problem- pies na nowym miejscu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-23, 19:07   #1
bolita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Question

problem- pies na nowym miejscu


Witam wszystkie Wizażanki i proszę o pomoc, otóż na 4 dni dostałam pod opiekę psa a właściwie suczke, dziś jest już(albo dopiero) u mnie drugi dzień ale mam z nią spory problem bo wciąż popiskuje i skamle, nie może znaleźć sobie miejsca i ogólnie jest niespokojna. Na dodatek upatrzyła sobie moją mamę (jest podobna do jej właścicielki) i wciąż za nią chodzi a moja mama wystarczy że sunia głośniej skamle lub podskoczy( a jest dość duża) to ona się boi i cofa się przed nią a psy coś takiego wyczuwają... Nie wiem czy jej zachowanie to dlatego, że pies jest na nowym miejscu, praktycznie z obcymi ludźmi i zdala od swoich właścicieli czy może czegoś chce? Jak mogę jej pomóc??
Bardzo proszę o jakieś rady
bolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 21:38   #2
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: problem- pies na nowym miejscu

Cytat:
Napisane przez bolita Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki i proszę o pomoc, otóż na 4 dni dostałam pod opiekę psa a właściwie suczke, dziś jest już(albo dopiero) u mnie drugi dzień ale mam z nią spory problem bo wciąż popiskuje i skamle, nie może znaleźć sobie miejsca i ogólnie jest niespokojna. Na dodatek upatrzyła sobie moją mamę (jest podobna do jej właścicielki) i wciąż za nią chodzi a moja mama wystarczy że sunia głośniej skamle lub podskoczy( a jest dość duża) to ona się boi i cofa się przed nią a psy coś takiego wyczuwają... Nie wiem czy jej zachowanie to dlatego, że pies jest na nowym miejscu, praktycznie z obcymi ludźmi i zdala od swoich właścicieli czy może czegoś chce? Jak mogę jej pomóc??
Bardzo proszę o jakieś rady
na pewno tęskni za swoim właścicielem, jeśli piszesz że jest z obcymi dla siebie ludzmi to na pewno jest jej ciężko...mój pies wystarczy że wejdę do łazienki to już popiskuje i płacze! więc nie dziwi mnie jej zachowanie!
a właściciele nie zostawili jakiegoś koca, zabawki - pies zawsze wyczuje zapach, może wtedy będzie lepiej...na pewno nie można jej na siłę uszczęśliwiać ...jeśli będzie leżała, to niech leży!!nie sądzę że zrobi coś Twojej mamie, na pewno jest milion razy bardziej przerażona!
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 00:02   #3
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: problem- pies na nowym miejscu

Sunia teskni..
moze czestsze spacery, zabawy pozwola jej na chwile zapomniec..
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 20:39   #4
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: problem- pies na nowym miejscu

Napewno częstsze spacery, zabawy, różnego rodzaju formy spędzania wolnego czasu z sunią - pozoli choć na chwilę zapomnieć, że jest w nowym miejscu. Staraj się do niej mówić, głaskać jak najwiecej. Zacznie nabierać powoli do Was zaufania. Najlepiej jakby Twoja mama do niej się zbliżyła ( ze względu, że jest podobna do właścicielki ), sunia będzie się czuła pewniej. a jak długo sunia ma z Wami zostać ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.