Rozstanie z facetem, część XXVI - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-26, 13:39   #2131
such_a_princess
Raczkowanie
 
Avatar such_a_princess
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 64
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Ja też mam takie wrażenie, że już nigdy nie spotkam kogoś, kto będzie tak rozumiał moje poczucie humoru jak były.
Nawet znajomi mówili nam, że dogadujemy się tak, że wyglądaliśmy na początku jak rodzeństwo .. no chyba jednak nie tak idealnie się dogadywaliśmy, skoro jednak nie jesteśmy razem ;P
Dziewczyny, jeżeli ciągle będziemy się tak tutaj dołować i tylko myśleć jak nam jest źle to przecież lepiej nie będzie ! Pozytywne myślenie ma moc )
Ja np. mam problem jak zostaję sama, nie mam planów na dany dzień i nie mam za bardzo z kim wyjść - wtedy łapię doły, a tak to staram się codziennie mieć co robić i jest w porządku.
On wciąż pisze koło 3 sms dziennie, ciągle to samo 'może dziś znajdziesz czas żeby porozmawiać?' albo'tęsknię' albo 'dobranoc' ale nie odpisuję i nawet o tym nie myślę. Będzie chciał to się bardziej postara, póki co nie śpieszy mi się do żadnych powrotów.

A co tam u Was tak poza tym dziewczynki? Przydałaby się pogaducha jakaś o czymś innym, niż o tych, którzy stracili tak wartościowe osoby jak my
such_a_princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 14:40   #2132
nonaka91
Raczkowanie
 
Avatar nonaka91
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 295
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Hej.. pamiętacie mnie jeszcze?

U mnie kiepsko. Wpadłam w jakiś przed depresyjny stan, nie mam na nic siły, śpię całe dnie, olewam trochę uczelnie... staram się być silna, ale nie wychodzi mi to ostatnio kompletnie
Boli mnie jak widzę, że były korzysta sobie z życia, nie przejmując się już mną w ogóle. Czy go nadal kocham? Nie, ale mam poczucie, że od rozstania z nim moje życie pikuje totalnie w dół. Czasami nie mam się do kogo odezwać i to jest straszne... Straciłam poczucie jakiejkolwiek samooceny, czuję się wypruta z emocji...
__________________
Życie bez uśmiechu jest jak ptak bez skrzydeł by nonaka91
nonaka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 14:59   #2133
marzenkaok
Przyczajenie
 
Avatar marzenkaok
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: a to Tu a to Tam
Wiadomości: 12
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Hej dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam ale widać przyszedł czas i na mnie. Napiszcie proszę czy miałyście kiedyś faceta z domu dziecka? czy oni są jacyś pokiereszowani psychicznie czy mnie się taki ktoś trafił? Byliśmy razem pół roku, mieszkaliśmy wspólnie. Ja jestem od niego starsza i to sporo, ale układało nam się naprawdę fajnie. W pewnym momencie stracił pracę ledwo co załatwioną przeze mnie. Zrobił wypadek. No i od tej pory pasypało się wszystko jak domek z kart- nie jestem nic wart, jestem dzieciakiem, ścierwem itp. takie słowa mówił na swój temat oraz, że mnie jednak tylko lubi, nie poczuł motyli w brzuchu. Powiedziałam ok, możemy być dalej przyjaciółmi, bo zdawałam sobie sprawę że jednak może wiek gra tu istotna rolę- chociaż twierdził że na pewno nie. Załatwiłam mu jeszcze raz pracę- pojechał w trasę, dzwoniliśmy do siebie , gadaliśmy, powygłupialśmy się czasami przez telefon. No i pewnego dnia przyjechał nagle do Polski na 2 dni, wyszło to przypadkiem bo zadzwoniłam do niego , umówiliśmy się na następny dzień tak pogadać no i od tej pory nie dał znaku życia. Nie przyjechał, nie odezwał się ani smesem - kompletnie nic. Też mam swój honor i do niego nie dzwonię. Wiem że od 6 rż do 21 był wychowywany w domu dziecka, czy może ktoś mnie oświecić czy to wpływa aż tak na zachowanie? lojalność wobec bezinteresowności drugiego człowieka? Czuję się skrzywdzona bez powodu a moja wiara wludzi znowu upadła. Coś możecie opowiedzieć z własnych doświadczeń???

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Hej, mam to samo więc już nas dwie. Może damy radę...
__________________
Kobieta jest jak róża- prawdziwy facet obawia się zranić a przyjdzie osioł i zje...
marzenkaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 15:24   #2134
pusshito
Raczkowanie
 
Avatar pusshito
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 107
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez such_a_princess Pokaż wiadomość
On wciąż pisze koło 3 sms dziennie, ciągle to samo 'może dziś znajdziesz czas żeby porozmawiać?' albo'tęsknię' albo 'dobranoc' ale nie odpisuję i nawet o tym nie myślę. Będzie chciał to się bardziej postara, póki co nie śpieszy mi się do żadnych powrotów.

A co tam u Was tak poza tym dziewczynki? Przydałaby się pogaducha jakaś o czymś innym, niż o tych, którzy stracili tak wartościowe osoby jak my
Trochę zazdroszcze Ci tego, że były do Ciebie pisze. Przynajmniej wiesz, że pamięta o Tobie, myśli, tęskni, że coś dla niego znaczyłaś. Ja mam wrażenie, że po moim kompletnie to spływa czy jestem w jego życiu czy nie, pewnego dnia mnie z niego wyrzucił i viola. Wszystko super. Ale z drugiej strony w środku cieszę się, że milczy, bo szybciej o nim zapomne.

A poza tym u mnie dalej doły. Mam chyba kryzys, taki moment kiedy już do mnie ta informacja o rozstaniu dotarła i muszę po prostu to zaakceptować i przeboleć stratę. Najgorszy etap
pusshito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 16:42   #2135
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez such_a_princess Pokaż wiadomość
Ja też mam takie wrażenie, że już nigdy nie spotkam kogoś, kto będzie tak rozumiał moje poczucie humoru jak były.
Nawet znajomi mówili nam, że dogadujemy się tak, że wyglądaliśmy na początku jak rodzeństwo .. no chyba jednak nie tak idealnie się dogadywaliśmy, skoro jednak nie jesteśmy razem ;P
Dziewczyny, jeżeli ciągle będziemy się tak tutaj dołować i tylko myśleć jak nam jest źle to przecież lepiej nie będzie ! Pozytywne myślenie ma moc )
Ja np. mam problem jak zostaję sama, nie mam planów na dany dzień i nie mam za bardzo z kim wyjść - wtedy łapię doły, a tak to staram się codziennie mieć co robić i jest w porządku.
On wciąż pisze koło 3 sms dziennie, ciągle to samo 'może dziś znajdziesz czas żeby porozmawiać?' albo'tęsknię' albo 'dobranoc' ale nie odpisuję i nawet o tym nie myślę. Będzie chciał to się bardziej postara, póki co nie śpieszy mi się do żadnych powrotów.

A co tam u Was tak poza tym dziewczynki? Przydałaby się pogaducha jakaś o czymś innym, niż o tych, którzy stracili tak wartościowe osoby jak my
Mój dziadek jak nas zobaczył pierwszy raz razem powiedział, że "jemu się wydaje, że my to już na zawsze tak". Ostatnio spotkałam się z taką lepszą koleżanką z gimnazjum i jak jej powiedziałam o rozstaniu to stwierdziła, że "ona była pewna, że się jej będę pierścionkiem chwalić", a tu takie coś...
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 17:55   #2136
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

pusshito, nie wiem czy to tak dobrze, bo nie wiadomo co o tym myśleć w ogóle... Oni są nielogiczni- nie zależy mu, a próbuje podtrzymywać kontakt, wręcz lekko kontroluje co, jak i z kim, a ja się pytam: po co? Wychodzi na to, że albo jest ☠☠☠☠☠☠☠nięty, albo sam się oszukuje i wróci za chwilę z podkulonym ogonem.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 18:36   #2137
Asia39443
Przyczajenie
 
Avatar Asia39443
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Hej dziewczyny, mam nadzieję że mogę dołączyć. Założyłam konto specjalnie dla tego wątku .
Jestem 1,5 miesiąca po rozstaniu ...związek ponad 3-letni, o tym, że nie jesteśmy razem dowiedziałam się UWAGA z... fejsbuka Jaśnie pan zmienił status nic mi nie mówiąc, nadal w sumie nie wiem dlaczego,nie doczekałam się wyjaśnień... niestety przez ten czas po rozstaniu upokarzałam się, pisałam że kocham, że tęsknie, żeby wrócił i wiem , że to było ZŁE :P dlatego mam mocne postanowienie poprawy... wykasowałam jego numer... muszę jakoś wrócić do żywych
__________________
Illusion never changed,
Into something real...
Asia39443 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 20:50   #2138
Fouquet
Raczkowanie
 
Avatar Fouquet
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 165
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Asia39443 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam nadzieję że mogę dołączyć. Założyłam konto specjalnie dla tego wątku .
Jestem 1,5 miesiąca po rozstaniu ...związek ponad 3-letni, o tym, że nie jesteśmy razem dowiedziałam się UWAGA z... fejsbuka Jaśnie pan zmienił status nic mi nie mówiąc, nadal w sumie nie wiem dlaczego,nie doczekałam się wyjaśnień... niestety przez ten czas po rozstaniu upokarzałam się, pisałam że kocham, że tęsknie, żeby wrócił i wiem , że to było ZŁE :P dlatego mam mocne postanowienie poprawy... wykasowałam jego numer... muszę jakoś wrócić do żywych
Z fejsbuka? Przeuroczo.
__________________

„K: Chodzi o to, żeby kobieta czuła, że jest bytem odrębnym od mężczyzny, że będąc sama, istnieje tak samo intensywnie, bez żadnej wątpliwości”.
Fouquet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 21:23   #2139
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

to i ja napisze
zastanawiałam się czy odebrac telefon ....
ostatnio tzn. w piatek dzwonil do mnie i się pytał jaka masz zniżkę na ciuszki u siebie w firmie bo potrzebuje kupic sobie podkoszulki ... powiedzialam mu ile i zaproponowalam żeby sobie kupił w sklepie bo będzie mial możliwość reklamacji. Zapytal mnie czy bylam u jego siostry na weekend powiedzialam że tak , pilnowałam dziewczynek na co on tak myślalem bo nikt do mnie nie dzwonil....a tak to zawsze dzwonia...
ale ...

wczoraj do mnie zadzwonil i zapytal sie czy mogę mu w firmie załatwic te ubrania itp. zapytalam ale po co możesz na sklepie kupić to powiedzial że nic ciekawego nie mógl znaleźć, powiedzialam żeby mi dal numery to co jest za rzecz i napisal kolory. Zapytałam o rozmiar to mi powiedzial xl bo wiesz trochę przytylem...nic się nie odezwalam ... i pyta się mnie gdzie jesteś bo taki dziwny dzwięg... a w Lublinie w łazience w hotelu bo koleżanka rozmawia w drugim pokoju...zapytal czy u mnie wszystko okey powiedziala ze tak i sama zapytalam a u Ciebie ? odpowiedzial że kupił mieszkanie.... pogratulowałam mu i powiedzialam no to teraz masz coś swojego i pewnie się cieszysz.... na co on mi że nie do końca... zmieniłam temat prosząc o emaila co to chce za rzeczy i jak zalatwie to dam mu znać...
zyczyl mi miełego wieczoru i się pożegnaliśmy.....
Na do widzenia powiedzial że jedzie do siostry ( no wiesz jade takiej lasce naprawić kaloryfer a potem do Basi) po co mi to wiedzieć? na co ?

zastanawiam się po co dzwonił? tak samo by zapłacil w sklepie za ubrania jak i ja mu załatwie.... a może on chce sie ze mna zobaczyć?
i oczywiscie już mam myslenice....
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu

Edytowane przez ania230
Czas edycji: 2013-03-26 o 21:27
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 21:48   #2140
OlkaRolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 98
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Hej Dziewczyny
Czytam Was regularnie i wspieram w myślach.
A co u mnie? Od tygodnia spotykamy się co 2 dzień, dużo dzwoni do mnie i duużo rozmawiamy. Widzę, że się stara i jest to bardzo miłe.
Jednak mam pewne obawy czy ja mu jeszcze kiedyś zaufam na 1000%? Wiem, że trzeba na to czasu. Ale czasem mam takie myśli że chciałabym go skontrolować, zobaczyć z kim pisał, o czym... Wiem, że dopóki nie pozbędę się tych myśli to nigdy nie zaufam mu na nowo. Eh w samotności źle, ale odbudowywać związek też ciężko...
Trzymajcie się
OlkaRolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 23:54   #2141
_kruszyna
Raczkowanie
 
Avatar _kruszyna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 126
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez OlkaRolka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Czytam Was regularnie i wspieram w myślach.
A co u mnie? Od tygodnia spotykamy się co 2 dzień, dużo dzwoni do mnie i duużo rozmawiamy. Widzę, że się stara i jest to bardzo miłe.
Jednak mam pewne obawy czy ja mu jeszcze kiedyś zaufam na 1000%? Wiem, że trzeba na to czasu. Ale czasem mam takie myśli że chciałabym go skontrolować, zobaczyć z kim pisał, o czym... Wiem, że dopóki nie pozbędę się tych myśli to nigdy nie zaufam mu na nowo. Eh w samotności źle, ale odbudowywać związek też ciężko...
Trzymajcie się
no jeśli związek ma być udany to zaufanie być raczej musi... no ale nie dziwię Ci się, że masz z tym problem bo już pokazał się ze strony "zmiennej" jak chciał się zejśc potem jednak nie, potem jakieś tłumaczenia i Twoje łzy. Na pewno wiele wycierpiałaś w ostatnim czasie z jego powodu więc wiadomo, że nie da się tak cofnąć i wymazać rozstania z pamięci. A myśli co ktoś robił w tej "przerwie" może też nachodzą, no ale niestety takie są chyba minusy powrotów. Dobrze, że się stara chłopak miejmy nadzieję, że potrwa to trochę dłużej niż miesiąc czy dwa oby Wam wyszło.
_kruszyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-27, 07:50   #2142
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

...
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/

Edytowane przez behemotkot
Czas edycji: 2013-03-28 o 09:15
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 12:27   #2143
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

A ja dzisiaj spotkałam eksa na naszej byłej uczelni. Gadałam z nim godzinę i wiecie co? Stwierdziłam, że mnie irytuje, że jest...zupełnie nie w moim typie i nie wiem jak to się stało, że mieszkałam z nim przez 2 lata i planowałam zaręczyny. Teraz widze, że tylko bym się z nim męczyła i szybko rozwiodła. Za to mam nowy obiekt uczuć, który wykazuje zainteresowanie, ale na razie jestem zachowawcza
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 15:24   #2144
Wiktoria30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 47
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Dziewczyny, na poprawę humoru polecam portale randkowe! W zeszłym tygodniu jeszcze płakałam, że strasznie tęsknię za eksem a dziś o nim nawet nie pomyślałam. Rozmawiam z kilkoma panami, którzy totalnie zajmują moje myśli. A dziś idę na randkę I wcale nie liczę na to, że to zaraz będzie kolejny związek ale przynajmniej miło spędzę czas. No i poczucie własnej wartości mocno poszybowało w górę A kto wie, może z którymś z nich znajomość przerodzi się w coś więcej? Także Dziewczyny gorąco polecam, mi to pomogło bardzo i powiem Wam, że byłam już chyba tak zdesperowana, że sama ich zaczepiałam Czuję się super!!!
Wiktoria30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 19:29   #2145
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Ja znowu nie mam ochoty na nic, nie potrafię się za nic zabrać, jak już się za coś wezmę, to nie kończę, nawet zrobienie porządku w kompie mnie przerasta, a to tylko klikanie myszką.

Co do portali randkowych, mi to jakoś nie leży, nie ufam temu ustrojstwu :P Wszystko tam jest takie proste, czemu zatem facet nie może zagadać do mnie normalnie, a nie wysyłać zaczepki itp. w internecie? Dla mnie to byłoby naturalniejsze.

P.S. Po raz pierwszy od długiego czasu temat spadł na drugą stronę Ciekawe, o czym to świadczy- mniej potrzebujemy tego wątku, czy obgadałyśmy już co tylko się da i dalsze wałkowanie nie ma większego sensu? Ja już chyba powiedziałam wszystko, co leży mi na sercu, ale nadal jakoś wziąć się za siebie ciężko... Brak pomysłów, brak chęci ich realizacji, nawet jak są.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 19:40   #2146
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

I jak tu dać sobie spokój z facetami?
Ten koleś w pracy ciagle pożera mnie wzrokiem,mam już go dość :/
Gdy mówię żeby przestał sie tak patrzeć to on odpowiada dopiero zaczynam
Zaczepki,głupie teksty i siadanie na stołówce nie daleko mnie jest straszne,bo już nie wiem gdzie mam siadać żeby normalnie zjeść obiad.Bo on mnie rozprasza i w pracy i na stołówce
Niby kogoś ma,dziecko tez ale po co sie tak gapi.Koleżanki tez to zauważyły już,łącznie z brygadzistkami u mnie w pracy.
Dzisiaj chcieli jeszcze żebym z nim pracowała,nie zgodzilam sie bo wiem czym by to groziło.
Chłopak zaczął mi sie strasznie podobać,ale wiem ze jest nieosiągalny i zaczynam go unikać,ale cieżko unikać kogoś gdy ten ktoś lata za mna.Nie lubię takich sytuacji bo jeszcze trochę i bedą w pracy mi romans wmawiac.Ja rozumiem bo jestem nowa w pracy bo dopiero miesiąc pracuje.Ale są tez dwie inne nowe osoby które pracują tydzień i żadnej z nich ten chłopak nie podrywa.Oczywiście ciągnie bo do tego chłopaka strasznie,a do pracy zaczynam chodzić byle spotkać tam go.Zaczyna mnie to przeważać po mału.Nie chce sie wplatac w jakiś romans.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 19:42   #2147
pusshito
Raczkowanie
 
Avatar pusshito
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 107
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

A ja sobie dziś pomyślałam: zaakceptuje swój ból. Nie będę z nim walczyć, nie będę się szamotać. On jest, bo musi być - zostawił mnie ktoś, kogo kochałam. Będę po prostu żyć dalej, a co ma być, to będzie.
pusshito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 20:40   #2148
Petrycja
Zakorzenienie
 
Avatar Petrycja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 035
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

To ja też do was dołączę.

Parę dni temu zerwał ze mną chłopak po 2 latach związku, stwiedził, że nie widzi przyszłości ze mną, że musi to przemyśleć bo nie wyobraża sobie wspólnego mieszkania czy zaręczyn w przyszłości.

Po prostu załamka, nie wiedziałam, że potrafię wylać tyle łez
__________________
sh
Petrycja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 20:42   #2149
marzenkaok
Przyczajenie
 
Avatar marzenkaok
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: a to Tu a to Tam
Wiadomości: 12
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez pusshito Pokaż wiadomość
A ja sobie dziś pomyślałam: zaakceptuje swój ból. Nie będę z nim walczyć, nie będę się szamotać. On jest, bo musi być - zostawił mnie ktoś, kogo kochałam. Będę po prostu żyć dalej, a co ma być, to będzie.
Wiesz, to jest tak, że każda z nas musi przejść coś jakby żałobę z wszystkimi jej etapami. Płacz, niedowierzanie, wściekłość, branie winy na siebie, rozpacz a potem jeszcze nienawiść i pewnie na końcu obojętność... to jest jakiś koszmar, ale kiedyś będzie lepiej, czasu potrzeba tylko. Współczuję Ci bo rozumiem. Szkoda, że nikt na mojego posta nie odpisuje, naprawdę nie znacie nikogo kto jest z domu dziecka i może ustosunkować się do pytania?
__________________
Kobieta jest jak róża- prawdziwy facet obawia się zranić a przyjdzie osioł i zje...
marzenkaok jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-27, 21:29   #2150
such_a_princess
Raczkowanie
 
Avatar such_a_princess
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 64
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cześć dziewczynki !
U mnie jakoś tak ... dobrze? Sama się sobie dziwie, póki co brak dołków i chyba mogę powiedzieć, że jestem po prostu szczęśliwa ! A jeden ze sposobów: gdy budzę się z marnym humorem albo mam lekko gorszy nastrój to po prostu uśmiecham się od ucha do ucha, a za chwilę na prawdę mi lepiej to głupie, ale działa !
_Mia rozumiem Cię, też miewam dni, które po prostu przeleżę w łóżku nie robiąc kompletnie nic. To chyba trzeba po prostu przetrwać i dać sobie taki czas nic-nie-robienia, naładować akumulatory

Onnaa88 no chyba nie powiesz mi, że nie jest Ci przyjemnie jak facet, który Ci się podoba lampi się na Ciebie całymi dniami w pracy To, że ma kogoś i dziecko nie jest dobrą informacją, ale słuchaj, przecież nie musicie zaraz ze sobą być ! Ciesz się tym, że podobasz się przystojnemu facetowi i nie daje Ci spokoju, pomyśl jakie musisz robić wrażenie !

marzenkaok bardzo bym Ci chciała pomóc, ale nigdy nie byłam z facetem z domu dziecka, nie mam pojęcia czy to, czy chłopaka wychowują rodzice czy nie ma wpływ na jego psychikę, ale myślę, że tak. Co jak co, wzorców zachowania nie ma i żaden dom dziecka nie zastąpi rodziców, więc w pewnym sensie można pod tym kątem inaczej na niego patrzeć, ale to też nie znaczy, że można mu pobłażać i przymykać oko. Na pewno taki ktoś potrzebuje dużo więcej okazywania uczuć, rozmów, szczerości i zapewnień
such_a_princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 21:41   #2151
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez pusshito Pokaż wiadomość
A ja sobie dziś pomyślałam: zaakceptuje swój ból. Nie będę z nim walczyć, nie będę się szamotać. On jest, bo musi być - zostawił mnie ktoś, kogo kochałam. Będę po prostu żyć dalej, a co ma być, to będzie.
Też tak myślę właśnie.
Cytat:
Napisane przez marzenkaok Pokaż wiadomość
Wiesz, to jest tak, że każda z nas musi przejść coś jakby żałobę z wszystkimi jej etapami. Płacz, niedowierzanie, wściekłość, branie winy na siebie, rozpacz a potem jeszcze nienawiść i pewnie na końcu obojętność... to jest jakiś koszmar, ale kiedyś będzie lepiej, czasu potrzeba tylko. Współczuję Ci bo rozumiem. Szkoda, że nikt na mojego posta nie odpisuje, naprawdę nie znacie nikogo kto jest z domu dziecka i może ustosunkować się do pytania?
Przykro mi- nie. Znam za to z rozbitych rodzin i rodzin alkoholików,ale są zupełnie normalni i nie mają żadnych problemów.

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Dzisiaj 3 facetów zapytało mnie czy się z nimi umówię. Chyba pobiłam swój osobisty rekord ;o

Byłam na tej randce i... nic. Chłopak super, sympatyczny, miły, dobrze nam się rozmawiało ale... zero chemii. Nic. Nie kręci mnie.A może to za wczesnie..?
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 21:59   #2152
such_a_princess
Raczkowanie
 
Avatar such_a_princess
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 64
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Tindomerel_ :O jak ty to robisz, że takie masz powodzenie ?!
such_a_princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 22:24   #2153
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez such_a_princess Pokaż wiadomość
Tindomerel_ :O jak ty to robisz, że takie masz powodzenie ?!
No własnie sama jestem zdziwiona, bo chyba w całym moim życiu aż tylu facetów nie chciało się ze mną umówić. Szkoda,że żaden się nie umywa do eksa...
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 22:41   #2154
such_a_princess
Raczkowanie
 
Avatar such_a_princess
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 64
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
No własnie sama jestem zdziwiona, bo chyba w całym moim życiu aż tylu facetów nie chciało się ze mną umówić. Szkoda,że żaden się nie umywa do eksa...
oj tak Ci się tylko wydaje, że żaden się do eksa nie umywa... musi minąć czas a mogę wiedzieć ile masz lat? z ciekawości, nie odbieraj tego w żaden inny sposób!
such_a_princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 23:43   #2155
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez such_a_princess Pokaż wiadomość
oj tak Ci się tylko wydaje, że żaden się do eksa nie umywa... musi minąć czas a mogę wiedzieć ile masz lat? z ciekawości, nie odbieraj tego w żaden inny sposób!
Luzik) niedługo będę miała 22:P po rozstaniu 5 miesięcy dokładnie.
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 08:20   #2156
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

myślalam że nie zaboli a jednak lzy same mi poplynely.... zmienil status na fb na wolny... a ja myślalam że juz jest ze mna wszystko dobrze że jestem silna i wielkie gówno....
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 08:22   #2157
sudosudo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 126
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
myślalam że nie zaboli a jednak lzy same mi poplynely.... zmienil status na fb na wolny... a ja myślalam że juz jest ze mna wszystko dobrze że jestem silna i wielkie gówno....
mieliście do tej pory że jesteście razem? tak na widoku?
sudosudo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 09:05   #2158
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez sudosudo Pokaż wiadomość
mieliście do tej pory że jesteście razem? tak na widoku?
ja mialam wolna a on w zwiazku...do wczoraj
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 09:22   #2159
pusshito
Raczkowanie
 
Avatar pusshito
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 107
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

ania230 to musiało się kiedyś stać, trzeba to przełknąć. Z ciekawości, ile już nie jesteście razem?
Dla mnie eks na fb już nie istnieje. Może sobie dawać na tablice gołe baby a ja nic o tym nie wiem. Mimo, że mam go teoretycznie w znajomych. Fajne uczucie, być ponad to.
pusshito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 09:31   #2160
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez pusshito Pokaż wiadomość
ania230 to musiało się kiedyś stać, trzeba to przełknąć. Z ciekawości, ile już nie jesteście razem?
Dla mnie eks na fb już nie istnieje. Może sobie dawać na tablice gołe baby a ja nic o tym nie wiem. Mimo, że mam go teoretycznie w znajomych. Fajne uczucie, być ponad to.
10 miesiac leci...

wiem ze to kiedyś musialo się stać ale nie wiedzialam że tak emocjonalnie zareaguje
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu

Edytowane przez ania230
Czas edycji: 2013-03-28 o 09:32
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.