Therm Line - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-22, 17:27   #421
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Therm line

SAN_G:teraz przymierzam sie do zakupu http://www.allegro.pl/item177628033_...ys_od_3_5.html


Wiesz tez mysle o tym o którym pisałas Wydaje okey, jak Ty myślisz?
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 17:29   #422
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez san_g Pokaż wiadomość
mnie na taki wydatek narazie nie stac...Tż tez student:P haha jak juz zastosujesz to cudo Redline to koniecznie napisz!!
na pewno napisze, ale zanim ja ten srodek zastosuje i zanim zacznie on dzialac to na bank dwa miechy minal...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 17:33   #423
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
SAN_G:teraz przymierzam sie do zakupu http://www.allegro.pl/item177628033_...ys_od_3_5.html


Wiesz tez mysle o tym o którym pisałas Wydaje okey, jak Ty myślisz?
no ja to kupuje jak tylko dokoncze term line,a sprzedawca bardzo okey-mam kontakt osobisty bo w moim miescie odbieram od niego te suplementy (oszczedzam na przesylce:P-cfaniak ze mnie hehe) ale najwazniejsze w wyborze akurat tego sprzedawcy byla cena i oryginalnosc produktu...(i to,ze ma tyle komentarzy i to,ze mi kolega o nim powiedzial:P) a nie sprzedawca i to,ze jest z mojego miasta co jest tez niebywalym plusem nie powiem.zapytam go czy ma moze mozliwosc zalatwic inne produkty znaczy innych firm w tak dobrych cenach...
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 17:34   #424
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
na pewno napisze, ale zanim ja ten srodek zastosuje i zanim zacznie on dzialac to na bank dwa miechy minal...
wiem,niestety trzeba czasu zeby podzialalo ale chetnie sie dowiem czegos na ich temat i moze kiedys uskubam ale wydatek jednorazowy jest rzeczywiscie spory;/ narazie musze sobie odpuscic
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 17:44   #425
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Therm line

To dziewczyny mam nadzieje że nadal bedziemy zdawac sobie relacje ze stosowania spalaczy? Byloby super
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 17:53   #426
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez Lawinia2007 Pokaż wiadomość
To dziewczyny mam nadzieje że nadal bedziemy zdawac sobie relacje ze stosowania spalaczy? Byloby super
obiecuje,ze jak cos jeszcze spadnie z tego mojego tluszczyku to napisze hehe narazie i tak jest niezle p.s teraz tak pomyslalam,ze w poprzednim moim poscie zrobilam straszna reklame nie chce zeby potem mnie ktos oskarzal o nielegalne reklamowanie-wiec napisze ze to moje subiektywne zdanie,nic nie dostaje za to,ze to napisalam buziaki dziewczyny jak macie info o jakis nowosciach to chetnie poczytam.pozdrawiam ze swojej strony obiecuje,ze jak czegos sie dowiem to tez napisze
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 18:15   #427
-Szoho-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 72
GG do -Szoho- Send a message via Skype™ to -Szoho-
Dot.: Therm line

to wam jak to wygląda od strony, która zajmuje sie suplementami od paru długich lat pisze do gazet i czasem pomaga w ustawianiu składów niektórych preparatów ..
Czyli MNIE .

Czemu Olimp sprzedaje tak duże ilości swoich spalaczy?
Marketing , cena i to, że każdy sklep sprzedający suple ma go w swojej ofercie.
Bo trudno nie mieć jak część społeczeństwa zna w miarę tylko tą firmę.

Olimp nie jest firmą farmaceutyczną i jeszcze daleka drogą żeby byli

Co do spalaczy przez nich robionych.
Robią tak zwane podstawowe produkty, które działają w większości na Placebo.

Jak większość z was wie. Każdy spalacz jest jedynie dodatkiem do diety i tego sie należy trzymać. Jak sprawdzić czy dany spalacz naprawdę działa?
Trudno, ich skuteczność można oceniać dopiero przy trudnych sytuacjach gdzie naprawdę o redukcję każdego Kg to jak bitwa o Grunwald.

Jeszcze jedno.
Dlaczego większość naprawdę dobrych spalaczy jest z USA?
Za to należy winić nasze kochane przepisy, które zabraniają większość i substancji. Co niestety jest głupotą.


Redlina jak miał bym radzić - dodawać już pod koniec redukcji.
Znakomicie redukuje tak zwany trudny tłuszcz, zarówno dla facetów i kobiet.
__________________
Nie wiesz jak jeść, aby schudnąć?
Nie wiesz jak trenować, aby schudnąć?
Nie wiesz jakie suplementy stosować, aby schudnąć?
Odezwij się, a ci w tym na pewno pomogę.
Yours Personal Trainer
-Szoho- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 07:08   #428
uki
Raczkowanie
 
Avatar uki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 229
GG do uki
Dot.: Thermline

Witam was. Therm line biore od wczoraj, sadzicie ze godzina dziennie cwiczen i jakies serum wyszczuplajace przyniosa jakies efekty??
__________________
Dziekuje tym, ktorzy byli mi bliscy
uki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 13:34   #429
Mignotte
Raczkowanie
 
Avatar Mignotte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 81
Dot.: Therm line

Hej, mam 15 (i pol;pp) lat. Po waszych wypowiedziach postanowilam, ze warto sprobowac tego therm line ). Juz 3 dzien gdy go biore, codziennie cwicze (ok 30 min), brzuszki, skakanka i takie glupoty, staram sie malo jesc, juz NIE BEDE JADLA PO 18, no i staram sie tylko sniadanie i obiad!

Zobaczymy co z tego wyjdzie, glownie zalezy mi, zeby brzuch sie troche schowal bo za wypukly jest;p. No i chcialabym schudnac przynajmniej 4 kg, bo ostatnio jak weszlam na wage to sie wystraszylam )

Bede opisywac jak mi idzie. Mam nadzieje, ze cos z tego bedzie. Pozdrawiam!!
Mignotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 14:06   #430
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Therm line

osobiscie uwazam ze tylko sniadanie i obiad to malo - powinno sie jesc czesto male porcje
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 15:21   #431
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez pitahaya Pokaż wiadomość
osobiscie uwazam ze tylko sniadanie i obiad to malo - powinno sie jesc czesto male porcje
zgadzam sie zdrowe odzywianie jest zwiazane nie z iloscia tylko jakoscia tego co sie zjada.ogranicz slodycze i zle tluszcze ale nie porcje!!
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-30, 06:36   #432
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Therm line

ja od jutra włączam do swojego wiosennego odchudzania Thermo Speed mam nadzieję, ze cos pomoze. Będę go brać przed 1,5godzinnym treningiem na siłowni (rowerek + bieżnia).
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 18:12   #433
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Therm line

ja mojej mamie ktora ma 43 lata i wazyla 77 kg kupilam therm line II ... jutro minie 2 tygodnie brania... moja mama miala problemy z brzuchem tylko tam byla gruba i taka jakby napompowana... przeszla na diete je sniadanie obiead i maly podwieczorek nie je kolacji .... rusza sie tyle co w domu i na ogrodku... i schudla juz 2 kg chodziaz moim zdaniem opytycznie schudla wiecej .... mowi ze czuje sie lekkka .. brala przerozne produkty wspomagajace ale jeszcze nic nie dalo takich efektow ... moim zdaniem jak ktos nie ma za dobrej przemiany materii i naprawde ma nadwage to mu pomoze.... ale ja mam kolezanki ktore sa chude i to biora i mowia ze nic nie daje ... u nich nie ma czego spalac ale co tam zycze powodzenia
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 08:22   #434
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: Therm line

ja bralam ok miesiaca schudlam sporo ale byc moze dzieki diecie i regularnym ćwiczeniom bo to podstawa w koncu
teraz zostalo mi ostatnie 2kg i tluszczyk ktorego nie moge sie pozbyc od dawna wiec zakupilam sobie redline'a , od przyszlego tyg bede go brala mam nadzieje ze troszke pomoże.
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 09:25   #435
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
ja mojej mamie ktora ma 43 lata i wazyla 77 kg kupilam therm line II ... jutro minie 2 tygodnie brania... moja mama miala problemy z brzuchem tylko tam byla gruba i taka jakby napompowana... przeszla na diete je sniadanie obiead i maly podwieczorek nie je kolacji .... rusza sie tyle co w domu i na ogrodku... i schudla juz 2 kg chodziaz moim zdaniem opytycznie schudla wiecej .... mowi ze czuje sie lekkka .. brala przerozne produkty wspomagajace ale jeszcze nic nie dalo takich efektow ... moim zdaniem jak ktos nie ma za dobrej przemiany materii i naprawde ma nadwage to mu pomoze.... ale ja mam kolezanki ktore sa chude i to biora i mowia ze nic nie daje ... u nich nie ma czego spalac ale co tam zycze powodzenia
Moja mama ma spora nadwagę, ale nie wiem czy jej ten preparat kupić, bo nie ćwiczy, tyle co chodzi w pracy i w domu.
Dodatkowo przechodzi menopauzę. Czy są jakieś przeciwwskazania co do tego?
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 12:03   #436
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez asienkaa87 Pokaż wiadomość
ja bralam ok miesiaca schudlam sporo ale byc moze dzieki diecie i regularnym ćwiczeniom bo to podstawa w koncu
teraz zostalo mi ostatnie 2kg i tluszczyk ktorego nie moge sie pozbyc od dawna wiec zakupilam sobie redline'a , od przyszlego tyg bede go brala mam nadzieje ze troszke pomoże.
koniecznie zdaj relacje z tego redline'a
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 15:12   #437
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Therm line

hm a co lepsze thermilne czy cla clarinol? a mozna brac i to i to?:P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 16:02   #438
Mignotte
Raczkowanie
 
Avatar Mignotte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 81
Dot.: Therm line

dobrze, dobrze, postaram sie ograniczyc przede wszystkim SLODYCZE! Wiecej owocow, wiecej owocow-ZAPAMIETAC.

Ale fakt faktem, cera mi sie pogorszyla...
Mignotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 21:26   #439
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
hm a co lepsze thermilne czy cla clarinol? a mozna brac i to i to?:P
stosowane razem lepiej dzialaja....chyba najlepsze polaczenie to term line i l-karnityna tutaj link od mojego stalego sprzedawcy z allegro,jakas promocja: http://www.allegro.pl/item181446582_...kg_mniej_.html

(i znow napisze,ze nie mam zamiaru nic reklamowac,nie otrzymuje zadnych finansowych profitow poprostu polecam, bo korzystam z uslug tego sprzedawcy i uwazam,ze jest uczciwy i godny polecenia)

jak wam dziewczyny idzie zrzucanie kilogramow,ja juz dawno sie nie odzywalam ale to dlatego,ze sobie pofolgowalam ostatnio i chyba tylko dzieki tabletkom nie przybralam na kilogramach...eh...obiecu je,ze wezme sie za siebie bo coraz cieplej sie robi na dworze i zimowe "puchowki" ida w kat i nie ukryja waleczkow :P
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 16:18   #440
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: Therm line

A ja dzis zamowilam na All. Therm line i czekam na przesylke :p mam nadzieje ze cos poskutkuje u mnie to cudo bo przyznam sie ze sprobowalam juz tysiace wspomagaczy odchudzania i niestety zmarnowalam tylko kupe kasy bo efekt byl marny
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 20:13   #441
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Therm line

mam pytanko, bo czytam i czytam i nie wiem - czy zeby schudnąć biorąc therm line trzeba ćwiczyć?
Nie bardzo mam na to czas , ale zaczełam juz lepiej sie odżywiać. Nie wiem jednak czy to wystarczy? pewnie nie bardzo?
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 20:33   #442
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
mam pytanko, bo czytam i czytam i nie wiem - czy zeby schudnąć biorąc therm line trzeba ćwiczyć?
Nie bardzo mam na to czas , ale zaczełam juz lepiej sie odżywiać. Nie wiem jednak czy to wystarczy? pewnie nie bardzo?
ja cwiczylam, a wlasciwie duzo sie ruszalam biorac therm line. Aschudlam 2 kg w ciagu 2 ponad 2 tyg. Niestety szybko te 2 kg nadrobilam. Z nawiazka z reszta :/
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 20:49   #443
grosikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 87
Dot.: Therm line

Witam!
A słyszałyście może o Thyrotherm??
CZytałam na SFD że najlepszy spalacz tłuszczu.
Ma ktoś z nim jakieś doświadczenia?

POzdr.
grosikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 18:04   #444
asienkaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 354
Dot.: Therm line

a mi juz przyslali redline, przyznam ze te wszystkie przeciwskazania na opakowaniu sa troszkę przerazajace ale od niedzieli bede brala jak tylko skoncze therm line bo 8 tabletek mi jeszcze zostalo.
asienkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 19:34   #445
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: Therm line

Ja juz biore Therm Line bo przyszla paczuszka Dzis -pierwszy dzien.
Zjadlam ok.1200kcal i sporo sie ruszalam. Ale co najwazniejsze bo tym specyfiku o dziwo chcialo mi sie cwiczyc, biegac , skakac , robic cokolwiek . Kiedy siedzialam bezczynnie az mnie roznosilo by cos zrobic. Mam wiecej energii i checi do dzialania. Przede mna co prawda dluga droga do zamierzonego celu ale wierze, ze dam sobie rade z tymi tabletkami.
Oczywiscie to nie jest zadna reklama tylko subiektywna ocena po pierwszym dniu stosowania tego specyfiku .
Hmmm przeczytalam w ulotce , ze nie powinny stosowac Therm Line osoby ze sklonnoscia do depresji.. Niestety ja mam takowe sklonnosci do wszelkiego przygnebienia i różnych dołów i dolinek... Na szczescie nie zauwazylam po zazyciu kapsulek ze mam mega zly humor i przygnebienie, za to mialam w miare ustabilizowany humor, zadnego przygnebienia Cwiczenia i ruch poprawily mi nieco samopoczucie.
Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki baaaardzo serdecznie
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 19:44   #446
Mignotte
Raczkowanie
 
Avatar Mignotte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 81
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez andziutek Pokaż wiadomość
Ja juz biore Therm Line bo przyszla paczuszka Dzis -pierwszy dzien.
Zjadlam ok.1200kcal i sporo sie ruszalam. Ale co najwazniejsze bo tym specyfiku o dziwo chcialo mi sie cwiczyc, biegac , skakac , robic cokolwiek . Kiedy siedzialam bezczynnie az mnie roznosilo by cos zrobic. Mam wiecej energii i checi do dzialania. Przede mna co prawda dluga droga do zamierzonego celu ale wierze, ze dam sobie rade z tymi tabletkami.


łaaał, ja jakos po tych tabletkach nie czuje takiej checi i mocy, a szkoda!!!

Wogle wygladam jak baba w ciazy, od jutra koniec z tym, juz na serio, MAM ZAMIAR POWAZNIE SCHUDNAC I KONIEC!!


I mysle ze to czyste zdziertwo, jak my sie tak meczymy i robimy wszystko zeby schudnac a na forum w ktorym sie zalimy jest na srodku reklama z Mc'Donaldu.....oooh
Mignotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 20:19   #447
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez asienkaa87 Pokaż wiadomość
a mi juz przyslali redline, przyznam ze te wszystkie przeciwskazania na opakowaniu sa troszkę przerazajace ale od niedzieli bede brala jak tylko skoncze therm line bo 8 tabletek mi jeszcze zostalo.
jakie to przeciwwskazania? Jak pierwszaporcja? Jakie mialas uczycie? Jaki smak?
Cytat:
Napisane przez andziutek Pokaż wiadomość
Ja juz biore Therm Line bo przyszla paczuszka Dzis -pierwszy dzien.
Zjadlam ok.1200kcal i sporo sie ruszalam. Ale co najwazniejsze bo tym specyfiku o dziwo chcialo mi sie cwiczyc, biegac , skakac , robic cokolwiek . Kiedy siedzialam bezczynnie az mnie roznosilo by cos zrobic. Mam wiecej energii i checi do dzialania. Przede mna co prawda dluga droga do zamierzonego celu ale wierze, ze dam sobie rade z tymi tabletkami.
Oczywiscie to nie jest zadna reklama tylko subiektywna ocena po pierwszym dniu stosowania tego specyfiku .
Hmmm przeczytalam w ulotce , ze nie powinny stosowac Therm Line osoby ze sklonnoscia do depresji.. Niestety ja mam takowe sklonnosci do wszelkiego przygnebienia i różnych dołów i dolinek... Na szczescie nie zauwazylam po zazyciu kapsulek ze mam mega zly humor i przygnebienie, za to mialam w miare ustabilizowany humor, zadnego przygnebienia Cwiczenia i ruch poprawily mi nieco samopoczucie.
Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki baaaardzo serdecznie
heh, to wszystko dzialanie niczego wiecej jak tylko kofeiny. To ona tak pobudza do dzialania. Ew, guarana, o ile tam jest, bo juz nie pamietam...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 21:37   #448
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Therm line

ja skonczylam therm line, teraz jem to :

http://www.fitline.pl/goodlife.htm

Jakie beda efekty, powiem jak juz troszke pobiorę.
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 00:15   #449
ainoh7
Rozeznanie
 
Avatar ainoh7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 717
Dot.: Therm line

a ja mam jeszcze takie pytanie: czy biorac te wszystkie specyfiki mozna normalnie brac tez antykoncepcje hormonoalna? chodzi mi tu dokładnie o plasterek evra. czy to sie nie kłoci i czy nie ma wpływu na skutecznosc anty?
ainoh7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 07:38   #450
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: Therm line

Cytat:
Napisane przez ainoh7 Pokaż wiadomość
a ja mam jeszcze takie pytanie: czy biorac te wszystkie specyfiki mozna normalnie brac tez antykoncepcje hormonoalna? chodzi mi tu dokładnie o plasterek evra. czy to sie nie kłoci i czy nie ma wpływu na skutecznosc anty?
znalazlam cos takiego do term line,nie wiem jak z innymi suplementami...

"Czy można zażywać doustne środki antykoncepcyjne podczas stosowania kuracji Therm line II?"
Producent nie podaje, żeby doustne środkiantykoncepcyjne były przeciwwskazane podczas zażywania Olimp Therm Line II.Therm line II nie osłabia doustnej antykoncepcji hormonalnej. Natomoast doustneśrodki antykoncepcyjne zwalniają metabolizm kofeiny (jednego ze składnikówOlimp Therm line II), przez co jej działanie ulega nasileniu.
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-27 09:07:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.