100 dni z ewą chodakowską! :) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-15, 08:15   #661
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
W kwestii Ewy mie moglabym sie z Toba bardziej zgodzic.
Uwazam, ze to byla taka "kielbasa wyborcza"- przyneta, ktora chwycila i teraz pokazujemy moje prawdziwe "ja". Bardzo mi sie nie podoba jej zachowanie... ale w sumie nie jestem zaskoczona- neidawno oglosila wszem i wobec, ze niedlugo zacznie "odcinac kupony" od swojej popularnosci- w sumie racja, tylko tutaj chodzi o szczerosc, ktora trzekomo byla dla niej tak wanza. Coz

Co do moich dzisiejszych "dokonan": skalpel i tylko skalpel
Licze, ze nadrobie jutro

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Wlasnie zauwazylam, ze dzis wychodzi mi 25 dzien z Ewa
Wiec jestem w 1/4, 25% za mna!!!!
Mam nadzieje, ze teraz bedzie lepiej- sporobuje bardziej docisnac sprawe z dieta, moze rezultaty beda bardziej widoczne

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

No dobra, dorzucilam jeszcze tiffoczki i sexy back
Dobranoc
Ja to nawet nie mam żalu o te odcinanie kuponów... a niech robią tą książkę, niech dorzuci jeszcze kalendarze i pocztówki ze swoją podobizną a na koniec niech napisze książkę typu "nie mogę schudnąć" gdzie będzie prezentowana pseudopsychologiczna papka.. wszystko to cacy. Ale nie jest cacy wypieprzenie z YT filmów, o których tyle czasu wiedziała, a nie ma do nich łatwego dostępu. Co innego, jakby o filmach nie wiedziała... ale one jej nie przeszkadzały póki nie okazało się, że już maksymalne wykorzystanie filmu w celach promowania jej osoby zostało osiągnięte- teraz ćwiczą już tylko ci co już dawno ją znają, impet pojawiających się "nowych" wyhamował ...
Bardzo uderzyło mnie też jaki poziom uwielbienia jest na jej profilu na FB... tam słowa nie można powiedzieć. Rozśmieszyły mnie argumenty, że "zobaczcie, ile ona dla Was zrobiła?" ...WTF? Co ona zrobiła, dla mnie? Ona nagrała filmy, na których zarabiała. A że jej się nie podoba, że zarabiała na nich mniej, niż się jej chciało- to już wina tego, że nie potrafiła wynegocjować sensowniejszej umowy. Ja nie mam wrażenia, że ona coś robi dla mnie... Ćwiczę z nią, bo odpowiadają mi jej treningi, ale ona to robi zawodowo, zarobkowo a nie w czynie społecznym. To tak jakbym od dziś miała bić pokłony przed sprzedawczynią w mięsnym. Bo przecież kto zrobił dla mnie więcej? Kroi mi grube plasterki, jak proszę, powie po ciuchu, która kiełbasa lepsza... no ale to jest jej praca, za którą ona dostaje wynagrodzenie.

Ps. Można by tu mówić o robieniu czegoś dla kogoś, jakby Ewa zamiast po dużych miastach, gdzie najlepiej zbiera się fanów zaczęła nieodpłatnie jeździć po malutkich mieścinach, gdzie ludzie nie mają na co dzień podobnych rozrywek. To byłoby robienie czegoś dla kogoś.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:33   #662
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
i ja dołączam do was
mój cel: płaski i umięśniony brzuch bez boczków, zgrabne nogi bez celullitu do 4 kwietnia (podróż poślubna)
nie zależy mi na zrzuceniu kg (nawet się nie ważę) tylko na efekcie wizualnym żebym później nie musiała obrabiać zdjęć w photoshopie

wzięłam się za siebie od lutego- przestałam się obżerać, zaczęłam się owijać folią z cudami na celullit ale nieregularnie ćwiczyłam.... dopiero od dwóch tygodni jestem na diecie i ćwiczę codziennie (głównie skalpel I, czasami skalpel II i co jakiś czas dwie rundy z killera)

właśnie zaraz zabieram się za skalpel I i pierwszy raz zrobię polecane przez was tu Tiffoczki
a możecie też wkleić jakiś konkretny link z Mel B na pośladki (tyle jest tych jej filmików, że nie wiem co wybrać)
http://www.youtube.com/watch?v=rsOwRoaRh4I
Oto pupa mel b. Daje wycisk, polecam!
Ps. WITAMY

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Ewa napisala na fb, ze skalpel i inne cwiczenia wroca na yt. do czasu, az "kradziez i zarabianie" powtorzy sie kolejny raz
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:41   #663
Kolaszka
Raczkowanie
 
Avatar Kolaszka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Göteborg
Wiadomości: 61
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja już jestem po miesiącu ćwiczenia skalpela, 11 i pół treningów. Nistety zakładałam sobie, że będę robiła 4-5 treningi tygodniowo, ale nie mam czasu, a jak mam czas to nie mam siły :/ Co do efektów to brzuszek mam super, zrzuciłam jakieś 2,5-3kg (różnie ta moja waga wskazuje) i nie mam już prawie celulitu. Niestety, najbardziej zależało mi na zmniejszeniu obwodu ud ( bo to mój największy kompleks) a na nich widzę własnie najmniejszą zmianę. Trochę zeszczuplały, ale nie tak jak tego oczekiwałam. Po Waszych wpisach widzę, że to nie tylko u mnie tak. może spróbuję tą Jillian
Kolaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:30   #664
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Kolaszka Pokaż wiadomość
Ja już jestem po miesiącu ćwiczenia skalpela, 11 i pół treningów. Nistety zakładałam sobie, że będę robiła 4-5 treningi tygodniowo, ale nie mam czasu, a jak mam czas to nie mam siły :/ Co do efektów to brzuszek mam super, zrzuciłam jakieś 2,5-3kg (różnie ta moja waga wskazuje) i nie mam już prawie celulitu. Niestety, najbardziej zależało mi na zmniejszeniu obwodu ud ( bo to mój największy kompleks) a na nich widzę własnie najmniejszą zmianę. Trochę zeszczuplały, ale nie tak jak tego oczekiwałam. Po Waszych wpisach widzę, że to nie tylko u mnie tak. może spróbuję tą Jillian
Gratuluję spadku Tak, uda są uparte jak nie wiem Ćwicz, ćwicz, z czasem powinnaś osiągnąć wymarzone efekty
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 16:37   #665
Anabello
Raczkowanie
 
Avatar Anabello
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 97
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Drugi skalpel za mną Niestety, znów nie udało mi się zrobić wszystkich ćwiczeń. Moje sflaczałe mięśnie nie dają rady...
Anabello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 16:51   #666
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Anabello Pokaż wiadomość
Drugi skalpel za mną Niestety, znów nie udało mi się zrobić wszystkich ćwiczeń. Moje sflaczałe mięśnie nie dają rady...
nic sie nie przejmuj, to wlasnie tak wyglada na poczatku
Juz po tygodniu bedzie nieporwonywalnie lepiej.

Zazdroszcze spadków kg...
Tydzien temu mialam 3 dni owsiankowe, spadek wagi to 2kg, z czego wrocilo 0,4 kg (dzisiaj rano sie wazylam).
Wiec bilans tygodniowy -1.5kg.
Dzis zaczelam kolejne 3 dni.
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 18:03   #667
JiRin
Przyczajenie
 
Avatar JiRin
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze :)
Wiadomości: 26
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej dziewczyny Mogę dołączyć?
Od 5 III ćwiczę z Ewką, jestem po 7 treningach Początek był okrutny, zakwasy ogromne, ale daje rade i ćwicze do końca ^^
Dziś jestem po kolejnym treningu i czuję się coraz lepiej Ale wiadomo - nie zawsze się chce Dlatego myślę, że takie wsparcie jak ten wątek będzie kolejnym motywatorem
JiRin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 18:42   #668
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Anabello Pokaż wiadomość
Drugi skalpel za mną Niestety, znów nie udało mi się zrobić wszystkich ćwiczeń. Moje sflaczałe mięśnie nie dają rady...
Juz niedługo

Cytat:
Napisane przez JiRin Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mogę dołączyć?
Od 5 III ćwiczę z Ewką, jestem po 7 treningach Początek był okrutny, zakwasy ogromne, ale daje rade i ćwicze do końca ^^
Dziś jestem po kolejnym treningu i czuję się coraz lepiej Ale wiadomo - nie zawsze się chce Dlatego myślę, że takie wsparcie jak ten wątek będzie kolejnym motywatorem
Hej hej, zapraszamy
Taaaaaak, bardzo pomaga pisanie tutaj, dobrze robisz


Po dzisiejszym Killerze jednak stwierdzam, że jest łatwiejszy od Turbo I dlatego oczywiście będę robiła nadal Turbo częściej
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 18:42   #669
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

TzG zrobione, ale powiem szczerze- nudziło mi się, za duża ilość powtórzeń. Też tak macie? Miałam wrażenie, że to się nigdy nie skończy, ale za to Cardio zacne- wykończyło mnie i musiałam część odpuścić...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 19:36   #670
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
TzG zrobione, ale powiem szczerze- nudziło mi się, za duża ilość powtórzeń. Też tak macie? Miałam wrażenie, że to się nigdy nie skończy, ale za to Cardio zacne- wykończyło mnie i musiałam część odpuścić...
Jak mi zaczyna się nudzić, to zwiekszam tempo.

All in all: Killer, Tiffoczki, Mel B : brzuch, abs, pupa
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 20:16   #671
Anabello
Raczkowanie
 
Avatar Anabello
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 97
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Miałam dzisiaj taki zapał do ćwiczeń, że oprócz skalpela zrobiłam jeszcze dwa treningi z Tiffany. Czuję się super Jutro co prawda cały dzień jestem w pracy, ale postaram się znaleźć chociaż pół godziny wieczorem, żeby poćwiczyć.
Anabello jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 20:26   #672
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

ja dziś się leniłam... tzn ogarnęłam mieszkanie i bawiłam marudne dziecko...
ale za to jak ćwiczę, to on ma dużą radochę i bardzo się śmieje ze mnie szczególnie jak są te ćwiczenia w przysiadzie - chyba zabawnie wyglądam, a jeszcze jak udaję że stękam to już koniec on się pokłada ze śmiechu ale dziś nie działało od poniedziałku dieta...
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 23:31   #673
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Witajcie dziewczatka
Nie mialam przez te owsianke sily na nic procz tzg + tiffoczki + sexy back (kardio w tzg daje w dupe solidnie- zdarza mi sie "przechodzic" niektore powtorzenia).
Jutro sobota, wiec moj dzien wolny od Ewki- ale nie wiem czy nie postaram sie jutro nadrobic zaleglosci z MEL B. Ostatnio poniedziałek tez mialam wolny, chociaz nie powinnam- wiec chyba powinnam jutro zajac sie czekloladką

Na yt pojawil sie skalpel i killer
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 07:10   #674
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
ja dziś się leniłam... tzn ogarnęłam mieszkanie i bawiłam marudne dziecko...
ale za to jak ćwiczę, to on ma dużą radochę i bardzo się śmieje ze mnie szczególnie jak są te ćwiczenia w przysiadzie - chyba zabawnie wyglądam, a jeszcze jak udaję że stękam to już koniec on się pokłada ze śmiechu ale dziś nie działało od poniedziałku dieta...
O, jakie pocieszne dziecko A czemu nie od dzis dieta?

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczatka
Nie mialam przez te owsianke sily na nic procz tzg + tiffoczki + sexy back (kardio w tzg daje w dupe solidnie- zdarza mi sie "przechodzic" niektore powtorzenia).
Jutro sobota, wiec moj dzien wolny od Ewki- ale nie wiem czy nie postaram sie jutro nadrobic zaleglosci z MEL B. Ostatnio poniedziałek tez mialam wolny, chociaz nie powinnam- wiec chyba powinnam jutro zajac sie czekloladką

Na yt pojawil sie skalpel i killer
Toż to i tak sporo ćwiczeń Nadrabiamy nadrabiamy Ja jeszcze nie wiem co zrobię dziś. Jak wstanę z łózka i nie odczuje zakwasów, to może Turbooo
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 10:30   #675
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez MalaaaPola Pokaż wiadomość
O, jakie pocieszne dziecko A czemu nie od dzis dieta?



Toż to i tak sporo ćwiczeń Nadrabiamy nadrabiamy Ja jeszcze nie wiem co zrobię dziś. Jak wstanę z łózka i nie odczuje zakwasów, to może Turbooo
Podziwiam Cie kobieto za to turbo- ja odpadam na nim
Taki piekny dzien dzis mamy, zew wybywam z domu- jak worce wezme sie moze za ta Mel

Dziewczyny, zauwazylam, ze przez siedzacy tryb zycia chyba robi mi sie garb i mam zaokraglone plecy. Co mam robic, oprocz starania trzymania prostej postawy - moze znacie jakies cwiczenia, ktore pomagaja "prostowac plecy"?
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 12:56   #676
JiRin
Przyczajenie
 
Avatar JiRin
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pomorze :)
Wiadomości: 26
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej hej
Ja kolejny dzień zaliczam do skalpelowych Pierwszy raz tak wcześnie ćwiczyłam, ciekawe jak będę dziś funkcjonować Z dumą stwierdzam, ze w końcu nie mam zakwasów
JiRin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 13:21   #677
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Zjadłam dość syty obiad i.. niedobrze mi Odzwyczaiłam się już od cięższego żarcia. I w dodatku muszę to spalić, co by sie nie odłozyło tu i ówdzie. Nie chce sieeeeeee
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 14:03   #678
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=rsOwRoaRh4I
Oto pupa mel b. Daje wycisk, polecam!
Ps. WITAMY
dzięki, wypróbuje jutro
po wczorajszych Tiffoczkach mam takie zakwasy, że dzisiaj nie jestem w stanie ćwiczyć
ale aż dziwne bo robiłam je po skalperze więc miałam rozgrzewkę
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 16:41   #679
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja dziś tylko turbo melduje. A teraz wychodze! Ariwederczi
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 19:00   #680
zmyslkobiety
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 574
GG do zmyslkobiety
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez vanilla_kate Pokaż wiadomość
Głupie laski już zdążyły na facebooku zwyzywać Ewę i zrezygnować z ćwiczeń bo im filmik zabrali (który był tam nielegalnie). Szkoda gadać Afera musiała się zrobić :P
Doczytałam na fb o co mniej więcej poszło, szkoda, że tak sie stało ale cóż, już sobie poradziłam z tym "problemem" ale zanim udało mi się tego dokonać poznałam sie z mel b i jej brzuszkami, pupą i abs, te na pupę o matko nie wiedziałam ze mam nawet takie mięśnie dzis robię drugi dzień lenia, a co tam jutro znów biorę sie w obroty
__________________
Czas na marzeń spełnianie, czas na to co najlepsze..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3w0a6i2sn.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0462819b0.png?8210
zmyslkobiety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 19:15   #681
venuswo
Raczkowanie
 
Avatar venuswo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 291
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Od jakiegoś czasu ćwiczę z Ewą Chodakowską i ja. Matko Przenajsłodsza! Podczas pierwszego Skalpela, to myślałam, że ducha wyzionę i tyle będzie z mojej rzeźby. Tylko Córka ćwicząca razem ze mną mnie przekonała, że jeszcze nie warto "umierać". Dałam radę. Potem było już tylko lepiej. Chociaż ostatnio się śmiejemy, że już nie możemy słuchać głosu tej "chudej małpy" (wybacz Ewo - to żart taki, nie złośliwość) i włączamy muzykę. Po 10 Skalpelach zaczęłyśmy go przeplatać Killerem i ... nie myślałam, że kiedyś to powiem, ale zatęskniłam za uczuciem po pierwszym Skalpelu . Ale jest moc! Do dzisiaj na koncie mamy:
14 Skalpeli
3 Killery
Walczymy dalej!
venuswo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 20:14   #682
Kolaszka
Raczkowanie
 
Avatar Kolaszka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Göteborg
Wiadomości: 61
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez venuswo Pokaż wiadomość
Chociaż ostatnio się śmiejemy, że już nie możemy słuchać głosu tej "chudej małpy" (wybacz Ewo - to żart taki, nie złośliwość) i włączamy muzykę.
Ha ha, też tam mam, aż klełam na nią czasem żeby się zamkneła Teraz też włączam muzę i jest dobrze i nawet trening jakos szybciej mija

Edytowane przez Kolaszka
Czas edycji: 2013-03-16 o 20:30
Kolaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 21:06   #683
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

TzG...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 21:50   #684
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja dzisiaj zgodnie z planem urlopuje od Ewki
Za to rowniez zgodnie z planem mel b: brzuch + ramiona.
Tiffoczki + sexy back.
2 dzien na owisance dobiegl konca.
Dobranoc

Powtarzam pytanie: czy ktoras z Was zna dobre cwiczenia na prosta sylwetke? Moje plecy mi sie nie podobaja...
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!

Edytowane przez coccinelle_88
Czas edycji: 2013-03-16 o 21:52
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 22:01   #685
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zgodnie z planem urlopuje od Ewki
Za to rowniez zgodnie z planem mel b: brzuch + ramiona.
Tiffoczki + sexy back.
2 dzien na owisance dobiegl konca.
Dobranoc

Powtarzam pytanie: czy ktoras z Was zna dobre cwiczenia na prosta sylwetke? Moje plecy mi sie nie podobaja...
Wydaje mi się, że może to być sprawa mięśni grzbietu, więc ten zestaw Mel B na klatę i plecy będzie dobry- tak na szybko...rozciągaj, rób "kocie grzbiety" i wszelkie inne ćwiczenia rozciągające mięśnie karku, grzbietu...typowe roll'e (poczylasz się i prostujesz kręg po kręgu- znasz to napewno z Tiffoczków i innych zestawów- one masują kręgosłup), ściągaj łopatki, "zaokrąglaj" ramiona (krążenia ramionami).
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 22:34   #686
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że może to być sprawa mięśni grzbietu, więc ten zestaw Mel B na klatę i plecy będzie dobry- tak na szybko...rozciągaj, rób "kocie grzbiety" i wszelkie inne ćwiczenia rozciągające mięśnie karku, grzbietu...typowe roll'e (poczylasz się i prostujesz kręg po kręgu- znasz to napewno z Tiffoczków i innych zestawów- one masują kręgosłup), ściągaj łopatki, "zaokrąglaj" ramiona (krążenia ramionami).
O ktorym zestawie Mel mowisz?
I co to jest hot wings w Twojej stopce ? :P moge prosic link?
Staram sie robic sexy back, ale chyba niezbyt pomaga. Kocie grzbiety zaczne robic regularnie, roll'e tez znam- i chyba musze wygospodarowac codziennie z 10 miut na same plecy. Shit
Dziekuję Ci

Ps. Chyba zamienie brzuch mel b na abs z mel b- bo przy 3 cwiczeniu na brzuch mel cos mi strzela na samej gorze prawej nogi
Widzialyscie boxer babe z Tiffany? Bardzo fajne cardio- nie takie mordercze jak serwuje Ewka, no i czlowiek sie nie koncentruje na tym, ze sie poci i ze jest ciezko, tylko na "boksowaniu". Tiffany Roth
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 08:46   #687
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Odp: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Moj maz jak pierwsze razy cwiczyl z Ewka to nazywal ja cholernym robotem

Ja dalej pauzuje, dalej boli chociaz jest juz duzo lepiejza 1,5tyg mam wizyte u lekarza i mam nadzieje, ze sie czegos dowiem i ze bede mogla wrocic do treningow, bo to, co wypracowalam przez te 2tyg jak cwiczylam poszloooo w sina dal
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 09:02   #688
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez coccinelle_88 Pokaż wiadomość
O ktorym zestawie Mel mowisz?
I co to jest hot wings w Twojej stopce ? :P moge prosic link?
Staram sie robic sexy back, ale chyba niezbyt pomaga. Kocie grzbiety zaczne robic regularnie, roll'e tez znam- i chyba musze wygospodarowac codziennie z 10 miut na same plecy. Shit
Dziekuję Ci

Ps. Chyba zamienie brzuch mel b na abs z mel b- bo przy 3 cwiczeniu na brzuch mel cos mi strzela na samej gorze prawej nogi
Widzialyscie boxer babe z Tiffany? Bardzo fajne cardio- nie takie mordercze jak serwuje Ewka, no i czlowiek sie nie koncentruje na tym, ze sie poci i ze jest ciezko, tylko na "boksowaniu". Tiffany Roth
Hot wings- to zwykłe, normalne ramiona! A te na plecy, to Back & Chest- to będzie dobre dla Ciebie...
Ja bardzo żałuję, bo z Mel B mogę tylko te dwa treningi, no jeszcze ABS...te pupę są całe w klęku- a o ile ze dwa ćw mogę tak zrobić, to już dłużej nie robię, bo potem kolana strasznie czuje.
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Moj maz jak pierwsze razy cwiczyl z Ewka to nazywal ja cholernym robotem

Ja dalej pauzuje, dalej boli chociaz jest juz duzo lepiejza 1,5tyg mam wizyte u lekarza i mam nadzieje, ze sie czegos dowiem i ze bede mogla wrocic do treningow, bo to, co wypracowalam przez te 2tyg jak cwiczylam poszloooo w sina dal
Ja jak robiłam pierwsze podejścia do Ewy, to na wstępie ją znienawidziłam, wkurzało mnie to jak apatycznie mówi- całkiem nie jak trener...
Whisper- nie zniechęcaj się, wrócisz do ćwiczeń tylko daj sobie czas, żeby biedy nie było..
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 12:33   #689
MalaaaPola
Raczkowanie
 
Avatar MalaaaPola
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 188
GG do MalaaaPola
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Czeeeeeeeeeeeeeeść
Po wizycie u koleżanki jestem wniebowzięta! Stanełam wreszcie na wage i po 1,5 miesiąca wskazała ona 56,5 kg!!! co oznacza dokładnie 4 kg w dół Z tej radości zjadlam 4 cukierki-taka nagroda Miałam się dziś mierzyć, ale zapomniałam, więc zrobię to jutro.
__________________
Walczymy.
86/100
MalaaaPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 13:52   #690
coccinelle_88
Rozeznanie
 
Avatar coccinelle_88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 609
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Hot wings- to zwykłe, normalne ramiona! A te na plecy, to Back & Chest- to będzie dobre dla Ciebie...
Ja bardzo żałuję, bo z Mel B mogę tylko te dwa treningi, no jeszcze ABS...te pupę są całe w klęku- a o ile ze dwa ćw mogę tak zrobić, to już dłużej nie robię, bo potem kolana strasznie czuje.
Aaaa, myslalam ze jest jeszcze jakis alternatywny trening ramion o tak chwytliwej nazwie
Juz obczailam ten back&chest- wyglada przyzwoicie. Dziekuje raz jeszcze
Ja co prawda nie mam problemu z kolanami- ale za to ze wszystkimi cwiczeniami wykonywanymi na brzuchu- niestety moj problem to odstajace zebra (a gdy jestem chuda, to wyglada to wybitnie niezdrowo ) wpijajace sie w podloge-. Ale pupa mel jest dobra

Cytat:
Napisane przez MalaaaPola Pokaż wiadomość
Czeeeeeeeeeeeeeeść
Po wizycie u koleżanki jestem wniebowzięta! Stanełam wreszcie na wage i po 1,5 miesiąca wskazała ona 56,5 kg!!! co oznacza dokładnie 4 kg w dół Z tej radości zjadlam 4 cukierki-taka nagroda Miałam się dziś mierzyć, ale zapomniałam, więc zrobię to jutro.
MOJE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
To doskonaly wynik! Schudlas tyle, ile daje 1000kcal/ miesiąc. BRAVO!!!
Ogromnie zazdroszcze takich spadków... Mnie same cwiczenia kompletnie NIC nie daja. Ale pewnie duzy udział mial tez w tym rezultacie turboś ktorego ja nie jestem w stanie ogarnąć bez 238942398472398472398 odpoczynkow w trakcie

Ja poki co melduje tiffoczki, sexy back i ramiona z Mel.
Wieczorem cos od Ewy, tylko nie wiem jeszcze co...
__________________
Ćwiczę z Fitness Blender!

Edytowane przez coccinelle_88
Czas edycji: 2013-03-17 o 13:54
coccinelle_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:06:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.