Pytanie o staż - wątek zbiorczy - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-19, 14:36   #751
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
a jak obecnie ze stazami w waszych miastach, przestuj jakiś czy sa oferty?
czy znów czekają na budżet?
Czekają na budżet...a ja czekam na odpowiedź czy dostanę staż czy nie. Szczerze mówiąc irytuje mnie traktowanie stażu jak "nie-wiadomo-czego" - i nie, nie przez stażystów rzecz jasna, a przez pracodawców. Zawsze to samo pytanie - czy jakieś dodatkowe podyplomowe, kursy, itd. skończyłam (a jako, że nie - i to nie z braku chęci bynajmniej, czuję się jak kandydatka drugiej, albo trzeciej kategorii, a to tylko staż ) - tak, jakbym "na wjeździe" miała wszystko wiedzieć, a to chyba na stażu mam się dowiedzieć, czyż nie? Czy to po prostu mój pech?
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 18:27   #752
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Pytanie o STAŻ

A ja właśnie zakończyłam staż, jednak dziś nie za 3 dni, szef mnie do siebie wezwał i powiedział, że umowy nie przedłuży bo nie ma kontrkatu na przyszły rok więc mnie nie potrzebuje, ale mam szukac pracy jako rejestratorka. Ale jestem wściekła, nie po to charowałam pół roku żeby dostać teraz kopniaka
A niechcący podsłuchałam rozmowę innych pracowników, że wezmą sobie nowego stażystę za free, wrrr
Znów zaczyna sie szukanie pracy
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 18:51   #753
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Czekają na budżet...a ja czekam na odpowiedź czy dostanę staż czy nie. Szczerze mówiąc irytuje mnie traktowanie stażu jak "nie-wiadomo-czego" - i nie, nie przez stażystów rzecz jasna, a przez pracodawców. Zawsze to samo pytanie - czy jakieś dodatkowe podyplomowe, kursy, itd. skończyłam (a jako, że nie - i to nie z braku chęci bynajmniej, czuję się jak kandydatka drugiej, albo trzeciej kategorii, a to tylko staż ) - tak, jakbym "na wjeździe" miała wszystko wiedzieć, a to chyba na stażu mam się dowiedzieć, czyż nie? Czy to po prostu mój pech?
tez tak kiedyś na rozmowie o staż miłam, miałam byc kelnerką, zaczęło sie od tego czy gdzieś pracowałam, jakie mam doświadczenie, a na moje odpowiedzi ze nie, to Pani stwierdziła że tylko mamie do łózka czasem sniadanie podaje, a to ona chce tez i soboty i niedziele i wieczory, to jej studentka nie pasuje,a wogóle to by chciała kelnera mieć
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-19, 21:17   #754
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość
A ja właśnie zakończyłam staż, jednak dziś nie za 3 dni, szef mnie do siebie wezwał i powiedział, że umowy nie przedłuży bo nie ma kontrkatu na przyszły rok więc mnie nie potrzebuje, ale mam szukac pracy jako rejestratorka. Ale jestem wściekła, nie po to charowałam pół roku żeby dostać teraz kopniaka
A niechcący podsłuchałam rozmowę innych pracowników, że wezmą sobie nowego stażystę za free, wrrr
Znów zaczyna sie szukanie pracy
Bardzo przygnębiające, wręcz totalnie dołujące jest takie coś - człowiek daje z siebie wszystko, chce pokazać się z jak najlepszej strony i po co Wiem, że sama będę za jakiś czas w takiej sytuacji, teraz jestem chwalona, wszystko jest ok, ale zapewne po ukończeniu stażu nie będę już potrzebna, skoro można dostać następną "darmową siłę roboczą" ehh szlag może trafić. Na poprzednim stażu też byłam jedną z tzw. "niezastąpionych", ale etatów nie było. Urząd Pracy wysyłał mnie podczas trwania stażu na miesięczny kurs grafiki komputerowej (nie chodziłabym w tym czasie na staż, tylko jeździła na kurs po 8 h dziennie), to baby z biura sugerowały mi, że nie powinnam iść, bo u nich dużo pracy i były oburzone, że PUP coś takiego organizuje. A mogłam nie posłuchać i zrobić ten kurs, miałabym dodatkowy papierek i zdobyłabym umiejętności, które na pewno by mi się przydały
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 11:48   #755
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
smerfeta a jak Tobie się pracuje? fajnie mieć własną kasę co?
w obecnych czasach z tego co widzę cięzko dostac umowę na czas nieokreslony, wszędzie tylko umowa zlecenie i to z miesiąca na miesiąć
aa własnie dziewczyny ile teraz jest stażowe na miesiąc, ostatio stałam na poczcie i pani wydawała stażowe i liczyła coś ok. 540 zł
ile jest teraz? za moich czasów 460 zł było chyba
a dziękuję bardzo dobrze mi się pracuje obecnie mam urlop i trochę czasu dla siebie, ale na pracę bynajmniej nie narzekam zwłaszcza lubię okresy kiedy dzielą premiami

a co do stypendium stażowego to widzę, że troszkę podnieśli
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 17:20   #756
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez phoebe Pokaż wiadomość
Bardzo przygnębiające, wręcz totalnie dołujące jest takie coś - człowiek daje z siebie wszystko, chce pokazać się z jak najlepszej strony i po co Wiem, że sama będę za jakiś czas w takiej sytuacji, teraz jestem chwalona, wszystko jest ok, ale zapewne po ukończeniu stażu nie będę już potrzebna, skoro można dostać następną "darmową siłę roboczą" ehh szlag może trafić. Na poprzednim stażu też byłam jedną z tzw. "niezastąpionych", ale etatów nie było. Urząd Pracy wysyłał mnie podczas trwania stażu na miesięczny kurs grafiki komputerowej (nie chodziłabym w tym czasie na staż, tylko jeździła na kurs po 8 h dziennie), to baby z biura sugerowały mi, że nie powinnam iść, bo u nich dużo pracy i były oburzone, że PUP coś takiego organizuje. A mogłam nie posłuchać i zrobić ten kurs, miałabym dodatkowy papierek i zdobyłabym umiejętności, które na pewno by mi się przydały
Dokładnie... nie mam ochoty na nic, a tu święta, nie ma to jak 'dobre wiadomości' przed świętami brrr.
Ja tez byłam chwalona jeszcze niedawno, a teraz, ehh szkoda gadać...
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-20, 18:50   #757
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
a dziękuję bardzo dobrze mi się pracuje obecnie mam urlop i trochę czasu dla siebie, ale na pracę bynajmniej nie narzekam zwłaszcza lubię okresy kiedy dzielą premiami

a co do stypendium stażowego to widzę, że troszkę podnieśli
ooo czyli premie i Tobie dają masz szczęscie, w obecnych czasach nie tak łatwo o pracę
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-21, 09:38   #758
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
ooo czyli premie i Tobie dają masz szczęscie, w obecnych czasach nie tak łatwo o pracę
u nas premia przysługuje po pół roku pracy tak więc mnie już dotyczy
dzięki tej premii troszkę zaszalałam
nie ma to jak pracować w "państwówce" a Ty jak tam bluegirl ? nie ma u Was żadnych etatów
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 10:47   #759
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
u nas premia przysługuje po pół roku pracy tak więc mnie już dotyczy
dzięki tej premii troszkę zaszalałam
nie ma to jak pracować w "państwówce" a Ty jak tam bluegirl ? nie ma u Was żadnych etatów
widziałam Twoje szaleństwo zakupowe w wątku co sobie ostatnio kupiłyście
fajnie mieć swoje pieniądze, nie musieć prosić o nic rodziców, tylko najgorzej jeśli nie można powtrzymac sie od zakupów, jak nie można sobie przetłumaczyc po co 4 puder skoro żaden z posiadanych nie jest zużyty nawet w 10%
ehhh uzależnienie
ja tak się zbierałam odwiedzić stare miejsce stażu, ale jakoś nigdy nie było mi po drodze, sporo sie tam pewnie pozmieniało, ktoś awansował, zmiany spore były, ale z tymi etatami to pewnie nie za ciekawie tam, starzy pracownicy trzymają się dzielnie na stanowiskach, wcześniej było jedno stanowisko przed końcem stażu bo dziewczyna brała ślub i wyjeżdzała za granice, ale teraz nic nie słychać.
Jeśli chodzi o moje miasto to kiepsko na rynku pracy, mała mieścina uzdrowiskowa, miejsc pracy niewiele poza sanatoriami, a tu trzeba miec wykształcenie, a ja dopiero zaczęłam 2 rok
Fajnie że Tobie sie udało
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 13:16   #760
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pytanie o STAŻ

niemniej jednak zawsze warto pytać i być w kontakcie anuż kiedys jakieś stanowisko się zwolni

PS : ja na szczęście nie mam manii zakupoholiczki, poza perfumami
pozatym jak sie ma swoje pieniądze to trudniej wydać, bo wiesz że ciężko na nie pracowałaś dlatego to małe szaleństwo to tylko tak z okazji Świąt
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 13:44   #761
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
niemniej jednak zawsze warto pytać i być w kontakcie anuż kiedys jakieś stanowisko się zwolni

PS : ja na szczęście nie mam manii zakupoholiczki, poza perfumami
pozatym jak sie ma swoje pieniądze to trudniej wydać, bo wiesz że ciężko na nie pracowałaś dlatego to małe szaleństwo to tylko tak z okazji Świąt
faktycznie perfumy to drogi wydatek, ale jak humor poprawia
cięzko wydać pieniądze, do tego wyrzuty sumienia jak kupiło sie coś tak naprawde niepotrzebnego
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-25, 13:25   #762
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pytanie o STAŻ

a każdy bądź razie daj znać jak znajdziesz jakąś ofertę i podejmiesz pracę a przy okazji życzę Wesołych Świąt
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 18:38   #763
viki87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pytanie o STAŻ

ile razy mozna odbywac staz??????????????????
viki87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 06:45   #764
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Pytanie o STAŻ

Ja właśnie 14 lutego skończyłam odbywać staż w AŚ było to superrrr 9 miesięcy ale oczywiście sie skończyło - aktualnie szukam pracy i potencjalni pracodawcy dziwne pytania zadają - rozmowy się bardzo przedłużają zawsze ponad 30 min brryy i pytają o moją wcześniejsza pracę o system panujący w AŚ ... no cóz dzisiaj kolejna rozmowa ... i być może kto wie
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 07:07   #765
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez viki87 Pokaż wiadomość
ile razy mozna odbywac staz??????????????????
Według przepisów tylko raz, ale to też zależy od puli pieniędzy, które urzędy pracy dostają, oraz od tego na ile został staż przyznany - bo jeżeli krócej niż na rok, to nalezy się kolejny do uzupełnienia tego roku.
Ale moja koleżanka na stażach pociągnęła około 3 lat. Tylko różnie się nazywały i były finansowane z różnych puli(staż absolwencki, przygotowanie zawodowe, itp.).

Najgorsze jest to, że człowiek pracuje na tych stażach jak trzeba, a nawet nie ma ich wliczanych do czasu pracy.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 14:41   #766
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: Pytanie o STAŻ

A jak załatwia sie staż???? U Urzedzie Pracy?
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 16:54   #767
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Pytanie o STAŻ

magdalenka_ rejestrujesz się w PUP a potem mówisz, że chcesz iśc na staż, kierują Cię do referatu posrednictwa pracy dla osób do 25 r.ż. i tam Ci wszystko powiedzą

Ja się własnie dziś dowiedziałam, że przyjęli mnie na staż do urzędu miasta. bardzo się ciesze, mam nadzieje, ze nie bedzie zle. Pozdrawiam wszystkie stazystki
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 11:47   #768
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Według przepisów tylko raz, ale to też zależy od puli pieniędzy, które urzędy pracy dostają, oraz od tego na ile został staż przyznany - bo jeżeli krócej niż na rok, to nalezy się kolejny do uzupełnienia tego roku.
Ale moja koleżanka na stażach pociągnęła około 3 lat. Tylko różnie się nazywały i były finansowane z różnych puli(staż absolwencki, przygotowanie zawodowe, itp.).

Najgorsze jest to, że człowiek pracuje na tych stażach jak trzeba, a nawet nie ma ich wliczanych do czasu pracy.
staż normalnie wlicza się do czasu pracy do okresu składkowego
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 12:18   #769
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
staż normalnie wlicza się do czasu pracy do okresu składkowego
Ale nie jest liczony jako staż pracy, chodzi mi o wysługe lat.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-31, 14:52   #770
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Ale nie jest liczony jako staż pracy, chodzi mi o wysługe lat.
..... "zgodnie z art. 79 ust. 1 ustawy dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. Nr 99, poz. 1001 z późn.. zm.) - dalej u.p.z., okres pobierania stypendium z tytułu odbywania stażu u pracodawcy, o którym mowa w art. 53 u.p.z. wlicza się do okresu pracy wymaganego do nabycia lub zachowania uprawnień pracowniczych oraz okresów składkowych w rozumieniu przepisów o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Okres ten wlicza się zatem również do stażu pracy od którego zależy wymiar urlopu wypoczynkowego.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 15:24   #771
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Ja się własnie dziś dowiedziałam, że przyjęli mnie na staż do urzędu miasta. bardzo się ciesze, mam nadzieje, ze nie bedzie zle. Pozdrawiam wszystkie stazystki
Ja właśnie zakończyłam swój drugi staż w Starostwie Powiatowym a od poniedziałku zaczynam pracę w Urzędzie Miasta
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 16:20   #772
magdalenka_
Zadomowienie
 
Avatar magdalenka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 079
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
magdalenka_ rejestrujesz się w PUP a potem mówisz, że chcesz iśc na staż, kierują Cię do referatu posrednictwa pracy dla osób do 25 r.ż. i tam Ci wszystko powiedzą

Ja się własnie dziś dowiedziałam, że przyjęli mnie na staż do urzędu miasta. bardzo się ciesze, mam nadzieje, ze nie bedzie zle. Pozdrawiam wszystkie stazystki
dzieki wielkie za informacje
i gratuluję stażu!!!!!
Tak się zastanawiam czy jak mi już coś tam zaoferują to koniecznie muszę się na coś zdecydowac? nie chce brać byle czego....
magdalenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 10:21   #773
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez phoebe Pokaż wiadomość
Ja właśnie zakończyłam swój drugi staż w Starostwie Powiatowym a od poniedziałku zaczynam pracę w Urzędzie Miasta
gratulacje
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 15:15   #774
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Pytanie o STAŻ

[quote=smerfeta01;3293420]u nas premia przysługuje po pół roku pracy tak więc mnie już dotyczy
dzięki tej premii troszkę zaszalałam
nie ma to jak pracować w "państwówce" /quote]

Nie wiem jak to możliwe że dostałas premie, ja mialam staż w "państwówce (w ksiegowości dokładnie) i wiem ze trzeba rozliczyc sie z każdej złowówki, a bedac na stażu jestes zatrudniona przez Urzad Pracy, wiec jak to mozliwe ze panstwowa firma wypłaca pieniadze komuś kogo nie zatrudnia???? (chyba ze to jakos bylo nielegalnie zrobione - ta premia)

Jesli moglabys mi to wyjasnic bylabym wdzieczna, bardzo bardzo mnie to ciekawi
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 18:44   #775
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
gratulacje
Dzięki
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 16:06   #776
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pytanie o STAŻ

[QUOTE=motylek1007;4047684]
Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
u nas premia przysługuje po pół roku pracy tak więc mnie już dotyczy
dzięki tej premii troszkę zaszalałam
nie ma to jak pracować w "państwówce" /quote]

Nie wiem jak to możliwe że dostałas premie, ja mialam staż w "państwówce (w ksiegowości dokładnie) i wiem ze trzeba rozliczyc sie z każdej złowówki, a bedac na stażu jestes zatrudniona przez Urzad Pracy, wiec jak to mozliwe ze panstwowa firma wypłaca pieniadze komuś kogo nie zatrudnia???? (chyba ze to jakos bylo nielegalnie zrobione - ta premia)

Jesli moglabys mi to wyjasnic bylabym wdzieczna, bardzo bardzo mnie to ciekawi
ale ja jestem tam już na etacie i premię dostałam bedąc nie na stazu tylko normalnie zatrudnioną
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 19:50   #777
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Pytanie o STAŻ

[QUOTE=smerfeta01;4053680]
Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
ale ja jestem tam już na etacie i premię dostałam bedąc nie na stazu tylko normalnie zatrudnioną
aha, dziekuje
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 08:27   #778
asianiunia
Raczkowanie
 
Avatar asianiunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
Dot.: Pytanie o STAŻ

dostałam pracę ciesze się bardzo, od 1 kwietnia jestem juz na etacie normalnym w Urzedzie Miasta, a dokładnie rok temu dostałam tam staż. Udało się, a jeszcze pamietam jak sie cieszyłam że mam staz, a teraz w koncu praca i normalne pieniądze
__________________
Nasz Ślub 18.07.2009



http://suwaczki.waszslub.pl/img-2009071800900930.png


asianiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-14, 08:56   #779
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez asianiunia Pokaż wiadomość
dostałam pracę ciesze się bardzo, od 1 kwietnia jestem juz na etacie normalnym w Urzedzie Miasta, a dokładnie rok temu dostałam tam staż. Udało się, a jeszcze pamietam jak sie cieszyłam że mam staz, a teraz w koncu praca i normalne pieniądze
super, gratuluję ze mną było tak samo tyle że staż miałam półroczny ale etat to zupełnie inna bajka w końcu płacą normalnie no i jeszcze te premie a propos wczoraj dostałam kwartalną
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-15, 10:14   #780
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Pytanie o STAŻ

Cytat:
Napisane przez asianiunia Pokaż wiadomość
dostałam pracę ciesze się bardzo, od 1 kwietnia jestem juz na etacie normalnym w Urzedzie Miasta, a dokładnie rok temu dostałam tam staż. Udało się, a jeszcze pamietam jak sie cieszyłam że mam staz, a teraz w koncu praca i normalne pieniądze

mnie tez zatrudnili od 1 kwietnia co prawda na razie mam podpisana umowe na czas określony do konca roku ale zawsze mogą mi przedłuzyc
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.