Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-07, 18:55   #4141
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

a to pewnie tak była żorawina bo niepatrzyłam na skłąd ale troche tego było To kupie sobie same morele AAA kocham morele kiedyś bym ich nie zjadła a jak jestem na SB to mi sie smaki zmieniły
Czyli do owsianki jako porcje moge 6moreli?lub 4 sliwki?
kawałki kokosa były
ja kocham takie mieszanki tylko BEZ RODZYNEK FUJJJJ zawsze wybieram...ale jak mi sie trafi jedna to juz nie dam rady jesć dalej bo mi niedobrze

to sie ciesze
4 jajka na dzień to nie zaduzo?
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 19:13   #4142
content
Raczkowanie
 
Avatar content
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 335
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Tuli też lubię, ale z LF zamawiam od dawna, ma o wiele, wiele bogatszy asortyment, poza tym Pani Ewa (właścicielka) jest przesympatyczna, zawsze pomoże, doradzi, można się dogadać ze wszystkim No i w LF mają kubeczki, a ja uwielbiam taki dizajn kubków, ogólnie zastawy I mam już sześć LF-wych kubków w kolekcji Mydelniczki też mają, ich mam cztery
Włosy myję mydłem Powiem Ci tak - długie włosy będzie gorzej i bardziej niewygodnie myć, bo mydło jednak plącze przy spłukiwaniu i trzeba się trochę pomęczyć. Ja mam 5-centymetrowe włosy i mi jest łatwo, myję je, potem płuczę płukanką z wody i ziołowej nalewki octowej, suszę i tyle. Więcej im nie potrzeba choć są suche, mam problem z bardzo suchym i łuszczącym się, swędzącym skalpem. Mydło było dla mnie wybawieniem Moim zdaniem warto chociażby spróbować. Miesiąc pomyć włosy i zobaczyć jak będą wyglądać. Nie krócej, bo często zdarza się okres przejściowy i pierwsze 2-3 tygodnie włosy mogą wariować, tak czytałam, wiele osób się na to skarży.
Mydło Kawa z Cynamonem mocno peelinguje, dobre na uda, pośladki.
Jak masz jakieś pytania to dawaj, w asortymencie LF jestem obcykana
O! To poleć mi któreś z nich do włosów. Stworzyłam samonapędzającą się maszynę przetłuszczającą, myję włosy codziennie, więc niech mają chociaż odrobinę delikatności.
Do twarzy myślę nad zieloną glinką/węglem/grejpfrutem i miętą (a propos! jak ja lubię grejpfruty! zjem w sobotę! ). Do ciała, to ja się poddaję, chcę wszystkie. Próbowałaś tego alabastru z białą glinką? Migdałowe i jogurtowe mi się podoba, no i wybierając migdałowe wstrzymałabym się z pilingującym. Jakie wspominasz najlepiej?
Nie mam żadnej mydelniczki.

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość

Co do OWSIANKI BUDYNIOWEJ
Mój zmotyfikowany przepis
ja robie owsianke z jednej porcji skrobi:
2łyzki otrąb owsianych +1 łyzke otrab przennych +łyzke siemienia(ja dodaje ale mozna np dodac słonecznik orzechy kto co lubi ) wszystko razem wsypac do miseczki mozna dodac aromatku np vaniliowego i słodzik zalać gorącą woda żeby napęczniały tak na 5 min
POł szklanki mleka wlac do garnuszka dodac zółtko jaja i dokładnie wymieszac gdy mleko zacznie sie gotowac wżucić mieszanke otrębów i mieszać jakis czas pogotowac ja lubie pod koniec dać jakąś część jabłka w kosteczkach (mozna tez zetrzeć na tarce)ale lepiej jeść w kawałkach Przelac do miseczki i dodac reszte 'surowego jabłuszka''
Dzisiaj zjadłam z truskawkami
Ale np KRETKA je z suszonymi owockam i masłem orzechowym
Zalezy jak kot lubi
ja preferuje Owoce swieze
Dzięki! Jutro rozpocznę drugą fazę swoją tradycyjną zimową - płatki zbożowe, cynamon, orzechy i pomarańcza , potem wjadą wasze przepisy. Coś czuję, że przez ten pierwszy tydzień, to porcję owoców i skrobii zje mi śniadanie.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
4 jajka na dzień to nie zaduzo?
Mnie mama zawsze uczyła, żeby dwóch nie przekraczać, a ja się słucham mamy.
content jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 19:15   #4143
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez content Pokaż wiadomość
O! To poleć mi któreś z nich do włosów. Stworzyłam samonapędzającą się maszynę przetłuszczającą, myję włosy codziennie, więc niech mają chociaż odrobinę delikatności.
Do twarzy myślę nad zieloną glinką/węglem/grejpfrutem i miętą (a propos! jak ja lubię grejpfruty! zjem w sobotę! ). Do ciała, to ja się poddaję, chcę wszystkie. Próbowałaś tego alabastru z białą glinką? Migdałowe i jogurtowe mi się podoba, no i wybierając migdałowe wstrzymałabym się z pilingującym. Jakie wspominasz najlepiej?
Nie mam żadnej mydelniczki.



Dzięki! Jutro rozpocznę drugą fazę swoją tradycyjną zimową - płatki zbożowe, cynamon, orzechy i pomarańcza , potem wjadą wasze przepisy. Coś czuję, że przez ten pierwszy tydzień, to porcję owoców i skrobii zje mi śniadanie.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------



Mnie mama zawsze uczyła, żeby dwóch nie przekraczać, a ja się słucham mamy.
tylko ze własnie na SB mozna jesc do woli
i ja sie zastanawiam czy nie za pozno na 2 jajka w postaci nalesnika Ale chyba nic mi nie bedzie Bo to zdrowe jest
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 19:19   #4144
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Moje kochane dziewczyny! Czy przyjmiecie mnie do swego grona? 7 lat temu tu byłam i schudłam z 70 kg do 46 kg... Boże to już 7 lat... 7 lat ponownego tycia. I 65,5 kg na wadze...

Pomocy!
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 19:50   #4145
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez content Pokaż wiadomość
O! To poleć mi któreś z nich do włosów. Stworzyłam samonapędzającą się maszynę przetłuszczającą, myję włosy codziennie, więc niech mają chociaż odrobinę delikatności.
Do twarzy myślę nad zieloną glinką/węglem/grejpfrutem i miętą (a propos! jak ja lubię grejpfruty! zjem w sobotę! ). Do ciała, to ja się poddaję, chcę wszystkie. Próbowałaś tego alabastru z białą glinką? Migdałowe i jogurtowe mi się podoba, no i wybierając migdałowe wstrzymałabym się z pilingującym. Jakie wspominasz najlepiej?
Nie mam żadnej mydelniczki.



Dzięki! Jutro rozpocznę drugą fazę swoją tradycyjną zimową - płatki zbożowe, cynamon, orzechy i pomarańcza , potem wjadą wasze przepisy. Coś czuję, że przez ten pierwszy tydzień, to porcję owoców i skrobii zje mi śniadanie.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------



Mnie mama zawsze uczyła, żeby dwóch nie przekraczać, a ja się słucham mamy.

Odpowiadam Ci na pw, bo tutaj to za dużo pisania i offtopowania by było

Takiej jeszcze nie jadłam, jutro koniecznie stworzę

Też mi zawsze powtarzano, że dwa jaja dziennie można i się tego trzymam

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez guleczek Pokaż wiadomość
Moje kochane dziewczyny! Czy przyjmiecie mnie do swego grona? 7 lat temu tu byłam i schudłam z 70 kg do 46 kg... Boże to już 7 lat... 7 lat ponownego tycia. I 65,5 kg na wadze...

Pomocy!
Witaj Oczywiście, że przyjmiemy! A czemu zaczęła Ci waga wracać?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 19:50   #4146
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Tort skonczylam robic o 16, jakas masakra!! Z tego przejecia mi sie jesc nie chcialo nawet !
Plus obiad wiec po 17... od rana do wieczora w kuchni! masakra!
A potem wspollokator robil mi formata i bylam bez kompa.

Potem Was poczytam teraz musze wgrac jezyk Pl bo mam po ANG a nie lubie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 19:52   #4147
kamciaa353
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 43
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Kretka666 mozesz mi napisac jak Ty ta cholerna diete przetrwalas ? interesuja mnie te pierwsze 2 tygodnie bo u mnie dzisiaj to gorzej niz w monarze :P I jeszcze jedno jakie ilosci jedzenia mozna jesc ? tyle ile sie chce ? czy sa ograniczenia ? moge sobie na obiad zjesc pol kalafiora np ? ja juz nic nie rozumiem ;p

@ i czym masz jakies przepisy na przekaski na zbyciu ? bo w necie malo jest o przekaskach
__________________

Edytowane przez kamciaa353
Czas edycji: 2013-03-07 o 19:53
kamciaa353 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 20:02   #4148
anaiss
Raczkowanie
 
Avatar anaiss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 246
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Arshen wklejam ci linka do tej firmy od dzemow, maja tez marmolady bez cukru http://www.stute-foods.com/itemlist....asrefr=CatRef2
Kupilas??
__________________

anaiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:06   #4149
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez anaiss Pokaż wiadomość
Arshen wklejam ci linka do tej firmy od dzemow, maja tez marmolady bez cukru http://www.stute-foods.com/itemlist....asrefr=CatRef2
Kupilas??
do azdy wybieram sie jutro lub w sobote to dopiero bede szukac mam nadzieje ze bedzie ale dzieki wielkie
marmolady nie lubie Kazdy mój pączek był zjadany na około a srdek zawsze wyzucałam
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:12   #4150
angelhorse
Rozeznanie
 
Avatar angelhorse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 632
GG do angelhorse
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez kamciaa353 Pokaż wiadomość
Witaj ) Ja jestem na tej diecie dopiero 2 dzien, ale moge Ci tylko powiedziec ze 1 dzien jest najgorszy caly dzien chodzilam glodna, rozdrazniona i w ogole do dupy za przeproszeniem ! Ale dzis juz bylo dobrze Dzien przed dieta jadlam to na co mialam ochote, mowilam sobie ze to ostatni dzien i ze chce byc szczupla !!! Motywuje sie patrzac w lustro na moje tluste cielksko a moge wiedziec ile chcesz schudnac ??
Ja startuję od poniedziałku, jutro mam konsultacje z trenerem personalnym który nakieruje mnie na dobrą drogę.
Mam 62kg, chciałabym tak ważyć 52kg , wiec jeszcze 10kg przedemną
Muszę wytrzymać, bo efekty jakie można osiągnąć są zdumiewające
Wczoraj od bardzo dawna pożarłam coś w nocy z koleżanką, co przeżuciło się na dzissiejszy dzień-dziś też była uczta jedzeniowa;( Czuję się teraz o 30kg grubsza i płaczę.

Cytat:
Napisane przez content Pokaż wiadomość
Hej hej!
Zrozumiałe, że szybkie efekty są pożądane, ale chyba warto się nastawić na trwałą zmianę, bo w sumie sama pierwsza faza, to tylko kolejna krótkotrwała dietka. W końcu decydujesz się na odpuszczenie niektórych produktów raczej bez odwołania. Jeżeli zaczynasz z tym przekonaniem, to wytrzymanie tych dwóch tygodni nie powinno być przesadnie wielkim wyzwaniem dla Twojej siły woli.
Ja jutro mam ostatni dzień I fazy i powiem Ci, że wcale ciężko nie było. Zależy też pewnie od Twoich nawyków żywieniowych, ale naprawdę - różnorodność możliwości jest spora, a te dokuczliwe ograniczenia skrobii i owoców - są tylko stanem przejściowym, i tak trzeba o nich myśleć. Po takim detoksie w drugą fazę wchodzi się ze zdrowym zniecierpliwieniem, nie odbierając jej jako dalszego ciągu diety, a jej urozmaicenia.
Poszperaj za przepisami na I fazę, http://kuchnianaplazy.blox.pl/tagi_b/47886/I-faza.html
http://blog.polskiesouthbeach.pl/search/label/faza%201
http://dietetyczniesiostro.blogspot....ACH%20I%20FAZA
http://quchniawege.blogspot.com/
jest tego pełno i idzie sobie dogodzić.
Powodzenia i informuj o przebiegu!
Ja na przykład nie wyobrażam sobie życia bez owoców, dlatego przez ten weekend będe jadła tylko owoce a od poniedziałku ruszam z dietą


Troszke mnie tu nie było a tu 3 strony do przeczytania;d nieźle klikacie dziewczyny
__________________
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-53
"Nigdy nie rezygnuj z marzenia tylko dlatego, że jego realizacja zajmie dużo czasu. Czas i tak przeminie."
angelhorse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:19   #4151
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez angelhorse Pokaż wiadomość
Ja startuję od poniedziałku, jutro mam konsultacje z trenerem personalnym który nakieruje mnie na dobrą drogę.
Mam 62kg, chciałabym tak ważyć 52kg , wiec jeszcze 10kg przedemną
Muszę wytrzymać, bo efekty jakie można osiągnąć są zdumiewające
Wczoraj od bardzo dawna pożarłam coś w nocy z koleżanką, co przeżuciło się na dzissiejszy dzień-dziś też była uczta jedzeniowa;( Czuję się teraz o 30kg grubsza i płaczę.



Ja na przykład nie wyobrażam sobie życia bez owoców, dlatego przez ten weekend będe jadła tylko owoce a od poniedziałku ruszam z dietą


Troszke mnie tu nie było a tu 3 strony do przeczytania;d nieźle klikacie dziewczyny
JA tez nie potrafie zyc bez owocow Ale zobaczysz ze te 2 tyg 1fazy szybko zlecą waga ci zleci a pozniej juz bedziesz stopniowo wprowadzasz az do 3 owocow dziennie pomysl to tylko 14 dni dasz rady Powodzenia
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 20:33   #4152
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

Witaj Oczywiście, że przyjmiemy! A czemu zaczęła Ci waga wracać?
Bo przestałam plażować, pozwalałam sobie na coraz więcej, przestałam ćwiczyć... udzielałam się w pierwszym wątku na Wizażu o SB

W między czasie masa rzeczy się u mnie pozmieniała. A ja chcę wreszcie zmienić swoje życie raz na zawsze. Stosuję moc pozytywnego myślenia, dzień zaczynam od 10 minut zumby a dziś rozpoczynam plażowanie i A6W.

Przyda mi się wsparcie a zwykle jak zakładam osobny wątek to szybko rezygnuję. Mam nadzieję, że wdrożę się tu tak jak kiedyś- tamte forumowe czasy wspominam bardzo miło, byłam bardzo szczęśliwa
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:38   #4153
angelhorse
Rozeznanie
 
Avatar angelhorse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 632
GG do angelhorse
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
JA tez nie potrafie zyc bez owocow Ale zobaczysz ze te 2 tyg 1fazy szybko zlecą waga ci zleci a pozniej juz bedziesz stopniowo wprowadzasz az do 3 owocow dziennie pomysl to tylko 14 dni dasz rady Powodzenia
Tymbardziej, że jak by mi zleciało te 6-7kg to byłabym już naprawdę blisko celu a to tylko 14 dni )
Mam problem z jadłospisami, moje są bardzo monotonne. I do tego jak nie będzie żadnego cukru w diecie to juz kompletnie będzie ciężko .;D
__________________
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-53
"Nigdy nie rezygnuj z marzenia tylko dlatego, że jego realizacja zajmie dużo czasu. Czas i tak przeminie."
angelhorse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:41   #4154
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez kamciaa353 Pokaż wiadomość
Kretka666 mozesz mi napisac jak Ty ta cholerna diete przetrwalas ? interesuja mnie te pierwsze 2 tygodnie bo u mnie dzisiaj to gorzej niz w monarze :P I jeszcze jedno jakie ilosci jedzenia mozna jesc ? tyle ile sie chce ? czy sa ograniczenia ? moge sobie na obiad zjesc pol kalafiora np ? ja juz nic nie rozumiem ;p

@ i czym masz jakies przepisy na przekaski na zbyciu ? bo w necie malo jest o przekaskach
Normalnie Nie wiem jak Ci odpowiedzieć na to pytanie. Miałam o tyle prościej, że zaczęłam I fazę w połowie czerwca, czyli w okresie świeżych warzyw, dużej różnorodności, nie było w ogóle ciężko. Generalnie przeszłam dietę bez problemu.
Możesz całego zjeść nawet

Przekąski? Twaróg, serek homo, zawijasy... Coś takiego jest ok na I fazę.


Cytat:
Napisane przez guleczek Pokaż wiadomość
Bo przestałam plażować, pozwalałam sobie na coraz więcej, przestałam ćwiczyć... udzielałam się w pierwszym wątku na Wizażu o SB

W między czasie masa rzeczy się u mnie pozmieniała. A ja chcę wreszcie zmienić swoje życie raz na zawsze. Stosuję moc pozytywnego myślenia, dzień zaczynam od 10 minut zumby a dziś rozpoczynam plażowanie i A6W.

Przyda mi się wsparcie a zwykle jak zakładam osobny wątek to szybko rezygnuję. Mam nadzieję, że wdrożę się tu tak jak kiedyś- tamte forumowe czasy wspominam bardzo miło, byłam bardzo szczęśliwa
W jakim sensie przestałaś plażować? Całkowita zmiana nawyków żywieniowych, przeszłaś na g*wniane jedzenie, niezdrowe? A jak utrzymywałaś wagę po schudnięciu, jak wyglądała Twoja stabilizacja? Pytam, bo ja teraz swoją przechodzę, schudłam ponad 40 kg i nie chcę mieć jojo

Też mam taką nadzieję

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez angelhorse Pokaż wiadomość
Tymbardziej, że jak by mi zleciało te 6-7kg to byłabym już naprawdę blisko celu a to tylko 14 dni )
Mam problem z jadłospisami, moje są bardzo monotonne. I do tego jak nie będzie żadnego cukru w diecie to juz kompletnie będzie ciężko .;D
A czemu?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 20:50   #4155
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez angelhorse Pokaż wiadomość
Tymbardziej, że jak by mi zleciało te 6-7kg to byłabym już naprawdę blisko celu a to tylko 14 dni )
Mam problem z jadłospisami, moje są bardzo monotonne. I do tego jak nie będzie żadnego cukru w diecie to juz kompletnie będzie ciężko .;D
jak odrazu myslisz o najgorszym ze bedzie ciezko to napewno bedzie ci ciezko Musisz myslec pozytywnie ze dasz rade
To tylko zalezy od ciebie i twojego podejscia...cukier zastapisz słodzikiem a w 2 fazie owocami
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:18   #4156
angelhorse
Rozeznanie
 
Avatar angelhorse
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 632
GG do angelhorse
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość

A czemu?
Bo ja jestem straszny łasuch na słodkie

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
jak odrazu myslisz o najgorszym ze bedzie ciezko to napewno bedzie ci ciezko Musisz myslec pozytywnie ze dasz rade
To tylko zalezy od ciebie i twojego podejscia...cukier zastapisz słodzikiem a w 2 fazie owocami
Oo Jak można używać słodzika to spoko Ja i tak nie słodzę herbaty, ale do innych rzeczy pewnie się przyda


Myślicie, że zrzucenie ilości kg na 1 fazie zależy od stopnia nadwagi ?
Możliwe,że przy mojej wadze i przy bardzo dużej aktywności fizycznej schudnę te 6kg w 2 tygodnie ?

Pozdrawiam
__________________
70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-53
"Nigdy nie rezygnuj z marzenia tylko dlatego, że jego realizacja zajmie dużo czasu. Czas i tak przeminie."
angelhorse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:21   #4157
guleczek
Rozeznanie
 
Avatar guleczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z komputerka :D
Wiadomości: 634
GG do guleczek Send a message via Skype™ to guleczek
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
W jakim sensie przestałaś plażować? Całkowita zmiana nawyków żywieniowych, przeszłaś na g*wniane jedzenie, niezdrowe? A jak utrzymywałaś wagę po schudnięciu, jak wyglądała Twoja stabilizacja? Pytam, bo ja teraz swoją przechodzę, schudłam ponad 40 kg i nie chcę mieć jojo

Też mam taką nadzieję
Tak, uznałam, że skoro schudłam to po sprawie. Wróciła pizza, kebaby itp. Nie pamiętam, żebym miała jakąkolwiek stabilizacje. Może były tam 3 tyg 3 fazy a powinna cholera trwać cale życie...

40 kg?! Gratuluje! Oj motywujesz, motywujesz...

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez angelhorse Pokaż wiadomość
Myślicie, że zrzucenie ilości kg na 1 fazie zależy od stopnia nadwagi ?
Możliwe,że przy mojej wadze i przy bardzo dużej aktywności fizycznej schudnę te 6kg w 2 tygodnie ?

Pozdrawiam
Ja gdy po raz pierwszy się odchudzałam na plaży to chudłam 0,5 kg na dzień! Teraz nie będzie tak łatwo ale już nie mogę się doczekać pierwszych efektów
__________________
Mam 152 cm wzrostu, małe jest piękne
67kg-->64,8kg-->45kg

Dbam o włosy- pokochałam moje kręciołki! STOP prostownicy!

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
guleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:24   #4158
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Padłam, leże i wstać nie mogę

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też się ucieszyłam jak to przeczytałam, mogę sobie bez wyrzutów sumienia jeść moje 4 posiłki dziennie Jak mam zajęcia to jem 8.30 / 13.00 / 16.00 / 20.00 i tak jest mi najwygodniej, nie czuję mocnego głodu, ale wolę go trochę poczuć przed posiłkiem, a nie jeść na zapas Jak mam wolne to jem jak jestem głodnawa już, także średnio co 4 godziny, po obiedzie nawet 5 godzin. Czasem lepiej zjeść więcej na dłużej, a nie drobnić się co godzinę
Śniadanie i obiad to najważniejsze posiłki w ciągu dnia, także powinny być najbardziej kaloryczne, dobrze robisz II śniadanie i kolacja średnio kaloryczne. I 4 posiłki to w zupełności norma, taki standard właśnie - śniadanie, II śniadanie, obiad, kolacja. Ja tak zawsze jadłam i było mi ok. Na SB jadłam jeszcze do tego przekąskę, żeby co 3 godziny jeść, ale jak widać nie jest potrzebna koniecznie.
A ja się uż przyzwyczaiłam do tych 5-ciu...
I wiecie, co... Wydaje mi się że ja jednak jem za dużo

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
4 jajka na dzień to nie zaduzo?
Ja dziś też zjadłam 4... Generalnie na SB nie ma ograniczeń jajek, możesz jeść dowolną ilość i Ci nie zaszkodzą tak jak byś je jadła normalnie (w senie nie na SB)

Ja jem dużo jaj

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
i ja sie zastanawiam czy nie za pozno na 2 jajka w postaci nalesnika Ale chyba nic mi nie bedzie Bo to zdrowe jest
Jajka na kolację jak najbardziej... Przecież to białko

Cytat:
Napisane przez guleczek Pokaż wiadomość
Moje kochane dziewczyny! Czy przyjmiecie mnie do swego grona? 7 lat temu tu byłam i schudłam z 70 kg do 46 kg... Boże to już 7 lat... 7 lat ponownego tycia. I 65,5 kg na wadze...
Pomocy!
Super że jesteś,witamy
Ja też już wcześniej bywałam na tym forum, teraz jest moje 4-te podejście i mam nadzieję że już tu zostanę na zawsze i już Was nie opuszczę Może nawet zosatnę adminem haha

Cytat:
Napisane przez kamciaa353 Pokaż wiadomość
Kretka666 mozesz mi napisac jak Ty ta cholerna diete przetrwalas ? interesuja mnie te pierwsze 2 tygodnie bo u mnie dzisiaj to gorzej niz w monarze :P I jeszcze jedno jakie ilosci jedzenia mozna jesc ? tyle ile sie chce ? czy sa ograniczenia ? moge sobie na obiad zjesc pol kalafiora np ? ja juz nic nie rozumiem
@ i czym masz jakies przepisy na przekaski na zbyciu ? bo w necie malo jest o przekaskach
Wątek z przepisami jest umieszczony na pierwszej stronie, dużo tam tego
Możesz zjeść nawet dwa kalafiory, ograniczeń w ilości dozwolonych produktów nie ma

Cytat:
Napisane przez guleczek Pokaż wiadomość
Bo przestałam plażować, pozwalałam sobie na coraz więcej, przestałam ćwiczyć... udzielałam się w pierwszym wątku na Wizażu o SB

Mam nadzieję, że wdrożę się tu tak jak kiedyś- tamte forumowe czasy wspominam bardzo miło, byłam bardzo szczęśliwa
Miałam tak samo z powrotem kg

U nas jest super na pewno Ci się spodoba
hehe
Ale często marudzimy

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez angelhorse Pokaż wiadomość
Myślicie, że zrzucenie ilości kg na 1 fazie zależy od stopnia nadwagi ?
Możliwe,że przy mojej wadze i przy bardzo dużej aktywności fizycznej schudnę te 6kg w 2 tygodnie ?
Może być ciężko bo nie ważysz jakoś baaaardzo dużo
I tym bardziej że mówisz że intensywnie ćwiczysz, więc mogą być spadki ale w centymetrach, dlatego warto się mierzyć

A co ćwiczysz ?
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:28   #4159
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Dziewczynki, jak wiecie jutro mój grzeszny dzień...

Ale byłabym chora gdybym z Wami go nie przedyskutowała

A więc
1. w pracy zjem snickersa
2. Zamiast obiadu będzie pizza (myślę że max. 2 kawałki)
3. Wieczorem vóda i sok pomarańczowy

TADAM

Chyba jutro umrę...

Jak sobie tylko pomyślę o jutrze to już mam wyrzuty sumienia

Powiedzcie co myślicie o tym jadłospisie...
Taki grzeszny dzień jest ok ? Czy już za dużo ?
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 21:34   #4160
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

nalesniki zjadłam 2 h i nie wytrzymałam i terez zjadłam duza kostke czekolady gorzkiej i pije herbatke mango-truskawka

JEzeli chodzi o spadki wagi na 1 fazie To zalezy ...ale im wiecej ma sie nadwagi tym wiecej wody...czyli wiecej schodzi
angelhorsety nie masz nadwagi wiec mysle ze spadnie z ciebie 2-3kg na 1 fazie
i nie polecam na 1 fazie cwiczeń bo mozesz byc osłabiona przez brak cukru...

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jak wiecie jutro mój grzeszny dzień...

Ale byłabym chora gdybym z Wami go nie przedyskutowała

A więc
1. w pracy zjem snickersa
2. Zamiast obiadu będzie pizza (myślę że max. 2 kawałki)
3. Wieczorem vóda i sok pomarańczowy

TADAM

Chyba jutro umrę...

Jak sobie tylko pomyślę o jutrze to już mam wyrzuty sumienia

Powiedzcie co myślicie o tym jadłospisie...
Taki grzeszny dzień jest ok ? Czy już za dużo ?
powiem w jednym Słowie MAŁO!!!!
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:40   #4161
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
powiem w jednym Słowie MAŁO!!!!
Kochana naprawdę czy jaja sobie robisz... ???

Ja tu w strachu siedzę....
Miej litość
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:42   #4162
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Kochana naprawdę czy jaja sobie robisz... ???

Ja tu w strachu siedzę....
Miej litość
ej ale serio patrz zjesz na sniadanie snikersa oszalałas ?
zjedz na sniadanko normalne jedzonko pozniej zjedz snikersa na obiad zjedz pizze na kolacje zjedz tez coś a pozniej vodka i sok Bo tak t ty padniesz po 1 drinku
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:46   #4163
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez angelhorse Pokaż wiadomość
Bo ja jestem straszny łasuch na słodkie


Oo Jak można używać słodzika to spoko Ja i tak nie słodzę herbaty, ale do innych rzeczy pewnie się przyda


Myślicie, że zrzucenie ilości kg na 1 fazie zależy od stopnia nadwagi ?
Możliwe,że przy mojej wadze i przy bardzo dużej aktywności fizycznej schudnę te 6kg w 2 tygodnie ?

Pozdrawiam
Odzwyczaisz się Ja byłam mega, mega, meeega uzależniona od cukru. Serio. Tak serio serio. A teraz normalnie do tego podchodzę. W sensie jem słodkie rzeczy, piekę ciasta, ciasteczka, robię desery, ale traktuję je jako osłodę życia, a nie jego sens. Mogę nie jeść przez długi czas nic słodkiego, owoce są dla mnie codziennymi słodkościami. Bardzo się cieszę, że udało mi się zerwać z nałogiem.

Przy Twojej wadze możesz malutko schudnąć na I fazie, bo nie masz nadwagi. 6kg się zrzuca przy dużej nadwadze, otyłości, gdzie jest serio z czego zrzucać.



Cytat:
Napisane przez guleczek Pokaż wiadomość
Tak, uznałam, że skoro schudłam to po sprawie. Wróciła pizza, kebaby itp. Nie pamiętam, żebym miała jakąkolwiek stabilizacje. Może były tam 3 tyg 3 fazy a powinna cholera trwać cale życie...

40 kg?! Gratuluje! Oj motywujesz, motywujesz...

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------



Ja gdy po raz pierwszy się odchudzałam na plaży to chudłam 0,5 kg na dzień! Teraz nie będzie tak łatwo ale już nie mogę się doczekać pierwszych efektów
W takim sensie... To faktycznie niefajnie, dziękuję, że jesteś i może będziesz mnie ostrzegać przed popełnieniem błędu

Dziękuję Zdjęcia w podpisie są, chciałam pomotywować właśnie dziewczyny do trzymania diety i starania się
Nie chciałabym powrotu tych kilogramów, bo ta dieta była moją pierwszą, a wiem, że każda kolejna to coraz gorzej wychodzi. Chcę jak najdłużej utrzymać wyniki tej. Pocieszam się tym, że całą dietę nie ćwiczyłam i zaczełam pod sam koniec II fazy, więc organizm dostał kolejnego kopa do rozruszania metabolizmu i nie powinien mieć jojo


Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jak wiecie jutro mój grzeszny dzień...

Ale byłabym chora gdybym z Wami go nie przedyskutowała

A więc
1. w pracy zjem snickersa
2. Zamiast obiadu będzie pizza (myślę że max. 2 kawałki)
3. Wieczorem vóda i sok pomarańczowy

TADAM

Chyba jutro umrę...

Jak sobie tylko pomyślę o jutrze to już mam wyrzuty sumienia

Powiedzcie co myślicie o tym jadłospisie...
Taki grzeszny dzień jest ok ? Czy już za dużo ?
Kochanie moje, toć za mało nawet! Jak na grzeszny dzień to jakoś mało grzeszny jest Snickers, dwa kawałki pizzy i wódka z sokiem? Co to są dwa kawałki pizzy? Chyba, że więcej po prostu nie będziesz w stanie zjeść, to niby ok. Ale z drugiej strony dwa kawałki pizzy to nie obiad Wódka z sokiem - pijałam w czasie diety, nie można całe życie w abstynencji być (kto by chciał! ), więc nie bój się i upij na zdrowie
Zazdroszczę Wam tej pizzy. Tak ją lubię, a jeść nie mogę, bo zgaga od razu bierze i źle mi we wnętrznościach później Podobnie mam z innymi, ciężkostrawnymi potrawami. Choć w sumie powinnam się cieszyć, bo pokusa jest mniejsza - dobrze czuję się po zdrowym żarełku i takie mi służy, więc takie jem
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2013-03-07 o 21:48
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:52   #4164
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
ej ale serio patrz zjesz na sniadanie snikersa oszalałas ?
zjedz na sniadanko normalne jedzonko pozniej zjedz snikersa na obiad zjedz pizze na kolacje zjedz tez coś a pozniej vodka i sok Bo tak t ty padniesz po 1 drinku
hahaha kochana naprawdę myślałaś że nie zjem śniadania, i w ogóle innych posiłków
COŚ TY

Rano na śniadanko zjem owsiankę z truskawkami, potem sobie zjem snickera a potem zjem sałatkę pieczarkową wg przepisy NEYRY (bo zrobiłam dzisiaj ) i porcję chlebka (a może bez chlebka, co ? )

Po powrocie do domku zjem pizze (ok. 17-18) a potem będę pić
Kolacji już chyba nie zjem

Teraz lepiej ?

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Kochanie moje, toć za mało nawet! Jak na grzeszny dzień to jakoś mało grzeszny jest Snickers, dwa kawałki pizzy i wódka z sokiem? Co to są dwa kawałki pizzy? Chyba, że więcej po prostu nie będziesz w stanie zjeść, to niby ok. Ale z drugiej strony dwa kawałki pizzy to nie obiad Wódka z sokiem - pijałam w czasie diety, nie można całe życie w abstynencji być (kto by chciał! ), więc nie bój się i upij na zdrowie
Zazdroszczę Wam tej pizzy. Tak ją lubię, a jeść nie mogę, bo zgaga od razu bierze i źle mi we wnętrznościach później Podobnie mam z innymi, ciężkostrawnymi potrawami. Choć w sumie powinnam się cieszyć, bo pokusa jest mniejsza - dobrze czuję się po zdrowym żarełku i takie mi służy, więc takie jem
Bardziej chodzi o to że po dwoch kawałkach padnę z przeżarcia
Może ten trzeci kawałek zjem jeszcze na wieczór

To mogę do snickersa na II śniadanie zjeść jeszcze serek homo z owockami ???
A reszta jadłospisu jak w poście wyżej ?

A ja myślałam że zgrzeszę tak bardzo
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:53   #4165
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

paple !
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:53   #4166
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
hahaha kochana naprawdę myślałaś że nie zjem śniadania, i w ogóle innych posiłków
COŚ TY

Rano na śniadanko zjem owsiankę z truskawkami, potem sobie zjem snickera a potem zjem sałatkę pieczarkową wg przepisy NEYRY (bo zrobiłam dzisiaj ) i porcję chlebka (a może bez chlebka, co ? )

Po powrocie do domku zjem pizze (ok. 17-18) a potem będę pić
Kolacji już chyba nie zjem

Teraz lepiej ?
Zjedz normalną kolację Będzie Ci się lepiej piło na pełny żołądek. Albo podgryzaj sobie coś podczas picia.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:53   #4167
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
hahaha kochana naprawdę myślałaś że nie zjem śniadania, i w ogóle innych posiłków
COŚ TY

Rano na śniadanko zjem owsiankę z truskawkami, potem sobie zjem snickera a potem zjem sałatkę pieczarkową wg przepisy NEYRY (bo zrobiłam dzisiaj ) i porcję chlebka (a może bez chlebka, co ? )

Po powrocie do domku zjem pizze (ok. 17-18) a potem będę pić
Kolacji już chyba nie zjem

Teraz lepiej ?
zjedz cos na kolacje chodzby jabłko!! bo sie przekrecisz Twoj organizm dozna szoku i padniesz
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:54   #4168
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Ale się jutro "schleje"
...bez patologii oczywiście

hahaha

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
zjedz cos na kolacje chodzby jabłko!! bo sie przekrecisz Twoj organizm dozna szoku i padniesz
zjem trzeci kawałek pizzy
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:54   #4169
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
paple !
A jak mnie nie ma cały dzień, bo na zajęciach jestem to też produkujecie tych stron od zarąbania i muszę pół wieczora nadrabiać! A masz!
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:55   #4170
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Kocyki bierzemy i na plażę idziemy!- Dieta South Beach część XIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Zjedz normalną kolację Będzie Ci się lepiej piło na pełny żołądek. Albo podgryzaj sobie coś podczas picia.
A co podgryzać ??? mam śledziki w oleju zgodne z SB mogą być ?
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.