Rozstanie z facetem, część XXVI - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-10, 19:23   #2851
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

ruda234, widzę, że prawie wszystkie tak mają wracając do byłych. Może to zniknie z czasem, a jeśli nie to tylko potwierdzi, że dostałaś to czego chciałaś, zacięcie walczyłaś ale... teraz już wcale nie chcesz

pusshito widzę, że my tu wszystkie tak mamy, na zmianę Ja dobrze żyję, tzn. trzymam się po prostu, póki jestem z daleka od niego i nic o nim nie wiem ale co chwila dochodzą mnie jakieś oznaki jego życia jednak... eh.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 19:36   #2852
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez pusshito Pokaż wiadomość
Nie przypominajcie że coś takiego w ogóle istnieje
Yhym.Dokładnie.
Cytat:
Napisane przez such_a_princess Pokaż wiadomość
Tindo pytałaś kto jest z Krk albo okolic, tak więc zgłaszam się ja Studentka krakowska (od siedmiu boleści) !
Ej no to jest nas już cztery:P Ty, Malla, I Ania Ktoś jeszcze?
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 21:29   #2853
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Ja też z Krakowa
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 21:36   #2854
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez ruda234 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Nie wiem czy mnie kojarzycie , jakiś czas temu udzielałam się tutaj . Z tym facetem , z którym mieliśmy kryzys , a nawet się rozstaliśmy ... zeszliśmy się na nowo. Jest naprawdę bardzo dobrze , spedziliśmy razem święta , jest czuły , kupuje kwiaty , słucha mnie , widzę ,że się stara ... Problem jak na razie jest we mnie cięzko mi jeszcze zaufać, przez ten czas gdy nie byliśmy razem stałam się bardziej niezależna , zmieniłam swój wizerunek , na nowo uczę się angielskiego , myślę też o nauce hiszpańskiego, częsciej spotykam ze znajomymi. Mamy razem wyjechać na wakacje. Z tym ,że teraz bardziej zdystansowana jestem ,zwłaszcza ,że w czasie kiedy mieliśmy przerwę od siebie , zauważyłam duże zainteresowanie mężczyzn względem mojej osoby, uwierzyłam w siebie, w to ,że naprawdę jestem atrakcyjna i mogę się podobać. Wreszcie czuję się dobrze we własnej skórze. Eh same pozytywy , ale widzę też coś co mnie trochę martwi...nie umiem chyba być już taka uczuciowa względem niegogo jak byłam wcześniej , nie tęsknię za nim tak jak kiedyś , zalezy mi na nim bardzo , myślę o nim jako o swoim swoim partnerze na życie , ale po tym wszystkim chyba też się trochę wypaliło ... Myślicie ,że z czasem to się zmieni ?
Też mi się właśnie wydawało,że nawet jakby teraz eks chciał wrócić to by się to już nie kleiło..

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
Ja też z Krakowa
ekstra! To co, jakieś piwo?
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 21:47   #2855
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

hahaha spotkanie porzuconych
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 21:51   #2856
Tindomerel_
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 215
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Nie, poszerzenie grona znajomych
__________________
Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me.
Tindomerel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 23:23   #2857
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A co, już się nabzykał na trumnie ojca i mu się znudziło?

Jeśli pozwolisz mu na powrót, to będzie wiedział że wybaczysz mu WSZYSTKO, każdą podłość, każde naplucie Ci w twarz, wszystko po prostu.

Weź się Kobieto szanuj i na litość boską nie nazywaj go swoim TŻ, bo taki z niego towarzysz życia, jak ze mnie żonkil.

dziekuje ze mnie rozbawilas tym zonkilem

brakuje mi tu mojej asertywności, pewnie ze boje się ze jak mu pozwole, to będzie robil wszystko i zawsze mnie olewając....


Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Widząc te ostre słowa aż poszukałam wątku marthy330, żeby sprawdzić o co chodzi i stwierdzam, że jednak to jeszcze za łagodnie na takiego gnoja. Dawno tak się nie zbulwersowałam Nie skojarzyłam zupełnie faktów, że to Twój wątek! Nie wierzę po prostu. A co z tą jego nową pindzią? Moja droga, nie mów: 'teraz nie mogę mu na to pozwolić', tylko nigdy! Taki był załamany po stracie ojca, tak miał dusze zranioną, że nie mógł odebrać od Ciebie telefonu, ale dół ciała żył na tyle własnym życiem, że fujarka jednak dygnęła? To, jak Cię potraktował jest obrzydliwe, ale na to, jakim trzeba być człowiekiem żeby tak kalać pamięć własnego ojca i wykorzystywać ją do celów podrywów, nie mam słów.
[btw- żonkil ]
wlasnie - nigdy! nigdy nie moge sobie na to pozwolić!

ale czemu jest tak - ze mysle jedno i utwierdzam się w przekonaniu ze dobrze mysle, a robie zupełnie cos innego? nie mogę nad tym zapanować...


Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No. Ale jednak staram się być na tyle kulturalna, na ile się da, ten koleś nie zasługuje na karne punkty na wizażu

.
nie ma konta na wizażu, ale gdyby miał ....

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ale ma tupet! Znudziła się pocieszanka (albo on jej)?
tego nie wiem i nie jestem w stanie powiedzieć, mysle ze on ja, albo ze spodziewal się czegos innego albo ze zaczal myslec, tyle ze za pozno...


Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Przeczytałam twój wątek. O matko, żebyś nawet nie próbowała mu wybaczać czegokolwiek
chciałabym nie wybaczać...

w ogole miałam dziś smetny dzień, w dodatku jakos tak emocjonalnie czuje się wykonczona, w pracy ciężko, atmosfera nieciekawa, slysze te pomowienia/plotki bla bla bla.....mam dość!
martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 01:36   #2858
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Kolejna nowinka z życia mojego byłego
Dzisiaj się wdał w konwersację ze swoimi kumplami od gry na fb no i chłopak nadal zacięcie gra w gierki komputerowe. Co jak co 2h dziennie przy czymś takim studiując zaocznie i nie pracując to totalne marnotrawstwo czasu..
Jej ten człowiek sie nie zmienił..
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 07:33   #2859
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
Kolejna nowinka z życia mojego byłego
Dzisiaj się wdał w konwersację ze swoimi kumplami od gry na fb no i chłopak nadal zacięcie gra w gierki komputerowe. Co jak co 2h dziennie przy czymś takim studiując zaocznie i nie pracując to totalne marnotrawstwo czasu..
Jej ten człowiek sie nie zmienił..
Same here
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 08:02   #2860
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

No nie no, wszystkie z Krakowa? dyskryminacja jakaś
nie ma kogoś z Warszawy...
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 08:05   #2861
arctika
Raczkowanie
 
Avatar arctika
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 36
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Jest za to Poznań... ;-)

Dopiero wstałam i już chandra... znów mi się śnił ten palant... tęsknię za nim i chcę go usłyszeć ;-(
arctika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 08:15   #2862
Petrycja
Zakorzenienie
 
Avatar Petrycja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 035
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez arctika Pokaż wiadomość
Jest za to Poznań... ;-)

Dopiero wstałam i już chandra... znów mi się śnił ten palant... tęsknię za nim i chcę go usłyszeć ;-(
Ja też mam o nim codziennie sny.
__________________
sh
Petrycja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 08:23   #2863
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
ale czemu jest tak - ze mysle jedno i utwierdzam się w przekonaniu ze dobrze mysle, a robie zupełnie cos innego? nie mogę nad tym zapanować...
Bo świeżo po rozstaniu mózg walczy z sercem i często serce wpycha mózgowi obrazy z chwil, kiedy było dobrze, żeby wyprzeć złe chwile i pamiętać te dobre. I tęsknić. Normalne w wątku rozstaniowym Tylko że to tak nie działa, a już na pewno nie w Twoim przypadku. Bo to nie była zwykła zdrada, to było wytaczanie Cię w gnoju i powiedzenie z uśmiechem, że to Twoja wina. To było coś, czego po prostu nie można wybaczyć. Facet użył śmierci ojca jako pretekstu do zdrady, jak można chcieć żyć dalej, planować cokolwiek, myśleć nie wiem, o wspólnym domu, dzieciach, z kimś takim? Jeszcze sporo osób ze starszego pokolenia ma w rodzinie, przecież przy każdej śmierci będziesz przeżywała koszmar w głowie.

Naprawdę jesteś w stanie mu to wybaczyć, zapomnieć? Żyć jakby nigdy nic? Cieszyć się wspólnymi posiłkami, seksem? No przecież ja bym się porzygała.

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
nie ma konta na wizażu, ale gdyby miał ....
Nie no, chodziło mi o to, że za bluzgi grożą punkty karne, nie chcę ich zarobić. A najchętniej bym sobie pobluzgała ostro.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:10   #2864
rudywiking
Rozeznanie
 
Avatar rudywiking
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 911
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Tindomerel_ Pokaż wiadomość
Yhym.Dokładnie.

Ej no to jest nas już cztery:P Ty, Malla, I Ania Ktoś jeszcze?
Ja
Ale ja mam więcej lat, niż wy wszystkie razem wzięte.
Będę Wam opowiadać "jak to było przed rewolucją", a na koniec zasnę w fotelu. Buuu
rudywiking jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 09:21   #2865
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez behemotkot Pokaż wiadomość
No nie no, wszystkie z Krakowa? dyskryminacja jakaś
nie ma kogoś z Warszawy...
Ja jestem z Warszawy


Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
Kolejna nowinka z życia mojego byłego
Dzisiaj się wdał w konwersację ze swoimi kumplami od gry na fb no i chłopak nadal zacięcie gra w gierki komputerowe. Co jak co 2h dziennie przy czymś takim studiując zaocznie i nie pracując to totalne marnotrawstwo czasu..
Jej ten człowiek sie nie zmienił..
Oj tam 2 godziny. Mój były potrafił grać bez przerwy po 12 godzin na dobę. No co prawda nie na fb, ale w zasadzie żadna różnica przecież.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 10:30   #2866
Selbstmordversuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Petrycja Pokaż wiadomość
Ja też mam o nim codziennie sny.
I ja tak samo
Ogólnie to zastanawiam się, czy np. nie spotkać się z nim za jakieś pół roku, czy nawet za rok i pogadać na jakimś piwie, tak po prostu.
Chociaż sama nie wiem po co mi to, już wymyślam...
Ale mówię Wam, teraz to kontaktu zero, już nawet z jego strony.
I bardzo dobrze. Ale mimo to i tak ciągle rozmyślam, wspominam, analizuję...

A słuchajcie dziewczyny, bo słyszałam, że to dość częste "zjawisko" po rozstaniu. Czy Wy też jak myślicie o swoim byłym związku to jakby dostrzegacie tylko jego plusy? I minusy są dla Was niezauważalne?
Myślicie tylko o tym jak to było wspaniale, o tych milszych chwilach?

Edit: O, teraz właśnie dopiero przeczytałam post elvegirl,
właśnie o coś takiego mniej więcej chodzi

Edytowane przez Selbstmordversuch
Czas edycji: 2013-04-11 o 10:31
Selbstmordversuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 10:37   #2867
Petrycja
Zakorzenienie
 
Avatar Petrycja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 035
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Selbstmordversuch Pokaż wiadomość
I ja tak samo
Ogólnie to zastanawiam się, czy np. nie spotkać się z nim za jakieś pół roku, czy nawet za rok i pogadać na jakimś piwie, tak po prostu.
Chociaż sama nie wiem po co mi to, już wymyślam...
Ale mówię Wam, teraz to kontaktu zero, już nawet z jego strony.
I bardzo dobrze. Ale mimo to i tak ciągle rozmyślam, wspominam, analizuję...

A słuchajcie dziewczyny, bo słyszałam, że to dość częste "zjawisko" po rozstaniu. Czy Wy też jak myślicie o swoim byłym związku to jakby dostrzegacie tylko jego plusy? I minusy są dla Was niezauważalne?
Myślicie tylko o tym jak to było wspaniale, o tych milszych chwilach?

Edit: O, teraz właśnie dopiero przeczytałam post elvegirl,
właśnie o coś takiego mniej więcej chodzi
Ja tak mam. Ciągle rozmyślam jak coś się dzieje, że jemu mogłabym o tym napisać, żeby mnie pocieszył, że nasze wakacje były takie idealne, i tak ciągle. Złe rzeczy nagle odpłynęły w niepamięć. Facet powiedział mi, że jest za młody i chcę się wyszumieć a ja myślę o samych pozytywach. I jeszcze te sny, szkoda, że mam e bardzo realne, że budzę się i od razu pierwsza myśl to on. Ehhh..

Wstawiacie tu dziewczyny linki piosenek, dajcie tytuły na jakieś dobre, wciągające książki, byle nie o pięknej, romantycznej miłości
__________________
sh
Petrycja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 10:43   #2868
EntiEnti
Raczkowanie
 
Avatar EntiEnti
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 182
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Czy jest jakas granica czasowa, po ktorej czlowiek powinien stwierdzic ze czas sie leczyc jesli dalej jest zakochany w bylym?

Jesli ktos po latach dalej czuje ze jest zakochany, to hm...czy to jest choroba psychiczna?
EntiEnti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:18   #2869
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
Ale ja mam więcej lat, niż wy wszystkie razem wzięte.
Nie przesadzaj

Cytat:
Napisane przez Selbstmordversuch Pokaż wiadomość
A słuchajcie dziewczyny, bo słyszałam, że to dość częste "zjawisko" po rozstaniu. Czy Wy też jak myślicie o swoim byłym związku to jakby dostrzegacie tylko jego plusy?
Standard, dlatego dość często się poleca wypisanie wszystkich wad i powodów zerwania i ogólnie wylania całych pomyj na eksa na jakiejś kartce i zaglądanie do tej kartki w chwilach słabości i stawiania eksa na piedestale

Cytat:
Napisane przez EntiEnti Pokaż wiadomość
Czy jest jakas granica czasowa, po ktorej czlowiek powinien stwierdzic ze czas sie leczyc jesli dalej jest zakochany w bylym?

Jesli ktos po latach dalej czuje ze jest zakochany, to hm...czy to jest choroba psychiczna?
Nie ma granicy czasowej, każdy dochodzi do siebie swoim trybem.

Jeśli ktoś po latach dalej czuje się zakochany, to nie świadczy to o chorobie psychicznej, tylko o tym, że wciąż żyje byłym związkiem, wciąż rozpamiętuje i wciąż pielęgnuje wspomnienia o tym jak to było bosko i cudownie. I że wciąż porównuje każdego faceta do eksa. A wiadomo, z czasem każde piękne wspomnienie rośnie rośnie rośnie i przebija sufit ostatniego piętra drapacza chmur
Często takie postępowanie wynika z koszmarnie niskiego poczucia własnej wartości, z wbijania sobie do głowy że największe szczęście na które można było w życiu zasłużyć, to pocałunek tego księcia ropuszka i że rozstanie nastąpiło bo się nie było godną jego uczuć, takie tam bla bla bla.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 11:29   #2870
EntiEnti
Raczkowanie
 
Avatar EntiEnti
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 182
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj


Standard, dlatego dość często się poleca wypisanie wszystkich wad i powodów zerwania i ogólnie wylania całych pomyj na eksa na jakiejś kartce i zaglądanie do tej kartki w chwilach słabości i stawiania eksa na piedestale


Nie ma granicy czasowej, każdy dochodzi do siebie swoim trybem.

Jeśli ktoś po latach dalej czuje się zakochany, to nie świadczy to o chorobie psychicznej, tylko o tym, że wciąż żyje byłym związkiem, wciąż rozpamiętuje i wciąż pielęgnuje wspomnienia o tym jak to było bosko i cudownie. I że wciąż porównuje każdego faceta do eksa. A wiadomo, z czasem każde piękne wspomnienie rośnie rośnie rośnie i przebija sufit ostatniego piętra drapacza chmur
Często takie postępowanie wynika z koszmarnie niskiego poczucia własnej wartości, z wbijania sobie do głowy że największe szczęście na które można było w życiu zasłużyć, to pocałunek tego księcia ropuszka i że rozstanie nastąpiło bo się nie było godną jego uczuć, takie tam bla bla bla.
.

Edytowane przez EntiEnti
Czas edycji: 2013-04-22 o 16:06
EntiEnti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:31   #2871
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez EntiEnti Pokaż wiadomość
Po zerwaniu z ostatnim bylym mam wrazenie ze wlasnie to jest moj przypadek i tak naprawde nie wyleczylam sie z pierwszego.
Dlaczego? Co miał w sobie takiego boskiego, że wciąż Ci się wydaje że go kochasz? Za co go kochasz? Co w nim było wyjątkowego? Bo nawet powód rozstania był oklepany :P
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:44   #2872
EntiEnti
Raczkowanie
 
Avatar EntiEnti
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 182
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Dlaczego? Co miał w sobie takiego boskiego, że wciąż Ci się wydaje że go kochasz? Za co go kochasz? Co w nim było wyjątkowego? Bo nawet powód rozstania był oklepany :P
.

Edytowane przez EntiEnti
Czas edycji: 2013-04-22 o 16:07
EntiEnti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 11:50   #2873
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez EntiEnti Pokaż wiadomość
Po prostu, mam wrazenie ze sie nie wyleczylam z faktu ze chlopak ktorego niesamowicie kochalam zostawil mnie dla innej.
A to normalne, mnie zostawił dla innej facet jak byłam w ogólniaku i do dzisiaj jak o tym pomyślę to mam ochotę gryźć, drapać, rzucać talerzami i rozpłakać się w tych porcelanowych skorupach Ale to urażona duma, no i takie ciche myślenie, że się nie było wystarczająco fajną, żeby tego faceta przy sobie zatrzymać. No ale pytanie czy on był aż taki cudowny, że warto było być dla niego super hiper mega laską? Chyba nie, skoro poszedł sobie w dal do innej baby
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 12:00   #2874
EntiEnti
Raczkowanie
 
Avatar EntiEnti
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 182
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A to normalne, mnie zostawił dla innej facet jak byłam w ogólniaku i do dzisiaj jak o tym pomyślę to mam ochotę gryźć, drapać, rzucać talerzami i rozpłakać się w tych porcelanowych skorupach Ale to urażona duma, no i takie ciche myślenie, że się nie było wystarczająco fajną, żeby tego faceta przy sobie zatrzymać. No ale pytanie czy on był aż taki cudowny, że warto było być dla niego super hiper mega laską? Chyba nie, skoro poszedł sobie w dal do innej baby

To kiedys przejdzie? Myslisz ze duzo osob tak ma? U mnie to takie dosc zywe wspomnienia niestety.

Edytowane przez EntiEnti
Czas edycji: 2013-04-22 o 16:08
EntiEnti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 12:17   #2875
Selbstmordversuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 40
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Petrycja Pokaż wiadomość
Wstawiacie tu dziewczyny linki piosenek, dajcie tytuły na jakieś dobre, wciągające książki, byle nie o pięknej, romantycznej miłości
Polecam baaaaardzo
Prawda o Ruby Valentine” Alison Bond,
jestem w trakcie jej czytania, jakieś 70% za mną i jest rewelacyjna!
Co prawda jeszcze nie dotarłam do końca, ale polecam i tak
Selbstmordversuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 12:20   #2876
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez behemotkot Pokaż wiadomość
No nie no, wszystkie z Krakowa? dyskryminacja jakaś
nie ma kogoś z Warszawy...

hehe, ja jestem z okolic. Wczoraj po prawie 3 latach i mojemu chłopakowi się odwidziało, najgorsze jest to, że teraz muszę pozbierać z mieszkania wszystkie rzeczy, a jeszcze nie dawno robiliśmy remont.... i mamy wspólnego pieska.... będzie ciężko....
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 12:34   #2877
_kruszyna
Raczkowanie
 
Avatar _kruszyna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 126
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez _Natalee_ Pokaż wiadomość
hehe, ja jestem z okolic. Wczoraj po prawie 3 latach i mojemu chłopakowi się odwidziało, najgorsze jest to, że teraz muszę pozbierać z mieszkania wszystkie rzeczy, a jeszcze nie dawno robiliśmy remont.... i mamy wspólnego pieska.... będzie ciężko....
trzymaj się na pewno będzie Ci ciężko, ale pomyśl, że jeśli ten zwiazek był skazany na rozsypanie to lepiej teraz po tych 3 latach niż po 5 czy 10 albo jakbyście byli małżeństwem z dziećmi....

ps 1. tak odbiegając od tematu- jakie są największe wady byłych, którzy nas zostawili ? wg mnie właśnie ten fakt. że nie docenili dziewczyn obok siebie, które ich kochały, wspierały itd.

ps 2. miałyście dziewczyny tak, że byli odzywali się do Was po długiej przerwie np. pare mięsięcy czy rok lub więcej tak po prostu ? nie chodzi mi o fakt, że chcieli wrócić ale po prostu czy kontakt wygasł lub któreś go zerwało a potem po długim okresie ciszy były się odezwał tak o ? żeby sobie pogadać czy dowiedzieć się z ciekawości co słychać ?
_kruszyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 12:42   #2878
Fouquet
Raczkowanie
 
Avatar Fouquet
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 165
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez EntiEnti Pokaż wiadomość
To kiedys przejdzie? Myslisz ze duzo osob tak ma? U mnie to takie dosc zywe wspomnienia niestety. Takie wlasnie ze az im sie wydaje ze jestem w nim nadal zakochana
Z ta dziewczyna mu potem nie wyszlo chyba, bo cierpial okrutnie. Strasznie to sie na nim odbilo. To tez bolalo, ze cierpial przez nia, a o mnie nie pamietal.
To wszystko brzmi jak nieprzeżyta żałoba.
__________________

„K: Chodzi o to, żeby kobieta czuła, że jest bytem odrębnym od mężczyzny, że będąc sama, istnieje tak samo intensywnie, bez żadnej wątpliwości”.
Fouquet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 12:48   #2879
EntiEnti
Raczkowanie
 
Avatar EntiEnti
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 182
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez Fouquet Pokaż wiadomość
To wszystko brzmi jak nieprzeżyta żałoba.

Dzieki za odzew

To jak mam ja em...przezyc?

Edytowane przez EntiEnti
Czas edycji: 2013-04-22 o 16:08
EntiEnti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 13:10   #2880
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVI

Cytat:
Napisane przez _kruszyna Pokaż wiadomość
ps 2. miałyście dziewczyny tak, że byli odzywali się do Was po długiej przerwie np. pare mięsięcy czy rok lub więcej tak po prostu ? nie chodzi mi o fakt, że chcieli wrócić ale po prostu czy kontakt wygasł lub któreś go zerwało a potem po długim okresie ciszy były się odezwał tak o ? żeby sobie pogadać czy dowiedzieć się z ciekawości co słychać ?
Nie,może dlatego,że zawsze ucinam jakikolwiek kontakt.Wiem tyle,że się pytali znajomych co u mnie , przy okazji spotkania, i tyle.Tak ogólnie to nie widzę sensu utrzymywania kontaktu z byłymi,w końcu nie po to się zrywa.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.