INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;) - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-15, 18:47   #1051
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez julisalika Pokaż wiadomość
-normalnie czuje sie winna
A jak teraz nogi ? Moze zle stapnelas i przez to ten bol ?
To w obydwu nogach, i w tych samych miejscach więc może przećwiczyłam, albo za bardzo obciążyłam kości Boli przy chodzeniu, może to przez tą przerwę, Już sama nie wiem co może być przyczyną. Zobaczymy co będzie jutro
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:07   #1052
MarikaxDD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 26
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Czesc dziewczyny, co jakis czas Was tu podgladam i szukam motywacji jak mi jej braknie i teraz zdecydowalam sie napisac po jakims czasie widze ze sporo nowych dziewczyn ostatnio sie pojawia im wiecej tym lepiej ja wczoraj zaczelam drugi miesiac, dzisiaj porobilam sobie zdjecia i jestem w szoku! nie widzialam u siebie takich postepow jakie widze na zdjeciach :O widzialam ze komus (juz nie pamietam komu) brakowalo jakiegos filmiku, jakiego brakuje? moze ja cos wykombinuje

i tak jeszcze dla Waszej motywacji pokaze Wam moja tapete: http://img2.demotywatoryfb.pl//uploa...vyh7t3_600.jpg
MarikaxDD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:19   #1053
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez MarikaxDD Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, co jakis czas Was tu podgladam i szukam motywacji jak mi jej braknie i teraz zdecydowalam sie napisac po jakims czasie widze ze sporo nowych dziewczyn ostatnio sie pojawia im wiecej tym lepiej ja wczoraj zaczelam drugi miesiac, dzisiaj porobilam sobie zdjecia i jestem w szoku! nie widzialam u siebie takich postepow jakie widze na zdjeciach :O widzialam ze komus (juz nie pamietam komu) brakowalo jakiegos filmiku, jakiego brakuje? moze ja cos wykombinuje

i tak jeszcze dla Waszej motywacji pokaze Wam moja tapete: http://img2.demotywatoryfb.pl//uploa...vyh7t3_600.jpg
Witaj Brakuje nam Cardio Circut, mamy tylko plyometric cardio circut, a to chyba dwa inne zestawy ćwiczeń?? Lepiej wstawiaj swoje zdjęcia, i pokaż co można osiągnąć. Zwłaszcza mi się dzisiaj to przyda, bo popadam w jakąś niemoc
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:25   #1054
MarikaxDD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 26
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Witaj Brakuje nam Cardio Circut, mamy tylko plyometric cardio circut, a to chyba dwa inne zestawy ćwiczeń?? Lepiej wstawiaj swoje zdjęcia, i pokaż co można osiągnąć. Zwłaszcza mi się dzisiaj to przyda, bo popadam w jakąś niemoc
Cardio circut i plyometric cardio circut to ten sam filmik tez mialam z tym problem, ale zauwazylam ze to zalezy od kalendarza jak spojrzysz na googlach na inne to masz normanie napisane plyometric cardio circut
a zdjecie wrzuce potem, bo zaraz spadam cwiczyc tylko jakas kolka mnie trzyma i czekam az minie a jakos nie bardzo sie nato zanosi

A dorzuce jednak juz teraz


Uploaded with ImageShack.us
mam nadzieje ze pokaze sie zdjecie dodaje ze nie przestrzegam jakiejs szczegolnej diety. tzn staram sie jesc w rozsadnych ilosciach, i co pare godzin, ale slodyczy np sobie nie odmawiam

Edytowane przez MarikaxDD
Czas edycji: 2013-04-15 o 19:28 Powód: dopisek
MarikaxDD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:27   #1055
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Witaj Brakuje nam Cardio Circut, mamy tylko plyometric cardio circut, a to chyba dwa inne zestawy ćwiczeń?? Lepiej wstawiaj swoje zdjęcia, i pokaż co można osiągnąć. Zwłaszcza mi się dzisiaj to przyda, bo popadam w jakąś niemoc
To jest ten sam trening
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:39   #1056
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Czyli już wszystko wiemy dzięki dziewczęta

MarikaxDD widać sporą różnicę, zwłaszcza w "zniknięciu" celulitu na udach. Teraz masz takie fajne jędrne i gładkie. No i sporo spadło z brzucha. I to tylko po miesiącu uuuuu Gratulacje A jak wagowo Ci to wyszło? sprawdzałaś?
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 19:48   #1057
basia-aparatka
Raczkowanie
 
Avatar basia-aparatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Dziewczyny to pojechałyście z tymi Maxami Ja się boje troche tego drugiego miesiąca. Póki co jestem już po 18 dniu i ćwieczenia są mega
Shaun T jest najlepszy

MarikaxDD super wyglądasz. Gratulacje piękny brzuszek

Megiddo ten glikogen zaraz po treningu to co proponujesz jeść ?

cherrry2009 nie patrz na wagę tylko mierz się i zrób sobie fotki, zobaczysz różnicę jak Ci się ciało zmienia. Dla mnie całkowita przerwa od ćwiczeń też by źle działała dlatego w dzień wolny od ćwiczeń chodzę na Salsę Solo. Polecam

julisalika jesteś twarda te czekoladki w miseczce dobre. Ja mam sposób żeby trzymać się diety wpisuje na stronkę internetową jakie posiłki jem i to mi zlicza ilość kalorii jaki procent białka,węglowodanów i tłuszczy i jak jestem w sklepie przechodzę obok słodyczy to zawsze sobie mówie ile to ma węglowodanów jak ja wyrównam te proporcje i sobie daruje zakup słodyczy. Zastępuje to owocami
basia-aparatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 20:06   #1058
julisalika
Raczkowanie
 
Avatar julisalika
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 97
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

O jak dobrze ze sie wyjasnilo

MarikaxDD- widac roznice widac - super i gratuluje takiego wyniku i oby do celu
Ja juz sie doczekac nie moge zmian u siebie .
Ale skoro u innych dziala to u mnie tez bedzie a co

A powiezcie mi -kiedy robie sie ten Recovery Week?

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez basia-aparatka Pokaż wiadomość
julisalika jesteś twarda te czekoladki w miseczce dobre. Ja mam sposób żeby trzymać się diety wpisuje na stronkę internetową jakie posiłki jem i to mi zlicza ilość kalorii jaki procent białka,węglowodanów i tłuszczy i jak jestem w sklepie przechodzę obok słodyczy to zawsze sobie mówie ile to ma węglowodanów jak ja wyrównam te proporcje i sobie daruje zakup słodyczy. Zastępuje to owocami
- nauczylam sie ( wczesniej to ani dnia nie wytrzymaly slodycze w domu - zarlam bez opamietania )
Widzisz - czyli idzie jak sie chce
Ja sie tylko boje tego dnia gdzie sie "zalamie" - ale mam nadzieje ze takowy teraz nie nastapi
__________________
Bądź jak światło, które wędruje przez noc i po drodze zapala zgasłe gwiazdy.
Phil Bosmans
julisalika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 20:21   #1059
basia-aparatka
Raczkowanie
 
Avatar basia-aparatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

julisalika postaraj sie zawsze mieć jakieś zdrowe przekąski w domu. W razie załamania możesz sobie marchewke pochrupać albo słonecznik łuskany jest wiele możliwości. Ale jestem zdania że przy takim wysiłku i poświęceniu warto siebie nagradzać. Ja wczoraj zjadłam mały kawałek szarlotki. Była pyszna. Raz w tygodniu można zaszaleć ale w małych ilościach Życzę powodzenia

Recovery week robi się od 29 dnia treningu przez 6 dni takie same ćwiczenia tj. Core Cardio & Balance
basia-aparatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 20:26   #1060
julisalika
Raczkowanie
 
Avatar julisalika
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 97
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez basia-aparatka Pokaż wiadomość
julisalika postaraj sie zawsze mieć jakieś zdrowe przekąski w domu. W razie załamania możesz sobie marchewke pochrupać albo słonecznik łuskany jest wiele możliwości. Ale jestem zdania że przy takim wysiłku i poświęceniu warto siebie nagradzać. Ja wczoraj zjadłam mały kawałek szarlotki. Była pyszna. Raz w tygodniu można zaszaleć ale w małych ilościach Życzę powodzenia

Recovery week robi się od 29 dnia treningu przez 6 dni takie same ćwiczenia tj. Core Cardio & Balance
- zdrowe przekaski to ja mam - dzieci w domu i krolik wiec nigdy nie brakuje
Narazie wole nie zaczynac - bo znam siebie i wiem ze jak raz zaczne to juz poleci . Bo przeciez ciasteczko jedno nie zaszkodzi , maly lod nie zaszkodzi . Chyba ze juz naprawde chcica na slodkie przyjde to bede sie ratowac czym moge a w ostatecznosci powiem mezowi zeby mnie pilnowal co do ilosci
__________________
Bądź jak światło, które wędruje przez noc i po drodze zapala zgasłe gwiazdy.
Phil Bosmans
julisalika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 20:29   #1061
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Ja jestem dziwnym człowiekiem, bo słodycze mogą dla mnie nie istnieć. Za to największy mam problem z niezdrowym jedzeniem zwłaszcza fast food

basia-aparatka wiem że wagą nie co się sugerować, ale jestem ciekawa jak to spada przy takich ćwiczeniach
__________________
RAZEM

Edytowane przez cherrry2009
Czas edycji: 2013-04-15 o 20:31
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 20:31   #1062
julisalika
Raczkowanie
 
Avatar julisalika
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 97
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Ja jestem dziwnym człowiekiem, bo słodycze mogą dla mnie nie istnieć. Za to największy mam problem z niezdrowym jedzeniem zwłaszcza fast food
- to moze sie zamienimy?
__________________
Bądź jak światło, które wędruje przez noc i po drodze zapala zgasłe gwiazdy.
Phil Bosmans
julisalika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 20:45   #1063
MarikaxDD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 26
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

dziekuje dziewczyny za docenienie co do wagi, to spadla wlasnie. do pierwszego fit testu polecialo pare cm, i teraz stanely ale za to waga ruszyla i w efekcie zjechalam 2kg.

i tak bardzo zazdroszcze dziewczynom ktore nie potrzebuja slodyczy :C ale pocieszmy sie tym ze idzie lato a razem z latem ida owoce wiec bedzie zamiennik zeby odejsc od tych ciasteczek, czekoladek itd
__________________
Insanity 63/63
P90X 14/91
Focus T25 7/70
MarikaxDD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 20:48   #1064
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez julisalika Pokaż wiadomość
- to moze sie zamienimy?
Bardzo chętnie słodyczy mi nikt nie dowiezie gdy zamówię telefonicznie więc będzie mi łatwiej, bo nie będzie mi się chciało ruszyć tyłka do sklepu
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 20:52   #1065
julisalika
Raczkowanie
 
Avatar julisalika
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 97
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez MarikaxDD Pokaż wiadomość
i tak bardzo zazdroszcze dziewczynom ktore nie potrzebuja slodyczy :C ale pocieszmy sie tym ze idzie lato a razem z latem ida owoce wiec bedzie zamiennik zeby odejsc od tych ciasteczek, czekoladek itd
- ja bym potrzebowala ale silnie z nimi walcze

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie słodyczy mi nikt nie dowiezie gdy zamówię telefonicznie więc będzie mi łatwiej, bo nie będzie mi się chciało ruszyć tyłka do sklepu
- to od dzis ty mozesz zyc bez fast foodow a ja bez slodyczy
__________________
Bądź jak światło, które wędruje przez noc i po drodze zapala zgasłe gwiazdy.
Phil Bosmans
julisalika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 20:54   #1066
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez julisalika Pokaż wiadomość
- to od dzis ty mozesz zyc bez fast foodow a ja bez slodyczy
Czary mary hokus pokus oby podziałało
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 20:57   #1067
julisalika
Raczkowanie
 
Avatar julisalika
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 97
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Czary mary hokus pokus oby podziałało
- a kyz silo nieczysta
__________________
Bądź jak światło, które wędruje przez noc i po drodze zapala zgasłe gwiazdy.
Phil Bosmans
julisalika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 21:05   #1068
kurczaczeq
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Hej.

Jeżeli kogos interesują moje efekty po miesiącu Insanity to zapraszam
http://www.photoblog.pl/piecpieckilo/148629456
Dziś zaczynam Maxy, czytałam, że nie jedną z Was one wkurzają.. mam nadzieję, że dla mnie się odczucia do Insanity nie zmienią
kurczaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 21:46   #1069
Megiddo
Rozeznanie
 
Avatar Megiddo
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś na wschód
Wiadomości: 543
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Zostało mi 11 min, ale po prostu jakaś masakra mi się dzieje z nogami. Power jumps nie byłam w stanie robić tak mnie bolą łydki tak jakby kości od wewnętrznej strony nóg. Nie jest to zdecydowanie ból mięśniowy. Dawałam wszystko z siebie, ale już mam łzy w oczach. Nie jestem w stanie kucnąć, mam uczucie jakby ktoś mi coś w środku łamał

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Ok, poszło. Oni robili sprint ze skokami, a ja robiłam sprint z zaciśniętymi zębami. Ćwiczenia skończone jednak nie jestem do końca zadowolona, bo przez te nogi nie wszytko wyszło jak należy
Ale ćwiczyłaś i to najważniejsze i dałaś z siebie wszystko ile mogłaś. Brawo!!!
A jeżeli chodzi o te ból łydek... to chyba wiem o co chodzi, też tak czasami miałam, szczególnie przy bardzo szybkim chodzeniu, bolały mnie tak jakby piszczele, albo jakieś mięśnie które są przed piszczelami i sie nie mieścily, takie dziwne uczucie.
Ale jak jutro będzie boleć, to albo może sobie jeden dzień jednak przerwy zrób, albo poćwicz delikatniej. Mam nadzieję, że będzie dobrze

MarikaxDD witam, witam
Ale poprawiły Ci się nóżki, rewelka brzuszek zresztą też dużo mniejszy Graaaaatulacje

julisalika ja bym chyba tak nie wytrzymała z tymi słodyczami. Najgorzej właśnie jak coś jest w domu. Ja staram się nie kupować, ale mój mąż czasami coś kupi i nie potrafię się powstrzymać :/

basia-aparatka tak, zaraz po treningu, możesz zjeść np. banana i chyba inne owoce też, owsiankę, musli z jogurtem, batonik zbożowy, kilka kostek czekolady gorzkiej, miód, białe pieczywo, masło orzechowe
A jeżeli chodzi o słodycze i zastępowanie owocami - to u mnie właśnie chyba najbardziej skutkuje.

Jak Was tak poczytałam to trochę się zmotywowałam żeby nie jeść Oby wytrzymać jak najdłużej
__________________
Otwierasz Przestrzeń...mego świata,
Wypełniasz ją czułym spojrzeniem,
Subtelnym dotykiem
Stawiam pierwsze kroki w głębię
...poznania życia
A ja bezpieczna oczy zamykam
Staję się motylem istnienia
Mogę wznieść się ponad wieczność
...gdy tylko JESTEŚ !!!
Megiddo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 06:59   #1070
madisza
Raczkowanie
 
Avatar madisza
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 162
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Kurde nie moge Was nadrobic w czytaniu wiec przepraszam jesli tego nie doczytałam

czy któras z Pan juz ciwczy Insanity ASYLUM??
__________________
INSANITY 100%

To teraz LMC


SIŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAA
madisza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:06   #1071
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

kurczaczeqj Nie mogę się połapać co i jak na tym blogu Jak wagowo spało? Jak cm?

Megiddo od razu po wstaniu czuję te nogi. Nie chciałabym przerywać bo będę miała wyrzuty sumienia, ale chyba nie widzę innego wyjścia.



Skoro waga tak słabo spada, to samo insanity mnie nie uratuje, stracę z 4-5 kg i nadal będę miała nadwagę

Dziewczyny tych ćwiczeń chyba nie można robić przez żadnej przerwy po tych dwóch miesiącach? Orientujecie się może jak to z nimi jest?
__________________
RAZEM

Edytowane przez cherrry2009
Czas edycji: 2013-04-16 o 07:12
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:29   #1072
kurczaczeq
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

cherry2009

wagowo podskoczyło, ale nie martwi mnie to sprawdziłam tylko tak dla siebie, bo mięsień tłuszczykowi nie równy

jeżeli chodzi o cm:
szyja - bez zmian
ramię - 2
biust +1
talia -1
brzuch -10
biodra -2
udo -po 1
udo kol +1
łydka - bez zmian

łącznie -17cm przez miesiąc
kurczaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:31   #1073
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

wow aż 10 cm na brzuchu szaleństwo
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:32   #1074
kurczaczeq
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
wow aż 10 cm na brzuchu szaleństwo
jestem gruszką i stąd mi najszybciej leci..
kurczaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:42   #1075
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

A mi po ponad tygodniu tylko pod biustem -1cm, i na brzuchu -2cm. Reszta bez zmian i powoduje to maksymalny brak chęci do dalszej walki Dieta i ćwiczenia a efektu brak
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:44   #1076
kurczaczeq
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
A mi po ponad tygodniu tylko pod biustem -1cm, i na brzuchu -2cm. Reszta bez zmian i powoduje to maksymalny brak chęci do dalszej walki Dieta i ćwiczenia a efektu brak
nie poddawaj się, największe efekty i tak podobno sa w drugim miesiącu warto to przeczekać.. poza tym może wymiary sie nie zmieniają ale robią Ci się mięśnie, ginie cellulit (jak masz), poprawia kondycja myślę, że Insanity ta dużo efektów, niekoniecznie w cm
ja nie mam żadnej diety, stosuję MŻ
kurczaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:47   #1077
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez kurczaczeq Pokaż wiadomość
nie poddawaj się, największe efekty i tak podobno sa w drugim miesiącu warto to przeczekać.. poza tym może wymiary sie nie zmieniają ale robią Ci się mięśnie, ginie cellulit (jak masz), poprawia kondycja myślę, że Insanity ta dużo efektów, niekoniecznie w cm
ja nie mam żadnej diety, stosuję MŻ
Fakt że cellulit się zmniejszył, ale to nie załatwi sprawy nadwagi Co z tego że nie będę miała callulitu jak i tak na wiosnę nie wystawię nóg bo mam grube jak cholera
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:54   #1078
kurczaczeq
Raczkowanie
 
Avatar kurczaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 63
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Fakt że cellulit się zmniejszył, ale to nie załatwi sprawy nadwagi Co z tego że nie będę miała callulitu jak i tak na wiosnę nie wystawię nóg bo mam grube jak cholera
do wakacji kupa czasu spadnie coś jeszcze na pewno nie możesz się tylko poddawać
wiesz ja mam troszkę inny pogląd, bo dla mnie uda mogą być duże byleby jędrne i bez cellulitu
kurczaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:22   #1079
Karina1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 25
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

witajcie , mam mały problem, zważyłam sie i jest kilo więcej mnie;/ wiem, że waga nie ważna, ale, ja posiadam nadwage, wiec coś powinno spasc, zwłaszcza, że czytam iz inni przez miesiąc potrafia schudnąć 3 kg przy tych cwiczeniach. rozumiem gdybym miała wage w normie do wzrostu, ale mam co gubic i jakos nie wierze, że to mogą być mięśnie. Jeśli o diete chodzi, to nawet jem mniej i bez słodyczy niz wczesniej, jem duzo białka, po 16 staram sie nie szamac juz tak węglowodanów tylko jakis twarog, albo serek wiejski, a na noc biore moja odzywke białkową. no i sie zastanawiam, co ja zle robie;/ chciałabym jednak widziec efekty na wadze równiez.
Karina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 09:45   #1080
Mantide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 462
Dot.: INSANITY tom II - Podejmij wyzwanie razem z nami;)

Magda ja też nie mam czasu na nadrabianie czytam i czytam, ale i tak na wszystko nie odpowiem, bo jak przechodzę na kolejną stronę, to zapominam co było na poprzedniej:/a aktualnie robię 100000 rzeczy na raz:/.
Co do julisaliki: wg mnie jesteś masochistką:P Może ja nie przepadam tak bardzo za słodyczami (chyba, że mam @), ale nie postawiłabym sobie ich gdzieś niedaleko siebie, bo nawet z nudów bym zjadła:P

No i do cherrry2009: jak się poddasz, to cię odwiedzę i już nie będzie tak fajnie:P Tzn rozumiem zrobić sobie dzień wolny, czy parę dni jak się ma kontuzje, ale to tyle. Nie widzisz efektów, bo pewnie oceniasz się zbyt krytycznie (jak każda z nas). Podejrzewam, że jak byś wrzuciła fotki, to każda z nas znalazła by jakąś różnicę

Nie załamujcie się, pomyślcie, że jeszcze trochę i będziecie miały wymarzone sylwetki. Do wakacji czasu jest jeszcze dużo, a chudnąć trzeba z głową, a nie jak najszybciej, bo później będziecie zakładały wątki, że coś wam wisi po schudnięciu i nie możecie się tego pozbyć...

Powiem wam, że nienawidziłam ćwiczeń i uwielbiałam dni wolne:P ale po tym jak poznałam LMC bardzo je polubiłam i teraz mi ich tak bardzo brakuje. Głupio mi, że wy ćwiczycie, a ja się lenie
Mantide jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-21 21:53:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.