Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-29, 10:01   #31
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Autorko jak Ci poszło?
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 11:15   #32
szukajacszczescia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 18
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40025980]Na takich ludzi jak Ty gaz pieprzowy wymyslili .


Szanuj sie dziewczyno.[/QUOTE]

Masz rację, ale to zrobiłam to pod wpływem impusu, teraz wiem ze było to głupie.

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Strzelam: facet powie że to kolega z jego telefonu do niej dzwonił;p na bank
Też się tego obawiam...

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
W takiej sytuacji bym zagrała standardowo:
Daj mu bilingi, powiedz 'sprawdziłam Twoje rozmowy, jak widać miałam nad czym się zastanawiać. Ale nie martw się odbyłam dzisiaj bardzo interesującą rozmowę z kimś kogo znasz, więc możesz oszczędzić sobie tłumaczenia. Masz coś do dodania, czy już mam Cię pakować?'. Jedyne co to liczyć na to, ze się wysypie sam.
Tak właśnie zrobię, będzie to trudne ale nikt za mnnie tej rozmowy nie przeprowadzi

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Ale to można ot tak sobie sprawdzać czyjeś bilingi telefonu? Wydawało mi się, że trzeba mieć na to zgodę policji?
Mam w internecie dostęp.

Cytat:
Napisane przez nie ma niku Pokaż wiadomość
Mnie jedno zastanawia, spojrzałas na numer i wiedziałaś że należy do niej? Troche to dziwne, bo pewnie żadna z nas nie zna numerów dziewczyn z burdelu
Jesteśmy z małego miasta, tu wszyscy się znają. A ona jeszcze sama się wkopała, że nr nalezy do niej.



Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Autorko jak Ci poszło?
Nie zdecydowałam się jeszcze mu o tym powiedzieć, wiem że będzie sie wypierał, że on nie wie skąd ten nr... że to kolega, że to pomyłka... Nie chce psuć świąt, chociaż zabija mnie to od środka. Usiąde z nim na spokojnie (mam nadzieję, że dam rade być spokojna) w poniedziałek i postaram się porozmawiać. Jestem w 99% pewna, że odpowiedzi będą takie jak wyżej i nie wiem czy mam poprostu odpuścić i wyjść, uwierzyć no nie wiem... Dzięki Ewa102!!


Nie mam już sił...

Edytowane przez szukajacszczescia
Czas edycji: 2013-03-29 o 11:33
szukajacszczescia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 11:41   #33
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez szukajacszczescia Pokaż wiadomość
Jestem w 99% pewna, że odpowiedzi będą takie jak wyżej i nie wiem czy mam poprostu odpuścić i wyjść, uwierzyć no nie wiem... Dzięki Ewa102!!.


---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Ja mam radę. Wkręć go zanim on wkręci ciebie. Powiedz że o wszystkim wiesz, że ta dz.wka pękła i powiedziała ci prawdę, zobaczysz jak zareaguje... możliwe że wtedy zamiast ściemniać zacznie przepraszać a wtedy już będzie wszystko jasne...
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 11:46   #34
szukajacszczescia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 18
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Ja mam radę. Wkręć go zanim on wkręci ciebie. Powiedz że o wszystkim wiesz, że ta dz.wka pękła i powiedziała ci prawdę, zobaczysz jak zareaguje... możliwe że wtedy zamiast ściemniać zacznie przepraszać a wtedy już będzie wszystko jasne...
wiem... głupia i naiwna jestem :gu n:


Jesteście pewne, że taka sytuacja nie mogła być? Że to ściema kompletna by była? Nie wierzyć? ☠☠☠n....ć drzwiami i się nie odzywać?
szukajacszczescia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 11:53   #35
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez szukajacszczescia Pokaż wiadomość
Nie zdecydowałam się jeszcze mu o tym powiedzieć, wiem że będzie sie wypierał, że on nie wie skąd ten nr... że to kolega, że to pomyłka... Nie chce psuć świąt, chociaż zabija mnie to od środka. Usiąde z nim na spokojnie (mam nadzieję, że dam rade być spokojna) w poniedziałek i postaram się porozmawiać. Jestem w 99% pewna, że odpowiedzi będą takie jak wyżej i nie wiem czy mam poprostu odpuścić i wyjść, uwierzyć no nie wiem... Dzięki Ewa102!!
.
Ale ty się cackasz z tym facetem. Okłamuje cię, kręci, nie możesz mu ufać- a ty, niczym prawdziwa męczennica będziesz udawać, że wszystko ok, podczas, gdy niepewność i wątpliwości zżerają cię od środka. No nieważne, liczy się to, że misio będzie miał udane święta.

Co do ostatniego zdania- serio jesteś skłonna uwierzyć facetowi, który cię okłamuje i nie potrafi się do tego przyznać
Sama napisałaś, że ma z tym problem. Tak więc się zastanawiam, na jakiej podstawie zbudowaliście te wspólne 7lat? Bo chyba nie na zaufaniu Raczej twojej naiwności i podejrzliwości, czy misio tym razem mówi prawdę, czy kłamie.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 11:53   #36
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez szukajacszczescia Pokaż wiadomość
wiem... głupia i naiwna jestem :gu n:


Jesteście pewne, że taka sytuacja nie mogła być? Że to ściema kompletna by była? Nie wierzyć? ☠☠☠n....ć drzwiami i się nie odzywać?
Po tym co opisałaś ja napewno nie wierzę w jego niewinność
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 11:54   #37
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez szukajacszczescia Pokaż wiadomość
wiem... głupia i naiwna jestem :gu n:
Skoro wiesz jaka jestes to przestan taka byc. Proste.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 12:05   #38
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Związałaś się z facetem mając zaledwie 17 lat, jesteście razem 7 lat i pewnie stąd to Twoje przywiązanie do niego - niestety, ale głupie i na dłuższą metę niszczące Ci życie. Z kłamcą (nazywajmy rzeczy po imieniu, a nie jakieś idiotyczne zdrobnienia w stylu "kłamczuszek" - to nie jest kurdę 5-latek) dobrego, szczęśliwego, dającego oparcie i satysfakcję w życiu związku nie stworzysz. I skoro są takie kwiatki (a coś tak średnio wierzę, że to pierwszy raz w ciągu 7 lat, bo coś za czujna jesteś na to) to tu nie ma co się zastanawiać za długo i oglądać na to, że on pierwszy, czy że to 7 lat. Przestań się z nim cackać, jeżeli wyjdzie na to, że ściemnia, to radzę Ci z dobrego serca: przemyśl poważnie zakończenie tego związku, bo szkoda kolejnych lat życia z oszustem, zdrajcą i kombinatorem. Całe życie przed Tobą, postaw w nim na siebie. Zasługujesz na coś więcej, niż kogoś, kto może Cię zarazić chorobami, naraża na śmieszność i upokorzenie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 22:14   #39
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Autorko jak Ci poszło?
Podbijam, też jestem ciekawa
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 02:02   #40
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Mam nadzieję, że prawda wyszła na jaw.
Autorko odezwij się do nas potem!
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 08:22   #41
szukajacszczescia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 18
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Dziewczyny istna masakra!! To wszystko jest śmieszne, wiecie co usłyszałam? Że on mógł oddzawaniać bo na drugi nr. (służbowy) ktoś do niego dzwonił. Ale wydaje mu się, że to był klient. On mógł wykonać tel. z prywatnego nr, ale nigdy z nią nie rozmawiał. Nie wie czemu są te prawie 4 minuty i 1 minuta. Nie potrafi tego wytłumaczyć, że to może ona miała coś w zanadrzu. Może ona chciała zepuść nasz związek puszczając jemu strzałki, a on oddzwaniał ale nikt się nie odzywał. Wydaje mu się, odwrócił kota ogonem, że ja już go nie kocham i szukam dziury w całym... A ja? Dałam sobie po prosustu spokój... tak jakbym mu uwierzyła. A tak nie jest, kompletnie nie wiem co robić dalej. Wezmę chyba zachowam się po chamsku i podłoże mu "świnię" i sprawdzę czy naprawdę jest taki wierny... wiem wiem będzie to strasznie głupie i sama będe mogła do czegoś doprowadzić, ale ja już nie wiem co mam zrobić, aby mu udowodnić.

Po za tym wchodzę mu wczoraj w historię przeglądanych stron, a tam jakieś sponsorki se....rura itp. Ale codziennie słyszę jak bardzo mnie kocha i jak bardzo jestem dla niego ważna. No żesz bo ☠☠☠n..... :/

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Ja chciałabym mieć czarno na białym... wiem, że bilingi to już strasznie dużo, nie wiem czego ja oczekuje? Że mi sie przyzna, że ona mi się przyzna... że złapie go za rękę? Podświadomie czuje, że coś tu nie gra i że nie mogę tego tak zostawić...
szukajacszczescia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 08:40   #42
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Daj sobie spokój z tym panem... Wiem, że takich rad na Wizażu jest mnóstwo, ale jeśli masz się męczyć i tracić zdrowie, to co to za związek?
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 08:45   #43
szukajacszczescia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 18
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Daj sobie spokój z tym panem... Wiem, że takich rad na Wizażu jest mnóstwo, ale jeśli masz się męczyć i tracić zdrowie, to co to za związek?
Masz rację, tracę zdrowię i męczę się... bo nie jestem pewna. Ale cholernie ciężko mi, szkoda mi tych lat... nie wiem czego ja oczekuje? Chciałabym mu uwierzyć, ale te tłumaczenia do mnie nie trafiają kompletnie. A może powinny? Pffff.... Rozmawia ze mną jakbym była głupia...

Jedzcie po mnie teraz... ale ja chcę mieć pewność w 100% że to ja mam rację... a może się mylę?


szukajacszczescia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 08:53   #44
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez szukajacszczescia Pokaż wiadomość
Rozmawia ze mną jakbym była głupia...
A jak ma z Tobą rozmawiać, skoro pokazujesz mu na każdym kroku, że głupia i naiwna jesteś?

Generalnie to rób co chcesz, Twoje życie, Twoje wybory, to Ciebie szmacą na każdym kroku, jak się z tym dobrze czujesz, to nic mi do tego. Tylko dzieci z nim nie rób, bo taki model związku na jaki by się napatrzyły, może ostro zryć psychikę.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 09:13   #45
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A jak ma z Tobą rozmawiać, skoro pokazujesz mu na każdym kroku, że głupia i naiwna jesteś?

Generalnie to rób co chcesz, Twoje życie, Twoje wybory, to Ciebie szmacą na każdym kroku, jak się z tym dobrze czujesz, to nic mi do tego. Tylko dzieci z nim nie rób, bo taki model związku na jaki by się napatrzyły, może ostro zryć psychikę.
Podpisuję się. Autorka to taki specyficzny typ kobiety, nie wiadomo czy się z niej śmiać czy płakać... Oddzwaniał i słuchał ciszy w słuchawce przez 4 min hehe

Powodzenia w życiu autorko
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 09:17   #46
szukajacszczescia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 18
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Podpisuję się. Autorka to taki specyficzny typ kobiety, nie wiadomo czy się z niej śmiać czy płakać... Oddzwaniał i słuchał ciszy w słuchawce przez 4 min hehe

Powodzenia w życiu autorko
Masz rację, zdaję sobie z tego sprawę. Ale doprowadzę tą sprawę do końca, potrzebuje kilku tygodni. Bedę wiedzieć wszystko, jestem naiwna była i zawsze będę i zdaję sobie z tego sprawę. Charakter ciężko zmienic...
szukajacszczescia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 09:29   #47
karolina190891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 144
GG do karolina190891
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez szukajacszczescia Pokaż wiadomość
I własnie to mnie boli, bo on się nie przyzna. To jest taki typ faceta, że nie potrafi przyznać się do błędu... A właśnie w tym czasie co dzwonił do niej kilka razy mielismy kryzys i nie kochaliśmy się z dobre 3 miesiące.

Ostatnio też była już próba roztania, z mojej strony... On mnie tak zapewniał, że bardzo mnie kocha, że nie może poradzić sobie z myślami, że może mnie stracić. Że nigdy mnie nie oszukał, ani nie zdradził....

Uwierzyłam mu...A tu taki psikus...
To chyba będzie lepiej jeżeli teraz się przyzna prawda? Przynajmniej będziesz wiedzieć na czym stoisz.

Tak bardzo cię kocha? Jeżeli tak by było to by nie zadawał się z kimś takim, a poza tym to tylko słowa. Liczą się czyny.


Powiedz mu, że wiesz o wszystkim i będzie lepiej jeżeli się przyzna.
karolina190891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 09:30   #48
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

kilku tygodni podziwiam, że tobie nie szkoda czasu na tą zabawę. przecież to jest w ogóle bezsens tracić czas na tego człowieka.. ale to twój czas, twoje życie
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 10:02   #49
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez szukajacszczescia Pokaż wiadomość
Mam dylemat, nie wiem jak się zachować w obecnej sytuacji...

Jakiś miesiąc temu mój TŻ dostał SMS, akurat byliśmy w sklepie - jego reakcja bardzo mnie zdziwiła, bo zaczeły mu ręce się trząść i szybko schował tel. do kieszeni. Pytam się kto to? Mówi - a SMS od operatora, myślę sobie no na pewno i taka reakcja? Nic sie nie odzywałam, w domu mówie a pokażesz mi tego SMS? Nieee, juz skasowałem! Jednak ja upracie sprawdziłam, był sms w stylu Cześć to Krzysiu odezwij się... Ja mówie i to ten sms od operatora sieci? Oznajmił mi, że to jakaś pomyłka... Pomyłką okazała się dziewczyna od nas z miasta, która nie ma najlepszej opini - mówmy po imieniu jest strasznie puszczalska i pracuje w burdelu ;-)) Dopadłam tą dziewczyne i chciałam wypytać, ona oznajmiła że nić ją z moim TŻ nie łączy i spotkała jakiegoś kolege na miescie, który poprosił ją o wysłanie SMS z jej tel. Powiedziałam to mojemu TŻ, który powiedział, że jak ja w ogóle mógłam mierzyć go taką miarką, że on by spojrzał na taką kobiete, z taka opinią. Że nawet do niej nie oddzwaniał pod ten nr bo myślał, że to pomyłka... Jednak kobiecia intuicja mówiła mi, że coś jest nie tak! Sprawdziałm biling jego tel (wiem, nie powinnam tego robić) i okazało się, że za nim ja się dowiedziałam o tej sytuacji on do niej wykonywał kilka telefonów, większość było po 3 sekundy tak jakby łapała go poczta. Lecz były 2 rozmowy... jedna trwała prawie 3 minuty, druga minutę!

Nie wiem co mam zrobić, okłamal mnie! Wiem, że on się do niczego nie przyzna, a ona też ładnie kłamie...Wiem, że ona mówiła naszej wspólnej znajomej, że nic jej z moim TŻ nie łączy... więc po co oby dwoje tak kłamią?

Jakbyście zachowały się w mojej sytuacji? Jeszcze idą święta, nie wiem czy robić aferę i psuć te święta czy przeczekać...


Jesteśmy w związku 7 lat... On ma 30 lat, ja 24
kobieta pracująca w tej branży nie powie ci prawdy.on jest dla niej tylko źródłem pieniędzy,więc nie wsypie swojego źródełka
musisz sama przeprowadzic dochodzenie i dowiedzieć się,czy twój kochaś nie bytuje w agencji
zastanów się,czy chce posiadać taką wiedzę i co zrobić z ewentualną prawdą,bo dla mnie taki facet byłby do odstrzału

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez szukajacszczescia Pokaż wiadomość
Masz rację, tracę zdrowię i męczę się... bo nie jestem pewna. Ale cholernie ciężko mi, szkoda mi tych lat... nie wiem czego ja oczekuje? Chciałabym mu uwierzyć, ale te tłumaczenia do mnie nie trafiają kompletnie. A może powinny? Pffff.... Rozmawia ze mną jakbym była głupia...

Jedzcie po mnie teraz... ale ja chcę mieć pewność w 100% że to ja mam rację... a może się mylę?


100 %pewność będziesz miała jak on się przyzna,albo złapiesz go na dupie.
a tak,szukałabym dalej i przedstawiala bym dowody,niech sie tłumaczy i wije jak piskorz
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 10:11   #50
szukajacszczescia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 18
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
kobieta pracująca w tej branży nie powie ci prawdy.on jest dla niej tylko źródłem pieniędzy,więc nie wsypie swojego źródełka
musisz sama przeprowadzic dochodzenie i dowiedzieć się,czy twój kochaś nie bytuje w agencji
zastanów się,czy chce posiadać taką wiedzę i co zrobić z ewentualną prawdą,bo dla mnie taki facet byłby do odstrzału

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------



1[B]00 %pewność będziesz miała jak on się przyzna,albo złapiesz go na dupie.
a tak,szukałabym dalej i przedstawiala bym dowody,niech sie tłumaczy i wije jak piskorz
[/B]

Masz racje i właśnie tego bym chciała, tylko nie wiem gdzie szukać dowodów dalej... Ale coś wymyślę
szukajacszczescia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 11:05   #51
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Dziewczyno opamiętaj się. Co facet 3 minuty słuchał ciszy w telefonie? Wierzysz mu w te kłamstwa, bo chcesz wierzyć że to może jednak prawda. Wciska Tobie byle jaki kit, a ty mu wierzysz.
Myślę, że ty czy tak czy tak bez względu na to jaka jest prawda i tak będziesz trwać przy nim, nie zostawisz go.
Produkowanie się tutaj na forum i dawanie tobie jakichkolwiek rad jest wg mnie bezsensu, bo jakbyś chciała to już byś go olała dawno.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 11:16   #52
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

haha 4 minuty trzyma słuchawkę przy uchu i czeka aż ktoś się odezwie no ludzie w takiej sytuacji 4 minuty to jak 4 godziny

mógłby się na coś lepszego wysilić eh...
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 11:27   #53
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
haha 4 minuty trzyma słuchawkę przy uchu i czeka aż ktoś się odezwie no ludzie w takiej sytuacji 4 minuty to jak 4 godziny

mógłby się na coś lepszego wysilić eh...
A ja myślę że włożył nie rozłączając (niechcący oczywiście) do kieszeni, no i tajemnicza osoba po drugiej stronie zrobiła to samo i po 4 min sam się w kieszeni nacisnął i się rozłączyło. O. To moja teoria
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 12:07   #54
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez szukajacszczescia Pokaż wiadomość
Masz racje i właśnie tego bym chciała, tylko nie wiem gdzie szukać dowodów dalej... Ale coś wymyślę
że ci się chce
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 12:12   #55
szukajacszczescia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 18
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Bez zadnych twardych dowodów mam tak zostawic to wszystko? Tyle lat... i żyć nie dokonca świadoma czy miałam racje, czy zrobiłam dobrze?
szukajacszczescia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 12:22   #56
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez szukajacszczescia Pokaż wiadomość
Bez zadnych twardych dowodów mam tak zostawic to wszystko? Tyle lat... i żyć nie dokonca świadoma czy miałam racje, czy zrobiłam dobrze?
ale ty masz twarde dowody.... Boże jak można być tak głupią...
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 12:23   #57
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Czyli co Autorko, dla Ciebie jedynym twardym dowodem jest widok jego twardego penisa w jej miękkiej pochwie? Czy może wtedy dasz sobie wmówić że ona go zgwałciła, albo że był po prostu uczynnym kolegą i pomógł koleżance podrapać swędzące miejsce?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 12:24   #58
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Ślepa jesteś ??
Przeczytaj jeszcze raz jak on się tłumaczył... Nie wie jakim cudem były 3 minuty połączenia? przecież to żałosne. Nawet gdyby oddzwaniał na ten numer i była cisza to nie trzymałby słuchawki przez kilka minut....
On po prostu umawia się na sex a Ciebie wkręca.
Próbuje zrzucić winę. Typowe zachowanie.
Chcesz naprawdę sprawdzić czy Cię zdradza? Aż tak poniżać się?
Zarejestruj się na jednym z portali ( na pewno ma jakieś konto), wstaw fajną fotkę i zaproponuj przygodny sex.
Nie musisz czekać tygodni i męczyć się. Będziesz miała dowód. Tylko kto wie czy nawet wtedy zerwiesz....
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 12:29   #59
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Tylko kto wie czy nawet wtedy zerwiesz....
Pewnie nie, bo on jej wmówi że wiedział że to ona i chciał jej dać nauczkę za brak zaufania do niego
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 12:29   #60
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Tel. do innej... wykręcanie się, co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Nie musisz czekać tygodni i męczyć się. Będziesz miała dowód. Tylko kto wie czy nawet wtedy zerwiesz....
Powie że domyślał się że to ona
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.