Straszny Wątek ;) - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-04, 15:44   #1561
ze-smutnymi-oczami
Raczkowanie
 
Avatar ze-smutnymi-oczami
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 69
Dot.: Straszny Wątek ;)

Dzisiaj jak przeglądałam ten wątek przeczytałam o psach i znowu mi się coś przypomniało {może coś mnie prześladuje ? }. No więc, na początku tego roku szkolnego przetrzymywałam w domu psa mojej babci, która wyjechała do swojej córki. Pewnego dnia moja mama wyszła rano do {hmm} sklepu i ja zostałam rano sama w domu z psem. Poszłam do łazienki, żeby się ubrać i umyć, i zostawiłam psa w przedpokoju. Nagle zaczął szczekać, myślałam że ktoś przyszedł więc wyszłam, a on patrzył na duży pokój, szczekał i uciekał do drzwi. Wystraszyłam się, ale musiałam pójść jeszcze po jakieś rzeczy do pokoju, więc weszłam {na początku nie rozumiałam o co chodzi dla tego psa} i zaczęłam go wołać do siebie, ale on stał nieruchomo wpatrzony w jakiś punkt. W końcu się wkurzyłam, bo nie rozumiałam czemu nie chce wejść do pokoju i go pociągnęłam do niego, a on zaczął piszczeć, wyrywać się, i uciekać. Wzięłam wszystko z pokoju i poszłam do drugiego pokoju włączyć głośno muzykę. Ale i tak się bałam cholernie, bo ten pies siedział przy drzwiach i tak piszczał jakby ktoś chciał go skrzywdzić. Nie wytrzymałam nerwowo, złapałam plecak, klucze i wybiegłam jak oparzona z domu. Zamykając pies siedział przy drzwiach strasznie wystraszony, następnie słyszałam jak piszcząc uciekł do kuchni... Stałam przy drzwiach i słuchałam... Ale bałam się wrócić. Czułam się winna, że zostawiłam go samego, no ale... przeżył.

Pytałam Siostry, która uczy mnie religii czy to możliwe, że pies widzi duchy ,itp.{co zresztą było tu pisane} . Powiedziała, że tak. Opowiedziała mi też różne tego typu historie. Niestety na tą chwilę nie pamiętam, ale jak sobie przypomnę - napisze na pewno.
ze-smutnymi-oczami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 21:53   #1562
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Straszny Wątek ;)

A co jeśli się zobaczy coś dziwnego nie w lustrze tylko tak normalnie ?? Kiedyś położyłam się po południu po szkole, byłam padnięta. Nie spałam i nagle kątem oka zobaczyłam coś czarnego i wtedy zrobiło się mi strasznie zimno i na przemian gorąco. Coś na kształt prądów (lodowaty i gorący) przeszły przez moje ciało i czułam jakbym nie mogła się ruszyć. W tym samym momencie widziałam coś bardzo wysokiego, czarnego, jakby postura człowieka. To trwało kilka sekund. Nie wiem co to było. Potem temperatura wróciła do normy. Było już normalnie ale ja ze strachu nie oddychałam ! Nikogo w domu nie było do tego.. Wtedy weszła moja mama a ja zerwałam się i pobiegłam do kuchni.. Oczywiście nikt mi nie wierzy..
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 18:06   #1563
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Straszny Wątek ;)

-Finezja- Może dementor
Podbijam! Piszczie nowe historie! pragnę się bać

ze-smutnymi-oczami - o pierona. Biedny pies...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 19:47   #1564
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Straszny Wątek ;)

Heh może
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-03, 21:07   #1565
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 523
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: Straszny Wątek ;)

Finezja - myślałam, że coś strasznego poczytam A tu ZONK!
__________________
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."


Mysia_Pysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 09:35   #1566
baobab
Zadomowienie
 
Avatar baobab
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 090
GG do baobab Wyślij wiadomość przez Yahoo do baobab
Dot.: Straszny Wątek ;)

o jezuuuu ze tez ja natrafilam na ten watek teraz, gdy dzisiejszej nocy zostaje pierwszy raz sama w nowym dla mnie domu, a juz kiedsy dal mi we znaki ten dom, nawet jak bylam z TZ rrrr, o jejku jejku jejku!
baobab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 22:53   #1567
ze-smutnymi-oczami
Raczkowanie
 
Avatar ze-smutnymi-oczami
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 69
Dot.: Straszny Wątek ;)

zaciął się wątek. ;]]
ze-smutnymi-oczami jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 17:30   #1568
anis24
Raczkowanie
 
Avatar anis24
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 42
opowieści z dreszczykiem

Mam nadzieję, że nie było nic takiego na plotkowym, więc zakładam nowy wątek. Czy przydażyło się Wam kiedyś coś dziwnego czego nie możecie do dzisiaj sobie w żadem sposób rozsądnie wytłumaczyć, coś na czego wspomnienie do dzisiaj włosy stają Wam dęba?Piszcie, ja bardzo lubię takie historie, przypominają mi czasy kiedy jeźdźiłam na różnego rodzaju kolonie i obozy i takie opowieści (często wyssane z palca )były bardzo popularne.
anis24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 17:34   #1569
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: opowieści z dreszczykiem

Cytat:
Napisane przez anis24 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie było nic takiego na plotkowym, więc zakładam nowy wątek. Czy przydażyło się Wam kiedyś coś dziwnego czego nie możecie do dzisiaj sobie w żadem sposób rozsądnie wytłumaczyć, coś na czego wspomnienie do dzisiaj włosy stają Wam dęba?Piszcie, ja bardzo lubię takie historie, przypominają mi czasy kiedy jeźdźiłam na różnego rodzaju kolonie i obozy i takie opowieści (często wyssane z palca )były bardzo popularne.
W Stasznym Wątku jest spoooro opowieści z dreszczykiem :

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...raszny+w%B1tek
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 17:40   #1570
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: opowieści z dreszczykiem

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
W Stasznym Wątku jest spoooro opowieści z dreszczykiem :

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...raszny+w%B1tek
I to właśnie z nim zostanie ten watek połączony
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 17:42   #1571
anis24
Raczkowanie
 
Avatar anis24
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 42
Dot.: opowieści z dreszczykiem

dzięki, nie widziałam pomimo że wpisałam w wyszukiwarkę
anis24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 18:45   #1572
ze-smutnymi-oczami
Raczkowanie
 
Avatar ze-smutnymi-oczami
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 69
Dot.: Straszny Wątek ;)

no to opowiadajcie, dziewczyny.
ze-smutnymi-oczami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 21:36   #1573
anis24
Raczkowanie
 
Avatar anis24
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 42
Dot.: Straszny Wątek ;)

no to moja historia, a to że prawdziwa możecie sprawdzić same
Otóż jest sobie taka komedia Trzej meższczyźni i dziecko (chyba taki jest tytuł), film taki sobie no i komedia, pomyślicie co w tym strasznego? A jednak...Przeczytałam gdzieś kiedyś, już nie pamiętam gdzie, że jedną ze scen w tym filmie kręcono w pomiesczeniu gdzie w przeszłości przypadkowo postrzelił się, pozostawionym pistoletem mały chłopiec. Scena - starsza kobieta bierze na ręce dziewczynkę- i jeżeli w tym momencie spojrzycie na okno w tle możecie zobaczyć ducha tego chłopca (czerwony sweterek, niebieskie spodnie),który wygląda zza zasłony. Sprawdziłam z kumpelką 3 kopie i jest na każdej....
anis24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 22:10   #1574
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez anis24 Pokaż wiadomość
no to moja historia, a to że prawdziwa możecie sprawdzić same
Otóż jest sobie taka komedia Trzej meższczyźni i dziecko (chyba taki jest tytuł), film taki sobie no i komedia, pomyślicie co w tym strasznego? A jednak...Przeczytałam gdzieś kiedyś, już nie pamiętam gdzie, że jedną ze scen w tym filmie kręcono w pomiesczeniu gdzie w przeszłości przypadkowo postrzelił się, pozostawionym pistoletem mały chłopiec. Scena - starsza kobieta bierze na ręce dziewczynkę- i jeżeli w tym momencie spojrzycie na okno w tle możecie zobaczyć ducha tego chłopca (czerwony sweterek, niebieskie spodnie),który wygląda zza zasłony. Sprawdziłam z kumpelką 3 kopie i jest na każdej....
no nieźle,aż kiedyś przy sprawdze/zobacze z cieakwości.

Zanspirowana tym wątkiem,poszukwałam pare opowiadań (z innego forum) z drezczykiem w tle. Wkleje narazie jedno.

Cytat:
Pewnej soboty facet jechal motorem do Swiecia (drugie miasto za Chelmnem)byla brzydka pogoda,padal lekko deszcz,nagle zauwazyl na drodze machajaca dziewczyne,byla przemoknieta do suchej nitki.Stanal i zabral ja ze soba ,dal jej swoja skorzana kurtke bo trzesla sie z zimna...Podrzucil ja na danna ulice i tam zostawil wzial tylko numer domu i powiedzial ze kurtke odbierze jutro...Itak bylo niedzielka pogoda sie wypogodzila,pojechal na ta ulice znalazl numer domu i puka do drzwi...Otwiera mu kobieta...pyta sie czy mieszka tu taka osoba o takim i takim imieniu...Kobieta sie rozplakala pokazala mu zdjecie swojej corki ..to byla ta sama osoba..Powiedziala ze ona niezyje od pol roku ,zostala potracona przez pijanego motocykliste..i od pol roku ktos ciagle sie zglasza po rzeczy jakoby ona od nich wziela...Zginela dokladnie na tej trasie gdzie on ja spotkal w sobotni wieczor...Byla ta sama osoba co na zdjeciu pokazanym przez jej matke...Na marginesie...Facet zemdlal gdy pomyslal ze wczoraj wieczor wiozl na motorze...Ducha..
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 22:24   #1575
pyrcia911
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z domciu (;
Wiadomości: 1 319
Dot.: Straszny Wątek ;)

Nie, nie. Teraz tego czytać nie będę. W nocy nie zasnę
Ale wróce tutaj rano
pyrcia911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 22:30   #1576
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Zanspirowana tym wątkiem,poszukwałam pare opowiadań (z innego forum) z drezczykiem w tle. Wkleje narazie jedno.
No nieźle!A mi sie tu podoba i ide czytac dalej
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 13:10   #1577
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ja raz tutaj czytałam różne historie i potem nie mogłam zasnąć no
Ale niektóre wasze opowiadania są ciekawee
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 20:56   #1578
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Straszny Wątek ;)

Wczoraj w nocy przeczytałąm prawie cały wątek.Zostało mi ze trzy strony do końca.A potem jak sie położyłam to otuliłam sie po same uszy kołdrą i udało mi sie usnąćDzielna jestem.Bardzo lubie czytać takie historie
Opowiem swoją:

Pare lat temu gdy zmarła moja babcia, tuż po jej śmierci bałam sie być sama wieczorem w pokoju.Nawiasem mówiąc "przejęłam" po Niej pokój.Był wieczór, znajoma mamy z synem przyszli do nas.W pewnym momencie kolega poszedł do łazienki.Kiedy tylko zdążył wyjść drzwi zamknęły sie od środka!Na zamek Kolega zwiał czym prędzej a my tylko słyszeliśmy trzask zamykanych drzwi od łazienki.Oczywiście nie dało rady ich otworzyć i musieliśmy wyłamywać zamekNiezłego stracha miałam później i już sama w pokoju nie spałam
Czasami leżąc miałam wrażenie jakby ktoś stał w pokoju i patrzył sie na mnie.Albo stał z boku.Pamiętam jak babcia jeszcze żyła rozmawialiśmy o śmierci.Tak ogólnie.I poprosiłam Ją, zeby kiedyś przyszła do mnie.A babcia odpowiedziała, ze przyjdzie do mnie jak będę grzeczna.Do tej pory nie przyszłaChociaż może była tylko jej nie zauważyłam?
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 21:07   #1579
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez anis24 Pokaż wiadomość
no to moja historia, a to że prawdziwa możecie sprawdzić same
Otóż jest sobie taka komedia Trzej meższczyźni i dziecko (chyba taki jest tytuł), film taki sobie no i komedia, pomyślicie co w tym strasznego? A jednak...Przeczytałam gdzieś kiedyś, już nie pamiętam gdzie, że jedną ze scen w tym filmie kręcono w pomiesczeniu gdzie w przeszłości przypadkowo postrzelił się, pozostawionym pistoletem mały chłopiec. Scena - starsza kobieta bierze na ręce dziewczynkę- i jeżeli w tym momencie spojrzycie na okno w tle możecie zobaczyć ducha tego chłopca (czerwony sweterek, niebieskie spodnie),który wygląda zza zasłony. Sprawdziłam z kumpelką 3 kopie i jest na każdej....
http://www.youtube.com/watch?v=RIvMFb_6mMI tu jest ten fragment O ile o ten film chodzi, jakiś tam chłopiec rzeczywiście jest
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 21:10   #1580
ze-smutnymi-oczami
Raczkowanie
 
Avatar ze-smutnymi-oczami
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 69
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Do tej pory nie przyszłaChociaż może była tylko jej nie zauważyłam?

myślę, że już dawno u Ciebie była. i to czy śpisz w jej pokoju, czy pokoju koleżanki tego nie zmieni.
ze-smutnymi-oczami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 21:18   #1581
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez anis24 Pokaż wiadomość
no to moja historia, a to że prawdziwa możecie sprawdzić same
Otóż jest sobie taka komedia Trzej meższczyźni i dziecko (chyba taki jest tytuł), film taki sobie no i komedia, pomyślicie co w tym strasznego? A jednak...Przeczytałam gdzieś kiedyś, już nie pamiętam gdzie, że jedną ze scen w tym filmie kręcono w pomiesczeniu gdzie w przeszłości przypadkowo postrzelił się, pozostawionym pistoletem mały chłopiec. Scena - starsza kobieta bierze na ręce dziewczynkę- i jeżeli w tym momencie spojrzycie na okno w tle możecie zobaczyć ducha tego chłopca (czerwony sweterek, niebieskie spodnie),który wygląda zza zasłony. Sprawdziłam z kumpelką 3 kopie i jest na każdej....
O juz widzialam OMG brr.... chlopczyk przypominami tego z klatwy brrr
Ja niestety nie widze zadnego chlopca, mozecie mi powiedziec w ktorej dokladnie czesci okna sie znajduje ????
__________________
I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 21:21   #1582
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez anis24 Pokaż wiadomość
no to moja historia, a to że prawdziwa możecie sprawdzić same
Otóż jest sobie taka komedia Trzej meższczyźni i dziecko (chyba taki jest tytuł), film taki sobie no i komedia, pomyślicie co w tym strasznego? A jednak...Przeczytałam gdzieś kiedyś, już nie pamiętam gdzie, że jedną ze scen w tym filmie kręcono w pomiesczeniu gdzie w przeszłości przypadkowo postrzelił się, pozostawionym pistoletem mały chłopiec. Scena - starsza kobieta bierze na ręce dziewczynkę- i jeżeli w tym momencie spojrzycie na okno w tle możecie zobaczyć ducha tego chłopca (czerwony sweterek, niebieskie spodnie),który wygląda zza zasłony. Sprawdziłam z kumpelką 3 kopie i jest na każdej....

Widziała kiedyś w TV w jakimś programie właśnie ten urywek filmu....Tylko nie pamiętam właśnie, czy to był program o duchach, czy o wpadkach w filmach. Coś mi świta w pamięci, że to był jakiś chłopczyk, który bawił się niedaleko i po prostu podglądał jak kręcili film
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 21:29   #1583
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez ze-smutnymi-oczami Pokaż wiadomość
myślę, że już dawno u Ciebie była. i to czy śpisz w jej pokoju, czy pokoju koleżanki tego nie zmieni.

Chyba masz racje

Widziałam ducha tego chłopca.No nieźle....
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 23:06   #1584
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Straszny Wątek ;)

Pare historyjek wkleje,żeby wątek gdzieś nie upadł.

Cytat:
Moja ciocia opowiadala ze tam gdzie mieszkala w malej miejscowosci jak zwykle wszyscy sie znali.Wiec historie ta dlugo opowiadano!
Krotko po swoim slubie zmarla mloda dziewczyna!
To byl cios dla rodziny!
Pochowali ja oczywiscie w bialej sukni!
lezala jak zwykle 3dni w kostnicy kolo kosciola i w przedostatnim dniu przed pochowkiem wieczorem odmowiono jak zwykle rozaniec i ludzie rozesli sie do domow!
Ten wieczor przed pogrzebem byl deszczowy i nagle babcia tej dziewczyny zaczyna wolac do domownikow zobaczcie nasza Olenka chodzi po ogrodzie, wszyscy w szoku o czym babcia mowi, nikt nic nie widzial !
Wyszli do ogrodu a tam nikogo nie bylo!
Babcia za zadne skarby niechciala sobie dac przemowic ze jej sie przewidzialo ale domownicy uwazali innaczej ze w tych nerwach ma juz zwidy!
Tego dnia gdy rano mial odbyc sie pogrzeb zebrano sie znow w kostnicy by sie ostatni raz pomodlic odsunieto kwiaty z nog by zamknac trumne i ojciec tej dziewczyny byl w totalnym szoku bo zobaczyl dol tej bialej sukni!
TEN DOL SUKNI BYL CALY BRUDNY OD BLOTA!
Czyli babcia co widziala wcale nie musialo byc halucynacja!
Wtedy byla deszczowa pogoda i widziala ja w ogrodzie!
Trudno ta sytuacje wytlumaczyc!
Ta historia jest niezła,ciekawa jestem czy faktycznie prawdziwa.

Cytat:
Dziecko było sprawdzane w miarę możliwości. Opisywało (od kiedy zaczął się komunikatywnie wyrażać) byty - ich wygląd, sposób zachowania, tematy rozmów itp.Następnie przeprowadzałam wywiady w rodzinie na temat dawno zmarłych, co zawsze potwierdzało relacje dziecka w sposób zadziwiający! (nie mógł słysze.ć tego ode mnie ani nikogo innego). Najciekawsze spotkania i doświadczenia dziecko miało między 2 a 5 rokiem życia. To podobno dość popularne u dzieci, ale spotkałam osobiście tylko ten nasz rodzinny "przypadek" - o innych tylko czytałam
Hm,a to mnie zaciekawiło,bo dośc dawno temu mój brat powiedział nam,że moja bratanica,która ma już teraz 4 latka,rozmawiała jakimś przyjacielem którego ponoć sobie wymysliła.Nie rozmawiała do lalki,czy misia tylko do powietrza(To prawie jak w tym filmie o tym wielkoludzie,co rozmawiał z chłopcem,nie pamiętam tytułu,wystepowała tam Whopi Goldberg i francuzki aktor) Czyżby coś musiało w tym być,że dzieci widzą duchy,a może to był jej aniołek??? Ciekawa jestem,musze coś więcej na ten temat znaleść.


A i jeszcze coś mi się przypomniało,ale to już moje historie.
Kiedyś miałam sen,że byłam u dziadka,byli wszyscy z rodziny(ze strony taty) i tak jemy kolacje i za oknem dostrzegłam ducha mojej zmarłej babci.

Mój tato opiekuje się teraz dziadkiem,mieszkają w domku jednorodzinnym,noi pewnej nocy,już było cicho w domu góry pokoju coś spadło.Mój tato się obudził i poszedł sprawdzić co tak trzasneło,to byłaś jakaś blaha.Pomyśleli wtedy,że babcia dała im znak.Mieli racje,bo gdy mój ojciec pojechał na cmentarz okazało się,że płyta nagrobkowa była pęknięta.

Nie wiem dlaczego,nie jestem tego w stanie wyjaśnić,ale nieraz tak mialam gdy pare lat temu sobie spacerowałam z koleżanką po mieście,latarnia gasła a jak już przeszłysmy obok i byłyśmy dalej to się zapalała.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-23, 23:46   #1585
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
/.../ Nie wiem dlaczego,nie jestem tego w stanie wyjaśnić,ale nieraz tak mialam gdy pare lat temu sobie spacerowałam z koleżanką po mieście,latarnia gasła a jak już przeszłysmy obok i byłyśmy dalej to się zapalała.
Często mi się to przytrafia, TŻ już się boi mnie trochę
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 15:12   #1586
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Straszny Wątek ;)

Jesli chodzi o male dzieci to slyszalam ,ze widza one duchy.Sama sie kiedys przerazilam jak moje kiklumiesieczne dziecko patrzy sie w kat wyraznie czyma zaciekawoine i albo nagle zaczyna placzec albo sie smiac.Ciarki mnie zawsze przechodzily bo to bylo przerazajacy tymbardziej jak zaczynala plakac.Kiedy sie smiala to zawze sobie tlumaczylam (przerazona jak niewiem) ,ze musza to byc raczej dobre duchy skoro mala sie smieje.Dzis ma trzynascie miesiecy i czasem spojrzy sie gdzies w glab korytarza i zachowuje sie jakby kogos tam widziala.Moja kolezanka mi kiedys opowiadala ,ze jej kilkuletnia coreczka uciekla z pkoju z placzem bo widziala tam jakas Pania ktora jest zla.
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 15:42   #1587
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Straszny Wątek ;)

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;3439907]Masakros, wyobraźcie sobie, że leżycie we własnym grobie, żywe, bez tlenu, ciemno, zimno, skazane na śmierć....Ja pierdziu, ale maniana Okropność...
"Blair with project" był nawet straszny, pierwsza część "Piły" też wypas (II dno, 3 pewnie też ) a "Teksańskiej..." nie oglądałam, sam tytuł mnie już odpycha. Dla mnnie rzeź to nie horror, horror to duchy, nawiedzenia, choroby psychiczne i demony Za wyjątkiem "Emily Rose" To nie bylo straszne [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez ASIA81 Pokaż wiadomość
Mnie nadal bardzo przeraża na kanale ZONE...coś tam te nawiedzone miejsca jak z tym kolesiem(medium) chodzą i sprawdzają czy faktycznie są w danym miejscu duchy..br...czasami to naprawdę mam dosć jak to oglądam...a co do filmów to wczoraj oglądałam tą najnowszą część "Teksanską masakrę piłą łańcuchową.Początek" czyli sam poczatek jak to się zaczeło że ten koleś zaczął mordować..ale żadna rewelacja-zobaczyłam bardziej z nudów niż dlatego bo chciałam się bać
Piła III jest najlepsza ze wszystkich (dziwne ale prawdziwe) a "Teksańska...Początek " też lepsza od tej poprzedniej

Cytat:
Napisane przez ze-smutnymi-oczami Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, że kiedyś jak byliśmy mniejsi, ze znajomymi bawiliśmy się w chowanego po piwnicy. Do tej piwnicy było jedno wejście i wyjście, jedna wnęka. Zawsze gasiliśmy światła, żeby nas nie było widać, a osoba szukająca musiała wejść do piwnicy i rozpoznać każdą osobę.
Któregoś razu zostałam tylko ja i koleżanka, po drugiej stronie piwnicy zapaliło się światło, Wystraszone wyszłyśmy z tego miejsca. Chłopacy nas wyśmiali {w sumie istniała możliwość, że światło samo się zapala-trochę zepsute}
Ale innym razem, jestem pewna, że to przeżyłam, choć nie powiedziałam tego chłopakom. Jak zawsze bawiliśmy się po prostu. Potem zostałam ja i kolega. On chodził po piwnicy, zaglądał itp. Ja stałam schowana za murkiem {on mnie prosił abym nie wychodziła}. Potem coś powiedział, nie usłyszałam, ale przyszedł i stanął przede mną. Stałam tak z nim, coś do niego mówiłam, ale nie odpowiadał. Nikt nas nie szukał więc byłam trochę zdenerwowana. Przykucnęłam, zaczęłam ciągać go za nogawkę i mówić 'wychodzimy, wychodzimy'. A on dalej stał i nic nie mówił. Powiedziałam 'jak se chcesz, ja idę'. Wstałam i poszłam. Wyszłam na dwór i co ujrzałam ? Chłopak, którego rzekomo ciągałam za nogawkę już dawno siedzi sobie na barierkach, wszyscy poodbijani siedzieli i się śmiali ze wszystkiego, a osoba która miała szukać już dawno tego nie robiła, bo po co ? Gra się skończyła. Ja nikomu o tym nie mówiłam. Jestem pewna, że kogoś ciągałam za tą nogawkę, widziałam w ciemności jakąś postać... Tylko kto to, skoro wszyscy siedzieli już dawno na podwórku ?...

Dodam, że moja Siostra od religii mówiła, że to normalnie, że duchy z nami obcują. {'świętych obcowanie'}.
o ludu!
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 16:00   #1588
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Kasi'A Pokaż wiadomość
O juz widzialam OMG brr.... chlopczyk przypominami tego z klatwy brrr
Ja niestety nie widze zadnego chlopca, mozecie mi powiedziec w ktorej dokladnie czesci okna sie znajduje ????
Kurcze, ja tam też nic nie widzę .
Przeczytałam wszystko już dawno, dopiero teraz się odzywam tu u Was i przyznam, że czasami to można z fotela przed monitorem zwiać .
A no i własnie niedługo robimy z przyjaciółką sobie taki babski wieczór z nocą , chcemy wypożyczyć sobie jakiś horror/horrory. Strasznie ciekawi mnie Shutter, dobry jest? Wcześniej czytałam tu o nim, dobre ma opinie tylko nie wiem czy nie za straszny jak na nocne oglądanie .
No i może coś jeszcze, tylko właśnie - co?
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 16:06   #1589
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Kurcze, ja tam też nic nie widzę .
Przeczytałam wszystko już dawno, dopiero teraz się odzywam tu u Was i przyznam, że czasami to można z fotela przed monitorem zwiać .
A no i własnie niedługo robimy z przyjaciółką sobie taki babski wieczór z nocą , chcemy wypożyczyć sobie jakiś horror/horrory. Strasznie ciekawi mnie Shutter, dobry jest? Wcześniej czytałam tu o nim, dobre ma opinie tylko nie wiem czy nie za straszny jak na nocne oglądanie .
No i może coś jeszcze, tylko właśnie - co?
A ja widzę tego chłopca - jest praktycznie widoczny, jak sie kończy ten fragment... patrzcie uważnie
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 16:10   #1590
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Kurcze, ja tam też nic nie widzę .
W końcowym momencie jak ta babka z gościem przechodzą do kolejego pomieszczenia, chłopak stoi przy oknie z lewej strony i wg mnie to jest normalne dziecko i jak ktoś pisał to pewnie się "wbił" na plan

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Strasznie ciekawi mnie Shutter, dobry jest? Wcześniej czytałam tu o nim, dobre ma opinie tylko nie wiem czy nie za straszny jak na nocne oglądanie .
No i może coś jeszcze, tylko właśnie - co?
"Shutter" TYLKO na noc, strrasznie się bałam. "Szepty w morku" polecam ale nie są one za bardzo dostępne a genialny film, poważnie (francuski ale jaki brr), nie ma zabijania tylko pewne dziwne wydarzenia "Klątwa" japońska - sama bym nigdy nie odważyła się obejżeć
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-04 17:12:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.