Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy. - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-04, 21:58   #4231
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Muszę sobie hennę kupić.
Ale chyba tylko odrosty zrobię, bo nic a nic mi nie zeszło przez ostatni miesiąc z długości.

Swoją drogą:
Ale jestem cienka w ćwiczeniach... Robiłam 15 min. cardio z Mel B. i wymiękłam przy końcówkach chyba 4 ćwiczeń. Do naprawienia.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 22:00   #4232
Frappgold
Rozeznanie
 
Avatar Frappgold
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 812
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość


jak ja teraz takie króciaki mam to nagle wszystkie odżywki stały się bardziej wydajne, fajne uczucie
Zaglądałam do albumu sanlan. Też ma krótkie, a jest hojna!

Jutro test nowej Isany.

Edytowane przez Frappgold
Czas edycji: 2013-04-04 o 22:01
Frappgold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 22:11   #4233
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Dilula, niechaj Cię ozłocę!
Nałożyłam Fruity jako b/s Pomijając chemiczny smrodek to cudnie dociąża nie przeciążając, nadaje puszystości nie pusząc, trochę połysk, włosy podatne, miękkie i w ogóle jest boski.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 22:15   #4234
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dilula, niechaj Cię ozłocę!
Nałożyłam Fruity jako b/s Pomijając chemiczny smrodek to cudnie dociąża nie przeciążając, nadaje puszystości nie pusząc, trochę połysk, włosy podatne, miękkie i w ogóle jest boski.
O czemuż Ty kusisz?

Tyle rzeczy chcę kupić, a pieniędzy nie ma i nie będzie na razie. ;/
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 22:45   #4235
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez aleeexandra Pokaż wiadomość
Byłam w Rossmannie i kupiłam tylko (!) maskę Alterry z granatem i aloesem. To była moja pierwsza maska gdy się wkręcałam we włosomaniactwo i wtedy działała świetnie, ciekawe jak będzie teraz
Zaczynałam włosomaniaczyć w tym samym czasie co Ty, też kupiłam wtedy tą maskę... i jeszcze połowa do zużycia została
Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Versatille! Jesteś moim włosowym miszczem
Nie wiedziałam wczoraj co mam nałożyć i pomyślałam o Twojej metodzie. Niewiele myśląc wzięłam miseczkę, łyżeczkę i nawaliłam wszystkiego co miałam w kuchni i łazience;D To znaczy może nie miałam kilkunastu elementów tak jak Ty, ale chyba 8-9.
Dałam to pod czepek na ok. 1,5h po czym wyrypałam włosy. Już podczas rypania myślałam że nie przestanę ich dotykać Potem nałożyłam tylko trochę balsamu babuszki na końce d/s, trochę joanny b/s, po wyschnięciu jedwabiu. A dzisiaj...mój włosowy rekordowy GHD
hyhy
Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
A jeszcze jedna sprawa: mam na stanie połowę bingacza z błotkiem karnalitowym. Nie wiem czemu, ale nie ma na opakowaniu ważności 12 M od otwarcia. Stoi, kurzy się, pachnie dalej tak samo jak na początku, a data ważności do 11.2013. Otwierałam go jakieś 14 miesięcy temu. Nie posłużył mi, więc pytanie: czy któraś z włosomaniaczek, które będą na spotkaniu chce go przygarnąć na własne ryzyko?
I. zasada Ver: jak dają to trzeba brać chociażby 5 ml i będzie czternasta maska w kolekcji.
Też Ci mogę dać coś fajnego
Cytat:
Napisane przez Frappgold Pokaż wiadomość
200ml na 5-6 razy? Mi każda 200ml wystarcza na nim 20.
Mi wystarcza na ok 100, ale ja dziwna jestem, więc się mną nie przejmujcie

Idę spać matura mnie już powoli wykańcza..
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 22:55   #4236
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

mi aik też starcza na kilka użyc, ale ja mam włosy, które bardzo ciężko zmoczyć a dzielę je na pasma i kazde moczę z każdej strony, no i włosy długości za biust. Ogólnie u mnie szybko się kończą odżywki, a te w tubkobutelkach jakoś mocniej niż w słoikach haha
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 23:11   #4237
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
I. zasada Ver: jak dają to trzeba brać chociażby 5 ml i będzie czternasta maska w kolekcji.
Też Ci mogę dać coś fajnego
Bierz bierz Ma fajny kolorek, a zapach to już kwestia nosowego gustu. Tak jak pisałam, została mi połowa tego, więc z 250 ml. Jak chcesz to bierz całość, a jak nie to jakąś część. Może jeszcze któraś śląska włosomaniaczka się zgłosi po resztę jakby chciałaby potestować

A ja to CHYBA nic nie chcę. Podczas filmu tak się przymierzałam palcami (substytut nożyczek) do większego cięcia, że chyba to zrobię i ciachnę sobie do wysokości uszu
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 23:17   #4238
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
O czemuż Ty kusisz?
Ale Ciebie AiK obciąża jako d/s? To i Fruity jako b/s będzie przyciężkawy.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 05:08   #4239
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ale Ciebie AiK obciąża jako d/s? To i Fruity jako b/s będzie przyciężkawy.
Czasem. Zresztą i tak bym ją kładła jaką taką lekką d/s.
Ale nieee, mam ważniejsze rzeczy do kupienia, choćby Jantar, bo mi się kończy.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 05:14   #4240
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 446
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

no, jestem zadowolona, nie obcinam
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 06:29   #4241
sanlan
Rozeznanie
 
Avatar sanlan
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 585
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Frappgold Pokaż wiadomość
Ja koścista jestem .


200ml na 5-6 razy? Mi każda 200ml wystarcza na nim 20. Nie mam możliwości teraz wstawić zdjęcia, ale w sumie długość włosów mam taką jak to dziewcze z awataru. I każda mi na tyle wystarcza odżywka.
Pogrubione- Może to stąd nie mam nigdy szału na włosach, bo skąpię!
no może przesadziłam, musiałabym przeliczyć ale jak Boga kocham, kilka użyć i nie ma ;D ! moje włosy też ciężko zmoczyć i ogólnie trochę ich dużo i żeby pokryć mniej więcej całe trochę mi schodzi. i wgl po umyciu czekam aż trochę odsiąkną, nie nakładam "na tą wodę" bo odżywka spływa z nią (ale wtedy wystarczy mniej, takie mam wrażenie) a jak włosy już trochę okapią to wtedy idzie mi więcej

Cytat:
Napisane przez Frappgold Pokaż wiadomość
Zaglądałam do albumu sanlan. Też ma krótkie, a jest hojna!

Jutro test nowej Isany.
nie wiem czy widziałaś zdjęcie tylko to pierwsze z okładki bo to są krótkie włosy, ale teraz są PRAWIE do zapięcia stanika
__________________
prawko zdanee - 22.10.2o12 za pierwszym razem !

o6.11. - Jantar I
15.o4 Jantar II
sanlan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 07:28   #4242
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 528
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Dzień dobry

Jakie plany na dziś? Ja po południu, po lekcjach jadę na zakupy, rozejrzę się za czymś. Kusi mnie znów Garnier AiK
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 07:37   #4243
NAasia91
Raczkowanie
 
Avatar NAasia91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Moje plany na zaraz to umycie włosów

Czytałam, że lakier do włosów można zrobić sobie mieszając wodę z cukrem i psikać Próbował ktoś?
Wsówki.. cały czas je stosuję.
Obawiam się, że nawet odrobinka oleju nie poradzi sobie,a przetłuści.
Zastanawia mnie ten sposób z czesaniem. Ja przechylam głowe nad wanną i w ten sposób myję włosy. Jak potem nałożę odżywkę d/s to znowu przechylę głowę i co mi to, że z tą odżywką przeczesze włosy jak po spłukaniu głowa wróci na swoje miejsce a włosy już nie

Chyba będę musiała wstawić zdjęcie całych włosów to może będzecie mogły lepiej ocenić ich stan i "puch" bo wg mnie jest malutki.

Edytowane przez NAasia91
Czas edycji: 2013-04-05 o 07:38
NAasia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:00   #4244
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Justusia mam Ck Euphorię Blossom 100 ml i Kenzo Flower 30 ml - oba tylko testowane, nie chce nawet jakos na nich zarabiac, ale tracić połowę kasy też nie mam ochoty... :/

i taaak, ogladamy kuchenne nawet kosztem mojej pracy na jutro

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

wykla
a byłaś w tej knajpie co gesslerowa robi?:P

Kurde nad zwyklad euphoria to bym sie zastanowila
Moze bedziesz miala jakas okazje i dasz je komus w prezencie.. szkoda stracic polowe wartosci...


Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Denaturyzowanego Który tak naprawdę jest jest alkoholem etylowym, tylko skażonym (po to, żeby go nie pić, chociaż panowie spod sklepu dają sobie radę z denaturatem ).

Zależy jaką byś chciała

Zdrową garść

Widziałam już takie opisy
Jakies jasne, fair-y i lighty celuje w goldeny... ale nie wiem, nie umiem tego dobrac... wiem na pewno ze nie mam rozowej twarzy




Ja po eksperymecie ze stylizowaniem loczòw:
Nalozylam Alverde morelowe, umylam dulgonem, nalozylam Garnier FP, splukalam, dociskalam reka wlosy do glowy odsaczajac wode, glowa w dol dalam Joanne z herbata dociskaja do glowy, zrobilam myk z koszulka ( tyl koszulki na glowe i rekawami przywiazane ponosilam to tak z 30 min, wklepalam pianke na to zel Bielendy troche poczekalam i poszlam spac z lekko mokrymi

Rano juz byly po nocy odgniecione Loki dosc mocne ale fryz niewyjsciowy...

Musze tego sprobowac ale bez spania w mokrych

Uff...
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..

Edytowane przez justusia16
Czas edycji: 2013-04-05 o 09:15
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:11   #4245
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez NAasia91 Pokaż wiadomość
Ja przechylam głowe nad wanną i w ten sposób myję włosy. Jak potem nałożę odżywkę d/s to znowu przechylę głowę i co mi to, że z tą odżywką przeczesze włosy jak po spłukaniu głowa wróci na swoje miejsce a włosy już nie
To przeczesz po spłukaniu i z nałożoną b/s, ja tak robię
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:17   #4246
NAasia91
Raczkowanie
 
Avatar NAasia91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
To przeczesz po spłukaniu i z nałożoną b/s, ja tak robię
Nie mam właśnie b/s, jaką polecisz ?
NAasia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:21   #4247
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez NAasia91 Pokaż wiadomość
Nie mam właśnie b/s, jaką polecisz ?
Joanny Naturie są fajne i tanie, ja lubię pokrzywową - turkusową (do kupienia w Tesco).
A od wczoraj zachwycam się Garnierem Fruity Passion jako b/s ale on może być przyciężkawy jeśli masz włosy łatwe do obciążenia.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:27   #4248
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

ja właśnie umyłam włosy slsem, zawinęlam w turban i potem będą schly, ciekawa jestem jak będą wyglądały bez odżywek, stylizacji...
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:31   #4249
grudniowa
Rozeznanie
 
Avatar grudniowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 732
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Wracam do Was - wreszcie po przeprowadzce

Minusem jest niestety zmiana klimatu i olbrzymie ilosci puchu, ktory mi sie nagle zmaterializowal na glowie :/ Ale mam nadzieje, ze powrot do regularnego olejowania temu zaradzi.

Czy amla ma parafine tak normalnie, czy tylko ja znalazlam jakas wersje z parafina?

I jeszcze, jesli moglybyscie zerknac na sklad:

aqua, cetyl alcohol, panthenol, strawberry leaf extract, soymilk, cyclopentasiloxane, stearalkonium chloride, stearamidopropyl dimethylamine, cyclohexasiloxane, cetrimonium chloride, glyceryl stearate, citric acid, disodium edta, glycerin, propylene glycol, benzophenone-4, isostearamidopropyl, ethyldimonium ethosulfate, peg-9, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, parfum
__________________
Zawsze miej plan B.
grudniowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 09:32   #4250
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez NAasia91 Pokaż wiadomość
Nie mam właśnie b/s, jaką polecisz ?
fajne sa joanny naturie
o te
ja mam akrat tą z pokrzywką, ale inne też są chwalone, trzeba dopasować do włosów

Say biedactwo
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:33   #4251
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
ja właśnie umyłam włosy slsem, zawinęlam w turban i potem będą schly, ciekawa jestem jak będą wyglądały bez odżywek, stylizacji...
Wczoraj tak zrobiłam, bo już miałam je bardzo obciążone i chciałam zrobić reset
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:33   #4252
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A od wczoraj zachwycam się Garnierem Fruity Passion jako b/s ale on może być przyciężkawy jeśli masz włosy łatwe do obciążenia.
A mnie on kusi od dawna, ale jeszcze się nie zdecydowałam...
Walnijcie mnie w łeb, bo zaraz mi szafki na te kosmetyki braknie.
Wyspałam się z oliwką bd. Zaraz uciekam zmyć. I muszę się jeszcze pouczyć na laborki.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:34   #4253
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez grudniowa Pokaż wiadomość
Wracam do Was - wreszcie po przeprowadzce

Minusem jest niestety zmiana klimatu i olbrzymie ilosci puchu, ktory mi sie nagle zmaterializowal na glowie :/ Ale mam nadzieje, ze powrot do regularnego olejowania temu zaradzi.

Czy amla ma parafine tak normalnie, czy tylko ja znalazlam jakas wersje z parafina?

I jeszcze, jesli moglybyscie zerknac na sklad:

aqua, cetyl alcohol, panthenol, strawberry leaf extract, soymilk, cyclopentasiloxane, stearalkonium chloride, stearamidopropyl dimethylamine, cyclohexasiloxane, cetrimonium chloride, glyceryl stearate, citric acid, disodium edta, glycerin, propylene glycol, benzophenone-4, isostearamidopropyl, ethyldimonium ethosulfate, peg-9, methylchloroisothiazolino ne, methylisothiazolinone, parfum

amla jest na parafinie

a w tym składzie to moge powiedzieć że są sylikony..
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:39   #4254
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
Wczoraj tak zrobiłam, bo już miałam je bardzo obciążone i chciałam zrobić reset
moje nie są nigdy przeciążone
chcę sprawdzić jak wyglądają tak "nagie"
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:42   #4255
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 528
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez NAasia91 Pokaż wiadomość
Czytałam, że lakier do włosów można zrobić sobie mieszając wodę z cukrem i psikać Próbował ktoś?
Wsówki.. cały czas je stosuję.
Ja próbowałam, nawet moja mama, kiedy za czasów młodości miała irokeza. Trzyma lepiej niż prawdziwy lakier, tylko nie przesadź z ilością cukru
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:44   #4256
grudniowa
Rozeznanie
 
Avatar grudniowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 732
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
amla jest na parafinie

a w tym składzie to moge powiedzieć że są sylikony..
Wlasnie mi sie wydawalo, ze te 'siloxane' to silikon ale mialam nadzieje, ze proteiny i ta truskawka troche ratuje ten sklad.
__________________
Zawsze miej plan B.
grudniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:47   #4257
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez grudniowa Pokaż wiadomość
Wlasnie mi sie wydawalo, ze te 'siloxane' to silikon ale mialam nadzieje, ze proteiny i ta truskawka troche ratuje ten sklad.
O ile się nie mylę to cyclopentasiloxane i cyclohexasiloxane to "najlżejsze" silikony - odparowujące. Więc może nie jest tak źle. Moje średnio wprawne oko nic tam więcej nie dostrzega...
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:51   #4258
Frappgold
Rozeznanie
 
Avatar Frappgold
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 812
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez sanlan Pokaż wiadomość
no może przesadziłam, musiałabym przeliczyć ale jak Boga kocham, kilka użyć i nie ma ;D ! moje włosy też ciężko zmoczyć i ogólnie trochę ich dużo i żeby pokryć mniej więcej całe trochę mi schodzi. i wgl po umyciu czekam aż trochę odsiąkną, nie nakładam "na tą wodę" bo odżywka spływa z nią (ale wtedy wystarczy mniej, takie mam wrażenie) a jak włosy już trochę okapią to wtedy idzie mi więcej



nie wiem czy widziałaś zdjęcie tylko to pierwsze z okładki bo to są krótkie włosy, ale teraz są PRAWIE do zapięcia stanika
Obejrzałam cały album - dla mnie krótkie. Chcę mieć po raz pierwszy długie, więc dla mnie wszystkie krótsze niż do talii są niezadowalające.
Frappgold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:54   #4259
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

ale będzie miotła
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 09:55   #4260
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jakie plany na dziś? Ja po południu, po lekcjach jadę na zakupy, rozejrzę się za czymś. Kusi mnie znów Garnier AiK
Ja właśnie zmylam olej z orzecha włoskiego i dałam Scandica bananowego na chwilę. Wieczorem lecę na próbę (znowu się będę kompromitować... przez tę chorobę... chociaż gdybym miała dobrą technikę to by mi choroba w śpiewaniu nie przeszkadzała ), a potem na osiemnastkę. Mam nadzieję, że dam radę, bo wczoraj jak wyszłam na chwilę z domu to było ciężko
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.