Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-11, 16:35   #2851
Lilotron
Zakorzenienie
 
Avatar Lilotron
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 303
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
O to, to, to! Nie narzekam na UMP, dobrze się tu czuję, ale zdarzają im się wpadki, np. na laboratoria z chemii nieorganicznej oczywiście nie trzeba żadnych okularów, po co Pani okulary, my tu nic nie będziemy takiego robić. Przed świętami amoniak wylądował na mojej twarzy. Nie polecam, nic przyjemnego.

Wracając do tematu "ubraniowego", mam jeszcze jeden kupon z H&M 25%, ważny do 1 kwietnia. Bardzo podoba mi się torebka w stylu Prady, którą pokazywała tutaj Migotka I tak się kuuurczę zastanawiam
Miałam laboratoria z chemii w liceum i nie wpuszczali nas na salę bez okularów i nawet bez gumki do włosów, także rzeczywiście spore niedopatrzenie
Lilotron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:04   #2852
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Wracając do tematu "ubraniowego", mam jeszcze jeden kupon z H&M 25%, ważny do 1 kwietnia. Bardzo podoba mi się torebka w stylu Prady, którą pokazywała tutaj Migotka I tak się kuuurczę zastanawiam
Mnie też ta torebka nie chce z głowy wylecieć, oglądałam ją i teraz rozmyślam

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2013-03-11 o 17:05
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:54   #2853
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość

Wracając do tematu "ubraniowego", mam jeszcze jeden kupon z H&M 25%, ważny do 1 kwietnia. Bardzo podoba mi się torebka w stylu Prady, którą pokazywała tutaj Migotka I tak się kuuurczę zastanawiam
Ja ją dzisiaj oglądałam . Już byłam o krok od kupienia, też z kuponem, ale boję się, że jakościowo będzie kiepska i po dwóch miesiącach nie będzie się nadawała do niczego. Sprawia wrażenie solidnej (i bardzo drogiej ) ale w rzeczywistości to jednak "ceratka" tak jak inne sieciówkowe torby... Nie wiem czy nie lepiej dołożyć drugie tyle ale zainwestować w porządną torebkę. Chociaż z drugiej strony ja bardzo niszczę torebki. I weź tu się zdecyduj
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 17:59   #2854
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Witamy

Trzymam kciuki za zmianę pielęgnacji
Dziękuje, może pokonam zły stan cery

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Pochwal się co zamierzasz testować Chociaż nie wiem, bo pewnie będę chciała też to kupić
Mam czarne mydło, a idzie do mnie krem z ślimaka , olejek arganowy i woda różana. Czaje się na glinki jeszcze i słynne serum

Co do studiów - to jedna z moich chyba większych porażek w życiu. Wybrałam kierunek, który mnie interesował (geografia), a nie taki po którym mogłabym dostać pracę. Zmarnowałam niestety 5 lat swojego życia.
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 18:22   #2855
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Mnie też ta torebka nie chce z głowy wylecieć, oglądałam ją i teraz rozmyślam
Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Ja ją dzisiaj oglądałam . Już byłam o krok od kupienia, też z kuponem, ale boję się, że jakościowo będzie kiepska i po dwóch miesiącach nie będzie się nadawała do niczego. Sprawia wrażenie solidnej (i bardzo drogiej ) ale w rzeczywistości to jednak "ceratka" tak jak inne sieciówkowe torby... Nie wiem czy nie lepiej dołożyć drugie tyle ale zainwestować w porządną torebkę. Chociaż z drugiej strony ja bardzo niszczę torebki. I weź tu się zdecyduj
Też sobie próbuję wmówić, że jest kiepskiej jakości
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 18:29   #2856
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Też sobie próbuję wmówić, że jest kiepskiej jakości
Ja też
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 19:56   #2857
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez katrina_s Pokaż wiadomość
To jakieś totalne nieporozumienie, nie potrafię zrozumieć co niby ta ustawa ma na celu, poza krzywdzeniem bardziej ambitnych i zdolniejszych studentów...
Nie sledze tego tematu, ale przypuszczam, ze celem ustawy jest pozyskac pieniadze. Nie uwazam, zeby to bylo takie totalne nieporozumienie. To, ze w Polsce edukacja wyzsza jest darmowa, jest naprawde wyjatkowe. Osoby, ktore chca studiowac dwa kierunki powinny sie moim zdaniem cieszyc, ze placa tylko za jeden z nich
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 20:01   #2858
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

ktoras z was pisala,ze poszla na kierunek,ktory ja onteresowal,ale nie dal pracy....coz,sama zrobilam podobnie,kosztowalonie to dwa lata chodzenia na studia podyplomowe(dobrze,ze jedne z dofinansowaniem z UE),ale dzieki temu od kilku lat pracuje w zawodzie,ktory mi odpowiada...teraz mi sie jeszcze marzy 3,5letnia psychologia,ale cena narazie skutecznie odstrasza... btw,wracajac od lekarza zajrzalam do h&m'u i zrobilam kolejne zakupy na wyprzedazyoblowilam sie w czarne dzinsowe lekko scierane skinny za....30zl z 129 oraz koszule 100%silkeh,takie przypadkowe zakupy to ja lubie
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 20:02   #2859
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Też sobie próbuję wmówić, że jest kiepskiej jakości
Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Ja też
Ale kupon na 25% to mocny argument za
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 20:18   #2860
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
ktoras z was pisala,ze poszla na kierunek,ktory ja onteresowal,ale nie dal pracy....coz,sama zrobilam podobnie,kosztowalonie to dwa lata chodzenia na studia podyplomowe(dobrze,ze jedne z dofinansowaniem z UE),ale dzieki temu od kilku lat pracuje w zawodzie,ktory mi odpowiada...teraz mi sie jeszcze marzy 3,5letnia psychologia,ale cena narazie skutecznie odstrasza... btw,wracajac od lekarza zajrzalam do h&m'u i zrobilam kolejne zakupy na wyprzedazyoblowilam sie w czarne dzinsowe lekko scierane skinny za....30zl z 129 oraz koszule 100%silkeh,takie przypadkowe zakupy to ja lubie
Pokaż, pokaż .

Jestem padnięta, lecę pod prysznic
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 20:19   #2861
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cześć dziewczyny dołącze się-od jakiegoś czasu podczytuje

Cytat:
Napisane przez katrina_s Pokaż wiadomość
Kolejne kierunki studiów zdecydowanie nie dają gwarancji znalezienia lepszej pracy, ani też często nie świadczą o większej mądrości tego, kto je ukończył Wydaje mi się jednak, że dużo też zależy od systemu edukacji, który u nas niestety trochę kuleje, masa teorii, niewiele wiedzy praktycznej - absolwenci wkraczający na rynek pracy często nie potrafią się na nim odnaleźc, oczywiście wiele zalezy od osobowości i podejścia samych absolwentów..
Natomiast opłata za kolejne kierunki studiów kojarzy mi się bardziej z presją na wyższe wykształcenie u jak najszerszej grupy społecznej, żeby zdolniejsi studenci, którym udało się dostać na 2 i więcej kierunków nie blokowali miejsc tym, którzy nie dostali się na żaden, ale to oczywiście moje subiektywne odczucia, ja szczęśliwie zdołałam zakończyć edukację zanim te wszystkie reformy wprowadzono


Tutaj masz rację i rzeczywiście zgadzam się, że egzaminy wstępne były lepsze i bardziej miarodajne..
mam takie same zdanie na ten temat a nawet twierdzę że niektóre kierunki to strata czasu

Cytat:
Napisane przez catarina11 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy tak ciężko się dziś dostać na studia? Wiele uczelni prywatnych wygrywa w rankingach z uczelniami państwowymi. Zawsze są studia zaoczne, chyba dziś lepiej nawet takie wybrać i nabywać w międzyczasie doświadczenie zawodowe. Sama miałam okazję studiować na uczelni państwowej i prywatnej, niebo a ziemia, na korzyść tej drugiej. Uczelnie prywatne mają ciekawsze kierunki (sama wybrałam uczelnię prywatną ze względu na kierunek), stawiają na część praktyczną itd. Ale oczywiście większość osób nazwie je "Wyższą Szkołą Latania Na Miotle"... Oczywiście szkoła prywatna to przede wszystkim biznes, ale rankingi o czymś świadczą. Trochę odeszłam od tematu, ale uważam, że uczelnie państwowe żyją swoim prestiżem sprzed X lat, wykładowcy to osoby starsze, które stawiają na wiedzę teoretyczną, cały program to głównie teoria. Także nie dziwię się, że studenci nie są przygotowani do pracy i do życia.
niestety w naszym kraju szkolnictwo jest na mizernym poziomie-chcą uczyć wszystkiego a wychodzi że się nie umie niczego

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
O to, to, to! Nie narzekam na UMP, dobrze się tu czuję, ale zdarzają im się wpadki, np. na laboratoria z chemii nieorganicznej oczywiście nie trzeba żadnych okularów, po co Pani okulary, my tu nic nie będziemy takiego robić. Przed świętami amoniak wylądował na mojej twarzy. Nie polecam, nic przyjemnego.

Wracając do tematu "ubraniowego", mam jeszcze jeden kupon z H&M 25%, ważny do 1 kwietnia. Bardzo podoba mi się torebka w stylu Prady, którą pokazywała tutaj Migotka I tak się kuuurczę zastanawiam
Też jestem na farmacji-CMUJ tylko że na 4 roku i u nas taka sytuacja jest nie do pomyślenia
kobea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 21:03   #2862
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak się nazywają spodnie:
-tekstylne (nie jeans),
-o długości chyba 3/4, 7/8? Tak kilka cm NAD kostkę
-obcisłe/luźniejsze?

Bo dojrzałam do takich, pięknie eksponują pęcinę , no w każdym razie kostkę i tuż nad, pięknie eksponują buty i strasznie bym takie chciała, tylko nie wiem jaki kolor na wiosnę/lato. Białe? Beżowe? Czarne?
Cygaretki
Jakiś czas temu zobaczyłam zdjęcie Anity Lipnickiej właśnie w takich spodniach - przepięknie miała wyeksponowaną łydkę

I jak zwykle garść inspiracji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Winter-Runway-5-433x650.jpg (33,4 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg top-secret-coats-asos-belts~look-main.jpg (78,9 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg russian scarf1.jpg (142,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg red coat_black boots4.jpg (156,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2010065.jpg (61,7 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1200239-001.jpg (71,4 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8688_thumb.jpg (85,2 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8358_thumb.jpg (99,6 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4248-640x959.jpg (109,1 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1000-001.jpg (35,1 KB, 77 załadowań)
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 21:19   #2863
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Ale kupon na 25% to mocny argument za
dokładnie
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-11, 21:33   #2864
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Cygaretki
Jakiś czas temu zobaczyłam zdjęcie Anity Lipnickiej właśnie w takich spodniach - przepięknie miała wyeksponowaną łydkę

I jak zwykle garść inspiracji
Fajna torebka z pierwszego zdjęcia widziałyście takie gdzieś jeszcze oprócz Mango, w przyjaznej cenie?
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 07:47   #2865
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Mam czarne mydło, a idzie do mnie krem z ślimaka , olejek arganowy i woda różana. Czaje się na glinki jeszcze i słynne serum
Daj znać jak się spisuje krem ślimakowy. Masz ten z mizona? Zamawiałaś na ebay czy allegro?

Ja na swój czekam Kari mi go zamówiła na ebay, ale sprzedający się bardzo ociąga z wysyłką :/ Mam nadzieję, że w tym miesiącu dojdzie bo już chciałabym zacząć go testować


Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
wracajac od lekarza zajrzalam do h&m'u i zrobilam kolejne zakupy na wyprzedazyoblowilam sie w czarne dzinsowe lekko scierane skinny za....30zl z 129 oraz koszule 100%silkeh,takie przypadkowe zakupy to ja lubie
ooo rety, nie kuś!!
Mam ciuchów wystarczająco, miałam oszczędzać i póki co nie zachodzę do H&Mu Ale kusicie tymi newsami o wyprzedażach
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 08:30   #2866
katrina_s
Zadomowienie
 
Avatar katrina_s
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 146
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez kamilak Pokaż wiadomość
Nie sledze tego tematu, ale przypuszczam, ze celem ustawy jest pozyskac pieniadze. Nie uwazam, zeby to bylo takie totalne nieporozumienie. To, ze w Polsce edukacja wyzsza jest darmowa, jest naprawde wyjatkowe. Osoby, ktore chca studiowac dwa kierunki powinny sie moim zdaniem cieszyc, ze placa tylko za jeden z nich
Widzę, że jesteś z USA i rozumiem Twój punkt widzenia W Stanach podejście do kształcenia jest inne (wg mnie mądrzejsze). Co do samej ustawy, głównym problemem i "nieporozumieniem" był fakt, że wprowadziła podziały niemalże z dnia na dzień, przekreślając plany wielu osób. To, że miała na celu pozyskanie środków nie podlega wątpliwościom.

Ale koniec off topu
__________________
You can't buy happines, but you can buy shoes and that's pretty close ...
katrina_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 12:36   #2867
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Daj znać jak się spisuje krem ślimakowy. Masz ten z mizona? Zamawiałaś na ebay czy allegro?

Ja na swój czekam Kari mi go zamówiła na ebay, ale sprzedający się bardzo ociąga z wysyłką :/ Mam nadzieję, że w tym miesiącu dojdzie bo już chciałabym zacząć go testować
Allegro. Boje się kupować na ebayu

Edit: Źle przeczytałam - wodę i olejek na allegro, a żel-ślimak jest firmy Jardin, kupiony w sklepie internetowym (elfrodo albo kowa.com.pl

Edytowane przez k@rolineczka
Czas edycji: 2013-03-12 o 12:42
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 17:44   #2868
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Wyjątkowo cicho tu dzisiaj
Wpadłam pokazać mój dzisiejszy element stroju - kołnierzyk koszuli z h&m z miętowym sweterkiem
Widziałyście te marynarki w H&M? Ciekawe jak z jakością, z kuponem wyjdą taniej niż z Mango chociaż mojej sylwetce chyba bardziej służą krótsze marynarki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20130312_180338.jpg (117,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (16,6 KB, 54 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 18:05   #2869
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Wyjątkowo cicho tu dzisiaj
Wpadłam pokazać mój dzisiejszy element stroju - kołnierzyk koszuli z h&m z miętowym sweterkiem
Widziałyście te marynarki w H&M? Ciekawe jak z jakością, z kuponem wyjdą taniej niż z Mango chociaż mojej sylwetce chyba bardziej służą krótsze marynarki...
Fajna ta marynarka. Można wiedzieć po ile?

Ja z kolei najlepiej czuję się w taliowanych marynarkach

Zostałam wyciągnięta na mecz. W co tu się ubrać??
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 18:33   #2870
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Dawno nic nie wklejałam więc pozwólcie, że wstawię zdjęcia wczorajszego zestawu. Wszystko z zary, spokojne kolory plus panterka by ożywić całość. Chciałabym, żeby już przyszła wiosna, mam dość kozaków.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0674.jpg (89,8 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0680.jpg (95,4 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0681.jpg (100,9 KB, 288 załadowań)
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 18:35   #2871
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Dawno nic nie wklejałam więc pozwólcie, że wstawię zdjęcia wczorajszego zestawu. Wszystko z zary, spokojne kolory plus panterka by ożywić całość. Chciałabym, żeby już przyszła wiosna, mam dość kozaków.
Pięknie
Zazdroszczę Ci tej torebki nie chcesz jej sprzedać?
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 18:44   #2872
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

ceś dziewczyny właśnie kupiłam spódniczkę taką jak na załączonym zdjęciu - turkusową . Myślicie, że mogłabym w niej iść na wesele? Z czym ją połączy ( jaka bluzka, gorset (?) ) )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg turkusowa-500x500.jpg (88,6 KB, 75 załadowań)
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 19:01   #2873
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Wyjątkowo cicho tu dzisiaj
Wpadłam pokazać mój dzisiejszy element stroju - kołnierzyk koszuli z h&m z miętowym sweterkiem
Widziałyście te marynarki w H&M? Ciekawe jak z jakością, z kuponem wyjdą taniej niż z Mango chociaż mojej sylwetce chyba bardziej służą krótsze marynarki...
Świetny kołnierzyk marynarki nie widziałam i chyba nie powinnam w najbliższym czasie wchodzić do H&M bo obawiam się, że mogłabym się skusić na nią, a póki co staram się trzymać mojej listy zakupów

PaulinaMigotka bardzo ładny zestaw
Też chciałabym już założyć jakiś lżejszy płaszczyk i wiosenne buty.
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 19:25   #2874
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Dawno nic nie wklejałam więc pozwólcie, że wstawię zdjęcia wczorajszego zestawu. Wszystko z zary, spokojne kolory plus panterka by ożywić całość. Chciałabym, żeby już przyszła wiosna, mam dość kozaków.
Bardzo ładnie
Paulina, jak oceniasz czarne mydło? Przyłączasz się do zachwytów?(zapisałaś się na kolejny termin?)
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 19:43   #2875
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Fajna ta marynarka. Można wiedzieć po ile?

Ja z kolei najlepiej czuję się w taliowanych marynarkach

Zostałam wyciągnięta na mecz. W co tu się ubrać??
129zł
Ja też w taliowanych czuję się najlepiej, ale długie niepotrzebnie skracają mi sylwetkę i z tego co czytałam to biodrzaste kobiety powinny unikać marynarek kończących się na biodrach

Ale na mecz na stadion, w domu, w pubie?

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Dawno nic nie wklejałam więc pozwólcie, że wstawię zdjęcia wczorajszego zestawu. Wszystko z zary, spokojne kolory plus panterka by ożywić całość. Chciałabym, żeby już przyszła wiosna, mam dość kozaków.
Ładnie
Również mam dość, nie mogę się doczekać balerinek, szpilek...
Ostatnio nawet sfotografowałam całą wyprzedażową kolekcję, którą uzbierałam
Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
Świetny kołnierzyk marynarki nie widziałam i chyba nie powinnam w najbliższym czasie wchodzić do H&M bo obawiam się, że mogłabym się skusić na nią, a póki co staram się trzymać mojej listy zakupów

PaulinaMigotka bardzo ładny zestaw
Też chciałabym już założyć jakiś lżejszy płaszczyk i wiosenne buty.
Dzięki
pochwal się swoją listą

Dostałam przed momentem smsa od Zary, że pozytywnie rozpatrzyli moją reklamację (reklamowałam obie pary wosków). Nie wiem tylko czy sms dotyczył obu par czy tylko jednej, ale się cieszę, bo jutro odbiorę pieniądze

Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
ceś dziewczyny właśnie kupiłam spódniczkę taką jak na załączonym zdjęciu - turkusową . Myślicie, że mogłabym w niej iść na wesele? Z czym ją połączy ( jaka bluzka, gorset (?) ) )
Ja byłam na dwóch w życiu weselach i miałabym na pewno problem w co się ubrać, w lipcu zeszłego roku z resztą prosiłam tu o rady, ale tę spódniczkę zestawiłabym z białą górą, cielistymi butami i złotymi dodatkami myślę, że wyglądałoby to świeżo, ale kompletnie nie znam się na modzie weselnej

Edytowane przez Olcia
Czas edycji: 2013-03-12 o 19:48
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 19:55   #2876
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Właśnie przyszłam z kina, byłam na "Mama i ja" i nie polecam, nudny film, niezbyt zabawny. Zmarnowane dwie godziny
Jutro wybieram się z mamą na zakupy, obie potrzebujemy butów przejściowych, ja nie mam wcale, a mamie rozwaliły się właśnie sztyblety... Ale jak tak patrzę, to w sklepach jeszcze zimowe albo już letnie buty typu sandałki i balerinki, a jakoś o zwykłe, płaskie botki najtrudniej Mierzyłam dziś jedne w Zarze, sama nie wiem, co o nich sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg but1.jpg (13,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg but2.jpg (14,8 KB, 15 załadowań)
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 19:57   #2877
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Dostałam przed momentem smsa od Zary, że pozytywnie rozpatrzyli moją reklamację (reklamowałam obie pary wosków). Nie wiem tylko czy sms dotyczył obu par czy tylko jednej, ale się cieszę, bo jutro odbiorę pieniądze
Jak to jest, że czasem reklamacje rozpatrują od ręki, a czasem trzeba czekać? Gdy oddawałam kalosze to po jednym telefonie wszystko było załatwione. Teraz czeka mnie reklamacja kurtki puchowej, w której rozchodzi się zamek i nie wiem czego się spodziewać.

Przepraszam za dubel
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 19:58   #2878
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Właśnie przyszłam z kina, byłam na "Mama i ja" i nie polecam, nudny film, niezbyt zabawny. Zmarnowane dwie godziny
Jutro wybieram się z mamą na zakupy, obie potrzebujemy butów przejściowych, ja nie mam wcale, a mamie rozwaliły się właśnie sztyblety... Ale jak tak patrzę, to w sklepach jeszcze zimowe albo już letnie buty typu sandałki i balerinki, a jakoś o zwykłe, płaskie botki najtrudniej Mierzyłam dziś jedne w Zarze, sama nie wiem, co o nich sądzicie?
Fajne
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:32   #2879
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Właśnie przyszłam z kina, byłam na "Mama i ja" i nie polecam, nudny film, niezbyt zabawny. Zmarnowane dwie godziny
Jutro wybieram się z mamą na zakupy, obie potrzebujemy butów przejściowych, ja nie mam wcale, a mamie rozwaliły się właśnie sztyblety... Ale jak tak patrzę, to w sklepach jeszcze zimowe albo już letnie buty typu sandałki i balerinki, a jakoś o zwykłe, płaskie botki najtrudniej Mierzyłam dziś jedne w Zarze, sama nie wiem, co o nich sądzicie?
Nie są złe, chociaż nie w moim stylu - zbyt "ciężkie".
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Jak to jest, że czasem reklamacje rozpatrują od ręki, a czasem trzeba czekać? Gdy oddawałam kalosze to po jednym telefonie wszystko było załatwione. Teraz czeka mnie reklamacja kurtki puchowej, w której rozchodzi się zamek i nie wiem czego się spodziewać.

Przepraszam za dubel
Nie mam pojęcia - musiałaby się wypowiedzieć osoba, która tam pracuje, ale może mają jakieś odgórne przykazy co rozpatrywać od razu a co nie
z resztą u mnie przyjęli reklamacje, nie rozpatrzyli jej od razu w sklepie. To, że mają 14 dni wcale nie oznacza, że muszą cały ten czas wykorzystać... może szybko te spodnie gdzieś po prostu wysłali.
Mnie kurtkę puchową w której popsuł się zamek też rozpatrzyli od razu - pani zaproponowała, że ich krawcowa wymieni zamek. Niestety okazało się po kilku dniach, że krawcowa nie podejmie się zadania i oddali mi pieniądze.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 20:33   #2880
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część III

Maqua mam ten sam problem z butami przejściowymi. Potrzebuję czarnych płaskich, a w sklepach już wszystko w wiosennych, jasnych kolorach. Te z Zary całkiem ładne. Ja zastanawiam się jeszcze nad tymi z załącznika, wyglądają średnio, ale cena przyzwoita i myślę, że byłby wygodne do biegania na co dzień.
Z mojej listy zakupów zostały mi jeszcze:
1. Jasna torebka
2. Karmelowe czółenka
3. Jakieś ładne, proste balerinki
4. Oliwkowe rurki albo cygaretki
5. Czarne kalosze
Mam już:
1. Dwa duże naszyjniki
2. Czarną ramoneskę
3. Srebrny zegarek
4. Białą koszulę
5. Dużą biało-czarną torbę
6. Ciemne jeansy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-03-12_212257.jpg (10,4 KB, 22 załadowań)
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.