Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-12, 13:00   #4651
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

aardbei77 kurcze a ja pokladalam nadzieje w Scandalu. Czekam az Estelka mi wysle i bede testowac. Dzieki, ze bebika juz wyslalas on i tak nie dla mnie, dla przyjaciolki ktora dopiero chce zaczac przygode z bb.



Ja dzis nalozylam Innisfree eco natural cover #1. Widze na ebay, ze juz go nie ma. Jest jakis mineral cover. To jest to samo?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:02   #4652
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
aardbei77 kurcze a ja pokladalam nadzieje w Scandalu. Czekam az Estelka mi wysle i bede testowac. Dzieki, ze bebika juz wyslalas on i tak nie dla mnie, dla przyjaciolki ktora dopiero chce zaczac przygode z bb.



Ja dzis nalozylam Innisfree eco natural cover #1. Widze na ebay, ze juz go nie ma. Jest jakis mineral cover. To jest to samo?
Mi nie pasuje, bo paskudnie włazi w pory i podkreśla wszystko, co suche. Ale od biedy coś się z nim przykombinuje. W poniedziałek powinno dojść, więc miłych testów koleżance życzę
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:06   #4653
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

miala ktoras z Was: http://www.ebay.pl/itm/280935230261?...84.m1423.l2649
na blogach zbiera nienajgorsze opinie, lepsze na pewno niz podobny produkt z The Face Shop
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:12   #4654
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
miala ktoras z Was: http://www.ebay.pl/itm/280935230261?...84.m1423.l2649
na blogach zbiera nienajgorsze opinie, lepsze na pewno niz podobny produkt z The Face Shop
Mam. Kupiłam właśnie pod wpływem dobrych opinii. Czuć rozgrzanie, ale raczej delikatne. Więcej się nie wypowiem, gdyż nie stosuję regularnie, tylko przed i po oczyszczaniu twarzy plasterkami. Ale zamierzam go wziąć w obroty

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Aha - jest trochę za gęsty na wielkość otworu, który mu dano Ciężko go wydostać.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

PS dużo lepiej rozgrzewa maseczka z Garniera
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:14   #4655
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
ojj tak dziękuję

aaa i muszę oddać sprawiedliwość Starfiszkowi - jednak nie on spowodował wcześniejsze gule (ale co to było, nie doszłam ), jak powiedziałam, tak zrobiłam i po zaleczeniu do niego wróciłam i jest nam razem nawet całkiem miło, fajnie nawilża, do konsystencji też się już przyzwyczaiłam...zobaczym y jak efekty, na razie używam od kilku dni
Dlatego ja zawsze testuje 1 produkt na raz, zeby wiedziec co jak na mnie dziala, inaczej potem sie traci czas i meczy cere znowu niepotrzebnie

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
- Etude House Precious Mineral BB Cream Bright Fit w24 Honey Beige (oba od sing-sing-girl, w gratisie próbki: skin79 pink i snail, missha ultra waterfull cream i etude house precious mineral bb dation #3 honey beige)

a dziś testuję Skinfood'a Honey Black Tea #2 - zapach: mniam kolor: beżowy beż! niby trochę za jasny, ale po kilku minutach jest WoW! teraz tylko testy trwałości... ale już jest fajny odada dziękuję
Zgadzam sie, zapach mniam to singsinggirl sprzedaje probki Etude House Precious Mineral BB Cream Bright Fit w24? O ile sie nie myle, Beth77 chciala go wyprobowac

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Czyli pewnie wyczytałaś u Azjatyckiego Cukru. Ona nagadała wszystkim głupoty, także i mi. To jest NAJCIEMNIEJSZY BB JAKI TESTOWAŁAM. A dodam, że ja mam Mishkę 21 (czyli ciemniejszą od Twojej) o kolor jest na styk.
No co Ty! to jest najjasniejszy BB, jaki testowalam a mam jasna cere Uzywam go, chociaz jest ciut, ciut na mnie za jasny Lol, co osoba, to inna opinia :P Ale z tym, ze jest najciemniejszy, to chyab przesadzilas - chocby Ginvera BB albo Dollishe, nie mowiac o innych sa duzo ciemniejsze!
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:16   #4656
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

chiao, zaznaczyłam, że najciemniejszy który JA testowałam. nawet Hot Pink jest dla mnie jaśniejszy.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:16   #4657
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Mam. Kupiłam właśnie pod wpływem dobrych opinii. Czuć rozgrzanie, ale raczej delikatne. Więcej się nie wypowiem, gdyż nie stosuję regularnie, tylko przed i po oczyszczaniu twarzy plasterkami. Ale zamierzam go wziąć w obroty

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Aha - jest trochę za gęsty na wielkość otworu, który mu dano Ciężko go wydostać.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

PS dużo lepiej rozgrzewa maseczka z Garniera
ktora garniera?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 13:19   #4658
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ktora garniera?
http://p.alejka.pl/i2/p_new/33/30/ga...-2x6ml_0_b.jpg ta kupuję ją jeszcze czasem mimo przerzucenia się na Azję


Potwierdzenie moich słów o Bio Essence: http://4.bp.blogspot.com/-fxyKpMaEt7.../BB+creams.jpg
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:19   #4659
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
To nie kwestia ebaya, tylko każdego sprzedawcy - od niego zależy, jaką przesyłką nadaje.
Niektórzy dają ekonomiczną, ale rejestrowaną, a inni nie.
Wszystko powinnaś znaleźć w szczegółach zamówienia. Musisz wejść do zakładki kupionych przedmiotów i poszukać linka do szczegółów swojego "order". No i zawsze możesz napisać do sprzedawcy z pytaniem, czym wysłał ;>
dzięki soneo, więc jest tak jak myślałam- mój sprzedawca nie rejestrował przesyłu, niestety. chyba rzeczywiście muszę napisać do niego
deluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:23   #4660
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

a mozecie polecic jakies maseczki peel-of oczyszczajace?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:26   #4661
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Odp: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
sheepka dostałam próbki, dziękuję

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
na zdrowie aszuelka
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 13:27   #4662
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a mozecie polecic jakies maseczki peel-of oczyszczajace?
Jak dla mnie plasterki wyciągają więcej... Peel offy ciągną głównie włoski.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:30   #4663
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie plasterki wyciągają więcej... Peel offy ciągną głównie włoski.
wczoraj uzylam plasterka z TFS i bylam zaskoczona, ze tak dobrze sie spisal. Nie mam niewiadomo jak duzo blackhead'ow wiec zaskoczylo mnie ile wyszlo.
Dzis probowalam na czole, ale tam slabo sie spisal.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:30   #4664
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Odp: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
na zdrowie aszuelka
Bede sie dzisiaj maziac a Ty nadal zadowolona z Lioele?
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:33   #4665
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
wczoraj uzylam plasterka z TFS i bylam zaskoczona, ze tak dobrze sie spisal. Nie mam niewiadomo jak duzo blackhead'ow wiec zaskoczylo mnie ile wyszlo.
Dzis probowalam na czole, ale tam slabo sie spisal.
Właśnie najlepsze jak dla mnie są plasterki od The Face Shop Mi też już resztka zaskórników została na szczęście
Trzeba też pamiętać, że czasem odklei się czysty plasterek.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:35   #4666
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Dlatego ja zawsze testuje 1 produkt na raz, zeby wiedziec co jak na mnie dziala, inaczej potem sie traci czas i meczy cere znowu niepotrzebnie
wiem, wiem, ale ja taka niecierpliwa jestem

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, zapach mniam to singsinggirl sprzedaje probki Etude House Precious Mineral BB Cream Bright Fit w24? O ile sie nie myle, Beth77 chciala go wyprobowac
próbki nie, mam pełny wymiar służę odlewką, jakby co
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:37   #4667
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Odp: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Bede sie dzisiaj maziac a Ty nadal zadowolona z Lioele?
No to miłego maziania Mam nadzieję, że coś podpasuje Tak zadowolona, ale kładę go pod oczy, nosek, trochę policzki i czółko...resztę dopieszczam tym Triple żeby mi zakrył to co ma kryć
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 14:10   #4668
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
właśnie podczytując wątek odebrałam pierwszą część ebayowego szaleństwa - na razie dotarły:
- Mizon Apple Juicy Peeling Gel (od ta-korea.global - najszybsza paczka dotychczas kiedykolwiek - normalnie idą ok 2 tyg, ta szła tydzień, w gratisie 2 herbatki z brązowego ryżu, pachną sushi )
- Skinfood Tea Tree Bubble Foam (od 1st_bizglobal - wysyłka tak samo szybka, ale brak gratisków )
- The Faceshop Blackhead Nose Clay Mask i
- Etude House Precious Mineral BB Cream Bright Fit w24 Honey Beige (oba od sing-sing-girl, w gratisie próbki: skin79 pink i snail, missha ultra waterfull cream i etude house precious mineral bb dation #3 honey beige)

a dziś testuję Skinfood'a Honey Black Tea #2 - zapach: mniam kolor: beżowy beż! niby trochę za jasny, ale po kilku minutach jest WoW! teraz tylko testy trwałości... ale już jest fajny odada dziękuję
Cisze się, że Ci pasuje Ja nawet nie miałam tak właściwie okazji go przetestować bo był na mnie pomarańczowy
Za to teraz od 2 dni testuje Tony Moly Petite Cotton od metice i jeśli chodzi o kolor, konsystencje i krycie to jest super, idealny ładnie kryje wszystko co trzeba a nie mam szpachli na twarzy tylko teraz muszę sprawdzić czy nie będzie mnie zapychał bo niestety mam z tym problem

A wczoraj zamówiłam u sing sing girl próbki Skin79 snail i orange oraz Etude House Bright Fit W13. A dla mamy próbki kremu pod oczy Etude House Moistful Collagen

A jeśli chodzi o krem pod bb krem, do tej pory używałam Humektanu i był najlepszy, robił fajny podkład po jakikolwiek makijaż czy krem BB, ale teraz nie ma go w żadnej aptece i tak pomyślałam żeby wypróbować coś azjatyckiego, tylko strasznie boję się zapchania. Polecacie coś? Coś leciutkiego

Edytowane przez odada
Czas edycji: 2013-04-12 o 14:31
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 14:40   #4669
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Hej. POtrzebuje znalesc jaki zamiennik kremu Skin79 Intense. Kolor jest fajny i krycie tez. ale jest jakis ciezki i mam wrazenie ze jak naloze go ok 7 to o 12 juz na polowie twarzy go nie ma. Uzywalam rowniez skin79 gold oraz skin79 oriental(fioletowy). Polecicie cos? terstowalam troche probek i wiem ze mishhe PC nie dla mnie, (nie testowalam signature). pare probek z tonymoly, te nie to. Zastanawiam sie nad zielonym Lioele ale duzo czytalam nad jego zapychaniem - mialam mala probke i z koloru chyba ok (moze tycke za ciemny) ale za krotko go uzywalam zeby ocenic zapychanie.
Generlanie szukam dobrze kryjacego kremu o sredniej jasnosci i najlepiej matowego co jak wyzej wymieniowy skin79 Intense clasic ale trwarlszego i lzejszego da sié znalesc?
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 14:45   #4670
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
Hej. POtrzebuje znalesc jaki zamiennik kremu Skin79 Intense. Kolor jest fajny i krycie tez. ale jest jakis ciezki i mam wrazenie ze jak naloze go ok 7 to o 12 juz na polowie twarzy go nie ma. Uzywalam rowniez skin79 gold oraz skin79 oriental(fioletowy). Polecicie cos? terstowalam troche probek i wiem ze mishhe PC nie dla mnie, (nie testowalam signature). pare probek z tonymoly, te nie to. Zastanawiam sie nad zielonym Lioele ale duzo czytalam nad jego zapychaniem - mialam mala probke i z koloru chyba ok (moze tycke za ciemny) ale za krotko go uzywalam zeby ocenic zapychanie.
Generlanie szukam dobrze kryjacego kremu o sredniej jasnosci i najlepiej matowego co jak wyzej wymieniowy skin79 Intense clasic ale trwarlszego i lzejszego da sié znalesc?
O zapychaniu przez BB piszą najczęściej osoby, które źle go zmywają. Trzeba pamiętac o dokładnym demakijażu (najlepiej olejowanie), wtedy BB nie zrobi krzywdy. Jak zadowolił Cię Lioele to po prostu go bierz.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 16:13   #4671
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
O zapychaniu przez BB piszą najczęściej osoby, które źle go zmywają. Trzeba pamiętac o dokładnym demakijażu (najlepiej olejowanie), wtedy BB nie zrobi krzywdy. Jak zadowolił Cię Lioele to po prostu go bierz.
a mnie pomarańczowy skin79 zapchał jeszcze zanim go zdążyłam zmyć- takie, panie, cuda
deluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 16:50   #4672
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dostałam dzisiaj:

Holika Holika Wine Therapy Sleeping Mask
Mizon Watermax Aqua Gel Cream
Skin79 Sue Hydrating Gel
Mizon Snail Repair Intensive Ampoule
Missha Creamy Latte Strawberry Cleansing Foam

i mnóóóóstwo sampli

Osioł f2plus1 dał mi zły tracking.

I w ogóle na paczce z Watermaxem miałam napisane koślawym pismem "Angelika ratuj mnie, jestem uwięziony" aż mnie odrzuciło, WTF
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 16:53   #4673
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie plasterki wyciągają więcej... Peel offy ciągną głównie włoski.
te z brwi?
Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Bede sie dzisiaj maziac a Ty nadal zadowolona z Lioele?
wyprobuj sue zel bo leci do mnie i ciekawa jestem

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość

I w ogóle na paczce z Watermaxem miałam napisane koślawym pismem "Angelika ratuj mnie, jestem uwięziony" aż mnie odrzuciło, WTF
jaja sobie robisz?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 16:58   #4674
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj:

Holika Holika Wine Therapy Sleeping Mask
Mizon Watermax Aqua Gel Cream
Skin79 Sue Hydrating Gel
Mizon Snail Repair Intensive Ampoule
Missha Creamy Latte Strawberry Cleansing Foam

i mnóóóóstwo sampli

Osioł f2plus1 dał mi zły tracking.

I w ogóle na paczce z Watermaxem miałam napisane koślawym pismem "Angelika ratuj mnie, jestem uwięziony" aż mnie odrzuciło, WTF
no to ładnie Ci podpisali paczkę...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:05   #4675
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Nie wiem, co mam o tym myśleć.


Ach, dostałam jeszcze Yedam Firming Cream, słoiczek przecudowny A na tekturowym pudełku z boku jest logo Samsunga
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:05   #4676
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
chiao, zaznaczyłam, że najciemniejszy który JA testowałam. nawet Hot Pink jest dla mnie jaśniejszy.
A to sorry

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Potwierdzenie moich słów o Bio Essence: http://4.bp.blogspot.com/-fxyKpMaEt7.../BB+creams.jpg
Ale to tutaj tak dziwnie ciemno wyglada, na mojej twarzy jest b jasny Ale wiem, wiem, na kazdym wyglada inaczej

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj:

Holika Holika Wine Therapy Sleeping Mask
Mizon Watermax Aqua Gel Cream
Skin79 Sue Hydrating Gel

Mizon Snail Repair Intensive Ampoule
Missha Creamy Latte Strawberry Cleansing Foam

i mnóóóóstwo sampli

Osioł f2plus1 dał mi zły tracking.

I w ogóle na paczce z Watermaxem miałam napisane koślawym pismem "Angelika ratuj mnie, jestem uwięziony" aż mnie odrzuciło, WTF
WTF?!?! D: ale Ty nie masz na imie Angelika?

a tak poza tym, interesuje mnie Twoja opinia na temat produktow, ktore zaznaczylam jak juz sprobujesz
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:07   #4677
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Po polsku mialas to napisane?!?!?!?!

Co do logo samsunga to jest okej
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:08   #4678
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

a ja za to nic nie dostałam od srody paczki w pl a tu ani widu ani slychu.... ostatnio dostalam paczke dzien po wyladowaniu w pl... zla sie robie powoli
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:08   #4679
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość


WTF?!?! D: ale Ty nie masz na imie Angelika?
No przeciez ma! a jak byl jej adres to uzyli jej imienia!
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:12   #4680
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

a moze to koreanczyk jakis napisal
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.