Kindle- kupić? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-19, 15:01   #331
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Oo, roznica jest kolosalna
Kiedys sobie sprawdzilam w empiku-i stwierdzam, ze to jest obraza nazywac to czytnik:P
eee tam, te 4 tygodnie to jak ktoś nie czyta wcale
a przy czytaniu takim porządniejszym (że czytasz i czytasz i czytasz) to Kindle nie wytrzyma 2 dni!
Raz przy robieniu notatek w ilości miliona przy jednej książce - to wykończyłam baterię w pół dnia

Dlatego śmiać mi się chce, jak o tych 4 tygodniach czytam - no jak się nie czyta wcale, to tak, ale Kindle nie służy do nie-czytania przecież
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 15:09   #332
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
eee tam, te 4 tygodnie to jak ktoś nie czyta wcale
a przy czytaniu takim porządniejszym (że czytasz i czytasz i czytasz) to Kindle nie wytrzyma 2 dni!
Raz przy robieniu notatek w ilości miliona przy jednej książce - to wykończyłam baterię w pół dnia

Dlatego śmiać mi się chce, jak o tych 4 tygodniach czytam - no jak się nie czyta wcale, to tak, ale Kindle nie służy do nie-czytania przecież
no nie wiem, ja czytam dość sporo i nie mam problemów z baterią, a już tym bardziej nie ładuje go co 2 dni. Ale też wyłączam wi-fi i dopiero wtedy, kiedy czytnik krzyczy, że musi pobrać nowe reklamy to uruchamiam.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 15:14   #333
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
eee tam, te 4 tygodnie to jak ktoś nie czyta wcale
a przy czytaniu takim porządniejszym (że czytasz i czytasz i czytasz) to Kindle nie wytrzyma 2 dni!
Raz przy robieniu notatek w ilości miliona przy jednej książce - to wykończyłam baterię w pół dnia

Dlatego śmiać mi się chce, jak o tych 4 tygodniach czytam - no jak się nie czyta wcale, to tak, ale Kindle nie służy do nie-czytania przecież
ten mój co się popsuł to był zwykły kindle classic, czytałam na nim ok.3h dziennie i bateria trzymała 4 tygodnie.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 15:18   #334
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
eee tam, te 4 tygodnie to jak ktoś nie czyta wcale
a przy czytaniu takim porządniejszym (że czytasz i czytasz i czytasz) to Kindle nie wytrzyma 2 dni!
Raz przy robieniu notatek w ilości miliona przy jednej książce - to wykończyłam baterię w pół dnia

Dlatego śmiać mi się chce, jak o tych 4 tygodniach czytam - no jak się nie czyta wcale, to tak, ale Kindle nie służy do nie-czytania przecież

Yy, to nie chcę Cię martwić, ale to raczej z Twoim czytnikiem jest coś nie tak, bo ja mojego też używam bardzo intensywnie, i wystarcza mi spokojnie na miesiąc. No, jak byłam na wakacjach i czytałam faktycznie codziennie po parę godzin, to na 2 tygodnie. Mój chłop ma kindle toucha, i przegląda podręczniki w pdfach, więc rozszerza/zmniejsza/przesuwa, robi notatki, czasem korzysta z neta, i też mu raczej na krócej niż 2 tygodnie nie wystarcza.

Więc mnie by się na Twoim miejscu nie chciało śmiać, tylko płakać
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 15:23   #335
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
eee tam, te 4 tygodnie to jak ktoś nie czyta wcale
a przy czytaniu takim porządniejszym (że czytasz i czytasz i czytasz) to Kindle nie wytrzyma 2 dni!
Raz przy robieniu notatek w ilości miliona przy jednej książce - to wykończyłam baterię w pół dnia

Dlatego śmiać mi się chce, jak o tych 4 tygodniach czytam - no jak się nie czyta wcale, to tak, ale Kindle nie służy do nie-czytania przecież
ostatnio czytam po 4-6h codziennie, a w wolne dni do 8h (mega się wciągnęłam w jedną serię), a Kindle ładowałam jakoś w święta, więc chyba coś masz nie tak ze swoim z tym, że mam wyłączone wifi, bo nie jest mi potrzebne podczas czytania.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 16:00   #336
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Kindle- kupic?

czyli tym sposobem dowiedziałam się, że mój jest popsuty jakiś
a ja byłam przekonana, że te 4 tygodnie to humbug i pic na wodę - a tu takie coś
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 16:13   #337
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
no nie wiem, ja czytam dość sporo i nie mam problemów z baterią, a już tym bardziej nie ładuje go co 2 dni. Ale też wyłączam wi-fi i dopiero wtedy, kiedy czytnik krzyczy, że musi pobrać nowe reklamy to uruchamiam.
Używam Kindle dokładnie tak samo I ładuję go co kilka tygodni
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 16:27   #338
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Kindle- kupic?

mój też wytrzymuje spokojnie od 2 tygodni do miesiąca, w zależności od tego jak często mam włączone Wi-Fi i przeglądam pdfy (dużo je wtedy muszę przesuwać i "przeklikiwać" więc bateria się zużywa).

podobno takie błyskawiczne zużywanie baterii podlega gwarancji
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 16:37   #339
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
podobno takie błyskawiczne zużywanie baterii podlega gwarancji
tak, można reklamować na jakimś forum widziałam, że komuś wymienili na nowy z takiego powodu.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 16:55   #340
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
ostatnio czytam po 4-6h codziennie, a w wolne dni do 8h (mega się wciągnęłam w jedną serię), a Kindle ładowałam jakoś w święta, więc chyba coś masz nie tak ze swoim z tym, że mam wyłączone wifi, bo nie jest mi potrzebne podczas czytania.
a podziel się w jaką?
Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
czyli tym sposobem dowiedziałam się, że mój jest popsuty jakiś
a ja byłam przekonana, że te 4 tygodnie to humbug i pic na wodę - a tu takie coś
może faktycznie spróbuj zareklamować. Aż spojrzałam na daty wrzucania książek, wtedy ostatni raz ładowałam kindle'a, to było to 6. kwietnia a mam jeszcze ponad połowę baterii.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 17:08   #341
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
a podziel się w jaką?
Anne Bishop - trylogia czarnych kamieni + reszta książek ze świata czarnych kamieni (łącznie 9 tomów)
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 17:34   #342
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
eee tam, te 4 tygodnie to jak ktoś nie czyta wcale
a przy czytaniu takim porządniejszym (że czytasz i czytasz i czytasz) to Kindle nie wytrzyma 2 dni!
Raz przy robieniu notatek w ilości miliona przy jednej książce - to wykończyłam baterię w pół dnia
To cos jest nie tak z kindlem. A to jest kindle CZYTNIK?

Bo moja kumpela tez narzekala na baterie, a jak spojrzalam, to to byl kindle tablet. I wtedy rzeczywiscie bateria wytrzymywala krotko.

Ja czytam bardzo duzo, czytnik jest codziennie uzywany i laduje tak raz na miesiac albo i rzadziej.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 06:14   #343
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Kindle- kupic?

Hej dziewczyny. Odwołuję swoją opinię co do opakowania na Kindle, wyglądającego jak notes/ książka - czytnik mi się popsuł
Najlepsze jest to, że ekran jest cały i nie ma ani jednej ryski, ale grafika pokazuje pajęczynę rozbitego ekranu. Minął już ponad rok od kupna Kindle i nigdzie nie mogę znaleźć papierów. Mam się już pogodzić z kupnem nowego czytnika? Możliwe, że to głupie pytanie, ale na allegro widziałam jak ludzie wystawiają takie czytniki z uszkodzonymi ekranami, więc może ktoś to naprawia?
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 06:37   #344
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez Indescriptible Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Odwołuję swoją opinię co do opakowania na Kindle, wyglądającego jak notes/ książka - czytnik mi się popsuł
Najlepsze jest to, że ekran jest cały i nie ma ani jednej ryski, ale grafika pokazuje pajęczynę rozbitego ekranu. Minął już ponad rok od kupna Kindle i nigdzie nie mogę znaleźć papierów. Mam się już pogodzić z kupnem nowego czytnika? Możliwe, że to głupie pytanie, ale na allegro widziałam jak ludzie wystawiają takie czytniki z uszkodzonymi ekranami, więc może ktoś to naprawia?
Można wymienić sam ekran, ale nie wiem na ile to opłacalny interes. Jak napiszesz do amazonu dostaniesz zniżkę na zakup nowego Kindle.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 10:56   #345
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez Indescriptible Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Odwołuję swoją opinię co do opakowania na Kindle, wyglądającego jak notes/ książka - czytnik mi się popsuł
Najlepsze jest to, że ekran jest cały i nie ma ani jednej ryski, ale grafika pokazuje pajęczynę rozbitego ekranu. Minął już ponad rok od kupna Kindle i nigdzie nie mogę znaleźć papierów. Mam się już pogodzić z kupnem nowego czytnika? Możliwe, że to głupie pytanie, ale na allegro widziałam jak ludzie wystawiają takie czytniki z uszkodzonymi ekranami, więc może ktoś to naprawia?
pisz do Amazona.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 07:25   #346
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Można wymienić sam ekran, ale nie wiem na ile to opłacalny interes. Jak napiszesz do amazonu dostaniesz zniżkę na zakup nowego Kindle.
Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
pisz do Amazona.
Chyba nie ma sensu pisać - gwarancji już nie ma, a te zniżki jak się zorientowałam wielkie nie są. Taniej będzie wymienić ekran. Co dziwne w Polsce już takie cuda robią i to z oryginalnych części Będzie co najmniej 3 razy taniej niż kupować nowy z niewielką zniżką, a jak teraz trochę poczytałam to nie jestem pierwsza której ekran się psuje niedługo po zakończeniu gwarancji kindla, więc po co ryzykować, że w nowym za rok też poleci? Trzymajcie kciuki, żeby wymiana przeszła bez problemu
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 15:00   #347
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Kindle- kupic?

posiada ktoś może takie okładki i mógłby napisać coś o nich?

http://www.taniutko.pl/6761-eleganck...ml#24-czerwony

http://swiatrozmaitosci.pl/pl/etui-s...-czerwone.html
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 09:32   #348
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Kindle- kupic?

Umbra - niestety nigdy nie używałam takich okładek.

Co do naprawy kundla - wszystko poszło ładnie Trochę się bałam, ale jak widać niepotrzebnie. Ekran wymieniony na oryginalny, z roczną gwarancją jakby coś się z nim stało. Niestety w razie chęci skorzystania z gwarancji trochę daleko (nad morzem), ale w Wawie dawali tylko pół roku gwarancji - więcej miejsc gdzie to wymieniają nie znalazłam.

I znów jestem szczęśliwym, czytającym człowiekiem
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 11:20   #349
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez Indescriptible Pokaż wiadomość
Umbra - niestety nigdy nie używałam takich okładek.

Co do naprawy kundla - wszystko poszło ładnie Trochę się bałam, ale jak widać niepotrzebnie. Ekran wymieniony na oryginalny, z roczną gwarancją jakby coś się z nim stało. Niestety w razie chęci skorzystania z gwarancji trochę daleko (nad morzem), ale w Wawie dawali tylko pół roku gwarancji - więcej miejsc gdzie to wymieniają nie znalazłam.

I znów jestem szczęśliwym, czytającym człowiekiem
z ciekawości - ile cię skasowali za tę usługę?
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 15:32   #350
201804271242
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 536
GG do 201804271242
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
z ciekawości - ile cię skasowali za tę usługę?
Dokładnie 215 zł z czego jak patrzyłam na internecie kupno samego ekranu od Amazona wychodzi jakieś 180-190, więc nie jest źle
Biorąc po uwagę, że sam czytnik kupiłam za 3 razy tyle, drugi taki wydatek nie wchodził w grę.
201804271242 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 15:28   #351
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Kindle- kupic?

W końcu stałam się posiadaczką Kindle Paperwhite
Zastanawiam się teraz nad jakimś fajnym etui, ale sama nie wiem jakie kupić - widzicie różnicę między pokrowcami z Amazona dedykowanymi dla Kindle, a takimi tańszymi dostępnymi na Allegro i Ebay? Nie wiem czy jest sens wydawać na taką "pierdołkę" 200zł, skoro praktycznie to samo mogę kupić już za 80zł... jakieś opinie?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 16:15   #352
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Kindle- kupic?

Ja nie widzę jedynie sensu w pokrowcach z naturalnej skóry. Mam taki z eko i od roku nic się z samą skórą nie dzieje

Co do etui to najlepiej poczytać jakieś opinie, bo widziałam na blogach testy oryginalnych oraz takich z allegro
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 16:26   #353
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Kindle- kupic?

szperam w necie, ale w sumie nic ciekawego nie znalazłam, kupię chyba po prostu taki jaki mi się najbardziej podoba i nie będę się zastanawiać
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 18:06   #354
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Kindle- kupic?

ja kupilam sobie pokrowiec na kindla na all, za nie wiem, 20zl? sluzy mi dzielnie od ponad roku

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość

Ja czytam bardzo duzo, czytnik jest codziennie uzywany i laduje tak raz na miesiac albo i rzadziej.
ja to samo.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 20:03   #355
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
W końcu stałam się posiadaczką Kindle Paperwhite
Zastanawiam się teraz nad jakimś fajnym etui, ale sama nie wiem jakie kupić - widzicie różnicę między pokrowcami z Amazona dedykowanymi dla Kindle, a takimi tańszymi dostępnymi na Allegro i Ebay? Nie wiem czy jest sens wydawać na taką "pierdołkę" 200zł, skoro praktycznie to samo mogę kupić już za 80zł... jakieś opinie?
uważaj na te eco pokrowce, bo lubią farbować czytnik, a to już później nie chce się zmyć. możesz włożyć kartkę między czytnik a etui.
btw. kupiłam ozdobną naklejkę na czytnik, bo nie mogłam patrzeć na ufarbowaną obudowę, ale naklejka też już zafarbowana
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 08:09   #356
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kindle- kupic?

Jesli ktos chce czytnik Kindle (starsza wersja, stan idealny, razem z etui), to mam na zbyciu. Na priv prosze
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 08:58   #357
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
W końcu stałam się posiadaczką Kindle Paperwhite
Zastanawiam się teraz nad jakimś fajnym etui, ale sama nie wiem jakie kupić - widzicie różnicę między pokrowcami z Amazona dedykowanymi dla Kindle, a takimi tańszymi dostępnymi na Allegro i Ebay? Nie wiem czy jest sens wydawać na taką "pierdołkę" 200zł, skoro praktycznie to samo mogę kupić już za 80zł... jakieś opinie?
nie kupiłabym okładki innej niż taka z linku poniżej; kobieca torebka wg mnie jest zbyt zdradliwa na, może i piękne, notesowe okładki czy pokrowce z pianki.
http://www.ebay.pl/itm/New-Aluminum-...item53f6e05776
Ale nie wiem, czy jest wersja do Twojego konkretnie modelu.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 14:18   #358
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Kindle- kupic?

czy kupowaliście swoje kundelki na amazon.com czy amazon.co.uk bo nie wiem przez którą stronę zamówić
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 15:09   #359
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Kindle- kupic?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
nie kupiłabym okładki innej niż taka z linku poniżej; kobieca torebka wg mnie jest zbyt zdradliwa na, może i piękne, notesowe okładki czy pokrowce z pianki.
http://www.ebay.pl/itm/New-Aluminum-...item53f6e05776
Ale nie wiem, czy jest wersja do Twojego konkretnie modelu.
dzieki, nawet nie zwróciłam uwagi na takie pokrowce, przemyślę to
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 16:03   #360
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Kindle- kupic?

No to dopiszę: mam "burego kundla" 4, bez dotykowego ekranu
przełączyłam na tryb samolotowy (czyli wyłączyłam wifi) i teraz bateria trzyma jak u was
dziękuję więc pięknie za wspomnienie o tym wifi, sama bym na to nie wpadła

ja jestem niestety tzw. "idealny klient" ponieważ wzbraniam się jak mogę przed reklamowaniem, już wolę mieć i czytać na takim, niż oddawać i czekać nie-wiem-ile czasu na to, że naprawią bądź nie naprawią

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-06-01 o 16:05
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-12 18:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.