Praca w kfc? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-24, 21:44   #91
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Praca w kfc?

Hej, czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglądają buty bhp do pracy w KFC?
4 grudnia idę na podpisanie umowy, kierowniczka kazała mi iść na szkolenie BHP przed rozpoczęciem pracy, powiedziała gdzie odbywa się to szkolenie i dni w które mogę iść... trochę to dla mnie dziwne, nie mam żadnego skierowania na to szkolenie itp. Czy to nie jest z reguły tak, że szkolenia robi się po podpisaniu umowy?
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 22:44   #92
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Praca w kfc?

Ja miałam szkolenie w tym samym dniu, gdy była moja pierwsza zmiana, też nie miałam jeszcze umowy.
Co do butów to mają być całe czarne, zakryte ale nie sportowe (także np baleriny odpadają) i skórzane (albo jakaś ekoskórka). Nie wiem jak jest w Twoim regionie ale u mnie dotychczas nie były wymagane buty bhp. Teraz ma się to zmienić ale to ktoś z góry nam zamówi te buty a my mamy tylko dać kasę..
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 13:58   #93
201604280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 854
Dot.: Praca w kfc?

Odchodzilam z pracy jakis rok temu i spokojnie mozna bylo mieć baletki , nawet byly najchętniej widziane w pracy
201604280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 14:16   #94
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Praca w kfc?

Jak zaczynałam też baletki były okej ale później stwierdzili, że stopa musi być cała zakryta na wypadek oblania jakimś olejem czy czymś... Więc wszyscy nosiliśmy czarne tenisówki, takie materiałowe no ale też się okazały złe bo ma być skóra... Za nimi nie nadążysz
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 16:29   #95
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Praca w kfc?

A jak to jest ze spotkaniami pracowniczymi w KFC? Faktycznie są obowiązkowe?
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 11:04   #96
Asiulka107
Rozeznanie
 
Avatar Asiulka107
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Dolina Mieścina
Wiadomości: 521
Dot.: Praca w kfc?

Hej
Czy wie ktoś może jak wyglądają obecnie stawki w kfc?
Chodzi o Łódź, chyba, że wszędzie tak samo, ciężko się zastanawiam nad pracą u nich
__________________
Konsultantka
Asiulka107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 14:50   #97
sebek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: województwo śląskie
Wiadomości: 11
Dot.: Praca w kfc?

Przeczytałem wszystkie posty w temacie pracy w KFC, ale wciąż mam wątpliwości i nie chodzi, jaka to będzie praca, ile godzin, jakie grafiki itp, tylko, czy pracując w KFC, można sie utrzymać, odłożyć jakąś kase, ewentualnie mieć na wynajęcie pokoju.
Napisze wprost, planując przeprowadzkę do dużego miasta, przeglądam oferty i okazuje się, sporo ofert do KFC i MD, niemal od zaraz jak pisze w ogłoszeniach. Jestem 40 latkiem, myśle, że wiek nie gra roli, bo kilka osób pisało na forum, że w każdym wieku można startować do KFC, tylko czy tą pracę można traktować jako utrzymanie czy raczej dorobienie sobie grosza?
Będe wdzięczny, jak ktoś jeszcze wypowie się w temacie, pochwali swoimi doświadczeniami z KFC, a wtedy przekonam się, czy zawracać sobie głowę, czy raczej szukać innego zajęcia, ale nie ukrywam, podchodze do tematu, lepsze to niż nic, a z ogłoszeń wynika, że jest sporo naborów do KFC.
sebek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 19:11   #98
Lenka171
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 54
Dot.: Praca w kfc?

hej
chciałabym wrocic do tematu obuwia... nie wiem naprawde jakie maja byc te buty i w jakim sklepie je kupic?? Moze ktos pokazac mi jak maja wygladac? Czy moga byc czarne adidasy?
__________________

Lenka171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 21:30   #99
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Praca w kfc?

Ja już sama nie wiem jak to jest.

W mojej restauracji wszyscy mają buty bhp. Managerowie podobno nie muszą mieć no ale ja sobie kupiłam. Dałam za nie 60 zł w sklepie z odzieżą roboczą.
Jeśli nie bhp to czarne, niesportowe, na czarnej, gumowej podeszwie, zabudowane. Odpadają więc baleriny i adidasy raczej też, tak samo materiałowe tenisówki. W mojej starej restauracji dziewczyny nosiły czarne jazzówki i było okej. Mimo wszystko ja jednak polecam buty bhp, nie ślizgają się, są trwalsze i w jakiś tam sposób ochraniają stopy...

Dorzucam zdjęcia.

Buty bhp to coś w stylu pierwszej foty, druga to takie zwykłe Mam nadzieję, że pomogłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty-robocze-ochronne-damskie-7-006b-6131-demar.jpg (20,4 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ssa44561.jpg (74,3 KB, 163 załadowań)
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."

Edytowane przez Nealinne
Czas edycji: 2013-03-15 o 21:35
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 22:01   #100
Lenka171
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 54
Dot.: Praca w kfc?

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Ja już sama nie wiem jak to jest.

W mojej restauracji wszyscy mają buty bhp. Managerowie podobno nie muszą mieć no ale ja sobie kupiłam. Dałam za nie 60 zł w sklepie z odzieżą roboczą.
Jeśli nie bhp to czarne, niesportowe, na czarnej, gumowej podeszwie, zabudowane. Odpadają więc baleriny i adidasy raczej też, tak samo materiałowe tenisówki. W mojej starej restauracji dziewczyny nosiły czarne jazzówki i było okej. Mimo wszystko ja jednak polecam buty bhp, nie ślizgają się, są trwalsze i w jakiś tam sposób ochraniają stopy...

Dorzucam zdjęcia.

Buty bhp to coś w stylu pierwszej foty, druga to takie zwykłe Mam nadzieję, że pomogłam

Bardzo pomoglas,dziekujeTe drugie bardziej by mi odpowiadaly,ale coz A 60zl to dobra cena,bo juz myslalam,ze bedzie mnie to kosztowac duuzo wiecej. Wiec jutro ruszam na sklepy z odzieza robocza. A takie pytanko.. Stopy sie nie poca w nich?
__________________

Lenka171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 10:36   #101
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Praca w kfc?

Pocą się niestety, przynajmniej w moich. Pomagają antyperspiranty do stóp

Sebek powiem Ci szczerze, że może być ciężko. To pewnie też zależy od restauracji ale u mnie jest tak, że mało kto pracuje na pełen etat, max 3/4. Da się wyciągnąć tak w granicach 1000-1300 zł. Wiadomo, instruktor czy manager zarabia lepszą kasę ale żeby awansować trzeba trochę przepracować a gwarancji na awans nikt nie da, to wszystko wychodzi "w praniu". No chyba, że masz odpowiednie kwalifikacje i od razu spróbujesz uderzyć na stanowisko kierownicze, wtedy jest szansa z tego wyżyć .
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 14:03   #102
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: Praca w kfc?

Ja zostałam przyjęta i mam mieć teraz szkolenie czyli trening. W poradniku pisze że trwa ono 12 dni i zakończone jest testem, natomiast ja mam mieć szkolenie od jutra do soboty ale właściwie managerka mówiła że w czwartek zobaczy jak mi idzie i możliwe że już będę zdolna do samodzielnej pracy. No i się pogubiłam ile w końcu będzie trwało to szkolenie. Jak wygląda test? Jest możliwość nie zaliczenia go?
Jeszcze mi się nasuwają inne pytania.
Czy jeśli będę chciała iść siusiu to muszę się odbijać i będzie ujmowany mi czas z przerwy?
Czy zawsze są dwie kasjerki (ja będę jedną z nich) żeby któraś mogła iść do wc? Przeraża mnie sytuacja że jestem sama, kolejka cały czas a pęcherz pełny...
Czy przerwę wyznacza nam kierownik zmiany, manager z góry czy sami pytamy się w połowie pracy czy możemy iść na przerwę?
Przerwa 20 minut przysługuje po 6 godzinach pracy. Ja w jeden dzień mam idealnie 6 godzin pracować. Czy mogę poprosić o wydłużenie zmiany ze względu na to żeby mieć przerwę czy nie robić z siebie idiotki? Chodzi o to że mam wadę kolan i te 20 minut na prawdę mi się przyda.
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 20:00   #103
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Praca w kfc?

Teraz zmieniły się zasady szkolenia więc wszystko możliwe, że jeśli będziesz sobie radzić to zostawią Cię samą. Tak na prawdę to nie ma się czego bać, bo da radę to i w 3 dni ogarnąć Chociaż teoretycznie powinno być tak, że te 12 dni szkolenia masz...
Czasem tak to wygląda, że teoria z praktyką nie idą w parze, tyczy się to równiez przerwy.
Przysługuje Ci ona jeśli pracujesz dłużej niż bodajże 5,5 godz. Przy zmianie 6 godzinnej jak najbardziej masz prawo do tych 20 minut, nie oznacza to jednak, że dopiero po 6 godzinach na nią pójdziesz. Zazwyczaj na przerwę idzie się gdzieś w połowie zmiany, w zależności od ruchu. W mojej restauracji pracownicy sami ustalają sobie "kolejkę" wiadomo, kto wcześniej zaczynał, ten ma pierwszeństwo. Zawsze pytają managera, czy mogą iść, manager ma prawo odmówić, jeśli np. ruch jest duży.
Na siku się nie trzeba wybijać i nie mają prawa Ci odmówić pójścia do toalety
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 20:30   #104
naroa
Rozeznanie
 
Avatar naroa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 738
Dot.: Praca w kfc?

Dostałam dzisiaj zaproszenie na rozmowę pod koniec tygodnia. Jakich pytań mogę się na niej spodziewać? Czy trudno się dostać?
naroa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 17:04   #105
einsamprinzesschen
Raczkowanie
 
Avatar einsamprinzesschen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Białystok/Kraków
Wiadomości: 203
Dot.: Praca w kfc?

Witajcie.
Jestem jeszcze uczennicą liceum, nigdy nie pracowałam, nie mam żadnych doświadczeń itp.
Czy gdybym chciała zacząć pracę tak w lipcu to zanim ją podejmę będę musiała ukończyć jakies kursy typu obsługa kasy fiskalnej itp? Bo ogólnie się trochę boję, bo nieśmiała jestem, a jakąś własną kasę chciałabym mieć, samemu zarobić...
einsamprinzesschen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 17:44   #106
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Praca w kfc?

hej.
mam takie pytanie po jakim czasie KFC sie odzywa i dzwoni?

Wypelnilam dzis formularz i zalezy mi na tej pracy szybko.

Czy wypelnialyscie na miejscu czy wysylalyscie cv meilem?

JAk wyglada obecnie stawka brutto?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 19:22   #107
naroa
Rozeznanie
 
Avatar naroa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 738
Dot.: Praca w kfc?

Najlepiej przekazać CV kierownikowi osobiście. Nie wiem czy aplikowanie przez formularz jest skuteczne... Oddzwaniają dość szybko, ale to zależy czy potrzeba im akurat ludzi do pracy. Ze mną skontaktowali się po niecałych dwóch tygodniach.
naroa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 19:32   #108
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Praca w kfc?

naroa

dzieki.
wypelnialsm formularz i byl podawamy kierownikowi zmiany przy mnie.

a wiesz moze jaka jest stawka i ile h?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2013-04-04 o 19:35
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 19:43   #109
naroa
Rozeznanie
 
Avatar naroa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 738
Dot.: Praca w kfc?

A, ok - myślałam że chodzi Ci o formularz na stronie www. Możesz spodziewać się telefonu w ciągu najbliższych paru tygodni.
Stawki zależą od miasta i od lokalizacji; jeśli dobrze pamiętam to u mnie w centrum zaczyna się od 7,50 na rękę (info od znajomego który pracował tam prawie rok). Szczegółów dowiem się w przyszłym tygodniu.
naroa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 19:50   #110
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Praca w kfc?

ok.dzieki-ta stawka plus dodatek za pranie tak?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 18:52   #111
naroa
Rozeznanie
 
Avatar naroa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 738
Dot.: Praca w kfc?

illona, jeśli jeszcze śledzisz ten wątek i jesteś zainteresowana... Dodatek na pranie nie przysługuje osobom zatrudnionym na umowę zlecenie, tak samo jak nie mają obowiązku kupowania specjalnego obuwia bhp - to dopiero przy umowie o pracę na czas określony (24 miesiące). U mnie stawka 8 zł / h brutto na zleceniu, przy dalszej umowie 10, choć zależy to od miesiąca. Czas pracy - zwykle jest to coś koło 7 godzin. Posiłki pracownicze za 2 zł przysługują każdego dnia, przerwa. Praca jak praca, póki co nie jest źle. No chyba że przychodzi wycieczka
naroa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 13:43   #112
mysz1231
Przyczajenie
 
Avatar mysz1231
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 15
Dot.: Praca w kfc?

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
hej.
mam takie pytanie po jakim czasie KFC sie odzywa i dzwoni?

Wypelnilam dzis formularz i zalezy mi na tej pracy szybko.

Czy wypelnialyscie na miejscu czy wysylalyscie cv meilem?

JAk wyglada obecnie stawka brutto?
ilo16na - ja wysłałam CV dokładnie 8 kwietnia i po 2 dniach stwierdziłam, że już nic z tego bo nie oddzwonili ani nie odpisali a tu o dziwo dzisiaj tj. 16.o4 odebrałam telefon z zaproszeniem na jutro na rozmowę kwalifikacyjną co jest miłym zaskoczeniem bo od kilku miesięcy szukam pracy, ślę CV osobiście i przez maile i może w końcu coś się ruszy..
mysz1231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 18:21   #113
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Praca w kfc?

Powodzenia
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 19:26   #114
Lencia00
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Praca w kfc?

Ja wysyłałam Cv przez Gumtree, jakiś tydzień temu i dzisiaj miałam od nich telefon. Jutro idę na rozmowę (trochę się stresuję :P )
Jest tu ktoś, kto pracuję w krakowskim Kfc ??
Lencia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 18:28   #115
maruda202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: Praca w kfc?

Ja aktualnie pracuję w KFC w Krk
maruda202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 13:51   #116
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Praca w kfc?

nie zadzwonili..
gdzies minely 2 tyg.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 14:25   #117
maruda202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: Praca w kfc?

Cytat:
Napisane przez Lencia00 Pokaż wiadomość
Jutro idę na rozmowę (trochę się stresuję :P )
Nie ma co się stresować takimi rozmowami,nie są wybitnie trudne.

Kiedyś przypadkowo widziałam kwestionariusz do takiej rozmowy. W nim menadżer rekrutujący ocenia m.in. czy jesteś pochylony w jego kierunku, czy nie uciekasz wzrokiem, czy mówisz płynnie i swobodnie, czy siedzisz w otwartej pozycji, czy się uśmiechasz. Oczywiście najważniejszym jest uśmiech-bo oni są zafixowani na tym punkcie. No i taki menadżer na wspomnianej rozmowie zaznacza sobie swoje obserwacje. Żeby kandydatura była wzięta pod uwagę trzeba mieć jakieś 70-80% odznaczonych pozycji. Oprócz tego mogą zadawać dodatkowe pytania,np. co wiesz o KFC, czy tam jadasz, co smakuje ci najbardziej i takie tam dyrdymały.
Rzecz jasna jeżeli chcesz dostać tą pracę to najlepiej podkreślić że KFC to całe Twoje życie, chcesz z nimi współpracować do końca swoich dni i jesteś gotowa/y być tam 24h i zawsze dyspozycyjna/y w piątek i świątek.

Wszyscy wiemy jakie są realia i że prace znaleźć ciężko. Ale bez czarowania-ta praca czterech liter nie urywa. Zasuwasz praktycznie non stop, przerwy masz 20 min. i to nie zawsze bo czasem jak jest duży ruch to i tego nie masz. Ciągle coś trzeba sprzątać,a już najgorsze są "zetki". Bolą nogi, kark,kręgosłup. Po jakimś czasie się przyzwyczajasz i już jest znośnie.

Standardy na każdym kroku-oczywiście wszystkie musisz znać ale nie wszystkie są przestrzegane w praktyce.

Warto tez przygotować się na rozmaite telefony o różnych porach dnia od świtu do zmroku "bo może przyjdziesz do pracy". Managerowie wydaja się żyć tylko KFC, jak się popatrzy na to z boku to odnosi sie wrażenie że zachodzi tam pranie mózgu aby praca ta naprawdę stała się sensem twojego istnienia. Dlatego do wszystkich podejmujących pracę w tej firmie apeluje o zachowanie zdrowego rozsądku i trzeźwości umysłu.

Kolejna rzecz-gruba skóra. Niezbędny ekwipunek na każdym stanowisku bo inaczej można by oszaleć. Szczególnie gdy przychodzą wybredni klienci zachowujący się jakby przyszli do ekskluzywnej restauracji na wystawna kolacje a nie po b-smarta za 5 zł. Z pretensjami oczywiście, a ty musisz się uśmiechać i jeszcze przeprosić że jest za drogo,za małe frytki,za duże frytki,za czerwony ketchup i inne podobne wymysły bo zobaczysz że wyobraźnia ludzka naprawdę nie ma granic...

Płaca terminowo. Nie są to kokosy ale wypłata jest. Jak mówią lepszy rydz niż nic. Ale lekko nie będzie.
Jeżeli tylko trafisz na zgrana o sympatyczna ekipę to wytrzymasz.
maruda202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 18:30   #118
naroa
Rozeznanie
 
Avatar naroa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 738
Dot.: Praca w kfc?

Potwierdzam, rozmowa jest bardzo swobodna - menadżer od razu przechodzi na Ty i stara się by było miło, bezboleśnie i bezstresowo. Zadają pytania dotyczące Ciebie bezpośrednio, nawiązują do zainteresowań - ja miałam wpisane m.in. gotowanie i postcrossing więc mogłam oświecić rektuterkę i opowiedzieć trochę o swoich wypiekach Kwestionariusza bezpośrednio nie widziałam, ale wiedząc co jest w nim zawarte na pewno podeszłabym trochę inaczej do sprawy. Ale i tak się udało, tego samego dnia dostałam telefon że zostałam przyjęta. Myślałam że przyjmują każdego, ale wydaje mi się, że dziewczyna która przyszła po mnie tej pracy nie dostała.
Kierowniczka zapewniała że dzwoni do wszystkich niezależnie od wyniku rozmowy. Jeśli nie zadzwonili po złożeniu cv - być może w danym momencie nie szukają pracowników. Spróbuj w innym lokalu albo czekaj aż zwolni się miejsce...

Praca jak praca, zależy od lokalizacji. U mnie w centrum często trafiają się większe grupy, młodzież ze szkół - bywa naprawdę duży ruch. Przy okazji sam lokal jest duży, więc sprzątania wszystkiego też jest sporo. Zwykle na lobby mamy wtedy dwie osoby - łatwiej jest ogarnąć całość.

Gruba skóra przydaje się też w kontaktach z innymi pracownikami - niektórzy są specyficzni, czasem menedżerowie są po prostu wredni i praca może być stresująca. Ogólnie jest spoko, są imprezy po zetkach i organizowane przez kierownika na mieście. Mi akurat na tym nie zależy, ale dzięki takim rzeczom ekipa jest zgrana. W ogóle ku mojemu zdziwieniu pracują tu w większości osoby z dłuższym stażem - zawsze byłam przekonana że w takich miejscach rotacja jest bardzo duża.
Co do wolnego to da się dogadać - teraz podobno ustalili że kto nie pracuje w majówkę ten pracuje w juwenalia i odwrotnie. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w jutrzejszym grafiku.

Mimo chwili słabości dalej pracuję - wychodzę z założenia że jeśli uodpornię się na stres w takich warunkach to później wszędzie powinno być już łatwiej.
naroa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 19:06   #119
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Praca w kfc?

A co znaczy jesli KFC sie nie odezwalo mimo 2 tyg..
a zalezy mi na tej pracy?
Pracowalam wczesniej pol roku w Mcdonaldzie i powinni to docenic ze dalam rade
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 10:34   #120
Ewelinaaaa8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w kfc?

Hej, hej ! Podbijam wątek
Czy jest tu ktoś kto pracuje w KFC Kraków- Bonarka? Jutro idę na rozmowę i zastanawiam się jak tam jest Jaka ekipa, zarobki i jak nastawienie kierownictwa. Byłabym mega wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź
Ewelinaaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-08 10:57:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.