Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-21, 06:35   #331
marzenka1984
Rozeznanie
 
Avatar marzenka1984
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 702
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Bryy..
Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
A i doczytalam, ze Matisiowi zabek idzie . To co tylko Jagoda bezzębna została?

Kochane są tu jakieś mamy wrześniowe które karmią p raz,dwa razy dziennie i jeszcze okresu nie dostały od porodu?
Bo ja zwatpilam juz, ze kiedykolwiek go dostanę
Mój Ropuch też nie ma zęba
Dzisiaj chyba ładna pogoda będzie tak więc znikamy i jedziemy do rodziców bo tam więcej zieleni do spacerków..

Miłego dnia Wam życzymy

Aaaa i witam nowe mamusie
Nariiko jak wszystkie Zuzinki śliczna dziewczynka
__________________
Maksymilian
marzenka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 06:37   #332
Nariiko
Raczkowanie
 
Avatar Nariiko
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 214
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Witamy Ciebie i trzecią Zuzię w naszym gronie

Córcia śliczna



za ząbek

Co do pocenia się przy piciu moja Zuzia ma tak samo ale nie martwiłam się tym myślałam że to z wysiłku bo z przegrzania na pewno nie bo cienko jest ubrana.
Dziękuję za odpowiedź pewnie faktycznie tak jest bo przecież dla dzieciaczków to spory wysiłek więc też nie będę się tym martwić
Nariiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 06:51   #333
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Odp: Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Hey mamuski, u nas dziś jak co dzien pobutka o 6rano i jampa do 13 pewnie. Chociaż padnie pewnie w aucie koło 11na 20min jak do tesciow jechać będziemy

Cytat:
Napisane przez Nariiko Pokaż wiadomość
Angel166 dziękuję za przywitanie
i proszę na życzenie fotki
Termin porodu miałam na 13 października a na 3 października wyznaczone cięcie cesarskie bo córa ułożona była pośladkowo, ale moja córcia Zuzanna postanowiła że chce być na świecie już 30 września pojechaliśmy tylko kontrolnie na ktg a okazało się że rodzę i już zostaliśmy ogólnie cały poród szybko i na spontanie przy okazji chętnie opiszę
Córeczka urodziła się z wagą 2580 g i 53 cm.
Obecnie nadal karmie piersią ale głownie w nocy i już rzadko w dzień, coraz lepiej idzie nam jedzenie stałych produktów chociaż nadal sukcesem jest jak zję kilka łyżeczek jakiegoś dania..
W zeszłym tygodniu wybraliśmy się na basen na zajęcia dla niemowlaczków i Zuza zachwycona a ja jeszcze bardziej widząc ją taką zadowoloną jutro wybieramy się znowu
Kolejna śliczna Zuzia w naszym gronie widzę, ze waga ur tylko 10g większą od Jagody wagi. A ile teraz waży Zuzia?





Cytat:
Napisane przez Nariiko Pokaż wiadomość
Katiaskaa, aga_ton dziękuję w imieniu córeczki

aga_ton my nadal śpimy razem, tzn. jak po kąpieli córa zaśnie to śpi w łóżeczku, ale gdy się obudzi w nocy ok 1 lub 3 różnie to bywa to wtedy zabieram ją do łóżka, karmie piersią na leżąco i tak śpimy już do rana
ale to z mojego czystego lenistwa bo Zuzia pociumka cyca, powierci się lub przekręci na brzuszek i śpi dalej

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Mamuśki od razu Was wykorzystam i poproszę o radę
Od kilku dni zaobserwowałam że moja Zuzia mocno się poci podczas karmienia, tzn. gdy pije mleczko z butelki lub piersi to ma całe czoło lepkie i włoski się robią mokre, czy to z wysiłku
dodam, że miała na sobie cienkie body i geterki więc to nie z przegrzania, wcześniej się to raczej nie zdarzało i sama nie wiem co o tym sądzić?

No i pochwalę się że dzisiaj zauważyłam drugi ząbek górna prawa dwójka a dwa tygodnie temu pojawiła się lewa dolna jedynka
gratuluje drugiego zbka,a co do pocenia to Jagoda tak nie ma ale może to z wysilku jak dziewczyny piszą


Cytat:
Napisane przez marzenka1984 Pokaż wiadomość
Bryy..


Mój Ropuch też nie ma zęba
Dzisiaj chyba ładna pogoda będzie tak więc znikamy i jedziemy do rodziców bo tam więcej zieleni do spacerków..

Miłego dnia Wam życzymy

Aaaa i witam nowe mamusie
Nariiko jak wszystkie Zuzinki śliczna dziewczynka
My tez do tesciow dziś jedziemy
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 07:10   #334
marzenka1984
Rozeznanie
 
Avatar marzenka1984
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 702
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

A tak z innej beczki..ma któraś z Was gre o nazwie Swing 98 (kulki spadające na szale wagi) Potrzebuje ją dla siostrzeńca ale nigdzie nie mogę znaleść... mój szwagier miał ją kiedyś na dyskietce
__________________
Maksymilian
marzenka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 07:21   #335
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość







My tez do tesciow dziś jedziemy
Często ostatnio jezdzicie do teściów
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 07:39   #336
Nariiko
Raczkowanie
 
Avatar Nariiko
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 214
Dot.: Odp: Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość


Kolejna śliczna Zuzia w naszym gronie widzę, ze waga ur tylko 10g większą od Jagody wagi. A ile teraz waży Zuzia?






gratuluje drugiego zbka,a co do pocenia to Jagoda tak nie ma ale może to z wysilku jak dziewczyny piszą



My tez do tesciow dziś jedziemy
W czwartek byliśmy na szczepieniu i Zuzia ważyła 6940 g

Dziękujemy z Zuzią za miłe przyjęcie
a teraz będziemy się zbierać bo jedziemy na basen na zajęcia dla niemowlaczków a potem na obiad z moimi rodzicami
słonko ładnie świeci więc pewnie jeszcze spacerek zaliczymy
Nariiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 07:47   #337
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Odp: Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cześć. My od 6 na nogach, Jasiu bawi się na macie a ja siedze i się nie ruszam bo mam @ i leje się ze mnie
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 08:05   #338
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Witam się i zmykam do pracy. Chora... mam zawalone gardło, uszy i nos
Witam nową mamusię
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 09:13   #339
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Nariiko Pokaż wiadomość
W czwartek byliśmy na szczepieniu i Zuzia ważyła 6940 g

Dziękujemy z Zuzią za miłe przyjęcie
a teraz będziemy się zbierać bo jedziemy na basen na zajęcia dla niemowlaczków a potem na obiad z moimi rodzicami
słonko ładnie świeci więc pewnie jeszcze spacerek zaliczymy
Ile kosztuja u was takie zajecia?? Ja chce z Natusiem iść na to ale kuwa u nas to 300 zł jeden etap a sa 3 kazdy 3 miesiace trwa ... ale skoro wózek dostaniemy to moze te pieniadze co miały na wózek byc przeznaczymy na te zajęcia jakie wrazenia macie p[o nich???
Nat lubi sie kąpać chlapie woda iloe wlezie więc moze mu sie spodoba
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 09:47   #340
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Dobry.
Cytat:
Napisane przez Nariiko Pokaż wiadomość
Witajcie mamuśki
Będzie mi bardzo miło jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona?
Już jakiś czas podczytuję Was bo również jestem mamą wrześniową i w końcu postanowiłam się zalogować i napisać.. Muszę przyznać, że jesteście kopalnią wiedzy i chętnie zaglądam na wątek jeśli oczywiście Moja córcia mi na to pozwala i korzystam z Waszego doświadczenia
Witajcie, Zuzanka cudna

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Tamlin bardzo Ją podtrzymujcie na duchu, bo u mnie tak samo bylo i chociaż z boku może to wyglądać jako normalna kolej rzeczy to od tego u mnie zaczęło się coś ala depresja ;(
Wiem, wczoraj długo z nią rozmawiałam, obiecałam że przyjdę jeśli się nic nie ruszy i na swoją salę wróci.
Teraz ma kroplówkę, dostała Busco, skurcze ma silniejsze, dłuższe i bardziej bolesne. Może Kacperek się podda w końcu

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
A i doczytalam, ze Matisiowi zabek idzie . To co tylko Jagoda bezzębna została?
Przebił mu się ten ząbek, nie da zajrzeć, ale palcem wyczułam że haczy

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
czy któraś z Was śpi nadal z maluchem, czy zostałam sama?
My w nocy zabieramy Matina do siebie.

Cytat:
Napisane przez Nariiko Pokaż wiadomość
Mamuśki od razu Was wykorzystam i poproszę o radę
Od kilku dni zaobserwowałam że moja Zuzia mocno się poci podczas karmienia, tzn. gdy pije mleczko z butelki lub piersi to ma całe czoło lepkie i włoski się robią mokre, czy to z wysiłku
dodam, że miała na sobie cienkie body i geterki więc to nie z przegrzania, wcześniej się to raczej nie zdarzało i sama nie wiem co o tym sądzić?

No i pochwalę się że dzisiaj zauważyłam drugi ząbek górna prawa dwójka a dwa tygodnie temu pojawiła się lewa dolna jedynka
za ząbek, a poci sie z wysiłku. Ile dajesz wit.D?

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
My jednak pojechaliśmy do galerii wczoraj (lucia nie wąchałam bo do echo pojechaliśmy), kupiłam małej 2 pary legginsów, kapelusik, chustkę pod szyje w motylki i cudny kombinezon/ogrodniczki jeansowy w H&M, a na tesco balerinki żółte i w smyku jedną bluzeczkę z krótkim synkowi bokserki w tomka (tylko te toleruje), a sobie 2 kiecki a dla tż - skarpetki Isia była z nami, grzeczna, ale wymęczona tak, ze jak wróciliśmy, to nawet jej nie kąpałam
Pokaż kiecki

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Witam się i zmykam do pracy. Chora... mam zawalone gardło, uszy i nos
Witam nową mamusię
Ojej, zdrówka Iwuś

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość


Ile kosztuja u was takie zajecia?? Ja chce z Natusiem iść na to ale kuwa u nas to 300 zł jeden etap a sa 3 kazdy 3 miesiace trwa ... ale skoro wózek dostaniemy to moze te pieniadze co miały na wózek byc przeznaczymy na te zajęcia jakie wrazenia macie p[o nich???
Nat lubi sie kąpać chlapie woda iloe wlezie więc moze mu sie spodoba
Lucia to wychodzi 100zł na miesiąc, czyli mało.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 09:50   #341
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

no niby mało ale jak bym miała własnie płacic za jeden miesiąc 100 zł a nie z góry za 3 miesiące 300 to bym juz daweno była z małym na basenie a tak to nie łatwo mi 300 zł uzbierac ... wiecie ze kasa sie rozchodzi jak jest to a to pieluchy trzeba a to szczepienia a to wyrosło dziecko z ciuchów i jesc trzeba tak.. a 100 zł to zawsze sie jakos ustuka noo... ale moze tesciowa jakąs kase da .. tylko czekam wlasnie na opinie czy fajnie jest bo ja sie napaliłam jeszcze jak Nat był w brzuchu hehehe ino nie wiem czy warto na takie zajecia osc czy lepiej cos kupic mu za ta kase...
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 09:57   #342
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
Po długim namysle wybrałam niebieski wózek ten 149 chyba ... kuwa no granat podobal mi sie bardzo i nie brudzący ale bedzie sie chyba nagrzewal latem.. nie wiem... wybrałam niebieski bo mi sie podoba w sumie taki bedzie nowoczesny widoczny hehehe no i nowa opcja zaistniała brat z bratowa sa chrzestnymi i chca ten wózek Natusiowi kupic ! Głupio mi troche bo to drogi prezent jest ale uparli sie no to nie bede odmawiac co nie?? Tym bardziej ze ja na niego bym musiala kase dopiero uzbierac a tak bedzie nat miał cudny prezent od chrzestnych!! Bosze az uwierzyc nie mogie no
nie odmawiaj,nie super chrzestni

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość


Dzwoniłam do Darii, ma doła. Popłakała się biedna, ma dość a Kacperek postanowił nie wychodzić i koniec.
Bidulka,mam nadzieje że dziś w końcu wyjdzie uparciuszek jeden

Cytat:
Napisane przez Nariiko Pokaż wiadomość
Witajcie mamuśki
Będzie mi bardzo miło jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona?
Już jakiś czas podczytuję Was bo również jestem mamą wrześniową i w końcu postanowiłam się zalogować i napisać.. Muszę przyznać, że jesteście kopalnią wiedzy i chętnie zaglądam na wątek jeśli oczywiście Moja córcia mi na to pozwala i korzystam z Waszego doświadczenia
przyjmiemy,śliczna córci

Cytat:
Napisane przez Nariiko Pokaż wiadomość


Mamuśki od razu Was wykorzystam i poproszę o radę
Od kilku dni zaobserwowałam że moja Zuzia mocno się poci podczas karmienia, tzn. gdy pije mleczko z butelki lub piersi to ma całe czoło lepkie i włoski się robią mokre, czy to z wysiłku
dodam, że miała na sobie cienkie body i geterki więc to nie z przegrzania, wcześniej się to raczej nie zdarzało i sama nie wiem co o tym sądzić?

No i pochwalę się że dzisiaj zauważyłam drugi ząbek górna prawa dwójka a dwa tygodnie temu pojawiła się lewa dolna jedynka
a ile witaminy D jej dajesz?Bo pocenie główki jest też objawem niedoboru wit D
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 10:03   #343
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

cie co.. jak tak pacze se na tą Mołek... to ona taka jezd widac wredna bicz.... bo kurde tak patrzy w ogole jak by ucpana była i ma strasznie sztuczny uśmiech ... i mało co gada tylko ciagle przytakuje i sie tak wlasnie sztucznie usmiecha samymi ustabi a oczy ućpane
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 10:41   #344
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Hej.
Piszę na raty, bo Anczi szaleje mi tu obok na macie, ale jest tak już zmęczony, że pewnie zaraz marudy swoje zacznie, więc nie wiem ile mam czasu na pisanie.

Ja również gratuluję ząbka Matiemu!

Angel mój Antek nadal bezzębny.


Cytat:
Napisane przez Nariiko Pokaż wiadomość
Angel166 dziękuję za przywitanie
i proszę na życzenie fotki
Termin porodu miałam na 13 października a na 3 października wyznaczone cięcie cesarskie bo córa ułożona była pośladkowo, ale moja córcia Zuzanna postanowiła że chce być na świecie już 30 września pojechaliśmy tylko kontrolnie na ktg a okazało się że rodzę i już zostaliśmy ogólnie cały poród szybko i na spontanie przy okazji chętnie opiszę
Córeczka urodziła się z wagą 2580 g i 53 cm.
Obecnie nadal karmie piersią ale głownie w nocy i już rzadko w dzień, coraz lepiej idzie nam jedzenie stałych produktów chociaż nadal sukcesem jest jak zję kilka łyżeczek jakiegoś dania..
W zeszłym tygodniu wybraliśmy się na basen na zajęcia dla niemowlaczków i Zuza zachwycona a ja jeszcze bardziej widząc ją taką zadowoloną jutro wybieramy się znowu
Witajcie. Z której części Wielkopolski jesteście?

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość

czy któraś z Was śpi nadal z maluchem, czy zostałam sama?
U nas Antek jest odkładany do łóżeczka, gdy zasypia po butli wieczorem, ale dzień w dzień w nocy ląduje u nas.

Cytat:
Napisane przez Nariiko Pokaż wiadomość
o 23:57 ----------

Mamuśki od razu Was wykorzystam i poproszę o radę
Od kilku dni zaobserwowałam że moja Zuzia mocno się poci podczas karmienia, tzn. gdy pije mleczko z butelki lub piersi to ma całe czoło lepkie i włoski się robią mokre, czy to z wysiłku
dodam, że miała na sobie cienkie body i geterki więc to nie z przegrzania, wcześniej się to raczej nie zdarzało i sama nie wiem co o tym sądzić?

No i pochwalę się że dzisiaj zauważyłam drugi ząbek górna prawa dwójka a dwa tygodnie temu pojawiła się lewa dolna jedynka
Ja kiedyś pytałam o to, bo też mnie to martwiło, ale wówczas mamuśki mnie uspokoiły, że wiele maluszków tak ma. To wysiłek + nasze ciepło to powoduje. Pocenie może być podobno również objawem niedoboru wit. D, ale gdy dziecko poci się nadmiernie nie tylko w trakcie wysiłku. Gratuluję ząbków.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Witam się i zmykam do pracy. Chora... mam zawalone gardło, uszy i nos
Witam nową mamusię
Zdrówka Iwa!

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
cie co.. jak tak pacze se na tą Mołek... to ona taka jezd widac wredna bicz.... bo kurde tak patrzy w ogole jak by ucpana była i ma strasznie sztuczny uśmiech ... i mało co gada tylko ciagle przytakuje i sie tak wlasnie sztucznie usmiecha samymi ustabi a oczy ućpane
Lucia jesteś niemożliwa. Wczoraj aż po przeczytaniu Twojego posta, to z tż-tem przełączyliśmy na TVN, żeby znobaczyć te jej wory. Rzeczywiście kiepsko wygląda.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 12:39   #345
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Tamlin brawa dla Matinka za ząbek. I trzymam kciuki za Kacperka, żeby wyszedł

Dearlie nasz też bezzębny
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 14:56   #346
Nariiko
Raczkowanie
 
Avatar Nariiko
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 214
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość


Ile kosztuja u was takie zajecia?? Ja chce z Natusiem iść na to ale kuwa u nas to 300 zł jeden etap a sa 3 kazdy 3 miesiace trwa ... ale skoro wózek dostaniemy to moze te pieniadze co miały na wózek byc przeznaczymy na te zajęcia jakie wrazenia macie p[o nich???
Nat lubi sie kąpać chlapie woda iloe wlezie więc moze mu sie spodoba
U nas podpisuje się umowę na czas określony i płaci za miesiąc z góry w kwocie 27zł za zajęcia, które odbywają się raz w tygodniu w niedzielę, więc jeśli są 4 niedziele w danym miesiącu to 4 x 27zł, jak nie pasuje dany dzień to można przyjść w inny i odrobić. Te 27 zł to koszt wejścia dziecka i osoby dorosłej na czas 80 min a same zajęcia "oswajania z wodą" z instruktorem trwają 30 min.
Można przyjść też jednorazowo za 40 zł.

My ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Za pierwszym razem świetnie trafiliśmy bo był oprócz nas tylko jeden maluszek więc duży spokój i większa uwaga instruktorki Pani była w szoku bo Zuzanna w ogóle nie zapłakała, co podobno rzadko się zdarza podczas pierwszych zajęć a właśnie chlapała rączkami w wodę i nóżkami i na pleckach i na brzuszku polewanie wodą główki a dzisiaj już nurkowała zazwyczaj maluszki robią to na 4 zajęciach ale tak jej dobrze dziś szło, że pani zrobiła jej nura
Ja myślę że u nas dużo dały ćwiczenia już w domu w wanience. Kupiłam taką książkę "mały pływak" i tam są opisane różne ćwiczenia jak przyzwyczaić malucha do basenu i już dawno to wprowadziliśmy i dzięki temu nie bała się jak jej woda bryzgała na buźkę czy do uszka itd.
Zuzannie bardzo się podoba. A ten jeden chłopiec właśnie tylko troszke starszy ale już chodzi od 3 miesiąca życia to tak super sobie radzi że byłam w szoku, zadowolony że hej
Ja polecam i dzisiaj podpisaliśmy umowę i będziemy chodzić co tydzień to się rozpisałam

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Dobry.

Witajcie, Zuzanka cudna




za ząbek, a poci sie z wysiłku. Ile dajesz wit.D?


Pokaż kiecki


Ojej, zdrówka Iwuś


Lucia to wychodzi 100zł na miesiąc, czyli mało.
Dziękujemy wit. D podaję jedną kapsułkę dziennie 400 j.m.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
nie odmawiaj,nie super chrzestni


Bidulka,mam nadzieje że dziś w końcu wyjdzie uparciuszek jeden


przyjmiemy,śliczna córci


a ile witaminy D jej dajesz?Bo pocenie główki jest też objawem niedoboru wit D
podaję jedną kapsułkę dziennie ale ostatnio kilka razy pominęłam bo byliśmy u mamy i zapomniałam ich zabrać albo Zuzi spływało więcej poza buzię niż do buzi Ale czy już od razu mógłby być taki efekt? W takim razie chyba muszę się bardziej przyłożyć do podawania tej witaminki.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Hej.
Piszę na raty, bo Anczi szaleje mi tu obok na macie, ale jest tak już zmęczony, że pewnie zaraz marudy swoje zacznie, więc nie wiem ile mam czasu na pisanie.

Ja również gratuluję ząbka Matiemu!

Angel mój Antek nadal bezzębny.




Witajcie. Z której części Wielkopolski jesteście?




U nas Antek jest odkładany do łóżeczka, gdy zasypia po butli wieczorem, ale dzień w dzień w nocy ląduje u nas.



Ja kiedyś pytałam o to, bo też mnie to martwiło, ale wówczas mamuśki mnie uspokoiły, że wiele maluszków tak ma. To wysiłek + nasze ciepło to powoduje. Pocenie może być podobno również objawem niedoboru wit. D, ale gdy dziecko poci się nadmiernie nie tylko w trakcie wysiłku. Gratuluję ząbków.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------



Zdrówka Iwa!



Lucia jesteś niemożliwa. Wczoraj aż po przeczytaniu Twojego posta, to z tż-tem przełączyliśmy na TVN, żeby znobaczyć te jej wory. Rzeczywiście kiepsko wygląda.
Dearlie jesteśmy z Ostrowa Wlkp.

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi w sprawie tego pocenia się główki.
To chyba faktycznie od wysiłku ale zwrócę też uwagę na tą witaminkę
Nariiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 14:59   #347
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

zamówiliśmy fotelik
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 15:20   #348
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Witam się niedzielnie!

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Piękny ten wózek, ja bym brała 275 albo 208

i piękna jest Twoja córcia

Fajnie, że zakupy udane

To super

A my odkryliśmy winowajcę wysypki... lanolina. Okazało się, że nowy płyn do prania miał ją w składzie i było parę krostek, a ja posmarowałam bepathenem i wysypało, ale jakoś nie łączyąłam tego z tym tylko z jedzeniem. A potem nad pupcią mu posmarowałam bo też miał krostki i po chwili był taki wysyp, że już nie było wątpliwości i teraz pytanie, czym mu to nawilżać by nie miało w składzie lanoliny, bo strasznie suche jest??
no akurat lanoliny bym się nie spodziewała
dobrze, że udało ci się wyczaić winowajcę
nie wiem czym nawilżyć, może oliwą z oliwek?


Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Juz zapowiedzialam TZowi, ze pojdziemy :eh: Tylko nie wiem jak z wolnym..

Angel - No właśnie najdziwniejsze jest to, że znać nie dała jak się ukruszył.. Czyżby aż tak słabe miała, ze nic nie poczula??? :cond:

Chyba przejdę się z Melka prywatnie do tego stomatologa..
Powiedzcie mi, na co, w razie czego, moge sie zgodzic? Czego mam wymagac?
Bo ja zielona.. Wiadomo tez - dorosly inaczej, dzieciaczek inaczej.
nie pomogę z tymi wymaganiami, bo nie mam pojęcia tak jak i ty
ale swoją drogą to rzeczywiście dziwne, że ząbek się ukruszył a mała nawet nie zapłakała przy tym
biedna malutka


Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
Po długim namysle wybrałam niebieski wózek ten 149 chyba ... kuwa no granat podobal mi sie bardzo i nie brudzący ale bedzie sie chyba nagrzewal latem.. nie wiem... wybrałam niebieski bo mi sie podoba w sumie taki bedzie nowoczesny widoczny hehehe no i nowa opcja zaistniała brat z bratowa sa chrzestnymi i chca ten wózek Natusiowi kupic ! Głupio mi troche bo to drogi prezent jest ale uparli sie) no to nie bede odmawiac co nie?? Tym bardziej ze ja na niego bym musiala kase dopiero uzbierac a tak bedzie nat miał cudny prezent od chrzestnych!! Bosze az uwierzyc nie mogie no
[COLOR="blue"]wspaniali chrzestni Natusia, że mu wózeczek zafundują

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Agatko jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, Duśka lubi w nim jeździć i od dwóch tygodni się w nim wozimy jest stabilny ten napinacz pasów to super sprawa, więc polecam szczerze
i foteczki z pierwszych wojaży fotelikowych
słodziutko Dusia śpi

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Nie zakładam Alicji na noc skarpet.

Swoją drogą fajnie brzmi Twój wpis Wiekszość z nas tak pisze - "śpimy", "jemy", "ubieramy", ale jak w kontekście tego zdania wyobraziłam sobie Ciebie i Twojego Męża w pajacach to oplułam monitor
Iwa ty to masz wyobraźnię kobieto
hahahahahahahah


Cytat:
Napisane przez Nariiko Pokaż wiadomość
Witajcie mamuśki
Będzie mi bardzo miło jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona?
Już jakiś czas podczytuję Was bo również jestem mamą wrześniową i w końcu postanowiłam się zalogować i napisać.. Muszę przyznać, że jesteście kopalnią wiedzy i chętnie zaglądam na wątek jeśli oczywiście Moja córcia mi na to pozwala i korzystam z Waszego doświadczenia
Cytat:
Napisane przez Nariiko Pokaż wiadomość
Angel166 dziękuję za przywitanie
i proszę na życzenie fotki
Termin porodu miałam na 13 października a na 3 października wyznaczone cięcie cesarskie bo córa ułożona była pośladkowo, ale moja córcia Zuzanna postanowiła że chce być na świecie już 30 września pojechaliśmy tylko kontrolnie na ktg a okazało się że rodzę i już zostaliśmy ogólnie cały poród szybko i na spontanie przy okazji chętnie opiszę
Córeczka urodziła się z wagą 2580 g i 53 cm.
Obecnie nadal karmie piersią ale głownie w nocy i już rzadko w dzień, coraz lepiej idzie nam jedzenie stałych produktów chociaż nadal sukcesem jest jak zję kilka łyżeczek jakiegoś dania..
W zeszłym tygodniu wybraliśmy się na basen na zajęcia dla niemowlaczków i Zuza zachwycona a ja jeszcze bardziej widząc ją taką zadowoloną jutro wybieramy się znowu
witamy mamusię i piękną córcię
to w końcu sn rodziłaś a nie cc?


Cytat:
Napisane przez Nariiko Pokaż wiadomość
Katiaskaa, aga_ton dziękuję w imieniu córeczki

aga_ton my nadal śpimy razem, tzn. jak po kąpieli córa zaśnie to śpi w łóżeczku, ale gdy się obudzi w nocy ok 1 lub 3 różnie to bywa to wtedy zabieram ją do łóżka, karmie piersią na leżąco i tak śpimy już do rana
ale to z mojego czystego lenistwa bo Zuzia pociumka cyca, powierci się lub przekręci na brzuszek i śpi dalej

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Mamuśki od razu Was wykorzystam i poproszę o radę
Od kilku dni zaobserwowałam że moja Zuzia mocno się poci podczas karmienia, tzn. gdy pije mleczko z butelki lub piersi to ma całe czoło lepkie i włoski się robią mokre, czy to z wysiłku
dodam, że miała na sobie cienkie body i geterki więc to nie z przegrzania, wcześniej się to raczej nie zdarzało i sama nie wiem co o tym sądzić?

No i pochwalę się że dzisiaj zauważyłam drugi ząbek górna prawa dwójka a dwa tygodnie temu pojawiła się lewa dolna jedynka
brawa za ząbek
Lili też się pociła podczas ssania dopóki jeszcze ssała
teraz jak już tylko łyżeczką wszystko je to się nie poci
już dziewczyny odpisały, że to raczej z wysiłku lub niedobór wit d ale jak dajesz codziennie to ja bym obstawiała wysiłek i ciepło od mamy


Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Cześć. My od 6 na nogach, Jasiu bawi się na macie a ja siedze i się nie ruszam bo mam @ i leje się ze mnie
współczuję tego lania
ja jakoś bezproblemowo zaliczyłam pierwszy okres
był trochę bardziej obfity 2 dnia i nocy, ale potem wsio w normie
następnym razem zastosuję polecaną prze Iwę wit c lub cerutin bo to akurat mam w apteczce

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Witam się i zmykam do pracy. Chora... mam zawalone gardło, uszy i nos
Witam nową mamusię
zdrówka kochana

byłam wczoraj u gin i poprosiłam o tabsy
pobrała mi też wymaz na cytologię, więc w przyszłym tygodniu pewnie pośmigam do niej znowu z wynikiem
ogólnie mam nadżerkę i powiedziała, że sporą, ale kazała poczekać jak wyjdzie cytologia i wtedy coś z nią zrobimy albo nie
i zapomniałam jej powiedzieć, że mnie to spojenie tak napiernicza
przy następnej wizycie muszę już sobie wbić do durnego łba to, żeby nie zapomnieć


---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
zamówiliśmy fotelik
no to super mamuśka
córcia wam dorasta

moja Lili taka drobna jest, że jeszcze sobie w nosidełku pojeździ jakiś czas, bo spokojnie się mieści

czy wam też nie cytuje wszystkiego, co zaznaczacie?
cytowałam jeszcze Tamlin z ząbkiem Matiego i wcięło
więc brawa dla synka za ząbek

pewnie jeszcze coś tam cytowałam, ale już nie pamiętam

dziś Lili miała debiut w spacerówce
ale jak wrócilismy do domku to mąż pościągała pokrowce ze stelaża i poszły do pralki, bo to po mojej siostrze ten wózeczek i pobrudzony się okazał
teraz już pięknie czysty suszy się i przerzucamy małą do spacerówy, jak poskładamy go spowrotem

dziś u nas pięknie słonko świeci, ale wiatr zimny jak nie wiem
nawiało mi w uszy na spacerze
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 15:51   #349
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Nariiko Pokaż wiadomość
U nas podpisuje się umowę na czas określony i płaci za miesiąc z góry w kwocie 27zł za zajęcia, które odbywają się raz w tygodniu w niedzielę, więc jeśli są 4 niedziele w danym miesiącu to 4 x 27zł, jak nie pasuje dany dzień to można przyjść w inny i odrobić. Te 27 zł to koszt wejścia dziecka i osoby dorosłej na czas 80 min a same zajęcia "oswajania z wodą" z instruktorem trwają 30 min.
Można przyjść też jednorazowo za 40 zł.

My ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Za pierwszym razem świetnie trafiliśmy bo był oprócz nas tylko jeden maluszek więc duży spokój i większa uwaga instruktorki Pani była w szoku bo Zuzanna w ogóle nie zapłakała, co podobno rzadko się zdarza podczas pierwszych zajęć a właśnie chlapała rączkami w wodę i nóżkami i na pleckach i na brzuszku polewanie wodą główki a dzisiaj już nurkowała zazwyczaj maluszki robią to na 4 zajęciach ale tak jej dobrze dziś szło, że pani zrobiła jej nura
Ja myślę że u nas dużo dały ćwiczenia już w domu w wanience. Kupiłam taką książkę "mały pływak" i tam są opisane różne ćwiczenia jak przyzwyczaić malucha do basenu i już dawno to wprowadziliśmy i dzięki temu nie bała się jak jej woda bryzgała na buźkę czy do uszka itd.
Zuzannie bardzo się podoba. A ten jeden chłopiec właśnie tylko troszke starszy ale już chodzi od 3 miesiąca życia to tak super sobie radzi że byłam w szoku, zadowolony że hej
Ja polecam i dzisiaj podpisaliśmy umowę i będziemy chodzić co tydzień to się rozpisałam

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------



Dziękujemy wit. D podaję jedną kapsułkę dziennie 400 j.m.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------



podaję jedną kapsułkę dziennie ale ostatnio kilka razy pominęłam bo byliśmy u mamy i zapomniałam ich zabrać albo Zuzi spływało więcej poza buzię niż do buzi Ale czy już od razu mógłby być taki efekt? W takim razie chyba muszę się bardziej przyłożyć do podawania tej witaminki.

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------



Dearlie jesteśmy z Ostrowa Wlkp.

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi w sprawie tego pocenia się główki.
To chyba faktycznie od wysiłku ale zwrócę też uwagę na tą witaminkę
Proszę kolejna ostrowisnka jest już nas 3
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 16:04   #350
Nariiko
Raczkowanie
 
Avatar Nariiko
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 214
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
Witam się niedzielnie!




witamy mamusię i piękną córcię
to w końcu sn rodziłaś a nie cc?




brawa za ząbek
Lili też się pociła podczas ssania dopóki jeszcze ssała
teraz jak już tylko łyżeczką wszystko je to się nie poci
już dziewczyny odpisały, że to raczej z wysiłku lub niedobór wit d ale jak dajesz codziennie to ja bym obstawiała wysiłek i ciepło od mamy





Dziękujemy
Było cc, a że to była niedziela i mój lekarz nie miał dyżuru więc specjalnie przyjechał zrobić zabieg

a mówiąc "rodzimy" miałam na myśli rozwarcie i już dosyć silne skurcze, które na dobrą sprawę chyba sami z mężem wywołaliśmy
Nariiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 16:08   #351
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Nariiko Pokaż wiadomość
Dziękujemy
Było cc, a że to była niedziela i mój lekarz nie miał dyżuru więc specjalnie przyjechał zrobić zabieg

a mówiąc "rodzimy" miałam na myśli rozwarcie i już dosyć silne skurcze, które na dobrą sprawę chyba sami z mężem wywołaliśmy
no to lekarz się spisał
płaciliście mu za to czy tak sam z siebie się pofatygował?

hihihi zaszaleć się zachciało jeszcze przed porodem co?
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 16:15   #352
Nariiko
Raczkowanie
 
Avatar Nariiko
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 214
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Asiuulka89 to super

ja w zasadzie mieszkam tu od niespełna 3 lat, przeprowadziłam się po ślubie ale nadal pracuję w swoim "rodzinnym" mieście w Pleszewie (teraz nie bo jestem na urlopie macierzyńskim) i nie znam za bardzo nikogo z Ostrowa

A już się boję powrotu do pracy bo nie mam z kim zostawić córy...
Składałam podanie do żłobka miejskiego ale się nie dostaliśmy, muszę się chyba rozejrzeć po prywatnych albo poszukać jakiś namiarów na opiekunkę ale nie wiem czy mnie na to będzie stać

A jak wygląda sytuacja u Was Dziewczyny odnośnie opieki nad maluszkami?
Nariiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 16:25   #353
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Nariiko Pokaż wiadomość
Asiuulka89 to super

ja w zasadzie mieszkam tu od niespełna 3 lat, przeprowadziłam się po ślubie ale nadal pracuję w swoim "rodzinnym" mieście w Pleszewie (teraz nie bo jestem na urlopie macierzyńskim) i nie znam za bardzo nikogo z Ostrowa

A już się boję powrotu do pracy bo nie mam z kim zostawić córy...
Składałam podanie do żłobka miejskiego ale się nie dostaliśmy, muszę się chyba rozejrzeć po prywatnych albo poszukać jakiś namiarów na opiekunkę ale nie wiem czy mnie na to będzie stać

A jak wygląda sytuacja u Was Dziewczyny odnośnie opieki nad maluszkami?
A gdzie dokładnie mieszkasz? Jeszcze niegrzeczna jest z Ostrowa. Moja zuza chodziła do nasz domek - prywatny. Teraz nie chodzi mam opiekunkę.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Nariilo to sie załapiesz na zlot bo będzie wlasnie w ostrowie
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 16:26   #354
Nariiko
Raczkowanie
 
Avatar Nariiko
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 214
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
no to lekarz się spisał
płaciliście mu za to czy tak sam z siebie się pofatygował?

hihihi zaszaleć się zachciało jeszcze przed porodem co?
Lekarz nic nie chciał... Mąż zadzwonił powiedzieć jak wygląda sytuacja i doktor stwierdził że to jego obowiązek i przyjedzie zrobić zabieg, a chodziliśmy do niego prywatnie całą ciążę. Naprawdę super się spisał

No baraszkowaliśmy dzień wcześniej i tego samego dnia rano
ale czadu daliśmy potem jak podczas badania ktg mąż był ze mną w pokoju i tak mnie rozśmieszył że myślałam że popuszczę i chyba w efekcie tego śmiania ścisnęłam małą w brzuszku bo spadło jej tętno i lekarz dyżurujący przerażony od razu stwierdził że trzeba dziś ciąć żeby mała się nie poddusiła czasem pępowiną
Nie wiem czy to nasza wina ale po dokładnym usg stwierdził że dziecko jest nisko i naciska na pępowinę, która była na dole co mogło grozić spadkiem tętna właśnie.
no i potem już szybko poszło Na szczęście wszystko dobrze się skończyło ale strachu się najadłam jak tętno spadło..

Edytowane przez Nariiko
Czas edycji: 2013-04-21 o 16:33
Nariiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 16:32   #355
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

no to lekarz pierwsza klasa

kurde nie pomyślałabym, że od śmiechu można dzieciątko przydusić
dobrze, że szybko poszło


Asia a kiedy ten zlot ja bym chciała wiedzieć, bo mam plany na maj i muszę wiedzieć, czy dam radę dotrzeć
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 16:33   #356
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Nariiko Pokaż wiadomość
Lekarz nic nie chciał... Mąż zadzwonił powiedzieć jak wygląda sytuacja i doktor stwierdził że to jego obowiązek i przyjedzie zrobić zabieg, a chodziliśmy do niego prywatnie całą ciążę. Naprawdę super się spisał

No baraszkowaliśmy dzień wcześniej i tego samego dnia rano
ale czadu daliśmy potem jak podczas badania ktg mąż był ze mną w pokoju i tak mnie rozśmieszył że myślałam że popuszczę i chyba w efekcie tego śmiania ścisnęłam małą w brzuszku bo spadło jej tętno i lekarz dyżurujący przerażony od razu stwierdził że trzeba dziś ciąć żeby mała się nie poddusiła czasem pępowiną
Nie wiem czy to nasza wina ale po dokładnym usg stwierdził że dziecko jest nisko i naciska na pępowinę, która była na dole co mogło grozić spadkiem tętna właśnie.
no i potem już szybko poszło
A do kogo chodziłas jeśli mozna wiedzieć? Rodzilas w naszym ostrowskimb szpitalu?

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
no to lekarz pierwsza klasa

kurde nie pomyślałabym, że od śmiechu można dzieciątko przydusić
dobrze, że szybko poszło


Asia a kiedy ten zlot ja bym chciała wiedzieć, bo mam plany na maj i muszę wiedzieć, czy dam radę dotrzeć
Bodajże 11 maja
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 16:50   #357
lidka0308
Zadomowienie
 
Avatar lidka0308
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 413
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
A do kogo chodziłas jeśli mozna wiedzieć? Rodzilas w naszym ostrowskimb szpitalu?

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------



Bodajże 11 maja
no to lipa straszna dla mnie, bo jedziemy wtedy do Niemiec

Edytowane przez lidka0308
Czas edycji: 2013-04-21 o 16:52
lidka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 16:52   #358
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
A i doczytalam, ze Matisiowi zabek idzie . To co tylko Jagoda bezzębna została?

Kochane są tu jakieś mamy wrześniowe które karmią p raz,dwa razy dziennie i jeszcze okresu nie dostały od porodu?
Bo ja zwatpilam juz, ze kiedykolwiek go dostanę
My też bezzębni Ale okres już mam, mimo że karmię pełnowymiarowo Mojej mamie wywoływali okres ok. 8 miesiąca, bo podobno to już za długo... No ale nie wiem jak dzisiejsza medycyna o tym mówi.

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
witaj.
kolejna Zuzia w naszym gronie
córeczka śliczna

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

no dobra, zmykam spać bo dzidziuś nie ma litości i ok 5 zrobi pobudkę

czy któraś z Was śpi nadal z maluchem, czy zostałam sama?
Ja śpię Tylko mąż ostatnio się buntuje i śpi w innym pokoju

Cytat:
Napisane przez Nariiko Pokaż wiadomość
Katiaskaa, aga_ton dziękuję w imieniu córeczki

aga_ton my nadal śpimy razem, tzn. jak po kąpieli córa zaśnie to śpi w łóżeczku, ale gdy się obudzi w nocy ok 1 lub 3 różnie to bywa to wtedy zabieram ją do łóżka, karmie piersią na leżąco i tak śpimy już do rana
ale to z mojego czystego lenistwa bo Zuzia pociumka cyca, powierci się lub przekręci na brzuszek i śpi dalej

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Mamuśki od razu Was wykorzystam i poproszę o radę
Od kilku dni zaobserwowałam że moja Zuzia mocno się poci podczas karmienia, tzn. gdy pije mleczko z butelki lub piersi to ma całe czoło lepkie i włoski się robią mokre, czy to z wysiłku
dodam, że miała na sobie cienkie body i geterki więc to nie z przegrzania, wcześniej się to raczej nie zdarzało i sama nie wiem co o tym sądzić?

No i pochwalę się że dzisiaj zauważyłam drugi ząbek górna prawa dwójka a dwa tygodnie temu pojawiła się lewa dolna jedynka
Nasz też się poci bardzo podczas jedzenia cyca Witamy w naszym gronie
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 16:55   #359
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez kaczuszka69 Pokaż wiadomość
zamówiliśmy fotelik
pokaż
a ja dziś jadłam boczek z grilla a teraz żrem jeszcze gorące muffinki
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 17:02   #360
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
pokaż
a ja dziś jadłam boczek z grilla a teraz żrem jeszcze gorące muffinki
Ja się przez weekend w ogóle obżeram. Zajadam brak TŻ.

Dzisiaj byłam pierwszy raz z Jasiem w kościele - zaskoczył mnie - nie spał, tylko całą godzinę się rozglądał. Za to teraz daje popalić.

Kaczuszka tak mi się przypomniało - u nas Jasiu też triumfów nie święci z wagą - na razie jest 6800g, tak, że troche po terminie podwoił wagę
Gda a jak z Heniem? Bo pisałaś, że Ci się chudy wydaje - jak waga?

Witam nową Mamusie
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.