Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-20, 20:21   #3211
aszer
Raczkowanie
 
Avatar aszer
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 133
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

U mnie też bieganina jak ta lala

R/U

I jajecznica z 3 jaj na oliwie i polędwicy + trzy kromki pełnoziarnistego chleba + garść migdałów + kawa z mlekiem 2%
II 3/4 torebki ryżu brązowego z indykiem w papryce czerwonej, pomidorach koktajlowych, kukurydzy, fasoli czerwonej i serku wiejskim, przyprawy(fajny sos się z tego robi)
III banan zaraz po siłowym
IV buła z ciemnego pieczywa z grillowanym kurczakiem, zieloną papryką, papryczką jalapeno, czerwoną cebulą, pomidorem, ogórkiem świeżym, kiszonym i sałatą
V makrela
__________________

aszer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:25   #3212
Milka1224
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 620
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez Milka1224 Pokaż wiadomość
poa alpina aaaa taleggio jest przepyszny Z czym jadłas? Mi najbardziej smakuje na ciepło na grzankach albo w risotto
olik sałatka prościutka robiona przez mamę i z tego co pamiętam to były ugotowane i pokrojone na cienkie paski buraczki, kawałki śledzia, czerwona cebula, rukola i orzeszki pinii

to od razu dzisiejsze U

I grahamka opieczona z pesto bazyliowym, serem bel paese, rzodkiewkami i szczypiorkiem

II 3 duże domowe ciastka z mąki orkiszowej z gorzką czekoladą i żurawiną, kubek świezowyciskanego soku z jabłek

III krucha tarta z mąki owsianej z nadzieniem z łososia, koziego serka, parmezanu i zielonego groszku, kilka pomidorków koktajlowych

ricore, ciastko owsiane jw

IV grzanki z grahama z pasta z buraczków i fety ze szczypiorkiem i posypane prażonymi orzeszkami pinii

do picia ponadto: woda, espressox2, herbata jaśminowa i pokrzywa
zeby nie zaginęło
Milka1224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:45   #3213
Poa alpina
Zadomowienie
 
Avatar Poa alpina
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 290
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

morelka1987, błagam, nie odchudzaj się! Niech to będą jadłospisy na U, nie ucinaj kalorii... Po prostu dbaj o jakość posiłków. No i dalej sobie rzeźb i ćwicz . Może konsultacja z jakimś instruktorem fitness pomoże osiągnąć Twój cel?
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Wczorajsze zabiegane R
[coś wszyscy tutaj zabiegani ostatnio...]

Ś: owsianka+2 jajka+sok jabłkowy
jogurt naturalny Bio;
3 łyżki płatków owsianych;
3 łyżeczki liofilizowanych acai;
4 ziarna kakao;
2 łyżeczki maca;
2 łyżeczki chia;
odrobinka syropu z agawy;
+ 2 jajka na twardo;
+ szklanka soku, nie z koncentratu

IIŚ: grahamka z wędzonym łososiem+sok warzywny
grahamka;
wędzony łosoś;
avocado;
pomidor;
+ szklanka soku Tymbark Vega

O: jedzenie na mieście
wegańska musaka (ziemniaki+bakłażan+zielo na soczewica+sos pomidorowy+ser roslinny+cebulka+siemię lniane);
+ kasza z marchewką, ogórkiem kiszonym, koperkiem i chyba jogurtem;
+ surówka z czerwonej kapusty;
+ surówka z selera naciowego
;
+ kawa pięciu przemian

P: szklanka piwa Guinness+chipsy warzywne

K: 2 bruschetty+koktajl

2 ciabatty przekrojone na pół;
2 połówki z włoską oliwą, czosnkiem, mozzarellą, suszonymi pomidorami i bazylią;
2 połówki z włoską oliwą, papryczką chilli, normandzkim serem pleśniowym, świeżym pomidorem i bazylią;
+ koktajl z kiwi, jabłka, selera naciowego i spiruliny


+ woda, pu-erh, zielona herbata
Pokazałam ostatnio TŻ Twoje jadłospisy i zrobił wielkie oczy. Zróżnicowanie go przytłoczyło (nie mówiąc już o tym, że musiałam mu tłumaczyć, czym jest wiele produktów ), ale uznał, że w sumie to małe porcje jak na faceta. Może i małe, ale za to jak naładowane wartościami odżywczymi!
Podoba mi się u Ciebie ta fantazja w komponowaniu posiłków. Jest zawsze mega zdrowo, a przy tym tak kolorowo i smacznie! No i mega wielki plus za Guinnessa

Cytat:
Napisane przez Milka1224 Pokaż wiadomość
poa alpina aaaa taleggio jest przepyszny Z czym jadłas? Mi najbardziej smakuje na ciepło na grzankach albo w risotto

to od razu dzisiejsze U

I grahamka opieczona z pesto bazyliowym, serem bel paese, rzodkiewkami i szczypiorkiem

II 3 duże domowe ciastka z mąki orkiszowej z gorzką czekoladą i żurawiną, kubek świezowyciskanego soku z jabłek

III krucha tarta z mąki owsianej z nadzieniem z łososia, koziego serka, parmezanu i zielonego groszku, kilka pomidorków koktajlowych

ricore, ciastko owsiane jw

IV grzanki z grahama z pasta z buraczków i fety ze szczypiorkiem i posypane prażonymi orzeszkami pinii

do picia ponadto: woda, espressox2, herbata jaśminowa i pokrzywa
Taleggio normalnie na chlebku. Zazwyczaj preferuję tą najprostszą formę degustacji serów . A u Ciebie Bel Paese też dzisiaj, chyba obie byłyśmy na zakupach w Biedronce!



Dzisiejsze U

I 2 kromki chleba graham z: serem ricotta i suszonymi daktylami / masłem orzechowym crunchy i dżemem truskawkowo-rabarbarowym
trening Pump It Up!
Przekąska: jabłko

II Owsianka z kaszą manną i otrębami orkiszowymi na półtłustym mleku z kawą zbożową z: pomarańczą, serkiem homo, orzechami włoskimi i miodem wielokwiatowym
Do kawy: kostka gorzkiej czekolady
III Filet z udka kurczaka smażony bez tłuszczu, kasza jaglana z masłem, mieszanka warzyw gotowanych na parze (cukinia, fasola, marchew, kalafior romanesco, papryka, kukurydza, cebula)
IV 2 kromki ziarnistego razowca z pomidorem i serami: taleggio, bal paese i cheddar

Do picia: woda źródlana, czarna kawa, kilka różnych herbat
__________________
od 10.7.2005 - TŻ
od 3.03.2014 praca
od 11.07.2014 MGR INŻ




Edytowane przez Poa alpina
Czas edycji: 2013-03-20 o 20:47
Poa alpina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 21:18   #3214
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

R (chorobowe)

1. 2 kromki chleba żytniego, 2 jajka sadzone na małej ilości masła roślinnego, keczup; jabłko; kostka gorzkiej czekolady
2. Kawa Fitiana
3. Sałatka: mix sałat, trochę łososia wędzonego, kiełki rzodkiewki, mała iloć sosu (olej, ocet, koperek), koperek, garść grzanek ; kostka gorzkiej czekolady; jabłko
4. Kawa latte z mlekiem sojowym i cukrem brązowym w Green Coffe
5. Wafel ryżowy, pół kromki chleba razowego, 4 plasterki wędliny drobiowej, jajko na miękko

No i wiadomo, w między czasie jakieś hallsy, gumy, pastylki do ssania, herbatyx1000 z miodem

Zapalenie gardła, jest super
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 21:29   #3215
ineczkaxD
Raczkowanie
 
Avatar ineczkaxD
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 306
GG do ineczkaxD
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Redukcja

I. Koktajl: 4 łyżki płatki owsiane + amarantus, 2 łyżki siemie lniane, truskawki, banan, szpinak, natka pietruszki, mleko sojowe, białko waniliowe
Turbo spalanie Ewy Ch.
II. Ryż dziki ze szpinakiem, rukolą i suszonymi pomidorami, oliwa z oliwek, nasiona słonecznika
III. jabłko
IV. Jogurt grecki light, garść orzechów włoskich i migdałów, syrop z agawy
V. Porcja sałatki: brokuł, pomidory, ogórek, rzodkiewki, feta, jajka na twardo, dressing: jogurt naturalny, czosnek, przyprawy
__________________
"Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość."
- Audrey Hepburn
ineczkaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 21:56   #3216
morelka1987
Zadomowienie
 
Avatar morelka1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 213
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez Poa alpina Pokaż wiadomość
morelka1987, błagam, nie odchudzaj się! Niech to będą jadłospisy na U, nie ucinaj kalorii... Po prostu dbaj o jakość posiłków. No i dalej sobie rzeźb i ćwicz . Może konsultacja z jakimś instruktorem fitness pomoże osiągnąć Twój cel?
Nie odchudzam się ( bo i tak mi to nie wychodzi ) chce tylko nabrac ładniejszych ksztaltów zaczne sledzić wątek i zmieniac swój jadłospis bo myslałam że wykluczając słodycze, białe pieczywo i jedząc regularnie osiagne cel ale już wiem jakie robie błędy i będę starała się przestrzegać nowych reguł
__________________
Nasz dzień: 18.08.2012
morelka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 05:45   #3217
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

U:

- 2 kanapki z masłem, serem feta, pomidorem, szczypiorkiem, jabłko
- twarożek ze szczypiorkiem, pomidorem, parę czekoladek
- kasza gryczana z furą warzyw i mięsem z indyka, zupa pomidorowa
- 4 kanapki z pastą rybną z makreli, cebulki, 2 ogórki kiszone

Więcej nie chciało mi się jeść
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 11:14   #3218
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

R:
30 min orbi program
w domu:
Ś: bułka razowa obie połówki z masłem: z serem żółtym gouda i awokado/ z twarogiem półtłustym pogniecionym z łyżeczką oleju sezamowego, bananem i orzechami brazylijskimi; kawa parzona z mlekiem
w pracy:
II Ś: słoik- jogurt naturalny, maliny, kiwi, orzechy pecan, płatki owsiane napęczniałe; kawa parzona z mlekiem
w domu:
O: makaron pełnoziarnisty z natką pietruszki; gulasz wołowy duszony na oleju z pestek winogron z pieczarkami; buraczki gotowane
1, 15 h orbi program
P: kawa latte w kawiarni z pełnotłustym mlekiem duża; jabłko pieczone z cynamonem
mata- 15 min brzuch+ relaksacyjne rozciąganie- uwielbiam ale rzadko mam czas
K: jajecznica z 2 jaj smażona na oleju kokosowym z całą cukinią; kromka chleba zdrowie życia razowego z masłem, sałatą i wędzonym łosiem; 2 pomidorki z oliwkami i świeżą bazylią
płyta relaksacyjna pt: " zdrowie odżywianie"

dyscyplinuję się. zdejmuję powoli ciężar ćwiczeń. słucham się was dziewczynki staram się
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 12:43   #3219
gdusiaczek
Raczkowanie
 
Avatar gdusiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

mpati podobno cwiczenia na czczo to jak jazda samochodem na rezwerwie, wiec nie powinno sie na czczo cwiczyc.

A tak abstrahujac..co myslicie o diecie Montignaca?
__________________
Utrzymac wage..


gdusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 13:21   #3220
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Wczorajsze zabiegane R
[coś wszyscy tutaj zabiegani ostatnio...]

Ś: owsianka+2 jajka+sok jabłkowy
jogurt naturalny Bio;
3 łyżki płatków owsianych;
3 łyżeczki liofilizowanych acai;
4 ziarna kakao;
2 łyżeczki maca
;
2 łyżeczki chia;
odrobinka syropu z agawy;
+ 2 jajka na twardo;
+ szklanka soku, nie z koncentratu

IIŚ: grahamka z wędzonym łososiem+sok warzywny
grahamka;
wędzony łosoś;
avocado;
pomidor;
+ szklanka soku Tymbark Vega

O: jedzenie na mieście
wegańska musaka (ziemniaki+bakłażan+zielo na soczewica+sos pomidorowy+ser roslinny+cebulka+siemię lniane);
+ kasza z marchewką, ogórkiem kiszonym, koperkiem i chyba jogurtem;
+ surówka z czerwonej kapusty;
+ surówka z selera naciowego
;
+ kawa pięciu przemian

P: szklanka piwa Guinness+chipsy warzywne

K: 2 bruschetty+koktajl

2 ciabatty przekrojone na pół;
2 połówki z włoską oliwą, czosnkiem, mozzarellą, suszonymi pomidorami i bazylią;
2 połówki z włoską oliwą, papryczką chilli, normandzkim serem pleśniowym, świeżym pomidorem i bazylią;
+ koktajl z kiwi, jabłka, selera naciowego i spiruliny


+ woda, pu-erh, zielona herbata
chcę zakupić te ziarna kakao- napisz więcej coś o tym proszę
i jak smakuje maca?!

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

1.
owsianka: klasyczna na mleku + łycha miodku
+ tran

/30min rozciąganie i siłowe/

2. mrożona pianka: (2 x białko jajka, banan)
kanapka: z fetą, przecierem pomidorowym i rzeżuchą

3. śmieciowa potrawka warzywna: duszone na tłuszczu kokosowym: szpinak, fasola, cukinia, pomidory w zalewie, pomidory suszone w oleju, ostre przyprawy
+garść orzeszków ziemnych

4. zapiekanka: brokuły, kurczak, ser feta, cebula, czosnek, kasza jaglana

5. 2 jabłka, serek wiejski z lnem mielonym, cynamonem i rodzynkami (ze dwie garście ogromne rodzynek:P)

Edytowane przez siostraelwa
Czas edycji: 2013-03-21 o 13:25
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 13:54   #3221
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Dzisiejsze:
I: cynamonowa kaszka kukurydziana (z 4 łyżek) z jabłkiem, jogurtem naturalnym, słonecznikiem, dżemem truskawkowym i zmielonymi migdałami;
II: kromka razowca z serkiem kanapkowym, żółtym serem, sałatą lodową, pomidorem, rzodkiewką i natką pietruszki;
III: 5 drożdżowych racuchów (z mąki pełnoziarnistej; na sodzie z octem) z jabłkiem; podane z jogurtem naturalnym i cynamonem;
IV: sałatka: sałata lodowa, pomidor, marchew, rzodkiewka i serek wiejski (ok. 100 g);
V: zostały dwa racuchy, więc pewnie zjem z resztą serka wiejskiego z cynamonem.
Do picia: woda, herbata z miodem i cytryną, kawa zbożowa z mlekiem (x2), rumianek.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 14:18   #3222
Snoutie
Raczkowanie
 
Avatar Snoutie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

R

śniadanie: paluch pełnoziarnisty z masłem, sałatą, mozzarellą, pomidorem, ciemnymi oliwkami, kawa z mlekiem 2%
banan
II śniadanie: bułka pełnoziarnista z maslem, twarożek domowy z zielonymi oliwkami, pomidorem, ogórkiem
obiad: szaszłyki z kurczaka (pół piersi), ziemniaków (4 średnie) i cebuli skropione olejem z pestek winogron
kolacja: omlet ze szczypiorkiem
(orzechy podjadane przy serialu)

do picia: herbata z cytryną i domowym miodem z mniszka lekarskiego, woda
ruch: trochę marszu/biegania po śniadaniu, wieczorem skakanka i rozciąganie
__________________
all I went through led me to you so i'd do it all over again

Edytowane przez Snoutie
Czas edycji: 2013-03-21 o 14:59
Snoutie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:24   #3223
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Dzisiejsze:
I: cynamonowa kaszka kukurydziana (z 4 łyżek) z jabłkiem, jogurtem naturalnym, słonecznikiem, dżemem truskawkowym i zmielonymi migdałami; no tu niech będzie jeśli dodatków było sporo, a nie jak jakiś czas temu jeden migdał
II: kromka razowca z serkiem kanapkowym, żółtym serem, sałatą lodową, pomidorem, rzodkiewką i natką pietruszki; jedna kromeczka, biednie, za mało
III: 5 drożdżowych racuchów (z mąki pełnoziarnistej; na sodzie z octem) z jabłkiem; podane z jogurtem naturalnym i cynamonem; takie placuszki to wiesz na drugie śniadanie mogłaś zjeść, brak normalnego obiadu
IV: sałatka: sałata lodowa, pomidor, marchew, rzodkiewka i serek wiejski (ok. 100 g); no, no idealna sałatka na bardzo restrykcyjną eR, całe 100kcal z serka wiejskiego +zapchanie się warzywami
V: zostały dwa racuchy, więc pewnie zjem z resztą serka wiejskiego z cynamonem. no resztka serka i dwa racuchy..masakra, mało
Do picia: woda, herbata z miodem i cytryną, kawa zbożowa z mlekiem (x2), rumianek.

Nie podoba mi się nie słuchasz żadnych rad! Koło U to nawet nie stało, nie wspominając o P na którym powinnaś być, nie odżywisz na takich ilościach swojego organizmu.
Ile można do Ciebie pisać?
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:25   #3224
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

R

I: Placek owsiany(40g) z łyżeczką masła orzechowego (90%) i bananem
II: Krewetki (podsmazone na masle klarowanym, z czosnkiem, ostra papryka, szczypiorem i 25ml bialego wina) z kaszą jęczmienną i sałatką ze szpinaku, rukoli, ogórka i octu balsamicznego
III: 2 kromki orkiszowego-rzytniego chleba z serkiem almette, tunczykiem w sosie wlasnym
IV garsc orzechów
V: połowa wędzonej makreli z kromka razowego i jakimś warzywkiem
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 14:33   #3225
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez Poa alpina Pokaż wiadomość



Dzisiejsze U

I 2 kromki chleba graham z: serem ricotta i suszonymi daktylami / masłem orzechowym crunchy i dżemem truskawkowo-rabarbarowym
trening Pump It Up!
Przekąska: jabłko

II Owsianka z kaszą manną i otrębami orkiszowymi na półtłustym mleku z kawą zbożową z: pomarańczą, serkiem homo, orzechami włoskimi i miodem wielokwiatowym
Do kawy: kostka gorzkiej czekolady
III Filet z udka kurczaka smażony bez tłuszczu, kasza jaglana z masłem, mieszanka warzyw gotowanych na parze (cukinia, fasola, marchew, kalafior romanesco, papryka, kukurydza, cebula)
IV 2 kromki ziarnistego razowca z pomidorem i serami: taleggio, bal paese i cheddar

Do picia: woda źródlana, czarna kawa, kilka różnych herbat

Jak smacznie (jak zawsze)

Powiedz mi jak ugotować jaglankę na sypko? chyba, ze Twoja na sypko nie była

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez olalola24 Pokaż wiadomość
R

I: Placek owsiany(40g) z łyżeczką masła orzechowego (90%) i bananem
II: Krewetki (podsmazone na masle klarowanym, z czosnkiem, ostra papryka, szczypiorem i 25ml bialego wina) z kaszą jęczmienną i sałatką ze szpinaku, rukoli, ogórka i octu balsamicznego
III: 2 kromki orkiszowego-rzytniego chleba z serkiem almette, tunczykiem w sosie wlasnym
IV garsc orzechów
V: połowa wędzonej makreli z kromka razowego i jakimś warzywkiem
Super!



Porównaj sobie Iwoka ile je dziewczyna na eR, a Ty jesz mniej.
__________________
04.03.2011
25.06.2014 , 21.12.2014
15.08.2015

13.03.2016 II kreseczki


https://mkuchara.blogspot.com/
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:43   #3226
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Przez ostatnie dni byłam uziemiona w szpitalu. Jadłam za dwóch, nie miałam ruchu pomijając przemieszczanie się między łóżkiem, a gabinetem zabiegowym i stołówką Dziś mnie wypuścili i zaczynam znów swoje życie, na własnych zasadach i swoim odżywianiu, normalnym, a nie ciągnięcie na 4 ciastkach bądź 2 kromkach chleba pszennego na kolację.

U:

Ś: Płatki owsiane z mlekiem 3,2% tłuszczu mlekiem + spore jabłko + 2 kromki chleba słonecznikowego + mandarynka + 4 wafle ryżowe jabłko-cynamon + 7 biszkoptów ( byłam głodna bo śniadanie mogłam zjeść dopiero o 10, a kolacje poprzedniego dnia zjadłam już o 19 )
O: Kurczak smażony prawdopodobnie, 3 "kulki" ziemniaków z koperkiem, gotowana marchew, zupa jarzynowa.
Teraz już w domku:
P: Serek wiejski z łyżką migdałów, kiwi, jabłkiem i cynamonem.
W międzyczasie: spore jabłko, 4 marchewki
K: 1/2 wędzonej makreli, jajecznica z 2 jajek + kromka chleba słonecznikowego, marchew, pomidor.

Mogę prosić o obiektywną opinię?

Edytowane przez Inkus97
Czas edycji: 2013-03-21 o 15:45
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 15:46   #3227
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Dawno wstawiałam, wiec wrzucę moje wczorajsze U

I pukkolla

II 3 grube kromki jeszcze ciepłego domowego chleba pszenno-żytniego (na zakwasie) z siemieniem lnianym, słonecznikiem i sezamem każda z twarożkiem ze śmietaną, papryką

III 10 mniejszych pierogów z kaszą gryczaną i twarogiem polanych stopionym masłem, surówka Colesław (wiem dziwne połączenie, ale miałam ochotę na warzywa)

IV 2 duże naleśniki z serem polane stopioną gorzką czekoladą z bakaliami (wzięłam pasek czekolady) i posypane kokosem

V ponowne 3 takie same kromki co z II śniadania tym razem z masłem, 2 gotowanymi jajkami na twardo, kiełkami rzeżuchy
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:22   #3228
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez Poa alpina Pokaż wiadomość
Pokazałam ostatnio TŻ Twoje jadłospisy i zrobił wielkie oczy. Zróżnicowanie go przytłoczyło (nie mówiąc już o tym, że musiałam mu tłumaczyć, czym jest wiele produktów ), ale uznał, że w sumie to małe porcje jak na faceta. Może i małe, ale za to jak naładowane wartościami odżywczymi!
Podoba mi się u Ciebie ta fantazja w komponowaniu posiłków. Jest zawsze mega zdrowo, a przy tym tak kolorowo i smacznie! No i mega wielki plus za Guinnessa


Taleggio normalnie na chlebku. Zazwyczaj preferuję tą najprostszą formę degustacji serów . A u Ciebie Bel Paese też dzisiaj, chyba obie byłyśmy na zakupach w Biedronce!
Może nie za dużo, ale przynajmniej niczego sobie nie odmawiam
A Guinness najlepszy, wiadomo! Do tego nawet zdrowy i mniej kaloryczny niż np. taki Porter

Ja specjalnie do Biedry poszedłem po te sery. Już dawno je wsunąłem Oba zaj*biste!

Cytat:
Napisane przez siostraelwa Pokaż wiadomość
chcę zakupić te ziarna kakao- napisz więcej coś o tym proszę
i jak smakuje maca?!
Ziarna kakao możesz kupić tutaj:
http://www.vegabutik.pl/pl/p/Surowe-...Surovital/2625
Są gorzkie i przypominają mi w smaku ciężkie czerwone wino wytrawne

"Ziarna kakaowe są doskonałym źródłem wapnia, żelaza, cynku, miedzi, manganu i potasu, zawierają witaminy: B1, B2, B3, C, E oraz kwas pantotenowy. Kakao jest niezwykle bogate w magnez. Zawiera również duże ilości ochronnych związków przeciwutleniających, takich jak polifenole i flawonoidy.
Badania wykazały, że flawonoidy zawarte w kakao działają korzystnie dla zdrowia serca i mogą pomóc utrzymać zdrowy poziom cholesterolu. Kakao wspomaga także utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi. Zawiera wiele związków, które stymulują produkcję dopaminy w organizmie, która nazywana jest "przekaźnikiem przyjemności". Kakao zawiera silne wzmacniacze nastroju, które mogą poprawiać ogólne samopoczucie.
Kakao wskazane jest dla osób odchudzających się, gdyż zmniejszają uczucie głodu, natomiast zawierają mniej tłuszczu niż orzechy."


Maca jest dość gorzkawe ale w jogurcie czy owsiance to wcale nie przeszkadza.










No to teraz wczorajsze R:


Ś: grahamka+galareta z łososiem+kawa orkiszowa
- grahamka
- avocado
- papryczka chilli
- pomidor rzymski
- ser twarogowy z mascarpone Pilos
- galareta ( bulion z włoszczyzny, łosoś gotowany na parze, marchewka, groszek konserwowy, papryka konserwowa, czerwona fasola z puszki, sok z cytryny, przyprawa "Bulion lubczykowy" Visana, biały pieprz, agar)
+ kawa bez cukru na mleku 1,5%


IIŚ: owsianka+ tempeh
- mleko z quinoa
- 3 łyżki płatków owsianych
- banan
- szklanka mrożonych jagód
- suszone goji
- 6 ziaren kakao
- 3 łyżeczki liofilizowanych acai
- 2 łyżeczki nasion chia
- 1 łyżeczka wiórek kokosowych
- 1 łyżeczka maca
- odrobina syropu z agawy
+ 3 plastry tempeh z tahiną


O: pappardelle z serem pleśniowym, suszonymi pomidorami i pieczarkami+sok jabłkowy
- świeży makaron jajeczny pappardelle
- ser Danish Blue
- pieczarki
- suszone pomidory
- śmietana 18%
- białe wino
- świeża bazylia
- różowa sól
- pieprz
- olej rzepakowy do posmarowania patelni
+ sok jabłkowy nie z koncentratu


P: koktajl+ sałatka grecka
- koktajl z kiwi, jabłka, selera naciowego i spiruliny
- sałatka grecka ( sałata lodowa, czerwona papryka, czarne oliwki, czerwona cebula, pomidor rzymski, ser typu feta, suszony tymianek i oregano, oliwa, sok z limonki, syrop z agawy, żowa sól, pieprz)


K: kanapki z pasztetem z soczewicy+kiszona kapusta+sok warzywny
- 4 kromki żytniego razowca
- 4 plastry pasztetu z soczewicy ( soczewica zielona, cebula, olej słonecznikowy, chilli, majeranek, sól morska)
- ogórek świeży
- olej lniany Budwigowy do skropienia chleba
+ miseczka kiszonej kapusty z tartą marchewką i selerem
+ szklanka soku Tymbark Vega

+ woda, pu-erh, żółta herbata

Edytowane przez DudiBoy
Czas edycji: 2013-03-21 o 17:28
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:24   #3229
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Mam pytanie... Jak smakuje stevia bo pytała mnie znajoma z forum ?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 17:27   #3230
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Mam pytanie... Jak smakuje stevia bo pytała mnie znajoma z forum ?
Słodko-gorzko-słodzikowo-siankowa Przynajmniej moja tak smakuje, a mam suszone liście.
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:31   #3231
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Słodko-gorzko-słodzikowo-siankowa Przynajmniej moja tak smakuje, a mam suszone liście.
Dziekuję
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 20:47   #3232
Poa alpina
Zadomowienie
 
Avatar Poa alpina
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 290
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Iwoka, niestety podpinam się pod opinię tęczowej...

Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Pokaż wiadomość
Jak smacznie (jak zawsze)

Powiedz mi jak ugotować jaglankę na sypko? chyba, ze Twoja na sypko nie była
Dziękuję. No nie była na sypko. Z masełkiem, dość gęsta. Uwielbiam!

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Może nie za dużo, ale przynajmniej niczego sobie nie odmawiam
A Guinness najlepszy, wiadomo! Do tego nawet zdrowy i mniej kaloryczny niż np. taki Porter

Ja specjalnie do Biedry poszedłem po te sery. Już dawno je wsunąłem Oba zaj*biste!

No to teraz wczorajsze R:


Ś: grahamka+galareta z łososiem+kawa orkiszowa
- grahamka
- avocado
- papryczka chilli
- pomidor rzymski
- ser twarogowy z mascarpone Pilos
- galareta ( bulion z włoszczyzny, łosoś gotowany na parze, marchewka, groszek konserwowy, papryka konserwowa, czerwona fasola z puszki, sok z cytryny, przyprawa "Bulion lubczykowy" Visana, biały pieprz, agar)
+ kawa bez cukru na mleku 1,5%


IIŚ: owsianka+ tempeh
- mleko z quinoa
- 3 łyżki płatków owsianych
- banan
- szklanka mrożonych jagód
- suszone goji
- 6 ziaren kakao
- 3 łyżeczki liofilizowanych acai
- 2 łyżeczki nasion chia
- 1 łyżeczka wiórek kokosowych
- 1 łyżeczka maca
- odrobina syropu z agawy
+ 3 plastry tempeh z tahiną


O: pappardelle z serem pleśniowym, suszonymi pomidorami i pieczarkami+sok jabłkowy
- świeży makaron jajeczny pappardelle
- ser Danish Blue
- pieczarki
- suszone pomidory
- śmietana 18%
- białe wino
- świeża bazylia
- różowa sól
- pieprz
- olej rzepakowy do posmarowania patelni
+ sok jabłkowy nie z koncentratu


P: koktajl+ sałatka grecka
- koktajl z kiwi, jabłka, selera naciowego i spiruliny
- sałatka grecka ( sałata lodowa, czerwona papryka, czarne oliwki, czerwona cebula, pomidor rzymski, ser typu feta, suszony tymianek i oregano, oliwa, sok z limonki, syrop z agawy, żowa sól, pieprz)


K: kanapki z pasztetem z soczewicy+kiszona kapusta+sok warzywny
- 4 kromki żytniego razowca
- 4 plastry pasztetu z soczewicy ( soczewica zielona, cebula, olej słonecznikowy, chilli, majeranek, sól morska)
- ogórek świeży
- olej lniany Budwigowy do skropienia chleba
+ miseczka kiszonej kapusty z tartą marchewką i selerem
+ szklanka soku Tymbark Vega

+ woda, pu-erh, żółta herbata
A ja właśnie strasznie kocham portery. Guinness dobry, ale nie najlepszy. Mam kilka swoich osobistych faworytów wśród piw, jak wspomnę ich smak to robi mi się błogo. A w sobotę to już w ogóle odlecę w kosmos, bo idę na premierę whisky extra stoutu, a jako dodatek czekolada ze słodem whisky z Manufaktury Czekolady

A kozie pleśniowe z Biedry jadłeś?

Twoje menu znowu wymiata! Wprosiłabym się na owsiankę i makaron szczególnie. Ahh, gdyby wszyscy się TAK odchudzali...


Dzisiejsze U

I Owsianka z kaszą manną i otrębami orkiszowymi na półtłustym mleku z kawą zbożową: z pomarańczą, serkiem homo, orzechami włoskimi i miodem wielokwiatowym
II 2 kromki ziarnistego razowca z masłem orzechowym crunchy i dżemem truskawkowo-rabarbarowym; jabłko
III Zupa pieczarkowa z rozkłóconymi jajami, ziemniakami, marchwią, pietruszką i ziołami (+ dokładka)
IV
2 kromki chleba graham z szynką, chrzanem żurawinowym i czarnymi oliwkami / serem cheddar i pomidorem

Do picia: woda źródlana, 2x czarna kawa, herbaty: zielona z acai i winogronem, owocowo-korzenna, rooibos z ziołami i cynamonem
__________________
od 10.7.2005 - TŻ
od 3.03.2014 praca
od 11.07.2014 MGR INŻ



Poa alpina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 21:09   #3233
morelka1987
Zadomowienie
 
Avatar morelka1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 213
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Bardzo proszę o ocenę, bo dopiero się uczę i zalezy mi na Waszej opinii

U
I owsianka z twarożkiem ( ok 80g), połową banana, kilka zurawin, otręby

II reszta białego serka z koperkiem i wkrojoną 1/4 ogórka i przyprawy

III zapiekanka składająca sie z makaronu pelnoziarnistego, brokuła, cukinii i cebulki, polane sosem - ( sos- jajka, serka homo i przyprawy)

prawie godzina ćwiczeń

IV pomarańcza, kilka orzechów, pół banana, łyżeczka tranu

V mały telerzyk zapiekanki z obiadu

VI 2 kromki chleba, jedna z serkiem homo, druga z pasztetem, do tego kilka plasterków ogórka, 1/3 awokado i ok 10 krewetek w sosie
__________________
Nasz dzień: 18.08.2012
morelka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 00:10   #3234
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Cytat:
Napisane przez Poa alpina Pokaż wiadomość
Ten akurat jest firmy Rolnik, w słoiczku. Wiem, że inne firmy też produkują. Pisałam o nim parę stron wcześniej . Ma trochę chemii, ale od czasu do czasu nie zaszkodzi. Myślę, że z powodzeniem można by w domu spróbować coś takiego wyrzeźbić, w zdrowszej formie. Fajne połączenie smaków.

Biała to Lipton piramidki, zielona jest marki Tesco (jedna z moich ulubionych saszetkowych herbat!), a ta ziołowa jest z Biedronki . Jak widać, zero filozofii .
Będę musiała się koniecznie rozejrzeć za tym chrzanem . Na pewno super do jakiejś wędliny O tak domowy byłby lepszy, ale póki co kupię gotowca Jak pisałaś to przepraszam, musiało mi umknąć :P

Do tesco niestety nie zaglądam. Rooibos kupuję w biedronce też, ale nie nie zwróciłam uwagi, że jest jakiś ziołowy
Dzięki za odpowiedź

Mój jadłospis :
R

1. Owsianka : 3 łyżki płatków, łyżka bran flakes, truskawki, trochę pokruszonych migdałów, mleko 1,5%
2. Znowu truskawki , ok 200g kefiru
3. Ryż brązowy z kurczakiem, fasolą czerwoną, szparagową, papryką, cebulą, pomidorem, kukurydzą na oliwie z oliwek
Przekąska kilka migdałów, jabłko
4. Jajecznica z ok.2 jaj na furze szczypiorku, kromka razowca ze słonecznikiem, "sałatka" z pomidora i ogórka

Do picia dużo wody (część z sokiem z cytryny), roiboos, zielona z mango chyba
Prosiłabym o ocenę
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 05:30   #3235
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Moje R :
I Ś : 2 kromki chleba żytniego z twarogiem i miodem + łyżeczka tranu
II Ś : 3 łyżki owsianki + serek wiejski 3% + jabłko + zmiksowane truskawki ( 1/2 kubka) + łyżka s. lnianego
O : pierś z kurczaka + miseczka gęstego barszczu ukraińskiego + kromka chleba z łyżką oliwy z oliwek
P : 2 - 3 łyżki kaszy jaglanej + 1/2 ogórka z jogurtem gęstym + płat śledziowy
K : 1/2 makreli + 2 garści kapusty kiszonej
__________________
62->61->60->59->58->57
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 07:31   #3236
Delli
Zakorzenienie
 
Avatar Delli
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 4 401
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

DudiBoy - czytając Twoje jadłospisy zawsze marzę abyś zaprosił mnie na kilka dni! Rewelacyjne, pyszne, zdrowe jadłospisy i typowo moje smaki!
__________________
"Gdy sensu już nie ma, to sens się zaczyna"
Delli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 08:21   #3237
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

Wstawię zaplanowane na dziś menu czy ktoś mógłby je ocenić i napisać kilka wskazówek jeśli będzie coś nie tak? Ja również walczę o miesiączkę bo swoimi czasy mi zanikła..Proszę o ocenę.

U:

I: Chleb słonecznikowy maczany w jajku z twarogiem i cynamonem / z serkiem wiejskim i wiórkami kokosowymi smażony na łyżce oliwy z oliwek, kawałek jabłka.
II: Pasek gorzkiej czekolady, reszta serka wiejskiego z rodzynkami, 1/2 jabłka.
III: Makaron pełnoziarnisty z warzywami na patelnię smażonymi na łyżce oliwy z oliwek i puszką tuńczyka.
IV: 1/2 kostki twarogu z jogurtem naturalnym, 1/2 banana i migdałami.
40 minut na basenie
V: 2 kromki chleba słonecznikowego z gotowanym jajkiem + 1/2 puszki tuńczyka, marchew, pomidor.
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 09:26   #3238
poziomka011
Raczkowanie
 
Avatar poziomka011
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 53
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

dzisiejsze chorobowe R: (wróciłam na wizaż bo łatwiej mi się zmotywować)
I kromka chleba orkiszowego z twarożkiem, szczypiorkiem i pomidorem, herbata bez cukru z cytryną
II jogurt naturalny z musli
III ryż brązowy, ryba grillowana (halibut) surówka z kaupsty pekińskiej
IV serek wiejski ze szczypiorkiem, pomidor i rzodkiewka, kakao

do picia dodatkowo woda i zielona herbata
wiem , że mało ale mam zapalenie oskrzeli gorączkę prawie 40 stopni i totalny brak apetytu, mam nadzieje że i tak tyle będę w stanie w siebie wcisnąć. Co o tym sądzicie?
poziomka011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 11:06   #3239
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

R: chociaż waga zaczęła wzrastać, ale ja postanowiłam się tym nie przejmować i zmienić trochę myślenie bo:
- po pierwsze- jem zdrowo- nie uważam, żebym się objadała i jadła jak na P, nie wyobrażam sobie również teraz okroić jadłospis, bo do niczego by to dobrego nie doprowadziło
- po drugie ćwiczę, więc organzim potrzebuje paliwa, dodatkowo co z tego, że teraz bym doładowała ćwiczenia ponad moje możliwości, tak jak było nie dawno cały dzień- ćwiczenia. i tak ćwiczę za dużo, więc głupotą by było dołożyć jeszcze- skoro nie jest to możliwe utrzymywać przez całe życie taką aktywność, poza tym jak odjęłam ćwiczenia to tak jakby ktoś mi ciężki worek z pleców zdjął i nie wiem jak ja wcześniej dawałam radę.
- po trzecie- ani zmniejszenie jedzenia ani dorzucenie ćwiczeń nie są wskazane do powrotu okresu i tak coś ciągle szwankuje skoro okresu brak
- po czwarte przeczekamy zobaczymy, być może oragnizm na razie trzyma ze wszystkich sił- zapasy po ostatnich napadach, bo je w pamięci zapisał i nie chce ich oddać w razie kolejnych kryzysów. a waga wzrosła, ale jak długo to wszystko ma jeszcze trwać??? może ona szuka samej siebie stąd rozhuśtana waga

Jest mi endorfinowo i mam w d.... te kg. Chcę schudnąć i zrobię to, ale nie drogą prowadzącą do KZ. Bo ten etap mam zakończony. I wiecie co leży przede mną pyszna czekoladka i hmmmm....... czekać..... właśnie jest w moich ustach......

No to R bez spinania:

Śniadanie:
miska zacierki na mleku (1, 5 szklanki mleka 1, 5 %, 2 łyżki mąki razowej orkiszowej, 2 jaja wiejskie, 2 pastylki- stevia )

II śniadanie:
duża bułka razowa z masłem, sałatą lodową, wędzonym łososiem, awokado i twarożkiem domowym; kawa parzona z mlekiem. Pyszna była

Przekąska: miseczka borówek amerykańskich; kilka orzechów macadamia; kawa parzona z mlekiem

Obiad:
czerwona soczewica z koperkiem; ryba- polędwica z tuńczyka smażona szybko i krótko na oliwie z oliwek; surówka z kiszonej kapusty z marchewką, koperkiem, cebulą itp.

orbitrek

Kolacja: porcja łososia wędzonego na gorąco opalanego drewnem bukowym z pieprzem skropiony sokiem z limonki- pieczony w foli; kromka chleba z masłem, z sałatą lodową,twarożkiem domowym wymieszanym z natką pietruszki i koperkiem; 2 pomidorki z oliwkami czarnymi, listkami św. bazylii i łyżką pestek dyni

trening siłownia


__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?






Edytowane przez mpati86
Czas edycji: 2013-03-22 o 12:49
mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 12:58   #3240
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz XVIII

DudiBoy ten sklep, który podlinkowałeś jest wiarygodny? Ponieważ robię zakupy i miałam gdzie indziej składać zamówienie, ale tutaj tańsza wysyłka i więcej produktów

moje r/U
1. owsianka ( pół szkl. płatków, szklanka mleka, łycha miodu)


2. jajecznica z 2 jaj ze szpinakiem, 2 kromki razowca z rzeżuchą i serem bałkańskim, marchewa do pochrupania

/lekki trening: 40min: ćw ogólne+ na brzuch + rozciąganko/

3. znowu śmieciówa łosoś z puszki, fasola, cukinia, przecier pomidorowy, kasza kuskus i to na ostRRRRrrro + garść fistaszków
kawa z mlekiem

/spacer szybkim krokiem ok.1h/
4. 2 sznycle z indyka zapiekane z pieczarkami i cebulą + surówka z pekinki, czosnku oleju lnianego
kawa z mlekiem, pasek gorzkiej 90%

/basen rekreacyjnie: chwila pływania, jackuzzi, sauna, bicze wodne/

5. Książęce korzenne, Ciechan miodowy razy kilka + popcorn samoróbka na oleju kokosowym

czy ktoś mi w końcu podpowie ;-)

Edytowane przez siostraelwa
Czas edycji: 2013-03-22 o 13:01
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.