- Dopisano o 02:17 ---------- Poprzedni post napisano o 02:14 ----------

[QUOTE=Mysia mysz;39716451]rozumiem, że się nie spodziewałaś tego składniku tam? wiedząc, że on powoduje wzrost rzęs? i wszystkie tego typu odżywki zawierają jego właśnie pochodne? i oczywiście jego % zawartość w całej odżywce i fakt, że nie powinna się dostawać do oka, nie ma dla Ciebie znaczenia przy analizie składu?"

no nie mogę... znow klekajcie narody
Oczywiscie, ze nie wszystkie odzywki zawieraja ten składnik.
No ale ty nie widzisz tam nic niebezpiecznego przeciez, bo juz nie bardzo rozumiem
Do oka dostanie sie czy tak czy siak, nie ma cudow. W takim razie po co zmazywać eyeliner na noc?
Przecież nie podrażni nikomu oczu...

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-03-13 o 01:23
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 07:21   #430
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

[QUOTE=Lui1234;39736242]Mysia Mysz, napisałaś, ze jednak nic tam strasznego nie widzisz No to nagle zobaczyłaś.
I tu pewne nieporozumienie, nie piszę tych rzeczy do osob ktore będą tego kosmetyku uzywać bo duze rzesy są niezbędne dozycia i co by w kosmetyku nie było to i tak uzyja a nawet wysmarują dolna powiekę. Pisałam do osob ktore dbaja przede wszystkim o zdrowie i jak wielkich rzęs mieć nie bedą to tez będzie ok. Są tez naturalne tego typu kosmetyki.
Takze nie wiem czemu Mysia Mysz tak na mnie napada. Przecież moze wkładać do oka co chce
Jest duzą dziewczynką a nawet oczy zamyka jak śpi

---------- Dopisano o 02:17 ---------- Poprzedni post napisano o 02:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
rozumiem, że się nie spodziewałaś tego składniku tam? wiedząc, że on powoduje wzrost rzęs? i wszystkie tego typu odżywki zawierają jego właśnie pochodne? i oczywiście jego % zawartość w całej odżywce i fakt, że nie powinna się dostawać do oka, nie ma dla Ciebie znaczenia przy analizie składu?"

no nie mogę... znow klekajcie narody
Oczywiscie, ze nie wszystkie odzywki zawieraja ten składnik.
No ale ty nie widzisz tam nic niebezpiecznego przeciez, bo juz nie bardzo rozumiem
Do oka dostanie sie czy tak czy siak, nie ma cudow. W takim razie po co zmazywać eyeliner na noc?
Przecież nie podrażni nikomu oczu...
ćwiczymy czytanie ze zrozumieniem
skład jest mi dobrze znany i nie widzę nic strasznego w nim
jak przeczytasz czym jest np. formaldehyd a potem dowiesz się, że jest w każdym lakierze i praktycznie każdej odżywce do paznokci to też przeżyjesz szok?
Ja dbam o swoje zdrowie dlatego czytam składy tego co stosuje od tak dawna. To, że stosuję odżywkę ponad rok mam zdrowe oczy i żadnych skutków ubocznych to rozumiem dla Ciebie za mało, bo znalazłaś straszne składniki w odżywce, no cóż, nie używaj więc....
Oczywiście, że są naturalne odżywki! Np. olej rycynowy czy krem do rzęs z l'bioticy - powodzenia w osiągnięciu efektu jak po revicie Nic co nakładam na powiekę - krem, cień czy eyeliner nie dostają mi się do oka - próbowałaś nie trzeć powiek?? :P dlaczego zmywam hmmm, ja wiem? może dlatego, że myje się wieczorem ? przebieram się też w piżamę, ale nie dlatego, że zostawienie ubrań spowodowałoby u mnie alergię

przepraszam, nie mogłam się powstrzymać - głupie pytanie głupia odpowiedź

rozumiem, że chcesz sama siebie przekonać, że nie warto wydawać 350 zł, bo idę o zakład, że gdyby revita kosztowała 35 to byś smarowała już dawno skład wszytskim na tym wątku jest znany więc jak chcesz pisać na temat to pisz o swoich doświadczeniach z jej używaniem a nie o tym co CI się na ten temat wydaje
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 10:18   #431
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

[QUOTE=Mysia mysz;39736980]
Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Mysia Mysz, napisałaś, ze jednak nic tam strasznego nie widzisz No to nagle zobaczyłaś.
I tu pewne nieporozumienie, nie piszę tych rzeczy do osob ktore będą tego kosmetyku uzywać bo duze rzesy są niezbędne dozycia i co by w kosmetyku nie było to i tak uzyja a nawet wysmarują dolna powiekę. Pisałam do osob ktore dbaja przede wszystkim o zdrowie i jak wielkich rzęs mieć nie bedą to tez będzie ok. Są tez naturalne tego typu kosmetyki.
Takze nie wiem czemu Mysia Mysz tak na mnie napada. Przecież moze wkładać do oka co chce
Jest duzą dziewczynką a nawet oczy zamyka jak śpi

---------- Dopisano o 02:17 ---------- Poprzedni post napisano o 02:14 ----------



ćwiczymy czytanie ze zrozumieniem
skład jest mi dobrze znany i nie widzę nic strasznego w nim
jak przeczytasz czym jest np. formaldehyd a potem dowiesz się, że jest w każdym lakierze i praktycznie każdej odżywce do paznokci to też przeżyjesz szok?
Ja dbam o swoje zdrowie dlatego czytam składy tego co stosuje od tak dawna. To, że stosuję odżywkę ponad rok mam zdrowe oczy i żadnych skutków ubocznych to rozumiem dla Ciebie za mało, bo znalazłaś straszne składniki w odżywce, no cóż, nie używaj więc....
Oczywiście, że są naturalne odżywki! Np. olej rycynowy czy krem do rzęs z l'bioticy - powodzenia w osiągnięciu efektu jak po revicie Nic co nakładam na powiekę - krem, cień czy eyeliner nie dostają mi się do oka - próbowałaś nie trzeć powiek?? :P dlaczego zmywam hmmm, ja wiem? może dlatego, że myje się wieczorem ? przebieram się też w piżamę, ale nie dlatego, że zostawienie ubrań spowodowałoby u mnie alergię

przepraszam, nie mogłam się powstrzymać - głupie pytanie głupia odpowiedź

rozumiem, że chcesz sama siebie przekonać, że nie warto wydawać 350 zł, bo idę o zakład, że gdyby revita kosztowała 35 to byś smarowała już dawno skład wszytskim na tym wątku jest znany więc jak chcesz pisać na temat to pisz o swoich doświadczeniach z jej używaniem a nie o tym co CI się na ten temat wydaje

Brawo Mysia Mysz, jestem z Ciebie dumna, ze masz 350 zł na odżywkę Ja zaś skąpa czy biedna , ze jej nie kupiłam

Znow widzę , ze nie rozumiesz. I piszesz ze nie stać mnie na odżywkę
Dziecinne trochę Naprawdę mnie bawisz
Trzeba być niesamowicie bogatym by zakupić tę odzywkę i cena 250 zł jest niemozliwie wysoka)))))))))))
Przejrzyj sobie wątek ile osob zastanawia sie nad bezpieczeństwem jej stosowania. Nie zagladałam tu po to by czytać o jej spektakularnym działaniu, bo juz wiem, ze działa. Ale aby poczytać doniesienia czy faktycznie jest bezpieczna, czy nikomu nie zaszkodziła. Niektorzy jednak piszą, ze mieli skutki uboczne. Nie maja tu znaczenia pieniązki, ale zdrowie.
Dociekam na ile jest bezpieczna. Oczy mam na całe życie. Nie jest to krem na skorę, gdzie skórę da sie odratować. Jak widzisz odpisujesz na moje posty trochę nie w temacie.
Odzywka nie jest bezpieczna i nie piszę tego do Ciebie, ktorą interesuje jedynie efekt a nie jak odzywka działa i co moze zrobić złego.
W moim przypadku rzęsy swoje mam na tyle ładne , ze nie musze koniecznie ratować się tą odzywką. Ale gdyby była naprawdę bezpieczna chętnie bym sprobowała.
A co do ceny to oczywiste jest , ze jest przesadzona bo krople do oczu z tym składnikiem kosztują 60 zł. Działaja podobnie. Wiadomo, ze na hicie producent musi zarobić.
Jednak nie o cene tu chodzi, czy teraz rozumiesz? Nie odpisuj proszę bo nie chce mi sie z Tobą polemizować i kolejny Twoj post zignoruję

a co do odżywki to juz wiem, ze poskąpie i jej nie kupię)

Jest inna odzywka bez tego składnika, moze tez cos tam dodali Xlash, 199 zł , kobiety chwalą.
Jest na wizażu oddzielne forum.

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-03-13 o 10:50
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 10:28   #432
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

[QUOTE=Lui1234;39740398]
Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość

Znow widzę , ze nie rozumiesz. I piszesz ze nie stać mnie na odżywkę
Dziecinne trochę Naprawdę mnie bawisz
Trzeba być niesamowicie bogatym by zakupić tę odzywkę i cena 250 zł jest niemozliwie wysoka)))))))))))
Przejrzyj sobie wątek ile osob zastanawia sie nad bezpieczeństwem jej stosowania. Nie zagladałam tu po to by czytać o jej spektakularnym działaniu, bo juz wiem, ze działa. Ale aby poczytać doniesienia czy faktycznie jest bezpieczna, czy nikomu nie zaszkodziła. Niektorzy jednak piszą, ze mieli skutki uboczne. Nie maja tu znaczenia pieniązki, ale zdrowie.
Dociekam na ile jest bezpieczna. Oczy mam na całe życie. Nie jest to krem na skorę, gdzie skórę da sie odratować. Jak widzisz odpisujesz na moje posty trochę nie w temacie.
Odzywka nie jest bezpieczna i nie piszę tego do Ciebie, ktorą interesuje jedynie efekt a nie jak odzywka działa i co moze zrobić złego.
W moim przypadku rzęsy swoje mam na tyle ładne , ze nie musze koniecznie ratować się tą odzywką. Ale gdyby była naprawdę bezpieczna chętnie bym sprobowała.
A co do ceny to oczywiste jest , ze jest przesadzona bo krople do oczu z tym składnikiem kosztują 60 zł. Działaja podobnie. Wiadomo, ze na hicie producent musi zarobić.
Jednak nie o cene tu chodzi, czy teraz rozumiesz? Nie odpisuj proszę bo nie chce mi sie z Tobą polemizować i kolejny Twoj post zignoruję
nigdzie nie napisałam, że Cie nie stać (to Twoja nadinterpretacja), napisałam o kwocie, bo gdyby była mniejsza pewnie byś zaryzykowała i przetestowała zamiast straszyć innych własnymi domysłami co to ta odżywka może zrobić- tyle w temacie. Co do skutków ubocznych - zawsze są na pewnej grupie, teraz np. uczulił mnie balsam do ciała z AA, a super zachwalana odżywka eveline powoduje, że pieką mnie paznokcie. Nie wyciągam jednak wniosku, że jej skład niszczy paznokcie, tylko po prostu odstawiłam, bo nie jest dla mnie.
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:06   #433
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

[QUOTE=
jak chcesz pisać na temat to pisz o swoich doświadczeniach z jej używaniem a nie o tym co CI się na ten temat wydaje[/QUOTE]

No tak , Mysia Mysz jest jedyna gospodynia tego forum

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

[QUOTE=Mysia mysz;39740601]
Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość

nigdzie nie napisałam, że Cie nie stać (to Twoja nadinterpretacja), napisałam o kwocie, bo gdyby była mniejsza pewnie byś zaryzykowała i przetestowała zamiast straszyć innych własnymi domysłami co to ta odżywka może zrobić- tyle w temacie. Co do skutków ubocznych - zawsze są na pewnej grupie, teraz np. uczulił mnie balsam do ciała z AA, a super zachwalana odżywka eveline powoduje, że pieką mnie paznokcie. Nie wyciągam jednak wniosku, że jej skład niszczy paznokcie, tylko po prostu odstawiłam, bo nie jest dla mnie.
Odpisuje juz ostatni raz, ponieważ dziewczyny nie maja ochoty czytać naszych sporow. Nie nie kupiłabym nawet za 8 zł, podobnie jak odzywki do paznokci z formaldehydem. To nie o pieniazki tu chodzi. Ja nikogo nie straszę, bo Ty jestes tego najlepszym przykładem
Ten składnik nie wywołuje alergii ale moze uszkodzić oko.
Kazdy stosuje na własna odpowiedzialnosc ale nieznajomosc działania składu szkodzi. Jesli cos to pisz na priva

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Szkoda, bo chętnie bym poczytała. Revi już nigdy nie kupię, właśnie dlatego, że nie ma opcji aby przy aplikacji odzywka nie dostała się do oka Przepraszam, ale nie wierze
No a na własnym przykładzie przerobiłam, że 4 miesiące stosowania doprowadziły do mocnego podrażnienia i osłabienia widzenia. Nie polecam! Oczy są najważniejsze!
Powiedz, a byłaś u lekarza? Jesli mogłabyś to co lekarz powiedział? Da sie cofnąć ten problem jakoś?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 11:09   #434
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość

Odpisuje juz ostatni raz, ponieważ dziewczyny nie maja ochoty czytać naszych sporow. Nie nie kupiłabym nawet za 8 zł, podobnie jak odzywki do paznokci z formaldehydem. To nie o pieniazki tu chodzi. Ja nikogo nie straszę, bo Ty jestes tego najlepszym przykładem
Ten składnik nie wywołuje alergii ale moze uszkodzić oko.
Kazdy stosuje na własna odpowiedzialnosc ale nieznajomosc działania składu szkodzi. Jesli cos to pisz na priva
?
Nie ma sensu prowadzić tej dyskusji dalej, jak już pisałam ja nakładam minimalną ilość na powiekę, NIE DO OKA. Koniec tematu
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 23:31   #435
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
Co do skutków ubocznych - zawsze są na pewnej grupie, teraz np. uczulił mnie balsam do ciała z AA, a super zachwalana odżywka eveline powoduje, że pieką mnie paznokcie. Nie wyciągam jednak wniosku, że jej skład niszczy paznokcie, tylko po prostu odstawiłam, bo nie jest dla mnie.
Cóż, przyznaję rację i mam podobne podejście. Nie wszystko jest dla każdego i zapewne nie ma na całym świecie kosmetyku, który dogodziłby każdej osobie i żadnej na całym świecie nie uczulił.

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
Nie ma sensu prowadzić tej dyskusji dalej, jak już pisałam ja nakładam minimalną ilość na powiekę, NIE DO OKA. Koniec tematu
Ja też nie rozumiem o co chodzi... to odżywka do rzęs [NIE DO OCZU! ] i nakłada się ją na miejsce, z którego one wyrastają w minimalnej ilości i czeka aż wyschnie... trwa to kilkanaście sekund. Co zatem ma się dostawać do oka?

Edytowane przez List_Waw
Czas edycji: 2013-03-13 o 23:33
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 08:20   #436
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

[QUOTE=Lui1234;39741204]No tak , Mysia Mysz jest jedyna gospodynia tego forum

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość

Odpisuje juz ostatni raz, ponieważ dziewczyny nie maja ochoty czytać naszych sporow. Nie nie kupiłabym nawet za 8 zł, podobnie jak odzywki do paznokci z formaldehydem. To nie o pieniazki tu chodzi. Ja nikogo nie straszę, bo Ty jestes tego najlepszym przykładem
Ten składnik nie wywołuje alergii ale moze uszkodzić oko.
Kazdy stosuje na własna odpowiedzialnosc ale nieznajomosc działania składu szkodzi. Jesli cos to pisz na priva

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------



Powiedz, a byłaś u lekarza? Jesli mogłabyś to co lekarz powiedział? Da sie cofnąć ten problem jakoś?
Podrażnienie rogówki. Oczywiście nie było to permanentne pogorszenie wzroku Długi czas jednak znikały wszystkie objawy tzn. pieczenie, ból oka kiedy np. założyłam soczewki, przekrwienie, zapuchnięcie, itd itd. No i oczywiście słabsze widzenie. Wszystko rozmazane myślałam, że oślepłam.

Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
Cóż, przyznaję rację i mam podobne podejście. Nie wszystko jest dla każdego i zapewne nie ma na całym świecie kosmetyku, który dogodziłby każdej osobie i żadnej na całym świecie nie uczulił.


Ja też nie rozumiem o co chodzi... to odżywka do rzęs [NIE DO OCZU! ] i nakłada się ją na miejsce, z którego one wyrastają w minimalnej ilości i czeka aż wyschnie... trwa to kilkanaście sekund. Co zatem ma się dostawać do oka?
Powieka jest cienka... Jak nakładasz mrugasz oczami.. Nie no serio, może to zależy od indywidualnej "konstrukcji" oka, ale gdyby zrobić test mydła i posmarować nim powiekę i pójść spać - założę się, że w pewnym momencie poczuje się szczypanie, bo jakieś ilości dostaną się do oka. U mnie 3-4 miesiące oprócz czerwonej kreski na powiecie nie występowały żadne dolegliwości po Revi a później nagle "boom" i makabra.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 08:23   #437
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość

Powieka jest cienka... Jak nakładasz mrugasz oczami.. Nie no serio, może to zależy od indywidualnej "konstrukcji" oka, ale gdyby zrobić test mydła i posmarować nim powiekę i pójść spać - założę się, że w pewnym momencie poczuje się szczypanie, bo jakieś ilości dostaną się do oka. U mnie 3-4 miesiące oprócz czerwonej kreski na powiecie nie występowały żadne dolegliwości po Revi a później nagle "boom" i makabra.
no tak tylko chodzi o to, że revi wysycha w kilka sekund, a mydło się rozpuszcza w cieple, dla mnie to jest jak nakładanie kreski eyelinerem, skoro jestem to w stanie zrobić bez wpłynięcia eyelinera do oka (a nie da sie tego przegapic bo piecze jak cholera:P) to też bym po revi zauważyła. Z tym, że ja bardzo mało nakładam - opakowanie 3,5 ml mam juz rok i 4 miesiące i nie chce się skończyć
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 10:58   #438
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
no tak tylko chodzi o to, że revi wysycha w kilka sekund, a mydło się rozpuszcza w cieple, dla mnie to jest jak nakładanie kreski eyelinerem, skoro jestem to w stanie zrobić bez wpłynięcia eyelinera do oka (a nie da sie tego przegapic bo piecze jak cholera:P) to też bym po revi zauważyła. Z tym, że ja bardzo mało nakładam - opakowanie 3,5 ml mam juz rok i 4 miesiące i nie chce się skończyć
Ja potwierdzam to co pisze Mysia, bo uważam, że całkiem mądrze pisze. Sama używam akurat więcej [raczej sobie nie żałuję ], ale po jakimś czasie mam już sporą praktykę i doskonale wiem jak to nakładać, żeby nie było za dużo i żeby absolutnie nie wpływało do oka.
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 15:52   #439
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

[QUOTE=earthpace;39758492]
Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
No tak , Mysia Mysz jest jedyna gospodynia tego forum

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------



Podrażnienie rogówki. Oczywiście nie było to permanentne pogorszenie wzroku Długi czas jednak znikały wszystkie objawy tzn. pieczenie, ból oka kiedy np. założyłam soczewki, przekrwienie, zapuchnięcie, itd itd. No i oczywiście słabsze widzenie. Wszystko rozmazane myślałam, że oślepłam.



Powieka jest cienka... Jak nakładasz mrugasz oczami.. Nie no serio, może to zależy od indywidualnej "konstrukcji" oka, ale gdyby zrobić test mydła i posmarować nim powiekę i pójść spać - założę się, że w pewnym momencie poczuje się szczypanie, bo jakieś ilości dostaną się do oka. U mnie 3-4 miesiące oprócz czerwonej kreski na powiecie nie występowały żadne dolegliwości po Revi a później nagle "boom" i makabra.
Pisze sie o tym specyfiku ze jest na tyle krotko na rynku ze nie wiadomo czy objawy moga wystąpić na długo po jego zaprzestaniu...

Tak teraz pomyslałam (tylko przypuszczenie) ze moze powieka jest na tyle cienka ze moze przepuszczac - wchłaniać niektore substancje przez skórę.
Tym samym przedostaja się do oka.

dobrze, ze wszystko juz w porządku z Twoimi oczkami
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 23:49   #440
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Pisze sie o tym specyfiku ze jest na tyle krotko na rynku ze nie wiadomo czy objawy moga wystąpić na długo po jego zaprzestaniu...

Tak teraz pomyslałam (tylko przypuszczenie) ze moze powieka jest na tyle cienka ze moze przepuszczac - wchłaniać niektore substancje przez skórę.
Tym samym przedostaja się do oka.

dobrze, ze wszystko juz w porządku z Twoimi oczkami
Właśnie, dobrze że już dobrze. Choć dla mnie to dziwne, że przez tyle miesięcy nic a potem bum.

Kosmetyk w Polsce jest już ponad 2 lata, na świecie sporo dłużej, więc nie jest to okres, po którym nie można się wypowiedzieć.

Edytowane przez List_Waw
Czas edycji: 2013-03-16 o 23:29
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 08:14   #441
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
Właśnie, dobrze że już dobrze. Choć dla mnie to dziwne, że przez tyle miesięcy nic a potem bum.

Kosmetyk w Polsce jest już ponad 2 lata, na świecie sporo dłużej, więc nie jest to okres, po którym nie można się wypowiedzieć.
Przez kilka miesięcy lekkie podrażnienie, aż w końcu się oko zbuntowało. Moje oczy są ogólnie wrażliwe, rycynowego też nie lubią - a tego się akurat nie da zaaplikować na nasadę rzęs, aby się "nie rozlał", więc stosuje tylko na końcówki rzęs a na nasadę xlash. I jest ok póki co. Acz nie da rady zarzucić rzęs na plecy
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2013-03-18 o 12:56
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 23:42   #442
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

[QUOTE=earthpace;

Przez kilka miesięcy lekkie podrażnienie, aż w końcu się oko zbuntowało. Moje oczy są ogólnie wrażliwe, rycynowego też nie lubią - a tego się akurat nie da zaaplikować na nasadę rzęs, aby się "nie rozlał", więc stosuje tylko na końcówki rzęs a na nasadę xlash. I jest ok póki co. Acz nie da rady zarzucić rzęs na plecy [/QUOTE]

Byłam juz umowiona na odbiór tego revitalasha , ale cos mnie tknęło. No a potem wyczytałam o tym Xlash'u, bo olejek rycynowy to napewno cos tam robi ale mega rzesy po nim nie wyrosną.
A moze jesli stosowało sie revitalash to potem druga odzywka juz nie bedzie tak działać? W kazdym razie dobrze, ze jest jakas opcja

List_Waw, edytowałam, jest ok?

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-03-17 o 23:32
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 23:27   #443
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Lui1234
czy możesz nie cytować jako moje wypowiedzi słów innej osoby?

earthpace
Ty natomiast moją wypowiedź podpisałaś jako wypowiedź Lui1234.

Nie wiem czy jest to celowe czy o co chodzi, ale proszę o natychmiastową edycję dwóch powyższych postów.

Edytowane przez List_Waw
Czas edycji: 2013-03-16 o 23:33
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 23:33   #444
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
Lui1234
czy możesz nie cytować jako moje wypowiedzi słów innej osoby?

earthpace
Ty natomiast moją wypowiedź podpisałaś jako wypowiedź Lui1234.

Nie wiem czy jest to celowe czy o co chodzi, ale proszę o natychmiastową edycję dwóch powyższych postów.
Edytowałam, jestw porządku?
To niechcący, nie zwrociłam uwagi.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 12:40   #445
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

a ja właśnie kończę współpracę z revi dziś mija rok od kiedy stosuje, po pół roku zaczęłam stosować dwa razy w tygodniu na dolne i górne rzęsy efekt OK mnie nie powalił jak za taką kasę, byłam zadowolona, oceniam odżywkę jako dobrą ponieważ rzęsy urosły tak jak obiecywał producent jednak czerwone oczy i kreski to mega minus tej odżywki, ponadto pogorszenie wzroku, skusiłam się na xlash i mam nadzieję, że to będzie "to".
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 12:57   #446
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez List_Waw Pokaż wiadomość
Lui1234
czy możesz nie cytować jako moje wypowiedzi słów innej osoby?

earthpace
Ty natomiast moją wypowiedź podpisałaś jako wypowiedź Lui1234.

Nie wiem czy jest to celowe czy o co chodzi, ale proszę o natychmiastową edycję dwóch powyższych postów.
Hehe, to żadna intryga. Zwykły błąd.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 20:12   #447
kwasiorek
Raczkowanie
 
Avatar kwasiorek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Hej jestem nowa i zaczynam moją przygodę z RevitaLash. Stosuję od około tygodnia, nic mnie nie podrażnia, nie szczypie, nie mrowi, nie ma zaczerwień. Od zawsze narzekałam na moje rzęsy, ale nie dlatego że wypadały, ale genetycznie są hmm złe nie są ale nie ma się czym zachwycać, bez tuszu są niezauważalne. Swoją przygodę z odżywkami rozpoczęłam od mavali (zero efektów), następnie był idol lash (zero efektów), rapid lash (rzęsy sie wydłużyły, widać po wytuszowaniu, jednak efekty widoczne po ok 3 mies...). Następnie chciałam kupic x lash jednak kosmetyczka polecila mi revita, że niby efekt będzie szybszy i naprawdę wow. No więc zobaczymy. Jako, że mam doświadczenie z rapid mam nadzieję, że nie doświadczę żadnych efektów ubocznych... Zawsze miałam rzęsy lewego oka lekko dłuższe od prawego a po rapid na środku prawego wyrosly mi 2-3 dlugie (o ok 2 mm od pozostałych), gorujace nad resztą grube, wywinięte rzesy Jeśli reszta im dorowna to bedę wielbić tą odżywkę
kwasiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 00:03   #448
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
List_Waw, edytowałam, jest ok?
Jest ok
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Hehe, to żadna intryga. Zwykły błąd.
Mam taką nadzieję, ale było to dziwne, bo akurat dwa posty pod rząd od dwóch różnych osób

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
a ja właśnie kończę współpracę z revi dziś mija rok od kiedy stosuje, po pół roku zaczęłam stosować dwa razy w tygodniu na dolne i górne rzęsy efekt OK mnie nie powalił jak za taką kasę, byłam zadowolona, oceniam odżywkę jako dobrą ponieważ rzęsy urosły tak jak obiecywał producent jednak czerwone oczy i kreski to mega minus tej odżywki, ponadto pogorszenie wzroku, skusiłam się na xlash i mam nadzieję, że to będzie "to".
Daj znać jak będzie po xlash

Dwa razy w tygodniu to moim zdaniem mało. A jaki był efekt przez to pierwsze pół roku?

Cytat:
Napisane przez kwasiorek Pokaż wiadomość
Zawsze miałam rzęsy lewego oka lekko dłuższe od prawego a po rapid na środku prawego wyrosly mi 2-3 dlugie (o ok 2 mm od pozostałych), gorujace nad resztą grube, wywinięte rzesy Jeśli reszta im dorowna to bedę wielbić tą odżywkę
Mi urosły mniej więcej o drugie tyle w porównaniu do moich prawdziwych, także muszę się pochwalić, że jestem wyjątkową szczęściarą, bo nic mi nie dolega i efekt mam niesamowity. Na początku trudno było mi się przestawić z noszeniem okularów, bo ciągle mi jeździły po szybkach
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 07:58   #449
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

List_Waw -> Po 3 miesiącach rzęsy mi bardzo urosły i rosły rosły rosły tak do 6 miesiąca, potem się już nic nie ruszało więc kosmetyczka mi poradziła jedynie podtrzymywać efekt używając te dwa razy w tygodniu, przez pierwsze 6 miesięcy używałam oczywiście codziennie
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 08:06   #450
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
List_Waw -> Po 3 miesiącach rzęsy mi bardzo urosły i rosły rosły rosły tak do 6 miesiąca, potem się już nic nie ruszało więc kosmetyczka mi poradziła jedynie podtrzymywać efekt używając te dwa razy w tygodniu, przez pierwsze 6 miesięcy używałam oczywiście codziennie
ja właśnie przez pierwsze 6 miesięcy używałam codziennie,a potem przeszłam na 2 x w tygodniu i tak juz od maja
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-10 09:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.