Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszczamy! - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-28, 08:44   #4591
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Byłam na USG Wszystko w porządku Jejku jakie to cudowne uczucie zobaczyć takie maleństwo w sobie. Słyszałam bicie serduszka Ma całe 52 mm Zaraz wrzucę foto Lekarka cudowna, przemiła. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Niestety Tż nie mógł wejść ze mną, bo miałam też dopochwowe. Kolejne USG zrobimy na moje urodziny, 26 czerwca i wtedy płeć poznamy
super!

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
7,8,9 i 13, 15, 17 maj ładnie proszę o kciuki

Najgorsze dwa tygodnie w moim życiu !
A przestań. Nic się nie martw. Z takim przygotowaniem jak Twoje to tylko biec na matury
Pomyśl lepiej, że teraz jesteś najmądrzejszym człowiekiem w całym swoim życiu. Człowiek nigdy już nie będzie taki mądry jak kończąc liceum. Na studiach już idziesz w jednym, określonym kierunku a całą resztę zapominasz

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość

Mnie czeka poprawka zawodowego no i sesja na raz. Powodenia. Rok temu byłam taka obkuta na zawodowy i nie zdałam, ze nawet sobie nadziei nie robię na zdanie teraz.
Mnie czekają 3 sesje jednocześnie. Ano jak to możliwe? Na podyplomowych mam tylko sesje letnią- więc wszystkie egzaminy z zimowej przeszły na letnia, plus letnia, plus letnia na dziennych jakoś mnie to nie martwi, booże, ja już zbliżam się powoli do końca studiów, bez przesady żeby mnie sesją straszyć.

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Madziu będzie dobrze
Trzymam kciuki : )

Ja bym chętnie wróciła do tego roku z maturami, jakoś wcale nieźle mi się w sumie kojarzy, chociaż trochę stresu było.
Ale po pierwszej sesji zmieniłam trochę myślenie
Ja też, wtedy najwięcej imprezowałam. UUU fajnie było po maturach. Jak myślę jakie były to wakacje to masakra

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jaką sąsiadka mi piękną chustę zrobiła na drutach
Teraz tylko potrzebuję wielki , drewniany guzik. Aczkolwiek nie koniecznie drewniany, ale duży i brązowy. Siedzę teraz zawinięta w tą chustę.
Powiedz jeszcze że taką ażurową jakby z wełny

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
J

[/COLOR]Sesję da się ogarnąć jak się uczy w miarę systematycznie

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Przecież materiału nie podają miesiąc przed egzaminem.

A inną sprawą jest, że uczyć się człowiekowi nie chce.
No proszę Cię, istnieją studenci uczący się systematycznie?

Ano pewnie że nie, zazwyczaj materiał poznaje tydzień przed egzaminem bo wcześniej mnie nie interesuje muszę marchew hodować, nie mam czasu na pierdoły

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość

Ale mam dziwny humor. Miałam dziwne nocne rozmowy z kumplem no i krótko mówiąc dałam mu niezłego kosza. W sumie mi trochę przykro, ale wiem że zrobiłam w końcu dobrze !
No, trudno, ale skoro wiesz że dobrze zrobiłaś, to dobrze

Ja coś spać ostatnio nie mogę długo, wiosna na mnie tak działa że muszę wstawać i coś robić także już wieeelki gar leczo na obiad gotowy Mam nadzieje że TŻ nie wciągnie wszystkiego i będę mogla się nim 2 dni żywić a ja zaraz ruszam z koleżanką na zakupy na bardzo dziwne, rumuńskie targowisko, dziewczyny z mojego miasta wiedzą o co chodzi Z zasady nie cierpię takich miejsc, tłum, syf i hałas, ale koleżanka ostatnio tam takie cuda kupiła za grosze że aż muszę spróbować swojego szczęścia
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2013-04-28 o 08:46
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 08:49   #4592
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
A przestań. Nic się nie martw. Z takim przygotowaniem jak Twoje to tylko biec na matury
Pomyśl lepiej, że teraz jesteś najmądrzejszym człowiekiem w całym swoim życiu. Człowiek nigdy już nie będzie taki mądry jak kończąc liceum. Na studiach już idziesz w jednym, określonym kierunku a całą resztę zapominasz

To jest argument !

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
No, trudno, ale skoro wiesz że dobrze zrobiłaś, to dobrze
Wiem że dobrze i to mnie cieszy

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
a ja zaraz ruszam z koleżanką na zakupy na bardzo dziwne, rumuńskie targowisko, dziewczyny z mojego miasta wiedzą o co chodzi Z zasady nie cierpię takich miejsc, tłum, syf i hałas, ale koleżanka ostatnio tam takie cuda kupiła za grosze że aż muszę spróbować swojego szczęścia
Ojj ja też nie lubię takich tłumów, nie umiem sobie w ogóle znaleźć miejsca.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 08:52   #4593
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Byłam tam może ze 2 razy w życiu i wspominam to jako traume, takie wieeelkie przenośne niedzielne targowisko dlatego idę z koleżanką, mam nadzieje że ona mnie uratuje, bo ja pewnie będę chciała stamtąd wyjść zanim porządnie w ogóle wejdę
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 09:41   #4594
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość

Napiszę Ci PW
Ok to czekam na PW

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Pomyśl lepiej, że teraz jesteś najmądrzejszym człowiekiem w całym swoim życiu. Człowiek nigdy już nie będzie taki mądry jak kończąc liceum. Na studiach już idziesz w jednym, określonym kierunku a całą resztę zapominasz
Najprawdziwsza prawda
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 12:17   #4595
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Powiedz jeszcze że taką ażurową jakby z wełny
Tak, właśnie taką
Musze ja jeszcze wykorzystać parę razy. Az mi głupio, bo ona ciągle mi coś robi. Fakt, ze to z mojej wełny, bo sprułam jakiś stary sweter i jej dałam. Mój plan był taki, że ta wełna miała być dla niej, a dla siebie zaniosę kolejną i poproszę o sweter. A ona znów mi coś dała. I jeszcze sie tłumaczyła, że trochę tej wełny sobie zostawiła. A mi głupio jest ją prosić. Kasy nie weźmie.
Niby ja ją karmię ciastkami, i czasem ją gdzieś podrzucamy.

Zaraz dam focię tej chusty.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 12:31   #4596
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

O taka o
Tylko kolory przekłamane. Ona jest brązowa. Jasny i ciemny brąz. Nie szara.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4271534.jpg (99,8 KB, 23 załadowań)
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2013-04-28 o 12:33
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 13:23   #4597
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
O taka o
Tylko kolory przekłamane. Ona jest brązowa. Jasny i ciemny brąz. Nie szara.
piękna
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 14:39   #4598
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Marysia, ja w zeszłym semestrze uczyłam sie systematycznie, ale w tym cos mi nie wyszło . Niby mieliśmy kolokwia, ale to kropla w morzu materiału. Zwalam winę na wiosnę (tak jakby trwała od lutego ) Ale zaczynam po majówce przynajmniej z chemią organiczną, bo materiału jest ogrom, wszystko takie same, a różni się tylko szczegółami. No i ja strasznie nei lubię nauki na ostatnią chwilę, zarywania nocek, wolę to sobie na spokojnie rozłożyć w czasie. Ale wiem, ze są ludzie, którzy tak nie lubią i lepiej im wchodzi na 2 dni pzred egzaminem. Ja na dwa dni przed egzaminem to bym w ogóle nie zaczynała, strata czasu Już rozumiem, czemu nas straszą organiczną na każdym kroku. O ile w LO organiczną baaardzo lubiłam, to to na studiach to jakaś czarna magia. Dobrze, że kwantowej nie mamy, to dopiero abstrakcja wykładowcy nam mówią, ze z tego egzamin to 1-2 osoby zdają na roku, a czasami nikt
Chciałabym szybko zamknąć to wszystko, bo mama będzie po szpitalu niesprawna. Mogliby jakieś terminy zerowe porobić, ale u nas jakoś nie są chętni na takie rozwiązania.


Ja też spać nie mogę. Budzę się po 4, po 5 i leżę i patrzę w sufit. Można byłoy się pouczyć, ale tak na pusty żołądek?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 14:47   #4599
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Bell, ale to, że w zeszłym roku nie zdałaś, tak naprawdę nie było Twoją winą. Nie bądź dla siebie taka niesprawiedliwa.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 17:43   #4600
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Zrobiłam dziś sernik dietetyczny. Nie ma w nim masła, prawie nie ma mąki.
A teraz czas spróbować czy jadalny

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Kupiłam tusz do rzęs cien z Lidla. Z zupełnej ciekawości, bo był strasznie tani. Myślałam, ze raz się pomaluję i wyrzucę. A tu niespodzianka. Maluje cudownie. Fakt, ze trzeba nałożyć kilka warstw dla bardziej dramatycznego efektu, ale za to daje też możliwość wykonania bardzo delikatnego, naturalnego makijażu. Pięknie rozdziela rzęsy. Są gładkie, bez żadnych grudek, owadzich nóżek itd. Zobaczymy jak będzie się zachowywał. Mam nadzieję, ze nie będzie się kruszył, ani rozmazywał, bo prawie się zakochałam.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 17:46   #4601
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Dorwałam dwie książki od historii sztuki, zaraz idę się zatracić A potem spacer po Paryżu w google maps życie jest jednak piękne!
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 18:30   #4602
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
7,8,9 i 13, 15, 17 maj ładnie proszę o kciuki

Najgorsze dwa tygodnie w moim życiu !
Na pewno świetnie sobie poradzisz

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość

Miki gratuluje jeszcze raz tez pomyslalam ze to bedzie chlopiec


Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość

Mnie czeka poprawka zawodowego no i sesja na raz. Powodenia. Rok temu byłam taka obkuta na zawodowy i nie zdałam, ze nawet sobie nadziei nie robię na zdanie teraz.
Zależy na co teraz trafisz. Ja też nie zdałam zawodowego za pierwszym razem, a niby też byłam na bieżąco, uczyłam się sporo do niego. Najlepsze, że oblałam część teoretyczną. Jak się uczyłam to większość testów na maksa pisałam, a na egzaminie poległam. Podeszłam za rok i napisałam na 100%. Mam nadzieję, że Ci się powiedzie

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Miki - zdjęcia urocze, cieszę się,że wszystko ok


Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość

ale jajec nie widać

Wybraliście już imię? Może Karol albo Karolcia? Po cioci Sol

G prawda Ja miałam pryszcz na pryszczu
Na jajca chyba jeszcze za wcześnie A Ty w którym tyg płeć poznałaś?

Dla dziewczynki podoba mi się Julia, dla chłopczyka nie wiem

Czyli kolejny mit obalony

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
I u kogo w końcu byłaś?
Dziwne, że TŻ nie wpuścili. Kto jak nie on zna najlepiej te okolice.
Ale się pięknie data ułożyła.
Adrianna Kondracka. Świetna babeczka, bardzo miła i dokładna Młoda, na moje oko wyglądała na jakieś 35 lat max

Moja ginekolog, która prowadzi mi ciążę zapisała mnie na 27, czyli dzień po urodzinach, ale to do szpitala. Nie wiem czy chcę tam iść, bo tam mają sprzęt beznadziejny. Chyba wolę zapłacić, a mieć dużo większy komfort no i pewność, że płeć poznam w 100%, bo na tych szpitalnych sprzętach to nigdy nic nie wiadomo.

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4052750 5]mówiłam, że będzie dobrze [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
super!
Jaka ulga od razu


Wczoraj praktycznie cały dzień kursowałam, bo najpierw na uczelni (oddałam pracę do sprawdzenia), później USG. Przyjechałam do domu na obiad i pocisnęliśmy na nauki. Jakieś rozmowy o seksie były Tym razem z kobietą, a nie proboszczem Cały czas gadała, o nic na szczęście nie pytała. Później do Tż, trochę mnie wymęczył Dotarłam do domu koło 1 i padłam spać, nawet nie zmyłam makijażu
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:43   #4603
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
O taka o
Tylko kolory przekłamane. Ona jest brązowa. Jasny i ciemny brąz. Nie szara.
Ale faaajna powinnaś w niej siedzieć na fotelu bujanym, trzymać na kolanach kota i czytać książkę/ robić na drutach

Byłam na tym targowisku. Zmarzłam. Kupiłam baletki za 15 zł, i baletki na koturnie chyba za 25. Generalnie tłum, hałas, mróz, a jakość ubrań pozostawia wiele do życzenia. Da się coś wyrwać, i generalnie jest taniej niż w sklepie, ale niektóre ciuchy to takie szmaty... I Ci wrzeszczący cyganie..luuudzie. Chyba lepiej buszować po lumpach. Warto tam wpadać na buty takie o baletki, zobaczę jak się będą trzymać bo za tę cenę można co miesiąc kupować nowe; i na torebki ich akurat jest TAKI wybór że spokojnie kupiłabym z 5, i wszystkie w cenach 20-40 zł. I nawet wyglądały na nie tak dramatycznie wykonane. Żałuje teraz że żadnej nie wzięłam, powstrzymałam się siłą

A tak w ogóle to UWAGA POTRZEBUJE POMOCY! Ja już nie wiem co się dzieje.. Dziś podczas olejowania (kupiłam sobie olejek GP ze skrzypem, kładłam na łeb i włosy i pewnie więcej tego nie zrobie) wyciągnęłam ponad 80 włosów, a nakładałam naprawdę delikarnie... Nie są to obliczenia "na oko", po prostu pozbierałam je w jedno miejsce i policzyłam żeby mieć świadomość wielkości problemu. Do tego cały czas je wyciągam podczas czesania, mycia, dotykania, wiązania, czegokolwiek. Czasem widzę jak spadają jak się obrócę i mam rozpuszczone O_o Nigdy nie miałam takiego kryzysu. trwa już trzeci miesiąc.. W tym czasie używałam toniku babuszki agafii i rzepki, a teraz już nic nie wcieram bo podczas wcierek wyciągam zawsze tyle jak nie więcej, bo jednak olejek nakłada się delikatniej... Jem drugi miesiąc, nie widzę żadnej poprawy. Jestem zdrowa, wyniki w normie, dobrze się odżywiam, a naprawdę jest STRASZNIE. Jak nie zahamuję tego jakoś natychmiast już nie będzie co zbierać, trwa to już za długo i mam za duże przerzedzenia.

I z moich cholernych zdrowych włosów pozostanie bob. Ależ jestem w☠☠☠☠iona. W końcu po latach udało mi się uhodować zdrowe włosy. I co? I zaraz mi wypadną wszystkie. ☠☠☠☠a mać.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2013-04-28 o 18:50
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 18:45   #4604
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

jutro idę do fryzjera
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:03   #4605
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Maryś - jak ja mialam już taki poważny kryzys związany z wypadaniem włosów to nie pozostało mi nic innego jak "Alpicort". To silny lek (w postaci wcierki), na receptę. Ja musiałam go używać, bo wypadało mi naprawdę mnóstwo włosów i lekarz powiedział,że albo to, albo wyłysieję

Respiro
- co będziesz robić u fryzjera?
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 19:55   #4606
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość

Respiro
- co będziesz robić u fryzjera?
ścinać
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 20:42   #4607
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Maryś a mnie ktoś mówił że olejek GP ma jakiś konserwant i nie poleca tego nakładać na skórę głowy. Może pora wybrać się do dermatologa ?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 21:04   #4608
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4053920 4]ścinać[/QUOTE]

Dużo?
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 21:14   #4609
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Maryś a mnie ktoś mówił że olejek GP ma jakiś konserwant i nie poleca tego nakładać na skórę głowy. Może pora wybrać się do dermatologa ?
Ale tu nie chodzi o to że podczas olejowania GP mi tyle wypadło. Tyle wypada mi podczas stosowania wszystkiego. Tym razem wypadło mi stosunkowo mało w porównaniu do np Jantaru Nie mogę stosować już żadnej wcierki, oleju, kremu bo jak je dotykam/ smaruje/ wcieram coś to sobie wyciągam całe pasma

Aj, byłam, nie raz i nie dwa, w sumie u trzech, zawsze to samo: skóra zdrowa, wszystko zdrowe, ja nie wiem czemu Pani włosy wypadają, proszę kupić sobie szampon na wypadanie czy coś. I jakiś skrzyp do łykania czy coś. Szkoda czasu. Jeszcze nie spotkałam dermatologa który by wiedział na temat włosów czy kosmetyków więcej niż ja A o was to już nie wspomnę Ostatnio jak pytałam się jaki podkład byłby dobry do cery trądzikowej, oczekiwałam fachowej odpowiedzi, może coś na temat składów, a usłyszałam : "płynny, bo jak będzie gęsty, to będzie się trądzik pogarszał" no. Oni są potrzebni tylko do pisania maści na trądzik, niestety niczym innym mi jeszcze nie zaimponowali.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 21:20   #4610
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Chciałaby może, któraś z was przetestować szampony? Mam 2 na zbyciu


Nivea, Long Repair, Szampon do włosów długich, łamliwych i rozdwajających się
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html

Schwarzkopf, Schauma, Krem i Olejek, Szampon do włosów łamliwych i rozdwajających się

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...acych-sie.html
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 21:32   #4611
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Na jajca chyba jeszcze za wcześnie A Ty w którym tyg płeć poznałaś?

Dla dziewczynki podoba mi się Julia, dla chłopczyka nie wiem

Czyli kolejny mit obalony
W 23 Wcześniej pokazał, ale gin nie był pewny. Powiedział, że na 55% chłopak

Ja bym drugiego syna nazwała Julian albo Seweryn

, to wszystko zależy od hormonów. Mi baaardzo szalały. W sumie dalej szaleją, bo od połogu dalej nie miałam @, a to już 10 miesięcy



Maryś a jak z krwią? Nie masz anemii, jakichś niedoborów witamin? Próbowałaś cynk łykać?
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 21:57   #4612
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Dużo?
zobaczymy
Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ale tu nie chodzi o to że podczas olejowania GP mi tyle wypadło. Tyle wypada mi podczas stosowania wszystkiego. Tym razem wypadło mi stosunkowo mało w porównaniu do np Jantaru Nie mogę stosować już żadnej wcierki, oleju, kremu bo jak je dotykam/ smaruje/ wcieram coś to sobie wyciągam całe pasma

Aj, byłam, nie raz i nie dwa, w sumie u trzech, zawsze to samo: skóra zdrowa, wszystko zdrowe, ja nie wiem czemu Pani włosy wypadają, proszę kupić sobie szampon na wypadanie czy coś. I jakiś skrzyp do łykania czy coś. Szkoda czasu. Jeszcze nie spotkałam dermatologa który by wiedział na temat włosów czy kosmetyków więcej niż ja A o was to już nie wspomnę Ostatnio jak pytałam się jaki podkład byłby dobry do cery trądzikowej, oczekiwałam fachowej odpowiedzi, może coś na temat składów, a usłyszałam : "płynny, bo jak będzie gęsty, to będzie się trądzik pogarszał" no. Oni są potrzebni tylko do pisania maści na trądzik, niestety niczym innym mi jeszcze nie zaimponowali.
u trychologa byłaś?
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 22:03   #4613
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Soleika krew ok. Miałam z 2 miesiące temu cały komplet, morfologię, krzepliwość, tarczyce, nawet próby wątrobowe co prawda zlecone przez gina, ale wyszło że jestem okazem zdrowia.

Dominika co to trycholog? Jest to na nfz? prywatnie mnie w tej chwili nie stać, i jeszcze przez jakiś czas nie będzie, tym bardziej że podejrzewam że na jednej wizycie się nie kończy.
O, już widzę, i widzę jakie są u nas ceny za diagnozę i zabiegi tam, no cóż, musiałabym przestać jeść.

Hm, i to musiałabym nie jeść dłużej niż miesiąc, koszt badania i diagnozy- 330 zł (!) a później zabiegi i konsultacje, koszt jednego zabiegu 160 zł. No pewnie, już lecę.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2013-04-28 o 22:10
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 22:06   #4614
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Maryś spróbuj z cynkiem. Mi pomógł na wypadanie Brałam Silice 2x1 do momentu aż przestały wypadać, a wtedy 1x1. Wypadanie zmniejszyło się do max. 5 włosów dziennie w ciągu 2 miesięcy. A też leciały mi garściami...
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 22:07   #4615
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość

Dominika co to trycholog? Jest to na nfz? prywatnie mnie w tej chwili nie stać, i jeszcze przez jakiś czas nie będzie, tym bardziej że podejrzewam że na jednej wizycie się nie kończy.
osoba coś jak kosmetyczka, ale nie lekarz, od wypadania włosów i łysienia, raczej jest prywatnie.
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 22:12   #4616
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

ah no spróbuje cynk, ale na razie jem revalid, myślałam że to same smakołyki są a nie widzę jakoś poprawy.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 23:10   #4617
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ja byłam u trychologa, rzeczywiście te kuracje są drogie, ale w cenie samej podstawowej konsultacji mozna zobaczyć stan skóry głowy i włosów przez tą ich profesjonalną maszynkę
Nie jest się zobligowanym do prowadzenia kuracji, a to może pomóc, bo zobaczysz,czy np. skóra głowy nie jest "pozapychana" i np. dlatego włosy wolniej rosną. Lub jeśli wypadają - to czy coś tam się dzieje.

Maryś
, a stresów masz dużo? może przez to?
jakieś nowe leki or sth?
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 06:07   #4618
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ja też, wtedy najwięcej imprezowałam. UUU fajnie było po maturach. Jak myślę jakie były to wakacje to masakra

Oj tak, moje najlepsze wakacje


Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ale tu nie chodzi o to że podczas olejowania GP mi tyle wypadło. Tyle wypada mi podczas stosowania wszystkiego. Tym razem wypadło mi stosunkowo mało w porównaniu do np Jantaru Nie mogę stosować już żadnej wcierki, oleju, kremu bo jak je dotykam/ smaruje/ wcieram coś to sobie wyciągam całe pasma
Miałam jakiś czas tak samo, jak przejechałam ręką to wyciągałam masę włosów, w ogóle mi sie przerzedziły
Ale nie wiem co pomogło, próbowałam masy rzeczy i w końcu trochę się uspokoiły.
Też nie mogłam nic stosować, bo było tylko gorzej
Przestałam wiązać je, poza luźnymi warkoczami.
No i piłam pokrzywę ze skrzypem. Zawsze trochę hamowała wypadanie u mnie
Ale nie wiem co tak naprawdę pomogło

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Jutro tnę włosy
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 08:33   #4619
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ale tu nie chodzi o to że podczas olejowania GP mi tyle wypadło. Tyle wypada mi podczas stosowania wszystkiego. Tym razem wypadło mi stosunkowo mało w porównaniu do np Jantaru Nie mogę stosować już żadnej wcierki, oleju, kremu bo jak je dotykam/ smaruje/ wcieram coś to sobie wyciągam całe pasma

Aj, byłam, nie raz i nie dwa, w sumie u trzech, zawsze to samo: skóra zdrowa, wszystko zdrowe, ja nie wiem czemu Pani włosy wypadają, proszę kupić sobie szampon na wypadanie czy coś. I jakiś skrzyp do łykania czy coś. Szkoda czasu. Jeszcze nie spotkałam dermatologa który by wiedział na temat włosów czy kosmetyków więcej niż ja A o was to już nie wspomnę Ostatnio jak pytałam się jaki podkład byłby dobry do cery trądzikowej, oczekiwałam fachowej odpowiedzi, może coś na temat składów, a usłyszałam : "płynny, bo jak będzie gęsty, to będzie się trądzik pogarszał" no. Oni są potrzebni tylko do pisania maści na trądzik, niestety niczym innym mi jeszcze nie zaimponowali.

Hmm chciałam zaproponować krew ale też piszesz że byłaś.
Odchudzanie ? Stres? Może jakieś nowe tabletki ?
Bierzesz jakieś witaminy ?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

A tak w ogóle to dzień dobry

Idę jutro szukać pracy
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 09:00   #4620
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Jak tak dalej pójdzie to będę miała najdłuższe włosy na wątku . Odkąd Miki ścięła włosy. Wszystkie zaczynacie ścinać
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.