Co podnieca kobiety? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-08, 19:28   #91
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

Cytat:
Napisane przez LuffyOne
Nastawiając na silne uczucie podniecenia napisałbym choć słowo, że tekst, który wstawię taki też będzie


Cytat:
Napisane przez LuffyOne
Zastanawiam się nad tym czy słowo pisane, (...) potrafi wzbudzić w Was, kobietach,prawdziwie silne uczucie podniecenia? Ponieważ napisałem pewien tekst i zastanawiam się czy dobrym prezentem jest sprawienie kobiecej fantazji trochę wysiłku... ; ) Mogłybyście go może ocenić?
Cytat:
Napisane przez LuffyOne
W takim razie proszę - oto część z mojego opowiadania.
Sorki, jak widac moja wina... Nie zrozumialam pierwszego postu i nie doczytalam kolejnego


Szkoda tylko, ze dopiero po naszych komentarzach raczyles wspomniec, ze na wstepie byla:
Cytat:
Napisane przez LuffyOne
Mowa o innym fragmencie
Wtedy tez komentarze bylyby inne...

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-03-08 o 19:30
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 21:38   #92
LuffyOne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

Niezłe, średnie, w miarę dobre rozwinięcie nie ratowałoby tekstu tak ostro krytykowanego. Tak czy siak. ; )
LuffyOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 22:01   #93
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

No z takim podejsciem to daleko nie zajdziesz...
Trzeba konstruktywnie patrzec na krytyke albo nauczyc sie ja calkowicie ignorowac - z czym czujesz sie lepiej.
No i nie poddawac sie! Polowa wybitnych autorow na pokach w ksiegarni zaczela od powiastki z przypadku, ktora okazala sie hitem.
Zawsze mozesz tez pojsc w bardziej nowoczesne srodki ekspresji i napisac scenariusz
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 03:41   #94
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
Zamiescilam ten fragment w celu pokazania autorowi postu, ze nie musi sie bac robic nieco "glebszych" opisow pieszczot czy zblizen jesli ma na to ochote. Niech nie boi sie uzyc slow: piersi, sutki, lechtaczka, wargi, usta, jezyk jesli ma to ochote... Jak widac po tamtym cytacie nawet kobiety stac na bardzo hard-corowe podejscie do sprawy, wazne zeby byl ten 'pieprzyk' w tym. W opowiadaniu zamieszczonym przez autora postu pieprzyka wogole nie ma.
Aaaa! No to teraz kumam w czym rzecz Ja z kolei gdy czytam "gdzies tam", rzeczy po imieniu jak lechtaczka...to "ona" zawsze mi sie kojazy ze slowem ..."lyzeczka" Nabrzmiala lechtaczka...Czytaj; nabrzmiala lyzeczka.
Idiotyczne co? Nie mam pojecia skad to skojarzenie
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 07:09   #95
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

Mam wrażenie, że autor wątku naczytał się, że kobiety to lubią romantyczne opisy, krążenie wokół tematu, pisanie o uczuciach, a nie o dzikim, zwierzęcym seksie. Stąd brak konkretów i właściwego nazewnictwa. Cóż, najwidoczniej nie zna kobiet (kobiet, nie dziewczynek) .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 08:09   #96
bizeneswomen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
Fragment powiesci napisanej przez kobiete:
To co przedstawiłaś w cytacie to jest zbiorowy gwałt lub co najmniej praktyki bdsm.... Dlatego może silniej zadziałać na wyobraźnie, zwłaszcza młodych kobiet. Opis normalnego seksu u czytelnika będącego osobą dojrzałą (powiedzmy przynajmniej około 30 lat) i do tego seksualnie aktywną może nie wywołać dużych emocji, choćby był autorstwa jakiegoś mistrza pióra i autora wielu książek erotycznych.
bizeneswomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 14:25   #97
mystery20
Raczkowanie
 
Avatar mystery20
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 140
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

Czy słowo podnieca kobietę? Owszem, potrafi bardzo podniecić. Jednak muszą to być słowa, które będą trafiały do wszystkich zmysłów kobiety, które będą rozpalały.
A Twoje opowiadani? Hmmm.. jak dla mnie jest zbyt suche, mało w tym uczuć i Twoich emocji, którymi poprzez słowa mógłbyś oddziaływać na reakcje kobiety... To opowiadanie czyta się trochę jak książkę ( ale niestety nie jak dobry romans czy erotyk a raczej jak podręcznik... ).

Myślę jednak, że jeżeli je troche dopracujesz, te książkowe zwroty zamienisz na takie przepełnione emocjami to naprawdę może się bardzo spodobać Twojej kobiecie
__________________
I mów tak więcej, jeszcze więcej !
I przytulaj mnie częściej i jeszcze częściej !
mystery20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 15:34   #98
lady92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 17
Wink Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

Muszę przyznać rację swoim poprzedniczkom, sama w sobie tresc podoba mi się ale bardziej pasuje mi to jako epizod do książki o zapracowanej kobiecie po 40, oczywiście mówi się, że kobiety dojrzałe mają inne spojrzenie na "te sprawy" (czyli seks, uczucie i całą tą otoczkę) i dla nich ważniejszy jest ten cały klimat.
Ja jako młoda osoba muszę powiedzieć, że to mnie nie rusza- chcemy seksu teraz i już, na tej ulicy przy ludziach zakryci tylko tym małym skrawkiem płaszcza
lady92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 16:02   #99
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

Cytat:
Napisane przez lady92 Pokaż wiadomość
chcemy seksu teraz i już, na tej ulicy przy ludziach zakryci tylko tym małym skrawkiem płaszcza :d
sign me up!
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 16:22   #100
LuffyOne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

Jak najbardziej starałem się zachować przyzwoicie w konfrontacji z waszą krytyką. Niemniej momentami miałem wrażenie, że ktoś chce się usilnie na mnie wyżyć czy też pokazać mi jak bardzo się mylę biorąc się w ogóle za pisanie. Moim zdaniem fora internetowe są po to by udzielać porad i wskazówek, a nie jechać po czymś ile się da. Dlatego też niektóre wypowiedzi mnie śmieszyły.
Również słowo grafoman mnie trochę rozbawiło. Po jednym tekście ktoś wnioskuje co potrafię (chociaż mogę być poczytnym pisarzem innego gatunku) tworzyć ze słów.
Im nowsze posty, tym lepiej ukazują mi krytyczne podejście do tematu i błędy w tekście. Zaś całe to nazywanie mnie grafomanem i wyśmiewanie niektórych fragmentów uważam za strasznie kiepską pomoc. Cóż, Internet. ; )

Wydaje mi się, że spojrzenie na seks każdy ma inne, niezależnie od płci. Obracam się wśród swoich młodych rówieśniczek i traf zapewne chciał, że mam takie koleżanki, którym się to spodobało (może to jakiś łut szczęścia). Granicę wieku, w której seks nabiera inne znaczenie również dostrzegam, jednak jak widzicie nie poszedłem akurat w tym opowiadaniu, tym tokiem myślenia.

Poza tym mogłem zamieścić to opowiadanie, jako zwyczajne opowiadanie. Przymiotnik erotyczne nie pasował tutaj jak mało który, więc niech będzie to opowiadanie, jak to któraś z was nazwała o 40-letniej kobiecie.

Jeśli ktoś z Góry patrzy, to może śmiało usunąć ten wątek ^ ^

Edytowane przez LuffyOne
Czas edycji: 2011-03-09 o 16:23
LuffyOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 16:48   #101
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

Nie, no grafomanem to Cie osobiscie nazwac nie moge.
W gatunek moze i zupelnie nie trafiles, jednak wiele osob napisalo co napisalo na ten temat poniewaz jako samo opowiadanie bylo troche... cienkie
Nawet jesli traktowac to jako poprostu fragment opowiadania - bez kategorii to i tak wiele to nie zmienia...
Czytajac to musze uczciwie powiedziec, ze mam wrazenie, ze nie przeczytales w zyciu zbyt wiele ksiazek zas naogladales sie strasznie duzo najrozniejszych filmow... Sposob w jaki budujesz zdania, i to w jaki sposob chcesz wyrazic pewne rzeczy lepiej by pasowal do czegos co bedzie przedstawione wizualnie, na ekranie. Chocby opis tego slonca i zimna. Ani to glebokie, ani nic... poprostu jest wspomniane bez sensu. Natomiast gdyby sobie to wyobrazic na ekranie TV: wysiada babka, para leci z ust, zblizenie na sloneczko o ktorym wspominasz zeby podreslic pogode i wogole... Gdy zignorowac opisy i sposoby w jakie formuujesz zdania - moze byc. Nie super, nie OH i AH, ale spoko, ujdzie. Jesli zas wczuc sie w to jako teks pisany - no coz.. cienizna...
Ale i tak pracuj dalej. W koncu nie od razu Rzym zbudowano!

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-03-09 o 16:50
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 19:26   #102
Sweet Chocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 385
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

.
__________________
.

Edytowane przez Sweet Chocolate
Czas edycji: 2012-10-24 o 18:53
Sweet Chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 08:11   #103
quitschquatsch
Przyczajenie
 
Avatar quitschquatsch
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

Kilka zastrzeżeń

1.Długość tekstu czy opowiadania się nie liczy. Można nawet 500 znakami ostro pobudzić kobietę
2.Piszesz tak, jakbyś pisał książkę. Jeżeli to ma być coś co ma ją pobudzić, to po prostu daj sobie spokój z takim no wiesz... książkowym językiem. Wrzuć na luz. I pisz konkrety, same konkrety. Najlepiej zacznij od tego gdzie jesteście, i od razu zaczynaj opisywać w jaki sposób ją pieścisz. To wszystko.
Przynajmniej ja tak robię i działa. Kobiety lubią czytać w romansach właśnie te sceny romansów itp. Pisz totalnie na luzie, pamiętaj, nie piszesz przecież książki, pisz szczerze i kieruj się tym co do niej czujesz. Pokaże ci jak ja pisze.

"Mamy wolną chatę i siedzimy sobie u ciebie w pokoju. Coś czytasz, a że bardzo lubię cię dotykać bo sprawia mi to przyjemność, to siadam za tobą i wkładam paluszki pod twoją bluzkę i zaczynam masować twoje plecy. Robię to powoli i delikatnie, tak jak lubisz Gdy już kończysz czytać to zaczynam całować twoją szyje i powolutku małymi krokami zbliżam się paluszkami do twoich piersi. Masz je duże i seksowne, są bardzo miłe w dotyku dlatego też bardzo lubię je dotykać "

I tak dalej i tak dalej ; ) Nie mam talentu do pisania, ale takie moje wypociny działają na moją kobietę Ważne żeby być szczerym.

Edytowane przez quitschquatsch
Czas edycji: 2011-03-11 o 08:22
quitschquatsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 09:27   #104
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

Odpowiadając na pytanie z pierwszego postu to tak, opowiadania erotyczne bo wydaje mi się, że o to pytasz są w stanie wzbudzić we mnie silne emocje.

Co do twojego tekstu to jest nudny, za długo trwa zanim w ogóle pojawia się coś związanego z erotyką. Czytając 2 pierwsze akapity byłam znudzona. Poza tym jak dla mnie to używasz za dużo niby "górnolotnych" sformułowań, które nijak się mają do tego jak postrzegają świat kobiety. Ostatni akapit też mnie nie powalił, jakoś tak bez szału powiedziałabym. Miało chyba być gorąco, a jest zero akcji, zero napięcia.

Albo coś ma nastąpić niespodziewanie (jak ten pojawiający się facet w łazience) i wtedy cały wstęp powinien budować napięcie w oczekiwaniu na tę chwilę, albo coś ma być jak zwykle w starym znudzonym małżeństwie (autobus, nuda, zmarszczki i lipa) i wtedy juz tylko brakuje na końcu "a potem ziewasz z nudów i zasypiasz"

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez quitschquatsch Pokaż wiadomość
"Mamy wolną chatę i siedzimy sobie u ciebie w pokoju. Coś czytasz, a że bardzo lubię cię dotykać bo sprawia mi to przyjemność, to siadam za tobą i wkładam paluszki pod twoją bluzkę i zaczynam masować twoje plecy. Robię to powoli i delikatnie, tak jak lubisz Gdy już kończysz czytać to zaczynam całować twoją szyje i powolutku małymi krokami zbliżam się paluszkami do twoich piersi. Masz je duże i seksowne, są bardzo miłe w dotyku dlatego też bardzo lubię je dotykać "
Tu też szału nie ma ale jak piszesz tylko dla swojej dziewczyny to liczą się jedynie wasze uczucia.

Jak dla mnie to za krótkie zdania, zbyt ubogie słownictwo, słaba stylistyka (błędy stylistyczne, powtórzenia) niepotrzebne emotki, które w takich opowiadaniach mnie akurat drażnią, niepotrzebne te zdrobnienia. Paluszki to mi się kojarzą z moim dzieckiem a nie z seksem

----------------------------
Postaram się poszukać wam później opowiadania, które na mnie zrobiły wrażenie, tylko teraz nie mam czasu na to, bo czytałam je dawno i nie pamiętam tytułów. Były znalezione w sieci, autorstwa normalnych użytkowników ale miały "to coś"
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 09:30   #105
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

Cytat:
Napisane przez quitschquatsch Pokaż wiadomość
Kilka zastrzeżeń

1.Długość tekstu czy opowiadania się nie liczy. Można nawet 500 znakami ostro pobudzić kobietę
2.Piszesz tak, jakbyś pisał książkę. Jeżeli to ma być coś co ma ją pobudzić, to po prostu daj sobie spokój z takim no wiesz... książkowym językiem. Wrzuć na luz. I pisz konkrety, same konkrety. Najlepiej zacznij od tego gdzie jesteście, i od razu zaczynaj opisywać w jaki sposób ją pieścisz. To wszystko.
Przynajmniej ja tak robię i działa. Kobiety lubią czytać w romansach właśnie te sceny romansów itp. Pisz totalnie na luzie, pamiętaj, nie piszesz przecież książki, pisz szczerze i kieruj się tym co do niej czujesz. Pokaże ci jak ja pisze.

"Mamy wolną chatę i siedzimy sobie u ciebie w pokoju. Coś czytasz, a że bardzo lubię cię dotykać bo sprawia mi to przyjemność, to siadam za tobą i wkładam paluszki pod twoją bluzkę i zaczynam masować twoje plecy. Robię to powoli i delikatnie, tak jak lubisz Gdy już kończysz czytać to zaczynam całować twoją szyje i powolutku małymi krokami zbliżam się paluszkami do twoich piersi. Masz je duże i seksowne, są bardzo miłe w dotyku dlatego też bardzo lubię je dotykać "

I tak dalej i tak dalej ; ) Nie mam talentu do pisania, ale takie moje wypociny działają na moją kobietę Ważne żeby być szczerym.
Powiem tak- to co napisałeś też mi się nie podoba. Jakas taka składnia słaba....

Ale jeśli piszesz to dla swojej kobity i jej się podoba- no to super
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 09:44   #106
Koszatniczkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

"Mamy wolną chatę i siedzimy sobie u ciebie w pokoju. Coś czytasz, a że bardzo lubię cię dotykać bo sprawia mi to przyjemność, to siadam za tobą i wkładam paluszki pod twoją bluzkę i zaczynam masować twoje plecy. Robię to powoli i delikatnie, tak jak lubisz Gdy już kończysz czytać to zaczynam całować twoją szyje i powolutku małymi krokami zbliżam się paluszkami do twoich piersi. Masz je duże i seksowne, są bardzo miłe w dotyku dlatego też bardzo lubię je dotykać "

PODOBA MI SIE ... chetnie poczytalabym dalsza czesc
Koszatniczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 12:40   #107
niebieskayumm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kraniec świata
Wiadomości: 151
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

moim skormyn zdaniem ale tu nic podniecajacego nie ma,
nudne jak flaki z olejem
niebieskayumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 13:59   #108
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

przepraszam, ale podobnymi w stylu tekstami zasypuje mnie pewien pan w Tlenie
gonię jak psa a on ciągle z nowych nicków to robi
bardzo pretensjonalny styl, bleh.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 19:22   #109
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

Cytat:
Napisane przez quitschquatsch Pokaż wiadomość
"Mamy wolną chatę i siedzimy sobie u ciebie w pokoju. Coś czytasz, a że bardzo lubię cię dotykać bo sprawia mi to przyjemność, to siadam za tobą i wkładam paluszki pod twoją bluzkę i zaczynam masować twoje plecy. Robię to powoli i delikatnie, tak jak lubisz Gdy już kończysz czytać to zaczynam całować twoją szyje i powolutku małymi krokami zbliżam się paluszkami do twoich piersi. Masz je duże i seksowne, są bardzo miłe w dotyku dlatego też bardzo lubię je dotykać "
Bardziej przypomina mi to SMS niz cokolwiek innego
Powiem tak: gdyby MOJ facet MI cos takiego napisal - pewno tez bym reagowala tak jak Twoja luba.
Jednak jako teks napisany poprostu dla kobiet - nie tylko twojej, ale innych - CIENKIE
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 20:41   #110
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość


Będę szczera- jak dla mnie do kitu.

Dlaczego? Tyle tu jakichś dziwnych sformułowań że bardziej zastanawiałam się "co autor miał na mysli" niż skupialam na treści. Poza tym nic w tym tekście nie wzbudza we mnie podniecenia czy zaciekawienia.

Nie podoba mi się język, sposób formułowania zdań. Nic mi się nie podoba w tym tekście.
Przykro mi :/
Cytat:
Napisane przez olsonek Pokaż wiadomość
Mnie też się nie podoba, za długie i dlatego nudne
Muszę się podpisać- to bardziej by mnie wprawiło w smutek i rozmyślania niż jakkolwiek podnieciło.

Wstęp za długi i bardziej usypiający niż wprowadzający do "Sexu".

W odpowiedzi na pytanie w tytule: zarówno słowo mówione jak i pisane może zdziałać niezmiernie dużo w kwestii podniecenia. Zależy tylko jak i do kogo jest kierowane.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 23:25   #111
Marina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 455
Dot.: Czy słowo podnieca kobietę?

Pomysł jest ogólnie dobry tylko bardzo nieudolnie napisany.


Mroźny, słoneczny dzień. Parkujesz swój samochód na podjeździe. Wysiadasz, czując się jakbyś stała w autobusie przepełnionym ludźmi, rzeczy, które masz na sobie utrzymują Twoją temperaturę ciała. Nie są w stanie jej podwyższyć, bo na dworze jest naprawdę chłodno.

Nie lepiej by brzmiało:
Upalny, słoneczny dzień. Parkujesz swój samochód na podjeździe, wreszcie w domu. Czujesz jak spocone ubranie okleja Twoje ciało, przyklejona do skóry bluzka drażni Twoje sutki ...


i tak dalej.

Może i z tego by coś urodził. Skoro zabierasz się za erotyki to raczej muszą mieć cechy erotyku a nie powieści popularno - naukowo - dziecinnej.

Słowa pisane i mówione podniecają kobietę. Działają na jej wyobraźnię i emocje.
Mój TŻ potrafi samym opowiadaniem - jakichś pikantnych i namiętnych historii lub co by ze mną robił - doprowadzić mnie do orgazmu.

Ale jest warunek. Trzeba to robić umiejętnie i z wyczuciem. Inaczej raczej tak jak większość wypowiedzi kobieta będzie znudzona i zirytowana.

Ale wiesz = ćwiczenie czyni mistrza. Może stworzysz dla swojej dziewczyny idealny erotyk.
__________________


Marina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:03   #112
tomecz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 23
Co najabrdziej podnieca kobiety

Zaintrygowany tematem, który przed chwilą przeglądałem (co podnieca mężczyzn) zakładam podobny wątek o was kobiety. Co was podnieca, co lubicie. Co zwykle robi wasz Tż abyście nabrały ochoty. Nie wiem jak inni faceci na tym forum ale ja jestem bardzo ciekawy waszych odpowiedzi i widzę, którą zdobędę na pewno wykorzystam przeciwko wam Pozdrawiam
tomecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:13   #113
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Co najabrdziej podnieca kobiety

calowanie po szyi i dotykanie pupy, ale nie jakies prymitywne podszczypywanie tylko dotykanie jej, masowanie. te rzeczy na mnie dzialaja.

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2013-04-07 o 19:15
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 19:13   #114
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Co najabrdziej podnieca kobiety

Ja się strasznie podniecam moją nową sukienką. Znalazłam taką z baskinką, która nie pogrubia mi bioder, na dodatek rozmiar 32 choć normalnie noszę 34-36. Co chwila zaglądam do szafy z wypiekami na twarzy i wzdycham...
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 21:47   #115
musisz
Rozeznanie
 
Avatar musisz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 530
Dot.: Co podnieca kobiety?

- ten "błysk" w oku, kiedy ma na mnie ochotę,
- delikatny dotyk,
- pocałunki po szyi,
- zarost ,
- jak mruczy mi prosto do ucha ,
- ścieżka... ,
- namiętne pocałunki,
- jak jest pewny siebie.

Ehhhh...
__________________
Zdam to prawko!
musisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 23:35   #116
agolka89
Raczkowanie
 
Avatar agolka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 85
Dot.: Co podnieca kobiety?

Dla mnie niebywale podniecająca jest siła faceta oraz jego przewaga jeśli chodzi o wielkość - idealne wydaje się zestawienie duży i silny facet z małą, drobną kobietą
To kiedy tą siłę wykorzystuje jest super Np mocniej przyciśnie do ściany/łóżka/stołu, pociągnie za włosy czy ściśnie udo lub pupę. Fajnie jest czuć tą jego przewagę, to mnie od razu rozbraja
Słowa też mają dużą moc, szczególnie ostre :P
Nacisk twardego penisa nawet przez ubranie rozbraja całkowicie

Delikatne czułości raczej skłaniają do przytulania

Nieprzeceniony jest też widok mężczyzny w gotowości oraz zapach jego skóry...mmm

Edytowane przez agolka89
Czas edycji: 2013-04-07 o 23:41
agolka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 00:10   #117
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Co podnieca kobiety?

*mężczyźni, którzy jęczą podczas orgazmu, a jak jeszcze mają przy tym taki grymas na twarzy, to sama jestem gotowa

*zdanie ''chcę cie zerżnąć'', albo inne w tym stylu

*kiedy w miejscach publicznych kładzie moją ręka na swoim, nabrzmiałym już, penisie

*kiedy mnie mocno przyciska swoim ciałem do łóżka/ściany
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 14:27   #118
Alt_A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 62
Dot.: Co podnieca kobiety?

Ja do niedawna będąc ze swoim poprzednim facetem byłam totalnie zimna. NIC mnie nie podniecało. Myślałam, że mam zerowe libido ale to chyba była kwestia tego, że On mnie nie pociągał...

Rzuciłam tamtego i poznałam nowego. Taaaakiego przystojnego! no oszalałam po prostu na jego punkcie. I teraz uwielbiam, kiedy:
Podchodzi do mnie od tyłu, jedną rękę kładzie na mojej talii, drugą odgarnia moje włosy z karku i zaczyna mnie bardzo delikatnie całować po szyji
Alt_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 15:56   #119
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Co podnieca kobiety?

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
*mężczyźni, którzy jęczą podczas orgazmu, a jak jeszcze mają przy tym taki grymas na twarzy, to sama jestem gotowa
Uwielbiam gdy sprawiam mu przyjemność równocześnie patrząc na niego I ten przerwany oddech, to jak się wije o mamo rozmarzyłam się

Oprócz tego
-striptiz
-jego zapach- nie mówię tu tylko o zapachu jego perfum ale też twarz czy całe ciało
-uśmiech i błysk w oku no i wiele wieeeeele innych. Nie będę pisała bo w większości pokrywają się z waszymi przykładami.
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 23:04   #120
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 889
Odp: Co podnieca kobiety?

Na mnie najbardziej działa męski gruby głos. Słowa szeptane cicho, subtelnie do ucha...mrrr bardzo działa na mnie także klatka piersiowa mężczyzny jesli jest dobrze zbudowana. A dodatkowo dotyk stanowczy, silny , zdecydowany i dominujacy.



P.S. Fajny wątek

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.