prof. J. Jethon - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-28, 23:12   #1
muszelkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5

prof. J. Jethon


Panie Doktorze. mam umówiony termin operacji u tego lekarza jednak doszły mnie niepokojące słuchy że przeciwko niemu toczą sie procesy sądowe o nieudane zabiegi. czy to prawda? i kolejne pytanie czy przed operacją plastyczną można się jakoś "zabezpieczyć" prawnie żeby w przypadku niepowodzenia zabiegu mieć jakieś roszczenia sądowe?z góry dziękuję za szczerą odpowiedź
muszelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 09:12   #2
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: prof. J. Jethon

Zanim trafisz na stół dowiedz się dokłanie wszystkiego. Tzn. jeżeli komuś nie udała się operacja, to co to dokładnie oznacza, z jakiego powodu itd. Często operacjom poddają się osoby, które pragną być perfekcyjne za wszelką cenę i np. lekko asymetryczny nos, czy jakaś wyczuwalna nierówność, której nie widać, ale ją czuć, to dla nich nieudana operacja. Oczywiście żaden chirurg nie chce robić korekt w takich sytuacjach, bo nie ma po co. WIęc często takie osoby sa niezadowolone.
Poza tym jest szereg zabiegów, które niosą ze sobą ryzyko powikłań, i to ryzyko jest spore. Osoba idąca na operację plastyczną jest i musi być zupełnie zdrowa, musi dostarczyć wiele wyników badań. Nie ma też żadnej medycznej konieczności przeprowadzenia operacji plastycznej, tzn. nie ma zagrożenia zdrowia, życia. Każdy, kto mimo wszystko decyduje się na ingerencję w swój organizm, musi to przemyśleć i być pewnym, ze w razie czego jest w stanie znieść konsekwencje. Poza tym trzeba podpisac dokumenty, w których się oświadcza, że jeste się świadomym ryzyka i możliwych komplikacji że się wyraża zgodę na zabieg. Dlatego, jeżeli ktos się zdecyduje, podpisze zgodę itd., to pretensje może mieć tylko do siebie. Chyba, że nastąpił wyraźny przypadek naruszenia zasad etyki lekarskiej, procedury przebiegu zabiegu, albo nastąpiło złamanie umowy między pacjentem z lekarzem- czyli lekarz zrobił coś innego, niż było ustalane itd. Ale w wypadku małych niedociągnięć trudno jest oskarżać o cokolwiek lekarza. Tym bardziej, ze raczej nikt nie chce sobie psuć opiniii, no i raczej nie wyobrażam sobie, żeby lekarz po latach studiów, nauki itd. chciał specjalnie szodzić ludziom.

Mam nadzieję, ze rozmawiałas z tym lekarzem osobiście, widziałaś, jakim jest człowiekiem i jaki ma stosunek do pacjentów. Jeżeli się nie obrazi, to zapytaj go o nieudane zabiegi itd. Sam powinien Ci opowiedzieć o komplikacjach, nieudanych poprawkach itp. Nawet operacje nosa, które są uważane za najprostsze, nie udają się zawsze i ok. 5% wszystkich zabiegów kończy się porażką. Dlatego nikomu zdrowemu, ładnemu i nie mającemu specjalnych problemów nie radziłabym się na siłę upiększać.
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 22:43   #3
nowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 32
Dot.: prof. J. Jethon

Prawie rok temu mialam robiana korekte nosa u prof Jethona i jestem bardzo zadowolona z efektow i znam kilka osob, ktore takze zdecydowaly sie na tego lekarza i nie maja zastrzezen. Wielokrotnie mialam okazje spotykac pacjentow(na konsultacjach i wizytach kontrolnych) i szczerze mowiac nie slyszalam negatywnych opinii. Na pewno zdazaja sie jakies powiklania lub niezadowoleni pacjenci, ale mysle, ze nie uniknie tego zaden lekarz w swojej praktyce.


pozdrawiam
nowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 14:17   #4
muszelkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: prof. J. Jethon

dzięki wam bardzo. Nowka mam pytanie a miales nos chrzęstny czy kostny?i czy jestes zadwowlona tylko dlatego ze jest lepiej niz bylo czy naprawde "nowy" nos jest ladny i dopasowany do twarzy?chodzi mi o to czy prof. posiada umiejetnosc ocenienia proporcji twarzy i dobrania indywidulanie ksztaltu nosa?
muszelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 18:35   #5
nowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 32
Dot.: prof. J. Jethon

Mialam calkowita korekte, bo inaczej sie nie dalo, moj nos byl bardzo duzy,garbaty i lekko skrzywiony. Po zabiegu nos zmienil sie calkowicie i powiem szczerze, ze efekt jest lepszy niz sie moglam spodziewac. Prof sam dobral mi ksztalt nosa i uwazam, ze lepszego bym sobie sama nie wymyslila. Widzialam tez inne noski autorstwa prof i wszystkie wygladaly bardzo naturalnie i wspolgraly z twarzami. Najwazniejsze to jednak dobrze przygotowac sie do konsultacji i dokladnie omowic swoje oczekiwania. Ja powiedzialam, ze chce miec normalny, prosty nos, ktory bedzie pasowal do mnie, a prof powiedzial mi jak on to widzi i co nalezy zrobic i ja calkowicie zgadzalam sie z jego opinia. jak mi sie uda wrzuce swoje fotki przed i po.


pozdrawiam

zdjecie nosa po bylo robione w dzien zdjecia gipsu,stad te zolte siniaczki teraz nosek wyglada jeszcze lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NOSS.jpg (7,4 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NOSSEK.jpg (8,3 KB, 169 załadowań)
nowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 23:06   #6
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: prof. J. Jethon

Niesamowite, że po tych 7 czy 10 dniach miałaś już tak ładny nos... Ja się jednak dziwię, jakie z nas śmieszne stworzenia W ogóle fascynujące jest to, ze można komuś przyszyć urwaną rękę, zupełnie zmienić nos, wszczepić cudzą wątrobę. Eh, człowiek to jest jednak sprytna bestia. I mądrze zrobiona
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 15:27   #7
nowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 32
Dot.: prof. J. Jethon

Tak ja tez uwazam, ze to niesamowite i jednoczesnie wspaniale.
Gips mialam zdjety po 7 dniach, ale jeszcze przez tydzien zakladalam go do spania.
nowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-01, 21:12   #8
muszelkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: prof. J. Jethon

Rzeczywiscie Twoj nosek jest ok. a o prof. znalazłam sporo opini pochlebnych i negatywnych ale elmilinden chyba ma racje że kazdy ma inne oczekiwania i cos moze sie podobac jednej osobie a innej nie wiec dam sie "pokroic" profesorowi co ma byc to bedzie wkoncu co komu przeznaczone to na drodze rozkraczone:PP
muszelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 18:47   #9
agat1206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: prof. J. Jethon

Dałaś się "pokroić" prof Jethonowi? Jeżeli tak, to jak efekty? Jesteś zadowolona? Pytam, bo właśnie wybieram się do niego na operację. Mam już ustalony termin i trochę wątpliwości... Z góry dzięki za info....
agat1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 17:54   #10
lunanegra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: prof. J. Jethon

cześć agat1206 czy miałaś juz zabieg? ja również wybieram się na konsultację oraz umówienie zabiegu ( korekcja całkowita nosa) nie wiesz ile czeka się na zabieg? ja będę mieć na Gilarskiej w Warszawie jakie wrażenie zrobił na Tobie profesor?
Ja wybrałam go dlatego, że mojej koleżanki córka robiłą u niego nos 2 lata temu jak również dwie jej inne koleżanki wszystkie są zachwycone i miały robione metodą zamkniętą.
pozdrawiam
lunanegra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 21:23   #11
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: prof. J. Jethon

A czy miał ktoś u prof Jethona robioną operację powiększenia piersi?? Jeśli tak, b. chętnie dowiem się jak wrażenia bo w najbliższych miesiącach planuję taką operację właśnie u prof. Jethona...
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 23:40   #12
agat1206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: prof. J. Jethon

Hej Lunanegra,
Nic nie mogę jeszcze napisać, bo operację będę miałą jutro, a w zasadzie to już dzisiaj... i jestem lekko przerażona...
agat1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:10   #13
lunanegra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: prof. J. Jethon

witam
Byłam na konsultacji u profesora mam zarezerwowany termin zabiegu korekty nosa. Profesor to miły i spokojny człowiek wszystko to co mi zaproponował odpowiadało mi i właśnie to chciałam zmienić w moim nosie. Dla mnie było najważniejsze to iż Profesor operuje nosy metodą zamkniętą nie ma blizn na zewnątrz czego nie stosują niektórzy inni bardziej medialni plastycy informując, że inaczej się nie da, robią cięcia na załamkach skrzydełek ( przy korekcji skrzydełek)i po nosem - w moim przypadku jest to nie do przyęcia ponieważ mam tendencję do przerastania blizn.
lunanegra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 23:34   #14
24tusia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: prof. J. Jethon

hej Agat1206, jak zabieg?? jak sie czujesz?? i w ogole opowiedz jak wrażenia
ja tez mam zamiar zrobic sobie korekte noska u prof Jethona ale jeszcze zbieram kaske
24tusia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 21:03   #15
agat1206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: prof. J. Jethon

Powiem tak. Nie taki diabeł straszny jak go malują... Co prawda nos jest jeszcze trochę opuchnięty. Szczególnie część chrzęstna, ale to jest drobiazg. Ostateczny kształt ma być widoczny za jakieś dwa, trzy miesiące.

Ogólnie mówiąc: opieka fantastyczna, szpital super, narkoza też nie jest straszna... i tak na prawdę to nic nie boli. Oczywiście przez kilka dni byłam na środkach przeciwbólowych, ale brałam je w zasadzie profilaktycznie...

Mało przyjemne są sińce na oczach i pod oczami, jak również opuchlizna… ale to w miarę szybko schodzi. Niecałe trzy doby po operacji w zasadzie opuchlizny na już nie było, a sińce zniknęły po 6-7 dniach.

O profesorze mam bardzo dobre zdanie. Po 9 dniach od operacji wróciłam do pracy i do świata. Po zdjęciu gipsu, jak już widziałam dokładnie mój nowy nos, to popłakałam się za szczęścia. Marzyłam o tej operacji sporo lat. Żałuję, że nie zrobiłam jej wcześniej. Nie warto zwlekać, to naprawdę poprawia samopoczucie.

Jestem zachwycona.

Trzymam kciuki
agat1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 16:01   #16
24tusia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: prof. J. Jethon

Hej Agat1206 . Dzieki za wiadomosc . Kurcze zazdroszcze ze masz juz to za sobą tak wiec musze przyspieszyc gromadzenie kaski skoro mówisz ze nie taki diabel straszny tak w ogole nowy nosek to moje marzenie juz od 15 rok zycia(teraz mam 22), ktos mi kiedys powiedzial ze wygladam jak gargamel no i sie zaczelo , od tamtego czasu nos to moj najwiekszy komleks...
Agat1206 gratuluje odwagi i ciesze sie ze jestes zadowolona z efektu a mozesz jeszcze powiedziec jakie koszty ponioslas, dokladnie to ile kasy wydalas tak ze wszystkim ??
24tusia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 12:04   #17
lunanegra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: prof. J. Jethon

24 tusia 24 profesor wycenia zabieg osobiście na konsultacji w zależności co będzie robione ceny w enel-medzie podane są na ich stronie ja np będę płacić 7 tys za totalną korektę z wizytami po oraz znieczuleniem i opieką do tego 180 koszt konsultacji 1 raz jeżeli będzie robiona korekta tylko chrzęstna albo kostna to cena jest niższa.
lunanegra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 16:59   #18
24tusia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: prof. J. Jethon

Cytat:
Napisane przez lunanegra Pokaż wiadomość
24 tusia 24 profesor wycenia zabieg osobiście na konsultacji w zależności co będzie robione ceny w enel-medzie podane są na ich stronie ja np będę płacić 7 tys za totalną korektę z wizytami po oraz znieczuleniem i opieką do tego 180 koszt konsultacji 1 raz jeżeli będzie robiona korekta tylko chrzęstna albo kostna to cena jest niższa.
aha rozumiem u mnie to raczej tez pelna korekta noska - ściecie garbka, skrocenie(bo za dlugi jest) i zwezenie czubeczka (bo mam taka "fajną" kuleczke)no i coś ze skrzydełkami by sie przydalo zrobic , a wiec 7 tys - no to nieźle - wstyd sie przyznac ale mam dopiero 2 tys no ale nie ustaje i zbieram dzielnie, szkoda ze juz raczej do września nie zdąze a tak chcialam ladnie wygladać na weselu mojej kuzynki, najgorsze jest to ze bede druhną
a mam jeszcze takie pytanko jakie noski robi Jethon?? takie bardziej proste czy zadarte?? bo nigdzie nie moge znalesc zdjec efektow jego pracy, moze wiesz gdzie moge takie znalesc??
a btw. 180 zl za wizyte to jakos tak drogo
aha i jeszcze kiedy masz zabieg dokladnie??

Edytowane przez 24tusia24
Czas edycji: 2008-12-29 o 17:04
24tusia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 12:08   #19
lunanegra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: prof. J. Jethon

180 zł to nie drogo zwłaszcza że jest to wizyta profesorska u dr.Sankowskiego wizyta kosztuje 500 zł u Szczyta od 250 w górę nikt z nich nie ma takiego tytułu, dr. Szczyt znacząco zmienił swój cennik po tym jak brał udział jako ekspert z jednym z programów tv. Moja koleżanka 2 lata temu zapłaciła u niego za pełną korektę 5 tys a za wizytę 50 zł ale wtedy jeszcze tak często nie występował w tv. Dr.Sankowski występuje chyba najczęściej i czuć to po cenniku.Cenny za operację są również dużo wyższe u Szczyta cennik jest na stronie ale nie polecam go ponieważ robi cięcie na zewnątrz nigdy nie wiadomo czy blizna nie przerośnie lub nie zrobi się bliznowiec.
Zabieg mam w połowie marca ale dlatego, że wcześniej nie mogę z powodów organizacyjnych profesor operuje tylko w środy ( enel-med Gilarska)idziesz do kliniki popołudniu i wychodzisz następnego dnia rano. Jeżeli chodzi o nosy to moim zdaniem profesor robi je bardzo naturalne jeden masz przedstawiony wyżej u nowka. Co do cen to co roku są droższe moja koleżanka robiła rok temu i płaciła 1.5 tys mniej. Jak widać drożeje wszystko
lunanegra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 12:45   #20
24tusia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: prof. J. Jethon

Cytat:
Napisane przez lunanegra Pokaż wiadomość
180 zł to nie drogo zwłaszcza że jest to wizyta profesorska u dr.Sankowskiego wizyta kosztuje 500 zł u Szczyta od 250 w górę nikt z nich nie ma takiego tytułu, dr. Szczyt znacząco zmienił swój cennik po tym jak brał udział jako ekspert z jednym z programów tv. Moja koleżanka 2 lata temu zapłaciła u niego za pełną korektę 5 tys a za wizytę 50 zł ale wtedy jeszcze tak często nie występował w tv. Dr.Sankowski występuje chyba najczęściej i czuć to po cenniku.Cenny za operację są również dużo wyższe u Szczyta cennik jest na stronie ale nie polecam go ponieważ robi cięcie na zewnątrz nigdy nie wiadomo czy blizna nie przerośnie lub nie zrobi się bliznowiec.
Zabieg mam w połowie marca ale dlatego, że wcześniej nie mogę z powodów organizacyjnych profesor operuje tylko w środy ( enel-med Gilarska)idziesz do kliniki popołudniu i wychodzisz następnego dnia rano. Jeżeli chodzi o nosy to moim zdaniem profesor robi je bardzo naturalne jeden masz przedstawiony wyżej u nowka. Co do cen to co roku są droższe moja koleżanka robiła rok temu i płaciła 1.5 tys mniej. Jak widać drożeje wszystko
o szok! to rzeczywiście nie drogo w porownaniu do innych, a tym ze twoja kolezanka zaplacila 1.5 tys mniej rok temu to mnie rozwaliłaś a więc ja muszę się nastawiać gdzieś na 8.5 tys ale no trudno czego się nie robi aby dobrze wyglądać chociaż u mnie to chodzi bardziej o to ze nie mogę siebie zaakceptować z tym nosem, on po prostu nie pasuje do mojej twarzy,przez niego stracilam calą pewność siebie więc taka operacja pomoglaby mi choć troche stać się bardziej odważną, przynajmniej tak mi się wydaje
o to mi właśnie chodzi żeby nosek byl naturalny, a zdjecie nosa wizażanki nowka super tylko że to jedyne jakie widzialam szkoda ze na wizazu nie ma więcej takich zdjęć.
Dziękuje za pomoc i wyczerpujące odpowiedzi Bede trzymac za ciebie kciuki najważniejsze abyś ty była zadowolona z efektów.Pozdrawiam i powodzenia.
24tusia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 22:22   #21
mariooolka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: prof. J. Jethon

Witam! Mam 22 lata i od kiedy pamietam nienawidze swojego nosa! serio!! marze o normalnym nosie ... takim ktory pozwoli normalnie zyc ;p a nie myslec wiecznie czy zrobili mi zdjecie z profilu itd nie znosze tego mam obsesje poprostu!!!!!! siedze dzis juz jakies 5h w necie w poszukiwaniu dobrego Dr!!!! i nic kurcze jak juz mam jakiegos na oku to zaraz przeczytam cos zlego o nim i sie boje nastepnie ktos poleci innego Dr wiec wchodze na forum o nim! wszystko jest wspaniale gdy przeczytam o nim b.zła opinie i tak w kółko!! czytam cala w skowronkach potem czytam o innym i znow minusy i o innym znow skowronki i w kółko!!!!! zupełnie juz zgupiałam!!!!!!!!! Mam milion pytan na temat samej operacji a najwiecej o okresie gojenia i kiedy mozna wyjsc do ludzi :p no i jeszce czy ma to zwiazek z lataniem samolotem bo ni emieszkam w pl a zabieg chce zrobic w Polsce!!! Juz nie wspomne o wyborze Dr!! Mam na oku: Szczyta, Stępniewskiego i Jethona! Jestem z Warszawy wiec chyba najlepszy by byl Szczyt! ale czy jest wystarczajaco dobry? zalezy mi na nosku prostym i naturalnym (jak chyba kazdej z nas) ale nie chce zbyt zadartego! z tego co widze Jethon robi zwykle ladne proste noski! ale gdzie??? w warszawie??? blagam o odpowiedz...!! jestem zdesperowana! naprawde meczy mnie juz to bo to moj wielki kompleks i uwazam ze zupelnie nie pasuje do mnie.. bo raczej wszystko w sobie lubie nawet w twarzy ..uwazam ze tylko ten nos mnie oszpeca! marze o normalnym nosku... prosze o informacje i odpowiedzi na moje pytania bede bardzo wdzieczna!!!! i z gory przepraszam ze sie tak rozpisalam ale wierzcie mi juz nie iwem co myslec...
mariooolka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:06   #22
lunanegra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: prof. J. Jethon

witaj mariooolka 7
jezeli chodzi o prof.Jethon tak jak pisałam wyzej przyjmuje w Enel-medzie na ul.Gilarskiej w Warszawie operuje tylko w środy popołudniami ( w tej klinice)
Dr.Szczyt również w Warszawie ale osobiście bym się nie dała mu pokroić z powodów o których pisałam wcześniej.
pozdrawiam
lunanegra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 13:40   #23
agat1206
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: prof. J. Jethon

Odpowiedź do postu 24tusia24 z dn.27.12:
A mnie kiedyś kolega w podstawówce zapytał się, czy jestem bokserem. Od tamtej pory nos stał się moim koszmarem Całkowite koszty... hmm... policzmy: 7 tys. operacja, dwie wizyty u prof. 360 zł. Większość badań zrobiłam na NFZ, poza rentgenem płuc, co kosztowało chyba 50 zł. Całość: 7410zł.
To niewiele patrząc na rezultat i dobre samopoczucie
agat1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 20:31   #24
24tusia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: prof. J. Jethon

Cytat:
Napisane przez agat1206 Pokaż wiadomość
Odpowiedź do postu 24tusia24 z dn.27.12:
A mnie kiedyś kolega w podstawówce zapytał się, czy jestem bokserem. Od tamtej pory nos stał się moim koszmarem Całkowite koszty... hmm... policzmy: 7 tys. operacja, dwie wizyty u prof. 360 zł. Większość badań zrobiłam na NFZ, poza rentgenem płuc, co kosztowało chyba 50 zł. Całość: 7410zł.
To niewiele patrząc na rezultat i dobre samopoczucie
o kurcze a to ci kolega . . . w takim razie trzeba bylo mu przylożyć Zawsze mnie zastanawiało czy ci ludzie mówią to specjalnie, z pelną świadomością?? czy są aż tak nieczuli?? ja nigdy nie potrafiłam powiedzieć komuś że ma np nos jak kartofel, albo że koleżanka jest płaska jak deska lub coś podobnego

A co do kosztów operacji to nie mało ale tak jak mówisz, rezultat i dobre samopoczucie rekompensuje wszystko rany jak ja bym chciala mieć juz nowy nosek . . .
24tusia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 14:48   #25
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: prof. J. Jethon

Moja koleżanka robiła u Jethona nos i wyszedł jej zadarty, a prosiła o prosty. Ale to było dawno temu i może już nabrał wprawy.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 16:18   #26
lunanegra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: prof. J. Jethon

Jestem w drugiej dobie po korekcji totalnej nosa u prof Jethona w Enel-medzie.Nie mogę doczekać się zdjęcia gipsu.Pozdrawiam.
lunanegra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 10:27   #27
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: prof. J. Jethon

Ja robiłam u niego uszy i jestem bardzo zadowolona
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.