On będzie mieszkał z koleżanką... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-24, 14:46   #1
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447

On będzie mieszkał z koleżanką...


Jestem z moim TŻ od 8 miesięcy. Wszystko układało się nam dobrze, dopóki on nie stracił pracy w zeszłym miesiącu.
Pomijam fakt, że przechodził chwilowe załamanie, ale byłam z nim cały czas. W międzyczasie wynajem pokoju wymówiła mu właścicielka mieszkania.
Teraz mimo, że od niecałego miesiąca pracuje, jest świadomy, że przed wypłatą musi opłacić zus, dwa kredyty i rachunki osobiste. A do tego musi szukać mieszkania.
Stwierdził, że na mieszkanie nie będzie go stać. Dziś dostałam wiadomość, że ma propozycję mieszkania za darmo, tylko nie wie, czy mi się to spodoba. Otóż, współdzielenie pokoju zaproponowała mu "koleżanka", u której kiedyś pomieszkiwał, trochę z nią kręcił, nie spali ze sobą.
Zaproponowałam, że pożyczę mu potrzebne pieniądze na wynajem mieszkania, a następnie w wiadomości usłyszałam pytania, jak co miesiąc będzie się jeszcze zadłużał: co z jedzeniem, co z dojazdami....

Ja nie mogę przyjąć go do siebie, ponieważ właściciel mojego mieszkania jasno określił warunki, a umowa konczy mi sie z koncem czerwca.

Nie wiem, co robić. Dla mnie mieszkanie z tą koleżanką oznacza jedno. Koniec związku. Mam tym większe obawy, że jeszcze nie uprawialiśmy seksu, oboje chcieliśmy poczekać na stosowny moment i ustabilizowanie się sytuacji. A ona, nie wydaje mi się bezinteresowna

Nie wiem, co robić. Jestem bezradna. Może ktoś spojrzeć na to świeżym okiem?
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..

Edytowane przez kr0pka
Czas edycji: 2013-04-24 o 14:47
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 14:53   #2
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Chyba bardzo bliska koleżanka skoro proponuje mu mieszkanie za darmo.... (a może w zamian za jakieś usługi?) Miałby z nią być w jednym pokoju czy jak?
Wcale Ci się nie dziwię, ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji...
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 14:55   #3
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Mój TŻ, któremu sytuację przedstawiłam, również nie.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 14:58   #4
elonka12
Zakorzenienie
 
Avatar elonka12
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 8 310
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Jestem z moim TŻ od 8 miesięcy. Wszystko układało się nam dobrze, dopóki on nie stracił pracy w zeszłym miesiącu.
Pomijam fakt, że przechodził chwilowe załamanie, ale byłam z nim cały czas. W międzyczasie wynajem pokoju wymówiła mu właścicielka mieszkania.
Teraz mimo, że od niecałego miesiąca pracuje, jest świadomy, że przed wypłatą musi opłacić zus, dwa kredyty i rachunki osobiste. A do tego musi szukać mieszkania.
Stwierdził, że na mieszkanie nie będzie go stać. Dziś dostałam wiadomość, że ma propozycję mieszkania za darmo, tylko nie wie, czy mi się to spodoba. Otóż, współdzielenie pokoju zaproponowała mu "koleżanka", u której kiedyś pomieszkiwał, trochę z nią kręcił, nie spali ze sobą.
Zaproponowałam, że pożyczę mu potrzebne pieniądze na wynajem mieszkania, a następnie w wiadomości usłyszałam pytania, jak co miesiąc będzie się jeszcze zadłużał: co z jedzeniem, co z dojazdami....

Ja nie mogę przyjąć go do siebie, ponieważ właściciel mojego mieszkania jasno określił warunki, a umowa konczy mi sie z koncem czerwca.

Nie wiem, co robić. Dla mnie mieszkanie z tą koleżanką oznacza jedno. Koniec związku. Mam tym większe obawy, że jeszcze nie uprawialiśmy seksu, oboje chcieliśmy poczekać na stosowny moment i ustabilizowanie się sytuacji. A ona, nie wydaje mi się bezinteresowna

Nie wiem, co robić. Jestem bezradna. Może ktoś spojrzeć na to świeżym okiem?
Dla mnie również sytuacja nie do przyjęcia

Spróbuj z nim jeszcze porozmawiać na pewno znajdziecie jakieś rozwiązanie
__________________
In the end everything will be okay. If it’s not okay it’s not the end
elonka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:00   #5
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Umowa kończy ci się w czerwcu czyli w sumie za 2 miesiące - nie może on tam u niej te 2 miesiące poczekać i później razem czegoś poszukacie? jeśli już tak bardzo chcesz...

wiesz facetowi trochę się życie zawaliło a pracę tak łatwo znaleźć to wcale nie jest więc gdzie ma iść mieszkać?
skoro ty nie możesz no to kurde ma mieszkać pod mostem w kartonie? dostał taką opcję i tyle, nie widzę w tym nic złego
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:02   #6
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

A nie ma kolegów, który by go mogli chwilowo wspomóc? A potem byście razem szukali czegoś... Piszesz, że umowę masz do końca czerwca, a mamy prawie maj. Może dałoby się coś znaleźć na ten czas.
Mógłby również wziąć od ciebie kasę i znaleźć coś mega taniego na ten krótki okres.


Nie dziwię ci się, że się martwisz. Nie zaakceptowałabym tego, by mój facet mieszkał sobie za darmo u kobity, z którą kiedyś kręcił ;|
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:03   #7
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Koleżanka pewnie jeszcze coś do niego czuje i chce go mieć pod ręką. Z tego na bank wyjdzie zdrada - jak nie bedą ze sobą współżyli to inna intymność.
Facet może też zacierać rączki, bo będzie miał fajną laskę na wyciągnięcie ręki.

Zabolałoby mnie, ze w ogóle rozważa taką propozycję.
Gdyby nie chciał ustąpić zerwałabym. To dla mnie gorsze niż zdrada.
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 15:03   #8
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
wiesz facetowi trochę się życie zawaliło a pracę tak łatwo znaleźć to wcale nie jest więc gdzie ma iść mieszkać?
skoro ty nie możesz no to kurde ma mieszkać pod mostem w kartonie? dostał taką opcję i tyle, nie widzę w tym nic złego
Może popytać kolegów? U któregoś przekoczować trochę? Jakoś nie wierzę w dobre intencje tamtej laski.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:04   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez skrywana_fantazja Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Koleżanka pewnie jeszcze coś do niego czuje i chce go mieć pod ręką. Z tego na bank wyjdzie zdrada - jak nie bedą ze sobą współżyli to inna intymność.
Facet może też zacierać rączki, bo będzie miał fajną laskę na wyciągnięcie ręki.

Zabolałoby mnie, ze w ogóle rozważa taką propozycję.
Gdyby nie chciał ustąpić zerwałabym. To dla mnie gorsze niż zdrada.
przepraszam bardzo. skoro z góry zakładamy, że facet zaciera rączki i możliwa jest zdrada to po co w ogóle autorka z nim jest, nie lepiej odradzić cały związek?
jeśli facet jest w porządku to nic się nie stanie, to tylko ponad miesiąc - to się nazywa ŻYCIOWA SYTUACJA a nie jego psikus "a pomieszkam ze z kumpelą, którą pewnie bzyknę bo tak mi się podoba"

no może nie pomoże popytać kolegów bo może ich nie ma a może oni już z kimś mieszkają może tak jak autorka - nie mogą

przesadzacie wg mnie i to grubo, od razu czerwony alarm w głowie bo laska proponuje za darmo - wow. Nawet jeśli coś chce TO CO? Jak ktoś myśli, że coś będzie to nie ma zaufania i związk nie ma sensu, sory

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2013-04-24 o 15:05
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:09   #10
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

To można potraktowac jedynie jako test na faceta - jak nie ulegnie i nie zdradzi to jest bardzo w porządku i można mu w 100 % zaufać. Ale Autorka będzie wiedzieć czy do zdrady doszło?
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:12   #11
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez skrywana_fantazja Pokaż wiadomość
To można potraktowac jedynie jako test na faceta - jak nie ulegnie i nie zdradzi to jest bardzo w porządku i można mu w 100 % zaufać. Ale Autorka będzie wiedzieć czy do zdrady doszło?
rany, sory, ale odbieram to tak, że twoje podejście brzmi "każdy facet by wykorzystał okazję, można się tylko przekonać" jakbyś myśli "facet ma to gdzieś i po prostu nie ma gdzie mieszkać - wykorzystuje tę laskę jeśli już to finansowo, ona jest głupia no i trudno, lepiej dla niego - była dla ciebie czymś nierzeczywistym :P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 15:13   #12
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
przepraszam bardzo. skoro z góry zakładamy, że facet zaciera rączki i możliwa jest zdrada to po co w ogóle autorka z nim jest, nie lepiej odradzić cały związek?
jeśli facet jest w porządku to nic się nie stanie, to tylko ponad miesiąc - to się nazywa ŻYCIOWA SYTUACJA a nie jego psikus "a pomieszkam ze z kumpelą, którą pewnie bzyknę bo tak mi się podoba"

no może nie pomoże popytać kolegów bo może ich nie ma a może oni już z kimś mieszkają może tak jak autorka - nie mogą

przesadzacie wg mnie i to grubo, od razu czerwony alarm w głowie bo laska proponuje za darmo - wow. Nawet jeśli coś chce TO CO? Jak ktoś myśli, że coś będzie to nie ma zaufania i związk nie ma sensu, sory
Dla ciebie to nie jest przesadą, a dla mnie jest.
Mógłby poszukać innego rozwiązania. Wiadomo, ma trudną sytuację, ale nie wyobrażam sobie takiego czegoś, że mój facet miałby mieszkać z dziewczyną (której podejrzewam, że Autorka za bardzo nie zna), z którą go kiedyś łączyła jakaś zażyłość.
Dla mnie to jest po prostu dziwne i tyle. Mój facet twierdzi, że on by nie brał nawet tego pod uwagę, bo nie spodobałoby mu się to, gdybym to ja miała w trudnej sytuacji życiowej mieszkać z typem, do którego kręciłam. Jest to podejrzane dla mnie, bo mamy takie czasy, że mało rzeczy jest za darmo. Ja rozumiem pomoc od rodziny albo przyjaciół, ale od babeczki, która romansowała wcześniej z chłopakiem Autorki? Nie, nie, nie, - jak dla mnie musi być tu drugie dno :P

I nie chodzi tu o to, że chłopak ją zdradzi. Bardziej podejrzewam o jakieś niecne zamiary tę koleżankę; a w tym wypadku nie chciałabym, żeby współlokatorka jakoś zabiegała o względy mojego faceta :P
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K

Edytowane przez niebieskie_oczko
Czas edycji: 2013-04-24 o 15:15
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:15   #13
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez skrywana_fantazja Pokaż wiadomość
Ale Autorka będzie wiedzieć czy do zdrady doszło?
No właśnie.

Poza tym, ta dziewczyna jest typem wyzwolonej osoby, która nie przepuszcza nikomu (z opowieści TŻ).
Zresztą, tu nawet nie chodzi o jako taką zdradę tylko o to, że ja pozostaję bezradna wobec tego, że on je jej obiadki, spędza z nią wieczory i noce.
Boję się, że u faceta który przez ponad rok nie uprawiał seksu zadecyduje biologia, a nie moralność.
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:15   #14
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

drugie dno, ale z jednej strony - no chyba, że oczekuje iż laska zakradnie się w nocy i go zgwałci

no spoko, nie rozumiem waszego podejścia - co się stanie jak naprawdę dotkną was życiowe sytuacje to nie wiem, ale życzę powodzenia
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:18   #15
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Facet ma inną opcję - JEGO WŁASNA dziewczyna zaproponowała mu pomoc w postaci kaski, na 2 mies to nie będzie kolosalna kwota przecież
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:19   #16
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Facet ma inną opcję - JEGO WŁASNA dziewczyna zaproponowała mu pomoc w postaci kaski, na 2 mies to nie będzie kolosalna kwota przecież
Dokładnie. I obyłoby się bez zbędnych problemów, które mogą wyniknąć z powodu mieszkania u innej.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:23   #17
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Dokładnie. I obyłoby się bez zbędnych problemów, które mogą wyniknąć z powodu mieszkania u innej.
O to to
Poza tym autorka nie napisała jak to mieszkanie miałoby wyglądać. Bo jeśli w jednym pokoju z nią to w ogóle pozostawię bez komentarza... A raczej nie sądzę że laska ma mieszkanie i dziwnym trafem jeden pokój caaały wolny
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:23   #18
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Oczywiście tylko, że po zaproponowaniu pieniędzy usłyszałam pytania, co z jedzeniem, co z dojazdami?
Nie rozmawiałam z nim jeszcze na żywo ale zastanawiam się czy ona to też ma mu sposnorować.

Poza tym, jak niecałe 2 tyg temu powiedziałam mu o propozycji mojego najlepszego przyjaciela dot. tego, że mogłabym z nim zamieszkać (obaj się znają i wiedzą, że traktujemy się jak rodznstwo), usłyszałam, że TŻ się na to nie zgadza, bo on wie że w takiej sytuacji któś w 200 proc. się na siebie nakręci. A teraz taka sytuacja....
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:25   #19
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Oczywiście tylko, że po zaproponowaniu pieniędzy usłyszałam pytania, co z jedzeniem, co z dojazdami?
Nie rozmawiałam z nim jeszcze na żywo ale zastanawiam się czy ona to też ma mu sposnorować.
A no właśnie, baardzo ciekawe...
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-24, 15:31   #20
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Umowa kończy ci się w czerwcu czyli w sumie za 2 miesiące - nie może on tam u niej te 2 miesiące poczekać i później razem czegoś poszukacie? jeśli już tak bardzo chcesz...

wiesz facetowi trochę się życie zawaliło a pracę tak łatwo znaleźć to wcale nie jest więc gdzie ma iść mieszkać?
skoro ty nie możesz no to kurde ma mieszkać pod mostem w kartonie? dostał taką opcję i tyle, nie widzę w tym nic złego
może ja jestem jakaś ograniczona, ale serio, nie widziałabyś problemu, żeby twój chłopak mieszkał w jednym pokoju z dziewczyną, z którą kiedyś kręcił?!

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Oczywiście tylko, że po zaproponowaniu pieniędzy usłyszałam pytania, co z jedzeniem, co z dojazdami?
Nie rozmawiałam z nim jeszcze na żywo ale zastanawiam się czy ona to też ma mu sposnorować.

Poza tym, jak niecałe 2 tyg temu powiedziałam mu o propozycji mojego najlepszego przyjaciela dot. tego, że mogłabym z nim zamieszkać (obaj się znają i wiedzą, że traktujemy się jak rodznstwo), usłyszałam, że TŻ się na to nie zgadza, bo on wie że w takiej sytuacji któś w 200 proc. się na siebie nakręci. A teraz taka sytuacja....
no tak, podwójne standardy. przypomnij mu o tej rozmowie i jego reakcji.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:31   #21
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Taa, najpierw 2 miesiace, a potem tak wygodnie mu się bedzie z nią mieszkać, że sobie przedłuży i będzie swojej dziewczynie ciągle obiecanki robił ,,ale to już serio ostatni miesiąc".
Poza tym kasę może swojej dziewczynie oddać kiedy będzie mógł.

A co jesli tamta dziewczyna pewnego dnia powie kiedy chłopak się bedzie opierał by nie zdradzić ,,Ty myślisz, ze co - za friko cie tu trzymam" Poza tym wątpię by miał większe opory tym bardziej, ze ze sobą kiedyś kręcili i dodatkowo koleś może czuć dług wdzięczności za tą ,,szlachetną" propozycję mieszkania i nie bedzie zbytnio odmiawiał kiedy dziewczyna się do niego przyklei.

Moim zdaniem on odrzuca wszelkie inne rozwiązania i próby pomocy swojej dziewczyny zeby tylko mieszkać z tamtą. Celowo. Bo chce, a nie musi

A może poszuka sobie mieszkania na jakiejś stancji np za pomoc właścicielom w obowiązkach domowych plus drobna pożyczka od dziewczyny? Ale nie, bo oczywiście woli mieszkać z tamtą.

Edytowane przez skrywana_fantazja
Czas edycji: 2013-04-24 o 15:35
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:32   #22
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Chodzi o współdzielenie z nią pokoju, przecież tak napisała autorka w pierwszym poście

No osobiście bym sobie tego nie wyobrażała. Co innego gdyby to była jakaś przyjaciółka, czyli relacja stabilna i platoniczna (!), a co innego dziewczyna z którą on kiedyś kręcił. Ma opcję z pożyczką od swojej dziewczyny, może jakiś kolega by mu pomógł, może ktoś z rodziny?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:33   #23
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Gwoli ścisłości - to kawalerka. No ale wciąż jeden pokój.
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:35   #24
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Oczywiście tylko, że po zaproponowaniu pieniędzy usłyszałam pytania, co z jedzeniem, co z dojazdami?
Nie rozmawiałam z nim jeszcze na żywo ale zastanawiam się czy ona to też ma mu sposnorować.

Poza tym, jak niecałe 2 tyg temu powiedziałam mu o propozycji mojego najlepszego przyjaciela dot. tego, że mogłabym z nim zamieszkać (obaj się znają i wiedzą, że traktujemy się jak rodznstwo), usłyszałam, że TŻ się na to nie zgadza, bo on wie że w takiej sytuacji któś w 200 proc. się na siebie nakręci. A teraz taka sytuacja....
Od ciebie nie chce kasy i ma zmartwienia, co z jedzeniem i dojazdami. A czy to niby się rozwiąże, jak zamieszka z ową "koleżanką"? Za darmo mieszkanie, jedzenie, kieszonkowe od niej?


Co do pogrubionego to NC. Wychodzę z założenia, że warto kierowac się zasadą 'nie rób drugiemu, co tobie niemiłe'. Jemu nie pasowało byś mieszkała z przyjacielem, za to tobie ma pasować jego pomieszkiwanie u byłej romansicy Fajnie!



Może jestem idealistką, ale uważam, że facet w porządku, nie brałby w ogóle takiej opcji pod uwagę.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K

Edytowane przez niebieskie_oczko
Czas edycji: 2013-04-24 o 15:37
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:37   #25
kr0pka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 447
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Co do pogrubionego to NC. Wychodzę z założenia, że warto kierowac się zasadą 'nie rób drugiemu, co tobie niemiłe'. Jemu nie pasowało byś mieszkała z przyjacielem, za to tobie ma pasować jego pomieszkiwanie u byłej romansicy Fajnie!
Właśnie.

Problem polega na tym, że kiedy go zostawię, usłyszę pewnie,że zostawiłam go w najcięższych dla niego chwilach.
Dziś cały dzień nie mogłam się na czymkolwiek skupić, a mam pracę, a za tydz już egzamin na uczelni.
Boje sie, ze gdyby zamieszkali ze sobą, codziennie siedziałabym i rozmyślala, co oni mogą tam robić.
__________________





Lewy pas, gaz i płynę..
kr0pka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:41   #26
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Cytat:
Napisane przez kr0pka Pokaż wiadomość
Gwoli ścisłości - to kawalerka. No ale wciąż jeden pokój.

Jak nie ma innych współlokatorów to jeszcze gorzej... Może sobie panna nawet w samych majtkach kanapki w kuchni robić jak zechce, bo nie ma się przed kim chować. Mój by się bał nawet coś takiego zasugerować.. o niee Jeny aż mnie dreszcze przeszły, od razu sobie wyobraziłam, wieczorem po kąpieli w piżamce Nawet nie musi do faceta leźć, sam fakt że jest w łóżku obok (a może w tym samym mieliby spać? Nie każdy ma w kawalerce dwa tapczany:P) przebiera się itp.. jednak duużo wspólnych wieczorów i okazji
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:44   #27
taktaktoja
Raczkowanie
 
Avatar taktaktoja
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 308
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

W ogóle nie wyobrażam sobie takiej sytuacji,i sam fakt,że on to rozważa i bierze taką opcję pod uwagę jest dla mnie jakąś masakrą.
__________________
braknie mi słów i powiem Prawdę :
jesteśmy stworzeni dla siebie
ja dla siebie
ty dla siebie
odchodząc zawstydzona aż brzydka zrozum
że naprawdę razem można się tylko rozstawać
taktaktoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:45   #28
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Czy dobrze zrozumiałam że chodzi o mieszkanie w jednym POKOJU?
Dla mnie byłoby to równoznaczne z końcem związku. Mój TŻ rok temu mieszkał w pokoju z kolegą, a w drugim pokoju mieszkały dwie dziewczyny- i już to było dla mnie trudne do przełknięcia.

Gdyby zdecydował się na mieszkanie z dziewczyną w jednym pokoju to bym z nim bez mrugnięcia okiem zerwała. Nie chodzi o to że bałabym się zdrady, ale o zwykłą nielojalność wobec mnie. Inna dziewczyna oglądałaby go w bieliźnie, spędzałaby z nim noce, i pewnie wieczory, rozmawiała, generalnie była blisko. I gdzie w tym wszystkim byłoby miejsce dla mnie?
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 15:46   #29
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

A jak się zacznie laska dodatkowo,,podwa**ć" to już w ogóle.
Przeciez wypisz, wymaluj zacznie. Ona bezinteresownie tego nie robi, pewno jeszcze coś tam do niego czuje i wykorzystuje okazję.
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 16:03   #30
juritka_94
Raczkowanie
 
Avatar juritka_94
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 199
Dot.: On będzie mieszkał z koleżanką...

Mieszkanie za darmo to jakaś kpina!

Nie ma nic za darmo. Gdy ja szukałam mieszkania w Warszawie to owszem - były propozycje mieszkania za darmo,....pod warunkiem, że albo będe czyjąś kochanką, albo będe w związku z kimś takim.

Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie chce pod swój dach przygarnąć darmozjada. Ja początkowo byłam przygarnięta pod dach za darmo, ponieważ nie miałam gdzie mieszkać, ale po miesiącu musiałam już odpłaćić miesiąc zaległy + aktualny.
juritka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.