Wakacyjne Czterolatki :) - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-20, 07:57   #4441
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Laski, normalnie jak tak czytam Wasze posty, to mysle sobie: Boze, jakie wy macie idealne zycie... Normalnie w szoku jestem. Ja ciagle jakies rozdarcia zyciowe... A jak dzis spedzilam z moimi sama caly bozy dzien, bo straszy cos przeziebiony i maz nie zabral go rano do przedszkola, to o 11 rano juz myslalam, ze oni sie pozabijaja, a ja sie pochalastam. Przerypane.

Z lata zrobila sie w kwietniu ponura jesien i tak ma byc do wtorku.
Jutro urodziny James'a. Dacie wiare, ze ten facecik jutro koncay juz 3 latka?!!!! Nie moge w to uwierzyc. Jak to szybko mija...
Poulette ja chce zdjecia Twoich facecikow obejrzec!!
Buziaki dla Jamesa!!

Kochana, rozdarcie zyciowe mamy z Tztem caly czas, u nas zawsze cos sie dzieje, fakt faktem spokoj mam pod wzgledem tego, ze dziecko juz duze i mam pelny luz, ale inne sprawy ciagle nam glowe zaprzataja
Takie juz nasze zycie, ze ciagle cos sie zmienia, jak nie praca Tz to miejsce zamieszkania....przywykla m juz
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 08:58   #4442
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Hej baby

tydzień tak zakręcony że szok codziennie na godzinę po obiedzie chodziliśmy na skayt park więc nie można złapać tchu ale czego się nie robi dla dzieci

Judi no fotka nie zła

Miłej soboty
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 09:06   #4443
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Taka zapomnialam spytac, jak sie czujesz?

szkoda, ze nie masz pomocy

moja mama wlasnie u siostry siedzi, zapylala 300km, bo siostra chce firanki poprac i posprzatac przed komunia
moi rodzice maja odchyl w druga strone
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 13:02   #4444
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Kasiulka, nie pal czachy, moj calutka zime do ogrodka nie wychodzil (az zaczelam sie zastanawiac po co nam byl dom z ogrodkiem) wczoraj i przedwczoraj jak bylo cieplusio byl sam na dworze ponad pol goduiny i czyms sie tam zajal -sukces!!
ciesze sie, ze w przedszkolu codziennie obowiozkowo sa 1,5 h na dworzu
dobre, dobre

Poulette trzymaj się kochana

Takuśna wracaj do zdrowia!!! Współczuję takiej gorączki, kosmos!

My dziś słomiane wdowy a raczej ja, tż na zajęciach ale mam nadzieję że niedługo wróci i jeszcze się gdzieś kopsniemy.
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 21:09   #4445
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Poulette ja chce zdjecia Twoich facecikow obejrzec!!
Buziaki dla Jamesa!!

Kochana, rozdarcie zyciowe mamy z Tztem caly czas, u nas zawsze cos sie dzieje, fakt faktem spokoj mam pod wzgledem tego, ze dziecko juz duze i mam pelny luz, ale inne sprawy ciagle nam glowe zaprzataja
Takie juz nasze zycie, ze ciagle cos sie zmienia, jak nie praca Tz to miejsce zamieszkania....przywykla m juz
Mija czy Ty jestes na FB? Bo tam wstawilam dzis z urodzin.

Wiem, wiem, ale jakos tak jak Was tu czytam, to mam wrazenie, ze tylko u mnie takie pomieszanie z poplataniem na codzien.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:11   #4446
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Mija czy Ty jestes na FB? Bo tam wstawilam dzis z urodzin.

Wiem, wiem, ale jakos tak jak Was tu czytam, to mam wrazenie, ze tylko u mnie takie pomieszanie z poplataniem na codzien.
jestem, jestem
wdizialam!
Fajne chlopaki! A ty tak narzekasz

Bry.
niedziela bedzie leniwa...kawa juz wypita
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:45   #4447
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

I poimprezowalismy. Do 19 balowalismy w domu, ale głównie stałam przy garach i podawalam do stołu. Za to o 8 jak goście pojechali, to poszliśmy do pubu z przyjaciółmi. Było super. Nawet poszlyśmy z laskami potańczyć, haha. Urodziny mojego męża uważam za udane. Hahaha, dziś tez idziemy na urodziny 3latki. Miłej niedzieli.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 10:21   #4448
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Hej!
Anisia super, że urodzinki udane
Piękny dzień przed nami, wybywamy po 13 na grila
Miłej niedzieli
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 10:54   #4449
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

eloł.
u mnie kurak w piekarniku, do tego surówka. potem pojedziemy na spacer nad Maltę, a po powrocie rodzinka zmywa się w swoje strony.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 14:31   #4450
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
jestem, jestem
wdizialam!
Fajne chlopaki! A ty tak narzekasz

Bry.
niedziela bedzie leniwa...kawa juz wypita
Mija, ja nigdy nie twierdzilam, ze moje chlopaki nie sa fajne... Ja po prostu sie nudze w sensie intelektualnym. I rutyna zycia z malymi dziecmi mnie wykancza na codzien. Nie moge sie doczekac, az urosna i beda bardziej samodzielni. Dobrze, ze James we wrzesniu zaczyna przedszkole!
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 15:37   #4451
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Mija, ja nigdy nie twierdzilam, ze moje chlopaki nie sa fajne... Ja po prostu sie nudze w sensie intelektualnym. I rutyna zycia z malymi dziecmi mnie wykancza na codzien. Nie moge sie doczekac, az urosna i beda bardziej samodzielni. Dobrze, ze James we wrzesniu zaczyna przedszkole!
Kochana, rozumiem
Ale masz pomoc dziadkow,babci jak widze, wiec zawsze to cos :cool
A z kim zostawiasz jamesa jak pracujesz? Myslalam, ze on juz w przedszkolu.
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/

Edytowane przez Mijalea
Czas edycji: 2013-04-21 o 15:39
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 18:38   #4452
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Kochana, rozumiem
Ale masz pomoc dziadkow,babci jak widze, wiec zawsze to cos :cool
A z kim zostawiasz jamesa jak pracujesz? Myslalam, ze on juz w przedszkolu.
Nawet nie chce sie tu rozpisywac o szczegolach, bo to temat rzeka, poza tym dolujacy i malo ciekawy.
James jest z babcia jak ide do pracy.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 10:09   #4453
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

hej, jestem odcięta od świata, bo zmniejszyli mi prędkość w telefonie, skandal, nie wiem kiedy wykorzystałam pakiet jeszcze pare dni bede bez

widze ze tu zastój straszny, wiec wiele mnie nie ominęło.
Mija dzięki, juz czuje sie lepiej, ale w sumie dopiero od wczoraj, chyba po lodach mi przeszedł ból gardła w sobotę jeszcze zdychałam, ale młodziezy nie było wiec sie wykurowałam

dzis jeszcze czeka mnie kiblowanie w M1 bo Wiki na urodziny idzie, od 17 do 20 godzina dod.upna ale cóz, nie wiem czy nie zawiozę jej i nie wrócę do domu, jakos nie mam siły na 3 godzinne zakupy

spadam, piszcie zebym miała co czytac jak wrócę do zywych

aha, wystawiłam trampolinę na sprzedaz, moze któras zainteresowna? zal mi sprzedawac ale Wiki juz dorosła na taka prawdziwą
http://allegro.pl/show_item.php?item=3194294255
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:11   #4454
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

hejka

ale się wybawiłam z dzieciakami na urodzinach w kulkowni
one super, ja myślałam , że zejdę bo migrenos mnie nawiedził
szkoda, bo gadać mi sie nawet nie chciało
Ola jeszcze za mała do torów przeszkód, a chętnie by tam się powspinała, bo zabawki dla maluchów to bzdet
Miki szalał do upadłego, ani go było zapędzić do domu
Takuśna
też byliśmy 17-20, szybko nam mineło, ale ciut za późno dla dzieciaków
zjedliśmy pyszny tort , robota mamy Krzysia
biszkopt, plus bita śmietana zmieszana ze zmiksowanymi truskawkami, bardzo leciutki, jak ja niejadek w tych sprawach, tak wsunęłam kawałek, Miki i Olka tak samo , pychota

do tego popstrykałam się z tż
i od dziś mamy "ciche dni",
faktycznie jakoś mniej emocjonalnie podchodzę już do takich małżeńskich porachunków
to chyba staż małżeński na to wpływa

na plus, że zszedł mi z oczu, bo pojechał do meblowego , na działce im pomóc

dostałam ofertę od przyjaciółki, chce mnie i Mikiego zabrać do Bałtowa , w majowy weekend , warto tam jechać z 5-latkiem ?do takich Jura parków?
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:42   #4455
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Odp: Wakacyjne Czterolatki :)

hej. ja marznę w pracy. nie grzeją a w budynkach zimnica pewnie jeszcze ze dwa tygodnie.

też od wczoraj o maju myślę skoro mi się plany pokrzyżowały

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:03   #4456
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Odp: Wakacyjne Czterolatki :)

hejo,

Ja o maju nie mysle. Sama perspektywa, ze bede miala 9 dni wolnego nastraja mnie pozytywnie Stawiamy na spontan, jak bedzie pogoda, to sie ruszymy w rozne fajne miejsca
plus jakies odwiedziny znajomych itp.
Moze jakies grill party bedzie Obadamy

U nas rano bylo zimno, ale teraz pieknie grzeje, wiec super
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 12:24   #4457
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Hej
Jeju ale u nas upał, przynajmniej u mnie w ogródku gdzie wiatru nie czuć. Właśnie wykosiłam mój big ogródek, jeszcze mi grabienie zostało, to idzie mi póki co gorzej. Pograbiłam trochę i pot mi się z d... leje
Jeszcze zagdałam się z sąsiadką i przypaliło mi się trochę risotto

My na razie na majówkę planów nie mamy, bo nie wiem jaka pogoda. A jechać gdzieś typu zakopiec mi się nie chcę, bo już czuję te korki
Poza tym ja się kiepsko czuję w aucie-twardnieje mi brzuch, więc staram się dużo w aucie czasu nie spędzać. Mam nadzieję, że mi to przejdzie.

edit.
łooo jesu ale mi dziecko w podpisie urosło kilka dni temu był jeszcze taki mały i w ogóle a tu taki długi ludź się zrobił w 3 dni
__________________
Tymek
Juleczek


Edytowane przez Judi21_84
Czas edycji: 2013-04-22 o 12:27
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 14:45   #4458
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Judi wierze ze bedzie dobrze!!! strasznie drogie sa te badania na sprawdzenie, na co chorowalas. Ja je zrobilam, TZ rowniez. Z uwagi na to, ze mielismy te badania bezplatne, zrbilismy je obydwoje, zawsze dobrze wiedziec jak sie ma maluchy, nigdy nie wiadomo co sie moze rpzyplatac. Np. moj TZ nie chorowal na swinke. Pocieszaja nas tutaj, ze dzieciaki juz sa szczepione wiec nie ma co panikowac.
Tak wiec jesli mozesz ja poradzilabym Ci zrobic te badanie i przynajmniej byc spokojna.

Takusna zdrowka! nie cierpie anginy ropnej.

U nas tez kiepska pogoda sie zrobila, a wczoraj t aki grad spadl, ze moja przepiekna lawende polamal

Poulette, fajne chlopaki! dorosna zanim sie obejrzysz. Mysle, ze jak James pojdzie do przedszkola to troche odetchniesz, rpzynajmniej psychicznie.
Ja rowniez na dziadkow niezbyt moge liczyc. Czekam az moi rodzice przyjada za tydzien i troche pobeda. A pozniej mlodego podrzuce do centrum sportowego na mini oboz, beda grac biegac i sie bawic przez pol dnia. Dziadek pokazuje, jak teskni za wnukiem, a jak ma z nim posiedziec przez godzine to albo gra w szachy i sie wylacza calkiem, albo zasypia, a mlody robi co chce, i tak raz go znalazlam na korytarzu, sam wyszedl. On chyba chory jest ten czlowiek, zero odpowiedzialnosci i ja go wlasciwie wszedzie teraz zabeiram ze soba, bo zwyczajnie boje sie z nim zostawiac

Wiedzialyscie, ze cwiczenia antycellulitisowe to takie, ktore nie powoduja powstawania zakwasow, poniewaz ten poglebia jeszcze jego powstawanie.. ciekawe rzeczy dowiaduje sie na tej silowni. Druga sprawa to taka, ze kto cierpi na niedoczynnosc tarczycy nie powinien uzywac kremow z jodem (ktore zawieraja algi)
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 15:09   #4459
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Nawet nie chce sie tu rozpisywac o szczegolach, bo to temat rzeka, poza tym dolujacy i malo ciekawy.
James jest z babcia jak ide do pracy.
Pulette co ty taka pesymistyczna ostatnio
Kobieto, masz dwojke cudnych dzieciakow, ktore niebawem beda odchowane, prace, ksiazke napisalas, a ciagle jakas taka niespelniona sie czujesz

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Judi wierze ze bedzie dobrze!!! strasznie drogie sa te badania na sprawdzenie, na co chorowalas. Ja je zrobilam, TZ rowniez. Z uwagi na to, ze mielismy te badania bezplatne, zrbilismy je obydwoje, zawsze dobrze wiedziec jak sie ma maluchy, nigdy nie wiadomo co sie moze rpzyplatac. Np. moj TZ nie chorowal na swinke. Pocieszaja nas tutaj, ze dzieciaki juz sa szczepione wiec nie ma co panikowac.
Tak wiec jesli mozesz ja poradzilabym Ci zrobic te badanie i przynajmniej byc spokojna.

Takusna zdrowka! nie cierpie anginy ropnej.

U nas tez kiepska pogoda sie zrobila, a wczoraj t aki grad spadl, ze moja przepiekna lawende polamal

Poulette, fajne chlopaki! dorosna zanim sie obejrzysz. Mysle, ze jak James pojdzie do przedszkola to troche odetchniesz, rpzynajmniej psychicznie.
Ja rowniez na dziadkow niezbyt moge liczyc. Czekam az moi rodzice przyjada za tydzien i troche pobeda. A pozniej mlodego podrzuce do centrum sportowego na mini oboz, beda grac biegac i sie bawic przez pol dnia. Dziadek pokazuje, jak teskni za wnukiem, a jak ma z nim posiedziec przez godzine to albo gra w szachy i sie wylacza calkiem, albo zasypia, a mlody robi co chce, i tak raz go znalazlam na korytarzu, sam wyszedl. On chyba chory jest ten czlowiek, zero odpowiedzialnosci i ja go wlasciwie wszedzie teraz zabeiram ze soba, bo zwyczajnie boje sie z nim zostawiac

Wiedzialyscie, ze cwiczenia antycellulitisowe to takie, ktore nie powoduja powstawania zakwasow, poniewaz ten poglebia jeszcze jego powstawanie.. ciekawe rzeczy dowiaduje sie na tej silowni. Druga sprawa to taka, ze kto cierpi na niedoczynnosc tarczycy nie powinien uzywac kremow z jodem (ktore zawieraja algi)
Marti nie znam zadnej z tych ciekawostek
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 15:15   #4460
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

ja tez nie

Przed cellulitem z wiekiem sie po prostu nie ucieknie
Ja go mowiac delikatnie pinkole
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:35   #4461
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Pulette co ty taka pesymistyczna ostatnio
Kobieto, masz dwojke cudnych dzieciakow, ktore niebawem beda odchowane, prace, ksiazke napisalas, a ciagle jakas taka niespelniona sie czujesz
Mija, masz zupelna racje, ale ja taka jakas jestem, ze musi byc wszytsko dokladnie tak jak sobie to zaplanowalam i jak nie jest to mnie wkurza.
Moj maz mnie wkurza. Chyba sie nie nadaje do zycia w rodzinie.
Ech, nie chce mi sie opisywac. Sorry, juz nie bede biadolic.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Marti, to ja poprosze o cwiczenia antycellulitisowe, bo wlasnie sie biore za moje nogi. Seria zabiegow w gabinecie juz oblukana, wykupie w przyszlym tygodniu. Cwczenia tez by sie przydaly.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 17:00   #4462
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Mija, masz zupelna racje, ale ja taka jakas jestem, ze musi byc wszytsko dokladnie tak jak sobie to zaplanowalam i jak nie jest to mnie wkurza.
Moj maz mnie wkurza. Chyba sie nie nadaje do zycia w rodzinie.
Ech, nie chce mi sie opisywac. Sorry, juz nie bede biadolic.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Marti, to ja poprosze o cwiczenia antycellulitisowe, bo wlasnie sie biore za moje nogi. Seria zabiegow w gabinecie juz oblukana, wykupie w przyszlym tygodniu. Cwczenia tez by sie przydaly.
Poulette, bo to tak jest, ze my nigdy same nie widzimy swoich sukcesow i swojego szczescia, zawsze u kogos to wyglada fajniej, idealniej, no nie??
Ale na pewno i Tobie wiele kobiet zazdrosci po cichu, odnosisz sukcesy, spelniasz sie, podrozujesz i wiele w zyciu widzialas, nie jestes szara mysza, oj nie...dlatego glowa do gory, na prawde nie powinnas sie dolowac
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:20   #4463
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Dziekuje Mija. To mile z Twojej strony. Wiem, ze czasami lubie szukac dziury w calym, i sama nie wiem skad sie to bierze, bo nie mam takiej natury, ale chyba sie juz upadabniam do Francuzow. Oni cale zycie narzekaja.... Z kim sie zadajesz, takim sie stajesz...
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:30   #4464
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Dziekuje Mija. To mile z Twojej strony. Wiem, ze czasami lubie szukac dziury w calym, i sama nie wiem skad sie to bierze, bo nie mam takiej natury, ale chyba sie juz upadabniam do Francuzow. Oni cale zycie narzekaja.... Z kim sie zadajesz, takim sie stajesz...
u nas na odwrot rzadko kto komus narzeka, oduczylam sie malkontenctwa(stwa?) i zaczelam sie cieszyc drobiazgami
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:45   #4465
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

ooo
Mija dobrze , że jesteś
mam pytanie
czy Niemcy zrozumieją język jidysz
tak mnie natchnęło , bo wczoraj obejrzalam "W ciemności" , (parę kanałów VOD mam znowu odblokowane i jest za free), no i jestem wkurzona, bo z 1/4 dialogów nie zakumałam (niemiecki, jidysz, napisów brak )
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:55   #4466
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
u nas na odwrot rzadko kto komus narzeka, oduczylam sie malkontenctwa(stwa?) i zaczelam sie cieszyc drobiazgami
I tak trzymaj! Mnie to sie udawalo przez wiekszosc zycia, ale ostatnimi czasy, to jak widac, roznie bywa. Mysle, ze gdyby nie ksiazka, to w ogole mialabym jakiegos mega dola.
Koniec tematu.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 19:08   #4467
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Ja to juz Anis cellulitu nie pinkole bo xylki zaczely mi mocno pekac i w tym roku ostro sie wzielam za ich szmacnianie. Na pewno musze isc do lekarza, zeby mi je sprawdzil. Na pewno odpowiednie odzywianie sie, jakis dobry kremik i cwiczenia. Poulette co do cwiczen to Tz cis tam juz opracowal, z tego co wiem wystarcza nawet proste na nogi wazne zeby byly wykonywane systematycznie. Najlepiej zakonczyc cwiczeniami na stopy, masazem na uda.

Poulette niestety kazda z nas mysle ma gorsze dni, one mysle sluza glownie po to, aby zatrzymac sie i zastanowic nad naszymi kolejnymi celami w zyciu. Pozwalaja docenic to co mamy. Zobaczysz, ze wkrotce zrodzi sie jakis ciekawy pomysl .

Wlasnie szukam przepisu na jakas fajna domowa maseczke do cery naczynkowej i przetluszczajacej sie. Jej, jak ja mam dosyc mojej cery, moj najnowszy podklad splywa z niej juz pi 2 h!
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 19:59   #4468
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Marti
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 06:54   #4469
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
ooo
Mija dobrze , że jesteś
mam pytanie
czy Niemcy zrozumieją język jidysz
tak mnie natchnęło , bo wczoraj obejrzalam "W ciemności" , (parę kanałów VOD mam znowu odblokowane i jest za free), no i jestem wkurzona, bo z 1/4 dialogów nie zakumałam (niemiecki, jidysz, napisów brak )
Hej Anka, nie sadze Jest to jednak cos innego.
Ale co masz na mysli? umiesz niemiecki i nie moglas zrozumiec?
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 09:58   #4470
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

hejka

nie Mija,
nie znam niemieckiego, tylko pojedyncze słówka (4 lata nauki w liceum, efekt mizerny)
tylko na filmie ten jidysz i niemiecki podobnie mi brzmiały , podczytałam na google o pochodzeniu jidysz i tak z ciekawości pytam, czy ktoś to zakuma ot tak sobie, znając niemiecki


mam jakieś dowcipne podrażnienie, to już drugi raz w życiu, pod koniec @ tak mnie łapie, dumam , czy nie te delikatne, bawełniane always mi to funduja ?
linomag i big tablety poszły w ruch

ale dziwaczna pogoda
mam rozterki jak dzieciaki ubierać, rano do 10 stopni, potem szybko się ociepla, ubieranie przedszkolaka wieczny dylemat


ps,
zauważylam, że Reserved on-line działa, można odbierać ubrania w sklepie, więc bez kosztów przesyłki
na Olę dobrze pasują te ubranka, bo są węższe i mniejsze, Mikiemu znowu bylo w nich za wąsko, bo on obfitszy był
no ale ja jak zwykle szukam promocji, więc tu raczej pass
__________________
i

Edytowane przez anka1900
Czas edycji: 2013-04-23 o 10:02
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.