TYLKO-Stradivarius-moja milość:) - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-11, 20:35   #3361
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Dokładnie! Oby Ci się udało te buty wymienić
Tak, dzięki temu że nie pospieszyłam się i nie oderwałam metek, to udało mi się je wymienić i potem ponownie kupić już po obniżce 49zł
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 20:51   #3362
emii
Zakorzenienie
 
Avatar emii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 666
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam buty początkowo za 129,90zł i teraz przecenili na 49zł, jak to zobaczyłam to szok normalnie, ale całe szczęście że nie oderwałam jeszcze od nich metek ani nie wyrzuciłam paragonu, a 30dni od zakupu jeszcze nie minęło, więc oddałam je i potem kupiłam ponownie już za 49żł
Też pomyślałam że nie warto kupować teraz, tylko czekać na wyprzedaże, no chybaże coś jest takie super super i do tego bardzo 'chodliwe' takie że na pewno do wyprzedaży nie dotrwa
Tylko jak wyczuć czy coś dotrwa do wyprzedaży
emii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 20:55   #3363
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
Tylko jak wyczuć czy coś dotrwa do wyprzedaży
Jak kurtka skórzana np. w Zarze kosztuje 700zł to pewność, że dotrwa można mieć. Tańsze rzeczy będzie ciężko by dotrwały, ja czekam na przeceny butów w Z
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 22:52   #3364
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez emii Pokaż wiadomość
Tylko jak wyczuć czy coś dotrwa do wyprzedaży
No fakt, czasem można się przeliczyć Jeżeli coś bardzo bardzo przypadnie do gustu tak że nie będzie się żałować wydanej nawet większej sumy, to czasem lepiej kupić przed wyprzedażą
Jeśli coś bardzo mi wpadnie w oko to często obserwuję (jeżeli jest taka możliwość) online czy rozmiary szybko znikają czy nie. Jeśli szybko to widzę że raczej nie dotrwa do wyprzedaży i jak bardzo mi się podoba, to nieraz kupuję po normalnej cenie Choć staram się ograniczać takie wydatki do minimum, bo na prawdę na wyprzedażach można upolować wiele fajnych rzeczy po niezłych cenach
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 09:53   #3365
Imraa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 710
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez mowiszco Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o shopper bag z limitowanej edycji lub czarnej z panterką? Ma któraś? Proszę o info czy warto kupować...
Właśnie dotarła do mnie czarna shopperka z panterką (z 5 dniowym poślizgiem ). Jestem bardzo zadowolona. Torebka ładnie wykonana, fajny materiał. Wygląda bardzo elegancko. Polecam jak najbardziej.
__________________
"Osculum proditione mortiferum est..."

ex-aparatka
19.10.12-23.12.14

Imraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 16:09   #3366
lolenka
Raczkowanie
 
Avatar lolenka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 230
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

http://www.stradivarius.com/webapp/w...%2Bwzorami/140 kupiłam tą spódniczkę, ale jeszcze się waham. Co sądzicie?
lolenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 17:36   #3367
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez lolenka Pokaż wiadomość
http://www.stradivarius.com/webapp/w...%2Bwzorami/140 kupiłam tą spódniczkę, ale jeszcze się waham. Co sądzicie?
Mi się akurat bardziej podoba ten wzór już niedostępny ale ogólnie bardzo fajne te spódniczki Na lato idealne do koszuli czy też bokserek
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 17:45   #3368
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez lolenka Pokaż wiadomość
http://www.stradivarius.com/webapp/w...%2Bwzorami/140 kupiłam tą spódniczkę, ale jeszcze się waham. Co sądzicie?
Mnie podoba się ten ostatni wzór, ale źle czuję się w spódnicach czy sukienkach tubach, które sa obcisłe. Wolę fason baskinki, z kontrafałdyami, tulipany

Kupował ktoś sukienki z nowej kolekcji?
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 18:47   #3369
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 436
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez lolenka Pokaż wiadomość
http://www.stradivarius.com/webapp/w...%2Bwzorami/140 kupiłam tą spódniczkę, ale jeszcze się waham. Co sądzicie?
Ja mam tą spódniczkę. Uważam, że to dobry zakup.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 20:58   #3370
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ja mam tą spódniczkę. Uważam, że to dobry zakup.
Fajna jest w tym drugim kolorze w środku, ale nie ma mojego rozmiaru
A jaką ona ma długość? Jest to taka mini czy raczej przed kolano? Pewno to też zależy od wzrostu i długości nóg, ale tak orientacyjnie?
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 22:55   #3371
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 436
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Fajna jest w tym drugim kolorze w środku, ale nie ma mojego rozmiaru
A jaką ona ma długość? Jest to taka mini czy raczej przed kolano? Pewno to też zależy od wzrostu i długości nóg, ale tak orientacyjnie?
Jak dla mnie to jest hmmm... ani nie przed kolano ani nie mini.
Zachowana jest zdrowa długość
Nie no mi podoba się ta którą kupiłam, ja miałam wybór, ale chciałam tą.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 11:41   #3372
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

mi tez podoba sie ta ktorej juz nie, moze ktos ma do sprzedania ta ostatnia w rozmiarze S ?

http://www.stradivarius.com/webapp/w...%2Bwzorami/140

najgorsze ze mierzylam ja w sklepie kiedy dopiero sie pojawily i stwierdzilam ze jeszcze za zimno i za wczesnie na takie ubrania a teraz oczywiscie zaluje
__________________
WYMIANA

Edytowane przez czarna_kiecka
Czas edycji: 2013-04-14 o 11:50
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:42   #3373
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 436
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Pokaż wiadomość
mi tez podoba sie ta ktorej juz nie, moze ktos ma do sprzedania ta ostatnia w rozmiarze S ?
najgorsze ze mierzylam ja w sklepie kiedy dopiero sie pojawily i stwierdzilam ze jeszcze za zimno i za wczesnie na takie ubrani a teraz oczywiscie zaluje
Ja widziałam w sklepie właśnie tą która Ci się podoba, rozmiar L.
Tylko jedna sztuka.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:02   #3374
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

o dzieki za informacje to znaczy, ze moze sa w sklepach jeszcze,ostatecznie kupilabym chyba nawet wiekszy rozmiar i zwezila sobie
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:46   #3375
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Pokaż wiadomość
mi tez podoba sie ta ktorej juz nie, moze ktos ma do sprzedania ta ostatnia w rozmiarze S ?

http://www.stradivarius.com/webapp/w...%2Bwzorami/140

najgorsze ze mierzylam ja w sklepie kiedy dopiero sie pojawily i stwierdzilam ze jeszcze za zimno i za wczesnie na takie ubrania a teraz oczywiscie zaluje
Mi też się podoba ta spódnica Muszę się jutro przejść do sklepu i zobaczyć, czy są u mnie jeszcze. Ona jest bardzo cienka?
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 14:04   #3376
czarna_kiecka
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kiecka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 394
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

nie, moim zdaniem nie jest cienka, taki porzadniejszy material, akurat na lato, a nie taka cieniutka jak np trafiaja sie czasami bandazowe, ze po zalozeniu na gole cialo odznacza sie bielizna etc, tez musze sie rozejrzec,a skad jestes bleuclair? napisz jakiego rozmiaru szukasz to moze sobie jakos pomozemy
__________________
WYMIANA
czarna_kiecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 11:40   #3377
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Przesyłka wreszcie dotarła.
http://www.stradivarius.com/webapp/w...2Bkokard%C4%85 - są OK Wykonanie również, zwłaszcza za tą cenę. Tylko przeszkadza mi zbyt krótki czubek butów - widać troszkę palce :/
+
http://www.stradivarius.com/webapp/w...sokim%2Bstanem
Powinnam była chyba wziąć o rozmiar mniejsze. Wzięłam 34 przy 90 w biodrach. W udach, tyłku jest w porządku. Gorzej z talią i łydkami, bo tam trochę odstają. Z racji kosztu przesyłki - zostają ze mną
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 13:05   #3378
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez czarna_kiecka Pokaż wiadomość
nie, moim zdaniem nie jest cienka, taki porzadniejszy material, akurat na lato, a nie taka cieniutka jak np trafiaja sie czasami bandazowe, ze po zalozeniu na gole cialo odznacza sie bielizna etc, tez musze sie rozejrzec,a skad jestes bleuclair? napisz jakiego rozmiaru szukasz to moze sobie jakos pomozemy
ja jestem z Lublina, byłam dzisiaj w poszukiwaniu tej spódnicy, ale nie widziałam w ogóle ani jednej, nie wiem-może za mało się rozglądałam-bo wstąpiłam w przelocie, gdyż spieszyłam się. Ale generalnie nie widziałam żadnych obniżek u mnie. Rozmiar raczej S noszę, czasem M, ale rzadko, to zależy
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 14:08   #3379
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
ja jestem z Lublina, byłam dzisiaj w poszukiwaniu tej spódnicy, ale nie widziałam w ogóle ani jednej, nie wiem-może za mało się rozglądałam-bo wstąpiłam w przelocie, gdyż spieszyłam się. Ale generalnie nie widziałam żadnych obniżek u mnie. Rozmiar raczej S noszę, czasem M, ale rzadko, to zależy
W Plazie byłaś? Ja oglądałam jakieś spódnice niecałą godzinę temu, wydaje mi się, że to były właśnie te, i z wszystkich trzech wzorów była Ska. Mki pewnie też były, bo po kilka egzemplarzy wisiało.
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 20:18   #3380
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Dziewczyny pomóżcie.
Kupiłam pod koniec września buty, które mi się rozkleiły- podeszwa z przodu odpada i ta skórka jest mega popękana i odchodzi.
Minęło zaledwie pół roku, z czego przez zimę- duże mrozy i ciapy chodziłam w butach trekkingowych. Więc odliczając buty użytkowałam z 3-4 miesiące.
Buty kosztowały 200zł, miałam wątpliwości co do nich, ale laska sprzedająca powiedziała, że buty ze Stradivariusa ma latami i nic się nie dzieje, zaryzykowałam i żałuję.
Mogę to reklamować? Posiadam paragon.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 20:25   #3381
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

kupiłam dzisiaj legginsy ze Stradivariusa http://www.stradivarius.com/webapp/w...m%2Bw%2Bkwiaty grafitowe, wzór jest mega, moim zdaniem chyba najfajniejszy ze wszystkich kwiatowych z tej kolekcji póki co, chociaż teraz jak zobaczyłam na stronie to przypomniało mi się, że te granatowe też widziałam już wcześniej i też są bardzo ładne, ale tylko L już zostały, może sobie je jeszcze kliknę
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 21:10   #3382
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie.
Kupiłam pod koniec września buty, które mi się rozkleiły- podeszwa z przodu odpada i ta skórka jest mega popękana i odchodzi.
Minęło zaledwie pół roku, z czego przez zimę- duże mrozy i ciapy chodziłam w butach trekkingowych. Więc odliczając buty użytkowałam z 3-4 miesiące.
Buty kosztowały 200zł, miałam wątpliwości co do nich, ale laska sprzedająca powiedziała, że buty ze Stradivariusa ma latami i nic się nie dzieje, zaryzykowałam i żałuję.
Mogę to reklamować? Posiadam paragon.
Pewnie, że reklamuj
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 21:43   #3383
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Pewnie, że reklamuj
O to super
A możecie mi podpowiedzieć jak wygląda reklamacje w Stradivariusie?
Wiadomo jak ogólnie wyglądają reklamacje w sklepach- źle konserwowane, źle użytkowane i nara.
Czy buty będą wymienione, naprawione...? Jest możliwa ewentualna wysyłka do domu? Do Stradivariusa gdzie kupiłam buty mam ok. 60km, więc nie widzi mi się też jeździć co 2tygodnie z tymi butami, bo to trochę nieopłacalne.
Ogólnie chciałabym się dowiedzieć jaka jest polityka reklamacji w tym sklepie, żebym mogła się ewentualnie bronić, gdyby laski mi chciały kity wciskać przyjmują reklamacje bez problemów?
Wkurzyłam się o te buty, dlatego nie chcę odpuścić.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:31   #3384
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
O to super
A możecie mi podpowiedzieć jak wygląda reklamacje w Stradivariusie?
Wiadomo jak ogólnie wyglądają reklamacje w sklepach- źle konserwowane, źle użytkowane i nara.
Czy buty będą wymienione, naprawione...? Jest możliwa ewentualna wysyłka do domu? Do Stradivariusa gdzie kupiłam buty mam ok. 60km, więc nie widzi mi się też jeździć co 2tygodnie z tymi butami, bo to trochę nieopłacalne.
Ogólnie chciałabym się dowiedzieć jaka jest polityka reklamacji w tym sklepie, żebym mogła się ewentualnie bronić, gdyby laski mi chciały kity wciskać przyjmują reklamacje bez problemów?
Wkurzyłam się o te buty, dlatego nie chcę odpuścić.
Reklamacje raczej przyjmują bez problemów, ale sądzę, że bo naprawione buty albo zwrot gotówki będziesz musiała się zgłosić osobiście
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 11:48   #3385
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Reklamacje raczej przyjmują bez problemów, ale sądzę, że bo naprawione buty albo zwrot gotówki będziesz musiała się zgłosić osobiście
Podobno w takich przypadkach proponują zamiast zwrotu pieniędzy bony o jakiejś tam wartości, obiło mi się coś takiego o uszy.
Czy w takim przypadku muszę przyjąć ten bon?
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2013-09-04 o 10:10
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 12:19   #3386
jutka555
Wtajemniczenie
 
Avatar jutka555
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 678
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie.
Kupiłam pod koniec września buty, które mi się rozkleiły- podeszwa z przodu odpada i ta skórka jest mega popękana i odchodzi.
Minęło zaledwie pół roku, z czego przez zimę- duże mrozy i ciapy chodziłam w butach trekkingowych. Więc odliczając buty użytkowałam z 3-4 miesiące.
Buty kosztowały 200zł, miałam wątpliwości co do nich, ale laska sprzedająca powiedziała, że buty ze Stradivariusa ma latami i nic się nie dzieje, zaryzykowałam i żałuję.
Mogę to reklamować? Posiadam paragon.
ja reklamowałam ostatnio buty w bershce, kupiłam je dokładnie 2 miesiące temu, skórzane, rzadko w nich chodziłam bo była chlapa na chodnikach więc nie chciałam ich przemoczyć więc zakładałam je jak już było naprawdę sucho. no i któregoś dnia patrzę a tam zaczęła odpryskiwać? skóra, tak jakby ktoś (hm nie wiem jak to określić) zaczął zdzierać ją pumeksem, bo to są takie zadrapania. Ale do rzeczy. Reklamowałam je, to nie uznali mi tej wady bo rzeczoznawca stwierdził że buty nie zostały zaimpregnowane i je przemoczyłam. Buty pastowałam 2 razy w tygodniu i nie przemoczyłam ich, poza tym miałam dużo innych butów i nawet po dwóch latach nie zrobiło mi się z nimi to, co z tymi po 1,5 miesiąca. Jak zapytałam Pani kasjerki czy jest sens się odwoływać to stwierdziła że nie, bo ich rzeczoznawca wie lepiej co się stało z butami
jutka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 14:36   #3387
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez jutka555 Pokaż wiadomość
ja reklamowałam ostatnio buty w bershce, kupiłam je dokładnie 2 miesiące temu, skórzane, rzadko w nich chodziłam bo była chlapa na chodnikach więc nie chciałam ich przemoczyć więc zakładałam je jak już było naprawdę sucho. no i któregoś dnia patrzę a tam zaczęła odpryskiwać? skóra, tak jakby ktoś (hm nie wiem jak to określić) zaczął zdzierać ją pumeksem, bo to są takie zadrapania. Ale do rzeczy. Reklamowałam je, to nie uznali mi tej wady bo rzeczoznawca stwierdził że buty nie zostały zaimpregnowane i je przemoczyłam. Buty pastowałam 2 razy w tygodniu i nie przemoczyłam ich, poza tym miałam dużo innych butów i nawet po dwóch latach nie zrobiło mi się z nimi to, co z tymi po 1,5 miesiąca. Jak zapytałam Pani kasjerki czy jest sens się odwoływać to stwierdziła że nie, bo ich rzeczoznawca wie lepiej co się stało z butami
Hmm moje buty nie są skórzane, więc impregnowanie odpada. Z kolei odpadającej podeszwy nic mi nie tłumaczy.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2013-09-04 o 10:11
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 16:47   #3388
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
W Plazie byłaś? Ja oglądałam jakieś spódnice niecałą godzinę temu, wydaje mi się, że to były właśnie te, i z wszystkich trzech wzorów była Ska. Mki pewnie też były, bo po kilka egzemplarzy wisiało.
Widocznie przeoczyłam Muszę wybrać się jeszcze raz,chyba zrobię to w czwartek,może jeszcze będą
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 19:27   #3389
agniieesszzka
Zakorzenienie
 
Avatar agniieesszzka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3 002
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

W przyszłym tygodniu będe oddawać kurtkę brązową kupioną za 89,90
rozmiar L, jakby ktoś chciał to pisać http://www.stradivarius.com/webapp/w...554501/1826122
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ..jpg (32,8 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez agniieesszzka
Czas edycji: 2013-04-17 o 22:30
agniieesszzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:47   #3390
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

A ja jednak nie kupiłam tych spódnic-znalazłam w innym sklepie takie które mi bardziej odpowiadały fasonem. Za to w Stradim kupiłam czerwony żakiet

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez agniieesszzka Pokaż wiadomość
W przyszłym tygodniu będe oddawać kurtkę brązową kupioną za 89,90
rozmiar L, jakby ktoś chciał to pisać http://www.stradivarius.com/webapp/w...554501/1826122
Szkoda ,że to nie czarna "Ska" Za późno się ogarnęłam i w czwartek już nie było,a bardzo chciałam
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-23 08:46:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.