180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-19, 09:21   #691
Kawuszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kawuszkaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 255
GG do Kawuszkaa
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Sherminka!
Bardzo mi się podoba co napisałaś! Nie ma co przejmować się małomiasteczkowymi zagrywkami ze strony ludzi! Ten kto nas obraża, lub głupio komentuje, wcale nie jest wart naszej uwagi! Możemy tylko popatrzeć na niego z politowaniem, że ma takie siano w mózgu!

Piszesz o kurteczkach w sensie długości całkowitej a jak z rękawami?
To jest zmora okropna!
O ile spodnie można kupić, buty też to nadal pojawia się problem z rękawami i jest to spraw nierozwiązana.
Ja kombinuję i próbuję często jakoś przedłużać rękawy u mojej krawcowej, ale to można zrobić np. w trenczu. Jeśli chodzi o ramoneskę o której marzę z dłuuuugim rękawem to jest problem. Uszycie u krawca, który szyje skóry to koszt 1000zł u mnie w mieście. Także jeszcze poczekam
Kawuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 09:53   #692
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Cytat:
Napisane przez Kawuszkaa Pokaż wiadomość
Sherminka!
Bardzo mi się podoba co napisałaś! Nie ma co przejmować się małomiasteczkowymi zagrywkami ze strony ludzi! Ten kto nas obraża, lub głupio komentuje, wcale nie jest wart naszej uwagi! Możemy tylko popatrzeć na niego z politowaniem, że ma takie siano w mózgu!

Piszesz o kurteczkach w sensie długości całkowitej a jak z rękawami?
To jest zmora okropna!
O ile spodnie można kupić, buty też to nadal pojawia się problem z rękawami i jest to spraw nierozwiązana.
Ja kombinuję i próbuję często jakoś przedłużać rękawy u mojej krawcowej, ale to można zrobić np. w trenczu. Jeśli chodzi o ramoneskę o której marzę z dłuuuugim rękawem to jest problem. Uszycie u krawca, który szyje skóry to koszt 1000zł u mnie w mieście. Także jeszcze poczekam
Ja kupiłam fajną beżową kurteczkę w reserved. Generalnie ubieram się w reserved, bo tam bardzo często sa ciuchy z dość długimi rękawami. W reporterze też trafiają się fajne płaszczyki z długimi rękawami. Co do spodni to tylko TallStreet, bo dla mnie sklepowe spodnie o długości '36' to co najwyżej 7/8...
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 12:22   #693
Rozena
Raczkowanie
 
Avatar Rozena
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 228
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Ja swoją ramoneskę dorwałam na bazarku miejskim i o dziwo rękawy są dobre ale bardzo rzadko zdarza się żeby coś było dostatecznie długie. Największy problem mam z koszulami.
__________________
Rozena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 10:17   #694
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam fajną beżową kurteczkę w reserved. Generalnie ubieram się w reserved, bo tam bardzo często sa ciuchy z dość długimi rękawami. W reporterze też trafiają się fajne płaszczyki z długimi rękawami. Co do spodni to tylko TallStreet, bo dla mnie sklepowe spodnie o długości '36' to co najwyżej 7/8...
W Reporterze w ogóle mają całkiem długie rękawy i nogawki, w dodatku jakościowo rzeczy są świetne Uwielbiam ich detale, pamiętam jak zachwycałam się męskimi koszulami i T-shirtami z nadrukami Jak kupiłam spodnie w TallStreet to aż nie wiedziałam co mam zrobić z taką długością nogawki, bo totalnie się odzwyczaiłam od takich długości

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Rozena Pokaż wiadomość
Ja swoją ramoneskę dorwałam na bazarku miejskim i o dziwo rękawy są dobre ale bardzo rzadko zdarza się żeby coś było dostatecznie długie. Największy problem mam z koszulami.
Koszule to w ogóle jest combo niewygodności - nie dość, że krótkie rękawy, to jeszcze krótki krój... Masakra. Polecam body
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 14:44   #695
Kawuszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kawuszkaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 255
GG do Kawuszkaa
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Cytat:
Napisane przez agaola89 Pokaż wiadomość
W Reporterze w ogóle mają całkiem długie rękawy i nogawki, w dodatku jakościowo rzeczy są świetne Uwielbiam ich detale, pamiętam jak zachwycałam się męskimi koszulami i T-shirtami z nadrukami Jak kupiłam spodnie w TallStreet to aż nie wiedziałam co mam zrobić z taką długością nogawki, bo totalnie się odzwyczaiłam od takich długości

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------



Koszule to w ogóle jest combo niewygodności - nie dość, że krótkie rękawy, to jeszcze krótki krój... Masakra. Polecam body
W TallStreet też są koszule, posiadasz którąś z nich? Jak z ich długością całkowitą? Rękaw jest ok? Jak rękaw Was zadowala? Mnie tak naprawdę 53-55cm od pachy. W Internecie większość to np 45-46cm od pachy
Kawuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 15:25   #696
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

O rety, tak centymetrowo to nie pamiętam, ale trochę tego jest Koszul nie mam, bo nie potrzebuję, ale mam od nich bluzkę z długim rękawem (łódeczka) i jest ok we wszystkich długościach
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 16:42   #697
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Mi sie zamarzyly rurki w kolorze brzoskwiniowym i morskim jutro Polece szukać
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 17:03   #698
gossaa24
Raczkowanie
 
Avatar gossaa24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 115
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Kachaa no to Ci się jeszcze urosło od razu mi się przypomina moja babcia, która twierdziła, że rośnie się do 25 lat ja przestałam gdzieś tak właśnie jak miałam 18-19
Sherminka to mnie zdziwiłaś z Reserved. Szczerze mówiąc zawsze jak tam jestem na zakupach i mierzę coś z niby długim rękawem to się wnerwiam, że za krótkie i za szerokie. Ciekawe czy towar się może różnić w różnych sklepach czy po prostu Ci się udaje trafić
Ja mam wiosenną zamszową kurtkę z reportera , ale kupiłam ją już ze 4 lata temu jak jeszcze był ten "stary" reporter. Teraz jakoś nie widzę w nim nic ciekawego. Poza tym mam trencz z tall street i przyznam, że go uwielbiam. Dziwię się, że właśnie apropos Tallstreet nie przyszło im do głowy żeby wyprodukować kurtkę analogiczną do tej ich cherry tylko, że o normalnej długości taka krótka może i fajna ale to troche bez sensu przyznam.
O uszyciu sobie skórzanej też myślałam, ale nie znam żadnej MODNEJ krawcowej w Lublinie- nikt ze znajomych też nie kojarzy, a wydać sobie tysiaka na babciową skórę to trochę kicha no i jednak drogo. Kuszą mnie cały czas zagraniczne sklepy internetowe long tall sally i tallgirls i jak się kiedyś wnerwię to zamówię
gossaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 10:16   #699
Kawuszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kawuszkaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 255
GG do Kawuszkaa
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Cytat:
Napisane przez gossaa24 Pokaż wiadomość
Kuszą mnie cały czas zagraniczne sklepy internetowe long tall sally i tallgirls i jak się kiedyś wnerwię to zamówię
Oj mnie też bardzo kuszą Kupowałyście może w takich sklepach już? Jest wiele sklepów zagranicznych internetowych dla wysokich dziewczyn albo chociaż serie tall czy long, różnie oni to nazywają. Szkoda, że u nas tak kiepsko to idzie.

Zupełnie z innej beczki, dziewczęta możecie napisać skąd jesteście? Może odnajdziemy blisko siebie kogoś z kim można być iść na polowanie np. dłuuuugich spodni czy innych fajnych ciuchów?

Ja przybysz z Kielc
Kawuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 11:04   #700
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Ja to z UK wiec sie nie liczy :/

Wkurza mnie ze w new looku zawsze była sekcja tall a teraz tylko online:/
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 21:44   #701
gossaa24
Raczkowanie
 
Avatar gossaa24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 115
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Jakby przystąpić takim zmasowanym atakiem i wkroczyć do jakiejś galerii sprzedawcy by mieli trudny orzech do zgryzienia gdyby im się w jednej chwili trafiła taka grupka trudnych do ubrania kobitek
Jeśli chodzi o zamawianie np z LTS to ja się najbardziej obawiam ewentualnych zwrotów- boję się, że mogłoby być to trochę skomplikowane no i koszty przesyłek zagranicznych jednak większe troszkę:/
Tak ostatnio sobie pomyślałam o popularności różnych modnych manifestacji w stylu przemarsz homoseksualistów, feministek
czy osób z trądzikiem i że możnaby kiedyś zorganizować taki pochód Wysokich Dam wymyśleć jakieś podkręcające hasło przewodnie w stylu DAJ MI SZANSĘ UBRAĆ SIĘ W CO CHCĘ NIE TO CO BĘDZIE NA MNIE PASOWAĆ oczywiście kierując to do firm odzieżowych. Podkręcić media i puścić to w świat a co!!
gossaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 05:32   #702
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Kraków pozdrawia

Cytat:
Napisane przez gossaa24 Pokaż wiadomość
Jakby przystąpić takim zmasowanym atakiem i wkroczyć do jakiejś galerii sprzedawcy by mieli trudny orzech do zgryzienia gdyby im się w jednej chwili trafiła taka grupka trudnych do ubrania kobitek
Pamiętam jak kiedyś, kiedy jeszcze pracowałam w Orsayu, odwiedziła nas część damskiej drużyny koszykówki Wreszcie można było porozmawiać z kimś na poziomie
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 08:56   #703
Kawuszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kawuszkaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 255
GG do Kawuszkaa
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Przemarsz kobiet 180+ - to by było coś
Ja już widziałam w jednym miejscu masę kobiet powyżej 180cm. Należę do ogólnopolskiego klubu wysokich (chociaż ostatnie lata nie byłam na żadnym spotkaniu). Do klubu zapraszane są kobiety 180+, także kiedyś można by wspólnie z klubem coś takiego zorganizować
To byłby szał!

Jakby zobaczyli ile mają odbiorców, do tego jeszcze Ci ukryci to przecież musieli by coś wymyślić

Na facebooku organizują noc lampionów, to my zorganizujmy wieczór 180+
Kawuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 16:09   #704
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

ja aktualnie stolica.

Kawuszka
, ja z Twoich stron jestem a bliżej to Starachowice( coś Ci mówi to miasto ?) wyemigrowałam już pare lat temu, dokładnie 6, ale tam są moje strony, a w Ck bywam , bywam


Ja też się jakiś czas temu do tego klubu wysokich zapisałam, ale kompletnie o nim zapomniałam i już nawet hasła nie pamiętam. Myślałam swego czasu , żeby tam poznać jakiegoś wysokiego faceta, ale nic z tego nie wyszło

Agola, fajna historia z tymi koszykarkami

Dziewczyny czy Wy chodzicie w jasnych spodniach ?? typu beż lub biel ? ja czasem, ale nie przesadzam, bo czuję, że mnie pogrubiają i ogólnie źle to u mnie wygląda, ja to gruszka jestem i nawet gdzieś wyczytałam, że jasne spodnie odpadają.

Ja też zaglądam do reserved, bo tez zauważyłam, że długie rękawy mają. I też do Camelieu( jakoś tak ) też długie rękawy, dobra jakość, lubię tam zaglądać.
już się zastanawiam nad spodniami na wiosnę, to jest katorga, jak nie cierpię kupować spodni
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 17:12   #705
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy chodzicie w jasnych spodniach ?? typu beż lub biel ? ja czasem, ale nie przesadzam, bo czuję, że mnie pogrubiają i ogólnie źle to u mnie wygląda, ja to gruszka jestem i nawet gdzieś wyczytałam, że jasne spodnie odpadają.

Ja też zaglądam do reserved, bo tez zauważyłam, że długie rękawy mają. I też do Camelieu( jakoś tak ) też długie rękawy, dobra jakość, lubię tam zaglądać.
już się zastanawiam nad spodniami na wiosnę, to jest katorga, jak nie cierpię kupować spodni
co do jasnych spodni, wszystko zależy od kroju i materiału. Sama jasnych nie lubię, bo jestem straszny ciaprok Ale jasne dżinsy, czemu nie!
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 12:48   #706
Kawuszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kawuszkaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 255
GG do Kawuszkaa
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
ja aktualnie stolica.

Kawuszka
, ja z Twoich stron jestem a bliżej to Starachowice( coś Ci mówi to miasto ?) wyemigrowałam już pare lat temu, dokładnie 6, ale tam są moje strony, a w Ck bywam , bywam
W takim razie witam Starachowice Oczywiście, że kojarzę
Kawuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 09:41   #707
gossaa24
Raczkowanie
 
Avatar gossaa24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 115
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

A ja właśnie ze spodniami na szczęście nie mam problemu- tak jak sobie wczoraj liczyłam to mam samych dżinsów na teraz 11 par Aczkolwiek wszystkie kupiłam przez internet -ze zwykłego sklepu to miałam ostatnie levisy, które niestety się już poprzedzierały, ale za to jak ja je uwielbiałam ehhh tak czy siak kupiłam je 4 lata temu i od tego czasu wszystko przez internet Ale mi się nie chce iść do pracy, taki piękny dzień ehhh...
gossaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 13:33   #708
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Ja juz po pracy na dzis
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 14:35   #709
Rozena
Raczkowanie
 
Avatar Rozena
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 228
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Cytat:
Napisane przez gossaa24 Pokaż wiadomość
A ja właśnie ze spodniami na szczęście nie mam problemu- tak jak sobie wczoraj liczyłam to mam samych dżinsów na teraz 11 par Aczkolwiek wszystkie kupiłam przez internet -ze zwykłego sklepu to miałam ostatnie levisy, które niestety się już poprzedzierały, ale za to jak ja je uwielbiałam ehhh tak czy siak kupiłam je 4 lata temu i od tego czasu wszystko przez internet Ale mi się nie chce iść do pracy, taki piękny dzień ehhh...
A w jakich sklepach internetowych kupujesz?

Ja już po zajęciach na uczelni
__________________
Rozena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 22:40   #710
gossaa24
Raczkowanie
 
Avatar gossaa24
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 115
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

W większości przez stare dobre allegro Mam też 3 pary levisów z brand.pl
gossaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 14:15   #711
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Cytat:
Napisane przez gossaa24 Pokaż wiadomość
W większości przez stare dobre allegro Mam też 3 pary levisów z brand.pl
Przyznam, że levisy czy spodnie z big stara nie należą może do najtańszych, ale jak sobie ponosiłam przeróżne dżinsy innych marek i założyłam sobie jakieś stare i podarte gatki z liceum jeszcze (aha, zmieściłam się! ), to jednak czuć różnicę - mega wygodne, cudownie leżą... aż żal, że się przetarły
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 02:18   #712
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Ale mnie tu dawno nie było

Ja dzinsy kupuje ostatnio w H&M. Długaśne mają.
I upolowałam sliczny trencz w f&f. W innych sklepach były za krotkie, a szukalam właśnie dluzszego.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 08:49   #713
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

poka poka!
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 10:30   #714
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

długaśne spodnie z h&m zaskoczyłaś mnie, pokaż nam je koniecznie~!
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 16:30   #715
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Fotek nie mam, ale to zwykłe rurki czarne za 7ozł i niebieskie za 50, albo odwrotnie Takie troszke gumowane co lubię, bo nie są sztywne.
W Stradivariusie za to wszystkie jakieś takie krótkie mi się wydają, chociaż nie mierzyłam.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 12:57   #716
Kawuszkaa
Raczkowanie
 
Avatar Kawuszkaa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 255
GG do Kawuszkaa
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Ja ostatnio mierząc rury w H&M miałam wszystkie za krótkie, przed kostkę. Może jakiś nie ten model co trzeba mierzyłam Ciekawa sprawa, dlatego szkoda, że nie masz zdjęć. Może mogłabyś spisać z metki model spodni? Na pewno każda z nas by chciała sprawdzić na sobie czy są długie W dodatku za taką kasiorę
Kawuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 16:01   #717
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Dżinsy z H&M mam, ale na pewno nie mogę o nich powiedzieć, że są długie Ale za to megawygodne i ładnie wyglądają udając spodnie przed kostkę.
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 13:14   #718
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

No na mnie długie, mam 178cm
Obie pary maja z tyłu napis Red Concept i są z działu Divided.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 20:15   #719
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: 180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

ehh to ja 4 cm wyższa to znając życie nic z tego


co tam słychać u Was ?
Kupiłam sobie koturny ostatnio, miałam w nich coś koło 192 cm i sobie w nich pojechałam na zajęcia, normalnie chyba byłam najwyższa, dziewczyny mogły mi spokojnie między nogami przejść
Zakupiłam sobie też 2 spódnice, w sam raz do tych nowych butków trochę się boją tak wychodzić : długie nogi, koturny plus spódniczka trzeba wtedy uważać na drodze!

Edytowane przez Ieka
Czas edycji: 2013-05-13 o 17:07
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 15:24   #720
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
180cm+ czyli wysokie kobiety w wielkim świecie

Ja na urlop tez dwie pary koturn kupiłam
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-20 16:35:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.