Seks bez zobowiązań - friends with benefits - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-23, 02:29   #451
pitt186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Dot.: Seks bez zobowiązań - friends with benefits

Może ;-)
pitt186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 07:03   #452
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Seks bez zobowiązań - friends with benefits

Cytat:
Napisane przez pitt186 Pokaż wiadomość
Czemu mi się nie może trafić taka niegrzeczna wizażanka, która by miała ochotę na taki układ ;-)
Cytat:
Napisane przez pitt186 Pokaż wiadomość
Obawa przed odmową i zbłaźnieniem się jest chyba u mnie zbyt duża:-/
Stary, przychodzisz na babskie forum użalać się nad sobą i żałować, że nie ma tu żadnych chętnych wizażanek. Ty już się zbłaźniłeś.
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 10:26   #453
pitt186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Dot.: Seks bez zobowiązań - friends with benefits

[QUOTE=InkluzjaOstateczna; 39934102]Stary, przychodzisz na babskie forum użalać się nad sobą i żałować, że nie ma tu żadnych chętnych wizażanek. Ty już się zbłaźniłeś.

Ale ja się absolutnie nie użalam nad sobą. Po prostu sobie pisze, pytam. Ten wątek, to nie jest anons, ale jak ktoś chce-może to tak traktować. Były tego typu wątki i co? Innym osobom też mówiłaś, że się uzalają nad sobą? Wyluzuj kobitko, po prostu pytam kobiety w tym temacie i tyle, a ty mi insynuujesz, że sie błaźnie. To jest dział o seksie? Jest. Jeśli ci nie pasuje, przecież nikt cię nie zmusza do czytania go. Jak chcesz wywoływać kłótnie-lepiej nic nie pisz.

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

A jeśli nie widzisz, że zdanie "Czemu mi się nie może trafić niegrzeczna wizażanka....", jest podszyte humorem i dystansem.. To nie mamy o czym rozmawiać.
pitt186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 18:06   #454
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Seks bez zobowiązań - friends with benefits

Z ta kobitka to sie troche przeliczyles
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 19:17   #455
pitt186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Dot.: Seks bez zobowiązań - friends with benefits

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Z ta kobitka to sie troche przeliczyles
To obraźliwe? Dla mnie to zdrobnienie od kobieta
pitt186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 19:50   #456
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Seks bez zobowiązań - friends with benefits

Cytat:
Napisane przez pitt186 Pokaż wiadomość
A jaki sex uprawiasz w tym układzie?
Czy zbliżenie wygląda tak jak w związku tylko tego związku nie ma?
A może jest bardziej chłodne i przedmiotowe? Całujecie sie?

Czy w takie układy wchodzą dziewczyny szczególnie lubiące, sex, wyuzdane, niegrzeczne.. Czy niekoniecznie takie.?
Tak, całujemy się, a seks wygląda całkowicie normalnie. Z tą różnicą, że bardziej skupiam się na doznaniach fizycznych - na tym, by partner od seksu zaspokoił moje potrzeby a on swoje. A nie tak jak w związku - na tym, że jestem blisko partnera i mi z nim miło i dobrze itp.

Ja jestem dziewczyną raczej niepozorną - miłą, niezbyt śmiałą, poukładaną... po prostu w taki układ wchodzi ten, co chce wejść.

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
O, ilu chętnych Wśród znajomych nie lepiej szukac? Kogos komu można zaufac? A nie taka zupełnie obca osobe
U mnie to wyszło bardzo naturalnie: mój eks mi zaproponował. Przez dłuższy czas nie układało nam się w związku, uczucia się wypaliły, w pewnym momencie zaczął nas łączyć tylko seks. Rozstaliśmy się 'oficjalnie', ale seks nadal jest. Zresztą, dobrze dogadujemy się w łóżku, dlatego na taki układ się zdecydowaliśmy. Ale to tak od razu po rozstaniu nie było. Najpierw oboje sobie ochłonęliśmy po wszystkim, dopiero potem zaczęliśmy się spotykać na seks. On zaproponował. Ja się bałam, że się zaangażuję. Ale z czasem się ułożyło. Spotykamy się raz na miesiąc czy w nieco krótszych odstępach.
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 06:44   #457
czarnabezmleka
Przyczajenie
 
Avatar czarnabezmleka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 29
Dot.: Seks bez zobowiązań - friends with benefits

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Tak, całujemy się, a seks wygląda całkowicie normalnie. Z tą różnicą, że bardziej skupiam się na doznaniach fizycznych - na tym, by partner od seksu zaspokoił moje potrzeby a on swoje. A nie tak jak w związku - na tym, że jestem blisko partnera i mi z nim miło i dobrze itp.

Ja jestem dziewczyną raczej niepozorną - miłą, niezbyt śmiałą, poukładaną... po prostu w taki układ wchodzi ten, co chce wejść.



U mnie to wyszło bardzo naturalnie: mój eks mi zaproponował. Przez dłuższy czas nie układało nam się w związku, uczucia się wypaliły, w pewnym momencie zaczął nas łączyć tylko seks. Rozstaliśmy się 'oficjalnie', ale seks nadal jest. Zresztą, dobrze dogadujemy się w łóżku, dlatego na taki układ się zdecydowaliśmy. Ale to tak od razu po rozstaniu nie było. Najpierw oboje sobie ochłonęliśmy po wszystkim, dopiero potem zaczęliśmy się spotykać na seks. On zaproponował. Ja się bałam, że się zaangażuję. Ale z czasem się ułożyło. Spotykamy się raz na miesiąc czy w nieco krótszych odstępach.
kiedyś również miałam taki układ z moim byłym
__________________
malaczarna
czarnabezmleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 09:35   #458
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Seks bez zobowiązań - friends with benefits

Cytat:
Napisane przez pitt186 Pokaż wiadomość
To obraźliwe? Dla mnie to zdrobnienie od kobieta
Tylko ze do faceta sie tak zwrociles
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 14:00   #459
pitt186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Dot.: Seks bez zobowiązań - friends with benefits

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Tylko ze do faceta sie tak zwrociles
Jeśli tak, to uważam że na tym forum przy każdym nicku powinno być napisane jakiej płci jest ta osoba. Śmiesznie, tylko skąd miałem wiedzieć.
pitt186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 14:30   #460
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Seks bez zobowiązań - friends with benefits

Nie martw sie prawie kazdy facet kiedy sie tu pojawia mysli ze rozmawia z samymi paniami
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 19:44   #461
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Seks bez zobowiązań - friends with benefits

Cytat:
Napisane przez pitt186 Pokaż wiadomość
Jeśli tak, to uważam że na tym forum przy każdym nicku powinno być napisane jakiej płci jest ta osoba. Śmiesznie, tylko skąd miałem wiedzieć.
Czy twój rewolucyjny pomysł miałby jakiekolwiek znaczenie w kontekście wiarygodności tego, za kogo podaje się dana osoba? Czy to w ogóle ma jakiekolwiek znaczenie? Wymyśl lepszy system. Tylko szybko, żeby został ci jeszcze czas na szukanie partnerki na wizażu.
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 20:07   #462
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Seks bez zobowiązań - friends with benefits

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Czy twój rewolucyjny pomysł miałby jakiekolwiek znaczenie w kontekście wiarygodności tego, za kogo podaje się dana osoba? Czy to w ogóle ma jakiekolwiek znaczenie? Wymyśl lepszy system. Tylko szybko, żeby został ci jeszcze czas na szukanie partnerki na wizażu.
Akurat też uważam, że znaczek przy nicku to dobry pomysł. Wybacz ale masz zupełnie niemęsko brzmiący nick a co jak co w niektórych przypadkach liczy się czy piszesz do faceta czy babeczki.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 22:36   #463
martin008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Seks bez zobowiązań - friends with benefits

Mysle,że to dobry układ, ale napewno jest tutaj jakaś forma uczuć prócz samego seksu. Masz racje dobrą opcją byłoby np poszukanie na portalach randkowych otwarcie się na ludzi. Polecam http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/ tutaj więcej o tym wątku informacji.
martin008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 18:18   #464
pitt186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Dot.: Seks bez zobowiązań - friends with benefits

Cytat:
Napisane przez martin008 Pokaż wiadomość
Mysle,że to dobry układ, ale napewno jest tutaj jakaś forma uczuć prócz samego seksu. Masz racje dobrą opcją byłoby np poszukanie na portalach randkowych otwarcie się na ludzi. Polecam http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/ tutaj więcej o tym wątku informacji.
Nazwa portalu ukryta:-/ qrv..:-#
Podaj mi na priv
pitt186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 00:45   #465
melrose0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

słuchajcie dziewczyny...od roku spotykam się z pewnym chłopakiem. Na tak zwany sex bez zobowiązań i nic poza tym. Nie pokazujemy sie nigdzie razem. Nikt o nas nie wie. Na samym początku zaangażowalam sie w to po jakims czasie ale nic z tego nie mialo prawa być...ja mam dwójke dzieci on jest wolnym strzelcem. Byliśmy dla siebie na wyłączność do sexu ale nic poza tym. Ja zwariowałam. Dlatego postanowilam skończyć to. Teraz po pół rocznej przerwie znów się spotykamy. I znowu dogadujemy sie jak byśmy się baaardzo długo znali. Tyle że tym razem on chce się przytulać. Ja tego unikam, on zas po każdym stosunku niby nie celowo i obojetnie ale jednak się przytula. Nie chcę się w to zaangażować. Myslicie, ze taki objaw w porównaniu z tym że kiedyś był obojetny jest czyms więcej?
melrose0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 18:36   #466
melrose0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez wtarapatach Pokaż wiadomość
hmm, ja conieco wyjasnie u mnie nie ma jeszcze zwiazku poki co poprostu kogos poznalam jest naprawde super, oboje czujemy chyba ze to jest wlasnie TO (texty typu 'omg! Ty to naprawde lubisz?! gdzie Ty bylas/les przez cale moje zycie?!' hehe no nigdy czegos takiego nie mialam, wiec to chyba cos znaczy, ze tak czuję ), zobaczymy jak sie wszystko rozwinie

A co do Twojej sytuacji...hmm, mialam tak samo tez mowilam sobie 'nie, koniec z tym!' po czym JAKIMS TRAFEM sie z Nim spotykalam:/ nooo, ale w koncu udalo mi sie to uciąć! i to jeszcze przed poznanien owego osobnika Zobaczysz, Tobie tez sie uda, trzymam kciuki!
oh jak bym o sobie czytała ;/ tyle, że ja spotykam się z nim od roku w tym mieliśmy pól roku przerwy bo oczywiście zaczęłam cos czuć i zerwaałam kontakt. Odezwał sie pierwszy i co? oczywiście znów się z nim spotkałam mimo tego, że również spotykam się z kimś innym. Taka sytuacja jest nie do zniesienia...także trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję że Ci się uda detox utrzymać i wezmę z Ciebie przykład.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez miniLady86 Pokaż wiadomość
wtarapatach poznałaś kogoś i teraz trzeba się skupić na nowym związku
Kolega jednak liczy na cud i wierzy, że jeszcze do niego wrócisz. Tylko, że to raczej są jego złudzenia, z którymi musi się pogodzić.

A tak w skrócie o mnie-znów popełniłam cholerny błąd spotkałam się z nim po kilku miesiącach i od nowa zaczynam co raz częściej myśleć o panu X;/ Obiecałam sobie, że z tym skończę, ale to było silniejsze w jego towarzystwie czuję się naprawdę świetnie, mogę o wszystkim rozmawiać, być sobą i nikogo nie udawać. Uwielbiam jak mnie przytula w trakcie rozmowy...fuck, fuck i jeszcze raz fuck;/ kopnąć mnie w tyłek to za mało. Najgorsze jest to, że jestem zakochana w nim oczywiście bez wzajemności, ale nie mogę mu o tym powiedzieć ehh
Zaczynam od dziś chyba detox, postaram się być silna i nie spotkam się już z nim. Pierwsza nie odezwę się, a jeśli on zaproponuje spotkanie to odmówię.
3majcie tylko za mnie kciuki, żebym znów nie weszła do tej samej rzeki plissss
oh jak bym o sobie czytała ;/ tyle, że ja spotykam się z nim od roku w tym mieliśmy pól roku przerwy bo oczywiście zaczęłam cos czuć i zerwaałam kontakt. Odezwał sie pierwszy i co? oczywiście znów się z nim spotkałam mimo tego, że również spotykam się z kimś innym. Taka sytuacja jest nie do zniesienia...także trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję że Ci się uda detox utrzymać i wezmę z Ciebie przykład.
melrose0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 22:15   #467
201703170938
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 183
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

hmmm, ja co prawda jeszcze nie mam takiej relacji typu friends with benefits ale dlugo to rozwazalam. teraz jestem prawie zdecydowana... on byl juz w takim typie relacji. ostatnio sie spotkalismy, gadalismy caly wieczor, odwiozl mnie potem i ogolnie bylo fajnie, ale nawet sie nie calowalismy. nasze rozmowy przez telefon, sms, facebook sa bardzo gorace. nie wiem co o tym myslec, czy warto sie w to pakowac. mam 18 lat. a Wy, dziewczyny, jak radzicie? macie napewno wieksze doswiadczenie ode mnie.
201703170938 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 12:43   #468
melrose0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez green_cherry Pokaż wiadomość
hmmm, ja co prawda jeszcze nie mam takiej relacji typu friends with benefits ale dlugo to rozwazalam. teraz jestem prawie zdecydowana... on byl juz w takim typie relacji. ostatnio sie spotkalismy, gadalismy caly wieczor, odwiozl mnie potem i ogolnie bylo fajnie, ale nawet sie nie calowalismy. nasze rozmowy przez telefon, sms, facebook sa bardzo gorace. nie wiem co o tym myslec, czy warto sie w to pakowac. mam 18 lat. a Wy, dziewczyny, jak radzicie? macie napewno wieksze doswiadczenie ode mnie.
Musisz być pewna tego, że chcesz zaryzykować...a ryzyko jest duże. Bo możesz się zakochać. A wtedy takie spotykanie się nie jest łatwe. Wiem sama po sobie. Ja np. do pewnego momentu wmawiałam sobie, że w życiu się nie zakocham bo to nie możliwe. Az się stało. I teraz kiedy się z nim nie widzę czy nie piszemy lub tez nie rozmawiamy wariuje. Dosłownie. Tyle tylko, że on o tym nic nie wie, ponieważ nie chce popsóc naszych relacji. Także trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieje ze odejmiesz słuszną decyzję
melrose0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 22:06   #469
jusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Pewnie,że tak,Przytulanie jest zaangażowniem emocjonalnym to więcej niż sex.To poczucie bliskości,przynależności
jusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 11:57   #470
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Ja byłam w takim związku i byłam nawet zakochana, bo okazywał czułość, przywiązanie i takie tam. Potem okazało się, że cały czas kłamał, i moje uczucia do niego umarły
Był tylko seks, mimo że on chciał czułości, ja byłam twarda.
facet mi się podoba, ale chcę to skończyć, bo ma inną dziewczynę, więc dla mnie za mało czasu i za mało seksu, a co to za FF, skoro mam za mało seksu, nie?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 09:09   #471
aniaaa@
Przyczajenie
 
Avatar aniaaa@
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warszawa/mainz
Wiadomości: 19
Seks bez zobowiązań i zakochanie

Czy którejś z Was zwiazek bez zobowiązań przerodził sie na żwiązek z zobowiązaniami?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aniaaa@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 14:07   #472
knizka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 18
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Również jestem od niedawna w takim układzie. I, jak widzę, powtarza się ten sam schemat. Po 6-letnim związku i 3-letnim zauroczeniu, które skończyło się złamanym sercem, myślałam, że jestem całkowicie odarta z uczuć i emocji. Jednak nie. A to w takim układzie nie jest dobre i zaczynam to odczuwać na własnej skórze...
knizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 14:09   #473
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez knizka Pokaż wiadomość
Również jestem od niedawna w takim układzie. I, jak widzę, powtarza się ten sam schemat. Po 6-letnim związku i 3-letnim zauroczeniu, które skończyło się złamanym sercem, myślałam, że jestem całkowicie odarta z uczuć i emocji. Jednak nie. A to w takim układzie nie jest dobre i zaczynam to odczuwać na własnej skórze...
I ja dzis mam doła...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 14:31   #474
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Jeśli nie jesteście absolutnie zdecydowane, że związek nie wchodzi w grę, a jedynie wzajemne zaspokajanie potrzeb (nawet emocjonalnych) wg wcześniej ustalonych reguł, to wycofajcie się i przemyślcie w spokoju czego właściwie chcecie.

Da się być czułym, miłym, z poczuciem bliskości i przynależności, nawet przy ostrym seksie na wyłączność, generalnie prawie jak związek, ale bez przyszłości. Jeśli wam to nie odpowiada i chcecie wspólnej przyszłosci nie w zakresie roku/dwóch, ale więcej, to po co robić sobie wzajemnie krzywdę?
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 15:02   #475
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Żaden związek, uprawiamy seks również z innymi osobami.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 15:04   #476
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Tak wywnioskowałem czytając Twoje posty.
Z ciekawości, jeśli można - to skąd ten dół?
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 15:13   #477
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
Tak wywnioskowałem czytając Twoje posty.
Z ciekawości, jeśli można - to skąd ten dół?
Bo od 3 dni nie uprawiałam z nim seksu
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 15:23   #478
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Hah
Cóż, patrząc na to co robicie i jak to na Ciebie działa - dół jest całkowicie zrozumiały. Trzy dni... z nim. Eh
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 15:38   #479
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
Hah
Cóż, patrząc na to co robicie i jak to na Ciebie działa - dół jest całkowicie zrozumiały. Trzy dni... z nim. Eh
Ja ogolnie jestem walnieta bylo cudownie w poniedzialek, ale poniewaz ona do niego przyjechala, widziala nas razem a ja powiedzialam mu potem, ze ide nocowac do kolegi i 'bedziemy ogladac film' zdolowal sie.
Ale wczoraj prawie caly dzien nic nie pisal, a gdy spytalam, czemu, powiedzial, ze ona jest zazdrosna, ha! Ale poszlam wtedy do nowego kolegi
Jednak tylko P. podnieca mnie tak, ze moglabym zrobic dla niego wszystko.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 15:44   #480
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Gdzieś się natknąłem na Twoj post o tym, że całowałaś się z nią, więc... o kogo zazdrosna?
Niemniej masz fajnie poukładane, P. ma fajne pomysły, kilka na pewno kiedyś ukradnę, a podejście "wszystko" lubię. Sam usłyszałem ostatnio i korci mnie strasznie by sprawdzić czy naprawdę "wszystko", musi gdzieś być temat z najostrzejszymi akcjami dla inspiracji
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-27 16:12:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.