Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszczamy! - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-13, 08:05   #4261
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

moooniek co masz nowego fajnego do włosów? masz coś rosyjskiego?
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 08:30   #4262
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc


Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Cieszyć tak na dobre będę się pewnie dopiero po ślubie, bo teraz mamy sporo załatwień z tym związanych i ciągle siedzi mi w głowie ten temat. Za tydzień pewnie pojadę suknie oglądać. Przeraża mnie też kwestia makijażu, pisałam do tylu makijażystek i wszystkie zajęte



Ja też powoli wykańczam balsam Aleppo. Wczoraj umyłam pierwszy raz szamponem i dałam maskę drożdżową, włosy były cudowne
a myślałaś może o jakiś dziewczynach z YT z Twoich okolic? Np. z Lublina czy coś ? Pewnie znajdziesz tą odpowiednią osóbkę

oj te kosmetyki są cudowne w całości
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 08:33   #4263
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Odp: Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej za

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
moooniek co masz nowego fajnego do włosów? masz coś rosyjskiego?
Oleo Repair i Fruity Passion a z rosyjskich to uwielbiam szampony i maske drozdzowa
Odzywka EH ultra gladkosc tez jest bardzo fajna, ale wole oleo i fruity
A jak u Ciebie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
co jem
czym się smaruję

Edytowane przez moooniek
Czas edycji: 2013-04-13 o 08:35
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 08:35   #4264
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Odp: Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy da

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Oleo Repair i Fruity Passion a z rosyjskich to uwielbiam szampony i maske drozdzowa
Odzywka EH ultra gladkosc tez jest bardzo fajna, ale wole oleo i fruity

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
powiedz mi o niej coś więcej bo jeszcze czeka na swą kolej
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 12:39   #4265
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Odp: Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy da

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Oleo Repair i Fruity Passion a z rosyjskich to uwielbiam szampony i maske drozdzowa
Odzywka EH ultra gladkosc tez jest bardzo fajna, ale wole oleo i fruity
A jak u Ciebie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
u mnie Garniery odpadają bo nie lubię tej firmy ja nic nowego nie mam, ale czaję się na tą maskę z efektem laminowania
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 12:45   #4266
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Odp: Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy da

Ale u mnie grzmi!
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 13:19   #4267
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

http://www.ebay.com/itm/Girl-HOT-Ple...item5d3bd7528d
Kupiłam dziś taką bardzo podobną w lumpku za 9 zł
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 13:57   #4268
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
http://www.ebay.com/itm/Girl-HOT-Ple...item5d3bd7528d
Kupiłam dziś taką bardzo podobną w lumpku za 9 zł
Kocham takie kwieciste kiecki!
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 14:32   #4269
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, wło

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
u mnie Garniery odpadają bo nie lubię tej firmy ja nic nowego nie mam, ale czaję się na tą maskę z efektem laminowania
Ja tez sie na nia czaje, ale na razie nie moge nic kupic. Nie to, ze mam bana, tylko jeszcze w kwietniu ide na 4 osiemnastki i w maju na 3, jestem splukana...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 14:55   #4270
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość

Miki, teraz będzie coraz lepiej, taką miejmy nadzieję
Też na to liczę

Teraz mamy urwanie głowy, chrześnica jest u nas od jakiegoś tygodnia, siostra w szpitalu.

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość

Mikuś, świetnie sobie z tym wszystkim radzisz - jesteś zorganizowana, nie panikujesz - tak trzymac
Fajnie,ze oprocz wymiotow nie masz zadnych dolegliwosci. Mam nadzieje, ze te pierwsze szybko odejda.

Po usg czekamy oczywiscie na zdjecia


Co do wlosów - kurde, ja to jestem w tyle.. nie buszuje juz po wizazu w poszukiwaniu nowosci
Za to od czasu do czasu czytam blogi i oczywiscie nie umknely mi kosmetyki Rosyjskie. Zamowilam sobie taka zlota maske, na drozdzowa sie jednak nie zdecydowalam. Teraz chyba sobie wyprobuje jakis szampon z tej serii.. Uzywalyscie?
Chce sobie wybrac znow jakis fajny szampon, obecnie ponownie testuje Alterre z Papaja. Kiedys juz uzywalam,ale nie pamietam,czy mi pasowala, chyba tak
Miło, że tak myślisz Zorganizowana jestem, ale panikarą niestety jestem konkretną. Taki mój charakter, wszystko muszę mieć dopięte, dopracowane, najlepiej jak potrafię. Jak coś nie idzie po mojej myśli to jestem wściekła

Zdjęcie oczywiście będę. W przyszłym tygodniu się zapiszę. Oby wszystko było dobrze, bo póki co nic nie wiem czy ciąża rozwija się prawidłowo.

Którą serię masz na myśli? Miałam sporo rosyjskich szamponów Dla mnie te kosmetyki są fenomenem, zarówno do włosów jak i twarzy

Cytat:
Napisane przez patu323 Pokaż wiadomość

Nie denerwuj się, nie szkodź maluszkowi, na pewno wszystko się poukłada wiem, ze łatwo mówić, ale moja przyjaciółka ma ślub w czerwcu i też jeszcze nie ma makijażystki ani fotografa! Zaproszenia też dalej nie powysyłane Ale ona pełen spokój, ze kogoś znajdzie, a jak nie to poprosi kogoś ze znajomych, którzy dopiero zaczynają przygodę z fotografią o sesje Zadziwia mnie jej spokój
Póki co jeszcze jestem w miarę spokojna. Bliżej ślubu zacznie się panika Podziwiam koleżankę, ja niestety tak nie potrafię Na szczęście póki co wszystko układa się tak jak chciałam - sala, orkiestra, kościół. Dzisiaj jedziemy do kamerzysty i fotografa. Wybraliśmy dwóch braci http://www.adimstudio.pl/ najbardziej trafiają w mój gust Widać, że znają się na rzeczy. Partactwa nie znoszę, wolałabym w ogóle nie brać.

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4028607 4]

a myślałaś może o jakiś dziewczynach z YT z Twoich okolic? Np. z Lublina czy coś ? Pewnie znajdziesz tą odpowiednią osóbkę

oj te kosmetyki są cudowne w całości [/QUOTE]

Mam jedną dziewczynę na oku Justyna z kanału http://www.youtube.com/user/loveandgreatshoes/videos musiałabym z nią pogadać, napiszę do niej na dniach. Uwielbiam te dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
http://www.ebay.com/itm/Girl-HOT-Ple...item5d3bd7528d
Kupiłam dziś taką bardzo podobną w lumpku za 9 zł
Świetna
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 15:45   #4271
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Chcialabym, dla zwiekszenia tej pewnosci (wiem,ze w praktyce najlepiej,ale chcialabym tez tak poza praca) zapisac sie na jakis kurs jezykowy.
Po wstepnym przejrzeniu ofert chyba zdecyduje sie na system dualny - Gramatyka i kwestie "techniczne" z polskim lektorem, plus konwersacje tylko z Native Speaker'em.
Myslicie,ze to dobry sposob?
Zalezy mi przede wszystkim na podniesieniu swojej pewnosci siebie (chociaz to raczej psycholog ) i koniecznie na jak najszybszym i dokladnym poszerzeniu slownictwa.
Ja z wasnego doswiadczenia polecam wszystkim Callan. Moze sa lepsze kursy i zapewne wiele drozsze, ale z takich normalnych to callan jest absolutnie najlepszy jesli ktos chce sie nauczyc mowiac, a nie rozwiazywac cwiczenia, co jest kompletna strata czasu i pieniedzy.


Cytat:
A w dzisiejszych czasach -> nie lubie chodzic po sklepach,irytuje mnie to
Chociaż ostatnio wstapilismy z TŻ do Fashion House w Piasecznie (outlet) i widzialam ladny plaszczyk wiosenny z Vero Mody. Zastanawiam sie, czy po niego nie wrocic, ale jak na outlet to -moim zdaniem- jednak drogi -> 150zł.
Ja tez nie lubie. Szczegolnie w pl, z tymi wrednymi babami

150zl za vero mode w outlecie??? Poszaleli chyba



[quote]Wrrr, nie mówcie nic o rozmiarach biustu, ostatnio się wkurzylam - znalazlam w Orsay'u dwie sliczne sukienki - ten sam model, dwa rozne kolory. Przecena - tylko 50zł/szt (jak na Orsay to naprawde okazyjna cena). Lezaly bardzo fajnie i podobaly mi sie, natomiast... byly za male tylko w biuscie wrrr.
Nie przypominam w zadnym stopniu Pani Anderson, wiec wkurzylo mnie to.
Ja tam moglabym sie zamienic i miec mniejsze, za to moc wbic sie w te piekne sukienki
Ja tez do Pameli mam daleko, a wiekszosc ciuchow jest wlasnie za malych w biuscie, a za duzych w talii

A co do Orseja, to ja tu w UK czesto widuje ich ciuchy w jakichs sklepikach indyjskich, wyprzedazowych. Niedawno widzialam torebke za 3 funty, a ostatnio juz mialam kupic spodniczke za 2 f. Ale nad spodniczka za dlugo sie zastanawialam, i jak w koncu po nia poszlam, to zostaly same XS (czyli na jedna moja noge)




Cytat:
Proteionowe śniadanka? Rozwiniesz?
Np. banan, 3 lyzki platkow owsianych (ja mam akurat mieszane z kilku zboz), lyzka ziarenek mieszanych (ja mam slonecznik, dynia i orzeszki piniowe) 300 ml mleka sojowego i 2 lyzki protein grochowych. Wszystko razem blenduje blenderem.

albo zamiast banana truskawki.

zasem jej normalne sniadanie. To wtedy pije bardziej plynnego szejka proteinowego. Mleko sojowe, proteiny i kakao. Lub zamiast kakao kawa rozpuszczalna lub inka.

Kolejna opcja to "owsianka". Tu znow, ja uzywam mieszanych platkow. Do goracego mleka sojowego dodaje wiorki kokosowe, platki, suszone owoce, proteiny i troche syropu klonowego do poslodzenia. Czekam 5 minut, az namiekna i wcinam.

Czyje spora roznice w tym jak regeneruja sie miesnie po cwiczeniach. W ogole zakwasy mnie juz nie dotycza praktycznie. Mialam ostatnio 2 razy taki wycisk, ze bylam pewna, ze nastepnego dnia nie ztocze sie z lozka, a tu nic. W ogole, jakbym nic niezwyklego nie robila.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2013-04-13 o 15:51
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 16:14   #4272
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cześć!

Nadrobiłam was

Zaraz uciekam na zakupy
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 17:24   #4273
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
http://www.ebay.com/itm/Girl-HOT-Ple...item5d3bd7528d
Kupiłam dziś taką bardzo podobną w lumpku za 9 zł

Jaka piękna to spódniczka. Uwielbiam takie lekkie spódniczki na wiosnę/lato. Jutro jadę na zakupy więc chyba trochę muszę zaszaleć chociaż i tak znając mnie to nic sobie nie kupię bo nie będę potrafiła dobrze zestawić ze sobą tych wszystkich ubrań. Zawsze tak mam, że w domu mam wizje swoich outfitów. Jak będę się prezentować w nich i wiem co chcę kupić, a w sklepie nic nie wybieram sobie bo nie umiem dobrać spodni do bluzki czy swetra do koszulki..Czy tylko ja tak mam? Brr...
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 17:44   #4274
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Dziewczyny, czy możecie mi podać jakieś dania, które robi się szybko i są zdrowe i małokaloryczne? I przy okazji dobre? Chciałabym jakieś zdrowe nawyki wprowadzić do diety.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 17:53   #4275
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ja się bałam, ze w takich rozkloszownych będę wygladać śmiesznie, ale fajnie jest.


a czemu mają być małokaloryczne?
Mało kalorii nie znaczy zdrowo


Rybkę sobie zrób w piekarniku z warzywami
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 18:37   #4276
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
a czemu mają być małokaloryczne?
Mało kalorii nie znaczy zdrowo

Rybkę sobie zrób w piekarniku z warzywami
To jest zasada?
Chcę mało kalorii, bo ostatnio przesadzam z jedzeniem i czuję to, chociaż się nie ważyłam. Jem wszystko, co jest bez ograniczeń, do tego fast foody, batony w hurtowej ilości z automatu.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:04   #4277
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Wiesz, mi się wydawało, ze jem dużo a jak przyszło co do czego to się okazało, ze zjadam dużo za mało kalorii dziennie. i teraz walczę z dobiciem do większej ilości.
Odstaw niezdrowe żarcie,jedz regularnie, ruch, a nie bawienie się w małą ilość kalorii . Oblicz sobie zapotrzebowanie sporo jest kalkulatorów w internecie. Małą ilością kalorii paradoksalnie można bardziej sobie zaszkodzić.

Np orzechy są megakaloryczne, ale baaardzo zdrowe . No, a taka princessa kokosowa 600 kcal odkąd to zobaczyłam jakoś straciłam na to ochotę. 600kcal,a zero wartości odżywczych, sam tłuszcz i to jakiś koszmarny.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:09   #4278
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ja wolę proste ciuchy, nie lubię wzorzystych, kwiecistych i nie lubię/nie umiem mieszać kolorów.

Jak tak sobie teraz pomyślę, to nie przypominam sobie, żebym kupiła jakąś pełnowymiarowa odżywkę/maskę do włosów przez ostatnie...1,5 roku
Takie duże zapasy miałam. Już się powoli kończą
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:10   #4279
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ja wysłałąm Tż a on "no tak, kwiatki..."

:p Uwielbiam motyw kwiatów, ptaków .
Teraz będzie szał na paski.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Ale bluzki mam w większości gladkie, zeby szło sensownie łączyć z wzorzystymi spódnicami
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 19:17   #4280
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Umowa z kamerzystą i fotografem spisana Ceny mają niskie jak za taką jakość, kamerzysta 2100 zł (90 min. filmu w jakości HD, kamerują z dwóch albo trzech lustrzanek), fotograf też 2100 zł (około 400 zdjęć + 60 z pleneru). Jestem pod wrażeniem Pokazywali nam przykładowe filmy, coś pięknego
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:33   #4281
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Ja wysłałąm Tż a on "no tak, kwiatki..."

:p Uwielbiam motyw kwiatów, ptaków .
Teraz będzie szał na paski.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Ale bluzki mam w większości gladkie, zeby szło sensownie łączyć z wzorzystymi spódnicami
Ja lubię motyw kota Mam jedną bluzkę z kotem ale ma za dużo ozdobników jak dla mnie i rzado w niej chodze, jak już to po domu.
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Umowa z kamerzystą i fotografem spisana Ceny mają niskie jak za taką jakość, kamerzysta 2100 zł (90 min. filmu w jakości HD, kamerują z dwóch albo trzech lustrzanek), fotograf też 2100 zł (około 400 zdjęć + 60 z pleneru). Jestem pod wrażeniem Pokazywali nam przykładowe filmy, coś pięknego
Super
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:37   #4282
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Mam jedną dziewczynę na oku Justyna z kanału http://www.youtube.com/user/loveandgreatshoes/videos musiałabym z nią pogadać, napiszę do niej na dniach. Uwielbiam te dziewczyny
właśnie o niej myślałam
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Umowa z kamerzystą i fotografem spisana Ceny mają niskie jak za taką jakość, kamerzysta 2100 zł (90 min. filmu w jakości HD, kamerują z dwóch albo trzech lustrzanek), fotograf też 2100 zł (około 400 zdjęć + 60 z pleneru). Jestem pod wrażeniem Pokazywali nam przykładowe filmy, coś pięknego
cudnie! A tak się martwiłaś, że wszystko na hop-siup
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:40   #4283
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Wiesz, mi się wydawało, ze jem dużo a jak przyszło co do czego to się okazało, ze zjadam dużo za mało kalorii dziennie. i teraz walczę z dobiciem do większej ilości.
Odstaw niezdrowe żarcie,jedz regularnie, ruch, a nie bawienie się w małą ilość kalorii . Oblicz sobie zapotrzebowanie sporo jest kalkulatorów w internecie. Małą ilością kalorii paradoksalnie można bardziej sobie zaszkodzić.

Np orzechy są megakaloryczne, ale baaardzo zdrowe . No, a taka princessa kokosowa 600 kcal odkąd to zobaczyłam jakoś straciłam na to ochotę. 600kcal,a zero wartości odżywczych, sam tłuszcz i to jakiś koszmarny.
Kompletnie tego nie ogarniam, muszę poczytać. Zauważyłam, że rano mam idealnie płaski brzuch, a w ciągu dnia wyglądam jakbym była w ciąży. Myślę, że to może być od niezdrowego jedzenia. Ale zrobię tak jak mówisz: nie będę jeść słodyczy ( już w to wierzę) i fast foodów, no i zacznę ćwiczyć.
Ja nie lubię kokosowych ani lodów, ani batoników/wafelków.


Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Ja wysłałąm Tż a on "no tak, kwiatki..."

:p Uwielbiam motyw kwiatów, ptaków .
Teraz będzie szał na paski.Ale bluzki mam w większości gladkie, zeby szło sensownie łączyć z wzorzystymi spódnicami
Ja też tak mam, czarna bluzka, ewentualnie szara i wzorzysta spódnica. wygląda to nieźle, tak przemyślanie, a jest to najprostsze zestawienie, które zawsze dobrze wypada.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Umowa z kamerzystą i fotografem spisana Ceny mają niskie jak za taką jakość, kamerzysta 2100 zł (90 min. filmu w jakości HD, kamerują z dwóch albo trzech lustrzanek), fotograf też 2100 zł (około 400 zdjęć + 60 z pleneru). Jestem pod wrażeniem Pokazywali nam przykładowe filmy, coś pięknego
Miki, super! Zdjęcia koniecznie musisz ze sobą wziąć na nasze lubelskie spotkanie
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 20:41   #4284
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Belli fajna spódniczka
Ja dzisiaj byłam na ryneczku miałam zamiar poszaleć, ale ojciec po 20minutach zaczął się niecierpliwić ;///
Tak więc kupiłam fajne grafitowe spodnie, koszule http://allegro.pl/mega-jeansowa-kosz...101407038.html i jeszcze taką beżową bluzkę https://plus.google.com/photos/11197...890?banner=pwa
Za tydzień muszę sama pojechać. Chciałabym jakieś kolorowe spodnie, ale nie wiem jaki kolor jest najbardziej uniwersalny;>
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 20:50   #4285
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Belli fajna spódniczka
Ja dzisiaj byłam na ryneczku miałam zamiar poszaleć, ale ojciec po 20minutach zaczął się niecierpliwić ;///
Tak więc kupiłam fajne grafitowe spodnie, koszule http://allegro.pl/mega-jeansowa-kosz...101407038.html i jeszcze taką beżową bluzkę https://plus.google.com/photos/11197...890?banner=pwa
Za tydzień muszę sama pojechać. Chciałabym jakieś kolorowe spodnie, ale nie wiem jaki kolor jest najbardziej uniwersalny;>
Czarny zawsze pasuje do wszystkiego


Też bym sobie kupiła jakieś spodnie. Dżinsowe by mi się przydały, do tego jakieś jaśniejsze, może szare.
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 21:01   #4286
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
:p Uwielbiam motyw kwiatów, ptaków .
Teraz będzie szał na paski.
Tak móisz? To dobrze, bo kupiłąm sobie w lumpie koszulke w paseczki. Będę na czasie
A tak poważnie, to u mnie tej wiosny same gładkie pastele tak jest mdło i cukierkowo na wystawach. Kiedy będą modne takie kolory jak ja lubię
I krótkie bluzeczki. Takie zaraz pod cycki. Normalnie straszne.
Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Też bym sobie kupiła jakieś spodnie. Dżinsowe by mi się przydały, do tego jakieś jaśniejsze, może szare.
Mi się od lumpó we łbie poprzewracało i zrobiłam sie znowu totalną sknerą. Wczoraj w lumpie nie kupiłam spodni Miss Sixty, bo kosztowały 4f (ok 20 zł), a dziś w M&S były śliczne spodnie w kolorze tak jakby spranym burgundowym. Przód delikatnie woskowany, a tył normalny. Tak fajnie skomponowane to było. 16, przecenione z 35.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 21:08   #4287
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Czarny zawsze pasuje do wszystkiego


Też bym sobie kupiła jakieś spodnie. Dżinsowe by mi się przydały, do tego jakieś jaśniejsze, może szare.
no właśnie mam same czarne i ciemny jeans chce kolor ale nie wiem jaki przymierzałam czerwone legginsy w bershce i chyba to nie mój kolor, bo wyglądałam jak otyły bocian.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 21:12   #4288
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

butelkowa zieleń, mam i uwielbiam

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

paski koniecznie pionowe i czarno-białe Legginsy, koszule, spódnice..
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 21:16   #4289
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Kocurku dzięki Tobie już wiem jakie chce: burgundowe jeszcze myślałam o beżowych albo miętowych
Z kolorów mam szare, niebieskie ( nie lubie ich bo strasznie łapia farfocle(?:P)) i brązowe lekko wpadające w taką wojskową zieleń (dziwny kolor do opisania)
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 21:22   #4290
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Burgundowe tez super Ja nie kupiłam bo u mnei pół uczelni ma takie, a ja nie lubię tak

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Kupiłam wtedy w veromodzie dwie pary za 100 zł, zamiast 140 zielone i brązowe.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.